Új privát üzeneted érkezett!

Draga Titi!

Kivanok nektek sok boldogsagot,tejcsit!
Draga kicsi ALexandra Isten hozott ebben a vilagban!
momo35
 
 


sziasztok!

Dani Titi nagyon nagyon sok boldogságot kivánok a gyönyörü kislányotokhoz!Titinek sok tejcit Alexandrának meg jo egészséget kivánunk!
Kép

Köszi hogy jelentkeztél!
Én kimondhatatlanul boldog vagyok és ugy megkönnyebbültem!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jaj mar kep is van rola! :lol: Annyira edes, sirok.... :roll: :lol:
Annyira orulok!
momo35
 
 

 
 

Momo nekem is könnyes lett a szemem :lol:

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Kedves Titi!
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!! Gyönyörű babátok van!!! :D GRATULÁLOK!!!!!!
Vendég
 


Dani!

Köszönjük,hogy feltetted a fotót,gartulálunk nektek ehez a gyönyörű várva várt kislányhoz.Jó egészséget és sok boldogságot kívánunk mindhármótoknak! :D

Eszter,Feri és Bálintka!

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon -nagyon -nagyon régen nem írtam, talán nem is emlékeztek rám, még akkoriban íroggatam amikor Momo csatlakozott :roll:
csak azt akarom írni nektek hogy azóta is a " családom" részei vagytok , mert nincs nap hogy minimum kétszer benéznék hozzátok.
És most vettem a bátorságot és írok hogy gratuláljak Titinek !!!!!!!!!!!!!!! és egy verssel szeretnélek Őt és titeket megajándékozni:


MOLNOS LAJOS
HAZATÉRÉS
Megérkeztél, gyermek. Rég
vártunk már.
Felgyűltek szavaink,
melyeket napról napra,
évről évre raktunk félre,
hogy átadhassuk neked, ha egyszer
megérkezel.
Sokan elmentek már a rád várók közül.
Vissza a földbe. A gyökerekbe.
De mindig maradt valaki. Mert
meg kellett várnunk téged, hogy
megőrzött szavainkat
átadhassuk egyszer majd neked.

Vegyed hát őket:
az egyik darab kő -
legyen fegyvered is,
másik darab föld -
legyen menedéked is valahol,
harmadik csillag -
legyen a sorsod,
a negyedik fűszál, az ötödik szellő,
a hatodik forrás,
és mi vagyunk a hetedik -
Te, ki végre megérkeztél,
örökségként ennyit adunk neked.
Ne tékozold el,
gyermek!

Mindenkit puszilok, sok-sok kitartást , erőt és minden jót kívánok nektek! Ez egy igazán jó kis csapat!!!!

Eszter
eszterke80
 
 


Titikém és Dani!
Az egész családom nevében nagy szeretettel gratulálok Alexandra születéséhez!

Kép

Nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek!!!!!
Olyan végtelenül megható mennyien jöttek gratulálni Nektek azok közül is akik már csak olvasnak bennünket!

Éva

Kép
balimama
 
 


GYÖNYÖRŰ A KIS ALEXANDRA!!!! :) :) :)

Nagyon boldog, nagyon hosszú életet kívánok Neki, Titinek pedig gyors felépülést!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Kedves Titi és Dani!

Szívből gratulálunk nektek kislányotokhoz! Sok tejcsit és egészséget kívánunk!

Kedves Alexandra!
Isten hozott idekint, nőjjél nagyra és legyél nagyon-nagyon boldog!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Drága Titi!

Nagyon örülök a boldogságotoknak!
Itt bőgök már vagy 10perce.........

Sok tejcit és egészséget kívánok nektek!
Alexandra: csoda szép vagy! Anyukád és apukád már nagyon vártak és náluk jobb helyet az életben nem találtál volna! Boldog vagyok, hogy köztünk vagy teis!



Kép


Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Drága Titi És Dani!

Nagyon Gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz! Legyetek nagyon boldogok mind a hárman!

Titikém épülj fel hamar és sok tejcsit!:)

Dani, köszönjük hogy jelentkeztél és hogy hoztál képet a kicsi Alexandráról. Nagyon édes.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Már tuti nem emlékeztek rám, tiszavirág életű fórumozó voltam, de olvaslak BEnneteket, és ne haragudjatok, hogy csak így "betörtem" :oops: :oops: Hozzátok, csak Titinek szeretnék gratulálni!

Drága Titi!
Őszinte szívből gratulálok ehhez a kis Tüneményhez, kívánunk Nektek nagyon sok örömöt ebben a várva várt Kicsilányban! Neked sok-sok erőt, egészséget, és tejecskét, Alexandrának pedig szintén jó egészséget, nőjjél nagyra Kicsilány Szüleid nagy boldogságára! :D :D :D :D :D :D

Szeretettel,

Zita és Kristóf
fidoli
 
 


TITI!

Egész hétvégén eszemben voltál (mert nem voltunk itthon), azért is néztem be ma, hogy mi újság. Erre mit látok???

Tiszta szívből gratulálok és nagyon boldog életet kívánok Nektek!!!

Kép

meri
 
 


Sepy = /régen/ Little

Kedves Titi!

Magam és családom nevében szívből gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz!


Kép
Vendég
 


sziasztok

ez olyan jooo hogy mindenki itt van mégha csak egy mondatig is!

fidoli eszterke örülök nektek pont most mikor csináltam dudi ajándékát akkor visszablattyogtam az idöbe itt és láttam hogy ti is irogatatok az elején!jol eltüntetek utánna!nem irnátok ujra nekünk?biztos mindenki örülne neki

most megyek pihizni szétfagytam a meloba puszi mindenkinek este jövök

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Adjatok tanácsot: Anyuról van szó...
Állandóan kitalál minden-féle dolgot, hogy ide-meg oda kellene vinni Zsoltit és ő fizeti és, ha nem engedem vagy nem viszem, akkor olyan érzést kellt bennem, hogy nem vagyok jó anya.:(

Ma fül-orrgégészeten és audiológián voltak, szereztem beutalót és megoldottuk az elmenetelét.
Ezt azért kellett, hogyha nem jól hall, akkor kipöckölnek vmit az orrából vagy ilyesmi....hozzáteszem nincs semmi baja a hallásával! Sőőőt!
Erre azt találta ki hiába volt szuper a tesztje, csak röngen deríti ki, mert az mutatja meg van-e letapadása....
Nem értem miért kell elvinni ennyi helyre ...én nem látom, hogy gondja lenne.

Mai nap után azt találta ki elviszi alkalmanként 5000ért, ha jól értettem, egy vizsgálatra, ahol megcsinálják neki, sztem ezek a helyek csak a pénzre mennek, mert minden kórház ingyen megcsinálja és sztem a mai nap is csak azt bizonyítja nincs erre szükség.
Ekkor meg avval jön, ő nem sajnálja a pénzt Zsoltira és fizet mindent...én nem a pénz miatt nem szeretném, csak feleslegesnek érzem az egészet és azt sm szeretném, ha ő dobná ki feleslegesen a pénzét.

Ma megyek a Zsolti logopédusához...megbeszélni vele, elvállalja-e az alapozó terápiát és milyen feltételekkel.....nem hittem, hogy ennyi mindent kell, majd intéznem.

Puszi mindenkinek!

Kép
sziszike1000
 
 


ezt nem hiszem el!nem tudja valaki titi uj szobájának a számát?a régibe nem tudták megmondani!mobilt meg nem veszi fel

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


összevissza dobálnak a teloba

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


összevissza dobálnak a teloba

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


végre elértem! :lol: a huszadik nö bekapcsolt hozzá!épp pelenkázni készült ugyhogy nem sok mindent tudtunk beszélni!nagyon fáradt volt a hangja amit persze nem is csodálok!és hallottam alexát is! :lol: :lol: :lol: gyors leraktuk mert a picivel kellett foglalatoskodnia!majd szerintem pár nap mulva ujrahivom hadd pihenjen!ha valaki megy be hozzá adjon helyettem is puszit neki!köszke!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág! De jó, h tudtál betzélni Titivel. Én írtam neki sms-t, hogy csörgessen meg, ha tudunk beszélni és akkor visszahívom, de azóta még nem csörgetett :( .
Biztosan lefoglalja a kis hölgy...
Puszi
verzsike
 
 


Verzsike igen most babázik!Én meg miota hivtam olyan rosszul érzem magam!nem akartam zavarni csak egy kicsit beszélgetni akartam vele!Remélem nem haragszik rám!Mobilon én sem értem el!a vezetékesen meg szörnyü volt mire adták végre öt!voltam mindenhol már!még az ujszülött osztályon is és egy csomo kisbabasirást hallhattam :D
puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok,

De jó, hogy ennyien írtok Titinek!!! :)
Fidoli, Eszter, én emlékszem rátok :) Mi újság veletek? Úgy eltűntetek!!

Virág,
de jó, hogy elérted Titit legalább egy kis időre :)
Én is irtam neki reggel sms-t, de nem hiszem hogy sok ideje és energiája van visszaírni... De nem is baj, a helyében mi is inkább a kishölgyel foglalkoznánk, főleg ennyi várakozás és aggódás után!!

Juci,
a jövöhéten neked lesznek lányok a szünetben?

Erzsike,
próbálj meg nem idegeskedni a tejci miatt. Hidd el, hogy van rendesen, és akkor lesz is!!! :)
Már megszoktam az éjszakai szolgálatokat. Olyankor alig alszom, mindig Livikét lesem, félek, hogy nem kelek fel rá, 5-ször ránézek, mielőtt lefekszem... Bekapcsoltam-e a légzésfigyelőt, jól fekszik-e, vesz-e levegőt... :D

Eszter,
tényleg te következel :D De jóóóó!!!

Ne haragudjatok, hogy lemaradtam az írásban, de annyi minden volt az elmúlt napokban... és most még azt is elfelejtettem, hogy mit akartam és kinek írni, így, hogy Titink megszült :roll: :lol: :roll:

Magunkról egy kicsit...
Karcsim szerencsére nem volt kinn a bolondokházában. Dolgozott, de nem kellett kimennie! Ugyanis, múlthét csütörtök óta hivatali munkaidőben dolgozik, ami azt jelenti, hogy fél 8-4-ig van benn! (+ amikor berendelik ilyen esetekben) :) Vivi szavaival élve: "rendes család lettünk" :) Nem tudom meddig, mert azért így talán még egy kicsit nehezebb. Reggel és délután Vivi egyedül megy és jön a suliból... De a hétvégéink szabadok és csak másodállásba megy el éjszakára!!! :lol: Viszont nincsennek egész napok együtt hétközben, amikor dolgokat kellene intézni. Innentől megszűnik, hogy együtt visszük Livikémet az orvoshoz... De velünk alszik éjszaka... Már nem is tudom, hogy mi a jobb?!

Annyi mindent akartam írni, és most semmi nem jut eszembe... :(

A lényeg, hogy SZERETLEK titeket! :roll: :lol:
csné
 
 


Sziasztok!

Voltunk a logopédusnál, aki azt mondta, sok mindent nem tud ovin keresztül megcsinálni Zsoltinak, de, amúgy elvállalná a foglalkozást vele.

Még nem mondta, mennyibe fog ez nekünk fájni.

Jól van, amit javasol megcsináljuk, jó szakembernek gondolom.

Titit pusziljuk miis...szegényke most csöppent bel az igazi életbe-hagyjuk kicsit őt és idővel visszatalál hozzánk.:)

Annyira fáradt és nyügi vagyok.

Holnap megyek nőgyógyászhoz, majd meglátjuk mit javasol fogamzásgátlás terén.:)

Többiek tiis írjatok magatokról.

Puszi mindenkinek: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Lányok ígérem igyekszem jönni úgy ahogy régen, de még nem megy.
Dávidnak tüdőgyulladása van, iszonyú nyűgös. Áron hörghurutos mi szülők pedig továbbra is ugyanúgy vagyunk. Fájó torok és orrfújás, rossz közérzet.

Mindenkit puszilok, vigyázzatok magatokra ebben a rossz időben!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Az az igazság, hogy engem is kikészít ez az idő! Lassan már depressziós leszek!
Tudom, hogy korai, de olyan nagyon várom már, hogy leessen az első hó! Talán mert annyira bízom abban, hogy idén karácsonyra babát kapok ajándékba! Olyan jó visszaemlékezni az előző Karácsonyra! Főleg miattatok! Nekem nagyon szép időszak volt az életemben!

Eszter!
Mindenféléről beszéltünk telefonon, csak azt nem kérdeztem meg, Te hogy vagy! :shock: :lol: :lol: Hogy áll most az emésztésed? Még mindig egész nap rohangálsz?

Momo!
Mishal egyre szebb! Olyan nagyfiús már!
Tudom, hogy nagyon dühítő, de talán jobb, ha most kijönnek a hibák a házon, mint beköltözés után! Gyönyörű lesz a házatok! Már megértem, hogy miért van olyan kevés időd jönni közénk!

Zsuzsa!
Szörnyű lehet most Nektek! Gyógyuljatok meg minél hamarabb, mert nagyon hiányoznak az írásaid!!!!

Gyöngyi!
Nem is mondtam Dudi szülinapján, de megdöbbentem milyen csinos lettél mióta nem találkoztunk!
Nálunk is megy az állandó pakolászás! Sajnos Balázs akkora kuplerájt tud csinálni, hogy én már nem győzöm a pakolást utána! Mondjuk otthon legalább nem zavar ha hisztizik, de vendégségbe már nem szívesen megyek vele. Rendkívül akaratos lett! Ha valamit nem engedek neki, akkor sarkon fordul és csinál valami olyat, amitől égnek áll a hajam. Ráadásul kénytelen leszek lakatot tenni a hűtőre!
Ma csak arra lettem figyelmes, hogy elővett egy pudingot ebéd helyett, kinyitotta és vígan kanalazta! Bárhová felmászik a székek segítségével, akár úgy is, hogy kettőt egymásra tesz! És mindezt egy pillanat alatt!
Múlt héten megsütött 2 joghurtot a sütőben, csak a szagra lettem figyelmes! Ha kiteregetek és nem dugom el elég gyorsan a szárítót, akkor visszapakol a mosógépbe, sőt el is indítja!
És közben be nem áll a szája!
"Anya! Nem hallottad?! Azt mondtam NEM AKAROM! Hát nem értesz a szép szóból?!"stb....
Ilyenkor úgy érzem nem baj, hogy még nincs kistesó! :roll:

Lányok!
Én egyszerűen kényszerítem magam, hogy ne hívjam fel Titit! Emlékszem rá, hogy nekem komolyan teher volt, hogy folyamatosan csörgött a telefonom! Sőt én megkértem mindenkit, hogy látogatni se jöjjön, mert akkor oda kell adnom a babámat a csecsemősnek és én minden percet szeretnék vele tölteni!
Ez az első nap nem lehet túl kellemes. A császár fájdalma, a hormonális változások és egyszerűen a feszültségek felszakadásának az időszaka.
Nagyon sokat gondolok rájuk és nagyon várom, hogy olvashassam hogyan is történt Alexandra születése!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: jobbulást nektek!
Nagyon sajnálom a manóidat, hogy ennyire betik, persze titeket is, de egy szülő, úgy van, hogy inkább 1000* ő szenvedjen, mint a gyereke...

Mit használtok? Hidegpárásító nekünk nagyon bevállt, ebbe paxirasol oldatot öntünk és a legszívósabb baci is eltűnik..sokkal gyorsabban gyógyulnak.:)

Gondolunk rátok!!

Ez az idő, tényleg lehangoló:(
Már napok óta várok egy kis napot! Én még a meleget várom, nem hiányzik a hó, tél, elég, ha 23án esik és karácsonykor minden fehér..nos ez talán idén, ígyis lesz.:)

Nem szeretem a hideget, bár olyankor olyan jó összebújni...:) Igaz máskor is :wink:

Szép estét nektek!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok kis depressziosok!!! :lol: :lol: :lol:

Balimama!

Osztom velemenyed,vagyis hogy inkabb ne zavarjuk Titit.Jo,en nem is tudom a mobiljanak a szamat :roll: ,de hadd legyenek csak egyutt,szokjak egymast,idegesito lehet a folytonosan csorgo telefon.
Halali kisfiad van..micsoda duma!!! :roll: :lol: Azt hiszem Mishal is minimum ilyen lesz,marmint a rosszcsontsag teren. A dumajat nem tudom meg :lol: ?
Bizzunk benne,hogy az egiek megadjak neked varvavart karacsonyi ajandekodat! Szivbol kivanom neked!

Sziszike!

Miert kell logopedushoz jarnia Zsoltinak?
ANyukaddal ne foglalkozz,miert engeded egyaltalan neki hogy orvoshoz hurcolja a gyereket?
Plane ha semmi baja! :roll:
ANyukamnak is vannak heppjei,mindig orvoshoz kuldene engem is Mishallal,amikor kicsi volt azert mert sokat sirt,most meg hogy nyitott szajjal lelegzik neha. Pont ma kerdeztem ra a dokinal,es azt mondta,hogy 2 eves korukig szajon at lelegzok,es csak utana ternek at teljesen az orrlegzesre. Szoval ereszd el a fuled mellett amiket mond.


Bufo!

Ez borzalmas,szegeny David,Aron ,szegenyek...GYORS GYOGYULAST KIVANOK! :lol:

Virag!

Hogy te milyen kitarto vagy telefon ugyben! :lol: :lol: :lol:
Meg mindig esik a ho nalatok? Es igy is dolgoztal szegenykem?

Agi!

Ez a munkaido most mar "vegleg" igy marad? Mindegyiknek meg van az elonye..majd csak megszokod. A lenyeg hogy ott van veletek es imad titeket!. Fotok??? Mar kerdeztem joparszor azt hiszem,de tenyleg sotetbarna szemei vannak Livikenek szuletese ota ha jol latom? :lol: Csodaszepek!

Eszter!

Jol vagy? Elkuldom priviben a szamom ha sikeral,ha nem akkor smsben,jo? Titinek es ALexandranak puszi ha bemessz hozzajuk.

Kicsi!

MI A BAJ?????? Csak az ido..vagy minden mas? Sikerult eldontenetek mindent,jol ment a tegnapi meeting ?
Hivlak,csak fel kell toltenem a mobilom es meg odaig se jutottam el ma.

Koda!

Hat,az nem jo hogy elojott ujra...vagy mar irtam ezt??Nem emlekszem mar semmire! De azert ki tudsz menni,vagy csak Gabival egyutt?

Kihagyottaknak puszi jar. :roll: :lol:

Megyek,derelyet csinalok(mirelit),valamit enni is illene.
Borzalmas votl ,ma 3x jartam meg a hazat,alldogaltunk szakado esoben ,Mishal a babakocsiban,majd olben...
Vegre sikerult elokeriteni a badogost,hogy fejezze be amit elkezdett,kivitettem az osszes szemetet a hazbol ...de meg mindig nincs futes :twisted: :twisted: :twisted:
A nap fenypontja az volt,hogy Mishal megtett 3 lepest egyedul! :lol: Persze nem felem,hanem a szeretett katicajanak a fejeert(darabokbol all :lol: )
Voltunk egeszseges rendelesen,10.3 kg es 80cm masaallah(muszaj odairnom ezt,vagyis hala istennek).Es megint zokogott mihelyt meglatta a dokinot.

Na,tovabbi szep estet nektek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Drága Titim!

Az egész családunk nevében Gratulálok nektek! Jó egészséget, sok tejcsit és boldogságot kívánok!
Remélem nemsokára élőben is megcsodálhatom Alexandrát . Annyira édes a képen(Dani köszi, hogy feltetted)


Persze én vagyok az utólsó, aki megtudom a híreket. Húúúúú... olyan mérges voltam tegnap a páromra, mert elvitte a gépet magával. Ráadásul csak éjfélre ért haza, mert valami baromfis megbeszélésen volt. Reggel jól le is szúrtam de alig tudtunk beszélni, mert megint rohant dolgozni, megint vitte magával a gépet. Persze csak 6-ra ért haza, és akkor már nem tudtam jönni, mert vacsi, fürdés, altatás...(de ezt tudjátok)
Viszont ha hiszitek, ha nem tegnap mintha megéreztem volna, hogy megszületett Alexandra. Még akartam is telefonálni valakinek,csak az tartott vissza, hogy egyedül voltam a gyerekekkel és a dokihoz meg a gyógyszertárba rohangáltunk.

A lényeg: A Sárá kellett a dokihoz vinni. Nagyon bágyatka volt tegnap reggel, és délelőtt is 2X aludt. Egy kicsit lázas is volt. Aztán délben rohantunk a Reziért. Elaltattam őket, és utánna mentünk a dokihoz. Mindig a tüdő gyulladástól félek, és ezért is vittem le a Sárust. Mind kiderült nagyon le van rakódva neki az a váladék, és a doki nagyon rendes volt, mert azt mondta, hogy pénteken kijön, mégegyszer meghallgatni a kis tüdejét, nehogy hétvégre gond legyen.
Most azon gondolkodom, hogy lehet a múltkori megfázáskor maradt neki vissza.
Napközben jó kedvű, éjszaka köhög néha. az orra folyik még most is, és szegénykémnk nagyon rekedt a hangja.
Na magunkról ennyi, mert már sokat írtam

Jaj, én úgy örülök, hogy megszületett az Alexandra. Akkor mégiscsak azt a nevet választották. Ja, még nem olvastam vissza, hogy miket írtatok,csak azt láttam, hogy mindenki gratulál, ezért megkerestem a képet, és jöttem írni.
Hihetetlen, hogy mindig akkor romlik el a gépünk, vagy nem jutok hozzá, amikor ilyen fontos események történnek.

Na most visszolvasok, és ha van még időm, akkor írok.
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Hello!
Ági , Virág
Szóval úgy kezdeném hogy annak idején költöztünk, és kb. 2 hónapig nem volt net, aztán lett de akkor már valahogy nem jöttem írogatni csak olvasni.
Marcikám 2006 október 8-án született borzasztó körülmények között,, én nem tudok olyan meghitt szülésről beszémolni mint Momo, vagy olyan gyorsról mint Koda, az enyém 12 óra halálfélelemben telt. Röviden annyi hogy terhessségi toxikózissal a dokim nem foglalkozott aminek az lett az eredménye hogy 180-200-as vérnyomással vajúdtam és még be is akadt Marci a szülőcsatornába.... szerencsére megúsztuk. A gyerek viszont elég kicsike, mindössze 2700g -os lett , mert a toxikózis egyik velejárója a kis súlyú újszülött.
Persze azóta kikerekedett, és minden rendben van hál istennek. Igazi kis rosszcsont , majd rakok képet is ha rájövök hogy kell kicsinyíteni mert elfelejtettem. :oops:

Momo 80 cm? Hűha akkor mi tényleg kicsik vagyunk , a múltkori tanácadáson mondta a dokinő. mert csak 72 cm Marci. :( Egyépként gyönyörű szép fiad van!

Megyek mert kész a vacsi.
eszterke80
 
 


Ági, Virág!

Meglepődtem, hogy emlékeztek és nagyon jól esett :oops: :oops:
Nálam sem volt net , mint eszterkénél, aztán meg nem mertem jönni, mert Ti tényleg annyira, de annyira összeszokott csapat vagytok. Aztán láttam, hogy voltak, akik még utánam is csatlakoztak, szóval már bánom, hogy ne írtam,mert NAGYSZERŰ EMBEREK VAGYTOK egytől egyig!!!!

Rólunk röviden: Szülés előtt költöztünk ki Érdre, azt hittem, hogy a Praktiker és az Ikea között félúton fog kibújni a Kislegény, de 10 nappal túl hordtam,december 20-án született meg a Kisfiúnk, Kristóf 3700 g-mal és 60 cm-rel. A Szent Imrében szültem, ahol rimar és ugyanaz a dokink is, és életem legszebb élménye volt a szülés. Aztán az itthon lét már izgisebb volt, de szép lassan belejöttünk a Férjemmel. :D :D
Viszont már most keresem a kapcsolatot a kosárlabda klubokkal, mert ÓRIÁSI a "Kicsi "Fiúnk: 86 cm és 12 kg , mindezt 10 hónaposan...

Upszi, kicsit hosszú lettem, bocsi! :oops: :oops: :oops:

Szép estét Mindenkinek!!!!
fidoli
 
 


Zsuzsa,

Jobbulást az egész CSaládnak!!!! Tantum Verde nekem nagyon bevált, jó torokfertőtlenítő (pasztilla, oldat is van).
fidoli
 
 


Fidoli,Eszterke !

AKkor most mar ne menjetek sehova,maradjatok itt. :lol:
Es fotokat kerunk!!!!!!! :lol:
Joccakat!
momo35
 
 


Eszterke!

Sajnalom hogy ilyen felelotlen volt a dokid de a lenyeg hogy jol van e segeszseges.

Fidoli!

Kosarlabda csapat! :lol: :lol: :lol: Nem is rossz otlet!
momo35
 
 


Kisebb megszakításokkal,de sikerült végigolvasom a tegnapi termést.
Annyira megható, hogy ennyien szurkaltak/szurkolnak Titiékért.
Most nem csak Alexandra született meg,hanem az ő kis családjuk is, amit annyira vártak már.

Bufo!
Szörnyű, amiken most keresztül mentek. Szegény Dávid! Panaszkodik is? Jaj, a kis Áron is elkapta. Remélem mostmár ti is meggyógyultok. Már én is várom. Mondjuk gondoltam, hogy az ovi miatt sűrűbben lesznek betegek, de még nincs is december. Mi várható még?
Kérdezted a ruhákat:Ha majd eljösz hozzánk,akkor elviszlek, mert van két jó gyerekruhabolt a környékünkön, és nagyon jó áron.


Jucikám!
Miért vagy ilyen rossz kedvű mostanság? Talán az idő miatt?
Dudus még mindig anyás. Hát nem semmi, hogy nem aludt el, és megvárt téged. Gondolom mennyire vártad a telefonbeszélgetés után,hogy hazaérjetek. Na én is így voltam, mikor nálatok voltunk. Jó néha kimozdulni,de annál jobban vágyik vissza az ember. Sebaj következőleg viszem a csajokat.
Ja, és Sárának élőben is olyan vöröses a haja. Én csak aranyhajúnak hívom (de szerintem világosbarna lesz neki) :lol:

Momo!
Gratulálok az első lépésekhez. Suttogva bevallom, a Sára is a minap tett néhány lépést. A kanapétól az apjáig, de azért még eléggé inog.
Hány fogatok van már? Mi még mindig kettőnél tartunk. Nagyon nehezen akar neki kibújni a felső kettő.
A beázás nem jó, de talán tényleg az Illésnek van igaza, hogy jobb most, mint később. Azért a karácsont már ott tartjátok,nem?

Ági!
Ne izgulj, nekem se szólt senki, de nem késtünk le semmit.

Erzsike!
Sikerült megcsinálnod a husit a párodnak?

Eszter!
Na neked akartam írni elsőnek, hogy köszi, hogy tájékoztattál minket a hírekről. Meggyógyultatok?

Éva!
köszi a dícséretet, én is akartam neked mondani, hogy jól nézel ki,de alig beszéltünk valamit. Majd következőleg bepótoljuk. Kisfiad nem semmi. Joghurt a sütőben..... Nálunk mai produkció, hogy bevette a kupakot (olyat mint a sörös) a szájába, még jó, hogy nem akarta lenyelni.
A karácsonyi miatt meg drukkolok, de nagyon!!!!!!!!

Virág!
Mekkora már a hó nálatok? Így is kell dolgoznod, vagy csak belülről mosod le?

Na azt hiszem lépek, de holnap jövök.
Bocsi,akiknek nem írtam.
Sok puszi:GYöngy

Kép

Kép
oné
 
 


Köszi Momo Neked is, megpróbálhatjuk :lol: , ha tényleg nem gáz....mármint ha senki nem veszi tolakodásnak.

Jaj annyit gyönyörködtem én is Dudiban, Ágikában és Zsoltiban, Liviben, Sárában , Mishalban és BAzsóban, Nimródban,igyexem felrakni képet én is Kristófról , remélem sikerül...

Jó éjt Neked is!
fidoli
 
 


Sziasztok!

Eszterke! Nem is kicsi a fiad! Nekem Zsolti 1 évesen 73 cm volt, aztán most hirtelen nőtt, és behozta a kortársait. Most 90 cm.

Én is küldtem Titinek sms-t, nekem se válaszolt. Innen üzenem neki, hogy jó babázást.

Juci!
Örülök, hogy rendben van a telek. És bocs a belekotyogásért.

Zsuzsa!
Jaj, jobbulást nektek. Megadnád az ügyvéd számát? Jöhet priviben is.

Momo, Gyöngyi!
Gratula az első lépésekhez.

Eszter!
Hogy vagy? Poci? Nevek? Most már te jössz!

Mi meg ezt csináltuk:


Kép

Kép


Emellett még Ágika elkezdett fogzani is. Jó duzzadt már az ínye, folyik a nyála.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Eszterke! Nem is kicsi a fiad! Nekem Zsolti 1 évesen 73 cm volt, aztán most hirtelen nőtt, és behozta a kortársait. Most 90 cm.

Én is küldtem Titinek sms-t, nekem se válaszolt. Innen üzenem neki, hogy jó babázást.

Juci!
Örülök, hogy rendben van a telek. És bocs a belekotyogásért.

Zsuzsa!
Jaj, jobbulást nektek. Megadnád az ügyvéd számát? Jöhet priviben is.

Momo, Gyöngyi!
Gratula az első lépésekhez.

Eszter!
Hogy vagy? Poci? Nevek? Most már te jössz!

Mi meg ezt csináltuk:


Kép

Kép


Emellett még Ágika elkezdett fogzani is. Jó duzzadt már az ínye, folyik a nyála.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Juci!
Igen, almát eszik már 1 hete. Nem túlságosan rajong érte, nem érti mit kezdjen azzal a pépes izével a szájában. De véleményem szerint inkább fincsi alma, mint a tápszer. Úgyhogy most mér csak napi 4x tápió, 1x alma. Jövő héten meg jön a krumpli.

Ügyvéd: nos igen, eltaláltad...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Momo! Gratula az első lépésekhez. Akkor vége a jó világnak… Ezentúl Mishal nem oda megy, ahova te viszed, hanem ahová ő akar… :lol:

Zsuzsa! Nagyon vigyázzatok magatokra, szörnyű, hogy egy kis megfázásból mi lehet. Remélem azért hamarosan jobban lesztek.

Sziszike! A megoldás szerintem szuper egyszerű: a te fiad, nem az anyukádé. Ezt kerek perec meg is lehet neki mondani, neki semmi más dolga nincs, mint szeretni az unokáját a többi meg a te dolgod és azt csinálsz amit jónak látsz.

Ági! De jó nektek (vagy nem?), most már apa is megy minden délután haza… Nálunk legalább is minden nap elhangzik egy párszor, hogy nemsokára jön apa…
Biztosan meg fogod szokni ennek az előnyeit is.

Éva! Nagyon szorítok a hsg miatt, remélem minden ok-s lett. Balázska nagyon aranyos lehet, gondolom úgy adja elő ezeket a dolgokat hogy még véletlen se lehet rá haragudni. Nem lesz egyszerű dolgod, ha jön a kistesó. :wink:

Gyöngyi! Gratula az első lépésekhez. Nagyon rendes a dokitok. Remélem Sára minél előbb meggyógyul.
Nem csináltam tegnap meg a husit, kb olyan hangulatom volt, mint Kicsinek, ezért a fagyóból ettünk…

Kicsi! Annyira jó, hogy már itt tartotok a házzal. Ha eladódik a lakás, akkor már tuti hogy ez lesz? Nem vacilláltatok túl sokat, de ez nem is baj, ha egyszer beleszeret valamibe az ember…
Mikor írtad tegnap a hangulatodat, nagyon át tudtam érezni, akár leírhattam volna én is ugyanezt. Ráadásul Babó is sokkal nyűgösebb, ha nem megyünk sétálni.

Mesi! Végre sikerült elhatározásra jutnod. Tuti nem lesz könnyű, de neked is és a gyerekeknek is így lesz a legjobb.
NAgyon édi Ágika, ahogy eszi az almát.
Azt ígérted, hogy a talin majd mesélsz az új vállalkozás ötletedről,, de nem volt rá időnk... Leírni titok?

Az este egyedül teljesen jól ment, sokat köszönhetek Babónak, mintha tudta volna, hogy most jó fiúnak kell lennie. Még az esti sírdogálás is elmaradt. A tejcsi is tuti csak az aggódás miatt nem volt, de a biztonság kedvéért azóta is szedem az urticát.

Légyszi adjatok tanácsot milyen gyerekülést vegyünk a kocsiba. Nem tudom ki találta ki, hogy a hordozó 13 kg-ig jó, Babó téli ruhában már alig fér bele (kicsit szélesek a vállai), így tuti nem tudjuk kihúzni, míg vehetnénk 9 kg-tól kezdődő ülést, kénytelenek vagyunk egy 0-18 kilóst venni. Csak nem tudom milyet, mert ez elég kevés féle van… gagyit nem akarunk, mert azért elég sokat kocsikázunk, de 100 ezer Ft-unk sincs rá.

Puszi
verzsike
 
 


Szóljatok ha elegetek ban a képekből...
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok!
Azt hiszem annyira izgultam Titiért, hogy elfelejtettem megírni, hogy hétfőre halasztódik a hsg! Persze az is lehet, hogy csak azért mert már magam sem hiszem el, hogy egyszer tényleg megcsinálják! :roll:

Erzsike!
Nem lehet megunni! Olyan gyönyörű!!!

Később még jövök csak most ébredezik mindenki és nekem még el kell mennem a leleteimért!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok,

Kiscsaládom elment dógozóba, Mancikám alszik, én meg úgy döntöttem nem alszok vissza vele, hanem írok nektek! :)

Először is, holnap mi elmegyünk Vásárosnaményba délután, úgyhogy hétfő estig tuti nem leszek itthon, de kétséges a jövö hét is (a fogam miatt, hátha meg tudja csinálni lenn az orvos). Bár megmondom őszíntén, már semmi kedvem lennmaradni Karcsim nélkül. Meg különben is, az én jól alvó babámat nincs kedvem megzavarni, elrontani, úgyhogy inkább szerintem jövök K-royal haza. :D

Juci,
ezért is kérdeztem a jövö hetet. Nekem is itthon lesz Vivi. És mint észrevettük, legjobb barátnő nem lesz a csajokból, de azért szerintem egész jól kijönnek!!! :roll: Meg van közös ismerősük, aki itt lakik a házunkban, és a Babitsba jár! :) ...persze pasi :lol:
Örülök és irigykedek a házikó miatt. Na, jó az intézkedésekre nem irigykedek, azt most a hátam közepére se kívánnám! Szerintem mi majd csak 4 év múlva költözünk, ha Karcsimnak elismerik végre az éveit, és lenyugdíjjazzák. Akkor azért az ott lesz plussz keresetnek, és Vivinek se kell esetleg új suliba mennie ezért... Na, de ez hol van még???
A cukira meg rettentően kiváncsi vagyok... :D De addigis még csinálok neked méteres!!

Momo,
bocs ha átsiklottam múltkor a kérdésed felett, igen, Livikémnek első pillanattól barna szemei vannak. Sőt, rettentően sötétek. Nekem is ilyen volt kis koromban, mindig azt mondta az egyik bácsi, hogy "kormos a szemem, nem mostam meg rendesen", egészen addig, míg egyszer megmostam szappannal belül is :shock: :shock: :shock: :shock: Utána anyukám szólt neki, hogy nem kéne! :lol: :lol: :lol:
A fiadtól még mindig el vagyok ájulva! Légyszike mindig csinálj nekünk képeket!!!
A házatokra nem is tudom mit írjak?! Egyszerűen csodálatos!!! Nem semmi vagy, amit végigcsinálsz esőben, hóban és fagyban is nemsoká...

Gyöngyi,
szegény Sára :( Gyógyuljatok meg hamar!!
Akartam én is mondani tali után, hogy nagyon jól nézel ám ki!!! Mi lesz a kistesóval??? :wink:

Zsuzsa,
Szegénykéim... Jól összeszedtétek! :( Nagyon vigyázzatok magatokra, gyógyuljatok meg hamar!!! sok puszika a fiúknak!

Mesi,
almáztok??? Már lehet??? ...bevallom mi is megkostóltattuk már vele, de az csak egy hangyányi volt, evésnek nem nevezhető, még falatnak se... :roll:
Mesélj, mitől jutottál ide, hogy váltok?? Nem irigyellek ami előtt állsz, tudom milyen!

Éva,
veled keltem, hogy drukkoljak... de majd hétfőn :)
Balázsodat meg megzabálom! Nem semmi kispasi!!! Karcsinak meséltem, hogy mit írtál és úgy nevetett! És hát igen, lehet nem véletlenül nem jött még a kistesó... De ami késik nem múlik, csak várja a megfelelő időpontot!!! :D

Eszter,
légyszi adj életjelet!!! Mész a börzére? Én nem leszek itthon, meg amúgy se baj, ha nem megyek pénzt költeni. :roll: :lol:

Eszterke,
sajnálom, hogy a szülésed nem volt olyan élmény, mit nekünk. Azért nem mindegy, hogy az ember hogy éli meg... :(
De a lényeg tényleg az, hogy itt van neked egészségesen a kicsi fiad!
Nagyon várom a képet!
És igenis tessénk közénk jönni! Ha jól emlékszem a táblázatunkban is szerepeltetek, úgyhogy teljes értékű tagok lehettek!! :)

Fidoli,
tényleg nem semmi hosszú fiad született!!!
És hogy túlhordtad 10 nappal megindították, vagy magától született meg???
És igenis tessék jönni és felrakni képet is!!!
Ha nem megy a kicsinyítés, akkor lehet nekünk küldeni, és majd mi megoldjuk!!! :lol:

Koda,
én is szeretnélek látni, ha jöttök Juciékhoz!!! Legalább pár percre!!!
Olyan gyönyörűek a fiúk, úgy szeretném látni őket élőben!!

Virág,
veled mi újság??? Hó közepén vagy, ha jól látom?!?! :oops: :lol: :roll:

Sziszike,
szerintem se foglalkozz anyukáddal. Nálunk is folyamatos "kioktatás" van, mert szerintem azt gondolja, hogy az ő elképzelései jók csak, amit mi csinálunk az neki nem tettszik. Én el szoktam engedni a fülem mellett a megjegyzéseit... Sajnos Karcsim már inkább a szivére veszi ezeket a beszólásokat :(
Nehogy már orvoshoz vidd amikor nincs baja!!!
Az én anyukám azt mondta képzeld, hogy Livinek lehet, hogy idegrendszeri problémája van, mert napközben nem alszik egyszerre sokat, csak 15-30 perceket, de azt 4-szer... De éjszaka meg egyben alszik este 8-tól 5-ig, akkor eszik és utána még 9-10-ig alszik. Valószínűleg, ha baja lenne, akkor éjszaka se aludna 12-14 órát... :twisted: :twisted:

Lányok,
úgy hiányzik Titi!
Szeretném holnap meglátogatni délelőtt, ha belefér az időmbe, de nem tudom, hogy merjek-e próbálkozni?! ...mindegy, délután-estefelé megpróbálom őt felhívni...

Na, megyek!
Puszi mindenkinek.

Meri, Little és a többiek...
Olyan jó látni, hogy ti is babások vagytok!!! :) Nemsoká ti is így foghatjátok a babát a kezetekben, mint Titi!! :D
csné
 
 


Erzsike,
közben írtál...
A fiadat tényleg nem lehet megunni :) Olyan édes ahogy támaszkodik!!! Nekem Livi még mindig úgy próbálja felemelni a fejét, hogy a keze a teste mellett van :shock: így nem annyira sikerül neki :D Viszont háton fekve simán elforog 5 perc alatt 90 fokot maga körül :D
Nem tudok hozzászólni a gyereküléshez. Én is próbálozok tájékozódni, de nem igazán jutottam használható információhoz! Szerintem a legfontosabb, hogy minnél inkább dönthető legyen neki még alváshoz, utazáshoz... De hogy milyet???!!! Fogalmam nincs. :(

Én is rakok fel mindjárt képeket... :)
csné
 
 


Virág, akartam írni neked az msn címet... Karcsimé elvileg, de mind a hárman használjuk, úgyhogy ne csodálkozz :)

karellgottmeister@gmail.com

és ezen mindenkinek elérhető vagyok, ha gondoljátok...
csné
 
 


Gondolhatjátok, hogy nem én raktam fejjel lefelé az ágyba... :D
Kép

Játék közben is be tud aludni simán, és persze itt is irányba raktam a szőnyegen... :D Kép

Kifejezetten Momonak, hogy lássa a fekete szemeinket :) Kép

Így alszik a pihenőszékben, miközben én mosogatok, vagy főzök: Kép

Ez pedig apával az esti bohóckodás pancsi előtt :roll: :lol:
Kép
csné
 
 


Ezt még gyosan megmutatom, aztán megyek megetetem... Erre mentem be most a szobájába, így ébredt :D
Kép Kép
csné
 
 


Juci és a többiek aki tapasztalt az utazóágy ügyében!!!

Hogy szoktátok? Mit raktok bele? Csak ami van hozzá "merevítő" szivacs, vagy pokrócot rakjak rá esetleg? szivacsot??? Kiváncsi leszek a légzésfigyelőt is mennyire tudjuk belerakni!? :shock:
Várom nagyon a tapasztalatokat s.o.s., mert pakolok holnapra!!!!

köszi, puszi!

ui: megint bolondokháza van a városban :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: Még jó hogy nem dolgozok (Astorián)... :shock:
csné
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk,mert éppen nagytakarítok,de most hívott Titi!Mindenkit puszil és azt mondja le van némítva a telója,sajna nincs most ideje,energiája másra,csak a kis gyönyörűségére.Tegnap lekerült az intenzívről és azonnal meg is kapta a babát és hirtelen azért még felkelni is nehéz volt ám neki,de ma már talpon van.Nagyon gyönyörű kis magas hangon sírdogál Szandika,annyira édes a hangja,meg kell zabálni.Nagyon fáradt,de hihetetlenül boldog és megkönnyebbült Titi hangja,nagyon örülök ennek. :D Azt mondta nyűglődik szegény,mert nem akaródzik beindulni a teje és hát a baba meg nagyon igényelné,úgyhogy azt üzeni Momonak,hogy nagyon köszöni a bogyókat,most igazán nagy hasznát veszi.Este majd küld egy sms-t,hogy holnap bent lesz e még,mert lehet,hogy haza is engedik.Most jön anyuja hozzá,szóval még ne látogassuk,de este kiderül mit hoz a holnap,ha marad,akkor én holnap feltétlen meglesem Erzsikével és viszek gépet és teszek fel képet annak,aki esetleg nem tudja majd élőben meglesni.Annyira szégyellem magam,de meg kell csinálnom ezt a fránya takarítást,de pótolni fogom a restanciámat. :oops:

Mindenkit milliószor puszilok.

Eszter

Ági!

Én sem megyek a börzére,mert ugye veled és Titivel szerettem volna,de mivel másként alakult és amúgy meg nem kell vennem semmit,így egyedül nem bóklászok.Majd tavasszal megyünk együtt. :wink: Jó utat!

Kép

Kép
anubias
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: