Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem nagyon olvastalak benneteket vissza. Remélem mindenkivel minden rendben van. A képeket azért végig futottam, minden baba gyönyörű! :D

Enn! Örülök, hogy gyarapszik a kisfiad! :)

Timci! Na, itt vagyok. Majd mondd mi volt a kocsi-sztori vége. Ugye hazaértetek egyben? :?: Remélem végig aludta az utat a pici. Ádám is szunyált egyet miután elmentetek. :D Puszillak Benneteket!

Nagbri! Nagyon helyes pasijaid vannak! :wink:

Aggódom mostanában, mert Ádámnak egyre jobban esik a súlya. 1 hónapja még 8200 gramm volt, mostmeg már csak 7950 gramm. :( Pedig eszik mindent, igaz kicsit kevesebbet mint szokott, de ezt a fogzásnak tudtam be. Úgyhogy mostmár kap tejpépet meg husit is. Azt mondta a védőnő, ha péntekig nem gyarapszik teljes vérképet kell végeztetni. :cry: Nincs valakinek ötlete mitől lehet ez? Borsika találkoztál már ilyennel?

Kép
Kép
mandula82
 
 


nagbri-mi is orultunk,h.megismerhettunk benneteket!Csak kar,h.igy elhuzodott nekunk a dolog,remelem legkozelebb tobbet beszelgethetunk,meg setalhatunk.Gyonyoru fiaid vannak. :wink:
Koszonom a bokot a kisfiam neveben. :oops: 8) :wink:

mandula-vegre,mar kezdtelek nagyon hianyolni a babaneten. :wink: Igen hala Istennek szerencsesen hazaertunk,nem nyomtam neki,mint eddig 140-el,csak 80-al jottunk,nehogy valami legyen...Attila kicsit haragszik,latom rajta,de mit csinaljak?Balfacan voltam... :oops: Atticy vegigaludta az utat,igen,igy en is nyugodtabban tudtam vezetni.Mostanaba nem alszik jol,neha folsir,nem tudom mi lehet a gond.Bemegyek,megpuszikalom,visszakapja a cumikajat es visszaalszik,aztan ra 3 orara megint. :shock: :roll: Nem tudom mi lehet...
En passzolok a kerdesedre,sajnos nem tudok mit mondani ra. :( Remelem nincs semmi komoj baja.Csak egyszeruen nincs etvagya a fogacskak miadt...: shock: Hianyoztok.Ma is rohanunk kellett,joforman megint nem tudtunk egy normalisat beszelgetni.Remelem legkozeleb sikeul.

falevel-mi a Bambinibol vettuk,kis mehecskes,nagyon pofa.A kozepso mehecske zorog,a masik sipol a hasa,a harmadiknak zoro a zsarnya,le lehet oket venni,meg van 2 virag,amiben kis tukor van. :wink: Nagyon szerette baby koraban,a zenejere aludt el.Mostmar nem erdekli,unja gondolom. :lol: Most a szelcsengore van rakattanva. :lol:


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a fiúk nevében!
És én is nagyon örülök, hogy találkoztunk! Legközelebb hátha mindenkinek jobban összejön, és tényleg tudunk egy nagyot sétálni és dumcsizni!

Bocsi Mandula! Mostmár beazonosítottalak! Emlékeztem is itt a vonalzódra, csak nehezen állt össze a kép! Ne haragudj! :D
Vendég
 

 
 

Timci! Pü. ment!

Nagbri! Dehogyis haragszom! :D Várom én is a következő talit! Bence mellett bizti nem fog senki unatkozni! :D

Jó éjt Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: Köszi, ebben mindenki biztos lehet! És most még nem is hozta formáját, mert csak rohangált! Az az igazi, amikor úgy rendesen elkezd szövegelni! Ki lehet feküdni tőle! :D
Vendég
 


manadula-pu ment.

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok!

hát mi is tettünk ma is egy nagy sétát és azóta alszik a nagylány!

Hát sajnos esőt meg havat is jósólnak már jó volna még ilyen szép idő !

Olvastam a találkáról majd egyszer mi is bejelentkezünk hozzátok!



Kép
mogyoland
 
 


Teszek fol egy par ruhacskarol kepet,ha valaki megis meggondolna magat. :oops:
Jol van mogyo,szivesen varunk!


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Elnezest azoktol,akiket untattam... :oops: :roll:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mogyó: Az a nagy helyzet, hogy én már nagyon várom a havat! Nem magam miatt, hanem Bence miatt! Tavaly szegény nem is látott havat, a szánkózás végképp kimaradt, pedig imádja! Ha tél van, legyen tél! Szerintem, de akkor hóval! És ne olyan csúnya szürke, ködös, mert azt utálom!
Amúgy jó lenne a jó idő is! De nem hiszem, hogy esőn kívül bármi is lenne! Akkor viszont lőttek a jó kis sétának!
Én is remélem, hogy egyszer talizunk!
Vendég
 


Sziasztok!

Igen már itthon vagyunk. Zajlik az élet. Én is talán javulgatok. Legalábbis a bogyó segít, meg a csokik :oops:
A napocska is jó lenne, de az ma nem volt. És igen, jün a hidegfront. A picurkák, meg mint a barométer..... :?
Bercike jól van, majd vinni kell ide-oda. De most kaki gondon és szörcsögésen kívül más nincs. A szeme is kezd javulni. Olyan volt mint egy kismacska.
Timcike, kb 50es ruháid nincsenek??

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Enn!

Ez igazán jó hír!
Neked is használ a csoki? Nekem is, eszem is amennyi csak belefér, meg amennyi itthon leledzik! :D
Bercikéről kaphatunk majd fotókat! Biztosan nagyon szép kisfiú! Neked továbbra is kitartást! Tényleg, végül tudod most szoptatni, mert emlékszem,hogy mikor még bent volt a kórházban írtad, hogy fejed neki a tejecskét. Nem akarok ám indiszkrét lenni!
A napocska meg majd kisüt, csak lesz egy pár gázosabb nap most! Nálunk is nyűgösebbek ilyenkor a fiúk, megérzik!
Vendég
 


Szoptatni nem, de fejek neki. Igaz már csak mutatóba van. De nem is csoda. Még nem szívta meg izagán, csak cseppenként szedem össze a mellszívóval. :?
Képet? Hmm, megnézem, ide hogyan is lehet feltölteni.
pill.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 



remélem így jó. Ja és már 2500grammosak vagyunk :) és 48cm

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Ennn!

Szívből Gratulálok Bercikétek érkezéséhez! Minden nap benézek ide, születése óta. Nagyon szorítottam Értetek!:)
Csodaszép, gyönyörű kisfiú!!! :) :) :) (jó fiúkra nem mondunk ilyet :oops: :wink: ) de komolyam meseszép! :)
Óriási Gratula!!!! :)

Nana

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Sziasztok!

Hú ez nagyszerű hír hogy otthon vagytok Enn! :lol:
Hát igen bele kell rázodni a dolgokba én már ráéreztem az ízére!
Bár multkor mikor szürcsögött az Ágika akkor én nem is voltam megijedve de apa már az ügyeletre akart vele rohanni! :shock:
Engem is ő rakott már kétszer idegbe!

Enn: akkor tápszert is kap Bercike?
Nálunk igen, mert nem indult be a tejcsim úgy ahogy kellett volna !
Bár bent szépen alakult csak lehet ,hogy befolyással volt ez a betegség Ágikánál !

Hát ma menni szeretünk volna sétálni de olyan nyálkás idő van így kimarad pedig jó lett volna!
:evil:


Timcike: mennyibe is kerülnek ezek a csodaszép rucik?

Puszi nektek!


UI:azt hiszem ennyi helyes fiú között válogathatnak majd a lányok! :lol:




Kép
mogyoland
 
 


Igen, tápot kap. Azt amit bent is. Csak most már jó, ha 1 etetésre van tejem, a többi táp. AMi jól befogja szegényemet. :? Most már 3 napja szenved. 2napig nem volt kaki, csak próbálta nyomni, és keservesen sírt hozzá. Mostmár lett 2x kaki, de még mindig nem ok vmi a pocakjával, mert iszonyatosan tekeri magát, és nyög, majd sír, majd nyög stb. És alig alszik, mert a pocakfájás ébrentartja. Amikor épp nem görcsöl neki, akkor beájul fél vagy 1 órára, de álmából felsír és kezdődik előlről.
Majdcsak túl leszünk ezen is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Nekem ajánlották,hogy ha nagyon nem bír kakilni akkor lázmérőzzem meg de még nem volt gondunk ilyennel!
nálunk is néha fáj a pocija nem mindig ha nem akar a bufike jönni akkor fordul elő meg mikor kaki jön !
Éjszakáitok ,hogy telnek?

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Enn! Nagyon szép kisfiad van,igazán formás baba! :D Örülök, hogy szépen nő. Sajnos a hasfájással nem nagyon lehet mit kezdeni. Próbáltátok a Mecsek teát? Hátha az segítene picit.

Mogyo! Jó helyzetben vannak a lányok, tudnak majd válogatni. :wink: Mennyi fiúcska született mostanában, és sokkal kevesebb kislány! :shock: :)

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
mandula82
 
 


ENN: te milyen fajta tápszert adsz neki azt olvastam,hogy olyant mint a kórházban adtak de az melyik fajta?


Kép
mogyoland
 
 


Hát nem tudom nálunk akiket ismerek majdnem mindenkinek kislánya született! :D

Nekem a védőnénink azt mondta ,hogy a Mecsekteát 4 hónapos koráig ne nagyon adjam ilyenkor mi van mert vettünk mi is?

Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, mi a mildibé pre tápot esszük, de szerintem a sima újszülöttek mást kapnak odabent. De ezt Borsika jobban tudja. Ugye Borsika???? :wink:
Honey, veletek mizujság?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Aha nekünk bent a Milumil HA-t irták fel és ezt is kapja a lány csak kíváncsi voltam!

Borsika hogy vagy?



Kép
mogyoland
 
 


Én csak azt nem tudom, h válthatunk e tápszert. Elvileg léteznek korra babáknak adható, de pl bifiduszos stb tápok, amik kevésbé dugítják be. Azt hiszem a Beba start valami az ilyen. De nem értek hozzá. Ill, h meddig muszály neki ezt enni. Annyi minden van, amit nem mondtak el, és én meg nem tudom.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Hát nállam is voltak ilyen problémák ,hogy sok mindent nem is tudtam de volt kint a védőnénink és megbeszéltem vele a dolgokat!
A fürdéssel,hogy álltok szeret Bercike fürcsizni?

Nekünk jó ez a tápszer igaz egy doboz 2000ft-ba kerül!
De várom már,hogy egy kicsit nagyobb legyen és lehessen neki mást is adni!Néztem már ,hogy vannak tejpépek is .


Kép
mogyoland
 
 


nekünk, meg egy semmire sem jó védőnőnk van. csak olyan apuci felesége, akiteljesen naív. a neten több info van, mint amit belőle ki lehet szedni. mindig csak azt mondja, h menjünk a dokinőhöz, ő biztosan tudja mit kell csinálni. :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Na az jó ,nálunk szerencsére nagyon szuper inkább tőle kérdezem meg hogy mi van mint a dokinkat!
Az ilyen miért megy védőnőnek neki kellene csak igazán tudni a dolgokat!
Nállunk minden héten jön eleinte de hétfőn nem sok mindent kérdeztem már és mondta is hogy sok mindent nem is tud mondani mert látja ,hogy jól csinálom !
Egyedül a köldökét nézte meg,hogy hogy áll!

De majd bele jössz te is ne izgulj!


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy azért aránylag mindenki jól van!
Én a tápszerhez sajnos nem értek, de a barátnőmnek a milumil ha-t írták fel! Nincs is vele semmi gondja, viszont a beba-tól náluk is gond volt a kakival.
A Mecsek teával az a gond, hogy van benne kamilla, ami akár allergizálhat is, legalábbis a mi dokink ezt mondta, és én adok a véleményére!
Mi köményt főztünk neki vízben, és az elhajtotta a gázokat, de azt se jó túlzásba vinni!
A legjobb a hőmérőzés. De azt se szabad gyakran. Amúgy pedig ez a hasfájás kb. 3 hónapos korig sajnos előfordul, aztán mintha elvágnák megszűnik. Ez a nagyobbiknál teljesen be is jött, Dani sokkal hamarabb elhagyta!
A mi védőnőnk se jó semmire! Nem is bánom, hogy eddig összesen egyszer jött ki!
Bencénél is négyszer volt össz-vissz!

Enn: Bercike gyönyörű! Még a férjem is azt mondta! :D

Mogyoland: Igen, az én ismerőseim közt is csupa lány van, leszámítva az én fiaimat! Ma is mondták a volt kollégák, hogy végre egy fiú!
Hát igen,a fiúk majd válogathatnak, itt a topicon, meg a lányok! :D
Vendég
 


Enn: Megnéztem a képeket nagyobban! Az utolsón olyan édesen morcosan néz! Kis feketeszemű! Tényleg nagyon aranyos!
Vendég
 


Hát igen !
De plédául nekem bent azt mondták ,hogy köményes teát még véletlenül se adjak neki mert az még több szelesedést csinál neki és lehet hogy jobban fáj neki a pocija!
De ez szerintem megint tapasztalat kérdése mindenkinél teljesen máshogy van!Nem egyformák a gyerekek sem!

Igen-igen Bercike az én páromnak is tetszik nagyon! :lol:

Kép
mogyoland
 
 


Na elköszönök mára!

Holnap már egyedül leszek mert párom kezdi a műszakját és az első 24 óra egyedül a lánnyal!
Már most rossz de ő is mondta ,hogy nem látja csak vasárnap már rosszul van!


Jó éjszakát kicsiknek és nagyoknak egyaránt!



Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyoland!

Hát, hallod nem irigyellek, és biztos rossz lesz a párodnak is! De annál nagyobb lesz az öröm, amikor újra látja Ágikát! Te pedig biztosan ügyesen megoldod! És ha hiányzik a társaság, itt biztosan találsz éppen valakit!
Igen, én is hallottam a köményt, de nálunk például amikor már tényleg nagyon fájt a poci, akkor bejött! :D
Jó éjt nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudtam, hogy ilyen rossz híre van a Mecskek teának, nekem annó a védőnő ajánlotta, mert Ádi is nagyon hasfájós volt. Mi használtuk is, mondjuk nem túl sokat hatott. A kamilláról sem tudtam hogy allergizálhat, de ha ti mondjátok. Pedig én azt is adtam igaz nagyon picikét Ádinak, amikor nagyon nagy szorulása volt. Egyelőre túléltük. :wink: :D

Ádám szerencsére ma már 8210 gramm volt reggel, úgyhogy használt az a tejpép meg a husis kaja.

Mindenkinek szép álmokat!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: Szerintem nincs rossz híre a teának, csak igazándiból nem is használ. Amúgy a kamillát én is most hallottam, amikor mondtam a dokinknak mi van a teában. Erre közölte, hogy adjak neki rendes, de nagyon gyenge teát! Azóta is ezt tesszük! Semmi baja tőle! És pocakfájás sincs!
Ádám szépen növöget! A tejpépet Bence is nagyon szerette! Daninak is fogom adni! Amint lehet! :D
Szép álmokat nektek is!
Vendég
 


Sziasztok.Nem volt 2 napig netunk.
60-as merteim sajnos meg nincsenek,de ha lesznek szolok.
Arakat csak ugy tudok mondani,ha megmondjatok,melyik ruhacska is erdekelne. :wink:


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

ENN! Jaj de jó, hogy már otthon vagytok! :)
Bercike gyönyörűűűű! :lol:
Miért vagy megzuhanva? Gondolom elfáradtál az elmúlt hetektől... De most már otthon vtok és minden rendben lesz! Mikor engedtek haza Titeket?

Timcike!
Ha lesznek kisebb ruháid, akkor engem érdekelnének, szólj mképp!

A Mecsek teát már Patrik is kapta párszor, patikában ezt is javasolták az Infacol mellé. Drnő is mondta, hogy előfordul allergia a kamillára (de könyörgöm mire nem?), de ő is mondta, hogy nyugodtan ihatja, ha bírja, persze nem kell sokat kapnia.
Régebben is teáztatták a babákat és mi is életben maradtunk... :lol:

Tündérbogárkám... :lol:
Kép

Kép
honey78
 
 


Szia Honey!

Hogy vagytok?
Nagyon szép baba Patrik.
Hogy álltok a tejcsivel?
És hogy bírod apa nélkül a dolgokat?
Nekem ma dolgozik a párom és csak holnap jön de már nagyon várom olyan jó volt ,hogy itthon volt velünk eddig de hát valakinek dolgoznia kell! :oops:



Kép
mogyoland
 
 


Mogyo, tényleg rossz lehet apa nélkül. Én előre félek tőle. Igaz most is van, h elmegy egyetemre, vagy pár órára a munkahelyére intézkedni stb. de más lesz, ha egész nap nem lesz. Most még szabin van egy ideig, de aztán.... :? Nem is a gyerkőc ellátása, csak a társaság. :roll: ami majd hiányzik. Főleg, mivel még nem mehetünk ki jó ideig.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


honey-termeszetesen szolok. :wink: Hat a te babad mar modelkedni is tud?Nagyon aranyosan pozol.Ennivalo.

enn-gyonyoru a kisbabad!Kivanunk sok egeszseget nektek!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


HOney: Patrik továbbra is gyönyörű!

Enn: egyáltalán nem mehettek ki?

Igen, sajnos a párja mindenkinek hiányzik! Nekem is nagyon rossz volt, mikor egy hét után itthon maradtam a két pasival egyedül. Hát érdekes volt! Mondjuk most is alig várom,hogy esténként hazaérjen!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséretet! :lol:

Mogyo!
Jól vagyunk, egyre jobban megismerjük egymást a manóval. Mi tegnap vtunk először sétálni, tkoztunk Noémiékkel. Bálintka hatalmasat nőtt és gyönyörűűű! :D
Patrik végig aludt lent, biztos tetszett neki a napocska.
Tejcsim van, hál'Istennek, a tápszert már egyáltalán nem is fogadja el. Remélem félévig bírni fogom anyatejjel, persze szeretném azért előbb elkezdeni a kóstoltatást.
Apa nélkül nagyon nehéz, nem a Pici ellátása (szerencsére Anyukám rengeteget segít), hanem a társaság. Ráadásul kiderült, hogy december második felében jönnek csak haza. :?
De próbálok nem elkeseredni, és 1.én szerencsére megint hazajöhet 4napra. Küldözgetem neki a fotókat, hogy azért még megismerje a Kisfiát. :lol:

ENN!
Mikor mehettek ki Bercivel sétálni? Az biztos jót tesz majd Neked is! Sok volt már a bezártság! :roll:
Hogy telnek a napjaitok? Milyen baba Berci?

TIMCIKE!
Ok, köszi! :)
Hihetetlenül sokat pózol, grimaszol a kis csibész, persze, ha nálam van a dig.gép akkor szereti abbahagyni. :wink:

Kép
honey78
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom ti hogy vagytok de ma még nem nagyon alukált Ágika vagy az időre vagy nem tudom nem nyügös csak nem alszik el!

ENN:Hát az kár ,hogy nem mehettek ki mert biztosan jót tenne neked is meg a picikédnek!

Honey: hát az nagyon gáz ,hogy csak decemberbe jön haza apa így igazából nehéz de jó ,hogy anyukád ott van és segít neked!

Nálunk sokan ebbe az új influenzába estek bele így ma is jöttek volna látogatoba de lemondták anyósom is már egy hete nem látta mert ő is benne van!Menni akartunk a Tescoba de így inkább nem mentünk mert félek nehogy elkapja az Ágika! :?



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Honey: Igen, a levegőn általában szeretnek!Dani viszont csak akkor alszik, ha mozog alatta a kocsi, így nem tudom az udvaron kint hagyni! Bezzeg Bence milyen sokat aludt odakint!
Én is nagyon sajnálom,hogy csak decemberben jön haza a párod! Majdcsak gyorsan eltelik az idő!

Mogyoland: Az időjárást Dani is nagyon megérzi, sokkal nyűgösebb ilyenkor! Délelőtt ő se aludt, de azóta alszik! Néha ugyan felsír, de utána már alszik is tovább. Lehet pocikája fáj egy kicsit, kaki hiány van két napja! :(
Vendég
 


Kép


Kép


Kép


Kép



Kép
mogyoland
 
 


Na végre el aludt a kis drágám !
Nálunk ilyen gond sincs ,hogy nincs kaki mert már 3-szor is volt!
Szegény Dani akkor azért meg szenvedi a dolgokat ő is!


Raktam már fel egy pár képet!

Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyoland!

Nagyon édi ez a kislány!
Igen, nálunk azért néha előfordul ilyen! Adtam is neki egy fél almát, annak valószínűleg lesz hatása!
Vendég
 


mit vehetek be fejfájásra????? Az algop.-re az van írva, h nem ajánlott. :roll:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Azt nyugodtan beveheted, semmi bajod nem lesz, és a tejcsinek se! Komolyan mondom! Az egyetlen gyógyszer, amit nyugodtan be lehet venni terhesség és szoptatás alatt is. Nekem ezt két doki is mondta, így tuti!
Vendég
 


Paracetamolt.En is azt szoktam.Azt szabad. :wink:
Szepek a kepek!Olyan hamar megnonek ezek a kis csopsegek.Sokat szoktam gondolni az elso hetekre.Megcsak most voltam terhes,azt tessek,mindjart 5 honapos,hamarosan mar jarni fog,csajozni meg miegymas...ugy repul az ido... :(


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?