Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


éjjeli bagoly jelentkezik

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Ennn!
Ne haragudj, mi aludtunk! Este a nagy bömbikor apa úgy döntött csinál köményes teát Daninak. Majdnem bevágta az egész üveggel, viszont megnyugodott,és elmúlt a fájdalma is! Így végigaludta az éjszakát!
Bercike hogy van?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hát nálunk is jól telt az éjszaka 8 órakkor már aludtunk de fél tizkor még követelte a maradék tápszert utánna alvás aztán fél kettőkor és fél hatkor kelt fel enni!


Nagbri. ha csináltok teát akkor szoktátok izesíteni valamivel?
amugy a két fiú nagyon hasonlit egymásra!
Helyesek nagyon azt hiszem bolondítják majd ők is a lányokat!
Nagyfiad az ovis már ugye?


Nálunk érdekes már bent a kórházban is nagyokat vigyorgott Ágika álmában meg hangosan nevet is!
A fejét meg tartja rendesen a védőnéni meg is jegyezte ,hogy nem olyan mint egy két hetes baba ezt akkor mondta!
Doki is mondta ,hogy nagyon erős ! :D



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mogyoland: Igen, teába egy pici cukrot is teszünk. Ezt a dokink mondta, de természetesen épp csak az íz kedvéért, szóval nekünk tutira nem jönne be, ha meg kéne inni!
Hát igen, én is tartok tőle, hogy mi lesz velünk, ha elkezdenek csajozni! :D
Bence elvileg ovis lenne, de nekünk tavasszal azt mondták, csak 4 órára veszik fel, mivel jön a tesó. Na, mi nem a városban lakunk, hanem Kecsó és Félegyháza között. Jogsim még nincs, busszal mire hazaérek már mehetek is vissza! Szóval inkább itthon maradt, jövőre pedig valahogy kibulizom, hogy egész napra felvegyék, de valószínűleg Kecskemétre megy majd. Ott mondjuk, kapásból jobban álltak hozzá!

Ezek a mai babák nagyon erősek! A mi dokink is azt mondta Danira egy hónapja, hogy nem igaz, hogy tartja a fejét ennyi idősen, és milyen erős! :D
Van újabb fotó Ágikáról?
Vendég
 


Ma nem ebredt meg 1x sem a cumikaert.Nagyon cumis a kiscsavo. :lol: Most alszik,mint a bunda.12-kor kell ujra egyen.Most,h.ilyen pocsek ido van,nem is merek nagyon kimenni vele setalni,nehogy elkezdjen esni az eso,aztan rohanhatnek haza. :lol: Pedig ki kene menjunk vasarolni.Hmmmm...meglatjuk. :roll:

gabriel-mejik cumi erdekel?Ami a mellszivohoz van,azon irja,h.ujszulott kortol.A jatszocumi meg van 0-3 honapos kortol,meg 3-6 honapos korig,meg 6-12 honapos korig. Melyik erdekelne? :wink: :roll:
Reggel mindig arra ebredek,h.gogicsel,dumal,annyira zabalnivalo.


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na ezt jol osszehoztam... :lol:



KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na ezt jol osszehoztam... :lol:



KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Én már nagyon várom, h mosolyogjon :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Bálint is már nagyon ügyesen tartja a fejét! Ha beszélünk Hozzá, akkor már rendszeresen visszamosolyog. És próbálgatja a hangokat. :-) Ma reggel pedig megölelte a nyakamat! Inkább véletlen volt, de én igazinak vettem! :-)))

Viszont most nagyon nyűgös erre az időre. Sírdogál Szegénykém. :-( Ha felsír, bemegyek Hozzá és simogatom a pocakját. Attól megnyugszik. De letenni nagyon nehéz volt. Gondolom, a többi babácska is nyugtalan most.

Falevél, Timcike!

Köszönjük a dícséretet! :-)

Nagbri!

Férjed honnan ismeri Balázst? :-))) Micsoda meglepetés! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


nagbri-ez a festekes se rossz. :wink:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nagbri-ez a festekes se rossz. :wink:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nálatok ma milyenek a gyerkőcök???? Élénkek??

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Ennn: Most jó Dani, a szokásos, nyugis, és jókedvű! Jó a kép Berciről!!!

Noémi: Lan-party! :D A becenevén! Szerintem ha mondod neki, hogy Pozsi, fogja tudni!

Timcike: Örülök, hogy tetszik, nekem is nagyon bejön!
Vendég
 


Sziasztok!

Nincsenek most új képek de majd nézek valamit !
Nálunk most Ágika aránylag nyugodt most éppen alszik!

Szerintem is jók a képek!(Nagbri)

Enn: Cukorborsó Bercikéről jó ez a kép! :wink:


Kép
mogyoland
 
 


Elegem van ebből a szutyok időből!!!!!!! Napot akarok!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Na voltunk kint vasarolni.Csodas az ido.Szepen sut a nap.Ha sikerul teszek fol par kepet,amejeket ma keszitettem. :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nagyon aranyos Atty :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ennn-a szoveg kimaradt. :lol: Azt irtam,h.koszonjuk szepen.Es,h.ti is tegyetek fol kepet. :wink:



KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ennn-a szoveg kimaradt. :lol: Azt irtam,h.koszonjuk szepen.Es,h.ti is tegyetek fol kepet. :wink:



KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Ez a fiú még mindig édes! És még mindig úgy gondolom,hogy rád hasonlít! :D

Ennn: Itt süt a nap, remélem nálatok is! Most kelt fel a család az alvásból, velem együtt. Iszonyat jól esett! Törpicúr még alszik!
Vendég
 


nagbri-koszi...te sem panaszkodhatsz.Gyonyoru fiaid vannak neked is.
Felhaborit ez a net.Mindig kiakad,azert masolja be olyan soxor...Sajnalom.



KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


itt még mindig pocsék az idő :x

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


nagbri-koszi...te sem panaszkodhatsz.Gyonyoru fiaid vannak neked is.
Felhaborit ez a net.Mindig kiakad,azert masolja be olyan soxor...Sajnalom.



KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ennn: Küldünk egy kis napocskát, reméljük gyorsan odaér! :D

Timcike: kÖszike szépen! Kölcsönös a dolog úgy látom!
Vendég
 


Nálunk is süt a napocska gyorsan ki is vittük egy 15 percre a lányzót alukált is de ahogy behoztuk már fel is ébredt!




Kép
mogyoland
 
 


Nálunk is, ha megáll a babakocsi, egyből felkel Dani! De ha toljuk, órákig is elalszik benne! Mi is készülünk még ki, de nem biztos, hogy összejön, mert vendéget várok!
Vendég
 


Jó nektek! Mostmár komolyan fogom a sátorfám és leköltözök Kecskemétre. Ott biztosnágban érezném magunkat. Itt azt sem tudom hova forduljak, meg akkor veletek is össze lehetne futni. :roll: Valamelyik héten kell mennünk le, mert nekem is kontroll gyerkőcnek is. Úgy tervezem, h akkor lent leszünk pár napot, h minden napra 1vmi jusson. Jövő hétfőn lesz Borsóka 6hetes, szóval esedékes a dokilátogatásom is. Mogyó ti mikor mentek???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn-mi 15 honapos koraig nem kell mar menjunk.

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ennn-mi 15 honapos koraig nem kell mar menjunk.

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


jó éjt! hajnalban benézek!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: Jó éjt, aludj, ha tudsz!
Tényleg, hogyhogy nem Kecsón laktok, én ezt még mindig nem értem, bocsika! Lehet már leírtad régebben, de nekem még mindig nem tiszta miért is Kecsón szültél.
Vendég
 


ennn-jo ejt nektek,remelem tudtok aludni. :wink:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kecskeméti vagyok, de apával pesten laktunk, 2 éve meg kiköltöztünk Dunakeszire. A család, a dokim stb lent vannak kecskeméten. És nem akartam másnál szülni. Ő operált anno, meg ő ismeri az "előéletem" 8)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Na hát ez a szutyok idő eső,pára stb. :twisted:
Még véletlenül sem tudunk kimenni sétálni ez bosszantó helyet!

Enn: nekem van még két hetem a dokiig.
Meg kértem a fejlődésneurológiára időpontot mert egy hónapos korában kell menni vele és kaptam november 28-ára időpontot már igaz akkor kettő lesz!
Ez ám az egészség ügy.



Kép
mogyoland
 
 


Nektek is kell menni? Azt hittem csak a korásoknak. Kecskeméten hol van?
Én már nem bírom ezt az időt, és egész hétre ilyet mond :x :(

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Nem oda mindenkinek kell menni !
ugyan ott van a kórházban ahol a terhestanács adás van ott a folyoson!
Ma elég nyügös Ágika nektek is nyügösek a babák!

Hát mi tagadás marhára utálom ezt az időjárást!
Mert tiszta pára minden meg hol esik hol nem legalább száraz hideg volna abba ki lehetne menni!


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo, Ennn: miért kell mindenkinek menni a fejlődésneurológiára? én erről nem is tudok... biztos ez?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Én úgy tudom, h azoknak kell, akik a koraszülöttön voltak, v vmi gond volt, esetleg a szülés közben volt vmi ( pl vákuum). Bár Mogyo, nálatok volt az a légúti izé, lehet, h azért.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! :-)

Erről a fejlődésneurológiáról én sem tudok. :roll:

Én is utálom ezt az időt, bár, ma nem volt olyan nyűgös Bálint, de ma már én is kimozdultam volna. A nagy eső miatt hagytam a csudába.

Történt ma egy nagyon klassz dolog! Picit játszogattunk Bálinttal és képzeljétek 10-12-szer teli szájjal rámvigyorgott! Tündéri volt! Persze, könnyekig meghatódtam! :-) :oops:

Én múlt héten voltam a dokinál hat hetes kontrollon, el is felejtettem mondani. Minden oké volt, levett rákszűrést is.

Nagbri!
Persze, emlékszik! De jelöljétek ám be! Te meg engem, mert így, hogy "Nagbri" nem foglak tudni megtalálni! :-)))))

Ennn!
Gyere, várunk Kecskeméten! :-)

Timcike!
Tündéri cuki a kisfiad! Nagyon édes! Nagy huncut lehet! :-)

Puszi Nektek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


noemi-koszonom,igen nagyon huncut,mostani talalmanya a cuppogtatas. :lol: Olyan kis aranyos,mikor csinalja. :lol: 8) Nagy kope.Mar lehet jatszani vele,meg olvasunk,nagyon szereti.

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok! Dani most pisilte le az apját! :D Amúgy mi ma kb. 3 órát sétáltunk! Karácsonyi ajándékokat néztünk a fiúknak! Időben! :lol:
Dani végig aludt, de utána nagy bömbi volt! Most lett meg az oka, rendes kaki volt! Hogy a csudába? Csak reszelt almát kapott! Szegénykém, jól megszenvedett vele!

Noémi: Oké!

fejlődésneurológia: Nekünk se kellett ilyenre menni, nekünk csak csípőultrahangra!

Ennn: Mi is várunk Kecsón! Hogy van Bercike?
Vendég
 


Hát akkor nem kell mindenkinek menni nekünk is csak azért mert a lányzónak volt ez a légcsőhurutja! :(

Szerintetek el lehet már menni vásárolni mert van ez a járvány(auchanbe szeretnék)?
Tudtok-e valamit van -e még a levegőbe?

Hát nálunk sem volt kaki tegnap ma reggel viszont bepotólta ,most meg nagyon jól elvan!
Éjszaka csak egyszer kelt fel enni 3 órakkor és most 7-kor reggel!

Igaz nappal szinte fent van alig alszik egy kicsit!


Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyo!

Hát, szerintem elviheted nyugodtan magaddal, mert mindentől ugye mégsem lehet őket megóvni, de valószínűleg nem is lesz semmi baja.
Mi is háromkor keltünk éjszaka! :D Utána 3 óránként!
Most megint alszik, de egy órát fent volt!
Vendég
 


Nekunk se kellett menni. 8)

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Timcike!

Láttam,hogy te árulsz Aventos cuccokat!
Azt akarom kérdezni,hogy van nekem cumisüvegem és olvastam,hogy két hónapos korától két lyukunak kell lennie a cuminak azt külön is lehet kapni vagy cumisüveggel együtt kell megvenni?


Nagbri: hát akkor elmegyünk vásárolgatni .Remélem nem szedünk össze semmit .

Kép
mogyoland
 
 


belekotty:
külön is kapható. (2db-os) van még 3 ill 4 lyukú, és variábilis, amin egy kis váság van ( ezt lehet, pl tejpéphez vagy főzelékhez használni, de mi pl a nutrilonos tápszert is ilyennel adtuk, mert a lyukakon nem jön ki).
Timcike, te ezt a házi bizniszt hogyhogy csinálod? van vmi ellátód?? már ha nem indiszkrét :oops: 8) 8)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


igen azt tudtam ,hogy 3-4 lyukú is csak azt nem ,hogy külön meg lehet-e venni őket!
Hogy telt a tegnapi meg idáig a mai napotok Bercikével?



Kép
mogyoland
 
 


éggel elég pocsékul. Jü, ha össz 4 órát aludtam 1000részletben. Most egész jól alszik. Viszont most meg én nem tudok elaludni. délelőtt lefeküdtem és 3/4órán át nem ment, pedig hulla vagyok. Képzeld megint becsipásodott, de most a másik szeme. 1hete jött rendbe a jobb, most meg a bal. És ma még a reggeli 6os etetésnél semmi baja nem volt, mikor vettem ki a 9eshez, akkor totál csipa volt már. És zöldes. Cseppentettem neki 2x, de még semmi látszatja, és elég erősen váladékozik. Tudnám, h mitől??? PEdig aludt, még csak nem is hadonászott a kezeivel h belekaphatott volna.
Neked is hörög Ágika? Olyan mintha lenne az orrában fikusz, de leszívom és semmi. De nem hinném, h az ínyvitorla vagy mi, de olyan mintha horkolna néha, meg zihál is olykor-olykor. :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?