Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
Megőrít!!!! Ez a gyerek...... Akármit építek neki Legóból, csak szétbontja!!!!! :twisted: :twisted:

Kép
oriandy
 
 


Fú, 1 nap 3 olal. Emándöfi!

Blani javul, Beni édes, én hiztam 2 kilót a dicséretektől. Köszi

Prenata!ÁÁÁ, 1 hónap 4 kiló?!!!
ÚÚÚ, én egyet fostam ki magamból, de akarok még 5-öt!!!!!hogy kell?????

Na, Te fiad is művész!Leesőművész! Látod már annyit fogytál, hogy simán keresztülesett rajtad!!!!! :wink: :wink: Húú, ez a fejbeverés, arccal a falnak durva. Olyan kis kelekótyák néha!!!Nem lesz beteg? Azért ilyen bújós?

Colett! Azonnal ird meg az itthoni gyakorlatokat!!!De izibe ám!!!!!És ilyeneket eddig titkoltál előlünk???????Léccccciléccciiilécciiiiii!!!!

Nagy fogyást nézem Norbi jó estét kekszet majszolva. Azuram ki is van akadva, hogy ilyen xart nézek, de arra várok hátha kapok néhány jó fogyi ötletet!!!!!

Viera! Göndört is, göndört is!!!!!eg a függönyt is!!Te meghibbantál, mi meg 5-6ezreket fizetünk egy kis hullámért, volumennövelő dauerért, oszt még jól tönkre is megy festéssel.Te meg kivasalod????Na neeeeee!!!!!Fogadjunk, hogy jól áll a göndör is!!!!!

Oriandy, tök édi Dani, és milyen jó ez a sátor!!!
Nagyon ügyi vagy a képeslapokkal, Te is Viera! Akkor ezt csak akkor tudnám csinázni én is, ha letöltenénk magunknak a képeslapszerkesztő programot?

Vicky!Bálint nagyon édes!!!
Ex! Az előző oldalon, vagy még előtte, vagy még előtte? Írta Gab, hogy erre a zenére szeret Mesi táncolni, kattints rá, van ott egy csomó jó rajzfilmes klipp. Annyira tetszenek!!!!!

dobok még én is képet, meghoztátok a kedbem.
Beni porszivózik, imádja, de most először csinálta ilyen profin, videóztam is csak néma, meg halvány gőzöm sincs hogy kell feltenni, de némán úgysincs értelme,a fotómasina meg csak hang nélkülit tud.
Kép

Itt meg a kis csibész a konyhában garázdálkodik, kipakolná a szekrényt, ha nem gumiznám egymáshoz a gombokat.
Kép

Itt meg a dolgozóba vetette be magát(no nem kellett sokat mennie, csak dobott egy jobbost, csak igy tudtuk megoldani a dolgozót, kihazsnálva a teret), imádja a tűzőgépet, elemeket, egyéb kütyüket a fiókban. Imádnááá, de résen vagyok. Kép

Na, itt garázdálkodhat, egész irodája, konyhája van.
Kép

benianya
ákosbenianya
 
 


Andy! Ez még a szétszedős korszak! Az öszerakósra még pár évet várni kell. Épits éjjel a saját örömödre. Valld be esténként legóztok apával. Összeillesztitek az egymáshoz illő részeket. :oops: :wink:

benianya
ákosbenianya
 
 

 
 

Na, egy kép a göndörről, ha sikerül, aztán megyek a Zoránért. A többit este. Nem tudom mi van Noémivel. Ma még csak hisztizett!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Benianyu!


Kép

Hát ilyen, nekem inkább olyan nagyon lilás, barnás, szőkés, mindenféle.

Erika

Kép
viera
 
 


Esetleg hajhullás ellen valami tippetek? Amit már bevetettem fentebb leírtam. Még valami titok, hogy ne kopaszodjak meg?

Erika

Kép
viera
 
 


Oké, mostmár együtt sírunk a Noémivel. Nem tudom mi baja. Ha a kezemben van, akkor semmil. :shock: :cry: Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Mesi dettó ilyen nyűgös... de már nem kéne lerakni aludni, csak este...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Nálunk is ugyanez. Egy óra óta fent van, de már nagyon álmos. Most hétkor megfürdetem és már aludni is fog. Pedig csak 9-kor szokott.

Utána egyfolytában netezek. Mindenkivel beszélgetek!!!!
Már aki itt lesz.

Erika

Kép
viera
 
 


Benianyu!

Igen, akkor tudsz ilyen képeslapot csinálni, ha letöltöd a progit!
Nem egy nagy kunszt ám!!!
Édes a kis Beni!!!
Igen, apával legózunk esténkénk! Néha ember nagyságúval :wink: :oops: , néha a rendes legóval. vagyis egyik este szétválogattuk az újat, mert bontott csomag volt és megnéztük, megvan-e minden darabja.

Era! Gab!
Most voltak itt a barátnőmék és az egyik is ugyan ezeket mondta el: 2 napja nem bír a gyerekkel, hiszti és hiszti, nem eszik, alig alszik stb. Valami front van??

Era!
Revalid kapszula! Nekem ez bevált! Meg A vitamin, de az vényköteles!!!!

Rémisztő ez a hideg lányok! Vastag kabát és társai... És mi lesz télen?????

Andy

Kép
oriandy
 
 


Most gyorsan etetek, altatok.
Andy!
Revalid nekem nulla, A vitamin is.

A Noémi fosik egész nap. Szerintem elkapta Zorántól a múlt heti vírusát. Elegem van a mai napból.
Beleültek ketten fürödni a kádba a Zorcival, utána telifosta a kádaat. Zorán ki, Noémi ki, kádvíz le, utána fertőtlenítés, eközben ott állt a két gyerek türcsiben, aztán új víz, most a Zorci megint fürdik. Apa pont most nincs itthon. Egyébként mindig ő fürdet és épp most nem. Murphy törvénye...

Jövök nemsoká!

Erika

Kép
viera
 
 


ÚÚÚ, ez a hideg!!!!Még, jó, hogy padlófűtésünk van, imádom, hogy meleg a talpam alatt a kő. Viera, T is mindennap felmosol?
Nagyon jó a hajad!!!difuzorral száritva tök divatos! a vasalás csak a köv mosásig tart? 1 kézzel irok, nem nagybetűzök. :oops:
hajhullásra lövésem sincs. ha foltokban hullik az gyuladást jelent: fog, nőgyógyászati, ha nem akkor oriandy ötlet jóóó.

letölteni nem tudunk, korlátozott a nethasználat.

front van, beni is 3x ébredt éjfélig!!!!

nem hiszem el, ma üveges kajcit vacsizott beni és 1 ü elég volt!!!!csökken az étvágya.

Na, befaltam a sütit :oops: :oops: 2 kézzel irok már: Beni válogat! Hallottam, hogy 1 év után már nem esznek meg olyan elánnal mindent. Hát a sóskát is rámköpte meg az isteni meggyszószt is!!!brühaha.

[size=9]Sütievés:( 1,5 éve nem volt mensesem, szeptemberben már nem szedtem a cerazettét, mert féltem, hogy nem hat már, hisz ugyan 2x, de csak pár cseppet szopizik a fiatalúr. Azóta várom, hogy megjöjjön, de nem akar, igy más fogamzásgátlót sem tudok elkezdeni, sprirált sem tetethetek, mig spontán meg nem jön.
Most azonban sütit kivántam, kicsit érzem a hasam alját-talán megjön. 9 hó + 14 hó után ez nagy esemény lenne.
Vélemények, tapasztalatok a spirálról?
Férfi fogamzásgátló?),[/
size]

Megyek kikapom a csemetéket a kádból, aztán szunya.

benianya
ákosbenianya
 
 


T=Te
gyulladás-2 l,
size 9 -le kellett volna hogy kicsinyitse-ezek az elütések,áááá

benianya
ákosbenianya
 
 


Spirálról nincs tapaszatalatom, se véleményem, csak ellenérzésem van, de azt ne kérdezzétek, miért!

Mesi amíg fürödtem, bekómált az etetőszékben, azóta viszont nem akar elaludni. Kíváncsi leszek.

Fú, úgy várom a holnapi napot! Majdnem olyan, mint régen, mikor távkapcsolatban éltünk. Izgi! Csak most valahogy türelmetlenebb vagyok, viszont biztos nem lesz olyan eseménydús a hétvége, mint 10 éve... Legalábbis érzelmileg...

Én, ha a gyerekek mennek aludni, én is megyek. Szóval azt akarom kinyögni, hogy utána én már nincs az az isten, hogy én ne aludjak! 8)

De még egy Spongyabobot kikönyörgött Lackó, addig írok.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, Mesivel igazából semmi baj, csak az van, hogy 3/4 7-kor ébresztettem reggel, öltözés, kocsiba be, irány Gyula. 8-ra odaértünk. 9 körül jött az UH, aztán indulás haza. Vagyis előbb egy hatalmas ruhás áruházban nézgelődtünk vagy 1 órát. 11 körül az autóban aludt el Mesi, és nem egész egy órát aludt. Tehát dél előtt már ébren volt, azóta meg nem bírtam elaltatni, ezért nyafi és álmos. De Lackó meg nem álmos, mert ő aludt az oviban. Szóval nem tudom, mi lesz!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Látom, sehol senki...

Nem baj. Lackó eltalálta, hogy ő még éhes, mert csak 2 szelet kenyeret evett. Hisztizik-hisztizik-hisztizik! Kiharcolja, hogy utolsó este elkenjem! Váááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Jó éjt mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gwen Stefani! Biztos jó buli lesz!

Egyébként lehetne klubtag, mintha neki is 2006. nyári csemetéje lenne, nem?

Én meg egy napon szültem Gary Halliwell-el. (Vagy hogy is írják a Spice-csajt!)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Így alszik Mesi az etetőszékben: (tegnapi kép)
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianyu!

Nekem Lux elektromos felmosógépem van. Ez annyira jó, mert amikor hagyományosan mosol fel,akkor az első kicsavarás után már csak a koszos vizet kenjük szét. Ez meg adagolja a tiszta vizet, egy másik tartályba meg visszaszívja, persze koszosan. Nem kell hozzá semmiféle felmosószer. De azért én szoktam, hogy illat is legyen.
Egyébként ugyanolyan nagy munka, sőt... Nagyon nehéz a gép, úgyhogy felér egy edzéssel. Plusz benne a kb. 7 liter víz.

Szóval egy héten kb. kétszer mosok fel ezzel. És akkor is csak amiatt, hogyha a Noémi szétpötyögteti a teáját, ugye mi belelépünk és akkor ott lesz egy fekete foltocska.

Van ilyen hajszárítóm, de most úgy gondoltam, hogy egyáltalán nem szárítom, mert az is árt neki, főleg, hogy agyon van melírozva. Egyébként legjobb barátosném fodrász, ő egy héten egyszer kiszárítja és kivasalja. Jobb ha ő vasalja, mert legalább nem égeti el. Én meg itthon igencsak nekiesek. Most akartam véglegesen kisimíttatni vele, de azt mondta, hogy egy kicsit hagyjuk. Szóval megszárad magától és így marad göndören. Hú, ezt jól kibeszéltem.

Majd visszaolvasok és még reagálok, amikre nem tudtam egész nap.

Na, képek:


Kép függöny így egyben, de nem ilyen barna, hanem narancsos árnyalatú

Kép közelebbről, de még mindig barnának látszik...

Kép ugyanaz, de még mindig nem narancsos...

Kép egyik büszkeségem

Kép ugyanaz, csak a virágja

Kép Noémi így várt reggel, vagyis fél tízkor (akkor ébredt)

Kép Noncsi a zoknijával folytatja a küzdelmét

Nnnna, képek hirtelen ennyik. Tudom sok lett, de a függöny még mindig nem azt mutatja, amit én szeretnék. Képzeljétek hozzá, hogy van benne narancs, citrom, halványzöld, de legjobban a narancs szín látszik.

Erika

Kép
viera
 
 


Kép valami ilyesmi, talán itt jobban látszik

És most nekiállok visszaolvasni.

Most velem lesz tele az oldal. Remélem azért valaki tud jönni még az este folyamán!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Gabi!
Itt vagy még? Most csak táncis képet lehet feltenni a Minisztárra?
Édes Mesi, a Noémi is csinált már ilyet.

Benianyu!
Most olvasom csak, hogy Blani beteg. Jobban van már?
Én nem tudok porszívózni Noémi mellett. Van neki egy kis Baby Born-os porszija, azzal elvan egy darabig, de utána megint az enyém kell neki. Tök jó a konyhátok.

Colett!

Nagyon jó bulizást kívánok, aztán számolj be. Most láttam a tévében ezt az énekesnőt (nem tudom leírni a nevét pontosan).

Reni!
Á, nálunk is mindennek nekimegy Noémi, sőt mostanában fiókozás van ujjbecsukással. Ma háromszor úgy becsukta, mert a fiókok visszagurulósak, hogy üvöltött. A kis körme csupa piros lett.

Andy!
Szuperek ezek a képek! Hol is lehet megtalálni? Én is megpróbálom. Dani rendszeresen lovagol? Állítólag nagyon jó mozgásterápia, meg mindenre jó.
Rendrakás: erről ne is beszéljünk. Általában akkor szoktam, ha délelőtt alszik, vagy délután alszik, szóval alvás közben. Este természetesen rendet rakok.

Úristen, kinek nem írtam még.

Vicky!
Hát Noémi biztos nem a vízzel öntözgette volna a virágot, hanem a földet szedegette volna ki. Mondjuk még nem próbálta szerencsére.

Hú, ha valakit kifelejtettem, pótolom.

Erika

Kép
viera
 
 


Na, most meg senki? Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Ó, ezt a képet visszavonom, nem gondoltam, hogy ilyen ronda.

Erika

Kép
viera
 
 


Ha még aktuális, én vagyok. Csemete elaltatva, apa még dolgozik.

Viera:
Függöny nagyon klassz, majd ha egyszer ekkora ablakaink lesznek, én is szeretnék gyönyörű függönyöket.
Azért Bálint is bepróbálkozott a földdel, méghozzá olyan cselesen, hogy a kupakrészt dugta bele, aztán azt rágta. Én már csak azt vettem észre, hogy tiszta földes a szája :roll:
Ja, asszem te kérdezted, hogy piros-é a gyerkőc szeme alja, amikor eszik. Jelentem, igen. Bár csak az esti tápszernél, de akkor a szeme alja, halántéka, nózija is. Gondolom, mivel egyhuzamban döntögeti bemegfele a 3 dl :!: tápszerét, ami langyos is, ettől. lehet, néha kéne közben levegőt venni :D Mondjuk amíg szopizott (5 hónapos koráig), addig sokkal jellemzőbb volt.
Kádbafosi :shock: murphy--lásd villany nálunk szintén akkor ment el, amikor egyedül voltunk és pont fürdettem :D

Oriandy:
Tapolca. Úgyhogy annyira messze sem vagyunk :!: Simizni Bálint is imád. Szerintem elsőre az fontos, hogy magát az állatot megszeresse, ne féljen tőle, aztán lehet továbblépni. Remélem, hogy mire el lehet magyarázni, hogy ez mi, addigra rá fog ülni Bálint simán. Végülis miatta tartottuk meg, ha neki nem tetszik, elég nagy luxus bértartani egy lovat. A férjemmel meg annyit már nem érünk rá, mint régen....sajna....

Gab:
Meske zabbantanivaló, ahogy a székben alszik!!!

Benianya:
Bálint fél a porszívótól, mostanra sikerült azt elérni, hogy legalább az apja ölében megül, amíg én körberongyolom a lakást (55 nm, tehát hamar végzek :D ) Blani egész nap nem volt lázas?
Spirálom nincs (bogyózok), akartam, de végül nem lett. Velem együtt szült kismamának van, egyetlen problémája vele, hogy kétnaponta pöttyözik. Nem fáj semmije, de ez azért zavaró, hogy csepeg.

Délután elmentünk sétálni egy picit, nem is volt olyan rossz idő, mint amilyen az ablakból látszott....Jó, nem volt perzselő napsütés, de legalább nem esett. Beöltöztünk, aztán hajrá.
Délután kölök azt találta ki, hogy nem elég, hogy ő maga állandóan felmegy a kanapéra, hanem felpakolja a dömperét is...mert annak ott ám a helye :roll: :roll: Félkézzel felkapta, aztán addig küzdött, amíg nem sikerült. Mi jön még??

Jó éjt!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Vicky!
Tapolca tényleg nincs messze! Néha szoktam oda menni, igaz csak a temetőbe (bocs ha lehangoló voltam), egy nagyon jó barátnőm és volt munkatársamhoz!
De ígérem, egyszer (vagy többször) hozzátok is el fogunk majd menni!
Köszi a meghívást!

Andy

Kép
oriandy
 
 


He33ó Andy+

5tt se0 1ó!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!Jöttem visszavonni negativ kicsengésű feltételezéseimet a Bocskor nejéről. Ma volt a Favoritban és már nem is olyan kicsi a baba(gyorsabban telik az idő mint gondolnám), 6 hónapos, és 6 hóig csak "az én anyatejemet kapta"-mondta az Andrea. Ez szuper, tök jó, nem is gondoltam. Ma evett először krumplifőzit. Dicséretes, szégyenlem magam még a feltételezésért is. Szóval bocs.
Egyébként nem értem, miért fogalmaznak ilyen óvatosan, ma már ciki azt mondani, hogy szopizik a kislányom? anyatejjel táplálom, legfőbb tápláléka az anyatej, azt terveztem és sikerült is, hogy 6 hóig csak anyatejet kapjon-tőlem. Valami ilyesmit mondott. Olyan hivatalos, a szopizikban benne van a lélek. NEm?

Viera! Akkor a függöny narancsos, a bordűr rózsaszin, a teritő, fotel, szőnyeg, (hajad)meg bordós árnyalat?
Bár manapság már a rózsaszin -narancs variáció is megfurdul a kifutókon.
Csodás a függöny. No nem 5 ezer volt azt látom.
Fúú, jó lehet az a felmosó, nem is hallottam még ilyenről.
Én forradalmasitottam a felmosást. Spriccelőből a kőre spriccelem a felmosót, igy kevesebb fogy, ám mindenhova jut. Majd vizes pamaccsal felmosom. Szerintem tök takarékos, ám hatékony. AWc-t is spriccelem domestossal, és papirtörlővel törlöm le, olyan egy törlés egy papir módszerrel, mint a babák szemét, hogy ne kenegessem szét a bacikat. Sosem Benit féljük, hogy ne nyúljon a Wc-hez, hanem felkiáltunk, Beni neee, összemaszatolod a Wc-t!!!. :wink:
Ja, és nekünk a kád meg a csap között van, alig egy lépés, igy különösen fontos, hogy makulátlan legyen!
A barátnőm a múlkor megkért áruljam már el, és tanitsam meg hogy tartom ilyen ragyogó tisztán , mert sajna ő ezt nem tanulta meg otthon, nem tanitották meg neki. Hát nekem meg mig Blani kicsi volt, mindig az jutott az eszembe amikor kapaszkodott a csészébe, pancsolt benne, bújt be mögé, hogy annak bizony ragyognia kell, kivül belül, és naponta domesztosozom, még a csavarokat is hátul. Szeretem, hogy tiszta.
Na, ezt jól kitémáztam.


Blani ma egyáltalán nem volt lázas!!!!Juhéééé!!!!!
:lol: :lol: Megyek alszom egyet.
szép éjszakát!

benianya
ákosbenianya
 
 


Viera! Mit kódolgatsz itt?

Gab! Igen, nekem is alapból ellenérzésem van a spirállal kapcsban, de ha jókat hallanék lehet, hogy bevállalnám. 5 évig jó, és nem kell naponta szedegetni a bogyót, mint a kendermagot, a viszereimről nem is beszélve. No meg a hizás. :(

benianya
ákosbenianya
 
 


Hali.

Még van időm egy kis hsz-re, most jutottam el a pancsiig, ami felélénkített. Peti kb. fél órája aludt el!!!!! :shock:

Anyukámnak hurok van fent, neki semmi baja sem volt azon kívül, hogy az elején fájt neki a hasa alja, ami ugye természetes egyébként. De sokak nem szeretik ezért-azért, nekem sem szimpatikus a módszer.

A képek jók.

Ja, Andy, nem tudom, nekem, amit feltettél oldal, ott a Picasa-t tette fel, nem ezt a Wondershare (vagy miszösz) programot... :roll:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,

Sokat írtatok, már nem vagyok képes mindent részletesen olvasni.

Oriandy: A Rooibos tea szinte mindenhol kapható, akar hipermarketben, akar Herbáriában is. Nálunk most Twinings pure van. Van több aromás is, de mi mindig natúrost iszunk természetesen cukor nélkül. A koffein hiány miatt nem keserű. Ajánlom. :P

Ma voltam egyik barátnőmmel Anna-cafén Kevin nélkül. Régen voltam, de nagyon finom volt minden. Ettem egy szendvicset, isteni volt. Ha valaki arra jár ajanlom. :)
Kép


(*^o^*)Szép(*^_^*)álmokat(*^O^*)Mindenkinek!(*^_^*)Puszi!(*^O^*)
Vendég
 


Jó reggelt!

Benianyu!
A sötétítő és a drapéria barna, csak a képen nem látszik.
Mindennap wc-t takarítasz?Hú de precíz vagy. Én nem. Mondjuk Noémi nem is nagyon piszkálja. Csak néha wc kefét.

Á, a kódolást úgysem érted :lol: , én sem. De már megoldódott. Behülyültek a billentyűim.

Nem tom ki kérdezte a spirált, de nekem tuti nem lesz soha. Inkább gyógyszer.

Majd még jövök, reggeli munkák vannak...

Erika

Kép
viera
 
 


Andy!


Látod milyen szép betűim vannak?
Visszaállítottuk a gépet az okt.18-i állapotra.

Viszont a képkeretezőt kitöröltem. Bocsi a tegnap rengeteg munkádért. Mondjuk miután kitöröltem, ugyanúgy rossz betűket írt a gép.
Tegnap csak ámultam-bámultam, hogy hogy ügyeskedsz. Nagyon értesz te ehhez a számítógépes dolgokhoz.

Biztos nem a képker. progi volt a hibás, de gondoltam, hátha így tudok valamit lépni betű ügyben. De hiába.

Erika

Kép
viera
 
 


Hellóka!

Tök fáradt vagyok, de a koncert nagyon király volt! Következő életemben Gwen leszek, jól néz ki, a férje se randa, és egy cukker fia is van. meg tök közvetlen volt, kjött a közönségbe, dedikált, megkérdezte, hogy va a csók magyarul, mármint a kiss. Nem sikerült kimondania, valami Joke-ott mondott(vicc..) Szóval jó volt, gyermekek se hiányoltak, mondjuk Máté reggelt bújt.

Viera: Szép a függöny! Majd én is szeretnék ilyet, de nem ide, majd ha egyszer el tudunk költözni. hajhullásra nincs homós bogyesz? Az ,mindenre van, nem?

Spirál: Nekem most kellett volna mennem felrakatni, de majd köv. hónapban, mert 5 a doki, 6 a spirál. Most inkább siófokra tartogatjuk a pénzt, addig meg gumi. :oops:

Oriandy: Megkaptad a képeket, vagy nem ment át, mert nagyok?

mentem...

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Jó reggelt!!!
Fél 8 ig aludtam ma!!!!!(szegény apa meg az 5 ös busszal ment fősulira Egerbe)
Fúúú, de jó volt. Blani felébredt és odaült a kiságy elé játszani, beadogatta Beninek a játékokat és tök jól elvoltak. Annyira, de annyira édesek!!!Megzabálom őket!!!!
Hát lányok én az esti szopit át tettem fürdés és vacsi elé, mert olyan fáradt már Beni este, hogy nem szopizik. Viszont 6 körül igen. De a kis huncut ma reggel is alig 3 percet szopizott, s már ment vonla Blanival játszani. Pedig Blani még úgy is tett, mintha ő is szopizna, hátha rácuppan még eszer, de nem.
Azt hiszem Gab, nálunk is eljön hamarosan a nap, amikor köszi szépen de nem kér már belőle Beni. Brühaha.
:cry: :cry:
Még próbálkoom egy kicsit, erőszakoskodom-ha úgy tetszik-ilyen esti szopi előre jön 6-ra trükkökkel, mert akkor meg elfogadja!
Teljesen biztos vagyok benne, hogy a legtöbb anya ezen a ponton befejezné-nekem is ezt diktálja a józan ész. De van bennem egy ösztön, egy anya, Blani most beteg, Beni nehogy elkapja. Ha meg elkapja pont jó lesz a torokgyuszis kinlódáskor a sok szopi.Tehát fenn kell tartanom a tejtermelést, hátha még szüksége lesz nagyobb mennyiségre. Nem lányok? Nyugtassatok meg.
Kicsit úgy érzem most csak én akarom, ő nem(na jó azért nem kell odanyomnom a fejecskéjét, de magától nem kéri), de ki tudja mikor fordul meg ez, és neki lenne rá szüksége.
Nem érzem azt, hogy olyan magamhoz láncolós anya lennék, bevallom már nekem is terhes néha a szoptatás, sietnék, Blaninaak csomagolni kell az uzsit, vagy épp csak már máshol jár a napom,meg hát a fogai is útban vannak olykor-szóval már nem is annyira kellemes. De az a látvány, érzés amikor szopizik, szuszog ott, markolászik, nyunyuzik, az a kapcsolat ami közben van köztük olyan mérhetetlen örömmel tölt el úgy érzem mindkettőnket, hogy nincs szivem meghúzni a vonalat.
Kiváncsi vagyok mit gondoltok erről, met kétségeim vannak, egyszer azt érzem most kell befejezni, máskor meg úgy érzem még nem jött el az idő. Szóval most az van, hogy nem kéri, de ha reggel odafektetem magam mellé, az az első, hogy nyitogatja a száját és keresi a cicit. Viszont ha állva felemelem, már nem túrja le magát a cicimhez. Na ez olyan köztes állapot. Ki lehetne használni, és most elválasztani, de lehetne még húzni fél évig is. Csak az a baj, hogy azt érzem rajta most 1 hétig ellenne nélküle, aztán meg jövő héten megint kéne neki, de 1 hét alatt tuti elszoknának tőle a tejtermelő mirigyek.

Na, jó hosszúra nyúlt, bocsi csajok, csak nem hagy nyugton ez a kétség.

Viera, barna????Hát tényleg nem olyannak mutatja a fotó. Akkor az tök jó. Majd fotózd le nappali fényben is. Úgy feldobja a lakást a szép függöny, nem?

Toalet téma: hát mivel új lakás volt 2 éve, amikor beköltöztünk, új volt a csésze is , és rendben van tartva, ez a takaritás mindössze 30 másodperc. Befújom domestossal az ülőkét alul felül, a tetőt alul felül, a lehúzót, meg magát a csészét is kivül-belül és, és 6 kis kocka papirral letörlöm, lefertőtlenitem.(Egyszer láttam egy dokumentumfilmet, arról, hogy a rongy, meg a zsivacs csak szétteriti a bacikat, és mikroszkóppal megmutatták a csésze környékét, fúúúú, elrettentő volt.) Ezt megteszem az oldalával, aljával is. Tényleg pillanatok alatt megvan és mindennap ragyog. Nekem ez fontos, mert kanyújtásnyira tőle mosunk fogat, ott lógnak a nyakláncok, a másik oldalon a szennyes kosár, meg a kád. Szóval nekem igy kerek a világ és egyáltalán nem fáradság, hamarabb megvan mint egy kézmosás.

Na, ezt atémá is kimeritettem.

Megyek készülődöm, megyünk mamázni, kuty
ázni, ma szép időnk van, tegnap esett. ÉÉÉÉÉS, nem kell ma főznöm!!!!!!!!!!Juhéééé!!!És Blani is jól van! Juhéééé. Imádom ezt a gyógytea, C vitamin, lámpa módszert, egy virusos, 39 fokos lázzal járó torokgyusziból is ki tudom hozni 3 nap alatt!!!!!No jó meg egy kis hókuszpókusz, azt meg már ő is tudja. minden este beszél a gyógymanóihoz, hogy álljanak csatasorba és zabálják fel a kórokozókat, ezt vizualizálja is.
Szerintem ez az egyik legfontosabb képesség az életben. Örülök, hogy megtanitottam rá, és nem sajnálkozik a betegségén, hanem tesz ellene, beinditja az öngyógyitó folyamatait!!!!!!
Mert egészség nélkül semmi sincs.

Szép nappot mindenkinek! :P :) :lol:

benianya
ákosbenianya
 
 


Hali!

Főzök (apa nélkül vagyunk megint), így csak egy gyors bekukk!!!

Era!
Mint írtam, tuti, nem a képszerkesztő progi volt a hibás, ha gondolod ma felteszem újra!

Ex!
Valóban véletlenül egy másik képszerkesztő t linkeltem be, de itt az amit használok:

képeslapszerkesztő program

Colett!
Átjöttek a képek, csak még nem volt időm újabb képeslapot szerkeszteni!
Majd szerintem a délutáni csicsikakor tudom megcsinálni, és utána fel is teszem!!!

Kmammy!
Köszönöm, akkor meg is nézem majd, mert ma úgyis megyünk DM-ben és ROSMANN-ba is!

Benianyu!
Örülök, hogy Blani már nem lázas, akkor talán kikeveredik a betegségből....
Fél 8-ig aludtál???? Én 1/4 9-ig! :twisted: :oops: :wink:
Dani mostanában ekkor kel!
ÚGY ÖRÜLÖK NEKI!!!!!!

Pusz!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Megyek intézkedni, boltba, akármi, csak hoztam már egy videót.

Mesi nem akar táncolni

Era! Minisztárrra most mosolygós képet kell rakni, nem táncisat!

Indulunk, pusszanat! 16.45-kor ér haza apánk vonata, már úgy várom!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali!

Elegem van a bevásárlásból!!!
Főleg ebből az ünnepi macerából. 17.000 forintot hagytam a boltban, hogy meglegyen mindenünk négy napra és véletlen se kelljen már boltba menni. Pedig biztos hiányzik valami.

A Zorán meg Apuci Pesten vannak luxusautókiállításon. Biztos tetszik Zorcikámnak. Az autó a mindene és bele is lehet ülni ezekbe a csodákba.

Andy!
Képker.-t majd felrakjuk újra, de majd csak jövőhéten oké.

Gabi!
Köszi, már teszem is a képeket fel.

Ha valakinek nem írtam bocsi, majd jövök és tüzetesebben elolvasom a hsz-okat, utána reagálok.

Sziasztok.

Erika

Kép
viera
 
 


Gabi!
Gyorsan-gyorsan: Már eleve azt írja ki, hogy hibás a bejelentkezés, pedig regisztráltam már rég.

Utána hogy lehet versenybe lépni, meg egyáltalán kódot kapni?

Írd le a elejétől a végéig légyszi.

Erika

Kép
viera
 
 


Era!

OK! Akkor jövőhéten feltesszük! Ahogy neked jó!

És akkor a videó:

Na, így szedi szét Dani, amit anya épített LEGO-ból….

Kép
oriandy
 
 


Gabi!

Légyszi szavazz Zoránra és Noémire a Minisztárban!
Vagy azt csak a szülőknek lehet?
Te is állandóan szavazgatsz, meddig megy ez és nektek hány pontotok van már? Ha nem titok.

Pusza.

Erika

Kép
viera
 
 


Era!

Én szavaztam mindkettőjükre!
Ha jól tudo, akkor 1 nap csak 1x lehet szavazni rájuk vagy mi...
Mindegy, én megtettem!! :wink: :wink:

Andy

Kép
oriandy
 
 


Gab!

Ja és természetesen Mesire is szavaztam!!!

Kép
oriandy
 
 


Gab!
Látom, Lackó már nyert egy különdíjjat!!!
Gratula!!!!

Kép
oriandy
 
 


Halihó!

Era! Látom, azért megoldottad!

Nem titok, tök ritkán szavazok. Még a bastianon szavazgattam egy időben egy csomót, de rájöttem, hót fölösleges, mert az első lapra sose kerülünk fel, oda azok jutnak, akik folyton az sms-t nyomják. Én meg max. heti egyre szántam rá a pénzt, mostmár arra se.

Hogy mennyi pontunk van? Hát, olyan 10 alatt. Simán megtalálod őket, ha a pincurkáknál beírod a keresőbe, hogy Emese, a Minimanóknál meg hogy László.

Igen, az előző fordulóban Lackó nyert egy különdíjat, és akkor is csak olyan 200 valamennyi pontunk volt. Sorsolásra bármikor van esély, és ez nekem elég.

És igen, természetesen bárki szavazhat, csak egy gépről egy gyerekre 20 percenként lehet csak.

De az a lényeg, hogy ha bejelentkezve szavazol, akkor 2 pontot kapsz, nem bejelentkezve meg csak 1-et.

(Lackó hót zizi, ébredés után már indulni akart az állomásra, mert már aludtunk egyet, menjünk apa elé! :-) )

Na megyek is, csinálom tovább a kajcsit. Pusszanat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na, rajtatok felbuzdulva én is neveztem Danit!
Ja és a tesz-vesz-es dolog megldódott! Sikerült belépnem!
Nézegettem is már, de sokan elég "drágán" adják a holmikat, vagyis nekem az, mert itt a helyi turiban van hogy ugyan olyan v. jobb állapotú ruhát kapok olcsóbban + nincs postaköltség!!
De azért érdemes nézelődni!

Kép
oriandy
 
 


Lányok!
Ki maradt még ki a képeslapokról??
Kérek képet!!!

Kép
oriandy
 
 


Szavaztam Noira, Zorcira, Danira, Lackóra, Meskére! :-)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kép

Kép
oriandy
 
 


Hát lányok!

Az elöbb valaki igencsak beletaposott a lelkivilágomba!
Ráadásul pont az, akitől soha nem vártam volna!
És nem az volt a baj, amit tett (kért), hanem, ahogyan tette!!!!!
(Nevet direkt nem írok és ne is faggassatok miatta!!!!)
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Andy

Kép
oriandy
 
 


Gab!

Csak egy kérdés: hogy kell a kedvencek közé tenni a fotókat? A kiemeltek közé? Vagy ez szavazattól függ?

Erika

Kép
viera
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?