Új privát üzeneted érkezett!

A mostani pedig ilyen! Pedig nem szedek semmit! Megnéztem a múlt havidat! Ott magasabb hőket produkáltál, ha arányaiban nézzük, nem nagy az eltérés! Jó ez a hő, de már ne menjen lejebb!

Szóval itt a mostani! Nem nagy durranás ez sem!

Kép
Vendég
 


A Neocitránban van paracetamol. Ezért is gondoltam hogy eseteleg attól....

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni! én a tiedből kivenném a 10. napi értékedet. Az biztos, hogy nem illik ide. Ha azt kiveszed, már nem is olyan szörnyű.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi!

Nem szeretek hozzányúlni, mert az már nem a valóságot tükrözi! De igazad van, nem illik oda! Érdekes, hogy mostanában a ciklus első felében mindig van egy nagy ugrás és pé környékén egy hirtelen zuhanás! Talán még napok is stimmelnek! Fura!

Akkor lehet a Neocitrántól, viszont óvatosan vele, mert ha baba van inkább egy kis nátha, mint gyogyi!
Vendég
 


Leo honlapján olvastam, hogy az ennyire kirívó értéket ki kell venni. 0,2 tized fok a szomszédos értékekhez a megengedett.

Tudud, hogy mindenkinek baba van ebben a ciklusban! :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Na ez meg a másik. Mi a fenének vegyem ki, hisz babásak vagyunk! :lol: Nekem a babás is hasonló. Össze-vissza ugrált és nagyjából a beágyazódás környékén ment fel! Ha nem követtük volna nyomon uh-gal azt mondanám, hogy egy héttel késöbb volt pé-m! Nem vagyok egy egyszerű eset! A másikban is tegnap felrakott valaki egy babás görbét, ahová a wuns nem tett pé-t! Így jártam én is a ciklussal! Ez csak egy kapaszkodó! Inkább legyek babás ronda görbével, mint gyönyörűvel nem! A tied most ronda és fogjuk a babára! :lol:
Vendég
 


Drágáim,


köszi a szurkolást, de mindenki bátran abbahagyhatja ha esetleg még gondolna rá. 1 CN :? A hőm pedig 36.2
Nade most megrázom magam, és már kezdem is érlelni a következő szép egészséges tüszőcskémet :D

..most valahogy előbb jöt a bőgicse, mert már pénteken este kibömbiztem magam. Kiadtam a feszkót, már minden ok :lol:

Az új görbéknek küldök egy hatalmas nagy + energiabombát :wink:
tapedli
 
 


Tapi!
Nagyon sajnálom :(
Egy jó kis bőgés mindent rendbe hoz.Sírj csak bátran.Én is szoktam. :shock:

Kép
breni
 
 


Tapi!

Én is nagyon sajnálom, de ezzel ugye nem mondok újat! Nagyon jó, hogy már következőre készülsz, így kell ezt!

Én mindig azért bömbölök, mert nincs pé-m vagy, mert nem tükrözi a görbém! Így nem lepődök meg mikor megjön! Tudom milyen mikor babás vagyok,így beletörödve várom a kis szenyát! Bár én annak is örülök, hogy nem késik, mert mi értelme van, ha nincs albérlőm!
Vendég
 


Gröni,
nagyon jó kis görbe lesz ez :wink: A pé-d is remekül sikerült, remélem volt akció is rendesen :D

..én ma takarítottam, fóztem, mostam :shock: Ki vagyok mint a kacsa...
tapedli
 
 


Tapi!

Tipikus mensis tünet! :lol:( ez most övön aluli volt, bocsi :oops: ) Én is mindig rendezkedek, van mikor átpakolom a fél lakást! Ez akkor vicces, mikor apjuk délutános és mire hazajön az ágyat sem találja! :lol:
Vendég
 


Gröni,

ezt én is megfigyeltem mer párszor magamon. :lol: :lol: Vagy kitakarítom a lakást mint a veszedelem, vagy főzök olyan mennyiségű kaját, ami 10 embernek is elég lenne :shock: Ilyenkor valahogy csak nagyban tudok gondolkodni :lol: :lol: :lol:
tapedli
 
 


mért volt ez övön aluli :roll: Szerintem is tipikus :mrgreen:
tapedli
 
 


Aszittem megbántalak, hogy a kis szenyával viccelek itten! :lol:
Vendég
 


Nahát én nem vagyok egy sértődékeny fajta :D
tapedli
 
 


Tudom én azt Tapi, de hátha mégis! Féltem, hogy rosszkor szólok rosszat! A lényeg, hogy vetted a lapot! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt lányok!

Itt az én szépségem! Régen volt már ennyire egyértelműen kivehető a pé-m és még a hőm is fent van! Szóval madarat lehet velem fogatni, még akkor is ha nem lesz belőle senki! :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gröni!
Tök jó, hogy látszik a pé! Akkor viszont nem jó a tickered.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem baj, Bumi! A ciklus nap valószínű, hogy így is annyi lesz, ha megjön. Akkor meg már édes mindegy, hogy mennyi volt a dpo! Ha meg nem jön meg, akkor meg végképp nem fog érdekelni! :wink:

Na, azért csak melegdsz! :wink:
Vendég
 


Jaja, mióta nem iszom a Neocitránt...

Végül is igazad van. Inkább a ciklus végén számít, hogy akkor most túl vagy e már a vár menstruáció napján vagy sem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni,

hát ez a görbe mesés! :D És ez a kis leesés is nagyon bíztató, megvan a 3 tizedes hőleesés :lol: Jaj nagyon szorítok!

Bumi,
tök jó kis görbusz lenne őkelme, csak ez a fránya Neocitrán...így nagyon nehéz eldönteni mi miért van :roll:

Na viszont az én mensim meg elmúlt :shock: Ez meg mostmár idegesít, mertasszem kettővel ezelőtt is ilyen rövid volt. Szerintem azért van, mert nem akarom hogy megjöjjön :shock: :shock: Sajnos én simán tudok az agyammal mindenféle testi dolgokat generálni, csak éppen gyereket nem :evil:
tapedli
 
 


Tapi! :lol:

Hangosan felnevettem az írásodon! :lol: Jó a vonalzód? Hőd?

Nekem is mostanában elég gyér és rövid ideig van meg! Idegesít, mert azt olvastam a topikodban, hogy ez anovus ciklusra utal! Én inkább a kapirgálásra fogom, attól nyugodtabb vagyok! Meg egyre hülyébb! :roll: Neked meg biztos, hogy volt pé, meg Monyónak is! A franc se érti ezt! Lehet kéne felíratnom progit, hogy kipuceváljon onnan mindent! De komolyan már azt sem tudom, hogy mi a normális! Mert mi van akkor, ha eddig volt túl sok! :roll:
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Életjelet adok magamról.Nincs semmi újság velem,nem volt kedvem írogatni.Párocskám is itthon volt.Vezetem a hőmet,de még semmi extra,de lassan mutatnia kell valamit.Pont itthon lesz az uram pékor,persze ha akkor lesz. :shock:

Gröni!Nagyon szép a görbéd,csak így tovább.Aztán kellene már egy szép tesztecske is.Hajrá!!!!!!!!!!!!

Tapi!
Nem valami jó hír hogy csak 2 napig tartott a menszid.De szerintem is a sok agyalástól lehet. :?

Kép
breni
 
 


Nekem sincs mostanában kedvem írni! Tegnap is csak azért voltam ilyen aktív, mert van egy friss kismamink! :lol: De egyébként meg kezdek lekattani erről a témáról! Olyan hihetetlen nyugalom van bennem, mint nagyon, nagyon rég! Talán ennek az egyértelmű pé-s hónapnak köszönhető, hogy végre ott van a hőm, ahol ilyenkor lennie kell! Igazán nem is érdekel, hogy ebből lesz-e baba vagy sem, persze én lennék a világ legboldogabb embere, ha lenne, de ha megjön, nem leszek csalodott! Nekem már ez is egy sikerélmény, hogy talán jól működök!

Reni!

Miért lenne máskor? Neked mindig akkor van! Tessék beleadni apait-anyait! :wink:

Tapi!

Mi a helyzet a mensiddel?

Bumi!

Merre vagy? Hol a babásgörbe? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem mindenki megfáradt egy kicsit. Ráadásul állandóan fórumozok, munka közben is, és sajnos már kezd a munkám rovására menni. Ez persze nem is igazán erre a fórumra vonatkozik, hanem inkább a Leoéra. Sokszor nincs is kedvem elolvasni, hogy kivel mi történt, mert annyit írnak egy nap. Szerintem ide továbbra is jövök. Sokkal jobb olyan emberekkel társalogni, akiknek ugyanaz a problémája, mint nekünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most látom, hogy a babaneten nem volt óraállítás.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni!

És ate babás görbéd? :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Basszus! Elfelejtettem! :oops: Na látjátok, ennyire nem érdekel! :lol:

Én igazából nem belefáradtam és szívesen jövök mindegyik fórumba társalogni, de ez a téma valahogy, hogy sikerült, nem sikerült nem tud érdekelni! Megjegyzem az oldalszámot és jövök vissza olvasni, mikor magam alatt leszek, mert megjött! :lol:


Görbusz:


Kép
Vendég
 


Cirka 1 év múlva? :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hehe. Ha összejönne és a vége is jó lenne, nem vállalnék többet! Ha meg összejön, de nem sikerül, akkor meg azért! Ha egy év múlva baba nélkül rinyálok itt, kardomba dölök! Bár erre van nagyobb esély, úgyhogy visszaszívom! :lol:
Vendég
 


Miért? Megbeszéltük, hogy EZ AZ A CIKLUS!!!! :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hát nem tom. Nem látok nagy esélyt. 23-án valamikor hajnalban kex. 24-én, mikor leesett a hőm, délelőtt apjuk magamra rángatása! 23-a hajnal és 24-e reggel között több, mint egy nap telt el, a 24-ei etye-petye meg szerintem késő volt! De ugye csodák vannak! Hátha volt egy túlélő vagy egy nagyon gyors! :wink: A hődet meg még meg sem dícsértem! :wink:
Vendég
 


Köszi!
De tudod, hogy nem a hőtől van a baba.
Egyébként szerintem jókor voltatok együtt! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Na ja, erre én vagyok az élő bizonyíték! :lol: Na meg a lány, aki tegnap tesztelt egy pozitívat. Tegnap még reggel pakolgatta neki a ferti, hogy mégcsak a 3. dpo-n van, oszt tesztelt egyet! A babás görbéjébe pedig ugyanúgy nem tett neki pé-t, mint nekem! :lol:
Vendég
 


Na egy másik fórumon azt mondták, hogy az inszem alsó határa 5 millió jól mozgó seprmium. Ezalatt csak lombikot csinálnak.
Ez azt jelenti, hogy mi a legrosszabb eredménnyel is jók vagyunk inszemre. (20M x 5 ml x 0,1 = 10 M jól mozgó)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Még mindig szép a hőd! :wink: Remélem a vége is ilyen szép lesz és nem is gondolkodsz az inszemen! :wink:

Most ez, hogy van? Ml-enként vagy az összesben? Itt van nagy kavar a fejekben és ezért nem látnak sokan tisztán, de szerintem a dokik nagyrésze sem tudja! Biztos nálatok is van meddőségi szakambulancia! Én megprobálnék ott kérdezősködni! Nem vesztesz vele, max a 300 ft-os vizidíjat! Még mindig olcsóbb, mint egy elbeszélgetés a Kaáliba! :?

Mostanában azt csinálja mikor felakarom tölteni a görbét, hogy kiveszi az összes írásomat és csak a megszólítás marad meg és a görbe! Nem tod mit csinálok rosszul?

Kép
Vendég
 


Az össze mennyiségből kell, hogy 5 Millió jól mozgó legyen.

A képfeltöltést meg nem tudom, sajna.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Akkor mi is jók vagyunk igaz?
5M/ml, 25 M/ejaculáció
80%jól mozgó

Kép
breni
 
 


Breni!

Ti szuperek!
25M x 0,8 = 20Millió jól mozgó!

Ez szerintem spontánra is elég! Nemhogy inszemre!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
De még sem sikerül.:( Miért?

Kép
breni
 
 


Reni, Bumi!

Én csak annyit írok, hogy ha nekünk sikerült, nektek is sikerülni fog! Rengeteg oka van, hogy késik a baba! Ne csak a férfi eredményét nézzük, hanem pl magunkat! Lehet, hogy van pé, de mondjuk akkor ér oda a kishuncut, mikor az már éretlen! Vagy alapból olyan a minőség, hogy nem tudnak egyesülni! Vagy beágyazódási probléma! Vagy a durvább, ha elzáródás van! Nem azt akarom ezzel mondani, hogy nálatok ez van, hanem csak úgy általánosságban! Vagy ha túl gyakran vagy túl ritkán bújtok össze, nem biztos, hogy ugyanannyi kiskatona van! Azt tudjátok, hogy 5 napi karantén után 5 millió van, de ha többet hagytok ki, akkor lehet, hogy már rosszabb minőségüek és kevesebben vannak! Vagy ha túl gyakran, megint ez a helyzet! Nagyon bonyolult folyamat ez! Nemrég volt a NG-n a terhességről egy film és van Leo honlapján is video ezzel kapcsolatban! Nézzétek meg, hány kiskatona uszik el a petesejt mellett és hány veszik el a hüvelyben! Én ezért ajánlom a gyertyát, előtte a tuszkolást! Azt nem ecsetelem, hogy mennyire nem romantikus! :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Eltűntem, de most itt vagyok és ideges :( Bár vérezni csak egy napig véreztem, azóta barna maszatokat produkálok. Most visszakerestem a topicban és a múlt havi mensim is elég rövid volt. Asszem s.o.s kellene nekem egy tényleg megbízható jó orvos Budapesten. Meg akarom nézetni a hormonjaim. Sajnos mivel korábban nem itt éltünk, itt eddig csak hülye orvosokat sikerült kifognom. Lécci ha tudtok megbízhatót, priviben írjatok, előre is köszi!

Közben sikerült egy térdsebészhez is eljutni, aki meg akarja műteni térdem :evil: ... csupa jó hír, igaz? :?

A kiskatona számokon én nem tudok eligazodni...
Nekünk egy éve azt írták, hogy 63 M/minta, jól mozgó 9M/ml, és 7 ml-t produkált a drágám :oops:
Így tehát ha ezt nem találták elégnek az inszemhez, mert állítólag 10M kell, akkor most hogy van ez az egész :shock: Tulajdonképpen akkor mennyi van? Nem értem, hogy akkor hogy kell ezt számolni. :roll:

Viszont azt mondta a párom, hogy elmegy "népszámlálásra" :D
tapedli
 
 


Sziasztok!
tudtok abban segíteni, hogy hová kéne menni a férjemnek, h. megnézzék h. nála minden oké-e??elég e a sperma stb....
köszi a segítséget előre is

Kép
winona
 
 


Szép reggelt csajok!

Winona!

Andrológushoz. Mehettek magánba is, ott álltalában figyelmesebbek! Telefonon kértek időpontot és vagy viszitek a cuccot vagy ott produkáljátok! De ha viszitek, ezt ne felejtsétek megemlíteni! Ha esetleg megírod a lakhelyedet, talán orvost vagy intézmény is tudnak javasolni! Sok szerencsét!

Tapi!

Én is úgy tudtam, ahogy írod! De már a franc sem érti!

Mai görbuszom:

Kép
Vendég
 


Gröni!
Szép trifázisos a görbéd.Csodálatos!:)Remélem baba van a dologban!;)
Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én is mérem a hőm,csak elég összevissza,ezért még pét sem rakott be,inkább fel sem rakom,felesleges.

Kép
breni
 
 


Gröni, Bumi,
brutááááálisan szépek a görbéitek :lol: :lol:
Hajrá csajok! Szorítok! :D
tapedli
 
 


Sziasztok csajok!
Én is életjelet adok magamról. Olvaslak titeket, de mivel semmi újdonság nincs, igy kedvem sincs....

Bumikám.......minden újammal szoritok neked, látom a görbéd eddig jól alakul.....

Gröni Drága!- A te görbéd is NAGYON jól alakul.....Annyira szeretném már ha beindulna a babásodás ezen a topicon is.....

winona - Remélem a párodnál minden okés lesz!

Tegnap megint magamba roskadtam a párom végett. Annyira bizik a spontánban, pedig szinte nincs is esélyünk igy.....még mindig nem ment el bacivizsgára... :cry: :?
Várok egy alkalmat és lehet hogy szólok neki. Hát ne haragudjon a világ, de augusztus óta várom az eredményét.
Mindemellett az én högörbéimmel sincs minden rendben. Máskor mutat termékeny napokat a nyálka, máskor a hö és máskor a mikroszkóp!!! :shock: :cry:
Most sem tudom hanyadán állok a pé-vel.... :cry:
Sorry hogy rontottam a hangulatot.
tea77
 
 


Szia Tea!

Örülök, hogy előkerültél :) Nem szomorkodj, mert az csak mérgez...tudod. Gondolom, hogy a párod még nem tudott szembe fordulni ezzel a problémával, azért bízik ennyire a spontánban. Talán ha leülnétek és beszélgetnétek róla... Vagy mutatnál néhány példát a lehetséges megoldásokra neki, azzal együtt, hogy persze ha mégis közben spontán sikerül az csak jó. A példát persze konkrét esetekre értem...azaz XY ugyanabben a helyzetben lombikkal egyből sikerrel járt...vagy valami hasonló :roll: Talán "kijózanodna" és elfogadná ezt a megoldási lehetőséget. :roll:
Fel a fejjel! Nagyon sok lehetőség van még, csak meg kell próbálni! :wink:
tapedli
 
 


Szia Tapi!

Ez már mind megvolt. :cry: ...úgy érzem korainak tartja hogy meddöségibe menyjünk....pedig túlvagyunk a 30.-on és én pedig attól félek, hogy késöbb indulunk késöbb lesz eredmény is....vizsgálatok sora, hónapok és évek állnak elöttünk. szerintem nincs több idönk a fecsérlésre. Ha pedig spontán összejön, akkor az csak véletlen szerencse lehet...
Nem tudom mi történik a kobakjában, de félek a témát nagyon fesziteni, nehogy még jobban letörjön és aztán még pszihikai gondjai is adódjonak ami rámehet a kapcsolatunkra is.
De én magam miatt is kezdek aggódni és tudod forr bennem már rendesen...
Nem tudom hogy szedjem össze magam és hogy kellene helyesen cselekednem..... :cry:
tea77
 
 


Tea!

Nem könnyű neked, de ezen már én is átestem! Párom sem nagyon akart menni az elején, de ennek inkább az volt az oka, hogy mindig elfelejtett időpontot kérni! Aztán mikor kiderült, hogy baj van, ő volt az első aki utána akart járni a dolognak! Már babás voltam mikor a műtétet intézte a dokival, pedig mondtam neki, hogy most már ráér, mert gyermeknemzés céljából nem sűrgős! De az egészsége többet ért, nem tudtam volna lebeszélni sem! Ha esetleg megemlíted neki, hogy ha valami gyúlladás van nála az befolyásolja az egészségét is! Így nagyon nehéz egyrészt a babásodás, másrészt ha sikerül nem biztos, hogy megmarad a terhesség vagy nem jól fejlődik a baba! Talán ezzel tudsz rá hatni! Ha nem, akkor adj neki időt! Persze az idő ilyenkor nagyon rohan! Nem szabad, hogy feleméssze a boldogságotokat ez a dolog! Nem tudok jobbat, minhogy minden nap türelmesen, pici adagokban adagold neki, hogy mennyire boldogok lennétek egy csöppséggel! Talán ha felébred benne a gyerek iránti vágy és tudatosul benne, hogy így nehéz lesz babásodni, akkor beadja a derekát!


Köszönöm a görbusz dicséretet! :wink: Tényleg rég volt már ilyen! Ha nem is lesz belőle baba, engem már ez is boldoggá tesz!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: