Új privát üzeneted érkezett!

Nekem ezt javasolták:
A babaprogramhoz:

2x0,5 dl Berry Nectar
1 liter Aloe Blossom tea
2x1 tbl Multi Maca
2x2 tbl Royal Jelly szopogatva
2x2 caps. A-Beta CarE
2x1 Nature Min.
2x1 B12 plus

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mármint a férjemnek:)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia bumi !!!!!!!! :D

Én csak azt mondhatom, hogy a párommal megitattam egy litert már, mert a haverja csak arra esküszik - ök nem akartak még babát de megivott napi szinten fél litert ( ennyi azért nem ajánlott, de láthatóan nem is ártott ), valami virusos fertözésröl és baba lett a vége!!!! :lol:
De nagyon drága..... :( Párom csak két-három kupakkal ivott naponta, igy is elfogyott 7 nap alatt....nem tudnánk fizetni, hogy állandóan igya. Én úgy gondoltam, havi egy litert még rááldozunk, de többet nem. A múlt hónapban megitta, azóta nem is vettünk.
A többiröl amit irsz, nem is hallottam :shock: :?:

a párocskámat pedig persze hogy hagyom, söt hetek óta nem is tettem emlitést....türelmes vagyok - látszólag.... :roll: :wink:

Kata!

Sok szerencsét a férjednek.!!!!!!!!
Mi is úgy állunk, hogy rosszabb sajnos nem lehet, csak jobb. Ivott vagy szedett vmi gyógyit, vitaminokat?
tea77
 
 

 
 

Bocsi, nem irtam hogy mit ivott a párom...Aloe Vera-t.... :oops:
tea77
 
 


Amiket felírtam, az mind Foreveres termék. A Berry Nectar az maga az aloe vera gél, a többi meg más, hasonló bogyó.
De ez így öszesen 30000 Ft. És még nem is lenne elég 1 hónapra. :cry:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A párom nem Foreveres terméket ivott, hanem
Olasz gyártású "Zuccari" Aloe Vera, Pure & natural Aloe barbadensis Miller pulp -ot. Ez olyan rostos sürü szörp.
Ha ezt mind megvásárolod amit ajánlottak?!.... :shock: Rossz hatással nincs, de tényleg nagy kiadás. Nem tudom hogy egy próbát megér-e??? És akkor is legalább 3 hónapig kellene innia. Beszéld meg esetleg a pároddal. Tudsz valakit akinek bevált? Esetleg aki ajánlotta... mert akkor bevállalhatnátok egy próbára. És persze attól is függ hogy ha olvastad, hol és ki állitotta össze....
Próbálok segiteni... :oops:
tea77
 
 


Az egyik kolléganőm orvos ismerőse ajánlotta. küldött egy dvd-t is, majd a hétvégén megnézem, ott elmondják mit miért kell szedni. Lehet, hoyg az aloé gélt meg a macát megrendelem. De előbb mindenképp megnézem a filmet!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mi is lehet, hogy veszünk ilyen csidaszereket, de előtte még megvárjuk a 6 hónapot és, hogy mit mond a doki! Szeretnénk elöszőr clostizni! Jó lenne ha nem lenne rá szükség! Úgy örülnék, ha az a 2 millió mozdulatlan is megmozdulna már!

Reni!

Öröm az ürömban, hogy viszonylag könnyü mensid van!

Tapi!

Én sem látom a hődet! De nem kell látszania a beágyazódásnak! Nekem sem látszott! :wink:

Köszönöm a drukkokat! Nem tom mi van, mert volt egy kis tojcsi, elmúlt a szurka, fel is ment a hőm, de visszaesett! Ma még nem voltam a fertin, felrakom a tegnapit! Ma 36.7 megint!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csináltattam ma egy vérvizsgálatot. Kíváncsi vagyok, hogy jól műxik e a pajzsmirigyem. Az eredmény nem tudom mikor lesz meg.
Ma vagyok a 13.cn-on, még szerintem nem volt pém. Tegnap nem csináltam lh-t, mert későn értem gaza, de a tegnapelőttin alig látszott valami. ma mindenképp csinálok, remélem már közel pozitív, vagy pozitív lesz. És akkor a hosszú hétvégén ráhajthatunk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni! Eddig majdnem együtt haladtunk! Kivi leszek, hogy mikor lesz péd. (meg persze mikor lesz nekem)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Nagyon! :wink: De szerintem nekem megint nem lesz! :? Mi a pi..a van már velem? :roll:
Vendég
 


Hali csajok,

na most lementettem képként Kép

...ma reggelre lejjebb ment görbim, remélem elindul holnap fölfelé :wink:
tapedli
 
 


Tapi!

Ha tényleg van beágyazódási hóleesés, akkor neked ma van! :wink:
Vendég
 


Vagyis hőleesés! :lol:
Vendég
 


Gröni,
hóleesés a Mátrában volt tegnap :lol: Nekem viszont visszament a hőm :wink: Kérek szépen drukkokat, hogy menjen följebb is :D Kép
tapedli
 
 


Tapi!

Drukk, drukk, drukk! :lol: Mondom én, hogy beágyazódás! :wink:

Nekem meg elindult felfelé a hőm. Ki érti ezt? Pedig nem volt semmi pé-re utaló jel! Kemény a méhszáj, krémes, vizes váladék stb! Talán mégiscsak megvolt 17-én! Azt viszont elkaptuk, de olyan hiányérzetem van, mert nem volt csipőemelgetés!
Vendég
 


Tapi!
Ez a hőleesés nem is lehet más mint beágyazódás ;)
Én nagyon drukkolok,hogy ebből baby legyen.:)
Ráférne már a topicra.....

Gröni :) !
Nem kellenek mindig a tornagyakorlatok!!:)Sikerülhet anélkül is.Szorítok neked is nagyon.

Kép
breni
 
 


Köszi csajok a bíztatást! :lol: Remélem hatásosak lesznek a drukkok!
tapedli
 
 


Jó reggelt lányok!

Tapi!

Hődnek továbbra is drukk! Meg persze neked! :wink:

Reni!

Igazad van! 3-szor sikerült torna nélkül! Nem is fogok ebben a hónapban! Még biztos nem késtük le, mert ma zuhant egy nagyot a hőm! Viszont nincs semmi ovus tünetem! Kezdek nem eligazodni magamon! Olyan szar ez a bizonytalanság! Ciklus elején alig várom már a középidőt, mikor meg itt van belefáradok, elbizonytalanodok, utána meg reménykedek, hogy összejött, ha meg nem akkor meg legalább jöjjön meg időben és újra kezdődik minden!

Ti legalább elmondhatjátok (mert nektek mindig szépen látszik a pé), hogy megtettetek időben mindent! Én meg sokszor még a ciklus végefelé is a pé-met várom! Legalább az esélyt kapnánk meg!

Bocs, hogy ilyen lehangoló vagyok, de muszáj kiírnom! Itthon már hanyagolom ezt a témát, csak füttyentek ha úgy érzem itt az idő, de nem beszélek már róla! Igazából nincs is kivel, mert ha itthon van apjuk mindig van valami más és ez eltörpül. Vagy ott a gyerek. Amikor meg kettesben vagyunk élvezzük egymás társaságát! Szóval egyedül vagyok a kínommal!
Vendég
 


Gröni,
dehogy vagy egyedül, hiszen itt vagyunk Neked mi :lol: Ezért olyan jó ez a társalgó...mindenki kisírhatja a bánatát és persze kikiabálhatja az örömét. Szóval ne keseregj! Nekem a pé-m nagyon szépen egyértelműen érzékelhető volt minden szempontból ebben a hónapban. Szerintem azért, mert két hétig ittam a cickát, most meg a palástfüvet.

Mindenkienk köszi a szorítást, ma reggel még följebb kúszott a kicsike :lol: :lol:

Kép
tapedli
 
 


Köszi Tapi! :wink: Nagyon igéretes a hőd! Annak ott biza, beágyazódásnak kellett lennie! :wink:
Vendég
 


Gröni,
remélem tényleg az lesz. :wink:

Nagy itt most a csönd :roll: Vagy mindenki bebújt a meleg szobába és alukál?
tapedli
 
 


Hali Lányok!

Nagyon eltűntetek, ez így nem lesz jó :P
Sajnos úgy tűnik, nem lesz csoda ebben a hónapban sem, mert elkezdtem kihűlni :shock: Persze 3 nap még nagy idő...de asszem nem lesz meglepetés.

Írjatok! Kinek hogy telt ez a pár nap..

Kép
tapedli
 
 


Tapi!

Nem feladni, naaaa! :wink: Nekem depisen, de már jól vagyok!
Vendég
 


Jó reggelt!

Olvastalak benneteket,de nem volt kedvem írni.:(
Tegnap én is depis voltam,a párom mhelyén megint jön egy baba.Ettől én már kész vagyok.Körülöttem lassan mindenkinek van gyereke vagy lesz mostanában.Ettől kibuktam egy kicsit,de már elmúlt.:)
Ja meg apjukkal is összekaptam.Szóval nem volt jó ez a pár nap,csak pihenés céljából.

Tapi!
Küldök rengeteg hőfenntartó energiát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gröni!Nálad mi a baj?

Kép
breni
 
 


Reni!

Úgy látszik beköszöntött az ősz, mert most mindenkinél depis időszak van! Én csak egyszerűen belefáradtam! Olyan hosszú idő telt el apjuk műtéte óta és még kéne egy hónapot várnunk arra, hogy megtudjuk az eredményt! De én már nem tudok várni! Már az sem érdekelne, ha rossz lenne az eredmény, csak tudjuk már, hogy merre tovább! Na meg itt vagyok én egy gyönyörűséges görbével! :? Tegnap ovus fájdalmaim voltak, délután puha méhszájjal és tojcsival! Estére ebből nem volt már semmi! Nem értem, nekem napokig szoktak lenni ezek a tünetek! A hőm reggelre olyan mélyre süllyedt, mint az én hangulatom hétvégén! Ha tegnap volt pé, akkor reggelre már magasnak kellett volna lennie! Ennek ellenére ezt produkáltam:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Grönéand, sztem ma van pé-d, legalábbis a görbe alapján!

Breni, sajnálom a hétvégét! Én is összevesztem párommal! :cry:

Tapi, ebből még bárki lehet! :lol: Nem feladni, lehet most ágyazódik!

Apa ma megy egy mésik dokkerhez! Nagyon kiváncsi vagyok mit fog mondani!

Kép
kata05
 
 


Gröni!
Teljesen meg tudlak érteni.Sajnos.Mi is csak topogunk,legalábbis én így érzem.Én már nem bánnám ha valamilyen beavatkozással lenne baba,csak történne már valami.
Holnap este 7-re megyünk spermavizsgálatra.Szorítsatok nagyon!!!!!! :? :? :?
Figyi: a hő az bármitől lehet kevesebb vagy több.Lehet ki voltál takarózva,vagy mozogtál.Vagy ha digitális a hőmérőd lehet merül lefele.Szerintem a szervezetedre hallgass.

Ja nekem még mindig van egy kis piros a 8.napon.De csak a wc papiron.Jó mi?Nekem meg ilyen nem volt még.Én még nem mérem a hőmet,majd holnaptól,egy kis szünetet tartottam.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Én kicsit pihngettem a hétvégén. Úgy néz ki, hogy túl vagyok a pén. Ma vagyok 3.DPO.

http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Úgy döntöttem, hogy nem tickerem lesz, hanem berakom a görbémet az aláírásomba. A ferty jól tette be a keresztet, szóval amit ott láttok, az tökéletes.

Lányok!
Elég a depiskedésből! Kérem a pozitív hozzáállást!


Breni!

Drukkolok a holnapi vizsgálathoz!

Egyébként mi is összevesztünk a párommal, de nálunk ez nem tart soká. Természetesen nem én tehettem róla! :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Örülök a tökéletes péhez.:)
Remélem lesz eredménye!!!!!!!!!!!!! :wink:

Nálunk 3 napig tartott,de nem is tudtunk volna kibékülni mert a párom dolgozott,2 napig nem is láttam.

Kép
breni
 
 


Nekem általában szépen látszik a pém. Azt hiszem nem ezen múlik...
De azért bízom, hátha mégis...
:wink:
Én azt nem bírnám ki, hogy 3 napig rosszba legyünk. De szerencsére a párom se! Ha nem szólok hozzá, azt nem bírja! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mi nagyon makacsok vagyunk mindketten.Ikrek jegyűek.Jó mi?
Este összevesztünk úgy feküdtünk le,reggel én még aludtam amikor elment dolgzni,este már aludtam és ez így volt következő nap.Szóval nem tudtunk békülni,bár nem is próbálkoztunk.

Kép
breni
 
 


Nem lennék a helyedben!
Nálunk én vízöntő, a párom mérleg...
Állítólag jó párosítás! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként nincs ezzel baj,csak ha veszekedés van.De hál istennek nem sűrűn.:)

Kép
breni
 
 


Sziasztok,

hát micsoda családi csaták :roll: Neem cabad veszekedni :? Én nem vagyok depis...még :wink: Majd ha megjön! :lol: :lol: Akkor majd jöhet a 100-as zsepi :D Sebaj, legalább méregtelenítek..mert a sírás az méregtelenít :lol: :lol:
Na bocsi én most ilyen lökött hangulatban vagyok. Pedig most jöttünk a sebészetről, mert reggel óta nem tudok lábra állni. Úgy másfél hete meghúztam a bal térdem, de viszonylag jól elmúlt. Viszont ma reggel biztosan rossz lábbal szálltam le az ágyról, mert azóta nem tok ráállni. A sebészeten nem tudták megmondani mi bajom, ezért kaptam beutalót holnapra térdsebészetre.
Szóval kínomban rötyögök :D
tapedli
 
 


Tapi!
Jaj te lyány,félre léptél?Na szép mondhatom.Vigyázz már magadra!!!!!!

Kép
breni
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan helyzetjelentés magunkról:
A h...e, f.sz főpolgármesterünk miatt egy óra alatt nem értünk a 8 kerbe tőlünk!!! Elkéstünk!!! Felhívtuk a dokit (10perc késésnél) és közölte h ők nem várnak senkire, majd holnap hívjuk esetleg új időpontért!! A f...szom ki van!!!!!! Ezt átmásoltam a hőmérőzősből! És így jártunk tegnap. Apával megbeszéltük h bejelentkezünk egy meddőségibe!

Bocsánat hogy most nem írok senkinek, de rohanok dolgozni!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek-e rám? 1 hónappal ezelőtt volt nálunk Párom vizsgálata. Plussz ugye mellé én kaptam a 3x1 Clostyt.

Hát, íme az eredmény:
Kép

16. dpo, délutáni pisiből. Hétvégén majd csinálok egyet reggeliből is.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szia Pinkiné!

Szívből gratulálok, nagyon ritka errefelé az ilyen szép fotó :lol: :lol:
Visszakerestelek és láttam, hogy mentetek spermavizsgálatra a pároddal, de nem találtam, hogy mennyi lett az eredmény. Megírod milyen munícióval sikerült ez a szép eredmény?
tapedli
 
 


Jó reggelt lányok!


Pinkiné!

Gratulálok! :wink:

Reni!

Arra gondolj, hogy milyen édes a kibékülés! :wink: Nálunk is van mostanában egy kis összekap, de ez miattam van, mert olyan ingerült vagyok, mindenért egyből ugrok! Meg a gyerek körül sincs minden rendben, ez is idegesít! Nem lehet rá panaszom ha a többi gyereket nézem, de nem ilyen volt! Trehány és egy csepp akarás sincs benne! Arra vár, hogy anya majd megcsinálja a leckét és ugyanez a helyzet a játékok elpakolásával is! Apró dolgok ezek, de a mostani lelkiállapotomnak nem tesz jót!


Főleg ha megnézitek a görbémet! Mondanom sem kell, hogy eksön helyett aludtunk egy jót! :?

Kép
Vendég
 


Pinkiné!
Nagyon szép a tesztecskéd.Gratulálok!!!!!!:)

Kata!
Hát ez tényleg f....a! :twisted: Ne haragudj de többet nem tudok írni.

Grönland!
Azta!!!!!!!!!!!!!!!!!!Azért ma jó lenne egy kis hancúrozás :wink:

Kép
breni
 
 


Gröni, menjen a hancúr ezerrel!
Breni, remélem már megvolt a békülés!
tapedli
 
 


Hát ha már ti is így gondoljátok...... :lol: Gyerek suliba, apjuk délutános, hááát.... Majd jövök! :lol:
Vendég
 


Tapi!
Persze hogy kibékültünk.

Gröni!
Akkor jó délelőttöt.;)

Ma mi is hancúrozunk,de a kiskatonák sajnos nem maradnak nálam. :roll:

Kép
breni
 
 


Pinkiné!

Tényleg jó ilyen tesztet látni! Gratula!


Breni!

Drukk délutánra!
Hányra mentek?
Ugye még ma feldobod az eredményt?

Gröni!

Nagy kár, hogy nem volt eksön, De remélem most pótoljátok!

Tapi!
Nálad mi újság?Mondj valami biztatót!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
17:20-ra megyünk,aztán elmegyünk a parkcenterbe,ma nyit.Utána megírom az eredményt.
Veled mizu?

Kép
breni
 
 


Velem semmi különös. Mi egy időre hanyagoljuk a témát. Majd jövőre lépünk valamerre. A férjemnek vissa kéne menni hormonokat nézni, de inkább megcsinálttom a vérvételt egy barátnőmmel, legalább a férjemnél is nézünk egy teljes vérképet. Meg akkor hormonokat is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Reni!

Gyere majd a jó hírekkel! :wink:

Bumi!

A fene sem gondolta volna..... Mérges is vagyok, de azért kedd éjszaka összebújtunk, remélem ha a mostani már késő is volt, azért azok még túlélték ezt az egy napot!

Kata!

Ezt a szemétséget! Mi esetünk sem volt egyszerü, mert 3 órát késett a doki és nem volt friss a minta, de legalább lett eredmény! Így kitolni az emberrel! Meg ugye most vagy középidőben, mehetett volna jobb helyre is az anyag! Bár azt nem tom, hogy vittétek-e! :roll: Vagyis azt tudom, hogy vittétek, de nem tom miben! :lol:
Vendég
 


Bumi,

sajnos bíztatót nem tudok mondani, mert elkezdtem hűlni...

Kép
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: