Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Lányok, olyan jóóóó volt!!!
Férjem és a húgom jött velem, nagyon tetszett nekik is és már itthon anyukámmal, nagyimmal is megcsodáltuk... :D

Petitpois,
miért a 22.héttől??? nincs külön 4D, ahova bármikor elmehetsz??? :shock:

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
tündéri :) pocakos is csinos.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi :D
Most telcsiztem, AFP is teljesen rendben!!! :D

Már csak a lepény miatt van némi aggódás bennem, de azzal már csak nem lesz olyan nagy probléma, pihizek sokat és reménykedem hogy pozitívan alakul!!!! :roll:

Kép
fendike
 
 

 
 

Orsi,
Mennyi keményedés normális egy nap?

Fendike,
Nagyon édes baba :D és csini pocak :wink:
Vendég
 


pandácska* írta:Orsi,
Mennyi keményedés normális egy nap?


mikor?

20-24. hét után napi 10, de egy órán belül nem több, mint 3.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Köszi! Ma egész nap keményedik a pocim :roll: hívtam a dokim de pont szabin van de egy nő (aki felvette) azt mondta hogy menjek be a kórházba majd ott megnéznek. Lehet olyan hogy egy nap sokat keményedik másnapra meg elmúlik? Reggel mondjuk bevásároltam lehet megerőltettem magam :roll:
Vendég
 


Pandácska :D
lehet olyan, frontra pl. nekem nagyon érzékeny volt a hasam a fiúkkal és Lilivel is.
magnézium, esetleg egy pohár bor.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
MagneB6-ból már bevettem ma 6-ot most leküldtem a párom vöriborért. Mégegyszer köszönöm remélem hogy holnapra elmúlik. Azért az megnyugtat hogy te se mondod hogy rohanjak a kórházba!!
Vendég
 


Pandácska :D
fontok jönnek-mennek. Én nem mondom, hogy rohanj.
De! a te pocid te ismered, te tudod, hogy volt-e már ilyen, vagy egyedi. Hogy mennyire kemény a keményedés... hasonlók voltak-e már.
Ha rosszabbodna, akkor ügyelet nehogy gond legyen.
Fekvésre javul? ha igen, akkor pihengess és belefér a normális tartományba.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus, nincs itt gond, nyugi!!!Figyu 3 napja nem laszom, hifdegfront van, ha napi 5 órát alszom sokat mondok, bár én nem keményedek, legalábbis alig , de nekem a front így hat....neked meg amúgy, na meg ha megerőlteted magad édes kislányom....ejnye-bejnye!!!!!!!!!!!!

Fendike, gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vannak a képek, remélem fel tudjuk tenni.

Kép Pici Orsikánk
Kép Pici Orsikánk
Kép Biztos, hogy puncis.
Kép A pöttöm lábai.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Egyszerűen bámulatos, ahogy az izofixekhez is értesz! :shock: :D
Komolyan mondom, pasikat megszégyenítő a tudásod!!!

Így utólag is boldog szülinapot a srácoknak és képeket várunk! :)

Lafikám!
Az anyukád nem semmi! :lol: :lol: :lol:
Ennél talán már az durvább, hogy szervezett kiránduláson voltunk és bússzal jöttünk haza.
Egy idősebb nőnek nagy csomagjai voltak és megkérte az egyik sofőrt, hogy segítsen a tömbházak között vinni a csomagját.
Elég későre ért vissza a sofőr és a következőket mondta, miközben a fejét fogta és csóválta!
"Csúcs, ba.d meg! Nem tudta hol lakik!"
Keringteg a tömbházak között és a nő nem ismerte fel, hogy melyikben lakik. Igaz, este volt.

Fendike!
Nagyon aranyos!!! Nagyon!!! :)
A pocakod csudaszép! És aruld már el nekem légyszi ezt a gyönyörű lila felsőt hol szermányoltad!
Amióta terhes vagyok megveszek a sötétliláért! :shock: Van aki a kaját kívánja, én pedig a színeket! :? :lol: :lol:
AFPhez is gratulálok!!! :)

Petitpois!
Ott miért csak a 22hét után? Ez a biztosító által finanszírozott? Ésha magánba mennél?
Kíváncsi vagyok! :)

Pandácska!
Tutti van valami a levegőben!
A cipekedés nemigen tesz jót! A megerőltető munkákat felejtsd el!
Ma én is éreztem alhasi diszkomfort érzést! :? Én is cipekedtem! :shock:

Csiperke!
Orsi babának az arca csodaszép! :) Jó nagy lábikója van nekije! :lol: :lol: Én azt a puncust nem látom! :? Miért nem tettek oda is egy nyilat?! :oops: :lol: :lol:


Rólam, péntek óta érzem mocorogni a kisfiamat.
De tegnap és ma nagyon lusti volt. Alig-alig egy iciri picirit! :( :roll:
De annyira csodálatos érzés! Kimondhatatlan! :D
Vendég
 


Csiperke,
Orsika tündéri és tényleg jó nagy lába van.. :D
Olyan jó látni őket, ugye????

Pandus,
kettős front van, biztos az is befolyásolhatja.. :roll:

Kavicska,
köszi! :D
képzeld én most este éreztem először 2 rúgást, 90%, hogy ő volt, mire rákoncentráltam nem volt több...
felsőt a 2in1-ban vettem, minőségre nem az igazi, de megteszi.. :D
viszont a garbó amit szintén ott vettem nagyon bevált!

Donika,
hol az a pocifotó????? :D

Gömböcske??????
merre vagy, remélem minden rendben veletek, gyere majd!!!!!

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

napok ota begörcsöl a vádlim,pedig szedem a magne-t.k..va szar!

Lafi!látom anyukád is formában van utazást illetően.
Az én apukám ha azt mondom neki itt az ajtó,akkor is megkérdezi hogy itt kell bemenni.....szóval nem könnyű velük.
Te tulajdon képpen mikorra vagy kiírva szülni?

Pandus!jol vagy?keményedés?bor segített?
ne cipekedj!!!!!!!

Fendike!nagyon cuki a bébi!egyfolytában tudnám nézni képernyőn őket.
kéne ilyen hordozható készülék,azt magamra kötném,és egyfolytában bámulnám.

Kavicska!jo érezni a mocorgást ugye?

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok,

csipi, jók a képek!!!!Amúgy elméletileg január 4-re....Ühüm, szóval dec második fele lesz esedékes.

Ma 30. hét :shock:

Kavics, jó érzés, mi???Én ilyenkor imádom a pocakom, meg ahogy mozog. Majd ne ijedj meg, lesznek napok, hogy csönd van, ez előfordul, még kicsi, nem mindig lehet érezni meg hát neki is aludnia kell!
Vendég
 


Fendike! :D
Gratula az afp-hez! A pocifotót pótolom, de tegnap este annyira elkezdett égni a gyomrom, hogy az eszméletlen, egész éjszaka, és még ma is! :( lehet, h a front? Már mindent kipróbáltam, éjszka még pászkát is ettem, na utánna el tudtam aludni, de reggel kezdődött elölről! "frisset akarok feltenni! :wink:

Pandus!
Hogy vagy? Biztos, h a front, ne idegeskedj! :)

Csiperke! :D
Nagyon aranyos a pici lány, a lába az tök édi! Nekem is görcsölt már a vádlim, a magneb6 nekem jó volt, illetve bekentem rictofit krémmel!

Kavics! :D
Akkor nálad is megkezdődtek a mocorgások, tényleg csodálatos érzés!

Kép

Kép
donika
 
 


Jo reggelt,
Csiperke,
nagyon aranyos Orsi baba de kaviccsal egyutt en sem latom a puncit :shock: A labam nekem is gorcsol neha de ugy hogy levegot sem kapok :twisted:

Fendike,
de jo hogy mar erezted a babat.En meg semmit pedig nagyon figyelek de nem akarok ezen stresszelni.Lafi peldajat kovetve meg van egy kis idom :lol:
4D:Nem tudom lanyok de en itt akarhol kerestem sehol nem talaltam olyan studiot amirol ti beszeltek.Egyedul egy db jott le az interneten az is Waterlooban :shock: es csak a 22-ik hettol lehet menni :shock: (magan)igy december 18-ra kaptam idopontot csak :shock: Hat marad a sima nodoki..
Pandacska,
remelem jobban vagy pihenjel sokat es semmi cipekedes az hagyd a parodra.
Kavics,
gratula a mocorgashoz :lol: A buszos sztori nem semmi :lol: :lol:
Donika,
fotot plizzzzz
En is megprobalok feltenni egyet de lehet megint Orsi segitseget kell kernem :oops:
Erikarol nem tudtok vmit?

Kép
petitpois
 
 


Tudtam hogy kimaradt vmi :oops:
Lafi,
gratu a 30-hoz :lol: Akkor Hunor a fa ala erkezik :lol: Pont tegnap szamolgattam mikorra lehetsz kiirva :lol:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
mindenki máskor érzi, én tegnap lefekvéskor is kaptam 2 rúgást, jópofa érzés, kár hogy csak ilyen ritkán.. :D
leginkább akkor figyeld ha hanyatt fekszel, akkor a legvalószínűbb
barátnőm londonban sem talál 4D-t
karácsony körül nem jössz haza????
akkor kb. pont aktuális a következő, most mondták nekem, hogy a köv. 28.hét körül ajánlott, akkor már jól látni a pofiját

Donika,
nálad is mindig jelentkezik valami újabb tünet.. :oops:
hasad most hogy van???
tegnap gondoltam rád, mert nagyon nyilalt és fájt is, de próbáltam nyugtatni magam, hogy biztos a 4D miatt, majdnem 1órán keresztül húzogatta a hasamon.. :?

Csiperke, Petit
nekem is a vádlim görcsölt múlt héten 2szer is
anyukám lábgörcsre kálium-r-t szed, nem tudom azt lehetne-e most???
majd rákérdezek a dokimnál, most nyaral

Kép
fendike
 
 


csiperke írta:napok ota begörcsöl a vádlim,pedig szedem a magne-t.k..va szar!

izomgörcsöt nem feltétlenül a mg hiány tud okozni. bármely ionhiánynak lehet ilyen tünete. köv. vérvételen nézessetek inonokat is.

próbáld meg a kálium és/vagy kálcium szedését

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Megpróbálom feltenni az imént készített poci fotót!

Kép

Fendike!
Jó utat, és shoppingot! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!
Hátha valakit érdekel...

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=243666
Vendég
 


Sziasztok

Orsi: Köszi.

Petitpois: Köszi megkaptam az e-mailt. Köszönöm

Fendike:
Csinos pocid van. Nagyon édi az UH kép is és gratula hogy minden rendben van a babával.

Pandácska:
A vörösbor jót tesz de a Metaxát is megpróbálhatod.Nekem a Mágus ajánlotta. Ja és pihi

Csiperke: Nagyon cukik a képek. Olyan jó látni.Azok a lábak!!!

Aranykavics: Gratula a babamozgáshoz.

Donika: Szép pocakod van. Csini íkismama vagy

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Donika, csini vagy!

Pandus merre vagy??????????
Vendég
 


Sziasztok!
Most eltűnök pár napra, drukkoljatok, hogy ne legyen baj, vérzés Londonban, sajna azért van bennem némi félsz... :oops:

Donika
csini a pocid, nagyon szép kerek, lassan enyém is ekkora... :D

Kép
fendike
 
 


Nyuszi, Lafi! :D
Köszönöm, aranyosak vagytok!

Lafi!
Többször megnéztem azt az oldalt, ahol vásároltatok, tényleg nagyon jó árai vannak, főleg, ha a Brendonnal vetem össze! Minőségre is hasonlóak a babaruhák? Csalódtam a Brendonban, ugyanis amit még szeptemberben vettem 2 db melegítő alső, mindkettő összement, rövidebb lett a szára, pedig nem mostam túl meleg vízben (40 C írt)! Dühítő, ha a bébidolgok is összemennek, akkor az frankó lesz! :twisted:

Fendike! :D
Köszi! Nagyon drukkolok, h minden rendben legyen!

Pandus!
:?: :?: :?:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, igen, minden ugyanott van minőségben!A ruhák és a felszerelések is.
Vendég
 


Lafi!
Akkor mindenképp érdemes szétnézni majd! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Jo reggelt,

Fendike,
ezt mar biztos nem olvasod de nagyon jo utat nektek es vigyazz magadra/magatokra nagyon!
Donika,
nagyon csinos poci es felsod is nagyon cuki.En itt hiaba vadaszom egyszzeruen nincs kismamakollekcio :cry: Ha pedig talalok vmit az meregdraga :twisted:
Nyuszi,
szivesen :lol:

Mar alig varom hogy 1 ora legyen akkor letelik a munka es a jovo heten vegig szabin vagyok :lol: Ja es vasarnap babat latogatunk olyan jo lesz :lol:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok:

Fendike:
Szorítok neked hogy minden rendben legyen. Jó utat nektek!!

Petitpois:
Mostanra már letelt a műszakod is és élvezheted a szabadság örömét.

Lányok nem megy valaki ma vagy holnap a bippá-ba vagy nem lakik közel valaki a Nagykőrösin uthoz???

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!
Ma voltam a kórházban mert szerda óta keményedek és szúró fájdalmat érzek az méhszájam megrövidült kaptam egy marék gyogyit ha holnap is ilyen akkor befekszem a kórházba koraszülés veszélye miatt. Nem érzem hogy javulna valamit fáj a pocim és kemény :( volt uh Dóra jól van szép nagy rengeteget mocorog! Ő jól van ez a lényeg remélem még a pociban marad. Ha jobb lenne holnap akkor maradhatok itthon de végig gyogyikat kell szednem és csak feküdhetek szigorúan.
Vendég
 


Jaj Istenem Pandus!!!!!!!!!!!Pihizz ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi, kissé messzi van nekünk, de imádom a helyet!
Vendég
 


Pandacska,
szurkolok nagyon neked.Pihenjel sokat es meglatod minden rendben lesz+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
petitpois
 
 


Pandus!
Jaj, már nagyon aggódtam! Nagyon nagyon szurkolok, hogy rendbe jöjjön a pocid, és ne kelljen befeküdnöd!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez mitől lehet, pedig Pandus is vigyáz magára, az tuti, és otthon van???? :oops: :oops:

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Ez mitől lehet, pedig Pandus is vigyáz magára, az tuti, és otthon van???? :oops: :oops:

Lányok :)
értsétek meg, hogy ez nem függ össze a fekvéssel, pihenéssel! Ezerszer írtam már.
Ilyet fertőzés tud okozni és lehet alkati dolog.

Pandácska :D
drukkolok, pihizz sokat!
miket írtak fel?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Semicillin 4*2
Nospa 3*2
Cordaflex 4*1
Meg napi 3*2 magneb6 és 1 Maltofer

Köszönöm lányok pihizek folyamatosan még akkor is van 13 hetem ha tetszik Dórámnak ha nem :wink:
Vendég
 


Még akartak nyugtatót is felírni hogy bírjam a folyamatos fekvést de mondtam hogy azt már nem kérek jó kislány leszek.
Vendég
 


Panduska, nagyon szorítok, már nagyon aggódtam, mi lehet Veled, mert eltűntél!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Orsi,
Ezek a gyogyik mennyire mennek át a baba szervezetébe? Nem árt neki?
Vendég
 


Lafi,
Köszönöm, azért nem jöttem mert a gépünk is bemondta az unalmast és most tudta csak megcsinálni a párom.
Vendég
 


pandácska* írta:Orsi,
Ezek a gyogyik mennyire mennek át a baba szervezetébe? Nem árt neki?

tudod fenyegető koraszülésnél van egy olyan alapszabály, hogy a legfontosabb, hogy pocakban maradjon a baba! minden más utána jön.

az orvos mérlegeli a poz és neg hatásokat és aszerint dönt.
ártani nem árt az egészen biztos, a szónak abban az értelmében, hogy bármi károsodást okozna

most tényleg az a lényeg, hogy 30. hétig pocakban maradjon.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah és a 30. hétig a fekvés az non-stop fekvés. pisilni kelhetsz fel, semmi másért.
ülni szigorúan tilos, mert azzal terheled legjobban a méhszájad.

kenetet vett a doki? (bár a semicillin az hat, ha fertőzés van ennek a hátterében)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Fekszem most is a párom az ágy mellé tette a gépet így fekve is írhatok. Nem vett kenetet de gondolom ennyi semicillin mellett nem baj :roll: a dokim pont szabin van így egy ügyeletes doki vizsgált de rendes volt velem.
Vendég
 


Pandácska :D
egy dologra figyelj. Ha bármiféle ritmus lenne a keményedésekben, akár csak akkor is ha szabályosan 40 percenként van, akkor AZONNAL kórház. Figyeld magad de azért ne legyél hipochonder.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!


Lafi: Köszi. Azt tudom hogy neked nagyon messze van.

Pandácska:
Szurkolok neked ezerrel hogy a kis Dórika még a pocidban maradjon. Pihizzél és akkor hátha nem kell befeküdnöd. Vigyázz magadra.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandus!
Az összes nyugtató és méhlazító energiát küldöm feléd!
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! :)
Emberrel, szülőkkel szépen szolgáltasd ki magad! :lol: Maximálisan! A kislányotokért mindent! :)
Nagyon nagyon drukkolok Neked!
Ésha netalántán pár hét múlva mégis kórházba kellene befeküdni, gondolj arra, hogy nem Te vagy az első, sem az utolsó és ott is nagyon jó kezekben leszel!!!
Drukk:++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Pandus! :D
Hogy vagy? Sokat vagy az eszembe, nagyon szorítok, hogy rendbe jöjjön a pocid!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Pandus!
Nagyon-nagyon vigyázz magatokra!
Feküdjél.Tényleg legyél jó kislány!
A 30.hétig legalább huzzátok ki.Beszéld meg Dóirkával.Apa is. :wink:
erre nem gondoltam volna,de szerintem te se,hogy ezt fogod hallani.
Majd szórakoztatunk,te csak legyél az ágyikóba.
Mennek a drukkok.

Puszika

Kép
csiperke
 
 


Köszönöm lányok! Most ébredtem talán jobban vagyok de azért megvárom a délutánt.
Vendég
 


Pandus! :D
Nagyon örülök, hogy egy picit is, de jobban vagy, bízom benne, h Dóra baba megértette, amit kérsz tőle, még van 13 hét, és punk tum!!! :P
Olvass jó könyveket, és halgass CD-t, vmi nyugtatót, pl. Mozart babáknak.

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: