Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csucs! Itt is hatalmas gratula!

Kislány! Akkor mindent bele! Apára fel!!!! Drukk hegyek!

Nekem megjött végre! Extra reményekkel indítom a hónapot, remélem nem esek pofára!

Nagyon szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Kedves Édesanyák, látogassatok el a következő honlapokra:

www.pszichologia.mlap.hu

www.pszichologia.multiply.com

Biztosan mindenki talál magának olyat, ami érdekli.

Nisreen
nisreen
 
 


Csucsu: Gratulálok!!!! Ez fantasztikus!!!!! :D
Vendég
 

 
 

Azzzztaaaaaaa Csucsu! Hatalmas nagy gratula!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Dominócsoport, ki a következő?
Vendég
 


Heló-haló!!!!!!!!!

Arikon!
Annyira drága vagy!!!! ((((ölelés)))))
De nem vagyok terhes.... ma ugyebár leesett a hőm... és ráadásként csináltam egy tesztet.... de nem vagyok szomorú.

Már csak azért sem, mert ma megvettük az első karácsonyfánk díszeit..... és most folyxamatosan azt szajkózom a Bálintomnak, h én már most karácsonyfát akarok!!!!! :lol:
Ti is imádjátok a karit?? Én már érzem is a mézeskalács illatot... hmmmm.... :)

babszika
 
 


Babszika,
Azért mérges vagyok a hődre, drukk-drukk a legközelebbiehez. :wink:
Én is imádom a karácsonyt!! Nekünk tavaly volt az első közös ünnepünk és nagyon-nagyon szép volt. Bár nálunk rohanós volt egy cseppet: délre mentünk Anyumékhoz, utána haza. Megajándékoztuk egymást és aztán le az Anyósékhoz. De ettől függetlenül nagyon szépen sikerült. Én is már nagyon várom, IMÁDOK ajándékot adni, kitalálni a másik vágyát.
Vendég
 


Legyél is mérges. Hátha akkor észhez tér és a következő már babás lesz. :wink:

Nekünk is durva lesz a kari, mert a szüleim Gyulán élnek... de nem baj, szenteste tuti, h a kis lakásunkban leszünk és nagyon boldog leszek.
Mondjuk, Bálintom felvetete, h szentestére jöjjenek fel a szüleim és az ővéit is hívjuk át. Hát, ezen még gondolkodom :oops: :roll:

babszika
 
 


Sziasztok!

Arikon:tegnap este annyit gondoltam rád, de sehogy sem tudtalak elérni, mivel csak itt értekezünk, akartam egy nagyon jó műsort ajánlani, amit én meg is néztem ma reggel 7-kor!(élet az anyaméhben)
Babszi:én kariellenes vagyok, legalábbis eddig,(elég nyomós okom van rá... :cry: ) de idén ez szerintem meg fog változni, mivel együtt ünnepelünk a drágámmal.
Vendég
 


Szia Nóri!!!!!!

Az a műsor eszméletlen jó!!!! Én már ezerszer láttam minden részét, de még megnézemmajd párszor :lol: :lol:

Remélem, h ez a karid olyan csudijó lesz, h te is szeretni fogod a karit!
Egyébként nálam sem véletlen, h kettesben szeretném tölteni a szentestét...... :roll:

babszika
 
 


Tegnap este az utolsó 3 percéban kapcsolta be a drága..de megnézte mikor ismétlik és azt mondta, felkelünk és megnézzük, mert őt is érdekli.Ő keltett reggel kávéval, hogy kezdődik a babás műsor....hát kell ennél több? :wink:
Vendég
 


Jujjj, de édeeeeeeees!!!!
Hát, én fordítottról mostanság biztos nem fogok mesélni.... Totál kész van a drágám az éjszakázás miatt.... ma is megy. :cry:

babszika
 
 


:cry:
Ezek szerint nálatok akkor van esély együtt ébredni, ha Bálintod lebetegedik... :oops:
Andival mi újság?Olyan rég láttam...
Vendég
 


Privit írok Nóri.

babszika
 
 


Nóri!
Pont most ír nekem Andi.

Jelentem: ÉL :lol:

babszika
 
 


Viszont most le kell lépnem.
Ébresztem Bálintomat.

Puszka nektek!
És szép napot!!!!!! :wink: Kép

babszika
 
 


Szia Babszi, privi ment, puszi.
Vendég
 


Hali!


CSUCSU, MILLIÓ PUSZI ÉS HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!



Lányok, én is nagyon várom a karácsonyt! Már legszivesebben csinálnám az ablakdekorációt!!!!


Hőm nem mozdul 36,6 ról. Nem tudom nem kevés e. Amellem fáj és ma majdnem kiugrott a rókabőr délelőtt. De szeintem csak azért mert éhes voltam. Viszont a hasam eléggé fájt. Meg most evés után is émelygek és legszivesebben kiadnám a bennem levőt.
Azért nyugtatgatom magam. Ma vagyok kerek 3 hetes. Uram, remélem nem a megfázás miatt van hányingerem! :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Nóri,
De aranyos vagy, h. eszedbe jutottam!Kár, h. nem tudtam arról a műsorról. :(

Viszont ha minden igaz, ez nem az én hónapom, DE most valahogy örültem a menszinek (bár még csak jelzés értékű, de az is valami). Ja, és hogy miért örülök neki, mert a 28. napon (ma) jelentkezett, köszönet a cickának (és Nóri tanácsának). Szóval tudom nyugtával a napot, de szerintem holnapra már teljes erőbedobással megjelenik.
Vendég
 


Arikon: minden rosszban van valami jó...azért örülök! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bien,
örölök, hogy jobb kedvre tudtalak viditani. :D Plusz, ez nagyon jó, hogy ilyen hamar tudnak fogadni benneteket a dokik, meglátod minden rendben lesz. Segitünk is átvészelni a nehéz időszakot, igy könyebben és gyorsabban is be fogsz babásodni!!!

Csucsu,
én mondtam, én mondtam… HATALMAS GRATULA!!! Ez az dominóelv!!! Akkor azt hiszem lassan szolgáltathatod az adatokat a babás táblához (most én csinálom azt)…

Babszika,
nagyon szép ez a történet, én is megkönnyeztem…

A karácsonyt én is imádom, már alig várom, hogy eljöjjön végre. Én is már legszivesebben csinálnám az ablakdiszeket, stb.

Az Élet az anyaméhben nekem is megvan, felvettem egyszer a NG-ről, nagyon megható, tényleg meg lehet nézni többször is. Csak a vége egy kissé elbátortalanitó…
sirkici
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást,jelentem élek.
Péntek szombat forgattam,szombaton átvettem az új autómat,és azóta gyakorlatilag megyek.Most is minnyá indulok anyuhoz,este jövünk vissza,de ígérem pótolom a lemaradásom.

Addig is,mindenkinek drukk,Csucsu,neked pedighalkan,de annyál nagyob szeretettel gratulálok.

Tegnap megnéztem Babszikáék épülő csodapalotáját.Hát,csodaszép lesz,igaz én láttam korábbi fázisban is,és elképesztő,miből lesz a cserebogár,és remélem a legboldogabb karácsonyotok lesz Babszi.

Én is szeretem a karit,de nálunk 3 felé kell menni,mert a gyerek megy apáékkal is,így nehéz 3 napba belesűríteni mindenkit.Mi vándorolunk évek óta,de megszoktuk.Daninak már annyira nem érdekes,mert már lebuktam a jézuskával akkor,amikor 6 éves volt :oops: :lol:

Este jövök,és jól visszaolvasok.

pusza
vedresandi
 
 


Jóreggeltjóreggelt! :D

Gabi!
Mizu????? Hőd?

Arikon!
Ez tényleg nagyszerű hír! De azért remélem, h nagyon nem szoksz hozzá :wink:

Sirki!
Látod, h már hol tart a babókád?? Ez eszméletlen! Tök jó ez a ticker, mert mindig tudjuk, h most éppen milye fejlődik.

Andikám!
Hogy Te milyen drága vagy! Fura, de most, h mondod: tényleg a MI "csodapalotánk". :) És nagyon-nagyon köszi a "legjobb jó"kívánságodat - Micimackó után szabadon. :lol:

Hát, ez a kari dolog nálunk is úgy működött eddig, h vagy anyóséknál vagy az én szüleimnél volt a kari Gyulán. Másnap irány a nagyszülők (mindkét részről).... és hát, a 220km elég durva volt a nagy télben, mert volt, h 5 óra alatt értünk haza, mert nem mertünk 40-nél többel menni (pusztában van az út és hát ott aztán van hóátfúvás, tükörjég, és minden ami nem kéne)

babszika
 
 


Sziasztok!

A hőm 36,6-on stagnál. Nem tudom ennek örüljek e vagy ne. Viszont bármit ki tudnék hányni....
Kép


Ez a jó. Azért vágtam el, mert előtte nem mértem csak hasra ütöttem. Illetve 36,3 van mindig.

Kép
Kép
gabi82
 
 


3 nap és tesztelhetnék....

De az enyhe hányingeren és a cicifájáson kívül semmi... Nem sötétül a bimbóudvar. Pedig elvileg kéne, nem?
Na mindegy. Majd meglátjuk...


Jó pihit mindenkinek!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszi,
igen, nekem is az tetszik ebben a tickerben. Nem nagyon akartam ezt tenni, mert már annyian használják, de végül is az mindegy, igy felraktam. Apa is azt mondta, hogy az ilyen méhecskének, stb. mi köze a gyerekhez, igy az ő kedvéért is van babás.
Ez az utazgatás azért nem semmi nektek, de majd az idén a ti kis csodapalotátokban tartjátok a karit a szülőknek is. :?:

Gabi,
nem iszol véletlenül palástfüvet? Nekem akkor egyenesedett igy ki a görbém, amikor ittam.
Egyébként én is mindig a bimbóudvar sötétedését figyeltem legfőbb terhességi jelnek, tekintve hogy mennyire pms-es fajta vagyok, de jelentem ez nem garancia. Nekem még mindig csak megnőttek a melleim, de nem veszem észre, hogy sötétebb lenne a bimbóudvar. Szerintem csak nyugi, és ha a mensi napján nem jön meg, akkor lehet kezdeni reménykedni. Tudom, könnyű mondani, de hiába idegeskedsz meg agyalsz, akkor sem fogod előbb megtudni.
sirkici
 
 


Sirkici,
nem iszom én semmit. Ezért nem értem hogy lehet ennyire egyenes...
Ilyen még nem volt.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csajok, nálam tavaszodik. Úgy nézek ki, mint egy tavaszi mező. Virágzom, vagyis rügyezem. Tele a fejem pattanásokkal. Még a kozmetilusom is megjegyezte, hogy mi lett velem. Főleg így ciklus közepén.

Babszika,
olyan jó nektek, hogy már így áll a házatok! Nekünk most végre beállványozták a monolitfödémet. Most vasalják és utána öntik betonnal ki. Utána 21 napot kell állnia. Olyan messze még a tető...

Még 6 nap a tesztig!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szia Gabi!

Kirügyeztél.. :lol: Nálam ez közvetlenül piri előtt van, vagy ha zsírosabb kajákat eszem...
Szorítok neked és magamnak is! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nóri,
nagyon drukk Neked!! Privi megy...

Gabi,
látom ebben a hónapban folyamatos önvizsgálatban vagy, nagyon drukk Neked is!! De azért nyugi, addig még van egy pár nap!

Tudjátok dominó!!!
Vendég
 


Szia Arikon!

Na, mizu?cn 2???
Vendég
 


kérdés törölve, privi ment
Vendég
 


Jó reggelt!

Nálatok is ilyen csúnya esős idő van??? :? :(

babszika
 
 


Arikon!
A belinkelt tickered nem múködik.... vagy csak nekem nem? :shock:

babszika
 
 


Hali!

Itt is rossz az idő. Én sem látom Arikon vonalzóját.

Nóri,
eddig én is előtte rügyeztem ki, de csak 1-2 nappal előtte és közben. Most viszont már 16-a óta. Nagyon gáz.
Amúgy én is szorítok neked. 2 nappal előttem vagy. Érzel valamit?

Nagyon izgulok a holnap miatt. Megyek a hormoneredményeimért 11-re. Remélem nincs semmi bajom!

Csucsu,
van valami hír? Mikor mész dokihoz? Azóta teszteltél? Azért drukk az első vizsgálatig!!!!!

BÁRCSAK IDÉN MINDENKI BEBABÁSODNA!!!!!!!!!
:D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csucsu: Gratulaaaa!!!! :lol: :lol:

Babszi: Az a papagáj marha jól nyomja! :lol: :lol:

Krisz: Hajrá, hajrá!

Gabi: Mellbimbó sötétedésről csak annyit, hogy nekem pl. már vagy az 5. hónapban sötétült be...Szóval addigra bizti feltűnik más tünetből, hogy terhes vagy! :wink: :lol: Egy teszt vagy ilyesmi....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok. Kicsit barnáztam ezért tegnap bementünk a kórházba. Ott egy doki megvizsgált de nem volt ultrahang mert 1 emelettel lejebb volt az. Nem tudom miért nem tudtunk lemenni na mind1. Ujjal vizsgált. Azt mondta nem látja, hogy barnázok ezért nem ir fel gyógyszert. Pihenjek sokat.
Na jól megnyugtatott mi?
Holnap veszek egy tesztet mert nem tudom azért megnyugodnék ha a barnázás után kimutatná a teszt .
Hétfőn tudok menni ultrahangra.
Na de addig meg is hülyülök.


ANdi: Új autót is kaptál :) De jó :) Hatalmas gratula. Ügyi vagy. Te vagy a babnet fönőknője :)

Kép
csucsu05
 
 


Gabi:drukk még mindig...hogy érzek e valamit?öööö igen, egy hete fáj a hasam, szurkál, mint mikor meg fog jönni.Nem vagyok túl feldobva ettől.Evvan. :roll:
Holnap meg minden oké lesz a hormonjaiddal, nyugi. :wink:
Vendég
 


Már 2 napja hányingerrel küzdök. Nem bírom tovább. Holnap reggel teszt. Valszeg nega lesz mert még korai. De nemm baj.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Nóri, ne add fel! Én sem teszem!
Csak ha megjön. De akkor meg új hónap új remények!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!
9 év fogamzásgátló szedés után, májusban abbahagytam a tabletta szedését. Azóta sajna minimum 2 naponta menstruélok, de ebben a hónapban a 45.napon tartva semmi.
A teszt negatív lett. Még az ovulációs kalkulátor is csődöt mond az esetemben:(
Jó, hogy itt ilyen szép sikertörténeteket látni, ezentúl ide jövök okosodni:)
agisol
 
 


természetesen nem 2, 42 naponta:)
agisol
 
 


Jó reggelt!

Agisol!
üdv közöttünk.
Mesélj magadról és gyere gyakran!!! :wink:

Én ma agyhalott vagyok.... egyszerűen nem bírok ébren maradni. pedig a m.helyemen talán nem kéne aludnom :? :D

babszika
 
 


sziasztok! Szép reggelt Mindenkinek!

Agisol üdv a fedélzeten! :)
A fogamzásgátlóról annyit, hogy mivel ilyen sokáig szedted- 9 év- ne csodálkozz, ha nem áll még be a mensid....

Csajok!!!
Ma van a 15. ciklusnapom. elméletileg tegnap volt pém....
Nos, ami azt illeti....... :oops: :oops: :oops: Apával akcióba lendültünk............. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Most viszont alig várom november 5-6-ot. (Beszámoztam a naptáromat, és akkor leszek a 27.28. napon................:)))))

Szép hetet Mindenkinek!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Nos, valóban bénáztam a vonalzómmal, de majd megpróbálom valahogy feltenni.
Nóri,
Ne izgulj előre, menszihez hasonló tünetekkel még lehet ott babó. Én mindenesetre nagyon szorítok Neked!!!
Babszika,
látom Te is új hónapos vagy.
Agisol,
üdv közöttünk. Mesélj magadról!
Én hasonló cipőben jártam mint Te. Januárban hagytam abba a fogigátlót (9 év után) és nekem is 37-42 napos ciklusaim voltak. Azonban az utolsó menszimet duphaston-nal tudták csak meghozni, 63. napra. DURVAAA! Viszont ebben a ciklusban cickafarkfűt ittam 1-14-ig és 28. napra meg is jött. Komolyan mondom tök boldog voltam. Tudom, h. hülyén hangzik, de megnyugodtam... De persze nem akarok én erre rászokni, úgyh. remélem legközelebb több mint 9 hónap múlva jön meg. :wink:

Gabi,
szerintem ne kapkodd el a tesztelést. Hisz még Te is sejted, h. nem lehet még pozitív, akkor meg felesleges előre elkeseríteni magad. Szerintem várjál a 28. napig. Neked is drukk!! :)
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Arikon:segítsek vonalzó ügyben?
Vendég
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Nori, engem is tegyél fel a táblázatba!!! :)

szeptember óta próba, 27 éves vagyok.
Cikluson 27-28, nincs még gyerkőc!!! De remélem hamarosan!!! :)
Ja, és Elevitet szedek!!!

Köszönöm!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány!
Azért még holnap is dolgozzatok rá apával. Biztos ami "ziher" :lol: :wink: :oops:

babszika
 
 


Babszi: :oops: nemsoká odanyomatom!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?