Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

azt álmodtam hogy jövök hozzátok és be van irva hogy titi megszült az éjjel adatok minden a babárol!van valami fejlemény?

most rohannom kell melozni délután jövök!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sziasztok ismét:) itthon vagyok!hazazavart fönök mert hideg van és nem akarja hogy megfázzak az egészségem fontosabb mint a melo és ne aggodjak azon ha most ilyen hidegbe nem kell jönnöm nem probléma!

szombaton is kedves volt mert leesett a ho és mondtam neki hogy pénteken majd szét fagytam!erre mondta hogy akkor csak belül csináljam meg az ablakokat ne nyissam ki!igaz igy hat helyett tizenöt volt de hát akkor se fagytam szét!

ugyhogy ez van!most nálatok hosszu hétvége van ugye?azért nem jöttök?puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág
Jönnék én de a férjem bitorolja a gépet és kirobbantani sem lehet előle.
Nagyon rendi főnököd van. Remélhetőleg ilyen is marad.:)
Nálatok esett a hó, de nem maradt meg ugye?
Itt még eső sem esett, de nem bánnám, ha most esne, mert szobafogság van a beteg miatt. Mire meggyógyul tuti esni fog így megint maradhatunk a fenekünkön bezárva.
A fiúk alszanak, a férjem a tv-t néz, de látom neki is alvás lesz belőle. Csak tudnám mibe fáradt ki. Így én is pihenek úgyis ritkán van ilyen.


Puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

szia bufo!az jo ha elalszik mert akkor legalább tudsz jönni:) hát a ho sajnos marad nem csak pici esett és esik néha még most is!szoval nincs ideje elolvadni!sajnos!és van egy fok! hát a fönök rendes volt tényleg remélem ilyen is marad mert barátnömék nagyon nem szeretik ugyhogy remélem velem normális lesz!titiröl nem tud senki semmit?gondolkoztam felhivom a korházba de nem tudom ott van e még!irjak smst nem tudom asszem megprobálom!ja de hülye vagyok a teloja le merült!wááána majdcsak valaki hozza a hireket!többiek merre csavarogtok?vagy engem kerültök:)végre itt vagyok és nem ir senki!gyanus gyanus :lol: :lol: :lol: vicc volt!imádlak titeket pusz késöb jövök

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Titinél semmi változás.Sajnos nem tudok róla mit írni.Nem tudja,hogy hazaengedik-e,pihenget és jól van.Én beteg lettem,fáj a torkom,nem vészes,de azért elég nyűgi vagyok tőle.

Virág!

De régen láttam már havat.Én nagyon szeretem,persze csak módjával.Rendi a főnököd.

Bufo!

Előre is köszi a gatyót,ha összefutok Erzsikével akkor elkérem tőle. :wink: A pasik el tudnak fáradni a Tv nézésben. :lol:

Megyek ebédelni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


SZiasztok!

Nálunk is délutánni alvás van. A búcsúnak annyi. :? Mégegyszer nem megyünk ki ilyen szélviharban. Tegnap hidegvolt, ma nem annyira, de nagyon fúj a szél. A búcsúsok fel már el is pakolt. Ráadásul nem volt áram se az egész faluban,így mikor kimentünk ma (ebéd után), még hintázni se tudtak a csajok. Nem is bánom. Kaptak egy kis ajándékot, és jöttünk haza.
Na de jókat ettünk, mert anyukám kitett magáért, és legalább tesómékkal is találkoztunk. Neki is két kislánya van (4 és 3 évesek) Szóval volt hangzavar, mert szétpakolás.
Tiszta nagylányok már. Képzeljétek őket is ki kellett sminkelni a búcsúba. Meg nyakláncot, karkötőt, és gyűrűt kérte.

A Rezi még egy kicsit náthás. Most már köhög is. A Sára is elkapta így neki is porszívozom az orrát.

Bufo!
Kitartás. Amiat meg ne izgulj, hog nem tudtok kimenni. Nálunk tényleg szélhivar van, sőt esőt is mondtak.
Szegény Dávid. Remélem már eleven. Na ezt kapta el a Rezi is 2 hete, mikor antibiotikumot írt fel a doki. Szörnyű nyügös volt.Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk a Sára is megkapta. Szóval készülj fel. Drukkolok azért, hogy Áron ne legyen beteg.

Virág!
Biztos a hosszú hétvége miatt nem jönnek a csajok.
Tegnap akartam esze írni nektek,de nem tudtam belépni, mert azt írta, hogy karbantartás. Nálatok volt babanet 20-22 óra között?
A főnököd meg remélem nem változik meg. Habár te biztos szinpatikus vagy neki, és akkor nem lesz gond vele. Biztos szuperül elvégzed a dolgod, ahogy én megismertelek,így hogy még nem is találkoztunk. Ami késik nem múlik,igaz?

Eszter!
köszi az infót Titiről. Én is sokat gondodolok rá.
Sikerül haladnod a házi munkával?

Erzsike!
Babó egyre nagyobb, pedig csak egy hét telt el mióta találkoztunk. A body nekem is tetszik.

Momo!
De jó, hogy küldtél képeket. Milyen nagy már Mishal, és hogy tud aludni az autóban. Azok a vastag ajkak. Megzabálom....
A házatok pedig gyönyörű. Nagyon jó lett a szine.
A munkásokhoz nem fűzök komentárt. Űismerős....Nálunk majdnem bevakolták a pincében az ablakokat, Olyan ügyesek voltak. A kezünkön már nem volt bőr, mire lemostuk.
Akkor még mindig nem tudod pontosan mikor költözhettek be?

Megpróbálokozok néhány képpel, és majd este jövök megint. Addig írjatok sokat.
Puszka!!![/i]

Kép

Kép
oné
 
 


Akkor a képek még Bükkről, na meg itthonról, hogy mit is csinál a Sára, maikor a Rezi oviban van.

Kép A szállodában, vacsi után.

Kép Pancsi a papival és apával.

Kép Sára a mamival egy délutáni sétán

Kép Rezi az új nyaklánccal, még Bükkön

Kép Pakolás1

Kép Pakolás2

Kép és a sunyi mosoly, amikor rászoltam, hogy mit csinál.

Kép

Kép
oné
 
 


Lányok!

Titi beszélt a dokijával és sajna már nem engedik ki,csak szülés után.A vizeletében határeset volt a fehérje mennyisége,így maradnia kell.Az volna a jó,a doki is azért drukkol,hogy beinduljon a szülés.Ezért arra kér minket is,hogy imátkozzunk érte,hogy mielőbb beinduljon,mert akkor még kifér a baba.Ha bentmarad a 40. hétig,akkor sanszos a 4 kg,ami fölött autómatikusan császár és ő azt nem szeretné.Illetve ha bármi romlana ,akkor is kikapják.Azt kéri,hogy ha látogatjuk,akkor hétköznapokon 1 és 4 között menjünk hozzá.Még jövök később, és olvasok is.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Nagyon édesek a lányok. Nagyon csini Rezin az a halásznadrág. Kár, hogy nem sikerült a búcsú, biztosan imádják ők is a körhintákat. Ha van időd, légyszi írd meg nekem a receptet a husiról, mert csütörtökön szolgálat után itthon lesz Zsolti és olyat szeretnék neki csinálni. Köszi

Virág! Titi biztosan örülne, ha megvalósult volna az álmod, már nagyon szeretné ha megszületne a kislánya.
Irtó rendi főnököt fogtál ki, meg a gyerekvigyázásnál is rendik, most nagy szerencséd van…

Zsuzsa! Végre te is tudtál pihizni egy kicsit. Felénk már esett délután az eső, bár gondolom téged ez nem vígasztal…

Eszter! Nehogy nagyon beteg legyél, vigyázz magadra.

Kicsi! Hoyg sikerült Illés premierje? Dudi jól bírta? (Gondolom őt nem viselte meg annyira, mint amennyire te aggódtál :) ).

Mi szerencsésen túl vagyunk az utazáson, Elég kevés időt töltöttünk anyósoméknál, 10-kor értünk és 3-kor már jöttünk is. Szerencsére apósom dolgozzott így nem kellett féltenem Babót. Persze hepajoztak, hogy olyan hamar eljövünk, nem értik meg, hogy sötétben rengeteg vad van az oda vezető úton (ott jött nekünk egy vaddisznó tavaly karácsonykor) és haza kell érnünk még sötétedés előtt.
Tegnap volt itt a bátyám is a barátnőjével, csináltak egy csomó fotót Babóról. Ő meg mintha tudta volna, hogy itt van egy profi fotós, akkor produkálni kell magát… Teszek fel egy párat, a többit megnézhetitek ha akarjátok a www.kksite.com/botond oldalon.

Puszi
verzsike
 
 


Kép Kép Kép Kép
verzsike
 
 


sziasztok!reggel láttam a hirekbe mi folyik már megint otthon!egész világ láthatja megint a magyarokrol beszélhet és persze ismét a rosszabbik oldalunkat mutatják!

Ági ugye Karcsi nem dolgozik?Remélem otthon van veletek!Most ennyi szenvedés után nektek már tényleg nem hiányzik egy plusz aggodás!

Kicsi nem föztem semmit!vagyis de de semmi különös!lecsot szombaton!vasárnap meg férjem kényeztetett ö fözött isteni csibepörit nokedlivel!nyamm

Momo huh ez nem is ház ez villa kastély palota....gyönyörü!én mondtam el se megyek hozzád ebbe a csodaszép házba mert csak a szivem fájditom!

Erzsike tündériiiiiiiii!

Eszter köszi a hireket titiröl!akkor imátkozunk érte minnél hamarabb ki találjon kishercegnöje!Te hogy vagy?

Gyöngyi jobbulást a csajoknak!Olyan aranyos az elsö képetek igaz mindegyik de az elsö az a top!

Bocs hogy nem irtam mindenkinek ne haragudjatok de azért ugyanugy szeretek mindenkit!sok puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Juci! Nekem teljesen mindegy az ikea időpont, akár mikor át tudunk sétálni, Zsolti meg elmegy reggel 7-kor és csak csüt reggel fél 10 körül ér haza a szoliból, úgyhogy a kettő között akármikor ráérünk :wink: .

Titit már hívhatod mobilon is, bevitte neki Dani a töltőt, a vezetékes szám is jó, akkor azért kérte h csak azon hívjuk, mert nem volt töltője.
Mikor voltunk nála azt hiszem pénteken, akkor mondta, h jönnek az anyósáék is, Dani meg mindig este.

Puszi
verzsike
 
 


Gyöngyi!

Kép
verzsike
 
 


Jó reggelt csajok!

Igazi nyálkás szomorkás ronda reggel a mai.Legalábbis nálunk. :cry: Az a helyzet,azért nem jövök sűrűbben,mert bevallom iszonyat természetem van és úgy egy hete olyan rosszban vagyok magammal,hogy ez az önvívás leszív minden energiámat. :lol: Na bővebben.Szóval azt írja minden könyv,hogy a második trimeszter csuda energikus és problémamentes.És én ezt nagyon szeretném így megélni,mert a lelkemben épp ilyen. A testem viszont reklamál és ezt nem bírom elfogadni.Tegnap délelőtt takarítottam a lépcsőházat,mert kellett,hiszen most készült el.Aztán főzés,majd a gyerek ágya mögé mászva porszívózás,ebéd után meg felkerekedtünk Bálinttommal és gyalogosan nekiindultunk a városnak(mármint BKV-val) Este mire hazaértünk vissza kellett menni a Baumaxba,mert rossz kaputelót vettem,meg még egy tesco túra, és 8 után mire hazaértünk teljesen felmondtam a szolgálatot.Becsípődött valami a jobb lábamba és a belsőcombom,meg a csípőm úgy fájt,hogy se ráállni,se aludni nem bírtam nagyon.Az orrom bedugult,kivörösödve fájt és nem bírtam nyelni.A férjem meg haragudott,amiért nem pihentem ágyban betakarózva.Nos ez nekem nem nagyon megy. :evil: A baba jól van,nagy és aktív és imádom,hogy terhes vagyok,csak energiát szeretnék többet. :roll:

Erzsike!

Nagyon jók a képek Babóról.Azt hiszem ő Babó marad,mint ahogy Dudi Dudi.Először úgy olvastam,hogy a szoli az szolárium,hm a férjed még oda is megy,milyen sármos pasi. :lol: Aztán persze leesett,hogy szolgálatról van szó.Ha talizunk szerdán és van olyan ruci,amit Zsuzsától kaptál és szerinted most lehet hordani elhozod?Köszi előre is.

Juci!

Sajnos még nem hívtam Timit,ma fogom,pedig hétvégére igértem neki. :oops: Én reggel vérvételen leszek,meg ezen a lötyiiváson,ami 2 óra :shock: ,de már fél nyolcra odamegyek,úgyhogy fél 10 körül végeznem kell.Én utána teljesen alkalmazkodom,bár nem akarnék nagyon késő délután menni,mert addígra jön haza a suliból Bálintom.Jajj ne is mondd.Elhiszem,hogy aggódtál Illésért,mert én azt gondolom ez nem politika,hanem csőcselék okozta rongálás,ami az egész kis hazánk megítélését aláássa temérdek pénzt felemészt és rossz szájízt kelt a lakosságban,de sem célja,sem oka nincs,nagyon hiábavaló és szomorú dolog.Én bizony nem szemlélem túl toleránsan.Jajj ami a szerdát illeti,az erősen függ a mai állapotomtól is,mert nem megyek veletek,csak ha teljesen meggyógyultam.Nem nagy a bajom,csak torokfájás orrfújás,se láz,se más,ezért nem tudom.Ma még nem fújtam orrot,így lehet,hogy elmúlik,de ha estére megint elönt,akkor nem megyek közétek bacigazdának,az tuti.Viszont a zacsit akkor is elküldöm Timivel.

Gyöngyi!

Jajj nagyon szépek ezek a lányok.És Sárika azzal a szép vörös hajával iszonyat ennivaló.Biztosan nagyon jól éreztétek magatokat,szép a szálloda is.

Virág!

DE jó,hogy főzött a férjed.Na akkor ő meg is érdemli azt a sok csodát,amit te készítessz neki,mert ő is viszonozza néha.Ezt így is kell.És tud nokedlit készíteni? Ez nem jellemző a pasikra. :lol:

Koda!

Jajj de jó,hogy jöttök.Alig várom,hogy tudjunk talizni végre. :D

Nos ma majd igyekszem mutatni egy képet,mert eljött az a pont,hogy már kérdezgetik,mikor jön a baba,mert azt hiszik most. :lol: Tisztára mint Bálintkámmal.De én nem is bánnám ha 4 kg fölött volna,úgy is rettegek tőle,hogy mi lesz,ha valamiért nem császárral szülnék.Már arra gondoltam,hogy Titi mondta,hogy van a Klinikán pszihomókus és megkeresném,mert sajnos rettegve félek a kitolástól,azaz,hogy nem megy majd,mint ahogy 10 éve volt és veszélybe kerül az egészséges baba! :evil: :cry: A dokival még nem mertem beszélni a szülésről,mert csak 1* láttam és félek,hogy félreérti,azt hiszi fájdalommentességet szeretnék.Pedig ez nem igaz.Bízom benne,hogy a bajaim mitatt császár.De hogy kérdezzek rá? Mert én azt szeretném,hogy amikor a baba magától szeretne jönni,akkor vajúdok szépen,ahogy kell,nem félek én a fájdalomtól,sőt át szeretném élni minden mozzanatát,csak amikor az a rész jön,hogy fel az ágyra,akkor én azt nem kérem,mert mégegyszer nem élném túl,hogy minden egy hajszálon múlik,úgyhogy egy nagysúlyú,nagyfejű, :lol: érett babáért izgulok. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Oné
Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk!
Igazán szépek a képek , nagyon helyesek a lányok. Sáránál az a huncut vigyor édes. Rézi kész nagylány. Áruld el hol veszed a ruháikat nagyon csinosak.
Jobbulást mindenkinek.
Sajnos az idő nem kedvezett nektek a búcsúhoz, így nem csoda hogy nem mentetek ki még egyszer. Legalább találkoztál a tesódékkal és a lányok játszottak egy jót.

Kicsi
A betegség sajnos kezd mindenkit ledönteni. Már Áron is lázas és köhög, nekem és a férjemnek is fáj a torkom. Tuti biztos nem megyek be a suliba. Már pénteken telefonáltam, és megbeszéltük, megyek az őszi szünet után.
A torna is ugrott így ezen a héten.
Bevallom nem gondoltam volna hogy Dudit ennyire megviseli, hogy nem vagy otthon este. Szegény csajok jó sokat kinlódhattak, hogy megnyugtassák.
Örülök, neki hogy jól érezted magad és sajnálom hogy nem sikerült egy kicsit tovább maradnotok. Legközelebb hátha sikerül.
Szurkolok a lakás miatt.

Anubias
Ne foglalkozz azzal mit írnak a könyvek. Te tégy úgy mindent ahogy neked jól esik és nem fárasztó. Amit leírtál a pocak nélkül is épp elég sok.
Köszi a híreket Titiékről.
Most már akkor drukkolok hogy a kisasszony mielőbb kibújjon!:)

Virág
Hú de rendi a férjed hogy főz. Az enyém ha beszabadul a konyhába akkor ott kő kövön nem marad tiszta kupi lesz és lehet, hogy van kaja de iszonyú ami marad utánna. :roll:

Momo
Gyönyörű lett a ház nagyon tetszik. Furdal a kíváncsiság milyen belül is. Biztosan az is szép lesz.

Koda
De jó, hogy megvan az időpont most már csak remélni tudom, hogy nem jön közbe semmi és végre talizhatunk.:)

csné
Jaj annyit gondoltam rád este a zavargások miatt. Remélem Karcsi nem dolgozik.
Komolyan mondom nem hiszem el, hogy ennyi h...e van az országban nincs jobb dolguk. ÁÁÁ nem is kommentálom.

A férjem és a barátja nem komplettek, ilyen időben motorozni mentek. Biztosan sok volt mind a kettőnek, hogy ennyi napot összezárva kellett lenniük a kiscsaláddal, erre jutottunk a fiú párjával. Megbeszéltük, hogy nem ápoljuk őket ha betegek lesznek.
Bevallom nem bánom, hogy elment mert már fájt nézni ahogy egész nap fekszik a gyerek mellett vagy gépezik. Igy én is ide tudok ülni nem csak eset vagy délután.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Verzsike
Ezt meg elfelejtem hogy gyönyörűek a képek. Már most igazán tud pózolni a drága mi lesz később.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!

Gyöngyi nagyon boldog névnapot kivánok!

Csajok hát a férjem szakács a laktanyába igy tud fözni!nem sokszor szokott de a pörköltje isteni és azt mindig ö csinálja!multkor meg a nokedlit mondtam neki hogy csinálja meg mire hazaérek és jobb lett mint az enyém igy ezt is ö csinálja!Amugy csak el kell mondani neki a receptet és már meg is tudja fözni le se kell irni neki!
igaz a multkor gyakorlaton egy bundáskenyeret ugy csinált a katonáknak hogy elötte felhivott hogy kell azt:))
Kupit csinál ö is a fözésnél de hál égnek el is rakodik maga után!

Utálom a havat!Én olyan depis vagyok töle!brrr és most is szakad ahelyett hogy elállna

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Hali!

Roviden,mert Mishal barmikor felebredhet.

Gyongyi!

Isten eltessen sokaig!!!!!!!
Sara tunderi ,az a kajan vigyor...es Rezi is nagyon szep,igazi holgy!Kar,hogy nem jott ossze az igazi bucsu,de legalabb egyutt volt a csalad.

Bufo!

Jobbulast mindenkinek! Ha faj a torka parodnak akkor mit motoroik?Tenyleg ne apold ha lebetegszik..??

Eszter!

Amit irtam neked eltunt..lehet,hogy ket masik sor kozott fog megjelenni. SZoval tul sokat csinalsz,az sok meg egy nem babas embernek is...ne legyel olyan mint Titi! Megint ki vagyok akadva..ezert vagyok csendben,bocs.Valoszinuleg te is olyan vagy mint en..ha sok bajod van..akkor inkabb elbujdokolsz egy kicsit..aztan ha tul sok..akkor kiirod..de addig nem.Pusz neked!

Virag!

Nagyon rendes a fonokod..es hogy ho,es megmaradt!!! Nekem se hianyzik..csak akkor ha fenn lennek valahol a hegyen csaladostul,forralt bor..kandallo,ropogo tuz( -szenmonoxid :lol: ) es szuz ho,nem a latyak.
Ferjed szuper,fozott neked! Irigy!!!! :lol: :roll:

Kicsi!

Hivlak igen..mikor nem tudom...ha leirom hogy mi van rajosz. Orulok,hogy sikerult kidugnod az orrod,annak nem hogy Dudi ilyen nehezen viselte. bar lehet,hogy csak az alvas miatt..gondolom napokozben el lett volna massal,nem?
9 ingatlaniroda..igen,es drukkolok,hogy osszejojjon nektek!!!! :lol:

Titinek..hat akkor imadkozunk hogy kibujjon a draga!!!!!Puszi neki,lesz aki atadja???nagyon varom mar a babajat! :lol:

Verzsike!

Nagyon edes..profi fotok..es ahogy vigyorog,meg kell enni!!! Ferjecsked..neked is hihetetlenul jo ferjed van,rendes hogy eszreveszi hogyha elfaradtal...errefele nem akarod atkuldeni??? :lol:

Es most megint kifelejtek par embert,nem szandekos.
Sikerult vegre kivasalnom.
AMiert kibuktam(meg jobban) hogy beazik a haz,a halonk mennyezete vizes..hogy at lehet azva akkor fent a padlason a 20 cm szigeteles,gipszkarton. :twisted: :twisted: :twisted:
Most ,amikor mar arrol beszeltunk,hogy a takaritas van hatra+futes beinditas,parkettazas. SZepen kifestettek,stukko,ajtok,feltettek a lampakat,villanykapcsolokat...es most minden elolrol.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tudnek mit csinalni par emberrel ha a kezeim koze kaphatnam :twisted: :twisted: :twisted:

Koda!

neked is puszi...mikor latlak en???A kov. tali is felejtve..azt se tudom mit csinaljak,ogy fogok igy koltozni.
Ja,hab a tortan,hogy ugye a hugom elkezdett egy fosulit munka,gyerek mellett ,anyukam meg ugy nez ki,hogy eladja a lakasat..es ha osszejon akkor eg yhonapon belul koltoznie kell,ahol szinten besegitek intezkedni(+hugom)...igy mondta,hogy ne szamitsak ra. :roll: Mishal meg mar ha meglatja a hazat lassan ordit!
Na,panasznapot tartottam megint! En mindig csak panaszkodok..pedig tenyleg szuper a haz(koszonom a dicsereteket) es majd igerem latjatok belulrol is inshaallah,nem csak kepeken...de eloszor keszuljon el es ugy ahogy en szeretnem!
Talan uj topikot kellene nyitnom! :lol:
Tovabbi szep hetveget! Szeressetek egymast!!! :lol: :lol: :lol:

Agi!
Merre vagy...en is gondoltam rad,parodra tegnap este. :roll:
momo35
 
 


Eszter!

Igen,ezt mar beszeltuk..szerintem nem igen fog menni ez a vajudok,de csaszar dolog..hacsak teljesen nem egeszseges terheskent kezelnek..akkkor viszotn tenyleg csak veszhelyzetben csinalnak. Szerintem oszinten mond el felelmedet a dokinak..en ugy tudom,hogy pszihes okok miatt kerheted a csaszart.

Verzsike!

jot nevettem mikor irtad,hogy holnap jon haza a parod szolibol,en is masra gondoltam! :lol:
momo35
 
 


Jó estét!

Gyöngyikém én is sok boldog névnapot kívánok neked! :D

Kicsi!

Sajnos mi biztos nem tudunk menni holnap.Még mindig merő egyadta nátha vagyok és már Bálintom is beteg,úgyhogy nem megy suliba.Hívtam Timit,ők sem tudnak menni holnap oltás miatt.

Jajj lányok mutatatok képeket a pocakomról.Szerintem óriásit nőtt ez a gyerek. :lol: Kép Kép Kép

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!jééééé tényleg hatalmasat nöt a pocid!de jo én ugy örülök neki!hány kilonál tartasz?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Eszter! Óriásit nőtt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juci! Csak mi érünk rá holnap?????? Átjöttök azért? Ha Ági ráér őket is hozhatnád.

Szerintetek lehet az, hogy a parázás miatt nem igen van tejem? MA szegény Babónak igencsak meg kellett küzdenie a kajcsiért, szinte semmi nem termelődött két szopi között, nyűgös is volt szegényke egész nap.
Remélem nem végleges a dolog, csak azért van, mert félek, hogy hogy éljük túl a holnapot.
Ági te hogy csinálod? Gondolom a te párod is szokott szolgálatban lenni, bár azért Vivi ott van veled.
Bocsi, hogy ennyit parázok nektek ezen, de nagyon kész vagyok...

Puszi
verzsike
 
 


Juci! Vagy esetleg bemehetnénk Titihez, úgyis nagyon unatkozik szegény a kórházban. Bár nem tudom Dudi hogy bírná.
verzsike
 
 


Eszter!

Oriasi a pocid !!!!! :lol: :lol: :lol:
Sokkal nagyobbnak tunik mint mikor lattalak. Jo annak mar volt par hete. :roll: Es hany kg plussznal tartasz?
Jobbulast neked es Balintnak is!! Pihenj! Kesz lett akkor a szigeteles,szinezes? Tetszik a vegeredmeny?

Verzsike!

Nagyon is elkepzelheto hogy emiatt lett kevesebb...talan ha szednel Urtica Urenst...pszihesen segitene,ha mashogy nem is.
Az ejszaka miatt aggodsz? Mert nappal mar voltatok egyelul,nem? Minden rendben lesz..eteted,tisztaba teszed...jatszol vele,..es ha talalkoztok JUcival,azzal is eltelik par ora...este meg a multkor azt irtad,hogy ataludta Babo az ejszakat. Ne idegeskedj! Konnyu mondani,tudom...de hidd el hogy minden ok lesz.
(na,ha nem emiatt aggodsz es en valamirol lemaradtam,akkor bocs :oops: ).

Mishal ma sikeresen hasra esett,es beleharapott a felso ajkaba...verzett is es felul bedagadt,igy duplan csokos szaja lett. :lol: Csak adna mar vele egy csokot nekem! :roll: Ugy kell levadaszni mint az apjat. :lol:

KIcsi!

Na,megnyugodott Dudi? Nagyon anyas lehet a draga! :lol: Azert biztosan masabb egy kislanyt nevelni,ezt majd kitargyaljuk egyszer ha raerunk :lol: :lol: !!! :lol: :roll:
Mire en befejezem,addigra meg te kezded el ezt a hazepiteses dolgot. :lol:
Megyek,most forralt bor a slager.Ennyi igazan jar.
:lol:

Szep almokat mindenkinek!!!!
momo35
 
 


Sziasztok!
Most jutottam gép elé, így még csak a képekre tudok reagálni.

Momo!
Gyönyörű a házatok. És a kisfiad... :lol:

Eszter!
Óriási a pocid! De jó! Nagyon szép!

Gyöngyi!
Nagyon sok boldog névnapot!

Titi!
nagyon sokat gondolk rád! Ha valaki megy hozzá, mondja meg neki, hogy pusziljuk a gyerekekkel együtt! Én is szívesen mennék, csak 2 gyerekkel nem merek elindulni.

Juci!
Nem tudom, én pontosan utánanéznék, hogy hol volt az égető (már próbáltam a jegyzőkönyveket megkeresni, de szerintem a költözésnél pont ezeket dobtam ki), aztán, hogy onnan merre folyik a talajvíz. De ha Fót határában van a telek, az szeritem OK, mert a Fóti Vízmű kútban már nem volt szennyeződés.

Néhány kép a keresztelőről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép Kép Kép Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Zsuzsa!
HOgy vagytok? Torna lesz a héten?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok Lányok!
Most megint csak beugrom! Ha minden igaz pénteken lesz a hsg-m.
Azt hiszem én holnap beugrom Titihez!

Erzsike!
Ne aggódj! A tej nem apad el egy nap alatt! Tudod, mondtam múltkor! Nekem nagyon bejött az, hogy egyszerűen nem aggódom! Ha kell óránként szopizhat a baba. Biztos, hogy nincs tejcsi? Nem csak az okozhatja a nyűgösséget! Próbálj lazítani és sokat pihenni, de főleg nem aggódni! A legrosszabb, ami történhet, hogy anyatej helyett tápszert kell adnod. Ez nem tragédia! Ha nem aggódsz miatta meglátod, lesz tejcsi is! Egyik nap több, másik nap kevesebb, de nem szabad miatta aggódni!

Mesi!
Ez annyira megható! Nagyon szép volt a keresztelő!

Eszter!
Fantasztikusan nagy pocakot növesztettél!!!!!

Lányok ne haragudjatok, de én nagyon figyelemmel kísérem az eseményeket. Ráadásul hulla vagyok, Hévízen ki se dugtuk az orrunkat a szobából az idő miatt!

Ági!
Nagyon sokat gondolok Rátok! Károlyodra és a többiekre! Kitartás és szólj, ha valamire szükséged van, vagy csak beszélgetnél! Biztos, hogy most nagyon aggódsz!

Gyöngyi!
Nagyon boldog névnapot kívánok én is!!!!!

Annyi mindent tudnék most írni!! Nagyon hiányoztok és sok puszi!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Köszönöm nektek,hogy gondoltatok rám a névnapomon. Olyan jól esett. Egész nap akartam jönni,de mindig volt nálunk valaki. Nagyon sok virágot kaptam. Már alig van vázám ami üres lenne :lol:
Sajnos nincs időm írni mindenkinek, mert annak ellenére, hogy jó napom volt, a lányok kikészítettek. A Sára 1 órát sírt, mire most sikerült elaltatnom. Már annyira fáradt volt. Ráadásul még mindig náthás, sőt köhög is.
Tuti, hogy én is feszültem voltam ma, hogy minden rendben legyen mire jönnek a vendégek, és ők nagyon megérzik ám.

Erzsike!
Lehet nálatok is ez van.
Igaz a tejtermelés időszakonként szokott csökkenni, aztán megint helyreáll. Nekem a védőnő mindig azt mondta, hogy a 6. hét környékén várható csökkenés. Ne izgulj, nem lesz gond. Bár tudom milyen nehéz, mert én is mindig paráztam, hogy van-e elég tejem.

A receptet csak gyorsan leírom ide:
A csirkemellett feldarabolod, kis szeletekre. Sóval, vegetával és fokhagymával fűszerezed, majd leöntöd olajjal, beteszed a hűtőbe néhány órára.
Aztán sűrű palacsinta tésztát csinálsz. (Elég bele liszt, tojás, tej).
Ebbe forgatod bele a husikat, és sütöd ki olajban.
A Tej helyett használhatsz sört is, de ugyanolyan lesz az íze. (Legalább is szerintem.)
Sok sikert hozzá!

Na azt hiszem elteszem magam holnapra. Ki tudja milyen éjszakánk lesz.

Mégegyszer köszi a köszöntést!
Titinek meg nagyon sok puszit küldök, ha mentek be hozzá.
Ja, és drukkolok, hogy végre megszülessen a kis Titi, mert már nagyon kíváncsi vagyok a nevére.
Holnap jövök!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Eszter!

CSuda nagy már a pocid, de nagyon tetszik. Mennyit nőt!, pedig nemrég tllkoztunk.
Pihenj sokat, és Bálintodnak is jobbulást!

Mesi!
Köszi a képeket. Hát nem semmi, milyen elegáns volt a Zsoltika, de Ágika is egy tündér abban a ruciban.
Jól sikerült minden? Férjeddel hogy vagytok?

Na rohanok. Minden betegünknek JOBBULÁST.

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Momo! Szegény Mishal, de azért enni tud rendesen ugye?
Igazából csak az este miatt aggódok, a fürdetés meg iylesmi. Eddig mindig ketten csináltuk. Meg azért mert estére mindig kipurcanok és ha én ideges vagyok, akkor Babó is feszült…

Mesi! Nagyon csinosak a gyerekek.

Éva! Azért tudtál ugye pihizni egy kicsit? Gondolom Balázs nem nagyon viselte jól, hogy egész hétvégén nem mehetett ki…

Gyöngyi! Köszi a receptet!

Jó éjt nektek!

Apolka
vapolka
 
 


Bocsi, csak most vettem észre, a tesóm nevével voltam bejelentkezve, mert tettem fel neki pár helyre a játszószőnyegeiből...

Apolka
vapolka
 
 


Jó reggelt!

Kicsi! Nincs semmi gáz, ha ma mégsem tudunk találkozni, elég zűrös lesz így is a napod...
Persze van tápszerünk itthon, meg a kocsit is itthon hagyta Zsolti, ha esetleg lesz valami, de miért is lenne. Jót tett az alvás, már nem parázok annyira.

Csak akkor kezdenék el építeni a házat, ha fizettek előre? És mennyi idő alatt lesz kész?
Ha ésszerűen gondolkodunk igaza van Illésnek, de én teljesen megértelek... Gondolom már nem dolgoznak anyósodék, egész nap otthon, az gáz. Napközben jöhettek hozzánk :wink:
Amelyik héten nincsenek lányok nem tudnátok kimenni az Egomi házba?

Babó már ne tudom mióta először felkelt éjjel szopizni... Most 6-kor meg mert fájt a hasa, pedig már majdnem elfelejtettük milyen is az. Most elaludt a kezemben és nncs szívem letenni, mert vízszintesben megint fájna neki...
verzsike
 
 


Sziasztok!

A környékünkön nem járok senkivel össze, mikor is tenném...
Felöltöztetem a manókat amikor megyünk az oviba Zsoltiért, majd elmegyünk játszótérre, Dunapartra...vagy bevásárolni és haza jövünk, itthon játszunk.
Ha véletlenül kimennék beszélni vkivel már ott vannak a nyomomban, mint mindig.:) és nincs egy nyugodt percem ilyenkor.
Vgay őket is felöltöztetem és jönnek beszélgetni vagy énsem, és, ha becsönget vki, megkérem maradjanak bennt, sztetek maradnak, ahogy vannak egy száll semmiben kijönnek akár és én már rohanok is hozzájuk vissza.

A 3 nap nem alakult végül rosszul, mert elsőnap volt sufni építés, de akkor is kimentünk hozzá és legalább, így velünk volt, addig hintáztattam őket, énekeltünk....
Utánna ebéd, majd a kicsiket elaltattam és Zsoltival a prom elment vásárolni...majd este séta!
Következő nap nyugis volt.
Tegnap is reggel volt Fut a falu, ovi invitált minket-még Anna is futhatott a kicsikkel, nagyon élvezték, aztán kaptak csokit és almát...mi meg kameráztuk! Utánna fiúk takarítottak, lányok főztek a fiúknak-nagyon jól sikerült...Anna már most nagy segítség és kitartó.
Utánna aludt mindenki kicsit és d.u.játszottunk, illetve tv-tünk, s d.u. palacsinta sütés is volt: almás-fahéjas.:)

Puszi nektek!

Gyöngyi boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
sziszike1000
 
 


Eszter: nagyon szép nagy már a pocid!
Annyira jó látni...

Jöttök, majd hozzánk is valamikor?????

Keresztelő...tényleg. Bencének még nemis volt.
Nem találtuk ki legyen a keresztszülője....illetve csak tippünk van, de nem tudjuk jó-e lesz, így.

Tesómék Annának, sógorom: Zsoltinak..
Zsolti annak örülne, ha sógorom csak neki lenne, legalábbis azt látom sokat jelent neki, így most nem tudom ki legyen..gondoltam megkérhetnénk a barátainkat, de félek, hogy idővel mellettünk lesznek-e, ígyis alig találkozunk, mióta itt lakunk. Talán átlagban havi 1*, előtte hetente minimum 1-2*.

Családból meg mindenki azt mondja jobb lenne.

Sztetek?


Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, többre nincs erőm.
Nálunk mindenkit ledöntött ez a nyavaja a lábáról. Már engem is. Mindenki itthon van fekszik és hol lázas hol nem.
Délután megyünk dokihoz.

Mesi
Nem fog menni a pénteki torna. Nagyon sajnálom de ilyen állapotban nem bírok elmenni. Ígérem ahogy jól vagyunk már mehetünk is.

Mindenkinek puszi!
Ha jobban leszek jövök és írok bővebben is.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


LÁNYOK! :D

TITI MOST HÍVOTT,HOGY MEGCSÁSZSÁROZZÁK!kÉRI,HOGY IMÁDKOZZUNK,MERT MEGSZÜLETIK HAMAROSAN AZ Ő KISLÁNYA.NINCS BAJ,DE VALAMIÉRT ÍGY DÖNTÖTTEK A DOKIK.

AHOGY MEGTUDOK VALAMIT JÖVÖK BŐVEBBEN AZONNAL! :D :D :D :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Drága Titi!

Imádkozok érted és a babádért!
Sok erőt és kitartást ..hamarosan veled lesz a kicsitek, akire annyit vártatok.

Annyira boldog vagyok!

Az angyalkák vigyáznak most rátok!

Sok-sok puszi!

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!

eszter köszi a hireket titiröl!remélem nem lesz semmi gond!imádkozom érte!irj amint megtudsz valamit!elöre is köszi!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


baccus én olyan izgatott vagyok!nekiálltam filmet nézni de nem tudok figyelni egyfolytába titire gondolok!jajj remélem hamar tul lesz rajta és örülhet végre a kicsilányának!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Hú Virág!

Én is annyira izgatott vagyok! Nem tudom elterelni a gondolatom egy percre sem.

Bufo!

Jobbulást nektek.Én már jobban vagyok,szinte mondhatom meggyógyultam.Remélem ti is hamar túllesztek rajta.Vigyázz magadra és a fiúkra. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Úgy várom már a kiscsajt mintha a sajátomat várnám!azt tudod kb mikor császározzák?mikor lesz meg a babyke?jajj zsongok

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jaj, Titi!
Nagyon-nagyon drukkolok nektek. Nem tudom, még ma, vagy holnap csinálják meg a műtétet, de addig is nagyon sokat gondolunk rád!

Zsuzsa!
Jobbulást nektek! Semmi gond, majd jövő héten megyünk tornázni.

Nem tudja valaki, még ma megcsaszizzák Titi-t?
Írjátok meg ha tudtok valamit!!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Amikor írtam az előbb,akkor hívott,hogy most viszik és császározzák.Remélem jól értettem,de szerintem ha minden jól megy bármelyik percben meglehet a baba. :D

Kép

Kép
anubias
 
 


de izgi akkor már nem sokára meg lesz a baba!juhuuu

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Akkor már lehet babázik?????????

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jajj! Annyira izgulok! De nem akarom zavarni,várok amíg jelentkeznek.Ha ti tudtok meg valamit szóljatok! :shock: :roll: :D :D :D :D

Kép

Kép
anubias
 
 


probáltam hivni de nem csörög ki vagy nem tudom!wááá !probálok smst küldeni!valakiiii hozza a hireket!!!!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


kicsi dobok smst amint megtudjuk mi ujság!puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


mostmár a gépen se merem itt hagyni!nem vagyok normális!de már annyira várom a nagy hirt!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: