Új privát üzeneted érkezett!

Töki, nekem is augusztus 28.-a volt mindig a dátum, egyszer mutatott aug. 23.-át és az utolsó szeptember 5.-ét.
Mégis 7.-én szültem :-)
Szóval nem kell parázni, bár én is azt tettem...
De a hormonok már csak így alakítják a hangulatot.
Nekem még a cukorszintem is a legmagasabb volt, jártam is a kispesti SZTK-ba diabetikushoz és 2 hetente vérvételre... Szóval többet ültem kórházban , mint otthon :-)
Most csak az a lényeg, hogy nyugodt légy, nem kell izgulni, lehet a gyerekkel beszélni:-)
Én mondtam, hogy mikor jöjjön, ha már a kiírt dátumkor nem jött össze.... :-)

Kép
fridus
 
 


Szia Linus!

Tegnap én is ott voltam. És képzeld én eddig a Sotéra jártam illetve járok is. Mert ott össze vagyunk szokva egy kedves csapattal. Na szóval én tegnap odapattantam a hölgyhöz aki tartotta és megkérdezte melyikben fogok szülni. Mondtam, hogy az Istvánba ekkor Ő megnyugodott, mert ide hozta a lányát is szülni. Nem hiába. A Sote sem rossz. Csak egy kicsit merev. Sőt ott megindítják akaratodtól függetlenül a szülést. Itt pedig kivárják az időt. Ezt lehetett érezni az előadáson is, hogy az István egy lazább tulajdonságú kórház. Ez a hölgy egyébbként hivatalosan a Sotén dolgozik és a Siklós doki ezelőtt ott dolgozott. Mióta Ő van azóta ez a nagy változás. Ja és egyébbként eljárhatsz a Sotéra is tornára 13 órakor kezdődik keddenként a könyvtárban.

Így én a következő előadásra nem megyek az Istvánba, mert a Normál szülés pont ezen a héten volt a Sotén. :lol:

Remélem kitudsz szedni hasznos infókat az irományomból.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Töki,

ezért is jók ezek a tanfolyamok. Pont a héten volt a normál szülés.
Na de miért is írom le mind ezt. Az akinek a menstruációs ciklusa hosszabb, mint 28 nap annak a kihordási ideje is megnyúlik. Értelem szerűen akinek rövidebb annak a baba is előbb jön. Ja és a szülés lefolyását a legnagyobb mértékben a kismama idegállapota és kipihentsége befolyásolja. Egy pihent kismami sokkal könnyebben szül. Úgyhogy nyugi ez a hosszú élet titka. :lol:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 

 
 

Bingi most megvagy! :wink: Én a 2008-ban szülünk topikban szoktam lenni. Kisfiad vagy kislányod lesz? Csak azért kérdem, mert Pandi csinált táblázatot és ott már van kék meg rózsaszín cumi bőven. Te is benne vagy. :lol:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


jAJ Bocsi Bingi. Egy kicsit elbambultam. Gratulálok a kislányodhoz! :lol:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Töki,
én ahány uh-n voltam, annyiféle dátumot kalkulált a program. :lol:
A számolós módszerrel aug. 25. volt, az uh-s meg sokféle, az utolsó, szülés előtti szept. 3-at mondott, de aug. 16. lett a befutó. De én örültem, hogy korábban szültem, mert július végétől már naponta menni akartam a szülőszobára, annyira nyűgös voltam, hogy legyünk már túl rajta. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vikci,

én meg még a 2008 januárban szülünkben szoktam lenni, de egyre ritkábban,mert egyre kevesebb időm van vhogy,meg mikor időm lenne inkább csak döglök a tv előtt és bámulok ki a fejemből :D

bingii
 
 


Sziasztok ismét!

Az egyik leányzó a 2008-as topicba beírt egy hasznos honlap címet. Pontosabban a szoptatást mutatja be. Hátha tudok segíteni ha bemásolom ide.http://www.szoptatasert.hu

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Nem lett jó sajna most meg miért bénázok. Bocsi.
http://www.szoptatasert.hu/belso.php?inf=foto2 hátha sikerül

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


[quote="bingii"]m írta:bingiiikor időm lenne inkább csak döglök a tv előtt és bámulok ki a fejemből :D

Ebből minnél többet, mert az elkövetkező pár évben nem lesz rá alkalmad. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok lányok köszike a nyugtató szavakat! Nekem nem az a bajom hogy tolódik hanem ellenkezőleg!!!!Már akkora a pocim hogy nemtudok vagyis nehezen tudok mozogni!Megaztán már alig várom hogy a karjaimban tartsam az én kis tökimet!Nem mindegy hogy 5 nap vagy 11 (nekem legalább is )
Tudom Beckának már segítettetek de most én is kérnék segítséget torokfájás ügyben(egyszerűbb lenne visszanézni de lusta vagyok megy nyügös)! Nemszeretnék így szülni !
Előre us köszi!
Andi :oops: :oops: :oops: :lol:

PHPBB kód:
Kép
töki
 
 


Ja és a ciklussal kapcsolatban! Nekem pont a 24 napos ciklussal jöt ki az első dátum! De nyugtatom magam hogy az uh ba 28 napot írtak és azért lett új időpont!
Annyira túl szeretnék már rajta lenni !
Mint ahogy Gabus mondta 2 hete már minden nap mennék !
De majd jön ha úgy érzi itt az ideje ! De azért beszélgetek vele!
A legfontosabbat meg elfelejtetettem!!!!
Szülés előt mennyit mozog még a baba? Én már teljesen elfelejtettem.
És igaz hogy nem hízunk hanem fogyunk?? Mert én még most is hízok és nem is keveset (sajna)pedig u.a eszem!!!


Andi

PHPBB kód:
Kép
töki
 
 


Töki,
nálam úgy volt, hogy ugyanúgy ficánkolt nappal. Aztán estefelé már nem, pedig szokott akkor is, meg tuképp egész éjjel. Szal este nem volt mozgás, fél 11-kor el is ment a víz, onnantól a szülés végéig szintén nem moccant. Legalábbis nem éreztem.
Fogyni sztem akkor kezdesz majd el, ha elfolyik a magzatvíz. :twisted: Komolyra fordítva: fogalmam sincs. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Töki,

igen jól emlékszel, hogy az ember fogy az utolsó néhány napban. Nincs feldagadva a pofid, kezed? Mert az már viszont veszélyes vízvisszatartási probléma. Vigyázz magadra!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Gabuska,

remélem lesz rá alkalmam, hogy szülés előtt még egy kicsit pihizzek. Úgy tervezem, hogy előtte egy hónappal jövök el melóhelyről.

Töki,

szerintem a hízás miatt ne aggódj, majd a szüléssel, szoptatással szépen le fog menni:)

bingii
 
 


Töki, a torokfájásra én sós vízzel öblögettem, hagymateát főztem. Én a szülés előtti hetet eléggé náthásan töltöttem. (Jó jel ;)) Kamillával gőzőltem, mindenfélét kipróbáltam. Ettem C vitamint is, de nagyon hatékony egyik sem volt, a kamillás gőzölés után jó volt mindig egy darabig. Kell egy pár nap, gyors gyógyulás nincsen. Ja, és pihenni, pihenni!

Szóval kispestiek hajrá, én a cetrummal szemben, a Simonyiban laktam, a szüleim és tesóm még mindig. :)

Babamozgás: engem Horváth doktor leszidott (aki műtött végülis), hogy miért nem számoltam sosem, hogy egy nap hányszor mozog, kb. 10 mozgást minimum kell érezni a végén! Fontos.

KépKép
becka
 
 


Igen, napi 10 mozgást kell számolni 8-tól 14-ig minimum, de ha este 18-ig van meg, az sem baj.
Nekem egy óra alatt mindig megvolt a mozgás, a Ctg-n meg mindig sokkolni kellett, hogy mozogjon, ne szundizzon:-)
Becka, Simonyi 1 szám alatt lakom, laktam:-)
Nemsokára majd megyünk nagyikat látogatni is oda: -)

Kép
fridus
 
 


Vicki!

Sajna felvan dagadva az arcom kezem lábam most hogy mondod! Erre van valami ellen szer ? Veszéjes?ÉS ha igen miért?

Becka !
Nekem is eszembe jutott hogy a szülésed előtt voltál beteg!
Jó lenne ha ez téleg egy jel lenne!

Valaki ha tud valami vízhajtót amit ő is használt értesítsen!

köszike!!! :oops: :P :lol: :cry: :roll:

PHPBB kód:
Kép
töki
 
 


Fridus, ez jó! Én is a Simonyi 1-ben laktam. Akkor még összefuthatunk, mert mi is majd megyünk a nagyszülőkhöz. Töki, eszembe jutott még egy vitaminbomba, minden nap ettem 1 facsart citromot, egy kiskanál mézzel.

KépKép
becka
 
 


Töki keresem. De erre határozottan emlékszem, hogy valami van ilyenkor. Várj egy picit!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Töki,

A terhességi toxémia az aminek ez a jele lehet. A vérnyomásod rendben van? Nem magas?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Simonyi utcaiak! Én a köv. villamosmegállónál lakom. :wink: És Bingii is. 8)

Kár, hogy nem 2 évvel hamarabb vártatok babát. Vagy én most. :roll:

Töki,
ne idegeskedj, minden oké lesz! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szerintem, akkor ismerhetjük is egymást, én két és fél éve vettem meg a lakást, de már nem lakom ott, csak a szüleim, két vérszomjas fenevaddal. Palotapincsikkel. :-)

Kép
fridus
 
 


Vicki!
A vérnyomásom hálaistennek rendben van! És most olvastam akkor van igazán probléma ha mindig "dagadok" de reggel mikor felkelek akkor minden ok-s és csak estére van a gond,az is akkor ha többet megyek mozgok a kelleténél!
Köszönöm hogy nyugtatgattok! Ez nagyon jól esik és megnyugtat téleg!
Becka ! Ez a megfázás ugy néz ki nekem csak 1 napos mert már sokkal jobban vagyok!

Mindenkinek mindent köszi!

PHPBB kód:
Kép
töki
 
 


Töki,

kinél fogsz amúgy szülni? Biztos írtad már csak lusta dög vagyok most visszakeresgélni:)
AMúgy jön a hó...azt mondják ilyen nagy időjárás változásnál sok kismaminál beindul a szülés, hátha nálad is ;)

bingii
 
 


Én annyiból nem kívánom, hogy az időjárás változás miatt most szüljön Töki, hogy olyankor iszonyat teltház tud lenni a szülészeten. Nekem akkora mázlim volt, mert mikor bementünk szülni, éjjel (este 11-től reggel 7-ig) 3 baba született összesen, viszont nappal már 9! Így megúsztam a nyüzsit. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bingii!
Nekem nincs fogadott orvosom .És én is abban reménykedem hogy beindul az időváltozás hatására!
De abban a Gabusnak is igaza van hogy biztos sokan lesznek kismamák és mivel nekem nincs dokim nekem jut az ilyenkor szokásos pótágy!
Azt meg nagyon nem szeretném

Törölközőt miért kell vinnem a picinek? Tán már azt sem adnak?

Andi

PHPBB kód:
Kép
töki
 
 


Töki,
ma voltam a kh-ban, csend van, mehetsz! :lol: :lol: :lol:

Én nem vittem fürdőlepedőt a babának, mert csak a ruháról tudtam, hogy kell, így az első fürdetésnél morcosan néztek a csecsemősök, de másnapra hozattam be a férjemmel. Szóval ha nem viszel, akkor sem vizesen öltöztetik fel, de nem örülnek neki...

Ja, és a pótágy miatt ne izgulj, amennyire én láttam, hallottam, érkezési (azaz szülési :lol:) sorrendben lehet elfoglalni a szobákat, biztos nem lesz hátrányod abból, hogy nincs dokid. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Töki,

napokban találkoztam egy kismamával az sztk-ban aki pár hete szült. Neki se fogadott orovosa és azt mesélte, hogy mindenki nagyon kedves volt vele. Szinte körül nyüzsögték...itt bennem felvetődött mondjuk annak a lehetősége, hogy talán azért,mert aki kezeliazt kapja majd a hálaborítékot,de lehet, hogy csak rosszmájú vagyok:)

AMúgy nekem sincs még dokim és ha szüleim, nagyszüleim, párom nem erőltetnék én nem is választanék,mert az Istvánban szinte csak jó dokiról és szülésznőről hallottam.

bingii
 
 


Sziasztok!

Ezt a doki és szülésznő választást már megvitattuk ebben a topikban párszor. Az én tapasztalatom, hogy ha nincs fogadott, akkor az néz éppen rád, és vizsgál meg aki arra jár. Így engem a 12 óra alatt 2 orvos és 2-3 szülésznő is megvizsgált. Ez nem éppen kellemes. Viszont miután beért a Bea (a választott szülésznőnk) csak ő foglalkozott velünk, ő viszont nagyon aktívan és lelkesen. Úgyhogy véleményem, ha dokit nem is, de szülésznőt fogadjatok. Megéri! Nekünk nagyon sokat számított, így hogy a dokink nem volt bennt.

Jobb a babádnak mindent vinni (ruhát és törülközőt), 3 Libero pelust osztottak ki minden reggel, popsikenőcs, alkohol és hintőpor van minden szobában a pelenkázón. A fürdetés után szerintem egészségesebb, hogyha a saját kis motyóját használjátok.

KépKép
becka
 
 


Sziasztok!

Szerintem meg attól függ, hogy ki ügyel éppen. Például a barátnőm használhatta atóz alternatív szülőszobát és nagyon szupi szülésznőt valamint doktornőt kapott. Ja és egy vasat sem fogadtak el tőle. Így Töki nyugi. Én a héten voltam szülőszoba nézőben szerdn. Na akkor aztán volt nagy forgalom a front miatt.

Ja és ott elmondták meg nekem a dokim is adott egy listát, hogy mik kellenek. És a törölköző is szerepelt a listán.

Ja és újszülött pelusból nem érdemes bevásárolni, mert nem bizti, hogy az még jó lesz rá. Mert ugye azok 3,5kg-ig jók. Bár ha eleinte adnak akkor apuka gyorsan be tudja szerezni a megfelelő méretet.

És tényleg azt is mondták, hogy saját hálóinget kell vinni a szüléshez minimum 3-at. Na most azt majdnem ki is dobhatjuk. Mivel csurom véres lesz ugye. Ezt azért ne értem. Még ez sem jár?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vicki
nekem kijött a hálóingemből a trutymák, azóta is hordom. :wink: Bár csak 1-2 kisebb folt volt rajta, mert mire a véres rész elérkezett, már fel volt tűrve (sőt, aki akarja, le is lehet venni teljesen :wink:), így nem is közvetlenül én véreztem össze, hanem már csak a szülés után ért hozzá valami, ami véres volt.
A többi hálóinget meg szerencsére nem áztattam át, azokból nem kellett pucerolni a vért. Azok a betétek nagyon szupik, amit adnak a kórházban. Már ha adnak most. Pelusból is nekünk anno 5-6 darabot adtak naponta, olvasom, hogy most meg csak hármat. :shock: Bár nekem sajna mem volt jó a pampers újszülőtt pelusa, mert a csajszi elég picike volt, így nagyon nagy volt rá, és tök véletlen, hogy amit vettem korábban, a rossmann újszülött pelenkája, az kisebb a pampersnél, így azt adtam rá, de eltettem a kórházit is, amibe 2 hónap múlva bele is nőtt... :lol: :lol: :lol:
Amúgy ez a csurom véres dolog úgy néz ki, hogy ha közeledik a kitolás, a feneke alá raknak az ember lányának mindenféle papír valamiket, hálóinget/pólót feltűretik (hú de szép szó), és ha megvan a baba és ellátták a gátat, akkor lemossák, vagy minimum letörölgetik az ember lányának az alsó fertályát. Így nem kell vérben tocsogni. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Most olvasom, hogy már liberót adnak, nekünk még pamperst. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vikci, azért mégsem mészárszéken leszel. :lol: Nem fog minden vérben állni, nekem pl. egy kicsit sem lett véres a hálóingem, más kérdés, hogy én a kitoláskor levettem, annyira zavart. Amit Gabus írt, az szó szerint igaz, ne aggódj. És amúgy is "másállapotban" leszel, én nem is emlékszem, hogy láttam volna vért. 8)
És szerintem azért vagy a saját hálóingedben, hogy ezzel is kényelmesebben érezd magad, mint egy kemény, akár szakadt lepellel letakarva.
Vendég
 


Köszi a nyugtató szavakat mindenkinek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
töki
 
 


Töki,

én már úgy izgulok, hogy mikor szülsz:) Vonalzó szerint már csak 1 nap.....nagyon izgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)

bingii
 
 


Én is jobban örültem, hogy a saját törölközőjében törölték már meg elsőre is, és a saját ruhácskáját adták rá. Legalább azonnal érezhette az otthoni illatokat. :wink:

Töki, tyűha, drukk nektek! :)
Vendég
 


Mindent magadnak kell vinned, néha jó, de néha rossz is.
Én hálóinget, pizsamát is elhasználtam a gátmetszés miatti vérzés során napi kettőt-hármat a 3 nap alatt.
Viszont mi kaptunk több pelust, azt nem is használtunk a miénkből.
Én a 104-es szobában feküdtem, 5 ágyas szobában.

Kép
fridus
 
 


A vonalzóm szerint igen egy napom van még! D e héten benyögték at "okos" orvosok hogy módosult az időpont 30 ára . A vonalzómat még nem csináltam meg ,de szerintem nem is fogom ,mert reménykedem hogy hamarosan beindul a kis töki!!
Azzal nekem sincs semmi gondom hogy a saját rucijait kell majd használni csak furi volt mert én amikor 12.éve szültem mindent adtak a csepeli BABA-MAMA kórházba!

Volt közületek valaki akinek elment a nyákdugója??? És ha igen az mijen színü ??? Nekem az első szülésem előtt elment és az vörös völt,de azt írják hogy lehet tojásszínü is.
Köszi a drrukkot mindenkitől sokat jelent!!!

Masikáról nemtudtok méd mindig semmit??Biztos babázik meg pihen, de azért kiváncsi vagyok!

:lol: :oops: :D

PHPBB kód:
Kép
töki
 
 


Töki, az egy dolog, hogy mit mondanak a dokik és, hogy Ferike Alex mikor szeretne erre a világra érkezni:))

Ma kedd van...esetleg??? :D

bingii
 
 


Sziasztok, benéztem. Én is jobban örültem, hogy az első perctől kezdve Levi fiam a saját göncében volt. Bár kellett utánpótlást hozni a ruháihoz a papának, de ez nem volt gond. Nekem (bár császármetszésem volt) a szüléskor 1 hálóing (ennek sem lett baja) és az 5 napra is napi egyet használtam el.

Már babázók, szerintetek van még esélye, hogy rendesen tudjak, kizárólag szoptatni? Most kb. 40-50 jó esetben 60 ml-t szopizik, de legalább ugyanennyi pótlást is megeszik utána. Nagy étvágya van a fiatalembernek. :) Mindegy, úgy gondolom, amíg ennyit is tud, addig nem adom fel! Viszont a kajálási időnk hosszú 1 vagy másfél óra. :roll:

KépKép
becka
 
 


Becka,
ha van időd és visszaolvasol, láthatod, hogy nálunk sem volt egyszerű ez a szopi kérdés.
Én tejcsárdaként indultam, aztán a lenőtt nyelvét fel kellett vágni, mert nem szopott jól. Addig vártunk míg alig maradt tejem. Aztán egy hét alatt újra tejcsárda lettem :D , lett tejtestvérünk.
Aztán jött egy időszak, pontosan fél év, mikor urasága úgy döntött, hogy a tejcsi jöhet, de csak és kizárólag kanállal. Semmi más és sehogy máshogy. Úgyhogy szerintem a mellszívónak én vagyok a legjobb rekláma. :shock: :roll: :lol:
Aztán a fiatalembernek beugrott, hogy mégiscsak jó az a szopi, így 10 hónaposan megint rákapott, újra nyitottam a csárdát.
15 hónaposan 8 napig infúzión volt, ekkor én azt hittem itt a vége, nem volt szinte semmi tejem (én is beteg voltam), de nem, 2 hét után mikor már rendesen szopott újra annyi tejem lett, hogy 20 hónaposan mikor elválasztottam, még sokáig fejnem kellett, mert egyfolytában bedurrant.

Szóval ezzel csak annyit akartam mondani, hogy Levi még csak 3 hetes, egyre jobban bele fog jönni, adj egyre kevesebb pótlást, legyen sokat cicin és SIMÁN BEINDULHAT A TEJCI! :wink:
Ha meg nem, akkor marad pótlásnak a tápi és Te akkor is szuperjó Anyuci leszel. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Becka, egy szopis barátnőmet jól kikérdezve a következőket javasolja: a pótlást próbáld ne cumisüvegből adni, hanem kanállal, mert abból sokkal kevesebbet fog benyelni, mint a cumisüvegből.
Szükség lenne a szopik között szaporító fejésre (7-5-3-1), és minden nyikkra mellre tenni, akár ezerszer is egy nap. Próbálj meg először csak fele annyi pótlást adni, és többet szopiztatni. Hajrá. :)
Vendég
 


És meg tudod állni, akkor kérlek, ne mérd a szopikat! Ha jól lakott, úgyis látni fogod, és valakinek 80 ml elég, valakinek meg 150, ez nagyon babánként változó. :)
Vendég
 


Töki....lehet, hogy megszültél?:) Várom nagyon, hogy jelentkezz!

bingii
 
 


Köszi Ilba, nagyon jól estek a soraid. :) Eszti, nem értem, hogy mit jelent a szaporító (7-5-3-1) fejés? Minden nyikkra a mellemen van, más egyébként sem érdekelné. Az a baj, hogy eszik rendesen EGY DARABIG ! azután mintha megunná, elfogyna a türelme, vagy nem jön olyan intenzíven nem tudom, elkezd sírni, szinte "veszekszik" a mellemmel. Valami nem tetszik neki egy idő után, akkor átteszem a másikra, ugyanez a játék. Egy darabig nincs gond, viszont megunja, sír, egyre erősebben jelzi, hogy ő éhes. :( Szóval én úgy veszem észre, hogyha éhes nincs türelme sok ideig cicin lenni, viszont ha álmos, akkor elnyammogna rajta fél napig, de akkor csak játszik.. Nem gondoltam, hogy ennyira nehézkes lesz, de nem adom fel! :wink:

Eszti, sajnos nem tudom megállni, hogy szopi előtt és után ne mérjem meg, mindig kiváncsi vagyok, mennyit szopizott. Viszont úgy még sosem jártam, hogy elég lett volna. Olyan sokszor volt, hogy elaludt szopi közben és nemsokára újra éhesen ébredt.

Azt vettem észre, hogyha eltelik 2 szopi között 2 vagy 3 óra, akkor nagyobb intenzitással és többet eszik Levi, mintha óránként mellen van. Pedig a tej rendes termelődésének a gyakori szopi lenne a kulcsa. Nem értem.

KépKép
becka
 
 


Becka,
a 7-5-3-1 szaporító fejést én is csináltam, főleg esténként, azt jelenti, hogy fejed 7 percig az egyik melled (nem baj ha semmi nem jön, az inger a lényeg), 7 perc után egyből a másikat 7 percig, majd vissza az elsőhöz 5 percig, másik 5 perc ...
Nekem működött, pedig csak este csináltam, de ha rendszeresen csinálja valaki, akkor nagyon hatásos szokott lenni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hahó lányok, asszonyok,
Becka, hétfőn voltunk a nagyszülőknél, pár órát aludt is a kis Balu, úgyhogy a fürdetés kicsit elcsúszott.
Mostanában 5-6 között fürdetünk,mert urasága 7-8 között már alszik is, így én is aludhatok.
Első hetekben 7-8 között volt a fürdetés, de én hamarabb elaludtam, mint a gyerek.. :-)
Becka, én is első hetekben sírtam, hogy nincs tejem, tápit eszik a kismuki, de most már rendesen fejlődik, már nem mérjük minden nap, csak heti 1-2 alkalommal. Jelenleg 5600 gramm és most lesz 7 hetes.
Az arca ki van kerekedve és a pocija is olyan, mint egy jól lakott csecsemőé. :-)
Tápszer helyett inkább cicin lóg:-) Érdekses, mert nappal 3-4 órát kibírja kaja nélkül, de este van, amikor 1,5 óra múlva enni kér.
Viszont nálunk nincs napi 3-4-szer kaksi, örülünk, ha 1-2 van.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok lányok még egyben vagyok!!!
Hétfőig kaptam haladékot és utánna initás!! A kis tökim nagyon jól érzi magát bent esze ágába sincs kijönni!!!! :lol: :lol: :P

PHPBB kód:
Kép
töki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?