Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Anyakati
nem kover, neki csak ket karhurkaja van (ha jol szamolom Kép), Andusnak 4, es o sem kover meg a dokineni szerint sem, idezem "arányos".

Momo
de jo, remelem kezdenek akkor helyrejonni a dolgok.

Franyo
igen, neked a kepek miatt szerettem volna gratulalni, kicsit hebrencs vagyok Kép
Akkor korrigalok Maci2 igen szep retest sutottel Kép

Gomboc
hurra, akkor tornara fel.

Urszila
ezen kivul rendelkezunk meg nyak, kar, es combperecekkel is, hogy a has-korgyurut ne is emlitsem.

Ez a korsag remes, mindjart lejar az antibiotikum kura s semmi remeny, Andus is jobban kohog, mar sir is, eddig rohogott a kohoges utan (olyan edes volt pedig biztos nem elvezte)Igen mi vagyunk a Nevtelen kepe. Holnap en is gyotrom a fogorvost vagy o engem, utana oltas szegenykemnek. Ma szkippeljuk mert meglatogatunk ket oreg nenit (csak el ne kapjak a kort). Ugye a 3 honapos nagyon megviseli oket, jobban mint a 2 honapos?

Kiskutyamnak (mert a baba szuletese elott elvittuk haverekhez, s megtortent a baleset)9 napja bebikei szulettek, 7-en vannak mint a gonoszok, ha ismertek valakit akinek kutyo kellene szoljatok, a kutyamama husky, a papa nemetjuhasz. Jelenleg Pecsett vannak, de el is tudjuk hozni oket Pestre ha nagyobbak lesznek.

sziasztok
a jelenleg 8 kutyas Zsurlo es Anduska

sziasztok
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek Zsani csak egyszer kelt fel az éjszaka, igaz éjfélkor evett utoljára, én akkor feküdtem le, és reggel 5-ig aludt, majd 15 perc szopi után aludt reggel 8-ig. Bár így maradna. Most is az erkélyen alszik, egyszerûen imádom érte. Nemsokára felébred, mert napközben általában 2 óránként eszik (inkább gyakrabban)

Norka
Tényleg jó lett a hajad, én szülés elõtt vágattam le. De nem csak a baba miatt, hanem a meleg is besegített a döntésbe. Igaz nekem hosszabb egy kicsit. Gratula a kézkivételhez Kép

Egyébként engem is meg lehet mostmár nézni Zsanival, tettem fel tegnapi képeket:
[url=http://babanet.hu/album/main.php?album=481&page=3" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?album=481&page=3[/url]

Anyakati
Ne izgulj, szerintem egy hónap és mi is így fogunk kinézni, ha így halad a lány Kép. Csak a hasa számít, minden más mellékes neki Kép

Miszike
Már én is jártam úgy, hogy azt hittem, hogy Zsanka éhes, azért nyöszörög. De õ nagyon erõsen összeszorítja olyankor a száját, mikor nyomizik és észre lehet venni, mert egy elégedett mosollyal nyugtázza, hogy "VÉGEZTEM". De volt már átverés is, mert tisztába tettem és akkor jött még egy szép adag.

Virga
Nyaralás Kép úgy néz ki idén mi se megyünk sehova, max a szüleimhez kertes házba, teljes ellátással Kép De az még se ugyan az. Talán 2-3 nap az egyik barátunk nyaralójába, de a lányon múlik, hogy mennyire lesz toleráns a szüleivel szemben.

Na megyek és szopizunk, mert Zsani belsõ órája jelzi az ebédet Kép

Nadine + ébredezõ Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok lanyok!

Gomboc,
Ez tenyleg a leheto legjobb hir! En is orulok, Veletek egyutt.Kép

Maci_2,
Nalatok a szerda ota nincs kaki azt jelenti, hogy kis csik sincs a pelusban? Mert nekunk az azert szokott lenni, es most hogy belegondolok, az nem is olyan nagyon keves, mert a pelenka ugy beszivja, hogy kivulrol is latszik. Vagy megis keves, es csak a pisi mossa bele? Nalatok hogy szokott lenni?

Franyo,
Hat igen, ez a baj (vagy ez a jo?Kép), hogy minden gyerkoc mas es mas, ugyhogy ami az egyiknel bevalik, az a masiknal nem feltetlenul... Bar tudom, hogy ez Neked nem tul kenyelmes megoldas, de ha Annacskadnak ez a jo, akkor nem nagyon van mit tenni...Vagy azert probalkozol az atszoktatassal?

Zsuzsi,
Nagyon aranyos a kep!Kép Mi a depid oka? Nem jobb kicsit panaszkodni?Kép Csak hajra!Kép

Nadine es Zsanka,
Udv a gyorsan hizo babak taboraban!Kép Meg jo, hogy nem veszed el a cicit a babatol, azt en sem lennek kepes megtenni!Kép A teazasrol en is ezt gondolom, hogy amig van jo kis taplalo tejci, addig nehogy mar teat vagy vizet igyon a babo!Kép Egyebkent is szerintem lehet, hogy a korhazi es a vedoneninel levo merleg nem teljesen egyforman mer...

Noemi,
Hmm, nem semmi lehetett, amin keresztulmentetek! Gratula, hogy sikerult atveszelni!Kép

Orsoly,
En sem ragaszkodom a 3-4 orakenti eteteshez, felre ne erts! Petra ugy tunik, hogy beallt erre a ritkabb kajalasra, es ha elobb elkezd sirni, akkor az esetek 99%-aban meg lehet massal vigasztalni. Akkor pedig szerintem nem az ehseg volt a baja. Ha elobb ker enni, akkor termeszetesen kap, de azt vettem eszre, hogy gyakran pocakfajas lesz a moka vege. Ezert ha van ra mod (ertsd: meg lehet massal is nyugtatni a cicin kivul), akkor igyekszem betartani a legalabb 2 ora szunetet. De mint a tegnapi irasomban olvashattad, ez azert nem mindig van igy.Kép

Norka,
Emiatt azert kar volt fennmaradnod!Kép Es NEM orrturos, max. orrvakaros!Kép De tenyleg!!!
Nagyon jo a frizu!Kép Es en is a vorosre szavazok!Kép

Miszike,
Ugyan elfelejtettem irni, de en is hianyoltalak am!Kép
Az en ferjem is megirta a sztorit, de azert en sokmindent maskepp lattam, vagy legalabbis, mas volt hangsulyos. Te nem erezted igy? Mi lenne, ha mindketten nekiulnenk, es megirnank?Kép
Beki sokat nott, miota nem lattam.Kép Gyonyoru!Kép

Gomb,
Sajnalom, hogy rosszul indult az anyaknapja.Kép Es a delutant mivel toltotted?Kép

Anyakati,
Depi, mesekazetta.Kép Szegeny Danid.Kép
Ez az, ezt felejtettem ki multkor!!! Az en anyosom is a gyomor kitagulasarol meg kesobbi fogyokurakrol regel!!! Nem tesok a ferjeink?Kép Amugy en is nagyon hatarozottan kozoltem vele, hogy en nem aggodom Petra sulya miatt, de valszeg legkozelebb en is megmondom, hogy koszonom, hogy segiteni akar, de ezzel hagyjon beken.
Veda nagyon ari husi baba.Kép

N most rohanok szopiztatni. (Nem azert, mert most telt le a nemtomhany ora, hanem mert Petra most ker enni.Kép) Aztan pedig sutok palacsintat.Kép

Puszi:

Leszter es felebredt Petra
leszter
 
 

 
 

Leszter!

Anyósomnak egyszem fiacskája van..Kép De lehet, hogy anyósaink ismerik egymást valahonnan, és összedumáltakKép
Szerintem Petra is, Véda is szépen fejlõdõ, aranyos babák, anyósék meg mondják csak a magukét, úgyis úgy csináljuk, ahogy mi gondoljukKép
Sütöttél palacsintát? Nyami-nyamiKép Én még egy darabig nem fogok palacsintát sütögetni három pici mellett. Kép

Noémi!

Köszi a bókot, de még 8 kilótól szeretnék megszabadulniKép

Nadine!

Véda is fél kilót hízott élete elsõ 10 napjában, úgyhogy tényleg jó úton haladtok, hogy utolérjetek minket...Kép


Anyakati
Anyakati
 


Momo!

Szerintem csak az mondja hogy nincs hiszti 6 hónap altt akinek nyugodt gyereke van.Kép Az üvöltésrekordhoz hozzátartozik hogy egyetlen egyszer hagytuk, és kb 3 óra után én is bõgtem vele, mire a férjem és anyukám hazért a gyerek az ágyba és a kanapén zokogtunk versenyt. na, soha többé ilyet! Így én is mindíg felveszem. de mint írtam javul a helyzet , mert ha álmos akkor max negyed óra üvöltés után elalszik magától, szóval már nem olyan kitartó hogy órákig bömböljön! De z változatlan hogy soha nem lehet egyedül ahygni, mert hisztizik rögtön. Viszont már sokszor elég ha cska mellé ülök, nem ölben akar lenni.

Noémi!

Hát nem emmi amit leírsz! Mi az a szeretet masszázs?
Én is olvastam már hogy az oxigénhiányos szüléseknél van ilyen hogy nagyon sírós lesz a baba, vagy ha valami nagy stressz éri szülés közben. Én nem tudok róla hogy nálunk ilyen történt volna, és nem is igazán tudom a lányom hová sorolni. Mert õ nappal mint írtam nagyon hisztis, viszont az éjszakát kb 6 hets kora óta átaludja, tehát éjjel nem nevezhetném nyugtalan gyereknek.
Amúgy amit arról írsz hogy a szellemi fejlõdése elõbbre van mint a testi az nálunk is nagyon így van, képes azért is hisztizni, mert õ menne , de nem tud.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Noemi,
Gratula a fel evhez!Kép

Virag,
Koszi az erdeklodest, akkor valamelyik este nekiallok a sztoriirasnak.Kép

Toffi,
koszi, a nem iras ha lassan is, de igy utolag leesett.Kép
Ezek, amiket irtal, engem is zavarnanak.Kép Drukkdrukk, hogy ma este mindenki nagyon turelmes es megerto legyen a masik problemaival kapcsolatban!Kép Majd irj, hogy mi volt, ok?Kép
Mikor mesz anyukadekhoz?
Bekas kepKépKépKép

Anyakati,
Igen, sutottem egy csomo palacsintat, es meg maradt kisutnivalo teszta holnapra is.Kép
Ne viccelj mar, hol van rajtad 8 kilo? Amugy meg a 3 gyerek mellett tutira fogyni fogsz minden erolkodes nelkul...Kép

Na megyek ebedelni, udv:

Leszter
leszter
 
 


Megpróbálok megint egy képet

Kép

Beu
beu
 
 


Beu, nem látom!Kép

Csináltam új albumot (mivel az elsõ betellt):

[url=http://www.babanet.hu/album/main.php?album=509&logout=1" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/album/main.php?album=509&logout=1[/url]

Megyek, mert rengeteg melóm van, pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


SziasztokKép

A mai napomról: inkább hagyjukKép

Drága férjem elment dolgozni, utána az összes csemetém felébredt, és azóta csak rohanok.
Áthúztam az ágynemûket, és vasaltam, amikot az én drága éjjelaligaludt Bence fiam lerántotta a zsinórjánál fogva a 3 hónapos Tefal vasalómat, úgyhogy kereszt ráKép
Neki nem lett semmi baja, ugyanis vasalóvezeték-távolságra volt tõle, mert az erkélyre akarta kíhúzni a zsinórnál fogva. De ezer darabra tört.

A nap híre: Kibújt a 3. és a 4. fogacska. Na nem is lehet kanállal közelíteni Dorina szája felé, mert egybõl ordít.
Egész életében cicizni fog. (Én csak cicizõbrigádnak hívom)
Kép

Toffee!

Mit játszik a párod a jójátékon?
Ugyanis nálunk is hasonló tünet van.
Mikor végre mind a kettõ elalszik, és kettesben lehetnénk, az abban merül ki, hogy õ játszik, én meg segítsek neki.
Aztán 3/4 10 körül: "jé, így elment az idõ?"
Az én férjem szóváltást játszik. Ha a tied is, akkor összehozhatnánk õket, aztán tudjuk, hogy kivel vannak.

AnyakatiKép

Minden elismerésem a tied, a 3 gyerekhez!
Én kettõvel is alig bírom, nemhogy hárommal!
Szerintem Véda nem kövér baba. Csak az anyósoknak is könnyebb mindenbe beleszólni!

MomoKép

6 hónap alatt nincs hiszti?
Akkor az mi, hogyha sétálok a gyerekkel, akkor csendben van, amit leteszem, ordít? Kép
Nálam hisztinek hívják!

LeszterKép
Én is kíváncsi vagyok a szülésedre!

Ja azt elfelejtettem írni, hogy megõrülök a Bencével.
Mert ugye már nem elég a napi fél liter tej a Dorinának, gyümölcsöt, fõzeléket nem hajlandó enni, így marad a tápszerKép
A légyeg az, ha a Dodót cumisüvegbõl etetem, Bence odahajol hozzá nagyon közel, hogy elterelje a figyelmét, míg Dorina ki nem köpi a cumit, és forgolódni nem kezd.
Ekkor, hogy megbüfiztessem leteszem a cumisüveget akárhova, Bence egy pillanat alatt el is vitte, és már cumizik is.
Ilyenkor újból nekiállok egy másik üvegbe tápszert csinálni...
Vagy a másik verzió,amíg a Dodó eszik , addig õ a fülébe ordít, hogy neki is kell. Úgyhogy ilyenkor az õ üvegébe teszem a tápszert, mert a tej nem jó helyette...

Egyenlõre a panasznapot berekesztemKép

Heni
heni1979
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a szülinapi gratulát! Volt szép nagy tortám: Tiramisu-imádom Kép
Kaptam férjemtõl szép szoknyát (ezért biztos utálni fogtok, de S-es, és nagy egy picit)
A tortáról direkt NEKTEK csináltunk képet, úgyhogy csak férjemen múlik , mikor "ehettek" belõle Kép

Olyan sokat írtatok tegnap óta, hgoy 2 órája olvasom

Szokás szerint megint a dokinénit várom Kép tegnap azt mondta, hogy dél körül jön, direkt 11-kor megetettem, hogy ne legyen nyûgös, erre most már fél 3, lassan ébred, hogy éhes , és ricthig akkor fog jönni, amikor szoptatok. De már megtanultam úgy ajtót nyitni, hogy lóg a cicin Kép

Gombóc,
úúúúgy örülök, hogy nincs baj Zsombi lábával KépKépKép

Anyakati,
Véda nagy édes baba, egyáltalán nem kövér!!!!!

Leszter,
én még emléxem kispapid-féle szüléstörténetedre, de azért kiváncsi lennék a te szemszögedre Kép is
palacsinta nyami

Gömb,
jó hogy legalább az anyák délutánja összejött Kép, kikapcsolódtál kicsit?

Franyó,
fogorvos Kép
nekem is kéne menni, de nincs lelki erõm (meg 10 rugóm Kép )

Norka,
a hajad szupi, én is leakaror vágatni, csak az tart vissza, hogy akkor folyton járhatnék fodrászhoz igazításra.

Zsuzsi,
depi hess-hess

én is igény szerint szoptatok, ez általában 3-3,5 óránként történik, de van hogy 2,5. Éjszaka viszont most is 11-1/2 5-ig aludtunk Kép aztán 15 perc szopi után 8-ig. Így egész jó, nem vagyok fáradt.
A délelõttjeink általában ébrenlétben telnek el, elõször játék, nagy mosolygások (egyre több, imádom!!), aztán kis sírás, amikor járkálni kell és a Megy a gõzös..-t énekelni, utána déli evés után 4 óra alvás, aztán mikor-hogy.
7 körül fürdetés, szopi, kis alvás, 10 körül mégegy szopi és alvás
Átlag 7-szer eszik egy nap, de néha elõfordul, hogy csak 6-szor.

Doki még mindig sehol, megõrülök! elfelejtette?
tegnap kifakadt a BCG helye, szép zöld trutyi távozott belõle, meg akartam mutatni neki

na megyek, bár Dani még mindig alszik, a kis édes

Andi
psandi
 
 


ToffifeeKép
Zsombi édes! És most látom,hogy milyen szép kis kerek pocakod volt!Kép

HEniKép
Bence nagyon édi lehet, ahogy megfujja a tápit!Kép

Én nem tudom mi van ma, de extranyûgös napunk van, már mennem is kell...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


HeniKép
Nálunk a játékokkal megy ez a hajcihõ. Ami Zsebi kezében van, az Timinek azonnal kell, legyen az akármilyen vacak kis csörgõKép
Gratula a fogacskákhozKép VasalóKép Én erre a baleseti lehetõségre hivatkozva sose vasalok napközben, amíg hármasban vagyunk a két macávalKép
Reméltem, hogy néhányan igazat adtok nekem hisztiügybenKép Ha tök egészséges lenne Zsebi, biztos nem is lenne lelkifurkám az ordíttatásáért, ám így mindíg ott bujkál bennem a kisördög, mi van, ha a vesemedence tágulata miatt van valami baja és azért ordítKép

AnyakatiKép
VideókazettaKép Már mi is jártunk így egy tescos szerzeménnyel.
Neked kell még 8 kilót leadni??? Ajjjaj, akkor rajtam sokkal több vanKép
Véda nagyon formás baba, nehogy fogyóztasdKép

ToffiKép
Nálunk fordított a helyzet. Mivel én úúútálom a bugyuta akciófilmeket, inkább netezek, a férjem meg panaszkodik, hogy esténként külön utakon járunk. Persze azt várja tõlem, hogy hülyére izguljam magam a TV elõtt vele együtt. Tegnap végsõ elkeseredésében egy post it lapot hagyott a monitoron: randi 11-kor a hitvesi ágybanKépKépKép
Szerintem próbáld finoman rávezetni a férjedet, hogy te mit szeretnél.

BeuKép
Már épp hiányolni akartalak, de látom, megkerültélKép Lesz mit olvasnodKép

ZsuzsiKép
Te is magadba zuhantál? Ma még nem is jártál erre...hiányzol!

NoémiKép
Köszi a bíztató szavakat! Reménykedtem, hogy mégegyszer nem húzhatok bele a hisztis gyerek pakliba, de úgy látszik, nem szeretnek az égiekKép Most egy kicsit tré a helyzet, de tutira túléljük ezt is, csak néha elfogy a türelmünk. A 20 hónapos nagylányom meg csak rásegít a diliház hangulatra, mert õ meg most lépett a dackorszakba és neki se jó semmi, pedig az anyja egész nap ugrál, mint majom a ketrecbenKép
Sajna, mi vidéken lakunk, így minden jóból kimaradok, pl babauszi vagy masszázs, ezért max autodidakta módon masszírozhatnám a lyányt. (Hozzáteszem, Timi utálta a masszírozást) Egyébként ez az oxigénhiányos állapot elég sánta magyarázat, mert az én lányaim rekord gyorsasággal jöttek világra (2,5-3 óra alatt), nem hiszem, hogy történt velük ilyesmi.

NadineKép
Jó alvókája lesz a lánynakKép

LeszterKép
Én is azért ültem tegnap késõ estig a gép elõtt, hogy a kompromittáló képet megleljemKép Na jó, legyen csak orrvakarásKép
Én is kíváncsi vagyok a szüléssztoridra, úgyhogy nem úszod megKép

MiszikeKép
Mekkora már ez a BekiKép Úgy látom, lassan nekem is szereznem kell egy Lego békátKép

CsucsukaKép
Hát igen, lehet, hogy csak én értékelem rosszul a sírásmennyiséget és a csemetém tul.képp egy angyalKép
Megyek albumot nézniKép

Bocs, akinek nem írtam, de le vagyok ma is strapálva, most alszik elõször Zsebi reggel 7 óta, szóval nincs nála protkómKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


CsucsukaKép
Gyors még megkukkoltam a képeket!
Nagyon édesek a gyerkõcök. A komoly 2évesnke komoly sérülései vannak a lábán.Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok

jött a doki, csak 3 órát késett, de a lényeg hogy minden OK, jövõ héten szabin van, utána megkapjuk a 2 hónapos oltást. Már elõre félek tõle.

Fiús anyukák!
mikor kell elkezdeni visszahúzogatni a fitymát?
a doki most azt mondta, hogy már most csináljam és vazelinnel kenegessem, pedig még csak 7 hetes , és az egyik könyvben azt olvastam, hogy fél éves kor elõtt semmi képp se. Akkor most mi van?

Heni,
a hiszti nálunk is így zajlik, amíg járkálunk és énekelek, csendben van, amint leteszem ordítás. De szerencsére már egyre ritkábban van ilyen (kopp-kopp)

Noémi,
fél évhez gratula! jó, hogy bevált a szeretet masszázs
azt otthon csináltad vagy valahova jártál vele?

Andi
psandi
 
 


Lányok Kép
depim és férjezett kapcsolatom mélypontján vidékre menekültem Kép Most visszajöttem, megbeszélni a hogyan továbbot, közben holnap ugye szigorlat ...
Elég gáz, nem tudom, mi lesz velünk, majd jövök beszámolni.

Most csak átfutottalak Benneteket.

Momo Kép
köszi, hogy hiányoltál Kép

Csucsuka Kép
Nõk Lapjában láttalak ám!!! Édesek a kismanóid, és te is csini vagy, csak valahogy nem pont olyan, mint szoktál.
... direkt? ...

Norka Kép
csini a rövid hajad Kép

Aki szintén depis, annak hess-hess-energiákat küldök, bár most nem tudok sokat, én is nyakog ülök benne, de nem is terhellek Benneteket.

Majd jövök.

Pussz
Kangi és holnapmégoltástiskap Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Heni!
Gratula az új fogacskákhoz! Nem fog az örökkévalóságig szopizni, nyugiKép cicizõbrigádKép
Panaszkodj csak, mindannyiunknak vannak nehéz napjai, nekem újabban csak azok vannak...

Andi!
S-es szoknya?! Nagy?! Nagyon irigy vagyok! Boldog szülinapot, én is kérek fincsi tortát!!!

Hoppá, mennem kell, a gyerkõcök egymást tépik valami bébijáték miatt (!!!) ami már egyiknek se való, Védáé.

Még annyit: végre vettünk egy digitális fényképezõt, úgyhogy ezentúl bombázhatlak titeket a gyerekek sztárfotóivalKép
Íme a három szépségem:

Kép

Anyakati
Anyakati
 


Bocs, ez kicsit nagy lett
Anyakati
 


Klassz ez a depis hangulat.Kép Nekem csak a fejem faj, plusz holnap mennem kene jogsit hosszabbitani Godollore. Felhivtam oket, hogy mikor vannak kevesebben, csaj szerint menjek reggel fel 8-ra es akkor nagy szerencsevel delelott vegezhetek.KépKép Majd megbeszelem Lackoval, hogy jol orditson nekik egyet!

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Kangi üdvözöl mindenkit!
Vidéken van, holnap vizsgázik, utána jelentkezik.

Pusz
Miszike
Miszike
 


Sziasztok!

Beteg vagyok! bár már kifele talán. Tegnap nagy hidegrázás, láz, , izomfájás, torokfájás, az még ma is megvan, annyira, hogy alig eszem, azaz fogyokKép FranyóKép használt a - energia! csak nehogy Julka elkapja. A többit meg tudom védeni magamtól. Cioparoxot fújok, mást úgy látom, nem lehet.
Holnap jönnek Férj kollegái, vagy 10-en babalátogatni, valami sali+sütit össze kell dobnom, grill lesz a kertben.

Vasalóval mi is megjártuk, Andris lehúzta, a másfél éves Zsuzsi felvette, mivel nehéz volt, alátette a másik kezét. Szörnyû volt. + lelkifurdi, h az én bénaságom miatt szenved Zsuzsi fizikailag, a bátyja meg lelkileg.

Leszter!
Ismerem a RESt, volt rota vírus is nálunk valaha, de ez most nem az a fajta hasmenés, hanem túlevés miatt van állítólag. Bizmut kicsit használt. Törlõkendõ helyett kamillateával mosom a popsit, sokat javult a helyzet.
Babák 1ik napról a másikra is változhatnak, lehet, h a köv. látogatáskor már mindenkire vigyorog majd PetraKép

NorkaKép
Jó a hajadKép és szellõsKép
Tejcseppentést dokinénink is propagálja. Szerintem is használ.
Az Indesit gépünkön nincs aquastop, így halvány lila sincs, h mi az, van 1 normál, 1 gyors, amikor nem szárít és 1 áztatás, ha nem rögtön mosogatok. Nekem kb ennyi elég is. Sókijelzõnincs, eddig hiányzott, de most a 3 fázisú tablettával már nem is kell.

MomoKép
Hivatalosan létezik a többemberes baba definíció. Nekem is olyan mind a 3. Aszondják, h ezek a gyerekek ált. nagyon intelligensek, kreatívak stb. 2 nálam ilyenKép Julkát meglátjuk. Zsuzsi pont most alkotott ropiból állatokat, papírra ragasztva a ropit, meg "Tópart, két csiga tol egy követ"

Maci_2Kép
Én is úgy emlékszem, h akkor nyüglõdött a 2 nagy, amikor már készen álltak megcsinálni valamit - nyúlás, fogás, elérés mászással stb - de még nem ment nekik. 2-3 napon belül sikerült az akció és akkor jött egy kis nyugalomKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Psandi!
Én úgy látom, hogy fitymaügyben sem egyezik a dokik véleménye,nem csak D és K vitaminügyben Kép.
Nekünk azt mondták, hogy a kezdetektõl lehet mozgatni, de csak annyira, amennyire szabadon mozog, nem szabad erõltetni. Ennek köszönhetõen már jelentõsen "lazult" a dolog, már egész jól lehet mozgatni.
Szerintem ha kenegeted, akkor nagyon kell vigyázni, nehogy alatta maradjon, mert ha ott pang az egész trutymó, akkor fertõzés is lehet belõle. De ezt csak én gondolom és én nem vagyok orvos Kép
S-es szoknya???? Nekem még soha nem volt olyan Kép!!!

Urszila!
Remélem az állandó nyafogás nálunk is azt jelenti, hogy valami új dolog elõtt áll a fiatalember, mert borzasztó hangokat ad ki magából, ha leteszem!

Anyakati!
Szépek a gyerkõcök Kép!

Ma megnéztem egy alakformáló helyet, még soha nem jártam ilyenben. Eddig csak tornázni jártam, de elhatároztam, hogy kipróbálnék egy testtekercselést is. A csajszi megnézte a hájaimat és közölte, hogy ez nálam nem sokat segítene, mert eléggé kötöttek a szövetek, tehát nem laza hájról van szó Kép. Ajánlotta az infraszaunát (ezt már ismerem, nagyon jó!) és valami más gépezetet. Az infrának az is elõnye, hogy beindulhat a tej tõle. Ezt én egyáltalán nem bánnám, sõt örültem neki nagyon. A csaj egy kicsit hülyének nézett talán a nagy örvendezés miatt Kép.
Még megfontolom, kb. két-három hét múlva kezdhetném, mert meg kell várni, amíg megjön.

Depisek fel a fejjel Kép Kép Kép !!!
Pusza, Virág
virga
 
 


OrsolyKép
Mél ment!

Urszila
urszila
 
 


Anyakati,
Ket ev mulva kesz kis ovodascsoport! Kép Szepek, de azert megertem tokeletesen, hogy "neha elni sincs kedved"! Sara hogy all a szobatisztasag kerdesehez? Hatha Daninak is nagyobb kedve lenne a dologhoz... Gyurit ma eloszor elvittem pelus nelkul bevasarolni. Persze azert locsolkodtunk lepten-nyomon, de a gatyoja szaraz maradt! Mondjuk o eleg keveset iszik, igy eleg ritkan is pisil, igy konnyu!
Aki meg Vedara azt mondja, hogy kover, az irigy, mert ilyen szepen szopizik, van eleg tejed, minden ok! Kover Veda! Kép Kép

Kangi,
Melypontok voltak, vannak, lesznek! Nem vagytok egyedul a problemakkal, mashol is vannak. Talan meg nagyobbak is, mint nalatok. Persze mindenkinek a sajat keresztje a legnehezebb! De majd kilabaltok belole, es lesz meg jobb is!

Urszila,
En is itt szenvedek, egyre rosszabb. Most mar kohogesi rohamaim is vannak, tegnap is eltartott vagy fel 1-ig, mire vegre el tudtam aludni! Es mostanra mar a hangom is elment (ferjem gondolom orul). Holnap mind a harman itthon, suliban erettsegi szunet, este Dani taborba megy, ossze kell kesziteni. Raadasul tegnap beszedett egy 6-ost franciabol Kép! Vasalo Kép

Momo,
Ha tutira nincs semmi baja, es egyertelmu az osszefugges a hiszti es az agybatetel kozott, akkor szerintem kicsit hagyhatod. Nem segit, ha Timi a kozeleben jatszik, es van mit bamulni? Tudom, az is veszelyes uzem, de neha bizni kell a Joistenben, hogy vigyaz rajuk! Kép Miki nem szokta zokon venni, ha Gyuri lenyulja a jatekait "ez az enyem" felkialtassal.

Csucsuka,
Hol vagytok a Nok Lapjaban? Vagy ez megint Kangi-trefa? Kép
Nekunk is pont ilyen Ikeas kisasztal-kisszek kombinacionk van!

Norka,
Valld be, hogy azert vagattad le a hajad, mert Jazi elkezdte huzni, es azert is akarod rovidebbre, mert meg igy is jol bele tud markolni! Kép

Psandi,
Mint nagy szakerto, hagy szoljak hozza en is Kép. Harom fiam van, kulonbozo adottsagokkal. 10 eve meg a minel-elobb-felrantjuk-eroltetjuk divat volt, nem volt tul hatekony, vegul Dani kb. 8 eves korara lett minden okes (mikor megfenyegettem, hogy vagy maganak szepen minden este kicsit felerolteti a letapadast, vagy elviszem dokihoz).
Gyurinal szerencsere fitymaszukulet gond nem volt, egybol fel lehetett huzni, bar meg piciket le van tapadva, de nem veszes. Vele most vizserv-lagyekserv gyanu miatt voltam a Bokay utcaban. Miki, nahat, o alig tud pisilni, annyira szuk a futyijen a luk. Dokinenink stilustvaltott, megtiltotta, hogy huzogassuk, mert az mikroseruleseket okoz, amitol csak jobban beszukul. Mult heten mar majdnem korulmeteltek szegenykemet, amikor a masodik sebesz, akinek megmutattam azt mondta, hogy varjunk, az o fianak is pont ilyen volt, es 4 es fel eves korara "rendezodott" mutet nelkul. Ha nem okoz allando hugyuti gyulladast az alatta marado nem kipucolhato smegma, akkor lehet varni. Masfel- ket eves kora korul majd megint megnezi, addigra egy picit remelhetoleg lazulni fog, es akkor lehet egy kicsit "megmozgatni", vagy muteni, ha remenytelen. Nem tudom mi lesz, meg kivulrol a "hegyet" sem merem letorolni, annyira felek, hogy bereped, es osszeno! De szerencsere begyulladva meg nem volt (erre az esetre Sumetrolint javasolt a sebesz)! Azt is mondta meg, hogy azert is erdemes varni, es beken hagyni, mert ilyenkor meg napjaban rengeteg erekciojuk van, ami szinten segit megoldani a fitymaszukuletet, es a fityma-makk osszetapadast is. Ha meg megy magatol, akkor minek eroltetni?!
De ha nalatok mar egy picit "remenytelibb", es a dokitok szemleletet koveted, erdemes felhuzas elott Ftorocort-tal bekenni, ez szovetlazito.

Miszike,
Az autosuleseteken pont olyan huzat van, mint a szopiparnankon! Ezt fontosnak tartottam megjegyezni! Kép

Miki nem eszik, es kezd eleg sovi lenni. Szerintem nemhogy nem hizott az elmult ket hetben, meg az is elofordulhat, hogy fogyott. Irigykedem azokra, akiknek az a problemajuk, hogy tul sokat szopik a babajuk!

Megyek teazni...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Psandi!

A mi dokinénink azt mondta, hogy 1 éves koráig ne piszkáljuk Miki fityeszét, és utána is csak addig húzzuk fel, ameddig magától felmegy. Eleinte kle volt egy kicsit tapadva, de szépen lassan magától feljött. Az alényeg, hogy nem szabad eröltetni, mert könnyen beszakadhat és a fájdalom miatt többet nem enged hozzányúlni, így újból letapadhat.

A babócák nagyon szépek.

Úgy néz ki, hogy most vissza kell tartanom Zsuzsit a születéstõl, mert holnap utazik el a dokim és eddig nem igyekezett. Itt van még a mai este, aztán csak vasárnap este lesz újból dokink. Kép Drukkoljatok, jó?

Magdi
39+2
gallainémagdi
 
 


Zsuzsi, bocsi a beleszólásért de a Ftorocort szteroidos kenõcs, tudtommal nem igazán javallt a mindennapos használata, fõleg nem csecsemõknel.
PAndi
PAndi
 


Sziasztok!
Virga!
Nem de néha én is azthittem,hogy én vagyok. Õ valahova elszállt?.Én a Válaszol a védõnõben jártam.Õt úgy letorkollták,hogy meg sem mertem szólalni,pedig sokmindenben egyetértettem vele. Nagyon élvezem a rövid hajam,a fodr. járás kikapcsol,és mellesleg szakmámba vág mert én is egy szépségszalonban dolgoztam,és a barátnõm a fodrászom.

Judy!
Mi a központban a lakótelepen lakunk,mint tõrzsgyökeresek!
A massz is itt van. Én úgy tudom hogy ez bármilyen korú gyermeknél segít,tehát érdemes vinni. Ti merre laktok?

Leszter!
Kösszi az elismerést,és még mennyi mindent le sem írtam.
Nehéz volt,de túlvagyok rajta! (azthiszem).

Anyakati!
Tündik a prücsik! 8 kg. Én 1-et szültem mégis 5kg. maradt rajtam. Hogy csinálltad? Elismerés!

Urszila!
Jobbulást!

Psandi!
Masszõr csinállta. A fitymáról annyit,hogy én megbántam hogy csak 5 hónaposan kezdtem el,mert már le volt tapadva,de hál istennek helyrejött!
Egyre nagyobb a lyuk rajta.Sajnos a vélemények teljesen eltérõek neked kell dönteni. Na mostasztán sokat segítettem mi? Én is rágódtam rajta,de hál istennek hogy magamra halgattam!

Kangi!
Sok-sok Erõt külldök!!!!!!!!!!!

Manó!
Igen! Ismerõs az én fiam is menne,de én bevetettem a titkos fegyvert:babykomp! Nemérdekelt ki mit mond,az én fiam szereti,végre lefoglalja magát,és ha elfáradt jelzi.
3-hónaposan tettem bele elõször(keveset) 4 hónaposan már kavart vele. Ja és 3.hónapos kora óta vezetgetjük,és most bárki bármit mond õ eztszerette volna,így érezte jól magát.

SZERETET MASSZ:
A fogantatás,terhesség,és szülés alatt,vagy azóta történt megrázkódtatások(ez lehet jóis,ami hirtelen streszt,válltozást okozott a szervezetünkben,és õk ezt megérezték) olldása masszázson keresztül,amit a test kül. pontjain végeznek. Mindent ki lehet maszírozni,és mindent ami történt a 9 hónap alatt odabent v. idekinnt,és ez hatott rá,azt nekünk elmondta.Pl: Mikor tudtam meg,hogy mi lesz a neme,és hogy kislányt szerettem volna,ez is egy oldást jelentett kikelett oldani belõle a nemtudok megfelelni mert kislányt akartak dolgot. HIHETETLEN volt!


De jó hogy nálunk csak én netezek! Mikor élnénk családi életet? Képzeljétek ma kijött a 6. fogacskánk! Gyanús volt az egész napos nyügi a hasmenés.nyálzás,és a nemakarok semmit enni. Erre fogtam magam és betekintettem,és lám egy új fogacska!! 6 hónap-6 fog! Felüléssel kapcsolatban azóta is semmi.

Hogy lehet kiérdemelni a tbl.-ba kerülést?

Puszi mindenkinek!
Noémi.
Noeeemi
 


Lanyok, nem tudja valaki Urszila telszamat?

orsoly

Ps: johet mejlben is!
orsoly
 
 


Kép Látom Kangi megkerült, még az irományom elõtt Kép. Így jár az, aki nem olvassa el az elõzményeket... Kép

Miszike
Miszike
 


Itt vagyok én is. Valahogy ez a nap nem a miénk volt. Most birkozó meccsünk Szilárddal az elalvásért. Több menet volt, végül csak én gyõztem. ÚGyjpgy most kicsit kesze-kuszán írok, bocsi akit kihagytam.

AndiKép
Szilárd is olyan szûk, mint Miki, pisilésnél õ is hólyagosodik. Nekünk a dokinéni azt monta ne bántsam, majd késõbb mutassam meg egy gyermeksebésznek.

Franyó
fogorvosKép Szerintem ha Annácska gyakran kér, akkor sincs semmi gond.

Momo
Fel a fejjel, biztos jó ANYA vagy. Sajna apák nem mindig tudják, mennyi munkával, fáradsággal jár a gyereknevelés.

MiszikeKép
Éjszakai reflexszopi nálunk is megy, és sajna fáradtabb is vagyok ilyenkor másnap. Most számoltam utána, kb 1 éve nem aludtam át 1 éjszakát sem.
Beki szép baba ,nagyon!

Anyakati
MesekazettaKép
Véda: szerintem elég husi, de azt nem merném állítani, hogy túleszi magát. Annyit eszik, amennyire szüksége van, és ez így van jól. Valahogy nem is tudom elképzelni, hogy egy gyermek a szopástól hízott volna el.Különben is, tök szép baba.
Engem saját szüleim húznak fel nap, mint nap azzal, hogy (idézek):
Szilárdnak: "Anyád azt mondta, hogy nem vehetlek fel!"
"Nem ad anyád enni, hát még ilyet..." STB.ezektõl mind rosszul vagyok, muszály ellenem nevelni????
A másik: ma ellegyinte anyukám, hogy majd ha nagyobb lesz szilárd ad neki csokit. Mondtam, hogy felejtse el, hogy majd azzal édesgeti magához, hogy csokival tömi. (szokása ilyenek) Erre azt mondta: "Nem leszel te mindig itthon!" Kurvára örülök, ha hazugságra tanítana a gyereket, mert biztos mondaná neki, hogy "nehogy megmond anyádnak".
Most itt idegesítem magam, mert jövõre muszály lesz legalább 3 napot dolgoznom egy héten, és eddig azt terveztem náluk lesz, de most már nem tudom. Kép
Képek jöhetnek, milyen gépet vettetek?

Noeeemi
Gratula a félévességhez!

ToffifeeKép
Férj, jójáték.hu Kép

Kangi
Na nemáááá! Nehogy olyan komoly legyen.Kép Drukk a szigorlathoz, ha túlleszel, hátha a felhõk is elhúznak.

UrszulaKép
Gyógyulj meg mihamarabb!

VirágKép
Ezek a fogyisgépek nagyon érdekelnek engem is, majd számolj be ám!Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,

Ma este 6-tól kimenõnk volt Apával. 2 barátunk jött Lilire vigyázni+palacsintát sütni, minket meg elzavartak itthonról Kép Mi meg tudjátok mit csináltunk? Bevetettük a játék boltokba magunkat. És vettünk Lilinek egy foglakoztató szõnyeget. Jó mi? Annyira elszoktunk a "szabadságtól", hogy csak a gyerek jár az agyunkban. Azért megmutatom, mert szerintem tök tuti:
Kép
...ja, és láttunk Lego békát + pereverz kukacot is Kép

pusz,

gömb
gombolyu
 
 


Gömb
Gratula a játszószõnyeghez, tök szupi!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Franyó,
Roni is gyakran eszik, hõségben 1-1,5 óránként.

Zsuzsi,
Ládás képKép
Vidít, vidítKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Nadine,
Helyes a hozzáállásod, szoptasd csak igény szerint, ne hagyd hogy beleszóljon egy helyettes védõnõ.

Momo,
Remélem fincsi lesz a rétes és a kedélyeteken is javítKép.

Norka,
A türelem (kakivárás) azért volt, mert nem tudom milyen kúpot kell ilyenkor venni és vasárnap a gyógyszertár is zárva van.
Te milyen kúpot adsz Jazinak ilyenkor?
Egyébként tegnap este volt még egy kaki, és a ma reggelt is azzal kezdtük (persze utána már nem aludt visszaKép).
Jól áll a rövid hajKép
Egyre ügyesebb ez a kiscsaj!Kép

Noémi,
A kismamás babamasszázst ismerem, voltunk tanfolyamon. De abban nyak-masszázs nem igazán van...
Jó nyaralást!
Fényképet, fényképet, fényképet!
Gratulálok a félévességhez!Kép

Mi még nem voltunk sehol babával, úgy hogy ott is aludjunk. Jövõ hét végén megyünk a Velencei-tóhoz barátokkal, ez lesz a nagy teszt. Utána megpróbálunk lemenni a nagyszülõkhöz (most mentünk volna, de nem jön össze).

Miszike,
Milyen nagy már Beki!Kép

Gömb,
Kezdetnek nem is roszz, a következõ anyanap majd még jobb lesz!Kép

Anyakati,
Üres mesekaziKép, nagy csalódás lehetett szegény Daninak.
Ügyesen kiálltál magadért anyóssal szemben. Kitágult gyomor?! Ezek szerint a tea nem tágítja, nem is foglal helyet, sõt!Kép
Dehogy kövér, csak kis erõs, mint az én RonimKép.
Rólad viszont nem mondanám meg, hogy már 3 gyereked van!

Mariann,
Remélem szerencsésen hazaértetek!

Na, ma igencsak lemaradtamKép. Egész este egy programjavítást(Ulead VideoStudio6) kerestem, de szegényes angoltudásomnak és az írtó lassú netnek köszönhetõen nem jutottam semmireKép. A hócipõm is tele...
Tiszta hulla vagyok, nincs már erõm visszaolvasni, megyek inkább aludni.

Maci_2
maci_2
 
 


Jaj Istenem! Most mit csináljak a Picikém fitymájával????
Mindenki mást mond! Úgy látszik, tényleg nekem kell döntenem KépKépKépKép

Anyakati,
nagyon-nagyon szépek a gyerekeid, miközben néztem õket, még az is eszembe jutott, hogy talán én is 3-at szeretnék.

Kangi,
DRUKK a holnapi szigorlathoz, meg oltáshoz

Noémi,
Franyó vezeti a táblát, csak írd le az adataidat és bekerülsz. Ugye, Franyó? Kép

Andi
psandi
 
 


Anyakati,
méghogy rajtad felesleg van? És hogy Véda túlságosan duci? Hahahahahaha...
Három grácia tündéri!

Toffi,
nem semmi a békagyûjtemény Kép.

Leszter,
már gondolkoztam a dolgon, hogy megírjam-e a sztorit, de sajnos szinte csak negatívumok jutnak eszembe. Talán elõre hozott szülés utáni depim volt? Kép Nem tudom, minden esetre nem akarok másoknak itt negatívkodni. Megpróbálok annak örülni, hogy csodaszép egészséges babócom született, a körülményeket meg elfelejteni.
De a Te verziód nagyon érdekel!!!

Kangi,
nem csodálom, hogy kiborult nálad a bili, nekem tanulás nélkül is elég strapás az élet, nem csodálom, hogy besokalltál. Fel a fejjel, mi itt vagyunk Neked!!! Kép

Myssnia,
hú, hát akkor Te is meg vagy áldva a nagyszülõkkel... Remélem kiokoskodsz majd valamit. Nem lehet nekik kerek perec megmondani, hogy csak akkor maradhat náluk Szilárd, ha pontosan betartják, amit elõírsz, és nem nevelik ellened?

Psandi,
utólag is boldog szülinapot! Tortádból stipistop egy szelet nekem Kép.
S-es szoknya... Szülés elõtt Barbie ruhákat hordtál? Kép

Heni,
nem lehet semmi ez a cumisüvegrablós bátyóka Kép.

Nadine,
aranyosak a képeitek! Legjobban a "Kicsit sötét kép anyával" tetszik.
Anyakímélõ Zsankához gratula Kép.

Zsuzsi,
méred Mikit? Vagy honnan gondolod, hogy fogyott? Nem lehet, hogy most épp egy nyúlási szakaszát éli?

Virág,
hogy mûködik pontosan ez a fogyasztós dolog? Miért kell megvárni, amíg megjön? Engem is érdekel a téma, mert a popómon kiküszöbölhetetlen hájfodrok keletkeztek...

Urszila,
vasalós dolog nagyon Kép. De az vígasztaljon, hogy úgy még nem nõtt fel gyerek, hogy ne érte volna baj... Nem állhatsz mellettük mindig, persze gondolom milyen rossz érzés lehetett.
Grillpartyn én is ott leszek veletek gondolatban Kép... Nyami Kép.

De jó, hogy Bekinek nem nõtt kukija Kép. Eggyel kevesebb aggódnivaló.

Képzeljétek el, Bekinek volt egy kis hasmenése, ennek kapcsán beszéltem a védõnõvel, aki azt mondta, hogy ha elmúlik a hasmars, lehet kezdeni a gyümölcsök etetését Kép. 4 hónaposan... Pedig eddig tökéletes gondolkodásúnak látszott a hölgyemény. Remélem nem megy át támadónõbe, ha megmondom, hogy nem akarom még a dolgot...

Pussz
Miszike+Beki
miszike
 
 


Zsuzsi
El is felejtettem: fullánkos sapi szuperédes! És nyugodtam panaszold el, mi a gond!
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Maci2
Lehet, hogy nem is ezt kerested, de én találtam egy ilyet:
[url=http://www.ulead.com/tech/vs/vs_ftp.htm" TARGET="_top]http://www.ulead.com/tech/vs/vs_ftp.htm[/url]

most pedig megyek aludni, jóéjt mindenkinek!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


jajaj bocsi, 6-osat:
[url=http://www.ulead.com/tech/vs/vs_ftp60.htm" TARGET="_top]http://www.ulead.com/tech/vs/vs_ftp60.htm[/url]
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,

Megnéztem a profilodban lévõ képet...még most is nevetek KépKépKépKépKép
...a többi babót is megnéztem, nagyon édik Kép

gömb
gombolyu
 
 


Sziasztok!

Voltunk setalni, Petra a masodik felet torka szakadtabol vegigbombolte.Kép Gondolom, ehes es faradt volt, mert elotte meg be kellett ugranunk a Coraba reklamalni. Meg szerencse, hogy anyukam velem volt, mert igy nem volt olyan gaz egy bombolo kolkocskevel rohanni hazafele.Kép Asszem az ejszaka atalvas miatt nappal gyakrabban ker enni, meg hozza kell szoknom. Igy talan a furdest es lefektetest is lassan korabbra tudjuk hozni, hat jo lenne.Kép

Koszikoszi a szulessztorivaro uzeneteket, olyan jol esik. Igy konnyebben erot veszek majd magamon, es megirom.Kép

Heni,
Vasalo.Kép
Gratula a fogakhoz!Kép

Momo,
Orulok, hogy mar jobb a helyzet otthon.Kép Szerintem amikor Zsebi is nagyobb lesz, hirtelen nosztalgiazni kezdtek, es jon egy uj baba!Kép Talan kevesbe hisztis.Kép

Csucsuka,
Mi volt a Nok lapjaban?Kép

Kangi,
Nagyon drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen a szigorlaton!Kép Ha felszabadulsz a nyomas alol, biztos rendezodik a tobbi problema is. Es csak panaszkodj nyugodtan!Kép

Anyakati,
Nagyonnagyon edes a harom kis mosolygos!KépKép

Urszila,
Fogyaszto energia helyett akkor most egy kis gyogyito:++++++++++++++++Kép

Virag,
Jeee, mi koze az infranak a mensihez?

Zsuzsi,
Gyogyulj meg Te is!
Napi tobb erekcio a fiubabaknal? En nem is tudtam... Hogyhogy?

Orsoly,
Mail ment. Sot, mar a valasz is megerkezett.Kép

Myssnia,
En mar akartam is kerdezni, hogy hogy erzed magad otthon. Mert szerintem nem lehet egyszeru Neked. Egyutt lakni a szulokkel szerintem eleg rizikos, meg ha nagyon jo fejek, akkor is. Foleg, ha mar valaki egy idore elkoltozott otthonrol.
Szerintem anyukad biztos nem tudatosan mondja amiket mond, azaz biztos nem akarja ellened nevelni Szilardot. Csak kicsuszik a szajan. Ha mondod neki, hogy ezt nem szeretned, akkor is csinalja?

Gomb,
Ugy tunik, nem csak Nektek tetszett a szonyeg, hanem Lilinek is.Kép (Es nekem is.Kép)

Maci_2,
Mi is baratokhoz megyunk jovo het vegen a Velencei-tohoz.Kép De tutira nem alszunk ott, sot, meg az sem biztos, hogy egyaltalan nekiindulunk.

Miszike,
Szoval Te nem irsz sztorit? Naaa, azert hadd probaljalak rabeszelni!Kép Szerintem lehet, hogy segitene feldolgozni, es akar negativ akar nem, en szivesen olvasnam.Kép Es megis csak Beki onallo eletenek elso napja, szoval a vegkifejlet mindenkepp pozitiv.Kép

Na jo ejt:

Leszter es remelemmelyenalszik Petra
leszter
 
 


Sziasztok!

Ez a nap is jól kezdõdik... Mindhárom gyerek csupa takony, éjjel nem aludtunk szinte semmit, mert arra ébredtem, hogy Véda fuldoklik a takonytól, aztán már nem mertem aludni. De nem is tudtam volna, mert Sári ugatva köhögött egész éjjel. Az már nem is számít, hogy nekem is fáj a torkom, de a piciket nagyon sajnálom. Még Dani viseli legjobban, de õ már ügyes nagy hároméves, és ki tudja fújni az orrát.

Zsuzsi, jobban vagy már? Urszila, neked is jobbulást!

Köszönjük a mindenféle szép bókokat!

Minden depisnek, fel a fejjel! Nálam úgyse lehet rosszabb nektek sem...bár ez nyilván nem vigasz.
Majd jövök még, ha tudok, Sári tejet követel.

Anyakati
Anyakati
 


Sziasztok
Visszafele olvasok mint a rak.

Koszonom a rovidhajas dicsereteket. Az az igazsag,hogy sokkal kenyelmesebb,mint "jolall". Kép Zsuzsi sok igazsag van abban amit irtal Kép (Hajhuzogatas) Fodraszhozjarkalas nalunk sem nagyon lesz, baratnom majd nyisszant ha megnott. Marmint a hajam, nem o... Kép

AnyaKati
Remelem hamar tullesztek ezen a kis betegeskedesen Kép Esti takaros dolog Kép En mar szinte hetek ota csak kis pelussal takarom be Jazmint, mert annyira dog meleg van.
Amugy Vedan annyi husi van amennyi kell. Sem tobb, sem kevesebb! Kép Ha korbenezel itt a forumon, majdnem az osszes gyerkoc ilyen husi.
Ez az ures mesekazi tenyleg olyan rossz lehetett. Kép Hogy tortenhet ilyen?

Toffi
Nagyon edes a fiacskad a bekak tarsasagaban. Kép

Nadine
Ti is helyesek vagytok! Kép

Miszike
Ne is hagyd magad! Kép Engem meg gyoznek lebeszelni a hozzataplalasrol (vedono), pedig csak erdeklodtem,hogy majd,hogy fog mukodni a dolog... Kép
En is orulok,hogy leanyzonk lett, mar elore izgultam a futyihuzogatas miatt.

Maci2
Babaneten olvastam en is,hogy a Glicerines kup (illetve egy fel) sokat segithet. Hat harmadik nap utan kiprobaltuk es 10 mp. en belul megagiga kaki lett. Kép (Veny nelkul kaphato a patikaba).
Remelem kialudtad magad?! Kép

Gomb
Nagyon jo ez a szonyeg. Teccik!!!

Myssnia
1 eve nem aludtal 1 ejszakat normalisan????!! Te szegeny Kép Nem irigyellek. De ne aggodj, elobb utobb ugy is Szilard is atter az ejszakai vegigalvasra, es akkor nem menekulsz! Kép
"Nem leszel itthon"- Nagyon durva Kép Talan probald meg valahogy ovatosan tudatositani,hogy ez a gyonyoru fiucska a TI fiatok. Remelem sikerul. Nehez meccs lesz...

Noemi
Gratulalok a felevesseghez! Kép

Kangi
Drukk megy EZERREL, aztan utana majd meglatjuk, mi a helyzet. Remelem sikerul megbeszelni (es miert NE sikerulne? Kép )

Urszila
Jobbulast!!! Kép
Mosogatogep- szoval ezexerint eleg lehet egy majdnem alaptipus is?

Magdi
Szoritok! Ugyesek legyetek! Kép

Heni
Nem lehet konnyu a 2 gyerkoccel! Kitartas. Kép

Depis lanyok
Kép++++++++++++++++++++++++++++++++++ (Hatha, hatha?!?! )

Lanyok (depisek es nem depisek)
Ti milyen gyakran mossatok a picik jatekait (Gondolok itt pluss csorgore+maci, ilyesmi) es mivel, hogyan? En nem merem betenni mosogepbe, mert szetmegy 1-2 mosas utan, de mindig felek,hogy nem oblitem el oket elegge...
Lassan koltozes, u.hogy ma nekiallok pakolaszni lassan. Magyarul ezentul kevesebbet jelentkezek. Sot valoszinu koltozeskor lesz 1,2 het nethiany, amig atkotik az ADSLt. Legalabb kiderul, hogy fuggo vagyok-e? Kép
Tegnap csinaltam nagyon fini toltott tokot. Apa 10 ujjat megnyalta utana es repetazott Kép Jazmin pedig csak forog, forog... Kép

Meg azert benezek! Kép

Norka& Jazmin
norkini
 
 


Zsuzsi!

Sári még csak tegnap volt másfél éves, én még korainak tartom, hogy szobatisztaságra szoktassam, de nem lehetetlen. Ha bekakil, akkor már néha szól! Ez jó jelKép Dani továbbra se hajlandó elõrelépni ebben az ügyben.
Hogy vannak a fiúk? Mostanában olyan keveset írsz! Ha depis vagy, azt is oszd meg velünk nyugodtan!
Gratula a pelusmentes vásárláshoz! Én is vittem már úgy Danit, de többnyire pisis lett a gatya, mire hazaértünk..Mondjuk õ viszont elég sokat iszik, ez is nehezítheti a dolgot.

Noémi!
Mennyi fogacska!! Az én gyerkõceimnek 7 hónapos korában jött ki az elsõ fogacskájuk. A felüléssel még bõven nem vagytok elkésve!
8 kiló azért elég sok. Az elsõ baba után nekem pillanatok alatt lement minden plusz, azt hiszem szerencsés alkat vagyok. A második után már 4 kilóval több maradtam, mint lánykoromban, de mivel magas vagyok, még így is elment. Most azért 8 kiló plusszal már nem érzem jól magam!

Myssnia!
Szülõkkel ne törõdj! Nem nagyon tudsz velük mit csinálni, úgy is úgy fognak bánni a gyerekkel a távollétedben, ahogy õk gondolják. Jobb, ha nem is idegesíted magad. A picik meg nagyon hamar rájönnek és megtanulják, hogy a nagyszülõknél minden másképp van, attól még mert a nagymamánál lehet valamit, otthon még nem.
Csoki-téma: én is örök életemben azt gondoltam, hogy én aztán soha nem adok csokit a gyerekemnek. Majd meglátod, milyen hamar feladja az ember a nevelési elveit! Fõleg, ha több gyerek is van... Persze nem mondom, hogy csokival kell tömni õket, de nem lesz bajuk egy-egy kocka csokitól, amit a nagymamától kapnak. Úgyis látni fogja a többi gyerektõl.Mit mondasz majd neki, minden gyerek, aki csokit eszik, buta? Szóval nem könnyû ügy. Az enyémek kapnak csokit, persze mértékkel. Fogat kell mosni, és kész.
Más: valami egészen egyszerû és olcsó kis gépet vettünk, erre futotta. De azért jó.

Gömb!
Mi is nagyon-nagyon sokáig kizárólag a játékboltig jutottunk, ha kimenõnk volt!KépSzép a játszószõnyeg, amit vettetek!

Maci2!
Köszi a bókot neked is, ha a gyerekek elõtt, vagy legalább Dani születése után is ismertél volna, akkor megmondanád, hogy 3 gyereket szültemKép Na de sebaj, 8 hete szültem, lesz ez még jobb is!

Andi!
Azért, ha elfogadsz egy tanácsot, a korkülönbséget jól gondold meg a 3 gyerek között! Ha nem akarsz megõrülni, ne lépj a nyomdokaimba!

Miszike!
NYugodtan közöld a védõnõvel, hogy te még nem akarsz gyümölcsöt adni neki. Úgyse szólhat bele! Ne törõdj a védõnõvel, úgy csináld, ahogy helyesnek tartod!

Anyakati
Anyakati
 


Sziasztok Lányok!Kép

Leszter
Probléma még áll, itt aludt egy ismerõsünk (lány, fodrász Kép), így a gép nem lett bekapcsolva, de amikor én beszélgetni akartam, Apa egybõl álmos lett, így elaludtunk Kép De ha elbeszélgetünk, arról bármi is az eredmény, írok (elõbbKép vagy utóbbKép)
Palacsintaaaa...Kép
Elsõ terv szerint július 28-tól augusztus 10-ig mennénk anyukámékhoz, de ha nagyon jól érezzük magunkat és készen lesz a strand is, akkor tovább maradunkKép. Ha nem jön közbe semmi, akkor aug. 18-án kellene Zsombinak szurit kapni, Szandinak 6-án, de a doki néninek már bezengtem e tervet (mármint hogy lehet, hogy hosszabbítjuk a nyaralást), így elõre engedélyezte a csúszást Kép

Csucsuka
Haláli a két gyerkõc KépKépKép És mekkora bibik vannak Danó lábán Kép

Heni
Snapszerezik Kép, de én úgy látom, hogy inkább a cseten van a hangsúlyKép. És az a különbség, hogy nálunk Zsombi még nem alszik, amikor õ már nekikezd Kép.
Az én vasalómat most januárban nyírta ki a lányom, részvétem Kép
Gratula a két fogacskához Kép
Kitartás Bencéhez!!!

Én még Zsombi fogaival nem tudok eldicsekedni, de Szandinak múlt héten kibújt az elsõ maradandó foga Kép, a második is az áttörés határán van.
Tegnapi rossz hír: fogorvost kellett keresni, mert Szandi sírt, hogy nagyon fáj a foga Kép. Valószínûleg nem nagyon fájt, mert eléggé mimóza a lelkem, de túlélte, itthon már nagyon dicsekedett, aztán meghallgattam az apját, mi tartott egy olyan kis tömésen másfél(!) órát Kép. Azt azért meghallgattam volna, hogy beszél nyitott szájjal Kép, amikor nem ordított, akkor beszélt, a doki sík ideg volt a végén (szegény, lehet, hogy többet nem is vállal el bennünketKép), de jól bírta. A lényeg, az egyik tejfog oldala elkezdett lyukadni, be kellett tömni. Hiába dumáltam, hogy hülye ötlet Túró Rudival kezdeni a napot (Apa ötlet megintKép), pláne, hogy utána nem mos fogat, itt az eredmény. Most már bezzeg az van, amit én mondtam (fél éve annak kellene lenni, akkor nem lett volna a tegnapi hajcihõ).
Tegnap lemérték Zsombit, 5,75 kg, ezt is csodálom, nagyon rosszul eszik mostanában, állandóan rajtam lóg, de tuti, hogy csak játszik, mert tele cicit enged elKép

Andi
S-es szoknya???? Én meg sem írom, mekkora ruhákat vettem/kaptam (van közte mindenféle)Kép
Nekünk még nem mondta a doki néni, hogy "piszkálhatjuk" a fütyit, pedig Zsombi már 8 hetes Kép

Myssnia
Köszi Zsombi nevébenKép A pocakom helyén meg maradt egy jó kis párnácska Kép
Nem tudom, mi van, de Zsombi hétfõn is és kedden is nyügi volt, amíg el nem aludt, és egyre kevesebbet alszik (Szandi is ilyen volt).
IdézetekKépKép, nálunk még nem idéz senki, anyukámék megkérdezik, hogy felvehetik-e (érdekes, anyukám is csak akkor kérdezi meg, amikor tudja, hogy úgyis fel kell venni)
A csoki-téma gáz, de nyugodj meg, el fogja újságolni Szilárd is, mert azzal, hogy "Ne mondd meg anyádnak" csak azt éri el anyukád, hogy elmondja (így van húgoméknál is és nálunk is volt hasonló szitu Szandival), szóval a kicsik még nem hazudnak.

Gömb
Szép szõnyegKépKép, gratulaKép Lám, aki tehetné, hogy apájával foglalkozzon, az gyerekezik Kép
Én saját barkácsolású szõnyeget tervezek Zsombinak, anyukáméknál szeretném megcsinálni, mert neki jobb varrógépe van.

Maci_2
Johnson's-os masszázsfüzet a kórházban kapott kisbaba csomagban volt, legalábbis nekem onnan van. Itt is van babamasszázs tanfolyás a IV. ker-ben, ott voltál (Erdõsor u.? Ha igen, milyen? Mi is szeretnénk menni, de buszozni kell Kép

Anyakati
Mindenkinek jobbulást KépKépKépKép
Gyerkõcök nagyon szépek KépKép Rajtad plusz 8 kiló???? Hol???

Norka
Én ideg-rohamot kapok minden reggel, amikor tükörbe nézek, úgy áll a hajam KépKépKép Visszasírom a derékig érõt (Szandi nem húzta, öcsém mellszõrzetét annál inkább Kép)

Kakitéma: Zsombi már megint nem akar kakilni, hétfõn reggel volt utoljáraKép Ez a második alkalom, az elsõ péntek délelõtt 10-kor született kaki után a következõ vasárnap este 9-kor jött. Hétfõn reggel megnyugodtam az újabb termés láttán, erre azóta semmiKép. Nekem van itthon kúp, lehet, hogy kipróbálom (védõnõ szerint ne).

Bocsi, megint jó hosszú lett, igaz, közben éhen haltam Kép
És Zsombi is mozgolódik Kép

PusszKép
Toffi + izgõmozgó Zsombi


Momo
Én nem akciófilmezek, hanem Spektrumot és társait nézek, meg is kaptam párszor, hogy lehet este hangyákról, kígyókról stb. szóló filmet nézni? Neki nem mindegy? (nem, mert közben azért tévézne is) De ez a Post-it-es dolog tetszik, kipróbálom !!!KépKép

Anyakati
Gratula a fényképezõhöz KépKépKép

Urszila
JobbulástKépKépKép

Zsuzsi
Neked is jobbulást KépKépKép

Noémi
Gratula a 6-ik fogacskához Kép
toffifee
 
 


Ezt miért így küldte el? Kép Én nem így írtamKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!
Gömb!
Lili szereti a játszószönyeget? Érdekli,vagy semmivel sem jobban mint ha egy átlag szõnyegen feküdne játékokkal körbevéve? Nekem is nagyon tetszik,csak Domi nemigazán szeret hason feküdni. Ja majdnem elfelejtettem õ egyálltalán nemszeret feküdni. Érdemes megvenni?

Maci 2!
Szerintem nemfontos hogy nyaki massz. legyen a lényeg a kontaktus,és a görcs oldás. Tul.képp szerintem ha valahol maszírozod az az egész szervezetére hatással van. Nekünk sem a nyakát maszírozták,hanem fõleg a talpiját. Aztán a kezét-karjait, mellkasát. A talpi maszi az egész testre vonatkozik mert minden szerv megtalálható rajta. Hát megmondom õszintén,hogy én maszíroztam (többek között ez is a szakmám) de ezt a fajta masszázst szakemberre bíztam,én csak a kényeztetõ maszit csinálltam otthon.
Már beszéltem valakivel aki ha a yaralásból hazajöttünk megnézi a scenelünket,és akkor végre tudok már magunkról képet külldeni!

Franyó!
Felkerülhetnénk?
Miszike!
Mi történt a szülésnél írd meg! depis lettél? Miért? Mi a baj a gyümi bevezetésével? Miért nemakarod?

Myssnia!
Ha-Ha! De ismerõs a nagymamis sztori! "Anyád azt mondta nemvehetlek fel" Egy darabig én is türrtem. DE aztán!! Szépen,majd csúnyán elmagyaráztam,hogy õ az én gyerkõcöm, ha nentetszik nekik akkor nejöjjenek! Én így nevelem és punk tum! BEVÁLLT!!

Anyakati jobbulást!

Mi Extra hisztivel kelltünk,úgyhogy hamar az ágyikóban kötött ki. Abbahagyta!
Sziasztok!
Noémi.
Noeeemi
 


Sziasztok!

Sietnem kell, Levi ébredezik!!!

Urszila, Zsuzsi!
Jobbulást, de gyorsan Kép!

Miszike!
Még régebben olvastam arról, hogy nem mindegy mikor kezdjük a fogyókúrát, mensi elõtt, után v. közben. Ha jól emlékszem valami olyan magyarázat volt, hogy elõtte a szervezet elég sok vizet visszatart, tehát nem indul be a fogyás.
Meg van elõtte egy kis depressziójellegû idõszak, amikor mi nõk hajlamosak vagyunk evésbe fojtani a bánatunkat, és ha nem ennénk, akkor még morcosabbak lennénk...
Kb. 2 hét múlva kellene megjönnie, addig még gondolkozhatok Kép hogy megér-e nekem ez sok pénzt! Hosszútávon biztosan, mert különben új ruhákat kellene vennem Kép!

Leszter!
Nem az infrának van hozzá köze, hanem a másik fogyasztómasinának Kép! Az infrának nincs!

Megyek, mert szólít az fiatalúr!
Pusza, Virág
virga
 
 


Virág,
Neked megvan a Gyengéd érintés, Babaápolási tanácsok a Johnson's baby-tol? Inkább füzet vagy könyv jellegû? Mi a tanfolyamon kaptunk egy füzetet (Szülõi kézikönyv az érintésrõl, Magyar Védõnõk Egyesülete). Szóval ez nem ugyanaz?

Toffifee,
Nem lehet könnyû egy szobában "aludni" a géppelKép.
BékagyûjteményKép.

Zsurló,
FogorvosKép.
Hogy van Andulka, megkapta már az oltást?
Kiskutyusok biztosan édesekKép. Sajnos mi is alig férünk el a panelban.

Leszter,
Nincs kaki= szinte semmi, legfeljebb "szaftos" puki.
Eddig csak egy-egy nap maradt ki. Ez volt az elsõ hosszabbtávú.

Heni,
Gratula az új fogacskákhozKép
VasalóKép

Kangi,
Drukk a szigorlathoz!
Hogy van Julcsi, megkapta már az oltást?
DepiKép.
Küldök rengeteg vidítást: vidít, vidít, vidít, vidít, vidít, vidít, vidít,KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Anyakati,
Édesek a szépségeidKép. Gratula a géphez, jöhetnek a képekKép

Urszila,
Jobbulást.
Kitartást a vendégekhez.
Köszi, igazad lehet, mert tegnap néha már sikerült megfognia amit akartKép.

Zsuzsi,
Jobbulást.

Magdi,
Drukk!

Noémi,
gratula az új fogacskáhozKép

Gömb,
Szuper a játszószõnyegKép

Myssnia,
Köszi, tegnap eddig jutottam el. Csak azt nem tudom mit kell letölteni.

Leszter,
Buli lett volna a parton összefutniKép

Hát ennyi most sem tudom végigolvasni, rázendített a kicsaj.

Maci_2
maci_2
 
 


Norka,
Glicerines kúpot a következõ sétakor beszerezzük.
Jó pakolászást, gyors és sima költözést. Aztán gyere amint tudsz.

Nadine,
Jók az új képekKép

Csucsuka,
Jó az új albumKép

Toffifee,
FogKép
A Kangi-féle babamasszázs tanfolyamon voltunk.

Fél kézzel gyorsan befejeztem az olvasást. Most megyek fõzni, (csak mennék, de fél kézzel?!)
Talán este még benézek.

Maci_2 + nyüszi Roni
maci_2
 
 


Sziasztok!

Még mindig az esti elalvással vannak problémáink... Akinek a babája csak anyatejet kap, honnan tudja BIZTOSAN, hogy jóllakott a pici? Mert van úgy, hogy úgy érzem, jóllakott (közel egy órányi szopi után, elégedetten kiköpi a cicit, és nem is akarja újra bekapni), lerakom, de nemhogy nem alszik, hanem sír, és egy kis idõ után újra "éhes" ?? lesz, és mindent töm a szájába, és ha ilyenkor újra kínálom, akkor eszik is... A másik meg az, hogy ha sír, akkor honnan tudom BIZTOSAN, hogy hiszti, és nem valami baja van (pl. éhes, a hasa fáj stb.). Próbáltam tegnap este hagyni kicsit sírni, de csak nem hagyta abba (jó, én negyedóránál tovább nem bírtam Kép, és fölvettem), akkor aztán folytatta a sírást, majd nagyokat pukizott, és akkor abbahagyta, szóval akkor a hasa fájt szegénykémnek, én meg hagytam ordítani KépKépKép. És az a vicc, hogy ha jól is lakott, meg a hasa se fáj, akkor sem alszik, hanem röhög nagyokat rám, meg játszik a kezemmel, mindennel, de csak az én ágyamon, mert ha berakom játszani a kiságyába, akkor pár perc múlva sír. És akkor kezdhetek gondolkodni, hogy most mi is van. Pedig napközben tök jól elvan, játszik az ágyában egyedül a játékaival. Nem értem Kép.

Nadine,
megint megnéztem Zsanettet, nagyon édes! Kép

Leszter,
próbálkoznék én az átszoktatással, de nem igazán hagyja... Tegnap képzeld, mit csinált: reggel fél 7-kor ébredt, evett egy picit, majd játszott egy órát az ágyában, és újra megéhezett, 8-tól fél 9-ig evett, majd elaludt, és aludt 3 egész órát. Ezután ismét csak egy picit volt hajlandó enni, és legközelebb 3-kor evett rendesen. Szóval a két rendes evés fél 9-kor és délután 3-kor volt, közte csak egy pici, kb. 2 perces szopi. Érti ezt valaki????

Anyakati,
ez aztán a hülye dolog ezzel a mesekazettával!!! Szegény Dani, el tudom képzelni, mit érezhetett!
A 8 fölös kilódat meg hol hordod magadon? Mert tényleg nem láttam belõle egyet sem... Kép Gyerekek édesek, Véda pedig nem kövér, hanem szép nagylány!!!
Jobbulást a családnak, és kitartás!!!!!!!!!

Csucsuka,
még mindig nagyon aranyosak a gyerekeid!!! Mi van a Nõk Lapjában rólad? És melyikben, a legújabb számban? Mert akkor rohanok az újságoshoz! Kép

Heni,
vasaló Kép. Fogacskákhoz viszont gratula!

PsAndi,
hol az a torta???? Imádom a tiramisut! Kép

Kangi,
szigorlathoz drukkkkkk, a férjeddel való béküléshez meg még nagyobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szegény, nem könnyû neked ez az idõszak! Kép

Norka,
rövid haj szuperjól áll! Kép

Orsoly,
sikerült elintézni a jogsi-dolgot?

Urszila,
lehet, hogy én egy boszi vagyok? Kép Bár elég furán hatnak az energiáim, nem kívántam nektek, hogy betegek legyetek! Jobbulást! Kép

Noémi,
raknálak én a táblázatba szívesen, de nem írtad meg az adataidat! Csak annyit tudok, hogy Noémi, meg hogy Dominik, kellenek még a születési adatok (kg, cm), aztán az, hogy hány hetes és hány napos, valamint gondolom, elsõ baba, de ha mégsem, akkor a testvérke adatai. Kép

Myssnia,
engem is halálra idegesítene, ha a szüleim ilyenekkel traktálnának! Mondjuk az enyémek traktálnának még különbekkel is, ha együtt laknánk, úgyhogy ezer szerencse, hogy van saját lakásunk!!! Én megbolondulnék, ha az anyámmal egy fél napnál többet kéne eltölteni! Tegnap meg itt járt a Nagyon Okos Nagynéném, aki két anyóssal fölér tanácsadás-ügyben, pedig nincs is gyereke, hát nem húztam fel magam rajta csakazértse, pedig megint megkaptam, hogy a cseresznyét nyugodtan ehetem, mert az egy babona, hogy átmegy a tejbe, holott én látom nap mint nap, hogy küzd a gyerek a hasfájással!!!

Gömb,
nagyon aranyos a játszószõnyeg! Én is, mikor múltkor a férjem "elzavart", hogy vegyek magamnak valamit, a játékboltban (is) kötöttem ki Kép.

Miszike,
azért a lányokkal is vannak/lesznek olyan nehézségek, amik meg a fiúknál nincsenek! Kép

Norka,
1-2 hétig nem leszel??? Én nagyon hiányolni foglak! Te vagy itt az örök jókedvû! Kép De gyorsan-gyorsan-gyorsan kössék be nektek azt az ADSL-t!!!
Képzeld, tegnap én is töltött tököt fõztem, mi is imádjuk! Kép

Toffi,
neked is drukk, hogy pároddal rendezõdjenek a dolgok! Egyébként én is csak a Spektrumot bírom nézni, a többi tévén nincs semmi jó (kivéve a Jóbarátok-at Kép)! Szegény Szandi, akkor jó korán megismerkedett a fogorvossal Kép...

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Na Lányok, akkor mesélek valamit errõl az S-es szoknyáról Kép
én 173 cm és 61 kg vagyok, így nem értem, miért ez a méretem, és azt sem, hogy ha nekem S-es kell, akkor a 160 cm-es 40 kg-os csajszik mit vesznek fel???
Barbie-ruhás beszólás nagyon tetszett KépKépKép

Anyakati,
remélem hamar meggyógyultok mindahányan, küldök gyógyító drukkot +Kép+Kép+Kép+Kép

Az elõbb Dani is mintha köhögött volna, és sírt és olyan furán vette a levegõt az orrán. De láza szerencsére nincs, 36,5 popsiban (ez nem kevés? bár állítólag 36,2-37,7-ig normális), és mikor megvígasztaltam és abbahagyta a sírást, már az orra is rendesen szelelt.

Na jó, akkor lehet, hogy mégis csak 2 gyerek lesz, viszont kb 2 év körkülönbséget szeretnék a 2 között

NOrka,
nekem nem kell 1-2 hét nethiány , hogy tudjam, függõ vagyok-e. Tuti, hogy az vagyok, de csak babanet függõ. Kép

Kangi,
hogy sikerült a szigorlat? Depi ugye elmúlt???

HOlnap megyünk reggel orthopediára és UH-ra, remélem csak jót mondanak!

Andi
psandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?