Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
az, hogy a méhszáj zárt az JÓ HÍR!!!
Kell az infózió, de a lényeg, hogy AZZAL tartható az állapot. Most a status quo a legtöbb amit remélni lehet. Nem a hazamenetel a lényeg, nem az, hogy felkerüljön az osztályra, hanem az, hogy ne romoljon a helyzet!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandácska!:( :(
Nagyon szorítok értetetek!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Pandus miatt folyamatosan figyelemmel kisérem az eseményeket! Ahogy haladtam sorba a hozzászólásokon egyre jobban örültem! Mire a végéhez értem megint rossz hír! :cry:

Orsi!

Ha jól rémli topiktársak vagyunk! Vagyis majdnem, mert mikor én elkezdtem írni a "ma megint megjött"-be, te már nem írtál!

Mot, hogy olvasgattam kicsit megijedtem! Van egy 11 éves fiam aki 28 hétre született, mert elfolyt a magzatvíz! Tavaly volt egy 17 hetes vetélésem, szintén ezért! Dokit váltottam, mert a régi olyan volt amilyen! :? Mikor újra babás lettem mindenféle bajból kikezelt, nem volt folyás se semmi! Viszont a 18.héten kinyíltam és meg kellett szűlnöm a babát! Eddig az volt a feltételezés, hogy az előző vetélésnél megsérült a méhszájzáróizom és emiatt nyíltam ki! Nem gondoltam, hogy lehet ez fertőzéstől is! Mi a fene bajom van, hogy nem tudnak ki kezelni? Viszont mindenféle kenetes vizsgálatom nega lett! Nagyon megijedtem, mert eddig az volt a felállás, hogy a 12 héten összevarrnak és így talán nem lesz gond! Kicsit odébb van még a babásodás, de nem tudom, hogy egyáltalán belemerjek-e vágni! :cry: Kaptál valami kupot, gyógyszert a fertőzésre?

És tényleg igaz, hogy hamar, minden előjel nélkül jön a baj! Én hétfőn uh-on voltam, ahol külön kértük a dokit, hogy nézzen meg mindent jó alaposan, magzatvíz mennyiséget, méhszájat! Kedden pedig a dokinál már kint volt a burok a hüvelyben! Nem vettem belőle észre semmit! :cry:

Ne haragudjatok, hogy így berobbantam, de Pandus miatt jöttem és a témát olvasva muszáj volt írnom!
Vendég
 

 
 

Grönland :)
írok magánba, jó?
nem akarom itt a kismamák kedélyét borzolni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm Orsi! Senkit nem akartam megijeszteni, ha esetleg sikerült, nem akartam! Bocsi! :oops:
Vendég
 


Orsi!

Írtam, de nem tom, hogy elment-e! Nincs a kimenőim között!
Vendég
 


Sziasztok!
Én is olvaslak benneteket,szorítok Pandácskának.Olyan rossz ez a "csend"...nincsen új hír róluk? :(
Vendég
 


Pandacska,
nagyonnagyon szoritok neked,nektek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
petitpois
 
 


anonimus írta:Sziasztok!
Én is olvaslak benneteket,szorítok Pandácskának.Olyan rossz ez a "csend"...nincsen új hír róluk? :(

itt az a legnagyobb hír, ha nincs hír, és ha még hetekig nem is lesz!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :D

Babcsi vagyok a megint megjöttből! Pandácskának üzenem,, hogy nagyon szorítunk mindannyian!!!!!!!!!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Igen,ez igaz lehet!Én sem rosszindulatú dologra gondoltam! :oops:
remélem sokáig bent tudják tartani a babát.
Vendég
 


Pandácska igy ismeretlenül is nagyon drukkolok neked!!!
Vendég
 


anonimus írta:Igen,ez igaz lehet!Én sem rosszindulatú dologra gondoltam! :oops:
remélem sokáig bent tudják tartani a babát.

persze tudom :) csak ha minden jól megy akkor nincs hír.
azt meg óránként mégsem írhatjuk be, hogy méhszáj zárt, fájások kontroll alatt :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandát megpróbálták este levenni az infúzióról, de utána megint keményedett, bár a ctg már egyértelműen kisebb fájsokat mutatott.
A vénái bírják elég rosszul az infúziót.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Köszi a tájékoztatást! Na hátha.....!!!!!!!!!!!!!!!

Pandus!
Kitartás, kitartás, mindenki nektek szorít!!! Sok erőt küldök neked, és Dórikának!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


A (Várandósság) 2008-ban szülünk topik tagjai is egy emberként szurkolnak Pandiért éd Dóráért, hogy minden rendben legyen.

Kérlek szépen, Orsi, ha bármit megtudtok, írjátok meg oda is és mondd meg neki, ha beszélsz vele, tudjuk, hogy nagyon nehéz pillanatokat él át, de vele vagyunk és küldjük neki az enerdzsit, hogy tartson ki!
Köszi, Orsi!

PANDUS ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Beszéltem Pandával. Le tudták venni az infúzióról, injekciót kap.
Méhszáj nagyon jól tartja magát és felkerült a szülőszobáról végre osztályra, így pihenni is jobban tud.
Tüdőérlelőket megkapta, amennyit most adni lehet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


YESSSSZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hajra Pandacska es Dorika!Csak igy tovabb!!!+++++++++++++++

Kép
petitpois
 
 


Csak így tovább, hajrá Pandus és Dórika!!!!!! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok csajok! :wink:
beszéltem Panduskával
jelenleg minden rendben :lol: Kihúzták az éjszakai infit, most utána sem görcsöl, kapott szuriban u. azt. Kinn van osztályon. Méhszáj továbbra is változatlan ! 2000-es. Sokkal jobb a hangja már, most talán megnyugszik kicsit. Megbeszéltük, hogy nagyon vigyázni fog Dórikára, és semennyire sem siet haza /emlegeti a netet, hogy majd ír nektek :roll: / . Nagyon jól esik neki az aggódásotok, és mindenkit sokszor puszil !
délután is dob majd valakinek sms-t , hogy minden változatlan /remélhetőleg, legalábbis erre kapott engedélyt tőlem :D /

látom, már Orsi is hozott híreket :lol:

nem találom a "ma megint megjött"-ösöket!! nekik is akartam a híreket, mert izgulnak Pandáért. valaki tudja melyik csoportban vannak???? :oops: help
harcimokus
 
 


Hacika :D
fogamzás-ma megint megjött

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Igaz, hogy nem ebbe a topicba tartozom, de én is figyelemmel kísérem Pandus és Dórika történetét, és NAGYON SOK KITARTÁST ÉS ERŐT kívánok nekik.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok

Pandácska :
Nagyon nagyon drukkolok hogy Dórika még bent maradjon. Örülök hogy leálltak a fájások.

Donika:
Örülök hogy jól vagy és már nem ég a gyomrod. Izgulni mindig lesz min. Mindnyájan szeretnénk hogy Pandusnak ne legyen semmi gond . De az időt nem tudjuk sürgetni. Én is számlálom a heteket és mindig nagyon örülök mikor eljön a kedd mert akkor már megint eltelt egy hét.

Harcika:
Köszönjük hogy tájékoztatol minket. Nagyon szorítunk Pandácskának. Légyszi mond meg neki.

Baba:
Köszi az infót. Nagyon drukkolunk neki hogy Dórika még bent maradjon. Muszáj hogy még bent maradjon.


Jaj nagyon örülök hogy már jobban van Pandácska. Dórika kitartás még nem jött elía te idód. Tessék bentmaradni és nem ijesztgetni anyát. Nagyon szorítunk neked Pandus.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok Lanyok!

Reg irtam mar, lakasfelujitottunk, költöztünk stb.
Ma viszont mikor vegre le tudtam ülni a gep ele nagyon elszomorodtam a napokban törtent dolgokon. Nagyon drukkolok Pandacskanak, bent kell maradnia meg a babanak mindenkeppen!
Nagyon szoritok nekik! Ha belegondolok, hogy egyidösek vagyunk...

En ma delelött voltam terheleses cukor vizsgalaton. A mult heten voltam egypontoson, akkor csak egy pohar glukozt kellett inni de egy nagyon picit magasabb lett az egy ora utani eredmeny ezrt kellett ma terhelesest csinalni. Jövö kedden lesz meg az eredmeny.
Persze dietaznom kell de szerencsere nem esik most nehezemre.

Puszilok mindenkit, igyekszem sürübben jönni.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
ma reggeli helyzetjelentés Pandáról:
semmi gond , feszülésnek, fájásnak nyoma sincs tegnap reggel óta. Jó messzire elküldtük őket ! :wink: :lol:
Továbbra is karba kap szuriban Bricanylt. Majd holnaptól megpróbálják csökkenteni a mg-ot is.
Mindenkit puszil!!
harcimokus
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

De ugy látom a mai reggel jól indul hiszen Pandácska ésDórika helyzete továbra is javul. Ez nagyon jó hír és köszi Harcika. OLyan jó hogy te mindig tudsz tájákoztattni minket a legnehezebb helyzetekben is. De azért továbbra is szorítok neki hogy minden rendben legyen. Most már biztos megnyugodott ő is egy kicsit. Hurrrrrááááááá!!!!!!!!!!

Jucmuc:
Jó hogy ujra köztünk vagy. Hová költöztetek? Drukkolok neked a hogy jó legyen a cukor eredményed

Lányok nekem is tegnap volt Fruktozaminra vérvételem. Remélem hogy jó lesz.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Harcika,

Köszönjük a jo hireket! :D

Nyuszi,

Köszönöm! :D A ferjem testveretöl vettük meg a lakast mert ök egy masik közeli faluban epitettek hazat. Nem mentünk messzire.
Ez egy nagy haz ami ket reszre van osztva. Eddig a masik reszben laktunk az anyos felett, ott nem volt külön bejaratunk.

Igy most teljes külön vagyunk vegre. Persze igy is tul közel van mindenki...Osszesen harom csalad+meg egy nagy mühely is ahol a ferjem kisebbik testverei (ikrek) dolgoznak.
Szoval ez sem vegleges megoldas de egy darabig elleszünk igy azert is mert mas valasztasunk nincs. :lol: 8)

Ilyen fruktozamint nekem is neztek tegnap es hemoglobin glicosilata-t is.

Biztos rendben lesz a Te eredmenyed is! :)

Lanyok kepzeljetek megrendeltük a babakocsit. Jane' Trio Slalom Pro Formula. Dec. közepen megyünk erte.
http://www.jane.es/construye/index.php? ... =&id_intro

Megrendeltük az agyat es a pelenkazot is. Szerencsere talaltunk akciosat. Persze igy sem olcso de sokkal kedvezöbb mintha külön vennenk meg. Mast meg nem vettünk, most mellszivo utan kezdek nyomozni.

Van esetleg javaslatotok milyet vegyek? Egyebkent mellszivo az mindenkepp kell ugye?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Mi az a fruktozamin?
Vendég
 


Mellszívó nem kell mindenképp. Én azt javasolnám, hogy érdeklődj utána a khban ahol szülni fogsz, hogy ki lehet-e különböző mellszívókat próbálni. Ha igen, akkor addig ne vegyél, mert nem mindenkinek ugyanaz jön be.

van egy alapszabály, hogy kéziből Avent, elektromosból Medela... de ez sem igaz csak max. 80%ban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafead,

Ez egy jo kerdes... :lol: Sajnos fogalmam sincs. Mivel az egyorasom nem lett jo, felhivtuk a dokit es O diktalta be ezt a ket dolgot. A körzetimmel kellett iratnom beutalot.

Orsi,

Köszi. Hat nem tudom, hogy itt ki lehet-e probalni majd megkerdezem. Az Avent-et mar ajanlottak masok is.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


megvan, fruktozamin:

Akkor vizsgálják, ha kifejezetten a legutolsó 1-2 hét átlagos vércukor koncentrációjára kíváncsiak. Ennek cukorbetegség esetén van jelentősége, például akkor, amikor a cukorbetegnél a vércukorszint beállítása a cél, vagy pedig az orvos szeretne megbizonyosodni róla, hogy megfelelő-e a diéta, a betegnek sikerül-e betartania. Hosszabb időtartam vizsgálatára az ún. hemoglobin-A1C vizsgálat alkalmas.
Vendég
 


Mi hemoglobinA1c-t nézetünk havonta....
Vendég
 


Lafi :D

Köszi ezt nagyon jol leirtad! :)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lafi :D
nekem is H.A1c-t néztek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Bocs hogy olyan régen voltam, de 1-jétől kórházban voltam-voltunk!

Megszületett

Nagy Áron Domonkos

2007.október 24-én 20 óra 32perckor 2320g-al!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika, sokat gondoltunk Rátok!!!!!!!!
Gratulálok a babához!Szép, boldog és egészséges életet kívánok nektek!

Ui:

Bakker, akkor én vagyok a "rangidős"!!!!Én jövök!!!!!

És most híztam először, 1 kilót!!!!Végülis, még kb 6 hét van hátra, az még 4-5 kg, az tök jó, mert összesen lesz kb 6-7 kg....Remélem.
Vendég
 


Erika

szívből gratulálok a fiadhoz, nagyon jó egészséget kívánok nektek!!!

Jucmuc

szerintem jó, ha van mellszívó, én 3-t próbáltam az avent kézi a legtutibb.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok lanyok,

vegre jo hirek Pandacskaekrol. :lol:
Pandacska,
tovabbra is mennek a drukkok nektek++++++++++++
Erika,
nagyon jo egeszseget es sok sok tejcit kivanok nektek,gratula...
Jucmuc,
de jo hgy jelentkeztel.Nagyon szep a kocsi amit vettetek,az agyrol nem raksz fel kepet?

Lanyok,
mindeninek nagyon jo hosszu hetveget kivanok,en hetfoig nem leszek mert lemegyunk anyosomekhoz. :lol:

Kép
petitpois
 
 


Harcika! :D
Szuper jó hírekkel jöttél, nagyon örülök, hogy egyre jobban van Pandus, csak így tovább!!!!!!

Nyuszi! :D
Mikor lesz eredmény? Biztos minden rendben van!

Erika!
Óriási gratula a kisfiúhoz! :P Majd tegyél fel képet! Szülés történet, ilyesmi? Te hogy vagy?

Jucmuc! :D
Jó, hogy ismét itt vagy! Tök jó a kiválasztott babakocsi, miért csak dec. közepére érkezik?

Petitpois! :P
Hogy telik a szabi?

Mi ma voltunk a 2. fordulós szív uh, szerencsére itt is minden rendben volt! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, gratulálok!Szuoer hírek!
Vendég
 


Erika :)
Gratulálunk!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Erika!! :)
Hatalmas gratula a Kisöcsihez!!
Jó babázást! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Erika!
Gratulálok a picihez! Végül teljesen más lett a neve, mint terveztétek :lol:
Ha majd tudsz, tegyél fel fotót!
Jó egészséget kívánok!
Puszillak!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Jucmuc:
Még ha nem is vagytok távol a többiektöl de legalább külön vagytok, és ez szerintem nagyon sokat jelent. Mgnéztem a babakocsit amit rendeltél és nagyon szupi. Milyen szinben rendelted? Drukkolok neked is a vérvételi eredményedhez hogy jó legyen. Kiságyat milyet rendeltetek? Mi is megvettük a babakocsit és már a kiságyat is összeszerelte apa de még az ágynemüt meg a többit majd ezután.

Lafi:
Nekem ezt a fruktozamint 2 havonta nézik de a haemoglobin A1C- még csak 1x nézték. Nekem hetente kell szúrni magam otthon 6 pontos cukorprofilra és így nem kell befeküdni a korházba ezért. Ennyi hízás mellett abszolút karcsu maradsz.

Erka:
Hatalmas gratula neked és Áron babának. Örülök hogy már itthon vagytok. Örömteli napokat kívánok nektek. Várjuk a képeket.

Donika: Gratula a jó hírhez. A jövőhéten lesz meg az eredménye a fruktozaminnak

Pandácska:
Szuper hogy már jól vagytok . Sokat gondolok rátok. De azt hiszem itt midannyian.

Fanni: Drukk a beültihez?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk szerencsésen, de milyen sokkoló hírekre!!!!!! :oops:

Szegény Pandus, hogy ilyen történhet egyik pillanatról a másikra, nagyon ijesztő.
Örülök nagyon, hogy javult a helyzet, mostmár gondolom minden rendben lesz, 'csak' feküdni kell. Dehát miután szegények már a szülőszobát is megjárták... :oops:

Erika,
gratulálok Nektek és sok boldogságot, egészséget kívánok!!!!

Velünk minden rendben volt, sétálni azért 5-6 órát nem bírtam, keményedett, szúrt nagyon a poci...
Vettem sok szépséget picurnak, tudom még korai, de nem tudtam megállni!! :D

Petitpois, Donika
babakocsit nem találtam, csak quinny volt... :(
a két favorit a bugaboo és a maclaren ott, percenként jött szembe vmelyik
áruházakban csatlakozott ezek mellé a quinny és a stokke, ezek mennek nagyon és jó drágák
tehát marad bécs vagy az internet.. :?

Donika, gratula a szív UH-hoz!!

Én 1hét múlva megyek genetikai UH-ra, kiváncsi leszek javult-e a lepény helyzete is.. :roll:
Plusz a dokimtól hétfőn kérek kenetet is (most kicsit megijedtem a fertőzésektől), plusz toxo és toxémiára vérvételt!!!!
Örülni fog nekem!!! :D

Kép
fendike
 
 


Fendike! :D
Örülök, hogy megjöttél!
Hát igen, szerencsére a jó hírekre érkeztél Pandussal kapcsolatban. Nagyon izgultunk érte, minden reggel azzal kezdtem a napot, h megnézzem Harcika vagy Orsi üzenetét! Nekem is megdöbbentő volt ez a hirtelenség, de sajna van ilyen! :?

Miket vásároltál? Azt hogy érted, hogy toxémiára vérvétel :shock: , az kialakul, vannak tünetei, én eddig úgy tudtam. A toxo az persze más!

Lafi! :P
Köszi! Amikor az Istenhegyin voltál uh-on, ott a kiskönyvedbe beírtak vmit, vagy kaptál egy papírt, mi az eredmény?

Pandus! Kép

Kép

Kép
donika
 
 


Erika!

Nagyon sok boldogsagot kivanok, Isten hozta Aron Domonkost! :D
Kép

Lafi!

31. heten jarsz es 1 kg? :shock: 8) Gratulalok! :D

Zsuzsi!

Köszike a tippet! :D Mar majdnem harom honapos Oliver! :)

Petit!

Köszönöm szepen! :D De, teszek az agyrol is es a pelenkazorol is, nem pont ua. a szin, ezt talaltam a neten.
Mar biztos anyosnal vagytok, jo pihit!

http://www.culladelbimbo.it/dettaglio.asp?art=4709

http://www.culladelbimbo.it/dettaglio.asp?art=5945

Donika!

Köszönöm aranyos vagy! :D A Jane'-t megrendelesre hozzak azert kell varnunk. Orülök, hogy minden rendben volt az uh-n! :P

Nyuszi!

Igen, igazad van es jol latod a dolgokat! Mar ez oriasi valtozas az elözöekhez kepest. Van külön bejaratunk! Ez most nekünk nagyon nagy szo! Es be tudom zarni a lakasomat! Regen ha barmi nyavalyaja volt a ferjem anyukajanak rögtön jött a lepcsöhöz es kiabalt fel. Az borzalmas volt.
Orülök, hogy tetszik a kocsi! :D Ugy emlekszem H 13 a szine. Narancssarga es szürke. A ferjem most volt otthon vadaszni par napot, hozott nekem kismama magazint es abban lattam ugyanolyat, szinben is megegyezik csak negykerekü.
Ti milyen kocsit vettetek? De jo, hogy a kisagyat mar össze is szereltetek. A mienket belinkeltem fent. Ha lesz fotod tegyel majd Te is kivancsi vagyok biztos nagyon szep! :D

Fendike!

Minden rendben lesz a genetikain meglatod! :D Miert irtad, hogy a lepeny helyzete javult-e? Gond volt vele?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Donika, nem írtak be semmit, de nem is lényeges, van leletem és kész!

Gyerekek, Pandus jól van!!!Szurizzák, de tök jól van!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: