Új privát üzeneted érkezett!

Bevettem egy felet, de nem sokat használt. Az éjjel műsoros volt megint. De 2től viszonylag csöndes lett.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia ENN: én múltkor 2 szemet vettem be mert nagyon fájt a fejem mert migrénes vagyok mikor terhes voltam volt mikor kettőt kellet bevennem mert ha annyira fáj akkor egy mit sem ér.Még a védőnénim is mondta ,hogy nyugodtan vehetek belőle inkább kettőt ha nagyon fáj tehát egy szemet bevehetsz.
Az algopyrin amúgy gyorsan felszivodik a szervezetből ezért is ajánloták!

Akkor nem sokat pihensz azért te sem!

Kép
mogyoland
 
 


Szia Enn!

Mit jelent a műsor? Sírt Bercike? Nálunk se volt túl nyugodt, Dani szinte óránként felsírt, vagy mocorgott! Biztos az idő szúrt ki így velük!
Meg akartam már kérdezni, hogy ha Dunakeszin laktok, hogyhogy Kecsón szültél?
Az algopyrinből nyugodtan bevehetsz legközelebb egyet is! Én 30 hetes terhesen ettem meg egyet, + 1 ampullásat, annyira bedurrant a fogam! De ez az egyetlen volt, amit lehetett!
Vendég
 

 
 

Sziasztok csajok!
Van egy vadi uj felbontatlan Avent Isis csomagom,akit erdekelne,szoljon.
Van benne egy kezi mellszivo,2db 125 ml-es cumisuveg,2db kupak a mellszivora,es 2 db kupak a cumisuvegekre.Ajandekba 2db melltartobetet. :wink:


KépKép

Kép

Kép

Kép




Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


A műsor azt jelenti, h nyűgös és sír.
Nekem is van eladó avent elektromos isis mellszívó készletem. Ha vkit érdekel szóljon.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


iwiwen Mogyó fent vagy??? És a töbiek?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Jah,es vadi uj,egyszer sem volt hasznalva. :wink:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Látom mindenki alfoglalt :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Szegénykéim, látom, már nem is hiányoltok... :-(

Szokás szerint sűrű az élet. Nemcsak a Kicsi miatt, hanem Édesanyám halálának 10. évfordulójára szervezünk egy megemlékezést és ugye, rám hárulnak ott is a feladatok.

Bálint már elérte a 4 és fél kilót! És úgy néz ki kinőtte az 56-os ruhácskáit. :-) Holnap átpakolom a komódját, megtöltöm a 62-esekkel. :-)))
Emeli a fejét és kezd mosolyogni is! És már kiad különböző hangokat, nemcsak sír. :-))) Beszélget. :-)

Ennn!
Örülök, hogy otthon vagytok és hogy minden rendben. A tejcsi miatt ne aggódj! Nekem sincs elég, kénytelen vagyok minden etetésnél pótolni tápszerrel. Az első héten sokat aggódtam emiatt, aztán belenyugodtam. És ne hagyd, hogy bárki is elbizonytalanítson! Nálam próbálkoztak! Nagyon-nagyon szép kisfiad van! Még egyszer gratulálok!

Manófalvi!
Köszönöm a kedves szavaidat, amit pár oldallal korábban írtál! nagyon jólesett! Ti is tündériek vagytok!

Geli!
Már a 26. /vagy esetleg már 27. hét/ Szuper!!! Minden rendben a cukroddal?

Honey!
Nagyon örültem a szombati találkozásnak! Végre láthattam Patrikot! :-) Nagyon sajnálom, hogy Misit olyan sokáig kint fogják! Ha nem bírod, csak gyere le nyugodtan és megvigasztallak!


Puszi Mindenkinek és igyekszem többször jönni!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szia Noémi!
Azt nétem épp, h nem sok van a csemetéink között . Kár, h nem vagyok kecskeméten. Sok szempontból jobb lenne most, ha ott laknánk / élnénk. De nem. :roll:
Már én is várom, h ne csak sírás legyen a fentlét, hanem vmi értelmesebb. Nem tudom, h nálunk kb mikor kell ilyesmire számítani. Meg jó lenne már kimenni, de ilyen ta..ony időben :? Meg ez a szél, majd elfújja a házunkat is. :evil:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kép
Már nézegeti a játékait

Kép
Gondolkozik: Eleget ettem vagy sem? :-)

Kép
Retttttentően figyel! :-) [/img]

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szia Ennn!

Nagyon sajnálom, hogy még mehettek ki. Néha jó kimozdulni. Esetleg, legalább Te sétálj egyet, amíg valaki vigyáz Bercikére. Jót tesz akár egy 20 perces séta is.
Bár, most tényleg nagyon randa idő van. Bálint teljesen meg van zuhanva tőle. Alig volt fönt ma, csak az etetésekkor. :-)

Vigyázzatok magatokra!
N.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Berci is készen van tőle. Aludt is, de semmi rendszer nincs pár napja a sírás, ébrenlét, alvás, nézelődés periódusaiban.
Megyek alszom picit (talán). Hajnalban benézek.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Enn!

A számod is meg van meg iwiw-en bejelöltelek és el is fogadtál!
Kiss Menyhért és Bosnyák Ágnes néven vagyunk fenn !Nézd csak meg!
Majd küldök sms-t mert lehet,hogy nincs meg már a számom!


Nálunk meg Ágika szinte egész nap fennt van és azért este alszik!
Na megyek mert apa van most a csajszival és holnap megy megint dolgozni most 4hétig minden másnap megy 24 órába :shock: :cry:


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Én is fent vagyok az iwiwen.
Bocsika Ennn, leeshetett volna az a nyűgösség és sírás! Amúgy nálunk is kész van Dani, tuti ez az idő! Éjszaka is óránként kelt! Borzasztó volt, mert ugye ehhez nem vagyok hozzászokva! De ez van, remélem holnapra jobb idő lesz! Ráadásul nálunk betonozás van!
Vendég
 


1000bocs (és egy anyamedve), akkor csak Honey száma nincs meg. :oops:
Ismét virrasztás van. Kár h ilyenkor nincs itt senki. De nem siránkozok itt ezen.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


látom sehol senki. Aludjatok helyettem is!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia ENN!

Nyugi majdcsak eltellik az idő és helyreállnak a dolgok Bercikében is !
Meg te is ki tudod pihizni magadat!


Csak kitartás!



Kép
mogyoland
 
 


Én is ezt mondogatom Kitartás Elvársak :lol:
Férjed dolgozódik??

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziaszot!

Ennn: Tudom, nem vígasztal, de Dani is kétóránként kelt ma éjszaka! Nem is értem! Csak az időre tudom fogni!
Kitartást neked, elhiszem,hogy nagyon fáradt vagy! Majdcsak átáll ő is arra, hogy éjszaka bizony alukálni kell!
Legközelebb idelesek éjszaka, hogy vagy-e? Ha Dani fent van! Oké?
Vendég
 


MOst f9kor már sírt. Karimáig telerakta a pelust, le is cseréltem neki egyből, majd sírt tovább, így kapott 10teát, de úgy kellett elvenni tőle. Majd h9kor mivel még mindig sírt elkezdtem etetni, és benyalt 60at, de ezt is úgy kellett elvennem tőle. Olyan mohó, h egylykú cumin is 10perc volot neki, pedig 3x megálltunk, persze akkor is üvöltött, h miért nem kajálhat. Nem értem, az adagjai még csak 50-55ök, ja és tegnap lett mérve, 2700gramm. Szóval semmi nem indokolná az adag növekedését. :shock: Ja, és kaja után rögtön megint telerotyogta alég híg cuccal a pelusát. Most be van ájilva, de mocorog azért. :roll: Komolyan nem értem. Nem lehet rajta kicsit sem kiigazodni. MEgtömni meg nem akarom, mert akkor az a baj, ja és nem liba szegény.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia!

CSak egy kérdés, bár én nem értek hozzá, mivel ő ugye koraszülött. De nem lehet, hogy nem elég neki a kajcsi? Elvileg babócák tudják hogy mennyi kaja kell nekik. Ezt azért kérdezem, mert Dani az első perctől fogva a dupláját ette már a kórházban is mint kellett volna. De ettől rendben van, és ha már nem kell neki, nem eszik. Nem akartam okoskodni, csak gondolkoztam mi lehet a gond!
A pelus az sajna ilyen, nálunk volt Bencénél, hogy minden evés után telerakta a pelust!
Ja, és Dani is 10 perc alatt bekajál születése óta. :wink:
Vendég
 


Egyszer evett 70et, akkor 3órát azért üvöltött. Kb 50cmhez és 2700grammhoz, nem hinném, h van ekkora gyomorkapacitása. De az tény, h ő dönti el ( némileg), h mennyit eszik. Tartjuk a nagyjából 3 óránkénti evést is. Ma megfigyelem, h mennyiket enne, de max 60at adok neki egyszerre. Ha mindig megeszi, és nem üvölt tőle utána, akkor emeljük az adagot innentől 60ra.
Azt tudom, h ő most pótolja azt, amit odabent nem kapott meg, ill mint ált. a koraszülöttek, behozzák a kortársaiktól lévő lemaradásukat, így egy ideig ütemesebben gyarapodnak.
Meglátjuk. Csak remélem nem leesz hasmenése. Uettől a kajától volt múltkor 3 napig székrekedése. 7tápos kaja 1 anyatejes. Most mást 2 napja nem is kap. A kis kutacsa pedig még fekve is horpad, igaz nem nagyot. De ma adok neki inni kaják közt is picit.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Hát én tényleg nem irigyellek! De hátha bejön neki a kajcsiadag emelése, és akkor megnyugszik!
A kutacsa nálunk is be van horpadva egy picit, de ez nem gond, baj akkor lenne, ha kidomborodna!
Az itatás jó dolog, az én dokim tutira ezt mondaná!
Egy ismerősömnek most született babája, ő 48 centi, és 2700 gramm. Megkérdezzem mennyit esznek, most engedték őket haza a kórházból, gondolom fel is írták nekik az adagot!
Vendég
 


MEgkérdezheted.
A tankönyvi ugye az, h testsúly kg-onként 130-150gramm. Ha ezzel kiszámolod, akkor is kb 50az adagja. De nem ragaszkodom hozzá, hisze ez csak irányzék. NEm ehet, tojhat kottára egy gyerek, hisezn mi sem csináljuk. Ezt ben t nem is bírtam, h mindig van e széklete, mindig megette e az adagját.
Kutacsról én azt tudom, h ha fekve is behorpad, akkor szomjas. Ha normál helyzetben horpad, az nem gáz, sőt.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Megkérdeztem!
Nem kapták még meg a zárójelentést! De a pici szopizik, és odabent a kórházban, olyan 40 grammokat evett, de amikor csak akar most is szopizik. Nekik azt mondták, hogy 4 óránál több ne teljen el a két etetés között, hogy pár napig tartsanak 25 fokot a pici szobájában. De gondolom ezeket neked is mondták.
Hát azt hiszem nem tudtam segíteni, ne haragudj!
Berci egyáltalán nem is szopizik?
Vendég
 


Nem, nem szopik, és nem mondták. Mi 3 óránként eszünk, mint ahogy bent is. De lassan majd jó lenne, főleg éjjel átálni arra ( feltéve, h alszik majd), h csak amikor kel, akkor kap enni.
Nálunk 23 fok van, bár mikor hazahoztuk 22 volt. Most nap közben 23,5körül van lent, és éjjel, amikor a szobájában van, ott is 23-23,5fok van.
Azért köszi. :)

(próblémás anyuka vagyok, mi? :oops: :roll: )

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Nem, szerintem nem vagy az! Az aki nem volt ilyen helyzetben, nem tudhatja milyen nehéz, mint ahogyan én sem.
Kecsón szültél, igaz? Hát nem tudom miért nem mondták. A barátnőm azt mondta, hogy a kórházi csomagban volt egy olyan füzet, amiben koraszülöttekről is van szó, és abban minden le van írva.
A hőfok nálunk 22, de hát a mi bébink elég "nagy".
Hát, kívánom, hogy mihamarabb rendeződjön a helyzet Bercivel! Reméljük hamarosan megszokja a dolgokat!
Azért majd írd meg, hogy beválik-e az adagemelés, jó? Én nagyon szorítok!
Vendég
 


Ok. MEgírom majd. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Rendben!
Akkor további szép napot!
Ahogy elnézem Dani nem fogja bírni a 3 órákat ma! És még csak ki se mehetünk! :(
Vendég
 


Úgy látom nálunk az igény szerint is 3 óra. A belső vekkere percre pontosan felkeltette, az újabb adagért. A többtől nem aludt tovább.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Okés, de sírt? Mármint most kaja után? Mert lehet,hogy most jobban telítődött a poci! És akkor lehet,a kutacsa is jobban reagál majd! De valóban, ez nem jelenti azt, hogy kitolódik a kajaidő!
Vendég
 


Most sír. Pedig megint úgy vettük el tőle az üveget, mert még nyomta volna befelé. A kutacsa változatlan.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Noémi: :D :D :D
Bálint meg egy tünemény!!!! Mosolyog már? Mi is most kezdtük azt az igazi "visszamosolygok" dolgot! Meg tudnám zabálni olyankor!!!! Meg a fölé akasztott játékokat is imádja. Lökdösi a kezével és nagyon figyeli. Szerintem már rájött, hogy ő löki... :lol:
Látom, szépen gyarapodtok is... :D

Ennn, ha ez segít, mi 2800 g és 47 cm-rel születtünk. Akkor az 5. napon a kórházban még nem nagyon ment az evés, de utána itthon 1 hetesen 60 és 80 ml között ettünk. 10 naposan pedig már előfordult 90 is. :D És behozta a lemaradt súlyát, mert az elvárt hízástól kb 1,5-szeres hízást produkáltunk. :D
Pelus pedig nálunk azóta is mindegyik tele. :D Legalább az emésztésével nincs gond!!!! :lol:
Szóval kitartás és ne aggódj! Ha éhes, úgy is jelzi. Legfeljebb nem 3 óránként, hanem egy picit hamarabb. Ha meg elég és nyugodtan alszik utána, akkor pont elég! :D

Szerintetek ananászt ehetek???? Most kaptam Apától egyet, de nem tudom, okoz-e hasfájást Bendének????? :?:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Ennn! Sajnos nem nagyon tudok hozzászólni, mert ugye Ádi lényegesen nagyobb baba volt, de néha ő is rengeteget evett a méreteihez képest. Biztos be fog nálatok is állni a dolog.

Noémi! Írtam neked pü.-t!

Manó! Örülök, hogy minden rendben veletek! Édes lehet Bende, ahogy mosolyog! :) Szerintem nyugodtan egyél ananászt, csak ne túl sokat.

Ádi meg szerencsére visszaszedte magára 5 nap alatt a 250 grammot. Most csak ennyi újságunk van.

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Most nekünk is nehezebb volt az éjszakánk, mint szokott lenni! Fene ezt az időt! Még sétálni sem lehet!

Manófalvi!

Igen, már kezd visszamosolyogni, sőt, tegnap este végre sikerült LEFOTÓZNI, amikor mosolygott! Majd mindjárt felteszem! :-))) Persze, elolvadtunk! :-)))
Szerintem nyugodtan ehetsz ananászt!

Ennn!

Nehéz lehet Bercike ellátása! Nagyon erős vagy! Fontos, hogy ezt tudd! Büszke lehetsz magadra!!!

Mandula!

Ment a válasz! :-)

Nagbri!

Én is fent vagyok az iwiwen, Pálfi-Nagy Noémi néven. :-)


Puszi Nektek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Az első lefotózott, de még esetlen mosoly! :-)))
Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, még egy. :-)

Kép
Ketten...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


És még egy, aztán megszűnök. :-)))

Kép
Édesapával

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi: A férjem ismeri a férjed! Meglátta a képet, és mondta, hogy szerinte ismerik egymást! És igen, iwiwen megnézte! :D
Vendég
 


Ennn: én mindig adok Sárának enni, amikor kér, nem érdekel hogy emiatt sokan furán néznek rám. Azt vettem észre, hogy nappal ha ébren van, akkor gyakrabban eszik , akár 2 óránként (meg ha az időjárás miatt nyűgös akkor is gyakrabban kéri a cicit), viszont éjjel 4-6 óránként eszik: este 8-kor leteszem aludni, és hajnali 2-kor, majd 6-kor eszik.
Bár nem tudom, hogy koraszülötteknél hogy van, de szerintem ha van minden nap széklete (akár többször is) és a szelek kijönnek belőle akkor nem gond ha többet vagy többször adsz neki.

Egyébként meg hallgass a szívedre, mert mindenki mást mond és ez eleinte engem is összezavart és sokszor kétségbeejtett hogy jól csinálom-e.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi: nagyon helyes a kisfiad! Nekünk még nem sikerült lefotózni a mosolyt... :(

Kép

Kép
falevel2
 
 


Szia Falevél!

Nálunk is gyakrabban eszik Dani napközben, sőt ilyen időben aztán éjszaka is! Ma éjszaka is sűrűn kelt, és hát ez a délután is jócskán pocsékra sikeredett! Nagy üvöltés után elaludt, erre egy telefon felkeltett mindkettőnket, utána megint bömbi, aztán mire elaludt volna, a nagyobbik kezdte el nyüstölni! Hát, nincs könnyű helyzetben!
Vendég
 


Én nem tudom szoptatni :cry: Tápit kap, és fejek neki, így napi 1x kap tejet. De ma óramű pontossággal 3 óránként kelt, ha 60at evett, ha 55öt. És kaja után minimum 1 óra műsor. Utána aludt el.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


éjjel benézek majd 12-6között többször.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn-adj annyiszor enni,neki,ahanyszor keri.En is volt,h.30 percre ra megint adtam,meg szoxor volt,h.orankent kerte.Es latod,2 honpos koratol,megis atalussza az ejszakat,meg 4 orankent eszik. :wink: Nyugodtan adj,akkor es annyit,amenyit akar. :wink: Ez az en velemenyem.

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Ennn!

Kívánok neked nyugodt éjszakát, hátha összejön!
OKé, ha fent leszünk, én is bekukkantok, hogy vagy-e éppen!
Egyem meg a pici szivét, a sok sírás miatt! Majdcsak elhagyja! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én pont úgy csinálom amikor kér enni akkor adom neki túlenni úgysem tudja magát mert úgy is kicsorézza de nálunk tiltakozik ha már teli van a pocakja!
Nálunk is 9-kor elalszik este és általában 2 -kor és 6 körül kér enni!
Ma pl: reggel fél 8 -kor evett és elaludt és már úgy keltettem fel fél 2 -kor ,hogy egyen.De nálunk egy óra általában az evés és nem mindig de plusz egy óra a nyügi mikor fáj a poci most kapott cicit meg egy pici tápszert még kért és alszik mint a bunda!
Úgyhogy ENN ahogy érzed mikor kéri a baba meg majd kitapasztalod!

Jó éjszakát megyek aludni!Igen ma megint dolgozik apa minden másnap! :?


Kép
mogyoland
 
 


ennn-az nem keves egy kicsit neki,amit kap?Emlekszem Atticy min.7o-akat szopizott,de az is nagyon kevesszer,altalaban a 9o-1oo akat evett.Probald meg,adj tobbet neki,hatha akkor nem fog sirizni.Es jol fog csiscsikalni. :wink:

noncsi-aranyos a kisbabad,ahogy no,jobban s jobban hasonlit rad. 8)


[color=violet]falevel-lataom Sarika is no,mar 2 honapos...nem semmi. :wink:

mogyo-jol is teszed.Nallunk is ez volt a rituale.Soxor en is fol kellett koltsem,de inkabb legtobszor hagytam,hadd aludjon,csak mikor borzaszto hoseg volt,akkor ebresztettem fol. :oops:

nagbri-nekem jobban tetszedt a masik vonalzos kep... :oops: Olyan kis csibeszes volt rajta a nagyfiad. :lol: 8)

mandula-hetvegen varuk am.Remelem jottok,es ja,h.nem lesz szar ido. :roll: :wink: [/color]


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszi Timcike!
Próbálkozom visszarakni, de valamiért nem megy a babafalva.hu-n a képfeltöltés! Talán holnap sikerül!
Akkor tutira kicserélem!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?