Új privát üzeneted érkezett!

Titi

Nagyon izgulok érted!
Gondolom ezt már nem fogod olvasni.
Hidd el jó kezekben leszel bent a kórházban. Tudom, hogy most eléggé félsz attól mi lesz, de csak arra gondolj, hogy a kicsikédnek a lehető legjobbat akarja mindenki. Ha pedig tényleg Balimamának lesz igaza a császár miatt, ne keseredj el. Inkább kezdjél el megbarátkozni a gondolattal.
Sokszor puszilunk és vigyázz magatokra!

Lányok most csak ennyire futotta az időmből.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Jaj én is nagyon izgulok, mi lehet Titivel.
Remélem Eszter ahogy kap valami hírt róla rögtön jön.

Balimama
Remélem sikerül pihenned. Anyósod megérkezett segít?

Verzsike
Áron éppen próbálja berakni a cumit Ágika szájába, de nem nagyon jött össze.:)

Virág
Örülök, hogy nem készített ki a meló és továbbra is nagy hévvel mégy újra.
A bébifelvigyázás továbbra is jó, rendik a szülők?

Sziszike
Nagy meglepit szereztél anyukádnak,
Gondolom ma próbálod kipihenni a tegnapot, már amennyire ez lehetséges a gyerekek mellett.

Koda
Mi van veletek? Apeh ügyben van valami mi lesz a pénzetekkel?

Oné
Ne aggódj Rézi miatt, ez természetes, hogy sírdogálnak még az elején van aki egy hónapig pityereg ha jön érte a mama. Hidd el napközben jól érzi magát, de ha néha eszébe jutsz akkor még elérzékenyül.
Légy erős és ne lássa rajtad, hogy ez neked is rossz érzés, mert akkor neki is nehezebb lesz túllépni ezen.
Tudod én is azt vettem észre hogy Áron dupla annyi feledatot ad egyedül mintha ketten lennének, itthon. Olyan mint egy atomgolyó nincs egy perc nyugta sem.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!most értem haza és rohantam egyböl hozzátok!van valami hir már titiröl?nagyon izgulok és idegeskedem!remélem minden rendbe lesz!

bufo hát ja nagy hévvel megyek de csak azért ám mert tudom hogy itt jobbat nem fogok sose találni!ma pl egy ablakot ott is kellett hagynom mert fönök kettövel többet adott nekem meg menni kellett nimiért!de nem volt gond belöle!most bejelentettem nimit kettöig hogy biztos ami biztos ha esetleg kések akkor ne legyen gondunk!
babysitterkedés is jo kedvesek a szülök mert ugymond haverjaink!tegnap pl lecsesztek hogy 3napja hozzá se nyulok az üditökhöz miért nem iszok!mondom nem vagyok szomjas!négy féle piát kiraktak nekem hogy tudjak válogatni!jövöhéten reggel megyek akkor meg reggelit is kapok de hát én sosem reggelizek!amugy 40percet kell kiscsajra vigyázni ugy hogy alszik és orát fizetnek!

na megyek rendbe vágom a lakást meg kéne valami kaja is!

puszi mindenkinek jövök folyamatosan hátha lesz hir titiékröl!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
koko
 
 


Bocsi lányok,reggel óta úton voltam,most estem haza,Titi jól van,ugyanabban a kórteremben fekszik mint tavaj és ugyanabban az ágyban.Reméli ez szerencsét hoz majd neki.Este beszélünk bővebben és azonnal megírok nektek mindent.

Most csak ennyire tellett,mert visszavittem a gyerek cipőjét,ami atomjaira esett és beküldik a kermibe,jegyzőkönyv,várakozás :evil: ,aztán bankügyintézés volt :evil: ,végül meg bevásárlás és a hazaút,ami másfél óra,most meg rohanok főzni.De este jövök. :oops:

Puszi mindenkinek

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

CSak egy perc, mert Babó éhes...
BEszéltem Titivel, minden rendben van. Egyenlőre szó sincs császárról, csak diétáztatják meg kap vérnyomáscsökkentőt és kell mennie minden nap ctg-re. Nézik, hogy van-e fehérje a vizeletében és lehet még pár nap múlva haza is engedik.
Holnap megyek hozzá, utána írok többet, bár egyenlőre Titi is csak ennyit tud. A saját dokijával még nem is találkozott.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Infók Titiről!Jól van,megnyugodott,holnaptól 24 órás vizeletgyűjtése lesz,mert reggel nem volt fehérje a vizeletében és a vérnyomáscsökkentőre is jól reagált.Viszont a 24 órás gyűjtés alapján döntik el,hogy mi is legyen vele.Ha az rendben lesz,akkor hazaengedik és tovább diétázik és szedi a vérnyomáscsökkentőt.Ha esetleg az rossz volna,akkor császár.A dokija nagyon megnyugtatta és vigasztalta,hogy jók az eredményei és jó eséllyel hordhatja végig a babát és szülhet majd természetesen.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Légyszi segíts nekem. A babazsúron láttam, hogy a szőnyeg alá vágtál vmi csúszásgátló alátétet. Hol lehet venni oylat? NAgyon drága? Köszi
Puszi
verzsike
 
 


Eszter, Erzsike,
köszönjük a híreket Titiről! Nagyon örülök, hogy jók az eredményei, ez megnyugtató!
Az meg kifejezetten jó, hogy a dokija ilyen vele! Örülök, hogy rátalált erre az orvosra!!!
Pusziljuk őt sokszor, és irjátok meg légyszi, hogy marad-e benn, mert akkor esetleg én meg meglátogatom őt szombaton...
csné
 
 


Verzsike!

Titinek puszi ha meglatogatod. :lol: Ez nagyon jo hir.
Ikeaban arulnak csuszasgatlot szonyeg ala.

Tobbiektol bocsanat,nincs fizikailag meg lelkileg se erom irni,es nem akarok panaszkodni amikor mindenkinek annyi baja van(lasd Titi,Balimama szegeny...Koda.tovabb is sorolhatnam.....) Szoval majd jovok!


Eszter teged se felejtettelek el,de most tarsalgasra se lennek alkalmas. SOrry :roll:

Puszi nektek!
momo35
 
 


Sziasztok!
Én is nagy rohanásban vagyok!

Köszönjük a híreket Titiről. Én is úgy szeretnék bemenni hozzá, csak a gyerekeket nem tudom hol hagyni. De nagyon sokat gondolok rá. Örülök, hogy jók lettek az eredményei, jó lenne, ha még hazaengednék.

Erzsike!
Az Ikeában lehet venni, de én nem szerettem. Nekem ugyanúgy csúszott tőle a szőnyeg, bár lehet, hogy csak én voltam béna. Most 2 oldalú szőnyegragasztóval fixáltam le őket az előszobában.

Zsuzsa!
Küldtem e-mailt. Jaj, én már nagyon várom a tornát!

Virág!
Amilyen depis vagyok mostanában, lehet, hogy komolyan veszem az invitálásodat!

Momo!
Még mindig nem tettél fel képet a házikóról! Ejnye-bejnye!

Koda!
Ha jöttök, én is talizni akarok veletek!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el, olvasok, csak Marci beteg és egyedül vagyok a két fiúval....és persze én is elkaptam valami toroknyavaját....jövök ahogy van időm és erőm!
Olvastam mindent, írni is fogok mindenkinek.

Addig is köszi mindenkinek a hozzá (hozzámszólásokat) a leírtakkal kapcsolatban. Nem akarom a témát tovább ragozni, de kedvesek vagytok, puszi!!!!!!
És köszi a híreket mindenkinek Titiről!

Puszi!

Nézzétek mit tudunk már :lol:

Kép


Marci álandóan a kiságyban van :P

Kép

És ez megy most minden nap:



Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Mesi:)
Jaj az nagyon jó lenne, ha veletek is összejönne a találkozó. Remélem tudunk találni egy helyet és időpontot, ami mindekinek jó lesz:) Legalább meggyöntölöm a gyerkőcöket. Bár Zsoltika biztosan nem engedi már meg
:D

Zsuzsa:)
Köszi a kérdést, szerencsére Gabi tegnap szerzett egykis pénzt, amivel úgy néz ki kijövünk addig, amíg nem jönnek a nagyobb munkák. Úgyhogy most már semmi akadálya a pesti útnak és a találkozónak. :)
A Apeh pedig levette a pénzünket, az már nincs...azzal amúgy is tartoztunk....csak az volt a baj, hogy olyan hirtelen nyúlta le és az összeset......

Kicsi!
Valami baj van? Beteg vagy? csakmert írod, hogy fáradt vagy és nem erőd írni. Remélem semmi komoly!

Erzsike:)
Annyira édesek a hálózsákos fotók. Én is szoktam így "vakon fényképezni" :lol:

Ági:)
Tényleg olyan jó lenne, hamegint fagyiznánk együtt :-) Hátha sikerülne eljönnetek! Akkor tuti összehozzuk!
Igazából sajnálom is a levelezések végét, de inkább örülök neki, mert ez csak azért van, mert itt vannak a gyerekek, akiket annyira vártunk! :)

Momo!
Mi történt már megint? Olyan szomorú volt a hozzászólásod!

Eszter:)
Tök jó, hogy elmentél Titi dokijához! Remélem tényleg meg leszel elégedve vele!
És az is olyan jó, hogy az UH-on mindent rendben láttott.
A te kisfiadat hogy fogják hívni?

Virág:)
neked külön köszönet a hozzászólásért, a soko-sok kedves szóért:)
És grtaulálok a munkáidhoz!!!!!

Bencét lehet, hogy vinni kell a bőrgyógyászatra.
kb. 3 hete rengeteg, apró, tűhegynyi, bőrszínű kiütések jöttek ki az arcán. Főleg az orrán,a szeme alatt, két oldalt az arcán, a homlokán. A szája körül nincs,és az állán sem! Nemrég a jobb füle mögött is kijött rengeteg, de az 3 nap alatt elmúlt. Igazából csak akkor látni, ha úgy éri a fény a fejét. Alig van már szabad bőrfelület, ami nem kiütéses. Szinte egybefüggő tűhegyni kiemelekedések vannak a pofiján. Olyan, mintha "sömörkés" lenne.
Semmi újat nem kapott enni a kiütések megjelenése előtt. Beba 2 tápszert kap napi 2 x 220 ml lebontásban, de ezt is itta már 1,5 hónapja a kiütések előtt. Mosóport se váltottunk. (a fején kívül máshol nincs is kiütés) Korának megfelelő üveges bébiételeket eszik, de ezeket is 4 hónapos kora óta fokozatosan vezettem be. Elhagytuk a Gabi mosakodószert is, már csak a gyógyszertári fürdetőt használom, de semmi...
A dokinő azt mondja kenjem testápolóval......nem sok változás van. Olyan ragyás az arca, bár csak közelről látni. Nincs ötletem mitől lehet, úgyhogy jövőhéten elviszem bőrgyógyászhoz.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Bocsi még mindig nincs időm írni, csak Titi miatt ugrottam be, hogy mi van vele?Remélem, hamarosan hazajöhet!
Ne haragudjatok, de nem olvastam még, a férjem állandóan itt ül.Szegénynek nagyon sok munkája van, most is csak 5 percet kaptam :(
Próbáltam ennek a prolaktin-szintnek utána nézni, ...
ó visszajött a férjem.A körzeti doki írhat erre beutalót?Mármint a vérvételre?Mennem kell.
Szép napot mindenkinek!

rimar
rimar
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is nagyon izgulunk Titiért!!!!!!

Rimar!
Szerintem próbálkozz a nőgyógyásznál, nekem ő írt beutalót a prolactin szintre! Gondolom lassan úgyis esedékes a rákszűrés. Nagyon megszigorították, hogy ki milyen vizsgálatot kérhet. Nekem pl. sima pajzsmirigy hormonokat is csak az endocrinológus kérhetett.

Koda!
Olyan hihetetlen, hogy Bence már áll! Gyönyörűek a fiúk! Én is szeretnék Veletek találkozni!!!!
Elég valószínű, hogy vallamilyen allergia lesz Bencénél a kiütés. Ne lepődj meg, ha nem csinálnak ellergia vizsgálatot. Általában azt mondják az orvosok, hogy 3 éves kor alatt nincs értelme. Nekem Balázs ekzemás. Hát az nagyjából ilyen, mint amit leírtál. Szerencsére ritkán jön elő, főleg az arcán, de lényegében a kezelés arról szól, hogy próbálkozunk és valami bejön.

Még mindig itt van nálunk anyósom. Ilyenkor igazából ki lehet jönni vele, mert nincs itt apósom, csak politikáról ne essen szó, mert olyankor összekapunk! :oops: :lol:
Meg ma regel azon, hogy azért mégsem kell 2 nadrágba és síoverállba öltöztetni a gyereket azért mert fúj egy kicsit a szél! :lol:
Holnap megyünk Hévízre!!!!! Már alig várom!!!!

Erzsike!
Olyan jó volt Botondot a kezembe fogni! Olyan kis drága! Nagyon jó pillanatokat kapsz el mindig a fényképezésre!!!!
Én még most is hálózsákban altatnám Balázst, de leveszi, sőt, ha olyanja van még a pizsamáját is!

Virág!
Tegnap este én is mondtam a férjemnek, hogy elegem van a nehézségekből, megyek hozzátok!!!!

Momo!
Légyszi gyere, akár panaszkodni is! Nekem nagyon hiányzol! Olyan jó volt amikor minden nap benéztél és jó sokat írtál!!
Persze megértem. Nem is tudom mit csinálnék, ha Balázs mellett a háztartáson kívül még mást is kellene csinálnom! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Jaj úgy örülök, hogy minden oké Titivel és a pocaklakóval.
Remélem továbbra is jól reagál a gyógyszerekre és a diéta is megteszi a hatását , hogy még hazajöhhessen egy picit.
Ha valaki bemegy hozzá akkor nagyon pusziljuk, és kitartást kivánunk!

Koda
Hát nem semmi Bence, már áll.
A kiságyas képek akár nálunk is készülhettek volna, szinte pontosan ez a helyzet nálunk is, még mindig.:)
Örülök, hogy egyenesbe jöttetek egy kicsit anyagilag. Pontosan tudjátok már mikor jönnétek Bp-re?

Balimama
Remélem jobban vagy már. Hogy fogod bírni az utazást Hévízre, ülni tudsz már?
Az anyósok már csak ilyenek, tisztelet a kívételnek. Egy bitos, most legalább tényleg segít.

Momo
Mi a baj, gyere panaszkodj!
Ne tartsd magadban, különbenis kinek mondanád el ha nem nekünk mi nyomja a lelkedet.

Verzsike, Anubias
Köszi a híreket Titiről.
Eszter
Remélem kész lett a kaja, mit főztél?
A cipő miatt részvétem, most gondolom vehetsz egy másikat is addig amíg vizsgálják azt ami tönkrement.

Csné
Ma a te gombás répás levesedet főztem és újból meg kell állapitsam nagyon fini .:)A férjemnek is izlett és Áron is csak úgy nyelte.

Mesi
Én is várom már a tornát. Egy a bibi lehet, hogy mind a ketten buszozunk, mert nagyon valószínű, hogy nem lesz autó. Gondolom ez nem tántorít el minket ugye?

Rimar
Szerintem is a nőgyógyászt kérdezd meg erről a pajzsmirigy beutalóról.
Hogy haladsz a képeiddel?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Na ma megjártam a vérvételt,terheléses cukira mentem volna+ teljes vérkép,erre az a ....... :evil: házidoki nem jól írt beutalót,csak annyit írt vércukor.Persze senki sem engedett maga elé,50 percig álltam sorba és mire odaértem az ajtóhoz látom a nagy piros betűket,hogy a terheléseshez soron kivül bemehetsz.Na erre sorrakerülök és elküldtek,hogy nem az van a beutalón.Erre átbumliztam a házidokihoz,és még neki állt feljebb,hogy velem már megint gond van. :evil: Nem egyszerűen voltam mérges.Mert ugye a múltkor ő zavart el,hogy majd elmúlik a nyavajám és nem írt beutalót,biztops emlékeztek,aztán elnézést kért,mikor kiderült,hogy egész komoly bajom van. :cry: Erre most nem hogy rosszul érezte volna magát,hogy megint bénázik,még be is szól. :cry: Na de mosolyogva visszavágtam,hogy nem gond kismamaként éhgyomorra sorbanálni feleslegesen,fel se vegye,de azt megjegyzem,hogy nem velem,hanem vele van megint gond és ezzel mosolyogva némi cinizmussal az arcomon kisétáltam .Csak az a baj,hogy ettől még nem lett vérvételem. :roll: :evil: Nem én lennék,ha simán ment volna.Úgyhogy el is mentem és megleptem magam egy csizmával,amitől a férjem falnak fog menni.Mert ő kismamis,lapos kényelmes cipőt gondolt nekem,én meg vettem egy magas sarkú Wescot,óarany mintákkal,ami kissé Bejaasszonyos :lol: ,falnak fog menni tőle. :lol:

Bufo,Mesi!

De jó nektek,hogy tornázni fogtok.És a gyerkőcöket hová teszitek? Hú én is szeretnék majd szülés után járni valamit mozogni. :roll: A cipőt elküldik a kermibe,aztán majd kiderül mi lesz az eredmény,hogy a gyerek jár ügyetlenül :lol: ,vagy esetleg az anyag silány.Egy próbát megér,mert ki kell dobni sajna.Ha meg nem mi hibáztunk ,akkor jól jönne egy új helyette.Még sosem vittem vissza cipőt,majd most meglátjuk.Pipicicit főztem póréhagymásan megpárolva,meg zacskós rizst. :lol: Gyors és nem rontom el.

Koda!

Én még sajna nem tudom,mi lesz a baba neve.Vannak tippek,de nem egyezik a véleményünk,úgyhogy nem tudom lesz e neve.A Maci név tetszik mindkettőnknek és képzeljétek,anyakönyvezhető is.Persze nem tolnánk így ki a saját gyerekünkkel,de vicces.Lehet,hogy lány neve lesz,mert abból több is tetszik mindkettőnknek.Jobbulást neked és a fiúknak is. :wink: Milyen nagy Marci,ahogy áll a kiságyban,nem semmmi. :wink:

Rimar!

Drukkolok,hogy rendeződjön a prolactinod és jöjjön a tesó mielőbb. :wink:

Éva!

Gyógyulj meg és kapcsolódj ki a hsg előtt.Remélem most már sikerül túlesni rajta mielőbb. :wink:

Momo!

Azért tartozom egy vallomással.Elvittem Jucinak a zacsit,amit küldtél,meg vissza is hoztam, :oops: de már dolgozom az ügyön és szerdán legkésőbb nála lesz. :oops: Várunk bővebb írással hétvégén. :wink:

Kicsi!

Timi hívott,hogy ha van kedvem csatlakozzak hozzátok szerdán,ő elvisz szívesen.Természetesen nem szeretnék zavarogni,hiszen nyilván van mit beszélgetnetek kettesben is.De ha esetleg úgy gondolod, és nem zavarnék,akkor szívesen veletek tartok én is,persze ha nem jönne közbe semmi.És a Mona féle zacsit is küldöm neked Timivel,akkor is ,ha nem mennék.Na ezt jól leírtam. :roll: :oops:

Virág!

Örülök,hogy így beindultak a melók. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias

Na megint jól megjártad ezzel a vérvétellel. Mikor fog már egyszer simán menni ez az egész. Gondolom már te sem bízol benne, hogy egyszerre el tudsz valamit intézni az egészségügyben.
Amit főztél azt eheted te is, vagy csak a családnak kedveztél?
A tornára visszük a gyerekeket is , mert közben bébiszityók vigyáznak rájuk egy játszóhelységben. Nem csak felvigyázzák őket, hanem jáztszanak is velük. Camponában van,és ez elfogadható távolság mind a kettőnknek.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam van-e vmi hír Titiről, annyira izulunk.

Gondolunk rád Titi, remélem haza engednek még egy kicsit.:)

Aki bemegy hozzá adjon át a nevünkben is egy puszit neki!!!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Voltunk Titinél, szerencsére jól van. Leghamarabb hétfőn mehet haza, ha minsden rendben lesz. A dokijával megbeszélte, hogy ha nem muszáj nem császár, de ha még sokáig bent marad a baba, akkor nagy a valószínűsége mert ebben a kórházban a 4 kg feletti babáknál szinte automatikus a császár.
Amúgy jól érzi magát, mondtam is neki, hogy nem hiányzott más, csak az, hogy itt nem tud pörögni és állandóan dolgozni, a pihenés megteszi jótékony hatását. Szegényke még most is azon parázott, hogy 3 tő rózsa be van áztatva és azt még el kellett volna ültetnie...

Este ha itthon lesz ZSoolti ítórok mindenkinek, most megyek Babózni.

Puszi
verzsike
 
 


Kicsi!

Ha nem gond nektek,akkor szívesen elmegyek veletek szerdán,csak nem tudom mennyire mentek korán,mert sajna holnap nincs vérvétel,szerdán megyek a lötyit inni.Mondjuk ott 10-ig végzek.De Timit úgyis hívom a hétvégén.Ha pedig valami közbejön,akkor is küldöm neked a zacsit. :wink:

Ági!

De jó lenne,ha te is eljönnél szerdán az ikeába.Ha ráérsz feltétlen gyere,olyan jó volna. :wink:

Bufo!

De jó ez a torna.Azt hittem ilyen csak az amerikai fimekben van!Ez az igazi,hogy nem kell szívességet kérni,hogy tornázhass,de a gyerekért se aggódsz,mert ha bármi volna azonnal ott vagy.Kár,hogy a mi közelünkben nincs ilyesmi.Most mentek először? Kiváncsi vagyok.Remélem a torna is jó lesz.Majd számoljatok be róla.

Erzsike!

Hogy voltál Titinél? Babóval? Vagy őt valakire tudtad hagyni?

Lányok ezekről a babőrökről nem írtok túl sok jót. :lol: Pedig én is szeretnék venni.Kicsit bizonytalan lettem.Nem tudom mi tévő legyek.Én arra gondoltam,hogy majd használtat nézek a börzén,de most már nem tudom merjek e venni.Bár mi kertes házban lakunk és itt elektromos garázsok sincsenek,meg babák sem a közelben.Akkor van esélyem,hogy jó lesz nekünk? Vagy mit gondoltok?Mert ugye légzésfigyuból újat veszünk,de erre nem szerettem volna sokat szánni.Az egyszerűbbek rosszabbak? Bocs a sok kérdésért.És még csak most jön a java,ahogy nő a hasam egyre több a bizonytalan pont! :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Biztosan majd megszakadt a szíved, hogy hiányzol Rezinek, de majd csak megszokja, hogy délután mindenképpen lát. Sírt azóta is vagy csak szerdán?

Virág! Örülök, hogy bejön a meló. Meddig tudsz ide járni? Az egész hotel a tiéd? Most újították fel, vagy miért kell az összes ablakot megpucolni?

Momo! Panaszkodj csak nyugodtan. Legalább hallunk rólad és lehet hogy segít neked is egy kicsit, ha valakinek kipanaszkodod magad.

Koda! Nagyon aranyosak a fiúk. És Bence milyen ügyes, hogy már feláll. Olyan édes, ahogy gyömöszöli Marcit a kiságyban. Gyógyuljatok meg mielőbb!
Nagyon várom már, hogy gyertek.

Éva! Én meg nagyon izgultam, hogy mi lesz veled anyósoddal, de akkor szerencsére minden ok-s. Az meg természetes hogy aggódik, meg ne fázzon a kisunokája.
Mikor derül ki a tenyésztés?
Jó utat Hévízre, pihenj nagyon sokat.

Zsuzsa! Jöttö akkor jövő héten? Ha tudtok szerdán jönni, megfűzzük az „Ikeásokat”, hogy jöjjenek át ők is és akkor egy páran megint tudnánk talizni. (kb 300 m-re llakunk az ikeától).
Szupi, hogy találtatok olyan tornát, hogy lehet vinni a gyerkőcöket is, biztosan nagyon jó lesz.

Eszter! Ez nem lehet igaz… hogy neked semmi nem jön össze rendesen. A dokid meg jó hamar elfelejtette, hogy mekkorát hibázott!
A csizmáért csak nem haragszik a férjed, ilyenkor úgyis engedékenyebbek….
Babóval mentünk Titihez. Felhívtam és megkérdeztem milyen a hely, szerinte vihetem e a babát is. Különben csak este tudtam volna menni, akkor meg úgyis megy Dani. Nem volt semmi gáz, kint voltunk a folyosón, alig volt valaki.
A légzésfigyelő megvan már? Mert ha akarsz bébiőrt is, akkor úgy éri meg legjobban, ha olyan légzésfigyelőt veszel, aminek van bébiőr funkciója is. Ha a légzésfigyelő nem gagyi, akkor az se lesz az és így a legolcsóbb.

Kicsi! AZT NEM ÍRTAD? HOYG MIT TALÁLTATOK KI!!!!!!!!!! Csak esz a kíváncsiság, pedig már az írásodból „hallatszik”, hoyg teljesen be vagy zsongva érte!
A csuda jó szíved miatt ne bánkódj, mejd meghálálja még az élet! (Nekem messzebbne tűnt Dunakeszi, mikor oda tévedtünk a tali előtt…)
Pont énn is ezt mondtam Titinek, hogy jó, ha ott van a kórházban, legalább nem tud pörögni.
Ugye az Örsre jöttök az ikeába?

Puszi
verzsike
 
 


Lányok be kell valljam meglepődtem, hogy ilyen sokan írtatok ma. Pénteken mindig kihalunk, de ma nem.:) Úgy látszik ez a bolond szél mindenkit benttartott a lakásban.

Kicsi
Néhány lopott perc neked is jár nem?:)
Hát nem semmi vagy, hazavinni a kislányt. Bár szegény télen sétával haza igen merész húzás a szüleitől.
A randi miatt ne aggódj gondoltam, hogy van más teendőd, mert most vannak itt a lányok is. A jövő hét meg nekem megint kilőve.Dávid beteg lett, sok takony, fájó torok, és magas láz, egy hétig antibiotikum. Sajnos Erzsikét is le kell mondjam. Persze a tornának is lehet, hogy lőttek így. Mindig ez van, ha betervezek jó sok mindent egy hétre akkor tuti nem jön össze. A házassági évfordulónk is szerdán lesz hát tuti megint nem jutunk el sehová.:evil: :cry:
Az itthoni helyzetről meg azért nem írtam, mert nincs semmi különös. Nincs vita időben hazajár még segít is( na jó nem szaggatja meg magát, de ahhoz képest ami eddig volt sokkal több), tehát mint egy normális család most olyan. Kérdés az hogy ez meddig fog így működni.
Ja és megöl a kíváncsiság mi az álomlakás amibe beleszerettél!

Verzsike
Jaj nagyon sajnálom, hogy le kell mondanom a talit, de nem akarok beteg gyereket a nyakadra vinni. Ha meggyógyult akkor pótoljuk jó::)
Nagyon ügyes vagy, hogy a babóval be mertél vállalni egy ilyen kis utazgatást. Autóval, vagy tömegközlekedve mentetek?

Anubias
Remélhetőleg olyan szupi lesz a torna mint amilyennek kinéz. Ha eljutunk mindenképpen megírom milyen volt.

Még egy kicsit nézem a tv-t aztán alvás, mert ki tudja hányszor kell felkelnem.
Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Annyi mindent szeretnék írni, de nem fog sikerülni, mert a páromnak is kell a gép. Most szerencsére elment a Rezit altatni. Kis drágám beteg egy kicsit. Már lassan két éjszaka nem alszunk rendesen, mert nem kap rendesen levegőt az orrán, és állandóan felébred.
Az ovit is kihagytuk ma, de azért annyira nem beteg, hogy dokihoz kellett volna vinnem. Nagyon remélem, hogy nem lesz jobban beteg, mert most hosszú hétvége lesz. Habár hozzánk mindig hétvégenként kell a dokit kihívi.

Mit csináltok a hétvégén? Megy valaki valahová kirándulni?
Titihez mentek?

Jaj annyira örülök, hogy nincs semmi baj velük, és jól vannak.
köszi az infót is!

Én holnap mehetek a suli. Vasárnap (meg hétfőn is) anyukáméknál leszünk, mert búcsú lesz náluk. Estére hazajövünk, de napközben náluk leszünk. Remélem azért lesz alkalmam jönni hozzátok.

Erzsike!
Azóta nem volt gond az oviban (igaz csak tegnap volt),de lehet, hogy már akkor lappangott benne valami.

Juci!
Igen nem volt gond hazafelé, csak én vagyok olyan parás állandóan. Bocsi :?
Irigykedem a tali miatt. Pestre simán felvezetek, sőt az ismert utakon is jól elvagyok. Csak ti laktok túl messzi. :lol: :lol: Árkádos taliban bármikor benne vagyok, vagy akár Camponás, Lurdy... Szóval ahová szoktunk járni.

Akkor most mit találtatok ki? Vagy titok? Nagyon kíváncsi vagyok :roll:

Eszter!
Hát nem semmi a háziorvosod. Jól tetted, hogy megmondtad neki. Nincs is rosszab a reggeli éhségnél.

Momo!
Készültök a szülinapra? Mit vettél ajándéknak?
Gyere panaszkodj már !!!

Bufo, Mesi!
Jól hangzik ez a torna. Mikor mentek?
Nagyon jó a kép, amikor Áron megpróbálja a cumit Ágikának adni.
Bufo, még azóta cumizik? Gondolom nem egész nap?

Koda!
Mekkora már Bence. Hihetetlen, már áll is, pedig most született.


Én nem is tudom ki merre lakik. Megírhatnátok (akár privátban is)!




Na ennyire volt időm!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Elég sokáig laktam Fóton, ismerem Mogyoródot is...nagyonis:)

Ha szeretnéd megtudhatok a házatokról többet is...stem is szuper hely. Nyugodt, levéve a Forma1es időszakot.:)

A közlekedés nem rossz, újpest és örs, hév vagy búsz...én már általánosiskolásan(felsősen) egyedül közlekedtem..huh-nem tudom, hogy ugyenezt megmerném-e a mai vilában. Meglátjuk mennyire lesznek önállóak.

Mogyoródon milyen árak vannak, amit néztetek hány nm-es?

Miis az árak miatt nem költöztünk/illetve maradtunk Pesten.
Zuglóban laktunk előtte, de a Herminabaus házak is megfizethetetlenek és akkor még csak egy lakásod van, most dupla akkorát vettünk ugyanabból a pénzből és kerteset.
A szépséghibája csak annyi, hogy vannak szomszédok-sorház...s ez sem zavarna, ha nem olyanok lennének.

A pasi szinte mindig kiáll a háza ajtajába egy száll alsógatyába és telefonál, gusztustalanul nagy darab, undormány, akit álmodban sem akarsz látni sehogyan..nos őneki ez a hobbija, sőt kisétálgat, nem zavartatja magát és utcánis, így van.:(

Ráadásul sokat hallom a cigitől fulldokolni, minden reggel azt hallgatjuk, hogy nagyon köhög, de fulladva....fúálj.

Nos nem válogathattuk meg a szomszédainkat, de legalább a ház és a kert szép már!

Az építtető, amúgy meglépett a telephelyéről, írtunk neki levelet a hibákról, azóta sincs válaszuk, félő fel akarja számolni a céget.
Kicsit bosszantó, de még nem adtuk fel.

Mai reggel nagyon rosszul indult: nem száradt meg párom gatyájának a zsebe, pedig tegnap már jónak ítéltem és letolt minek mostam ki, tiszta volt...stb. szóval letolt rendesen.
Pedig csak jót akartam, hogy tiszta, jó illatu gatyóba menjen ma, van elég gatyája, de ezt most vetem neki és szombati gatyának fel szerette volna venni..Aztán már csak a tetőzések.
Nem vitte el a kajcsiját,
Nem várta meg, míg átvasalom a felsőjét,
Nem várta meg a reggelijét,
Nem köszönt szinte el...szóval sértődős ez a mai reggel és meg szomorú vagyok.:(

Mind a 3gyerek velem van és egyre nehezebben bírom a mindennapi megpróbáltatásokat, hogy nekem sosincs szünetem és sosem pihenhetek meg , nekem ők az életeim, de a sajátom hiányzik, ahol egy kis nyugodalom vár. Ahol vki rámis figyel.
Várom párom hazaérjen és vegyen le egy kisterhet a vállamról, de ált. nem, így van és még ráis figyelnem kell.
Már mondtam neki ez, így nem lesz jó.
Tegnap nem gépezett itthon és játszott a gyerekekkel is.

Mára játszóterezést, Vásárlást terveztem, majd főzés közösen...stb.
Ilyenkor semmi időm nincs netezni,, így ma már nem ígérem jövök, de gondolok rátok.
Annyira nehéz nőnek lenni!

Puszillak titeket: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csak néhány gondolat erejéig vagyok,mert még nem reggeliztünk.

Kicsi
Jaj nagyon kívánom, hogy sikerüljön a kinézett házikó.
Járjatok utánna rendesen és ráértek akkor filózni mi a nem stimmelős dolog amire nem gondoltatok.

Sziszike
Átérzem a helyzetedet, ha így indul a nap akkor már szinte nincs is kedvem semmihez. Igen ez az állandó egyedüllét a gyerekekkel tényleg kiveszi minden energiánkat. Ha néhány napra fordítanánk a helyzeten vagyis ők lennének itthon mi dolgoznánk, sikítva menekülnének. Sajnos úgy látszik nekünk ez van megírva a nagy könyvben fent. Szinte minden anyukát ez a mókuskerék ejti rabul. Ráadásul egyszer mi is vissza fogunk menni dolgozni és kétlem, hogy akkor több segítséget kapnánk életünk párjától, és tovább fog romlani a helyzet.

Ígérem még jövök, mert biztosan nem megyünk sehová a kis betegünk miatt.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Jövök hosszabban is, csak Kicsitől kérdezném, hogy elküldte -e nekünk a szabad hétévgéket? Mert nem kaptam meg. Ha esetleg nem küldted el, tudod, ez a címem:
adamne.kovacstimea@chello.hu
Az agabi-s cím az Gábor irodájában van. :wink:

Puszi és jövök, ahogy lesz egy szusszanásnyi időm. Gabi is dolgozik ma, úgyhogy megint egyedül a fiúkkal.... :roll:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


gyorsan egy tegnapi kép rólunk. A fiatalúr nem volt hajlanó fényképezkedni :D

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Csak egy pár szó Kicsinek, mert pakolnom kell. Ma megyünk Szalkára, holnap lesz Ágika keresztelője.

Szóval: Mogyoródon nézz körül alaposan. Nem tudom, tudod-e, de én az Egisben dolgoztam 2 évig. Többek között talajvíz mintákat néztünk. Szóval a budapesti gyógyszergyáraknak Mogyoródon volt egy hulladék-égetőjük, és hát legyünk őszinték, elég ramatyul volt megcsinálva. A talajvíz nem a legjobb, és ekkor még finoman fejeztem ki magam. Egészen a fóti vízbázisig is elterjed a szennyeződés a talajban. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Mogyoród rossz hely, csak jó alaposan nézz körül, hogy nehogy egy ilyen telket vegyetek meg!!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kicsi!

Megkapom persze, nem kell újraírnod :lol:

puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Sajnos csak akkor lehetek egyedül, ha alszanak, mostis lopva jöttem ide, de már hallom megy a vita....
Anniyra hiányzik egy kis nyugalom, béke, egyedüllét...s mindezek miatt meg lelkiismeretfurdalásom van, mert imádom őket és igyekszem nagyon, de már telítődtem és nincs hol kiengedjem.
Jó lenne, ha több segítségem lenne, ha jobban figyelnének a pasik ránk.
Azt hiszik őkk dolgoznak és még itthonis gyereket kell nevelniük...persze meg se fordul a fejükben ez sokkal keményebb munka.
Sztem elmegyek úszni, mert azt mindig is szerettem, hetente 1*és nem érdekel semmi, nem fog lelkiismeretfurdalásom lenni, párom benne is van már!

A 3napot meg én nem várom, mert drágaságom sufnit épít és semmi sem fog változni, már most :( vagyok az egésztől.

Egy nőnek sokkal nehezebb mindig és ezt nem látják be a férfiak...

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Majd jövök és olvasok,meg írok,csak van egy tegnapi restanciám :oops: .

Titi mindenkit puszil és jól van.Nem is tudja,hogy már mi volna a jobb,ha hazaengednék,vagy ha babaával jöhetne már ki mielőbb.Ma reggel kell leadnia a 24 órás vizeletmintát,ami majd eldönti hogyan tovább.Remélehetőleg annak még ma meg is tudja az eredményét.Bocs,de elaludtam este és már nem tudtam írni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szia Eszter!

Köszi a híreket, miis pusziljuk őt!!!
Ott legyen, ahol a babának jobb, viszont otthon azért talán nyugodtabb lenne és kényelmesebben.

Te , hogy vagy?

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Oné
Neked nem is írtam reggel, pedig akartam.
Hogy álsz a suli tanulnivalóival? Van időd rá hétköznap, vagy majd a viszga előtt egybe az egész?
Jó szórakozást a búcsúban!
Rézi is megy , remélem addigra jobban lesz.
Dávidot teljesen leterítette ez a valami, egész nap fekszik és ez tőle nem megszokott, még akkor sem ha beteg. Hangja is alig van csak suttog alig bír nyelni és torzul a kis arca még a tea iváskor is.

Anubias
Kösz, az újabb híreket Titiről.
Tényleg én sem tudom mi lenne a jobb, ha bentmaradna és tud pihenni, vagy hazajön, mert otthon mégiscsak jobb, de akkor pedig újra sürög forog.
Veled minden oké? Álomkór elmúlt?

Sziszike
Igazad van menj csak el úszni neked is jár egy kis kikapcsolódás. Nehogy lelkiismeretfurdalásod legyen. A gyerekeknek is jó ha néha más is vigyáz rájuk, és nem utolsó sorban a párod is szokja csak, milyen ha 3 gyerek kívánságait kell teljesítenie úgy hogy egyedül van.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok mamik!
Én is 2006-ban szültem első gyermekemet, és most várjuk a másodikat...

...sajnos akkor nem akadtam erre a topikra csak most!
Nagyon jó kis csapat vagytok! Irigylésreméltó!

Egy kicsit visszaolvasgattam így képbe kerültem Titi történetével... csak azért írok bár szerintem ezt tudod... biztos vagyok benne, hogy nagyon sok maminak segített a te erős hited, kitartásod... hihetetlen amin végigmentél és ahogy azt tetted! Sokat gondoltam rád a napokban... imádkozunk érted a családommal, hogy minden rendben legyen és várjuk a jó híreket! Isten áldjon és őrizzen meg benneteket!

marcsi a 2006 tavasziaktól






ui.:
Dudikát is Isten éltesse! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Egyenlőre megint csak gyors hírek Titiről, a többi majd később ha Zsolti hazaér...

Jól van Titi leadta a vizeletet, csak 0,1 mg fehérje volt benne, ami teljesen normális. A vérnyomása beállt, most várják hátha kimegy egy kis víz a diéta hatására. A dokija ma nem volt bent, de beszélt a szülésznővel, aki szerint kb 3600 gr-os babára számíthat.
Még nem tudja hazamehet-e, de holnap még mindenképpen bent lesz.
A mobilja le fog merülni és nincs töltője, kérte azon ne hívjuk. A vezetékes: 06-1-459-1500 és a 4366 melléket kell beütni. Ez a szobájában csörög.
Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Azóta nem járt erre senki…

Gyöngyi! Remélem Sára meggyógyult már és tudja holnap élvezni a búcsút. Én nagyon szerettem gyerekkoromban a mamánál. Hol laknak? Nagy búcsú szokott lenni?

Juci! Akkor ha szerdán jön anyukád, teljesen lefújva az ikea vagy csak áttevődik másik napra? Csütörtökön megyek 11-re bőrgyógyászatra, de pénteken itthon lezsünk.
A ház szupi ötlet! Sehogy nem lehet megmagyarázni a 3 gyereket? Hivatalosan az anyukájuknál vannak elhelyezve? Nem lehet kérni másik bírósági határozatot (az egyik kollégám valahogy így csinálta ha jól emlékszem). Ha pénzt nem is kapnátok utánuk, de legalább elismernék hogy lehessen több szoba.
Okosabbak lettetek ma a helyszínen?

Sziszike! Semennyire nem vállalja be a férjed a gyerkőcöket? Én ha nagyon kivagyok, akkor este két etetés között ellóghatok egy kicsit (kb két hetente jön ki rajtam). Olyankor van 1,5 órám kb és megyek az Árkádba (az van még nyitva) és élvezem, hogy rengeteg ember van körülöttem, amit ugye eddig utáltam, de most egy kicsit hiányom van.
Próbálj meg te is lopni egy pár szabad órát, rengeteget jelent.

Koda! Gyönyörűek vagytok.

Zsuzsa! Szegény Dávid nagyon rosszul lehet, ha már fekszik egész nap. Áron még nem kapta el?

Babó is kezd nyűgösködni, olyan kis levert volt egész nap és elég sokat aludt is, meg egy kicsit mintha menne a hasa is. Szerencsére láza nincs, meglátjuk mi lesz, remélem nem lesz beteg.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Eloszor is ,Verzsike,Kicsi kuldtem at par fotot ha nem baj. :roll: :lol:
Igen,a hazrol is,bar nehez jo szogben fotozni es vegul is ugyanugy nez ki csak le van mar szinezve. Es van par kep Micimackorol,igy szokott kidolni a kocsiban...es egy kozos foto(szokoevben egyszer van ilyen alkalom :roll: ),azota voltam mar fodrasznal! Koszi nektek elore is.

Na,hol is kezdjem.

Eszter!

Dokid semmit se valtozott,igen hamar elfeljetette amit tett,illetve amit nem. No comment inkabb. Tudsz mar akkor egeszen sok minden enni,igaz? Hivlak,na jo,nem igergetek...de tenyleg. MOst otthon lesztek ebben a par napban?

Balimama!

Remelem mar jobban vagy es jol erzitek magatokat Hevizen. Es orulok,hogy megis sikerult osszehozni ebben a honapban.

Virag%

Orulok,hogy szereted a munkad,a masik pedig tenyleg idealis. Ritka rendes embereket talalni.Irto szuper turelmes lehetsz,postafordultaval legyszi kuldjel nekem egy zsakkal belole...ez hianycikk a mi hazunk tajekan. El kellene mennem valahova meditalni...szegeny Mishalon csapodik le az osszes idegessegem es nem lenne szabad. :roll:

Agi!

Nagyon jol nezel ki es Livike egy tunemeny! Fogad..hat igen,mindig van valami,de ha remelem sikerul gyorsan,olcson megcsinaltatni. :
Kicsi fiam lehet hogy az idosebb holgyekre fog bukni,most se erdeklik az o korabeliek+ par evesek,20 ev felett mar megnezi oket. :lol:

Gyongyi!

Tenyleg,hogy megy a suli,mikor lesz a vizsga? Rezi jobban van mar? Jo pihenest. Bucsu...lesz korhinta,vattacukor,meg minden??Olyan regen voltam..vagy 20 eve. Te is nagyon jol nezel ki a foton(szulinapi) + ahol a paroddal vagytok(tudom ezt jo regen tetted fel.).

Verzsike!

Babo meg milyen nagy istenem,olyan gyorsan no! Es nekunk is pont ilyen halozsakunk van. Te akkor mar nem takarod be semmivel?

Koda!

Hihetetlen hogy mar all...nagyon koran csinal mindent,nem? Es olyan edesek egyutt..ilyenkor nagyon szeretnek egy masikat neki,mert a testver az nagyon jo dolog. Orulok,hogy sikerult kicsit helyrerazodni anyagilag. Ezutan ragd majd a Gabi fulet,hog yidoben fizessen be minden jarulekot. :roll: :lol:
ANyukam mondta,hogy most az uj vallalkozokra,cegekre is raalltak,azokat automatice megvizsgaljak.

Mesi!

Nagyon edes Agika! Tenyleg "veri" Zsoltika? Meg mindig feltekeny ra? Jo tornazast ha sikerul.

Bufo!

Ez rad is vonatkozik,...iylen kozel laknatok a Camponahoz? Davidnak mi baja,vagy nem vettem eszre mikkor irtad? Torka faj? Lazas, Csak Aron nehogy elkapja. Vigyazzatok magatokra.

Sziszike!

Fel a fejjel! Majd idovel tobb idod lesz. Jobb vigasztalast nem tudok mondani. De ha a parod tenyleg benne van,akkor igenis menjel uszni,vagy amit szeretsz csinalni,ennyi neked is jar. AMugy semmi elvezet nincs..tudom hogy imadod a gyerekeket,de te nem csak anya,feleseg vagy..

ANita!

Hova lettel? A szulestortenet utan nem irtal ..vagy csak nem emlekszem? Hogy alakul minden?

Titinek millio puszi. En is azon a velemenyen vagyok hogy csak pihenni kellett volna neki korabban is..igy nem lehet nekiindulni a szulesnek,babazasnak,hogy nincs kipihenve..utana mi lesz? :roll: :lol:
Na,ha kihagytam valakit akkor az a veletlen muve. :roll:

Velunk nincs semmi,csak kicsit(nagyon :twisted: ) ki voltam ,vagyok bukva az epitkezes,minden miatt,nagyon elegem van mindenbol Es Mishal se segit,iszonyatos hisztis,akaratos,fel masodperc alatt tud krokodilkonnyeket gyartani ha valami nem ugy van ahogy o akarja. Es kerdem sokszor magamtol hogy mit is rontottam el,hogy ilyen lett. Vagy mas is ilyen?? :roll: :lol: Adjatok remenyt!
Ujabban minden etetes elott is hisztizik amig nem kap egy kanalat,hisztizik pelenkazasnal,oltozest mar utalja(ezt nem csodalom,hisz egesz nap rangatom ide-oda,),es raallt hogy csak napi 1x alszik,ebbol kifolyolag folyton faradt,hisztis..ejszaka meg ujabban felkel 2 kor,amit 2 honapos kora ota nem csinalt. Azt se tudom mar sokszor hogy mit csinalok,mit mondok.
valamelyik nap megbeszeltem hogy a zuhanyajtot gyarto ember jon a hazhoz,ott is voltam,targyaltam a tobbiekkel,es kisetaltam..de ugy hogy elmentem mellette mikor jott be a hazba. O meg rohant utanam.
Kivitelezo :twisted: :twisted: :twisted: ,a munkasai hihetetlen alakok..pl. a teton cserelte a torott cserepeket,na ugy cserelte ki,hogy kozben osszetorte a masikat. Erre a kivitelezo megkerdi,hogy nem lehet hogy a kertesz torte ossze??Normalis???
A kertesz emberei es a burkolok vitatkoznak hogy ki hova pisilhet...(es engem hivogatnak..tiszta ovoda),az egyik tonkreteszi a masik munkajat,es megy az egymasra mutogatas ezerrel.
Az ajtokat,tokokat mar megcsinaltak,festes is majdnem kesz..de futes meg nincs...engedelyre varunk :twisted: :twisted: :twisted: ,csuszunk,csuszunk,csuszunk.
Na,ennyi...
es nagyon rossz egyedul.. :twisted:
A het legrosszabb pillanata volt mikor hangosan zokogtam(Mishal meg nem latott igy) es bujt oda ,annyira megijedt szegeny hogy mi van a mamijaval. Szegyelltem is magam utana,nem elotte kellett volna.
Ja,megegy sztori...felhivom az elmut,bejelentem,hogy a bejovo aram egyik bejovo fazisa nincs...kozoltem,hogy bar en ugyan nem vagyok ott,de be tud jutni a telekre mert ott vannak a kerteszek. Kesobb kimegyek,kiderult elmus volt,elment. Felhivom,a pasi meg azt mondja erre,hogy ot nem varta senki es nem koszontek neki az ott dolgozok ezert ott hagyott csapot papot. :twisted: :twisted: :twisted: MIt vart?? Hogy delegacio varja? egyszeruen nem tudom elhinni hogy miyen emberek vannak.
Na,tenyleg eleg..mert ez nem is ide tartozik.
A forum cime se hogyan ne epitkezzunk! :roll: :lol: :twisted: :twisted: BOCSANAT!

Joccakat nektek!

Megprobalok gyakrabban jonni,mert igy nagyon nehez irni.

Na,igen,Kicsi,teged hagytalak ki!

Lakaseladas nem egy konnyu dolog..de gondolom azert a tietek jo helyen van. Ugye nem kizarolagos szerzodest kotottetek az ingatlanirodaval? Sikerrel jartatok ma,sikerul tkideriteni mindent? AMit Mesi ir,az szomoru,gondolom ez rengeteg helyen igy van,csak senki nem kozli velunk.
Lanyok mit szolnak az otlethez? Neked meg tobbet kellene fuvaroznod ,nem? Kislany hazautokaztatasa..jotet lelek vagy...de biztosan megkapod majd jutalmad. :lol:
Tenyleg,olyan jo vagy! Hivlak. Pusz
momo35
 
 


kicsi!

u are faster than a speeding bullet! :lol: (erted,ugye?)KOSZI
momo35
 
 


Momo képei és pár mai Babóról:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
verzsike
 
 


Kommentár majd holnap, mert már el vagyok hajtva a géptől...

Jó éjt!
verzsike
 
 


Jó reggelt!

Elszállt a kisregényem…. Mostanában mindig wordben írtam, nehogy valami is elvesszen, most nem tudom miért nem. Remélem Babó nem ébred fel, míg újra írom.
verzsike
 
 


Kicsi! Ez nagyon igazságtalan! Most akkor nektek azért rossz, hogy a lányok anyukájának meg jó legyen… Tudom, hogy jobb a békesség alapon én is így döntenék a helyetekben és nem harcolnék a közös elhelyezésért papíron is, de akkor is nagyon zavarja a lelkemet, hogy valaki képes ezt megcsinálni.
Az szupi, hogy eddig csupa jó véleménnyl vagytok mindenről, remélem bejön és akkor már nálatok is lehet kerti party.
HA eladjátok a lakást hamarosan, akkor lehet az építtetővel egyezkedni, hogy lefusson májusig a dolog? Mi az utolsó határideje a lakáseladásnak?

Momo! Nagyon édes Mishal. Ahogy alszik nyitott szájjal, jó fáradt lehetett…
A ház gyönyörű, azért teljesen más így, hogy ki van festve. Már nagyon rád férne, hogy kész legyen és végre pihenhess egy picit. Biztos Mishal is örülni fog, ha vége lesz a nagy rohanásoknak és csak nyugodtan játszadozhat a kertben.
Az elmüs pasas meg talán azt várta, hogy villásreggelivel fogadod? Szörnyű.

Eszter! Csak nincs valami baj? Olyan régen nem írtál, csak Titiről egy pár sort.

Tegnap itt volt anyukám meg a tesóm, én csak addig jutottam Babó közelébe, amíg evett. Estére rá kellett jönnöm, hogy baromira hiányzott… Pedig néha estére már alig várom, hogy hazajöjjön apa és egy picit foglalkozzon vele. Most meg tiszta rossz volt, hogy nem én vígasztaltamn ha sír, stb…
Ma még dolgozik apa, jön a dédi, holnap megyünk anyósomékhoz, de végre kedden itthon leszünk hármasban együtt. Már nagyon várom. Szorítsatok, hogy minden ok legyen anyósoméknál és ne akadjak nagyon ki (apósom mániája a babákat egy kézen egyensúlyozni, úgyhgy nagyon résen kell lennem és figyelni, nehogy felvegye).

Puszi, de úgyis jövök még ma, mert a dédi Babózik…
verzsike
 
 


Verzsike!

Nagyon szepen koszonom! Babo nagyon edes,kis vasgyuro! Es a bodyja! :lol: Nekunk hosszu ujju poloban van ilyen,pont ez van rairva,csak angolul. :lol:
Kicsi!

Koszi neked is! :lol:

Es mar megyek is,mindenkinek szep reggelt,napot! Reggeli utan Micimackom jon velem a Baumaxba kerti lampakat venni.
Lanyok,nem tudom mi van az allkapcsommal,bal oldalt 2. napja ropog ,recseg ha ragok. Ki szokott menni,de ez most nem az. Ugye nem torik csak ugy el magatol?? :roll: :lol:

Kicsi!

Egy kis pozitiv beallitottsagu mondat szamodra amit mondogathatsz gyakran!!!! Lakasunk jo aron eladva, uj hazikonkban elunk Mogyorodon boldogan. :lol:
De komolyan,mondogasd es gondold!!!!
momo35
 
 


Jó reggelt!

Lányok,nem szeretnék magyarázkodni,de valahogy nem hozom a formámat.Nagyon fáradt vagyok folyton,el vagyok maradva mindennel.Fáraszt a ház körüli melósok állandó zaja,rosszul alszom és olyan nagyon terhes vagyok. :lol: Fáj a derekeam,nem tudok sokat állni, a belsőcombom és esténként a hasam is,igaz a beleim,de fáj.Szóval egyszerűen ezért nem tudok írni sem.Pedig próbálom magam utolérni.Bevallom félek a koraszüléstől is,valamiért most ez van bennem,hogy ha eddíg eljutottam,nehogy valamiért meginduljon túl hamar. :roll:

Csak egy picit írok,mert megint halomban vár a feladat.Szegény feri heti 7 napot melózik és minden rám marad,de ha ő itthon maradna segíteni,akkor meg éhen halnánk.Bementem az önkormányzathoz segélyért és jót nevettünk a nővel az én kínomon,mert sajna olyan gazdagok vagyunk,hogy egy vasat sem kaphatok még ha megszülök sem.Mert ugye a férjem nem magánnál dolgozik és nem minimálbérre van bejelentve és sajnos hiába soroltam,hogy én nem kapok gyerektartást, a gyerek asztmás én is küzdök vagy 10 nyavajával és 40000 Ft a táppénzem...a végeredmény,hogy túl jól keresünk és viszlát.Csak nevettem annyira rossz szembesülni vele.Más meg új autóval jön a gyerekért és az osztályban 3 an fizetünk a tankönyvért és az ebédért. :evil: Egyébként higgyétek el nem vagyok elégedetlen ember,csak bánt,hogy más aki kevésbé szorul segítségre kap.De nem tőle irígylem,hanem magamnak is szeretnék. :roll:

Juci!

Biztosan sikerül eladni addíg a lakást,szerintem nem lesz vele gond.A lányok miatt meg kicsit olyan ez,mint amit én is írtam,te csak nevelheted,de a kedvezményeket más kapja,neked még a szobaszám sem jár érte.Ezért nagyon sajnállak.Majd írd mi legyen az ikeával.

Erzsike!

Jól csinálod,hogy te engedsz magadnak szabadidőt.Ezt így is kell.Te milyen aktív vagy?!Remélem nem lesz beteg babó!

Momo!

Nagyon tetszenek a képek a házról.Milyen szép nagy.És a színe is szuper.Ha minden igaz a miénknek is kész lesz ma a színe.Sajnálom,hogy minden így tolódik és valóban nagyon nehéz lehet mindenre egyedül,ne csodáld,ha néha kiborulsz.Talán nem jól gondolom,de szerintem nem árt nagyon a gyereknek,ha néha sírni lát,hiszen ez is valahol olyan természetes emberi dolog,ő is sír és ha nem gyakran fordul ez elő,miért is kellene mindíg tartani magunkat .Ő a családod,te vele vagy otthon,ki kell engedni a fáradt gőzt.Talán jobb is,mint mosolyogni feszülten.Azt is megérzik.Az elmüs egy hülye. :evil: Ha egyszer nem laktok ott mire számított?!Nagyon édik a képek a kicsi fiadról. :D

Bufo!

Drukkolok a fiúknak baci ügyben.Szegény Dávid. :roll: Rossz egy anyának ilyen elesettnek látni a kisfiát.Akkor gondolom most a tornának lőttek.Tényleg te régebben írtad,hogy vissza tervezel menni részmunkaidőben dolgozni.Mikortól?


Sziszike!

Ahogy a lányok is írták nálatok az idő lesz majd a gyógyír.Ha nagyobbak lesznek a gyerekek könnyebb lesz minden,meglátod. :wink:

Jajj tudodm,hogy nem írtam mindenkinek,de mennem kell megint,és annyira lasssan haladok,nem tudok úgy pörögni,nagyon zavar.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem én is. Vagyok ám csak nincs időm írni. Bevallom reggel benéztem, de írogatni már nem jutott lehetőségem. Délelőtt elvittek a szokásos teendők. Én ezt nem értem, ha mind a négyen itthon vagyunk sokkal lassabban haladok.
Ebéd után meg végre sikerült egy kicsit nekem is ledőlnöm, mert a fiúk egyszerre aludtak. Most hogy már 2. napja óránként nyafog éjjel valamiért Dávid így muszáj volt pihennem.
A nagyfiú ma már jobban van végre felkelt nem csak fekszik. Folyton egymás fenekében lógnak Áronnal. Úgyhogy kicsi az esély, hogy ne ragassza rá. De még bizakodok.

Momo
Nagyon szépen alakul a ház. Igazán jó színe lett.
A nem is kicsi Mishal pedig még mindig tündér és az a kidőlés, hát jó fáradt lehetett. Ha vígasztal Áron is csak egyet alszik napközben, igaz az 2 óra hossza, olyankor jövök mindig.
Nyugodtan döhöngj csak nekünk. Mi is jövünk az lelkünk bánatával.
Az elmüs no komment, milyen hülyék vannak, mégis mit gondolt. :roll:
Nyugi egyszer csak készen lesz és akkor már nem fog számítani ez az összes bosszúság ami most ér.

Kicsi
Örülök, hogy továbbra is lelkes vagy. Remélem sikerül is a dolog.
Nagyon sajnálom, hogy nem lehet valami úton módom érvényesíteni hogy a lányok veletek vannak
Jó szórakozást este!

Verzsike
Tetszik az a kis body, jó a szöveg!:)
Látod ha van segítség akkor meg az nem olyan jó. Milyen érdekes is az anyai szív.
Nagyon ügyesen csinálod, hogy van saját kis kikapcsolódós időd. Majd megyek hozzád korrepetálásra hogy is kell ezt elérni.:)


Anubias
Bizony vannak olyan időszakok amikor nagyon terhesnek érzi magát az ember. Hidd el most ez az idő is közrejátszik. Nekem is állandó aludhatnékom van.
Igazad van a segélyt is sok olyan ember megkapja akinek nem igazán van rá szüksége, csak papíron jogosult rá és hát ezt ki is használja. Bosszantó de ez ellen nehéz tenni.
Tudod mi jutott eszembe, hogy ha mégy Erzsikéhez te is akkor még nála vannak a kimamarucijaim, nézd meg jó e rád valami belőle és nyugodtan hordjad. Igaz főleg nyáriak, de van benne farmer is.

Mesi
A tornát nagyon bízom benne, nem kell elhalasztanunk. Csütörtökön megyünk vissza a dokihoz ha úgy ítéli meg hogy mehet közösségbe Dávid akkor nincs semmi gond mehetünk, ha nem akkor sajnos nem fog menni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Köszi a híreket Titiről, mindenkinek!

Sziszike
Te is menj tanácsot kérni Erzsikétől ő nagyon jól csinálja. Sajnos mi az elején rontottuk el így nehéz már kicsikarni egy kis szabadidőt.
Kitartást és ne hagyd magad!:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Eszter! Majd csak jobb lesz ám. Nekem is volt ilyen időszakom, amikor minden olyan nehéz volt.

Zsuzsa! Olyan kár, hogy most meg tényleg betegek a gyerekek, és nem tudtok jönni. De egyből szólj, ha meggyógyultak és van szabad napotok, szeretettel várunk titeket.

Ne gondoljátok, hogy én csikarom a szabadidőt... Hazajön Zsolti és ha ő nem fáradt, de látja, hogy én kész vagyok akkor "elzavar" hogy szellőztessem ki a fejemet, vásároljak vagy amit akarok. Most valami tornázós helyet akarok keresni a környéken, hátha eljutok egyszer egy héten.
Novembertől már tudok menni úszni is, a munkahelyünkön van uszoda, csak most felújítják. Megbeszéltem Zsoltival hetente egyszer bemegyünk a munkaidő végére Babóval, ők hazajönnek én meg ott maradok úszni.

Puszi
verzsike
 
 


Merre jártok??????? HA így haladunk meg fogjátok unni az írásaimat...
De most csak annyit, hogy Titinél teljes változatlan minden, ma nem történt semmi, úgyhogy fogalma sincs hazamehet-e holnap.
Puszi
verzsike
 
 


Benéztem, mert már vacsiztunk, vagyis a gyerekek és én ., Apa a forma 1-et nézi. Gondolom most szinte minden pasi ott ül.

Verzsiek
Oké ha meggyógyultunk akkor megyünk.
De jó neked , milyen édes párod van. Áruld el hol lehet ilyet találni. Én valamit nagyon elnéztem annak idején.
Most már mindegy. A torna nélküle is menni fog napközben.:)
Szegény Titi olyan rossz lehet neki, hogy nem tudja mi lesz hazamehet vagy sem.

Na ennyi időm volt megyek fürdés. Áron már 8-kor aludni szokott.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: