Új privát üzeneted érkezett!

mostmár a gépet se merem itt hagyni!nem vagyok normális!de már annyira várom a nagy hirt!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok jönnöm kellett. Folyton Titire gondoltam, ezért benéztem. És mit látok hogy lehet, hogy már meg is van a pici lány. Úgy látszik most jó volt a megérzésem.

Drága Titi remélem minden rendben van és gyorsan túl leszel a csaszin.
Jaj nagyon várm már hogy valaki meghozza a nagy hírt.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Nem bírtam ki és csörögtem,de kinyomott! Jajj remélem nem haragszik meg rám a türelmetlenségemért. :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 

 
 

akkor eszter lehet engem is elöbb kinyomott!de nem hiszem hogy titi ha öt csasziz (t) ák inkább dani

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


kicsi irunk ne aggodj csak ovatosan vezess a nagy izgalomba!puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


húúúú...mit olvasok! Mégjó, hogy ültem!
Nagyon drukkolunk nekik! Remélem fognaküzenni, ha túl vannak rajt:)
Írjon,aki tud valamit!!!:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


tereljünk egy kicsit hátha akkor jobban telik az idö:))

eszti tudod ez mit jelent??te vagy a következö :lol: :lol: :lol:

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ki van kapcsolva!szerintem most csaszizzák vagy nem?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Olyan izgatott vagyok, hogy tele volt helyesírási hibákkal az előző hozzászólásom,bocsi :D

Akkor lassan vehetem a hálózsákot, amit ajándékba adok Titiéknek:)
Amikor megyünk Kicsiékhez, ők már otthon is lesznek:) Remélem személyesen odaadhatom nekik.

Később jövök a többiekhez, de nem vagyok jól. Ha Gábor hazaért, még beugrok. Hátha addigra Jönnek a hírek :)

Puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Virág!

Nekem is pont Eszter jutott az eszembe, hogy nemsokára őérte fogunk izgulni :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hú lányok bizony én jövök a sorba! :D Csak már idősebb lennék vagy 10 héttel! :roll: Jajj jönne már a hír,lerágom a 10 körmöm. :?

Kép

Kép
anubias
 
 


megbolondulok ebbe a várakozásba!már a hasam is görcsöl mondom együtt szülök titivel!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Bocs, hogy így bepofátlonkodok, :oops: :oops: de annyira izgulok TITIÉRT és a KISLÁNYÁÉRT!!!
Nincs még híretek????
:?:
Nagyon szoritok neki :wink: :wink: :wink: :wink:
Remélem jó isten vigyázz rá!!!!!!!!!!!
Már lerágtam a körmöm.....

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


még mindig ki van kapcsolva! :(

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Még senki nem tud semmit???????
verzsike
 
 


szörnyü ez a várakozás!már vége kéne hogy legyen a csaszinak nem?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Bufo!

JOBBULAST NEKTEK!

Koda !
Neked is! Te is megfaztal?

ANnyira izgulok Titi miatt,mintha en szulnek! Ugy varom mar a hireket!Ha csaszarozzak,akkor gondolom utana meg egy jo ideig kaba, a Daninak meg nem hiszem hogy mi lennenk a prioritas..hanem ok..tehat turelemmel kell lennunk.
momo35
 
 


Lányok én nem bírom a várakozást.Nem tudom mit tehetnénk!Megpróbálom felhívni a szobát,ahol feküdt és megkérdezem a szobatársait.Hátha tudnak valamit! Utána jövök!

Kép

Kép
anubias
 
 


Hű Lányok!
Mintha éreztem volna, hogy ma nem kell zavarnom Titi-t! (meg nagyon el is vagyok úszva az elintézni valókkal :oops: )

Komolyan elsírtam magam, amikor megláttam, hogy ma már babázhat!
Biztosan nehéz most írnia! Fáradt és boldog! Nagyon-nagyon izgulunk értetek Titikém!!!!!


Zsuzsa!
Remélem hamar meggyógyultok!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szóval a szobatársai mondták,hogy volt bent Dani a cuccaiért és túlvan rajta.Állítólag minden renben ment és ha jól tudja a lány,akkor 3400 g-os egészséges kislányuk született!Jajj remélem már megerősítik ők is ezt a jó hírt!

Kép

Kép
anubias
 
 


KISASSZONY ISTEN HOZOTT A NAGYVILÁGBAN.GRATULÁLUNK! Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Hát..ennyire nehezen még Soha nem ment az időőőőő :x
Semmi hír....
Biztos már túl van rajta.

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Lányok, bocsi a bepofátlankodásért, de már régóta "zugolvaslak" Titeket, mert olyan klassz társaság vagytok, és vannak itt ismerőseim is ( Eszter, Balimama)

szóval: én is nagyon szurkoltam Titinek végig, most szeretnék Veletek izgulni, örülni...tényleg jöhetne már a HÍR :wink:

Eszter! :)

Gyönyörű a pocakod, majdnem akkora, mint az enyém, pedig van köztünk pár hét :wink:

vigyázz Magatokra, gyógyulj meg mielőbb, egyébként nagyon örülök, hogy Gumimacival minden rendben :)
így tovább, ügyesek vagytok :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


aZT IS MONDTA A SZOBATÁRSA,HOGY tITI AZ INTENZÍVEN VAN,AMI EBBEN A KÓRHÁZBAN RUTIN CSÁSZÁR UTÁN,ÍGY Ő BIZTI NEM KELHET FEL ÉS NEM TUD JELENTKEZNI,GONDOLOM MAJD DANI FOG!

Kép

Kép
anubias
 
 


VÉGRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát komolyan elbőgtem magam :lol: :lol:


Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Tiszta chat hangulat van :lol:

Eszter!
Ez tök jó ötlet, hogy hívod a szobát! A szobatársai hátha tudnak valamit!

Momo!
Nem, nem megfázás,henem ez a pánikbetegségem jött el. Az időváltozásra is sajna előjőn, nem vagyok jól. Bármondjuk most Titi miatti izgalom is rátesz egy lapáttal.

Zsuzsa!
Jaj szegénykék! nagyon gyors gyógyulástkívánok nektek!

Mindenki babáját annyira vártuk/várjuk, de az előzmények miatt érezhető, hogy ez a baba érkezése egy kicsivel több izgalmat vált ki.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


csajok el kell mennem a barátnömhöz!lécci irjátok meg nekem sms be hogy ha megérkezik a kiscsajszi!már nagyon várom igy is lemaradok de lécci irjátok meg mert nem tudom mikor érek haza!
a számom dobom privibe puszi addig is mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Eszter!!!

Látom közben írtál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Éljen!!!!!!!
Csak tényleg igaz legyen a hír!! De vajon hogy hívják a kislányt????? Jó lenne megtudni,meg mindent!!!!!!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


jajj még itt vagyok
éljen de jo hogy megérkezett!remélem minden rendbe és dani jelentkezik!este azért megprobálom hivni titi teloját hátha dani felveszi!én olyan boldog vagyok!

Drága titim sok sok boldogságozt örömet kivánok neked!!!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


koda én is ugyanerre gondoltam és igaz hogy mindenki babáját ugyanilyen izgalommal várjuk de titi kisbabája mégis más érthetö okokbol!látom ezzel nem csak én voltam igy!ennek nagyon örülök!és ezért szeretem a mi kis csapatunkat mert mindenkinek egy rugora jár az agya!na mostmár megyek!pusziii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Kép

GRATULÁLOK TITI !!!

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Virág:)
Pont most akartam a számodat kideríteni, hogy üzenjek neked:)
Kicsit is hívtam, mert mondta, hogy szóljunk, de nem vette fel. :(

Remélem Titi hamar összeszedi magát, bár ahogy ismerem, holnap már sétálni fog:)
Remélem reggel beszélhetünk már vele, ha este már nem is. Hát igen, a császár azért más.
A sima szülés után engem még varrtak, mikor már mindenkit körbe telefonáltam a szülőágyról :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


GRATULÁLOK!!! Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila!

Jajj én is annyira örülök,hogy már közeledünk a hajrához.Olvaslak ám,bár ritkán írsz,csak valahogy írni nem sikerül,pedig nagyon sokszor gondolok rád és annyira drukkolok értetek. :wink: De írok majd privit . :wink:

Még sosem vártam így a barátnőm férjét,hogy jelentkezzen. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Drága Titi!

Nagyon Sok BOldogságot Kívánok a Pici Lányhoz!

Gratulálok!!!!


Kép
Vendég
 


LÁNYOK!

hÍVOTT TITI! JÓL VANNAK MINHÁRMAN MA DÉLUTÁN 3 ÓRA 33 PERCKOR 53 CM-EL ÉS 3410 G-AL MEGSZÜLETETT ALEXANDRA. :D :D :D HOLNAP MÁR HÍVHATJUK TITIT,MOST SZEGÉNYEM FÁRADT ÉS FÁJOGAT KICSIT A POCIJA,AZ INTENZÍVEN VAN.DANI BENT VOLT VELE ÉS NAGYON BOLDOGOK!

Kép

Kép
anubias
 
 


Annyira sajnálom,hogy nem tudok valami szép színes betűkkel írni,de nem tudom hogy kell. :oops: Mindegy,a hír a fontos!

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Köszönjük a szuper híreket:)
Milyen aranyos Titi, hogy hívott! Biztos tudta, hogy nagyon izgulunk érte!
Annyira szeretnémlátni, hogymilyen a kislány!
Eszter! Szerintem mennyi napot kell bentlenniük?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Azt akartam írni, hogy szerinted..... :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Eszter: nagyon köszönjük a híreket Titiről :wink: :wink: :wink:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Drága Titi!

Szívből Gratulálok Nektek!


Kép
Vendég
 


Titi! SZÍVBŐL GRATULÁLOK! Annyira boldog vagyok...

Kép
verzsike
 
 


Zsuzsa! GYógyuljatok meg minél előbb!

Koda! Te is! Nehogy most meg a betegség hiúsítsa meg a pesti utat!

Lányok, aggódom egy kicsit Babó miatt. Ma a szopizáson kívül talán két órát ha volt fent összesen. Folyamatosan csak alszik, remélem nem lesz beteg.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

A kicsi büszkeségünk 3410 grammal és 53 centiméterrel ma 15h 33 percokr megszületett! A kis hercegnő Alexandra és az édes kis mamikája jól vannak és kicsattannak az egészségtől! Mindenkit puszilnak és majd úgyis csacsogtok, ha hazajönnek :-D

Dani a büszke apuka

PS: Íme az első sztárfotóm: Kép

KépKép
titi_27
 
 


Drága Titi!

Szívből gratulálok Nektek!!! Isten hozta Alexandrát!

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Én meg senkinek eszébe se jutottam a nagy hirrel... :(

Titi!
Nagyon nagyon gratulálok az egész családom nevében nektek a kicsi lányotokhoz!!! Legyetek nagyon boldogok!
(már megérdemlitek nagyon!)
Kép

...Alexandra pont 3 hónappal fiatalabb mint Livi :)
csné
 
 


A BOLDOG APUKÁNAK nagyon köszönjük a fényképet, pusziljuk Titit és várjuk a többi sztárfotót majd!!! :)
csné
 
 


JAJ DE GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ VAGY ALEXANDRA :P :P :P :P :P :P


Köszönjük a képet és a pontos infót apukának, szerettel gratulálunk az egyész kis családnak :!: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy bepofátlankodom, csak szeretnék Titinek gratulálni a kicsi lányhoz!

Titi!
Nagyon sok boldogságot kívánok ! Jó egészséget és sok tejecskét Nektek! :D :D :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Dani :D

Nagyon köszönjük a képet, tündéri Alexa!
Gratulálunk Neked is!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: