Új privát üzeneted érkezett!

Pézsé :D
én nem tudok a célka ilyen problémájáról. Nagyon régóta elsőkörös étel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pézsé! A cékla nyugodtan mehet! A színprobléma annyit tesz, hogy ha sokat eszik belőle az ember, akkor megfesti a pisit (amit véres vizeletnek lehet gondolni, de akkor eszébe kell jusson a cékla, meg nem egy tonnát eszünk meg!). Nálam ez előfordult, mert rengeteg céklalevet ittam a szülés után. Rengeteg benne a vas, és antioxidáns hatású, azaz szuper dolog, almával még finomabb. (Én céklarajongó vagyok, de gondolom ez kiderült...)

Wish! Találtam tegnap hámozott gesztit! Nagyon örülök neki! :lol: Köszi a tippet!

dkata
 
 


jah... szíNprobléma... én szíVproblémának gondoltam :oops: :oops:

fiúk is imádják a céklát, savanyúságként azt eszik ált, a főétel nem érdekli őket.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Csak most olvasom, hogy miért nem egyértelmű: szívprobléma!!!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Pézsé :D
szóval szívproblémáról én aztán nem tudok semmit.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata :)
Akkor próbáljátok kia gesztenyét meggyel. Balázs nagyon szereti :) Mondjuk a gesztenyét magában is imádja meg más gyümölcsel is. Csak magában nem szoktam adni, mert úgy fog.

wish
 
 


Melcsi :)
Az én táblázataim 10-11 hósan írják csak a spenótot és a sóskát. Te már adod Lukunak? Mondjuk én eddig elég vaskalaposan betartottam a javasolt hozzátáplálást, de most hozta el anyu a "Mit egyen a gyerek" című könyvet, ami alapján még minket etetet (szóval 35 éves könyv :D) és abban is tök más van. Ilyenkor viaskodik bennem a "mi is felnőttük" és "de mennyi allergiás van most". :)

Pézsé :)
Én rákerestem a neten, de mindenütt csak a cékla jótékony hatásairól beszélnek.

Anikó :)
Érdekel az ülsé beszerzési módja. Bár még nem győztem meg a férjemet, hogy tényleg ez az ülés kell nekünk :D

wish
 
 


Wish! Én soha nem is tudnám meggyőzni a férjemet arról, hogy egy ilyen árú ülés kell nekünk. (Ezért aztán az ilyen húzós árú dolgokat szépen egyedül megveszem, és hallgatok róla. Aztán egyszercsak használatba veszem... na, akkor már nem kérdezi meg, hogy mennyi volt. :lol: )

SOS! Csajok! Én egy hete a krumplin és Sinlacon kívül semmit nem adok a gyereknek, ami fog. Plusz reggel Laevolac, a Sinlachoz kamillatea megy víz helyett, és mégse kakil a gyerek csak bogyókat. Akkor most mit csináljak vele? (Sűrítenem meg kell a hányás miatt.) :?: :?: :?:

Pézsé! A borsót paszírozni kell először, mert puffaszt a héja! (No, abból én üvegest adok, majd később, ha adom a borsót héjastól, akkor főzöm én. :lol: ) A sóska, spenót nekem is 9-10 hóra van írva, bár a doktornőnk szerint mehet előbb. A brokkoli és a kelbimbó is puffaszt, én még csak most kezdtem. Ami mehet kezdettől, a tökfélék (tök, cukkini, sütőtök), meg a saláta, de a saláta annyira gáz (a felhalmozódó vegyszerek miatt), hogy én nem adok még neki (ha majd egyszer kapok bio-t).

dkata
 
 


Wish :D
a spenótot én is későbbre gondolom.

Kata :D
én sem avatom be apát a babacuccok árába :wink:
ő már nem is kérdez semmit :lol:

sajnos Máté is ilyen volt a hozzátápi elején jó pár hónapig. Nekünk a sárgabarack (hippes) vált be. Minden nap azt ette, és úgy volt viszonylag normál széklete, késbb megoldódott.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A sinlac amúgy elég erősen fog... tudom, hogy sürítened kell, de én lehet, hogy rápróbálnék, hogy 1-2 napig nem kap.

Mátét minden amiben rizs volt iszonyúan megfogta és a s.répások.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Répát, almát nem eszünk most. Csak barack, meggy, tök, cukkini, és ma és tegnap Hipp sárgabarack. És mielőtt a Sinlacot elkezdtük is ilyen volt, mert Sinlacot kb. 2 hete eszünk, kakilni meg kb. 5 és fél hónapos kora óta nem tud rendesen. :cry: Most vettem szőlőt, holnap azt adok neki. Na, megyek a gyerekért, mert kigyalogolt a konyhába. :lol:

dkata
 
 


:) a kis örökmozgó :)
sajna akkor semmi tippem nincs több :?

Csajok :D
akinek 4 hós a gyereke.... kié forog már?
csak közvéleménykutatnék kicsit

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi: Szóval, Petra 3 naponként dob egy hátast :lol: , azaz hasról hátra. Ennyi. Van amikor 1 nap többször, van hogy több napig semmi. Ha a lábát felemeli akkor már oldalra dől. Ez megfelel a korának? Olvasmányaim szerint igen! :roll:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Orsi! :)
Nálunk még csak próbálkozás van. Mivel utál hason (bár én edzem szegénykét, minden nap kicsit többet hagyom úgy :) ), ezt kevesebbet gyakarolja. Szerintem előbb lesz hasról hátra...
Lili forog már?

Kép Kép
kismokus
 
 


nem forog még... de nem is emlékszem, hogy a fiúk mikor kezdték :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Az én majdnem 5 hónaposom még mindig nem forog. :? Egy-két véletlen hasról hátra fordulás már volt és most már oldalra fordul, de még azt sem régóta. Azt olvastam, hogy ha féléves koráig nem forog, akkor orvoshoz kell fordulni...még egy bő hónapunk van, de egy KICSIT kezdek aggódni.


Andi

Kép
bandika
 
 


Bandika :D
ne aggódj. Ha oldalra fordul, az már jó jel.
Máté későn kezdett forogni, de nem tudom mikor.
Azt tudom, hogy Levi 5.5 hósan mászott és akkor Máté még nem forgott... de Máté ugye hipotón volt

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi,
örülnék a bőrgyógyászotoknak, mert még mindig nem voltam, a körmöm meg egyre trébb. :cry: Köszi! :D

Bandika,
a tali jövő hét kedden lesz 11-kor a börsi Ikeában emlékeim szerint. :D

Anikó,
mindenképp megvesszük az ülést. :D :D :D Viszont magánakcióztam, hogy hátha nem kéne rá 5 hetet várni. Az a lényeg, hogy egyelőre nincs kevesebb határidővel. Bár szürkét és feketét is lehet kapni a németeknél. És a különbség még annyi, hogy a drágább ülésben az nem csak egy oldalszellőző, hanem fűthető is! Meg van bele még vmi kiegészítő újszülöttnek, talán vmi szűkítő. Itt látszik jól a különbség:
http://www.babys-mart.co.uk/itemlist.ph ... findchil/1

Kata,
hol kaptál gesztenyét? Sajna nem tudok segíteni kaki-ügyben. Vmiféle lekvárt nem lehetne neki adni?

Orsi,
az enyém elmúlt 5, de még csak forog. :? :D Fordulni eszében sincs. Szerintem nálunk is hátról hasra lesz először, mert ugyan próbálom erőltetni a hasalást, de nagyon útálja!
20140901102739
 
 


Bálint 3 és fél hósan fordult meg először, hasról hátra, de nálunk is volt olyan, hogy pár napig semmi. 5 hónaposan meg már ment a kiskutyázás, azt szerettem legjobban. :lol: A mostani produkciók közül a kedvencem, mikor fürdés előtt csupaszon leteszem a földre, és akkor nem mászik, hanem felnyomja a fenekét az égbe és lábujjhegyen, meg kézen egyensúlyoz és úgy gyalogol el a kádig. Édes, ahogy a kis csupi feneke billeg a levegőben (nem is csodálkozom a sok hányáson, valahogy az én gyerekemnek a feje mindig a teste legalsó pontja körül helyezkedik el). Egyébként a térdelésnél tartunk, de azt már kapaszkodás nélkül űzi. :lol:

dkata
 
 


Orsi :)
Egyik barátnőm négy hósa sem forog még.
Balázs hátról hasra forgott már négy hósan, hasról hátra viszont most is szököévenkét egyszer fordul. Hason lenni izgibb :D úgy lehet látni milyen izgi játéokat érne el, ha sikerülne odakúsznia :D

Hajni :)
Én Corában vetem a gesztenyét.

Hason fekvést erőltessétek csak, Balázs is utálta, most már viszont egész jól elvan. Legalább a játékidő felét úgy tölti és most már próbálgatja a kúszást.

wish
 
 



Fordulás de jó, hogy írjátok!!! Én néhány 3 és fél hós gyerekről megtudtam, hogy elkezdett forogni, és már várom édes Zalánomtól a mutatványt. De akkor még türelem, türelem. :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hajni!
A fütést nekünk nem mondták! :?
Azt a betétet ami ujszülötteknek van viszont mi nem kértük,hozzá!
Mi már nem tervezünk több babát!Igy ezt az ülést nálunk csak Ágolyo használja!
A fütéssel nekem csak annyi a problémám,hogy Ágoston ugyan olyan izzados mint Marcikám!
Szoval nekünk inkább ülés hütés kellene! :lol:
Nagyon ügyes vagy valami ilyen honlapra gondoltam amikor fel tettem nektek az oroszt! :? :oops:
Ha a német vonal nem megy szivesen megadom az olasz csaj számát!
Nekem is van egy jo börgyogyim(igaz megoszlanak a vélemények)de nekem bevállt már az évek alatt többször Dr.Stechlik Gábor.
Marcikám pigmenfoltos és gyönyörüen javitott rajta!És az én futoszemölcseimet sem kanállal szedte le ha nem ugy hogy egyik helye sem látszik!


Orsi!
Nekem Ágoston 3,5 hosan fordult hátrol hasra most már mind a két irányba forog huzgálja a lábait amibol késöbb a mászás lesz de itt megállt a tudománya! :roll:
Marcikám tul laza volt igy örültem hogy 5 hosan a kis fejét tudta tartani! :(

Wish!
Küldöm a privit neked!

Kata!
Igyál te baracklevet,és gyümölcsteákat!
Nálunk az tuti fosás! :D

Pézsé!
Már nagyon ügyesen kened-vágod a dolgokat! :D
A cékla szerintem is mehet!Nem hallottam ilyenröl,hogy szivproblémát okozna!

Csajok!
Ágoston csak ugy hajlando mindent megenni ha sinlac van benne!
Ha esetleg nem azzal keverem akkor be nem veszi a szájába! :shock:
A másik hogy én kicsit eltérek a hozzátáplálás menetétöl! :roll:
Ugyan is egy kaja van 10-11 körül én azt vagy gyümölcs vagy zöldség formájában adom vagy a kettöt keverem!Meg a 6 orás estibe is keverem azt ami délelött megmarad!Egyenlöre több étkezést nem akarok neki bevezetni hogy a szopi megmaradjon tulnyomo részben!Szerintetek baj ez igy?
Mert a "nagykönyvbe" ugy van hogy délelött gyümi aztán fözelék,utána gyümölcsös uzsi és fözelék vacsira!
Hát ez nekünk nem igy alakul! :?
És mit csináljak ezzel a sinlacos dologgal?
Tegnap répa+krumpli volt,hááát szegénykém csak pislogott,hogy mit akarok mert ö ebböl aztán nem eszik...! :?
Ja és még valami......
Nekem nem eszik meg ugy semmit ha anyatej van benne,tápszert nem adok neki igy mivel higitsam a fözeléket?
Sima vizzel?
Mert én sok mindent pároloba csinálok az alatt meg nincs viz amit hozzá tudnék a kajához keverni! :roll:
Hu kicsit elakadtam azt hiszem.......... :oops:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :D
no, ez az időpontokra való figyelés nálam totál kimaradt.
nálunk először délben volt kajakiváltás főzivel, aztán a reggeli szopi tejpéppel... este majdnem 1 éves korukig csak szoptak, utána meg már legtöbbször kenyeres volt.
ill. nálunk de. v. du. volt joghurtos kaja, akkor nem gyümölcs volt.

a hozzátápi végén úgy alakult:
reggeli tejpép
10ó gyümölcs v. joghurt
ebéd valami főzelék, tészta.. stb. + szopi
uzsi gyümölcs v. joghurt
vacsi szopi

Lilinél most az a tervem, hogy valószínűleg a déli kaját kezdjük, mert délelőtt egyben nagyot alszik. És én az elválasztós módszerrel kezdem - mert a szopi utáni kanalazás a fiúknál sem vezetett semmi jóra-. Szóval kaja először, utána szopi.
Most azért is szeretném, hogy mihamarabb 1 kaját kiváltsunk, mert akkor 1 etetést át tudna valaki tőlem venni, és akkor picit többet tudnék dolgozni.
(vagy Lili is olyan lesz, mint Levi és majd 11 hósan lesz csak hajlandó kanalazni)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó :D
friss anyatejjel sem eszi meg? (a fagyasztottnak elég más a szaga meg az íze).

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó! Nekem mindent megeszik mindennel... :lol: Lehet hogy az állaga meg az íze miatt szereti a Sinlacot! Azért én örülök, hogy natur cuccokkal kezdtem, és meg is eszi őket (pl. nem kell cukroznom). Nekem a fagyasztott tejjel is megeszi, cumiból is megissza már, ha nem vagyok itthon.
Nálam ilyen a napi menetrend, amin nem is akarok változtatni a köv. hónapokban:
- reggel: szopi, utána kb. 1 órával Sinlac+gyümi
- délelőtt: szopi
- ebéd: főzelék+szopi, ha nagyon éhes és még fő a kaja, akkor ---- szopi+főzi+szopi :lol:
nagy alvás
- délután: szopi
- este: főzelék
fürdés után szopi
még nagyobb alvás :lol:
Szerintem a Sinlacot fokozatosan csökkentsd és cseréld másra, hátha úgy hozzászokik. Vízzel is hígíthatsz, aztán majd ha mehet pl. joghurt, akkor azzal már tök jó lesz! Én is gondolkodtam már hogy tápit tenni bele (van egy dobozzal), de most a tejeket akarom először felhasználni. Ő megeszi, de én rosszul vagyok a szagától. :shock: :oops:
Mennyi baracklevet igyak egy nap? Sokat? (Mustot már ittam, nem hatott rá. Ennek örömére ma neki adtam szőlőt, hátha...)

Orsi! Azt találtam ki, hogy most nincs Sinlac, se krumpli. Tudom, akkor több hányás lesz, de megnézem, így kakil-e, és utána nagyon lassan visszaadom a keményítőt. Nincs jobb ötletem. Tegnap is csak kúppal kakilt, 3 nap után, és olyan keservesen sírt, majd' megszakadt a szívem!

Csajok! Van-e valakinek Next-es 9-12 hós 1 és kétrészese? Mérni kellene, hogy jó-e az még Bálintra. Mert azok olyan cukik, a nagyobbak már annyira nagyfiúsak.

dkata
 
 


Kata :D
szerintem nekem van a fiúk cuccai között ekkora.
mit kéne mérni?
akkor megtúrom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ezeket néztem:
http://www.next.co.uk/shopping/children/baby/14/12
http://www.next.co.uk/shopping/children/baby/11/4
nadrág hossza, felső hossza, szélessége, ujja hossza
egy részesnél: váll-ülep, ujjhossz, teljes hossz, szélesség
Köszi. (Ahogy írta a lány, elvileg most pont a 6-9 hós jó Bálintra, de azért jó lenne tudni, mekkorák.) Hosszra szoktak kicsik lenni a cuccok, egyébként meg mellé férne még egy gyerek. (Egy soványabb fajta. :lol: )

dkata
 
 


gatyánk meg pólónk tuti van 9-12 hós
romper suite is van valahol... előbányászom :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Sziasztok!

Hozzátápihoz nem nagyon tudok hozzászólni :shock: !

Fordulás: Anyuka halál büszke volt hogy a kicsi lánya 2 hósan rendszeresen hasról hátra fordult. :lol: Dokibácsinak is eldicsekedtem vele. Erre ő: Persze hogy átfordul, olyan nagy a feje hogy átbillen :lol: :lol: :lol: . No comment... Egyébként lassan 2 hete hogy egyáltalán nem fordul át, gondolom erősödött és most már nem rántja el a feje :lol: :lol: . De már várom nagyon. Már jó lenne ha eljátszana a körülötte lévő tárgyakkal de max jól fejbeveri magát valamivel és akkor jön a szájbiggyesztés meg a sírás. :?

Ma kiöltözött a kiscsaj :) Lefényképeztem, de sírósra sikerült :( . Ilyen is kell :wink:
Ja aztán jól összepisiltük az egész szoknyácskát :twisted: (Pelenkakiütésünk van és próbálom szabadon hagyni a fenekét amikor csak lehet. Így a pelenkázóra sikerül a pisike :lol: . (Hogy ennek a lánynak milyen érzékeny sejhaja van :cry: ))
Kép

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Melcsi :P , Anikó :P ,
köszi a bőrgyógy segítséget, első körben bejelentkeztem az Aestheticába. Apa csak a jövő héten tudna elvinni bárhová is, addig meg leesnek a körmeim. Az meg itt van tök közel, Olivérrel el tudunk sétálni, és már holnap du.-ra kaptam időpontot. Aztán ha nem jön be, elkérném az elérhetőségeket. :D

Anikó,
találtam végül egy bécsi boltot, ahol ugyan jelenleg nincs, de amint megrendelik, 1 héten belül lesz. :D

Kata,
hasonlója van Olivérnek, mint amit másodikként belinkeltél, csak a színe más. :D Méretei:
nyaktól ülepig: 45 cm, hossza: 62 cm, szélessége: 32,5 cm, ujjhossz felül: 24 cm

Orsi,
akkor gáz, hogy Olivér nem akar megfordulni? Miből lehet észrevenni, ha hipotón? Jövő hét szerdán jön csak az orvos.

Zsuzsi,
alszik-e már Olivér? Az enyém újra nem... :(

Lányok, mangó és ananász mikortól mehet? (Nem mintha adnék neki bármit is, csak már mindent ki akar tépni a kezemből, úgy enné! :lol: ) Tegnap majdnem kitépte a kezemből a sport szeletet! :oops: Már mindent megenne szegény, de én csak halogatom azt a hozzátápit... :oops: :roll:

Van vkinek ötlete, hogy hová kéne menni a 4napos ünnepen?
20140901102739
 
 


Zsú,
az enyémnek télleg nagy feje van, mégse billen..... :roll: :lol: Nagyon csinos! :lol:
20140901102739
 
 


Hajni :D
mangó és ananász nálam a 2 év fölött kategória, előtte én semmiképp nem adnék, még biot sem.

miért lenne baj??? 5 hósan nem gond még.
a hipotón gyereknek lazák az izmai. 5 hósan ha fej fölé emeled, akkor lelóg keze lába, ha csípőnél megfogod, akkor nem tartja magát pl. ülésben, de még ezer és egy jele van, nem olyan könnyű ezt így összefoglalni.
de a ygerekorvosok 90%a ezt nem veszi észre, sem azt, ha spasticus (feszes) a gyerek

Lili sem billent, pedig sokat van hason.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kata,
ja, és most pont jó rá.
20140901102739
 
 


az én 6400 grammos 4 hós csajomnál korarányosan van kisebb??? vagy vele is az utolsók leszünk a tornasorban? :)
(ha nem is a tornasorban, mert Levi pl. tök magas 97 cm, hanem a nemlétező súlysorban :) )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Mi van mááár??? 11 óta alszik :lol: :lol: :shock: :shock: Én meg itt unatkozok :lol: . Ez is ritkán fordul elő. Isten hozott frontocska :lol: :lol: . Jöhetsz máskor is :lol: !

Kép

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu :D
nálunk ilyen minden nap van :) ezért mondtam, hogy én komolyan tudok unatkozni mellette :wink:
Lili ált. 8-12ig alszik, de van, hogy f1ig.
vagy 10-14ig pl. mint ma is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Te jószagúatyaúristen :shock: :shock: :shock: !

Ajándék az a gyermek! :lol:

Nálunk ez ritkaság számba megy! Ilyenkor mindig lesem hogy lélegzik-e még egyáltalán! :? Meg nem merek bele fogni semmibe mert akkor rögtön fölébred úgyis :lol: ! Megérzi :wink: az 1 órás alvásokhoz vagyok szokva.

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Kata :)
A szomszédom szerint a sütötöklé is hajtja a gyereket.

Hajni :)
Nyugodtan kezd el elöbb a hozzátápit. Én is halogattam, aztán egy héttel a hat hós kora elött elkezdtük végül, mert Balázs is mindent kinézett a kezükből. Megjegyzem ez most is így van, sokára lesz még mikor a mi kajánkat eheti. Szóval én a szopi miatt halogattam a hozzátápit, de Balázs most ebédet már rendesen eszik és ennek ellenére 6-8szor szopik egy nap :roll: Mondjuk ebből 2-3 inkább ivás, miután felébred, de nem tűnik úgy hogy a kaja kedvéért lemondanana a ciciről :lol: Neki inkább mind a kettő kell :D

Én is kérek tanácsot. Balázsnak ugye már három foga van, de szerintem napok kérdése és négy lesz. Az alsó fogai nem gázosak, mert takarja a nyelve szopi közben, viszont a felső folyton nyomja a mellbimbómat. Nem harap vele, csak ahogy folyton hozzáér már elég érzékeny azon a helyen a mellbimbó. Mit lehet tenni, hogy ne fájjon? Most egyelőre a szopi helyzeteket váltogatom, de jó lenne ha lenne valami praktika.
Persze olyan is van, hogy türelmetlen és valahogy feszesebbre zárja a száját szopi közben, de olyankor elveszem tőle és mondnom, hogy nagyra nyissa ki. Ha meg harap, ami eddig talán háromszor fordult elő, akkor is elveszem és elmondnom neki, hogy ezt NEM SZABAD, mert fáj :shock:

wish
 
 


Orsi,
hát... megnéztem, talán nem hipotón.... A mangót se? Azért mert nem hazai? Már nincs tornasor, eltörtölték... :lol:

Zsú,
unatkozol... :lol: én is unatkoznék néha.... :lol: Most is már hív! :roll:

Wish,
inkább a saját lustaságom miatt halogatom szerintem... :oops: Jó sokszor szopizik Balázs, ennyit Olivér se! Te szegény! :cry: Én naív azt hittem, hogy a cickógondokat az elején nagynehezen sikerült megoldani, többé már csak nem lesz. Dehát azok a fogak... :roll:
20140901102739
 
 


Hajni :D
én mangót sem adnék.. igen, azért majd éghajlatidegen.

(tornasor tényleg nincs? mindig a legkisebb voltam :) )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Nekem is Marcikám laza volt!
Azért jártunk a Gézenguzba!
Ha felemeltem akkor a válla felcsuszott a feje fölé! :? Amikor meg felállt akkor ugy járt a kis csipöje mint egy kis hastáncosnak!
Az igazság az hogy nem állok ugy tejileg,hogy tudjak fejni! :(
Igy sem marad ki egy étkezés sem,sürübben eszik ezekkel a kanalazásokkal együtt!
Na akkor én hülye jol összezavartam a gyereket ezzel a gyümölcsös zöldséges összevisszaságaimmal! :x
Akkor adjam csak a gyümit 10-körül és késöbb meg majd vezessem be a fözeléket ebédre??!!
Az estivel kezdtük a kajálást és az csak sinlac volt és amikor bevezettük a délelöttit akkor azért kevertem,hozzá ami megmaradt délelött hogy kicsit tartalmasabb legyen!De ez akkor nem jo igy mert az van hogy gyümölcs….?!
Jaj annyira hülye vagyok…..!

Kata!
Marcinál is joghurt volt az uzsonna!Nagyon szerette a Hofehér nevüt!Már azt nem gyártják!
Én azt vettem észre hogy amikor Ágoston kaja után közvetlen szopizik eddig mindig hányt!Szoval lehet picit sok az amit Bálint megeszik!De hát ha tátog …..!
Akkor adjad neki……..!!!! :D
Nekünk van ilyen szolo kisnadrágunk este lemérem neked,mert most megyek az oviba!

Zsuska!
Nagy kis csinos a kislányka!!!!!
De hülye ez az orvos! :evil:
Olyan kis szép arányos kis baba!!!

Wish!
Nekem is van két ilyen kinövés féle ami néha fáj néha nem mivel Ágoston beszippantja a mellbimbom! :shock: Nem is tudom mi lesz ha foga lesz….?!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi! :)
Klári baba 6800 gramm.
Hát, Lili alvásán én is jó nagyot csodálkoztam. :shock: Klári baba nap közben 3-4-szer alszik 25-45 percet (de inkább csak 25-öt).

Kép Kép
kismokus
 
 


Orsi :)
Most olvasom, hogy mennyit alszik Lili :) Arany életed van akkor mellette :D
Balázs egész nap alszik összesen 12-13 órát. Monduk újabban délután alszik egyben két órát, ez nekem már nagy ajándék. Éjjel standard 8-6-ig alszik és közben 1-2x felkel. Szóval nem túl pihentető vele lenni :D

Nem is írtammég nektek, hogy kezdenek jobbak lennia séták. Már lehet ültetni a babakocsiban és egész jól elnézelődik. Persze most hogy mire lemegyünk sötétedik, megint nem túl izgalmas neki a délutáni séta, és álatlában kiábál miatta de a délelöttiek már jók! :) Nem is tudom, elviszem a tescoba, vagy a duna plázaba sétálni, ott világos van és elnézelődhet :twisted: megyek fel is keltem, mert mindjárt sötét lesz.

wish
 
 


Orsi :D ,
eltörölték, mert diszkriminatív. Ahogy az osztályozást is az alsótagozat 1.-2. (lehet, hogy a 3. is - nemtom ) osztályában. Meg az osztályismétlést is alsóban. 165 centivel a legkisebb? Én is annyi vagyok, mondjuk sose számítottam magasnak. De a 165 cm az most Mao.-n a nők átlagmagassága.

Anikó :D ,
már látom én is milyen bajban leszek majd a hozzátápival.... Szerintem ügyesen csinálod! :D

Kismóki :D,
akár kezet is foghatnánk! :D

Joghurtot már ilyen korán lehet adni? Nemcsak 1 éves kor után tejterméket?
20140901102739
 
 


Wish,
Napi 2x leviszed sétálni? Arany dóga van annak a gyereknek! :D Az enyém 3 napja nem volt kint! :oops: Olivér amúgy imádja az éjszakai Budapestet, kirakatok, neonok meg mindenféle csoda! :D
20140901102739
 
 


Anikó :)
írtam én bárhol hogy nem jó???
szerintem tök mind1, hogy zség v. gyümölcs. kanalas kaja... ez a lényeg. :D

nálunk Levi is ennyit aludt, ennyi idősen :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni :D
165tel nem, de amikor még tornasor volt, akkor nem voltam ennyi :D

savanyított tejtermék papír szerint 8 hótól, szerintm 10 hótól mehet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Nem,nem irtad,de én ugy gondolom ez igy nem biztos,hogy jo :oops: !Föleg amikor zöldséget adok délelött! :shock:

Hajni!
Azt hiszem 8 hotol adtam én is a joghurtot.
Azért nehéz mert annyira jot akarsz nekik,söt a legjobbat....! :roll:

Lányok hallottatok a Holle bio termékekröl?

KépKépKépKép
aniko24
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: