Új privát üzeneted érkezett!

Pandácska:
Örülök hogy egy kicsit jobban vagyDrukkolok neked hogy Dórika hallgasson rád és még bent maradjon egy darabig

Donika: Te hogy vagy?

Lafi: Vérnyomi? Hunor baba hogy van?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Jaj, Pandus, de jó, hogy jobban vagy!!!!!!Most hogy vagy?

Nyuszi, a nyomim jó, nem emelték meg a 2*fél szem dopegytet. Ma voltam toxémia-kontrollon meg cukor kontrollon, ez utónbbitól félek, egy hétig szuabin voltam és hát nem diétáztam... :oops:
egyébként a kiscsákó beadta az unalmast és alig szórakoztat....gondolom, lustul, vagy nem bírja a frontokat, ezt tőlem örökli.
Vendég
 


Lafika!
Az elmúlt napokban kisfiam sem vitte túlzásaba a mozgást. Én arra fogtam, hogy ezt a trágya időt ő is érzi.
De tegnap reggel már volt egy kis mocorgás, ma egész nap! :lol:
Nem lehet rajtuk eligazodni. Pasik! :? :lol: :lol: :lol:
De olyan aranyosak! :D
Vendég
 

 
 

Kavicska:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lafi,
Nem is tudom hogy vagyok amíg fekszem jó de ha felállok vagy ülök rögtön jön a beton poci :? remélem azért ez még normális ennyi gyogyi mellett is( Orsi???) mert inkább fekszem fekszem csak itthon legyek. Legalább Dorka megnyugtat mert virgonckodik nekem :D
Vendég
 


Pandus, akkor feküdjél!Abból baj nem lehet!!!!!!!!!!!!Minden pillanatban gondolok Rátok!!!!!!!!!!

Erika???vele mi lehet???Lassan szül is....
Vendég
 


Pandus :D
amit a keményedés ellen kapsz nem annyira atom szerek, szóval normális.
Feküdj folyamatosan, és ha picit is bizonytalan van a helyzetben, akkor kórház. Inkább lógj heteket az infúzión, mint hogy gond legyen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

úgy néz ki megúsztam a cukrbajt!!!

Megvannak a ma reggeli eredmények:

pisiben no cukor és no fehérje, viszont van ketontest, ezt nem tudom megúszni, de nem érdekel, tzúl keveset eszem....

vércuki 3,7éhomi 5,2 kaja utáni----tökéj

hemoglobina1c 5,2---tökéj (vagyis az átalgos vércuki értékem ennyi, ezt fontos nézni, mert az anyagcserét ez mutatja igazán)

Szóval 1 hó kontroll és ha minden tökéj ott is, miért ne, akkor VÉGE!!!!!!!!!!!!!!És nincs diab többé!!!!!!
Vendég
 


Lafi,
Örülök hogy jó a cukrod :D mi az a ketontest?
Vendég
 


Bemegyek a kórházba Orsi majd megírja hogy mit mondtak! Köszönöm a drukkokat vigyázzatok magatokra meg a pocira!!!
Vendég
 


Jaj, Pandus ennyire gáz van????????????????Drukk+++++++++

(ketontest az, amikor este kevés a ch mennyiség, jelzi a test, nem túl jó, hogy van, de nem tudok vele mit kezdeni, mert nem bírok már este 10kor enni, amikor kéne..merthogy már 8kor a vacsi után alszom)
Vendég
 


Sziasztok!


Lafi:
Hunor mocorgásán ne lepődj meg nem lehet rajtuk eligazodni. Krisztián eddig is elég aktív volt de tegnap este már őrá is azt mondtam hogy tulzás amit csinál. 2 óra hosszán keresztül folyamatosan boxolta a szemérem feletti részemet. Már azt vártam hogy mikor fogok bepisilni mert állandóan odalent rugdosott. Mondtam a páromnak hogy el nem bírom képzelni hogy enyi időn keresztül mit tud csinálni. Keresztbe van és hason és igy minden mozdulata lent van. Örülök hogy a cukrod és a vérnyomid is rendben van. A késő esti evés engem is megvisel mert még 9-kor kell ennem és nem tudom nem-e azért ég a torkom is. Napok óta úgy ég a torkom . Ma reggel meg olyan hányingerrel keltem hogy meglepődtem saját magamon.


Aranykavics: Én is imádom amikor mocorog.

Pandácska:
Ennyire rosz a helyzet? Remélem hogy nem. Hátha nem kell bent maradnod. Szorítok neked. Gondolok rád!!!!

Orsi: Ha megtudsz valamit Pandusrol gyere jó?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
Tuti hogy ott kell maradnom mert mondta a doki ha ezek a gyogyik nem hatnak akkor már úgy menjek hogy pizsivel együtt és kapok infúziót. Már pénteken mondta hogy ott maradhatnék de kapok egy esélyt hátha otthon is javul. Orsi és Harcika viszont meggyőzőtt hogy ez nem játék ha keményedek akkor rövidülhet tovább a méhszáj vagy nyílhat is.

Lafi,
De akkor ez is azt jelzi hogy jó kislány vagy és tökéletesen betartod a diétát :wink:
Vendég
 


Panduskám, gondolok Rátok és igen, ez nem szabad félvállról venni.
MÁV-ba kell menned?
Vendég
 


Lafi,
Sajnos nem a Mávba hanem a Szabolcs utcaiba :( lepukkant a javából de a dokik nagyon rendesek ott. Legalábbis pénteken két kedves dokit fogtam ki.
Vendég
 


pedig azt hittem már, hogy végre kész a Máv...
Vendég
 


Drága kicsi Panda!

Ha már elindultál,akkor már nem olvasod,de nagyon-nagyon szorítok neked és a babának.
Jobb lesz ott annyiból hogy figyelnek rád.(amennyire ez egészségügyben szokás)

Remélem a 30.hétig kihúzzátok legalább.
Ha van elérhetőséged szívesen felhívlak.
Nagyon nagyon szorítok!


Orsi!
Ha te vagy a megbízott akkor gyere mindig a hírekkel.

Lafi!
Orsika sem viszi túlzásba napok óta a mozgást.Hogy vagy?
A kutyuska ott van veletek vagy Kecskeméten?

Kép
csiperke
 
 


Pandus!
Sajnálom, hogy be kell vonulnod, de sztem jól döntöttél! Az is lehet, hogy "csak" 1 hétig kell bent lenned, hátha...! A Szabolcs utcai kórházhoz sajna nekem is volt szerencsém, ott csinálták a coriont, tényleg nagyon gettó, de a babáért mindent! Nagyon szurkolok, hogy minél előbb gyere a jó hírrel, h végre otthon vagytok, és minden ok!!!!!!!!!!!! :D

Nyuszi! :D
Köszi, most egész jól vagyok, a gyomor égésem sztem az időváltozás miatt is volt, szerencsére elmúlt!

Ilyenkor, ha valakivel a topikon vmi nem túl jó történik, nagyon elkedvtelenedek, nagyon szeretném ha Pandus rendbe jönne! Sokszor azt szeretném, ha már a 36. héten lennék, és lassan vége lenne az izgalomnak, mi van, ha...! Ok, utána is lesz miért izgulni, de azért ha már kint van az egészséges baba, az csak egy mérföldkő! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Panda küldött sms-t.

"nem tágultam, de elég sűrű fájásaim vannak, a szülőszobán tartanak megpróbálják leállítani. Kapok infúziót. Kaptam tüdőérlelőt. Nagyon félek :cry: "


még minden rendben lehet, drukkoljunk.!
harcimokus
 
 


Harcika!
Köszönjük, hogy írtál! Jaj Istenem, nagyon szurkolok nekik, ó annyira sajnálom! Ha bármi van, kérlek írjál!!! :( :( :(

Pandus!
NAGYON SZURKOLOK NEKETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Jaj Istenem Pandus!Dorka-baba maradj bent méééééééég kérlek legalább 5 hétig!+++++++++++++++++++
Vendég
 


én csak most értem ide, iszonyú zűrös napunk volt.

amint van frissebb hírem írok. most már online vagyok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!Kérlek Titeket, hogy nagyon drukkoljatok Pandácskának. Keményedett a hasa, kórházba került. A szülőszobán van, próbálják visszatartani a babát. Nyitva is van vmennyire és fájásai vannak.
Telefonkapcsolatban vagyunk, ha van valami, megírom nektek is. (Most is megkérdeztem tőle és megengedte, hogy írjak nektek is.) Nagyon szorítsatok neki, Dórikának még nem szabad megszületnie!Még nem! Kap tüdőérlelőt is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Látom, már Harcika is megírta..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


panda mondta vikinek, viki írta nekem:

leállították a fájásokat!, infúziót kap, figyelik a szívhangot!, ah minden ok, akkor hazamehet, persze az még odébb van.
Vendég
 


ha minden OK, akkor holnap osztályra helyezik a szülőszobáról...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jaj de jó!Mindig jövök és nézem, mi van!!!Pandus, Dorka hajrá!
Vendég
 


Ezek már jobb hírek...drukkolunk nagyon!+++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jaj, nagyon örülök, csak így tovább Pandus!!!!!! Hajrá!

Kép

Kép
donika
 
 


Hála a jó égnek! További drukkok Pandusnak!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Panda nagyon-nagyon szorítok!Dorka tudja hogy még bennt kéne maradnia a pociban.

Remélem holnap már jobb lesz.

Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
csiperke
 
 


Pandácska drága!

Nagyon sokat gondolok rád és nagyon drukkolok! ++++++++
Viszont úgy tűnik jó irányba alakulnak a dolgok! Kép
Vendég
 


Sziasztok lanyok,

jaj micsoda hirek. :cry:
Pandacska,
nagyon nagyon szoritok nektek hogy minden rendben legyen es megszunjenek a fajasok.Drukk nektek ,Dorika tudja hogy meg jobb neki bent biztos vagyok benne++++++++++++++++++++++++++

Kép
petitpois
 
 


ma még nincs hírem Pandcsáékról. zargatni sem akarom, 1 sms-t írtam, de még nem válaszolt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Írtam híreket Pandáról a másikba!!!
/nem enged másolni. :cry: /
harcimokus
 
 


Harcika :D
gyorsabban értél ide :)

Pandus jobban, szurikat fog kapni ha bírja, és felkerül a szülőszobáról du, ha minden OK.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Harcika, Orsi!
Köszi az infót. Jaj, én annyira izgulok Pandusért, remélem minden rendben lesz a továbbiakban is! :)

Egyszerűen még most sem értem, hogy előtte volt vizsgálaton, minden rendben volt, és mégis olyan hamar megvan a baj! :( Ezt ennyire nem lehet kivédeni???? :oops:

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Egyszerűen még most sem értem, hogy előtte volt vizsgálaton, minden rendben volt, és mégis olyan hamar megvan a baj! :( Ezt ennyire nem lehet kivédeni???? :oops:

ennyire nem.
én anno szerdán voltam nőgyógyásznál (32. hét), méhszáj zárt, hüvelykenet neg., vérvétel OK lett, és vasárnap este fájásokkal, és totál kinyílt méhszájjal került kh-ba, vérvétel szerint erős fertőzéssel.
(hétfőn jött meg a szerdai kenet és vérvétel eredménye, hogy neg., fertőzésre utaló jel nincs)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus éljen!!!!!!!!!!!!hálistennek!!!!!!!!!
Vendég
 


Orsi!
És utána feküdnöd kellet végig, vagy befektettek a kh-ba?

Kép

Kép
donika
 
 


kellet=kellett

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Orsi!
És utána feküdnöd kellet végig, vagy befektettek a kh-ba?

szülésig khban voltam, infúzióra kötve végig.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok!

Panda!Hurrá,éljen.Pihenj ha tudsz,Dórika tudja a feladatát.Már most ilyesztgeti az anyut a kis édes bébi.
És a dokik is kitettek magukért remélem.

Puszika nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lafi!Hogy vagytok?Pici fiú?Mit müvel a pocidban?

Kép
csiperke
 
 


Az nem semmi! De iker terhességnél egyébként is nagyobb a valószínűsége, h ilyesmi megtörténik?
Na most már ott van a zabszem a seg..be, semmi sem biztos! :shock:

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Az nem semmi! De iker terhességnél egyébként is nagyobb a valószínűsége, h ilyesmi megtörténik?
Na most már ott van a zabszem a seg..be, semmi sem biztos! :shock:

semmivel sem. Nem az ikrességgel volt gond, hanem a fertőzéssel.
A fertőzés miatt nyílt ki a méhszáj, nem a súlyteher miatt.
Ez nem ikrességfüggő.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Szóval ezek szerint a fertőzés az ennyire gyorsan be tud jutni, és a méhszáj ki tud nyílni! Szerdán még semmi, aztán 4 nap múlva fertőzés, és kh.
A méhszájat nem is szabad gyakrabban nézetni, mint 3-4 hetente?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
ennyire gyorsan.
(és hozzáteszem, hogy pl. szexről le voltunk tiltva.. stb... tehát a hogyan jut be megint egy jó kérdés)
nem igazán szeretik sűrűbben nézni - értelme sincs igazán - , mert akármilyen steril is az a keztyű fertőzésforrás lehet.

DE!!! Kismamik, most nehogy elkezdjetek parázni! 10ből ált. 1 esetnél van ilyen fertőzés, a többi terhesség problémamentes.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Panda telefonált.
sajnos.... :cry:
ahogy kihúzták az infúziót, újból kezdődtek a fájások. Visszakötötték. Méhszáj nem tágult, de szegény nagyon sír. Próbáltam nyugtatni, amennyire lehetett. :cry:
/Mindenkit puszil, emlegetett titeket, még sírva is/ :cry:
mindenki szorítson.
harcimokus
 
 


Istenem.......... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Pandus! :cry:

++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: