Új privát üzeneted érkezett!

Lilia! Hajrá!!! Pozitiv enegi! A kamillatea nem olyan vészes! Én kifejezetten szeretem!!!

Kép
kislibus
 
 


Köszi köszi. Én még egyelőre nem merek örülni, majd ha pisilek egy tutibbat.

Közkívánatra:

Kép

tjuca
 
 


Ebben a legfelső lh teszt, alatta 20-as, alatta pedig 25-ös. Szabad fénynél jól lehet látni, de nagyon nehezen lehetett lefényképezni. :lol:

Jó éjt, én már csak szerdán leszek újra. 8)

tjuca
 
 

 
 

Elég határozottan látszik. Doki?
Miazhogy csak szerdán jössz :?: :?: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :)
Jól van... :)

Kislibus köszi. Egy csomó dolog van, amit gyerekkoromban szerettem nagy tételben fogyasztani, aztán megcsömörlöttem. A kamilla is ezek közé tartozik. Dehát az egészségért bármit... :) Titkon remélem, hátha ágyazódás is van a dologban, bár nem tudom, hogy annak van-e tünete.
lilia

Kép
lilia
 
 


Lilia, megy a drukk!!!

túl vagy a PÉ-n? mert ha nem, akkor ne itt lebzselj, hanem irány az ágy! Attól jobban leszel, a kamilla elég kiábrándító...

Juca!
Érezzétek jól magatokat, és vigyázz a "gyümitekre"!

Pusza, Mimi

Kép
zmimi
 
 


Mimi
Köszike. Elvileg túl vagyok a pén. Nem szoktam eszközzel ellenőrizni a pé-t, csak a nyálkából sejtem, meg két görbém is középre hozta ki. Kíváncsi vagyok, hogy pontosabban mikor van, úgyhogy ki fogom próbálni a tesztet, vagy az ultrahangot fogom igénybe venni.
Ott vagyok egyébként :) de egyedül :(
Majd kiderül két hét múlva, hogy sikerült-e.

Reggel ijesztgettem magam, hogy lehet méhenkívülim van...

Szóval szokatlan ez a fájás.

lilia

Kép
lilia
 
 


Sziasztok!

Lilia,
Én drukkolok, hogy semmi gond ne legyen! Lehet valaki fészkelődik odabent. :wink:

Juca,
Így is szépen látszanak! Jájj de jóóóóó! :lol: :lol: :lol:

Én egyre jobban, ami annyiból áll, hogy egyre kevesebbszer jut eszembe mi történt … :roll:
És nagyon várom a hétfői dokilátogatást, nagyon bízom benne, hogy minden oké.

KépKép
dreika
 
 


Dreika
Köszi. Örülök, hogy jól érzed magad. A te dokid dolgozik hétfőn (most hétfőn)? Lehet, hogy én is megpróbálok bejelentkezni.

lilia

Kép
lilia
 
 


Dreika
Köszi. Örülök, hogy jól érzed magad. A te dokid dolgozik hétfőn (most hétfőn)? Lehet, hogy én is megpróbálok bejelentkezni.

lilia

Kép
lilia
 
 


Dreika
Köszi. Örülök, hogy jól érzed magad. A te dokid dolgozik hétfőn (most hétfőn)? Lehet, hogy én is megpróbálok bejelentkezni.

lilia

Kép
lilia
 
 


Aha, rendel.
Bár hozzá ha nem rendel is lehet menni bármikor a kórházba.
Jó fej. :D
Te dokid hol dolgozik? Mikor volt a vetélésed?

KépKép
dreika
 
 


Vettem ülőfürdőt, tengeri sósat. Most meg mintha összehúzódások lennének a pocimban. De fura.
Az enyém most már Sote külsős, de ott még sose voltam. Magánrendelőjébe járok, az elég ritkásan van.
Én itt kakukknyuszi vagyok, mert az pont két éve volt, de nem volt tervezett , igy nagy megrázkódtatás sem. Meg nem is missed ab, hanem egy mensivel távozott. Épphogy kimutatta a teszt (mondjuk az uccsó már jó erős volt). Innen tudom, hogy melyik teszt pozitív, mert 32. nap körül a szemem szétfolyt úgy néztem, de nem tudtam egyértelműen értékelni. Aztán pár nap múlva kiderült miért nem.
Ha nem olvastál vissza, nekem egy méhkürt eltávolítás volt sok éve, ami csökkenti az esélyeket, de doki szerint nem annyira.
A társaság miatt jöttem ide főleg.

jóéjt!
lilia

Kép
lilia
 
 


Juca,
én is ilyen lúzer hónapot szeretnék. Ezek szerint a tökéletes hónapok nem is olyan tökéletesek! Gratulálok nagyon!!!!

Monti,
mi is elutaztunk Debrecenbe, hátha összefutunk, azért vicces lenne, pont itt :D

Dreika,
ha már felkelsz, és felöltözteted a fiadat, akkor semmi értelme a hőmérőzésnek. Azt abban a pillanatban kell, mikor felébredsz, úgy, hogy meg sem mozdulsz, mert csak úgy ad normális eredményt. Elvileg még annyit sem lehetne, hogy lerázod a hőmérőt. Én csalok amúgy, mert fülhőmérővel mérem, az 1 másodperc, annyit bármelyik gyerkőc kibír. Nem teljesen pontos, de viszont a lényeget mutatja, hogy volt-e peteérés.

Képzeljétek, újabban nem tudom tisztába tenni Lilit, na meg tegnap a tökfőzelék maradványainak eltávolítása is gondot okozott, mert úgy öklendeztem. A baj csak az, hogy erre nem tudok ráfogni semmit, mert nagyjából mindig is ilyen voltam. Bár ma reggel már a saját dolgomat sem tudtam intézni a WC-n öklendezés nélkül... De hát lúzer hónap eléggé....

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok!

Na, csak lúzerkedjetek bátran, Juca példáján felbuzdulva!!! :lol:

Mindenkinek megy a drukk, aki épp peteérik v beágyazódik stb!!!!

Én minden reggel öklendezem egy darabig, rém, mert én nem vagyok az a hányós-típus... :?

de aztán alábbhagy, du-este már egész jól vagyok! :wink:

Puszi Mindenkinek!

Kép
zmimi
 
 


Lúzerkedés..... Lina! Mikor is kell tesztelned???!!! :lol:

Kép
kislibus
 
 


Remélem nem haragusztok, de mostantól nem nagyon fogok jönni. Majd olvasgatlak benneteket és nyomatom a :D fejeket, a valakinek sikerült :)

Irtam egy hosszú levelet, de aszem túl negatív lett volna ehhez a topikhoz. Túl nagyot estem...
:roll:

Kép
kislibus
 
 


Kislibus,
majd valamikor jövő hét végén! Mi a gond? Küldd el nyugodtan a negatívat is, aztán majd mi felvidítunk!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok
De jó sokan bbásodtok....Dreika huzzunk bele.
Hogy vagy ?Elmúlt a vérzésed?
Én már nagyon jól vagyok, már a jövő is hivogatóbb, nem búslakodom annyit, Péntek óta itthon van a párom, csodálatosan érezzük magunkat, a kisfiam is zabálni való, a 2 hapsi 2 oldalról ölelget.
Nagyon örülök nektek, minden pocakosnak még egy kevés idő és én is csatlakozom hozzátok.REEMÉÉLEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is bekerülhetek a táblázatba??????????
Vendég
 


Lina,
na ha beindulnak a lúzer hónapok ... :lol: :lol: :lol:
Magamnak is olyan "jucás lúzerest" kívánok. :D

Kislibus,
és nem jobb, ha kiírod?

Napsugár,
oké, én benne vagyok, hajrá! :D
Még pecsételgetek, már elég kevés, de azért van. Holnap megyek dokihoz UH-ra, remélem mond valami megnyugtatót, bár eléggé félek. Meg elvileg a szövettan is meglesz már. Kedden már 2 hete lesz a műtétnek.
Mennyi idős a kisfiad?
És elvileg akkor mikor próbálkoztok újra?

KépKép
dreika
 
 


6 éves lesz januárban.
Elvileg ...nem tudom....rábízzuk a természetre.
Remélem nem lesz semmi bajod.Majd írd meg mit mond a doki, mért vérzel ilyen sokáig.
Vendég
 


dreika, egy napon volt a műtétünk...
:(:(
remélem egy közeli szülés egy egészséges babával
is egy napon lesz!:):)
esztiilil
 
 


Voltunk este Aquaticumban jacuzzizni. Nyugtassatok meg, hogy ha véletlen beágyazódott egy babóca, azt nem tudta lerázni. Ilyeneken agyaltam végig.... tiszta hülye vagyok :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!

Juca!
Gratulálok! Ezt Neked küldöm:
Kép

Kinga nagyon aranyos, olyan komoly arcot vág, mint aki tényleg dolgozik! :D :D :D

Erika!
Köszi!! Állítólag Én voltam ennyire szőke baba. Sokan a mai napig kérik a hajfestékem, és nevetnek, amikor mondom, h a Jó Isten festette a fiam és a saját hajam is :lol: :D

10,5 hónapos kora óta jár Ábi. Az ismerősőd kisfia mikorra nőtte ki???

A mai dokilátogatáshoz sok erőt, veled vagyunk!

Nati!
Örülök, h segíthettem! A kisfiadnak Boldog szülinapot!!!!! Milyen volt a buli?? Képek??? (segítek feltenni, ha gond, sőt a vonalzóban is szívesen közreműködöm csak szólj!)

Kép

Kislibus!
A gyerekorvosunkkal konzultáltam és a gyereksebésszel. Szerintem ezzel nem lihegtem túl a dolgot, sokkal többet is megtennék, ha a fiam egészségéről van szó! :)

Lehet, h tényleg jót tenne, ha pihennél, nem a baba lenne minden gondolatod és akkor sikerülne. Kívánom a legjobbakat!!

Mimi!
Aranyos a fiad!!!!! Hogy vagy????????

Napsugár, Eszti Lilia!
nektek is a legjobbakat!

Linácska!
Az örök bizakodó mondatja velem, h babásodsz! :lol: Ez az émelygés nem véletlen!
NYUGI-NYUGI-NYUGI!!!!!
Már korábban irtam, (bocsi az ismétlésért!!), h mi wellneseltünk a 4 napos hétvégén, mindent tettünk ami jólesett, uszoda, masszázs, szauna, jakuzzi, gyalogtúra, hegymászás, kisvasút....... Utánna pár nappal lette kétcsíkos a tesztem, majd megszületett Ábel......
Ha Nekem bejött, miért ne jönne be Neked is???? SZORÍTOK, MINDEN RENDBEN VAN!!!!!

Szép napot, jó pihenést!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!!
Jucaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hú!!! Ezekből a csÍkocskákból lesz egy nyári babaácska 8) 8)
szuper!!!!!!! Az erősség meg tök mindegy, ott van és kész!

mi csütörtökön voltunk Győrben, megkérdeztük, mi legyen a kryos bébikkel legyen-e dajkaaaannyyya v. bbbééérrrrannyya (így nem talál rá a kereső), és azt mondta a doki, hogy ne is gondolkozzunk ezen, tilos Mo.-on, és az is lesz.... :( :( :(
Úgyhogy januárban megyünk a fagyikért :shock: :shock:
nov.-ben pedig az öribabás tanfolyamra végre :D
azért ez a 2008 csak jó év lesz!!!

puszi, anna
madaran
 
 


ja, ciklusn.: 19 ----mert azért a spontánra is gyúrunk!! :oops: :roll: :wink:
madaran
 
 


Sziasztok.

Juca :cry: megkonyeztelek,remelem most minden rendben lesz.
meg nem gratulalok,annak is eljon az ideje :wink:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok a fiam nevében is a jó kivánságokat! Az első 20 percben elgondolkodtam, hogy jézusom mire válalkoztam, azután lehiggadt mindenki és egész elviselhetőek voltak! :D
Mindjárt rakok fel képeket
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


A többi képen látszanak a fiam barátai is, aztán nem akarom , hogy esetleg valamelyik viszontlátná őket itt anélkül, hogy megkérdeztem volna.
Vendég
 


Juca,
szoktalak titeket olvasgatni, látom a csíkokat 8) Gratulálni majd később fogok, most mennek az óriási drukkok +++++++++++++ !!! :lol: :lol:
kisün
 
 


Sziasztok.

Jucaa nagy nagy gratulaa a csíkokhoz. Bizony ott vannak azok a zebrák.

LÁNYOK, LÁNYOK BENNE VOLT!!!!!!!!

Le fényképeztem a tvből. Őt mutatták szinte csak. Pedig volt vele vagy 50 gyerek de ő lett az első és így őt mutatták. Tök jóóó.
EZ ŐŐŐŐ. A kockás kabiban.
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, jól vagyunk, csak nyakig ülök a náthában..... :roll:

Kirándulni voltunk ma, ki vagyunk dőlve.

Teszek egy képet a madárijesztőről, amit a nagyfiam készített a suliban.

Kép

Szerintem olyan szép lett!

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Na ma sikeresen megjártam az orvost és MINDEN RENDBEN VAN!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon boldog vagyok. Meg kell várni a mensit és utána hajrá! :D
Most még nincsen peteérésem, de következő hónapban már lehet is, azt mondta annál nagyobb ennek az esélye, minél közelebb jön meg a 28 naphoz. :roll:
És mivel tudja, hogy februárig ha nem esek teherbe megszakadna a 3 év, így ha decemberben sem sikerül, akkor januárban már rásegítünk. :wink:
Most napi 1 folsavat és 2 naponta Elevitet kell szednem.
A szövettan csak szerdán lesz meg, de szerinte semmi nem fog kiderülni, csak annyi, hogy méhen belüli terhesség volt, ezt meg eddig is tudtuk.

Eszti,
Úgy legyen! :D
Te hogy vagy?
Meddig véreztél?

Lina,
Ha a baba beágyazódott, akkor tuti élvezte ő is a kényeztetést. :wink:
Semmi baja nem lehet ettől!

Zsuzsu,
Nagyon szép ez az idézet, el is mentettem magamnak.
Ismerősöm kisfia most 22 hónapos és azt hiszem 4 centi van a térdei(?) között még. Az elején talán 8 centi volt ez.

Madaran,
Igazad van! 2008 a MI ÉVÜNK LESZ!!!!! :D :D :D

Nati,
Fiadnak boldog szülinapot! Jó buli lehetett. :)

Mimi,
Nagyon ügyes a fiad! És nagyon huncut a mosolya. :)

KépKép
dreika
 
 


Jóóóóóó reggelt!!

Dreika köszönöm szépen a jó kivánságot, a bulit inkább számomra kissé fársztónak nevezném, de a gyerek nagyon jól érezte magát.

Nem tudom lányok tudtok e nekem segiteni, a kicsi fiam szombaton hagyta abba az antibiotikum szedését, meggyógyult, erre egész éjszaka lázas volt, és még most is alszik, pedig percre pontosan reggel 6-kor kel. Mit lehet ilyenkor tenni, már igy is megy a hasa a gyógyszertől :cry: . Van valami ötletetek?

Legyen szép napotok!
Vendég
 


Nati,
Lili is szerdán hagyta abba, ma reggelre megint taknyos. Pont azon tanakodtam én is reggel, hogy ilyenkor mi van. Normaflore-t adtál az ab mellé? Csak nem kellene újra ab, nem? Mekkora a kicsifiad?
Homeobogyót nem szoktatok? Én még Lilinél nem próbáltam, magamon csak néhányszor, mikor terhes voltam, de jó volt. Most már lehet, hogy Lili is el tudná szopogatni.

Dreika,
a szövettantól tényleg ne várj sokat. Nekem a TORCH-ból sem derült ki semmi, vagyis annyi, hogy amit 14 évesen kaptunk rubeola védőoltást, és azt mondták 15 évig jó, na annak még van hatása, pedig 30 éves vagyok.
Nekem a hormonok voltak összekuszálódva, de most már ha terhes leszek talán lehet pótolni.

Vera,
gratula a fiadnak. Amúgy hogy került bele a filmbe?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nati, Lina,
jobbulást a kis betegeknek!

A homeós cuccok tényleg jók, én is szedtem már (szülésnél és tejre), de a fiam is kapott már a bőrére, mikor pár hónapos volt. A mi doktornénink homeós, így általában mindenkinél ezzel kezdi. A piciknek pár csepp vízzel kell feloldani és műanyag kanállal beadni. Biztos elszopogatja, mert édes.
Immunerősítőt adtok nekik? Cebion?

KépKép
dreika
 
 


Igen, Normaflore-t is adtam. Az a baj, hogy egy hónapja is igy jártunk, láz ab., 1 hét múlva ismét láz és ab. Most megint itt tartunk. Homeos dolgokat még nem próbáltunk 7 hónapos.
Vendég
 



Vera,
melyiken? Liliét is beadtuk egy helyre, de április óta semmi. A honlapjuk alapján pedig elég profinak tűntek, a partnereik is meggyőzőek. Összesen kétszer hívtak, hogy vigyük el Lilit válogatásra, de ott meg akkora kavar volt, hogy csak na, tömeg, sorbanállás, na szóval mi nem ilyesmire gondoltunk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok

Nincs baba, vasárnap megjött. köszi a drukkokat.

a 32. 33. nap csináltam 1-1 lh tesztet próbaképpen, és a 34. napon is, és gyengültek a 2. csíkok. tehát várható volt. készen van a vérképem is. a progeszteron a 26. napon 67,8 volt, ami kafa terhességhez, tehát nem ez volt a gond. LH FSH arány 2:1.

Valamikor elmegyek majd dokihoz.

Most vegyes gondolataim vannak, éjjel pedig úgy görcsöltem, mint mikor egyperces fájásaim voltak. Kicsit unom a félelmet, át kellene gondolnom a gyerektémát. Egyre jobban érik bennem, hogy Kinga egyke lesz az elképzeléseimmel szemben. :-(

Igyekszem jönni, de ezer a dolgom.

Juca

tjuca
 
 


Juca,
nagyon sajnálom! :(
Gondold át, az bizti jót tesz és hozd meg a legjobb döntést! :wink:
Drukkolok nagyon!

KépKép
dreika
 
 


Juca! :cry:

Kép
kislibus
 
 


Juca
sajnálom :cry: :cry:
(bár tudom korai erről beszélni, de azért gondold meg, lehet hogy nem most lesz tesója Kingának, az is lehet pár hónap, esetleg év múlva. még bármi lehet... megértem hogy félsz.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Juca,
sajnálom!!! A doki mondott valamit a véreredményekre? Konkrétan FSH:LH-ra? Nekem mondjuk durvább 3:1 volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lányok!
Mit jelent az FSH:LH? :oops:

KépKép
dreika
 
 


Dreika,
Az FSH:LH ugye két hormon aránya, a lényeg, hogy nagyjából 1:1-nek kellene lennie végig a ciklusban. Jó, peteérés előtt az FSH dominál, utána az LH, de nagyjából 1:1. Akinek az LH nagyobb, az PCO gyanúra ad okot. Hát nekem az 1:3 aránnyal több, mint gyanús.

Ez az e havi görbém. Szerintetek lesz holnap valami? Vagy van valaki? :D Bár hogy őszinte legyek, semmi jelét nem érzem az utóbbinak :cry:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk Sopronból, ma még szabin vagyok.

Juca!
Borzasztóan sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Azért ne keseredj el ennyire nagyon,és ne add fel!Bár tudom, könnyű ezt mondani,de nekünk itt nagyon meg kell küzdeni a babáért,sokkal jobban, mint másoknak.Fiatal vagy még, meglátod, össze fog jönni.Majd az orvosok segítenek.

Én is elhatároztam, hogy ha most sem jön össze, elmegyek egy másik dokihoz.Lehet, hogy clostyt kellene szednem, akármennyire idegenkedem is tőle.Most már én sem fogok a csodára várni.Arra nincs időm. :cry:

Nati!
Nagyon sok boldogságot kívánok a kisfiadnak!

Lina!
Nagyon biztató a görbéd!Szerintem komoly esélyed van a VALAKI-re!

Én ma vagyok a 26. napon.És nem érzek semmit.Vagyis néha émelygek egy kicsit, de a múltkori hónapban is így volt.A hőm sajna elindult lefelé...úgyhogy nincs sok remény.

Mit gondoltok, ha a ciklus első felében néztek csak hormonszinteket,az elég?Abból is kiderül minden?Ha az jó, tuti, hogy a második felében is jók a hormonok?
Vendég
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Juca!
:cry: :cry: :cry:
Biztosan lesz tesóbaba, csak talán későbbre tervezi a költözést.

Vera!
Én is láttam a fiadat, őrá tippeltem pont, csakamilyen lökött vagyok, a másik topikba írtam meg.
:oops: :lol: Kérdeztem is, hogy a kockás kabátos volt az?Vmiért őrá tippeltem. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca... :cry: végtelenül sajnálom!

Ne add fel! Csak tudnak vmiben segíteni az orvosok, h mitől lehet ez, ha jó a progid! NE ADD FEL!!!

Puszi, Mimi

Kép
zmimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?