Új privát üzeneted érkezett!

Gab: most mi ütött beléd :roll: ??? Tényleg hiányozhat a férjecskéd, mert az agyadra ment az egyedüllét :wink: :wink: :wink: !!!
Édesek a gyerekeid, ahogy alkotnak, te is szuper csajszi vagy. Mi kell még???

Eni
marcy
 
 


Era: ezt az ízesített vizet én sem értettem. Bár lehet, hogy arra gondoltál, hogy a teáról talán jobban átszoknak a vízre, ha van egy kis íze, csak akkor inkább már a tea...
Vagy sima víz :wink: .

Eni
marcy
 
 


Eddig még Mesinek nem raktam el semmit.

Lackónak olyat raktam el, ami már "ábrázolt" valamit. Tehát még az első is csak idei...

Dani más kategória, nem lepne meg, ha ő már tudna embert rajzolni! (Na jó, ezt viccnek szántam!)

Hogy miért is nem szerettek? Mert néha csak miután elküldtem egy hozzászólást, akkor gondolkozok, hogy talán túl nyersen fogalmaztam, és úgy érzem, hogy fú, most biztos azért nem ír senki, mert túl bunkó vagyok, de egy bunkónak úgyse mondja meg senki, hogy bunkó, mert akkor még bunkóbb lesz...

Gondolom, nem értitek, de mikor feszült vagyok, előjön belőlem ez a frusztrált nő, aki még régen voltam, gyanokodtam folyton, meg azt hittem, engem mindenki útál... Ez volt olyan 15-18 éves koromig, aztán szerencsére jött Laci, és végre elhitette, hogy tényleg nem útál, és át se akar vágni! :-)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

 
 

Eni! Asszem, fején találtad a szöget, hogy apa hiánya meghülyít. Lehet, engem is fejen kéne már valakinek találnia...

(Na, most megint kiprovokáltam a törődést... Genya vagyok, mi?)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Lackó a sportnapon:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Lányok!

Az egyik barátnőm (és egyben rokonom is) most államvizsgázik és szeretné megkérdezni, nincs-e kedvetek kitölteni a kérdőívét!?
Én most töltöm! Nem kérdez megválaszolhatatlan dolgokat!!!
Aki úgy gondolja, elküldöm priviben!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Hát, küld! E-mailben nem jobb? De priviben is jöhet, ha úgy is jó neki!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Email ment!

Kép
oriandy
 
 


Figyeljetek már: Ti mondtátok, nem tudom pontosan, hogy ki, hogy próbáljam ki az ízesített ásványvizet. Hát én sem értettem, gondolom abban is van mindenféle.

De mindegy, mert ma még a teát sem hajlandó meginni Noémi? Nálatok is van ilyen, hogy úgy kell beletuszkolni a gyerkőcbe a folyadékot?

Marcy!
És hogy sétáltatok? Gumicsizmában? Csak azért kérdezem, mert nem tudom eldönteni, hogy vegyek-e, vagy ne Noéminek.
Marci ügyi volt oltáson, nekünk sajna elmarad nov. közepére.

G A B I !!!!
Most meg mi van????
:roll:
Mondjuk ma én is feszültebb és fáradt is vagyok, na de hát...
Egyébként akartam írni, csak nem volt időm, hogy na ugye milyen ügyesen leül és rajzolgat Lackó!!
Persze Mesi is. Mi az a kis pötty az pofiján? Na, meg a bringázós is nagyon jó!!!
Csak nem volt még időm írni!!!
Tudod, úgyis szoktunk az msn-en írkálni nem? Még ma oda sem volt időm benézni.

Na, mindjárt itt a szombat, jön Apa és remélem jövőhéten már kividulva jössz.

Ez meg, hogy nem szeretünk..., hát egyáltalán hogy jutott ilyen az eszedbe? Én még csak most csatlakoztam, de már most szeretlek. És mindenkit!!!

Puszi.

Erika

Kép
viera
 
 


Andy!

Attól függ, miről van szó, egyáltalán tudok-e válaszolni.
Küldd!!

Erika

Kép
viera
 
 


Mélben.

Erika

Kép
viera
 
 


Halihó! Ez a hülye freemail még most sem jó, begőrjit!
Na, mindenkit bejelöltem ismerősnek innen az iwiwen, most már tök sokan vagyunk a 2006 os nyári babáknál, és a tali után képeket is tehetünk fel!!!!!
Majd valamelyik éjjel elolvasom az utcsó 2 oldalt, nincs időm most, Blaninak este 39 fokos láza volt, reggel 6 kor meg már megint 39-doki:virusos torokgyuszi. A mi dokink nem volt, helyettesitették-Apa vitte le reggel a lányt-mondta, hogy jóváhagyta a magam kezdte nurofent és Fenistil cseppet, de irt valami kanalasat is. Megnézem:augmentin!!!!! :evil: :evil:
Mondtam Robinak, hogy olvassa már el ez mi. Kiakadt ő is, mert ha virus minek ad antibiotikumot? A mi dokink sosem szokott, főleg nem az elős nap. még 24órája sem beteg, ki tudja mi lesz belőle!!!!Csak a bakteriális felülfertőződésre szokott adni a legvégső esetben. Na, mindegy, nem váltjuk ki.
Öntöm belé a hársfa, borsmenta, csipkebogyó teát, 2000 mg C vitamin, meg multi, meg lámpázom ezerrel Zepter lámpával, meg egy kis hókuszpókusz. Remélem Beni nem kapja el. Szóval most itthon tanulunk-háááát le a kalappal a tanitók előtt, engem még ez az 1 is kihoz a sodromból, nemhogy 28!!!!

vitet szó olvasva=vitiem
nekem ehhez nincs türelmem. Pedig apa ma is tanitott felsőben a sulijukban(gyakszin van éjszakás műszakok után, ma dolgozatot iratott) és kérdezte a felsős magyar tanárt, hogy Blanka tükörirással ir és olvasásban is úgy ejt hibát, hogy a t előtti magánhangzót mondja t után is. Azt mondta a tannéni, hogy ez nagyon ritka és jó dolog, ha tud tüköriással irni. Hát én ennek most csak hátrányát látom, mert a vitet nem vitiem-punk tum. És hogy kerül oda az m?
Na, bocs, gurulok tova, mert teregetnem kell. 11 kor reggeliztem, már idegbeteg voltam az éhségtől, és a csap is eldugult megint, de persze a falban, nem a mi lefolyónkban. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁa kádban mosogatok!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

benianya
ákosbenianya
 
 


Era!
Email ment!

Kép
oriandy
 
 


Andy! Válasz ment!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Era! Köszi! De leírtam azt is, hogy mért vagyok ilyen...

Jövő héten is megy apánk... 24-25-26-27 és még 29-30. Jaj!

Mesi arcán a pötty egy elvakart szúnyogcsípés. Már javul, de télleg nem túl szép...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya! Gyógyuljatok! És türelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Mondom én... :wink: 8) :D )

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya!

JOBBULÁST!!!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Ivászatról annyit, hogy Dani teázik. És nem az instant teát issza, hanem a rendes lefőzött Lipton teát! Kevés cukor és kevés citromlé van benne. De a vizet egyszerűen nem issza meg. Sajna. Az a baj, hogy ő hasfájós volt, arra már akkor gyógyteát kapott, és azóta csakis teát hajlandó inni.

Kép
oriandy
 
 


Andy!

De a Liptonban nincs véletlen valami élénkítőszer? Én még ezért nem mertem adni csak citromfű, csipkebogyó, hársfa és kamillateákat. És a Liptonnak melyik fajtáját adod Daninak?

Nem hiszem el...
Noémi fiókozik. mindent kipakol, most épp a fóliámat tépkedi cafatokra, pedig abból mindig kevés van.

Tegnap a szemeteskukából kivette a gesztimarci papírját és a benne lévő csokit (mert azt nem szoktam odaadni) megette.

És állandóan belém van esve. Ezen a héten minden gyerkőc összebeszélt ellenünk?

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!
Gyorsan kitakarítottam, addig gyerkőc el anyóssal. Bár holnap jönnek apus haverjai este, kaja stb. lehet, hogy elsiettem a takarítást????
Gabi! Ki nem szerett téged??? Én úgy látom, hogy itt a lányok ha esetleg vmi félreértés történik inkább rákérdeznek és tisztázzák a dolgot. Ahogy a többiek írták agyadra ment apus távolléte. Remélem én sem voltam most bunkó. Egyébként a bunkónak meg kell mondani, hogy helló bunkókám most bunkó voltál és kész !!!! :))))
benianyu! Jobbuást nektek.
andy! nekem is jöhet az a kérdőív.
viera! ha jól emlékszem te írtad, hogy Liberós vagy. Nekem is megjött ez a DM-es levél és láttam, hogy ott akciós a megapack, bár itt nem annyira jön ki a darabár mint a diszkontban. Ha jól emlékszem 44 Ft/db. Jó dolog ez a bababónusz a DM-től.
A többiektől elnézést, ha nem reagáltam az írásukra.
Bejelentkezéskor véletlenül a tavaszi fórumba léptem be és csak néztem kik írtak, egy név sem volt ismerős. Aztán rájöttem a a bakira.....
száva26
 
 


Száva! Mi az email címed?

Kép
oriandy
 
 


Mi az a gesztimarci? Túrórudi alapján? :oops:

Mikor Lackó született, a kórházban az újszülött babákat teáztatták, nem is akármivel! Sir Morton Earl Gray (bár gyengére főzött) teával!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Juca hol van? Úgy elveszett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ok, egyébként velem itt még soha senki nem volt bunkó, hiába dumálok cenzúrázatlanul, és hiába provokálom ki gyakran a törődést, beszélgetést!

(Pedig Mesi nem is nyári, mert májusban még nagyon tavasz volt, júniusban is fűteni kellett 2006-ban...)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Era!
Green Label Lipton tea! Fogalmam sincs, van-e benne élénkítő, de nem úgy veszem észre, hogy Dani rosszabbul aludna, vagy élénkebb lenne tőle!!
A férjem mondta, hogy jó lenne, ha nem azt a "szart" inná (mármint az instant teát), hanem akkor már ezt, ha a vizet meg nem issza.
Nem a legjobb, de ha nem iszik meg mást, akkor inkább igya ezt.

Kép
oriandy
 
 


Segítsetek már légyszi!!

Állandóan üzenetet kapok az e-mail címemre, hogy van privim. De én nem akarom, hogy oda kapjak erről értesítést. Majd megnézem a Bneten. Már próbáltam átállítani, de nem tudom.

Ha ráértek, írjátok már le, hogy mit kell csinálni?

Hihetetlen. Észrevettétek, hogy mostanában csak kérdésekkel fordulok Hozzátok?

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Era!
A profilban van, hogy az email címre is kérsz-e értesítést. ott a nem-et jelöld ki, aztán ments!!!!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Kérdőívet visszaküldtem!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Igen, a kis kíváncsi, folyton kérdez! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Rohadt lassú a freemial! Még Gab kérdőíve sem ért vissza!!!

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Jöhet nekem is! prenata@freemail.hu

Reni
Kép
prenata
 
 


Köszi mindenkinek, aki kitölti!

Kép
oriandy
 
 


Kéééééééééééééééééész a függönyöm!!!!!
Gyönyörű!!!!
Azért nem tudom feltenni ide, mert kint már sötét van és nem úgy adja vissza a képet!! Majd reggel lefotózom.

Juhhhé!!!
Úgy örülök!!!!


( :oops: )

Erika

Kép
viera
 
 


Andy!

Megkaptad a kitöltött kérdőívet?

Erika

Kép
viera
 
 


Era!
Azért próbáld meg!!! Kilyukad az oldalam!!!!!

Kép
oriandy
 
 


Még nem ért ide sem a tied sem Gab-é!!!
Lassú a freemail!!! Majd ideér!

Kép
oriandy
 
 


Lányok!
Mi most elmegyünk köszönteni, de este még jövök, mert apa focizni megy és ha Dani alszik, tudok írni egy kicsit!

Pusz!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Mi meg megyünk pancsizni, aztán vacsi, készítem a holnapi ruhákat mindhármunknak, hogy ne kelljen nagyon korán kelni, és még el is mosogatok gyorsan.

Úgyhogy mára el is köszönök! Holnap 8.20 környékén kérülnk egy kis drukkot!

Ja, nem is írtam, hogy Lackó nyert a Minisztár fotópályázaton egy valami fürdős játékot meg egy habszivacs faliképet. Csak még nem tudom, át tudjuk-e majd venni.

Na megyünk akkor, jó éjt mindenkinek!

Pusszantás!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya: tetszik, amit írtál magadról, tetszenek a képek, amiket feltettél az iwiwre :) .
Örülök, hogy ismerlek :) !

Eni
marcy
 
 


Reni,

csak egy gyors kérdés, mert ez úgy meglepett: hogyhogy a férjed ellenzi a játékot??? minden játékot? de hisz olyan jók vannak meg olyanok, amik tökre fejlesztik a gyereket.
Panninak pölö van egy kisautój (örököltük) amibe különböző formáju és szinő kockákat/háromszöget/hatszöget stb. kell behelyezni a megfelelő lyukakba.
csak szimpla játéknak látszik, de megtanulja vele a szineket, segiti az a kis finom mozdulatokat stb. és szerintem még csomó ilyen van.
de ami nem ennyire speckó szerintem azok is fejlesztik a fantáziáját! a játék szerintem baromi fontos a gyereknek.

meteor
 
 


RITA!

A férjemnek az a baja, hogy már van itthon egy rakat játék az 55nm2-en. Na, meg persze, hoy a gyereket jobban érdekli a konyhai fiók tartalma, mint a játékok, de szerintem minden gyerek ilyen. na, majd lomtalanítok a lakásban és lesz hely újabb játékoknak!

Reni
Kép
prenata
 
 


Benianyu!

Tényleg nagyon jók a képek!
Titok, hogy milyen műsort vezethetsz, ha épp nem pelenkázol?

Gabi!

Hú, hurrá nyeremény Lackónak! Ez is egy sikerélmény!
Mi is ez a Minisztár fotópályázat? Oda lehet még pályázni?

Rita!
Most nekünk is a konyhafiókok a menők. Az sem baj, ha becsukja az ujját, csak bele tudjon túrni. És apró miszlikekre tépi a fóliát, ami pedig mindig kevés, akárhányszor husit sütök. Mindig úgy centizgetem ki, hogy elég legyen. Erre jön egy ilyen Noémi és ...


Na, megyek és megnézem azt a kérdőívet amit még a Gabi írt valamelyik oldalon. Letesztelem magam.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok.

Hát mára én is ramatyul lettem, mondjuk csak a fejem fáj, meg szerintem van egy kis hőemelkedésem. Petinek viszont kiváltottam a gyógyszert, mert ma is lázas volt, sőt a vacsiját (vagyis inkább az ebédjét) ki is hányta... :( Most is már alszik, pedig még csak nyolc óra van!
Na, eltelt fél óra, és felkelt...majd elalszik megint, ha hívjuk apáját.

Marcy, nekem már csak három édes nagyszülőm él (van egy pótnagyim ugyanis), hát ők is egyre betegesebbek, de érdekes, mert ahogy én látom, ők valahogy nem veszik ezeket annyira fel. Nem tudom, hogy csinálják.
Csücsöríteni Peti is tud, de nagyon, de a puszi még nálunk nem megy. Hát majdcsak lesz valahogy.
Ügyes Marcinak gratula, hogy ügyes fiú volt.

Viera, az szépia. :) Barnított, a telcsim tud ilyen effektet (is), tehát eleve ilyen barnán fotóztam.
Szerintem mindegy, milyen ízűt veszel...remélem, beválik. Azt hiszem, egyébként én voltam a ludas, mert jó, hogy van benne ez-az, de nem "cukros víz", max. valami aroma lehet benne.
Folyadéktuszkolás nálunk nincs, Peti nem is iszik sokat. Én meg nem erőltetem, mert nem látom értelmét, ezzel, a számomra minimálisnak tűnő mennyiséggel is termel bőven pisis pelenkákat.

Meteor, részvétem a mai napért. Nálunk már rég volt ilyen ruháscserés nap. Igaz, most is hányt a fiatal úr, de a nagy része az előkéjébe ment, így kivételesen megúsztuk egy pár zoknival...
Hát én nem értek a dologhoz, de nekem kiskoromban, mikor elég sűrűn volt arcüreggyulladásom, mindig a gőzölést javasolták, de mindig használt is. Igaz, hogy akkor utáltam... :) És igen, ha nem indokolt esetben mész (értsd: nem akarsz azonnal megpurdélni), akkor perkálni kell.

Andy, hát akkor Daninak nem lesz gond a Legogyűjteményével. :) Nálunk meg ugye a keresztanya játékboltban dolgozik, így nálunk ő a fő "játékgyáros".
Foga a gyereknek 6 van...ő tudod későn kezdett neki a fognövesztésnek, és nem is kapkodja el most sem.
Na látod, enyim férj egész héten vidéken van, de még így is előfordul, hogy hétvégére is van munkája, jó, az helyben, de akkor is. Igaz, most változott a fizujuk, de a kevesebb pénzért is ugyaennyit melózott.
Kérdőív nekem is jöhet, nekem is segítettek a többiek, én is szívesen segítek. exdeus@freemail.hu

Reni, ügyes vagy, hogy ilyen jól sikerültek a Zh-id. Én ma kaptam meg a mérlegképes vizsga csekkjét. :o
Na igen, a házi meg a bolti csirke teljesen más. De hát mindennel így van ez szerintem.

Gab, ügyesek a gyerekeid! És ne legyél már ilyen depis. Depiknek azonnal indulás tőled elfele!!!!! Fejreütés kell? Vedd úgy, hogy jól fejbetaláltalak egy méretes serpenyővel, OK? ;)

Bénianyu, hát nálunk a dolog úgy működik, hogyha vírusos valamit kap el a gyerek, akkor is kiírja a dokink az antibiotikumot, és ha láz is társul mellé, akkor ki kell váltani, mert akkor küzd ugyan a szervezet a betegség ellen, de már annyira hogy nagyon (ezért a láz), és kell a szervezetnek a támogatás. Tehát, ha Blani még mindig lázas, akkor szerintem váltsd ki!
Hm, akkor ezek szerint tényleg megint van a DM bababónusznak valami eksöne. Akkor majd reklamálok, Gab, te?

Na megyek, gyerekezek, ha már felkelt... :?

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Halihó!

Era!

Minisztár

Mese táncol ezerrel. Nagyon tetszik neki a Lucky twice - Lucky c. száma. Folyton riszál, ha meghallja. Levideóztam, de most valahogy megint nem akar kompaizé lenni a fotó meg a számító masina. Majd holnap délután.

Reni! A legó jó játék, és vagy 15 évig is jó! Szóval érdemes! Inkább a régiekből selejtezzetek!

Ex! Köszi a fejbevágást! :wink:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na, leteszteltem magam. Hát tiszta szégyen, főleg ahhoz képest, hogy bíróságon dolgozom titkárnőként, a tárgyaláson pedig élesben mennek a szövegszerkesztések. Tehát ahogy beszél, kérdez a bíró, ügyvéd, ügyész, stb. vádlott, tanú, ugyanúgy ugyanazt kell leírnom.

Egy szónak is száz a vége: 53 pontom lett, tehát 47 a hibapontom. Azt írják, hogy szükségem van rájuk. Lehet. Fú, ez kicsit rosszul esett, vagy inkább csak meglepődtem magamon.

Erika

Kép
viera
 
 


Gabi!

Ha vagy még!!
Regisztráltam erre a Minisztárra. Természetesen ez sem sikerül. Ha ráérsz, majd segíííííj.

Nem sürgős.

Puszi.

Erika

Kép
viera
 
 


Era, bocs, látom hogy írtál msn, de egyszerűen nem tudom megnyitni...

Nem értem mi lett vele


Mesi erre is szeret táncolni

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


És most táncolóst kell feltenni, vagy csak akármilyen képet?
Mindegy, mert nem tudok regisztrálni, mint mindig...

Erika

Kép
viera
 
 


GAbi!

Ott van valami kis behajtani tilos jel a nevednél az msn-n. Nem azért nem tudod megnyitni?

Erika

Kép
viera
 
 


Halihó! Hú, jó sok lesz, pedig csak reagáltam rátok.
Ime:

Nye nye nyenye nyeeee,nye nye nye nye nye nyeeee!!!! :lol: :lol: Végre én is láttalak ma a tényekben Kimike!!!!Jó a zöld szemfestéked!!!!!Próbáld ki egyszer, hogy a külső felső szemzugba és lent a külső szemzugba is behúzol belőle kicsit. Rtl-es profi sminkes trükk-ott tanultam. :wink:

Colett!Kitartás, én tuti nem birnám ezt a kis korkülönbséget. Le a kalappal. Ja én jelöltelek ismerősnek az iwiwen.
Koncert-most láttam a csajt pont a tevében, sajna a zenéjét nem ismerem, de minden kiruccanás jóóó. :P

Marcy!Köszi. Majd ird meg jaunárban mit nézett, hogyan és mit mondott az ortopédus.

Viera! Beni nézte Nonót ahogy eszik és azonnal nyöszögött az etetőszék felé:adó adó. Ennei kért!!!!
Noncsiztam neki a lányod, mert a "nonó lesz" Blanka szava járása ha nemszabadot csinál Beni és a nonó lesz azt jelenti mindjárt integetünk a mutató ujjunkkal, hogy nono, nem szabad, ejnye-bejnye, irgumburgumszafaládé. :P

Ivás, nem piros a szemük alja. :shock: Zoránnak is, vagy csak Nonónak? Nem lehet az érzékenysége miatt? Vagy ivás közben nem vesz levegőt, oxigén-keringés-szem alatt vékonyabb a bőr, erek stb. ilyesmik jutottak eszembe. Hamar elmúlik?
Miket észreveszel! Nekünk meg az a gondunk, hogy ivás közben ökölbe szoritva kifelé forditja a kezét, csuklóval felfelé.( ??????)

Tali, ez a kiságyas hely szimpi. Tényleg mettől meddig lesz?

Gab! Gratula a fogakhoz. Jesszus lányok, mennyi a legtöbb idő ami eltelik az első 6 és a 7. fog között? Nekünk már 4-5 hónapja semmi nem akar nőni, pedig rendületlenül nyáladzik.
Nagyival megoldottad, megdumáltátok??

Meteor!
Ez olyan rossz lehet, hogy nagy elánnal elkezdi vki a lakberendező sulit, aztán 1 évig a közelébe sem engedik a szakmai kulisszatitkoknak, csak rajzol és árnyékol. Furi. Ezzel párhuzamosan én csepegtetnék némi enteriő-tervezést, kézzel fogható bútorbolt bejárást, stílus bemutatókat,pl. makettben kül. stilusokat berendezni-én így csinálnék ilyen sulit, azt gondolom, így éveznék a hallgatók. 8)

Ezt a könyvet én is nagyon szeretem(Anya tanits engem).Nagy hasznát vettem már Blankánál is, azóta is forgatom. Nagyon jó ötletek vannak benne, és szerintem tök jó, hogy havonta meg tudod nézni megfelelően halad-e a gyerek. Na, Dani már jó fél évvel veri a könyvet az tuti!!!!!

Viera!Lenkeit ismerem, jónak tűnt a dolog az elején, de pont úgy csinál ő is üzletet az egészből mint akikről ir.Sőt azt hallottam(lehet h csak hitelrontás), hogy olyan anyagot tesz a vitaminjaiba, amitől függővé válsz és mindig azt veszed majd. Egyébként és pont a Lenkei könyv óta adok sok c vitamint-az a levezetése nagyon tetszett!!!
Ráadásul ez a vallás nem szimpi nekem. Egyáltalán nem!Fel is voltam háborodva, hogy Tom Cruice ezért nem engedte hangosan szülni a nejét. Hát bassza meg, próbáljon ő nyögés nélkül szülni. És azt nem tiltja a vallás, hogy hiúságból, mutogatásból csontsoványra fogyasszuk a nejünket 3 hónappal a szüés után?Természetellenes!!Tuti nem szoptatott csaj.

És hogy hogy Bocskor neje már visszament hiradózni? Hogy szoptat?Sehogy?Bezzeg Csisztu meg Szulák szoptatnak. Na, lehet, hogy ő is ám, csak lefeji. De olyan pici még az a baba.

Andy! Látszik, hogy Dani micsoda nagy fiú, Legó!!!!Beni tuti lenyelné! A kupakora is rácsukja a száját!!!ÁÁÁÁ. Apropó kupak, őssejt topic-nekünk csak az a 6 van, amiben az ártézi vizet hozzuk a kútról. Nem veszünk soha mást. Apa buborékosat néha.

Legókért irigyirigy, apa sok melóért –kevés otthonlétért sajnálat.
Tesztlap jöhet.

Kmammy! A tojás alá teszed a burgonyalisztes vizet, vagy rá?
És mi az a riszfőző? Egész éjjel főzi?
Köszi a receptet, irnál még?

Bölcsi projekthez hajrá.

Ex! Jó ez a kejfeljancsi.fotózd le lécci! Nekünk is kéne venni. Hány piz volt?
Nekem már újfajta freemailem van, béta vagy mi a szösz. Apáé működik, enyim meg nem. Kivagyok. 40 perc alatt hozta be az érkezett leveleimet!!!!
Hogy csinálod ezt a régies képet? Tök jóóó!

Marcy, sajnálom a nagypapádat. Ebben a korban egy törés már igen veszélyes, vigyázzatok. Fújja a gumikesztyűt és mozogjon(karkőrzés stb), nehogy tüdőgyuszit kapjon!!!!

Húú, oltás! Majd számolja be hanyadik napon milyen tünet jön. Nekünk mág van 1 hónapunk!!!!
Iwiwes észrevételt köszi. Aranyos vagy!!!!Tök jól esett.

Jajj, a cuppanós puszit már én is úgy várom!!!Beni még csak tátott szájas nyálasat ad. De milyen jó is az!!!!!Ügyi a fiad!!!! :D

Meteor!ez a rendrakás,rendrakás, rendrakás ismerős. Mióta Kimike írta a bölcsis nénis rendrakós elméletet, állandóan rendet rakok. Még jobban mimt eddig, pedig már-már az is kóros volt. :oops:

Férjed-ügyelet-felháboritó. Én felhivnám a főnököt, vagy irnék. Nekem ez a vesszőparipám. Nem a balhé miatt, hanem mert hiszem ha megtudják hogy vétettek, máskor körültekintőbbek lesznek. Útálom azokat a dokikat akikben nem merül fel kétség, hanem ostobán magabiztosak, oszt a végin meg ugye ugye!!!!!!
Oryandinak is azért javasoltam egy levelet,ott is emberek vannak, lehet,hogy eszükbe sem jutott mekkora gáz ha nincs rendben tartva egy játszó. :roll:

Csőrös, na jó az a Dm!!!Én meg vagyok elégedve az aventessel, meg a nem szipkás ikejával is, de úgy szeerttem volna azt a nagyobb aventeset, amire rá lehet patintani a kupakot, de nem kompatibilis a kicsivel. Vagyis csak a szivószerkezetét nem gyártják, meg kell venni hozzá a poharát is, majd 2 ezer ft. :cry: :cry: Pofátlanság!Pedig nekem az olyan szimpi, tök vagesz, hasonló mint a sportkupakos.

Viera!a sajátomat, családi magazint. Meg eü magazint, meg mikor mit kellett.Meg hiradót is de azt csak kényszerből-Nem szerettem az olvasógépet, jobban ment az őszinte belülről jövő kiváncsi bezsélgetés, mint a mások átal megirt szöveg felolvasása. Ment, de nem volt a szivem csücske. De ez múlt idő, mert most csak babázok.


Ex, gyógyuljatok. :lol:

Virrasztok, (apa éccakás,) :( mert Blaninak a lázcsillaptó után még fentebb ment a láza és most nézegetem kell-e hűtőfürdő. Amikor kezdte rázni a hideg éás még csak 38,3 volt gyorsan beadtam, de nem vitte le, 1 óra múlva 38,6 lett. :cry: :cry: Szerintem ha nem adom be 40 is lett volna, ő ilyen 40 foknál kezdődik a láza tipus ám. 4 óra múlva adhatok felnőtt rubofent,felet? 7 éves. A nurofen nem viszi már le, pedig azt azért szeretem, mert gyulladáscsökkentő is.

Ivás!Beni rengeteget iszik!!De csak ártézi vizet, az olyan lágy selymes, itatja magát. Javaslom próbáljátok ki!!!!! :P

Na, most megnézem Mesi hogy táncol.
:P Andi

benianya
ákosbenianya
 
 


Halihó! Hú, jó sok lesz, pedig csak reagáltam rátok.
Ime:

Nye nye nyenye nyeeee,nye nye nye nye nye nyeeee!!!! :lol: :lol: Végre én is láttalak ma a tényekben Kimike!!!!Jó a zöld szemfestéked!!!!!Próbáld ki egyszer, hogy a külső felső szemzugba és lent a külső szemzugba is behúzol belőle kicsit. Rtl-es profi sminkes trükk-ott tanultam. :wink:

Colett!Kitartás, én tuti nem birnám ezt a kis korkülönbséget. Le a kalappal. Ja én jelöltelek ismerősnek az iwiwen.
Koncert-most láttam a csajt pont a tevében, sajna a zenéjét nem ismerem, de minden kiruccanás jóóó. :P

Marcy!Köszi. Majd ird meg jaunárban mit nézett, hogyan és mit mondott az ortopédus.

Viera! Beni nézte Nonót ahogy eszik és azonnal nyöszögött az etetőszék felé:adó adó. Ennei kért!!!!
Noncsiztam neki a lányod, mert a "nonó lesz" Blanka szava járása ha nemszabadot csinál Beni és a nonó lesz azt jelenti mindjárt integetünk a mutató ujjunkkal, hogy nono, nem szabad, ejnye-bejnye, irgumburgumszafaládé. :P

Ivás, nem piros a szemük alja. :shock: Zoránnak is, vagy csak Nonónak? Nem lehet az érzékenysége miatt? Vagy ivás közben nem vesz levegőt, oxigén-keringés-szem alatt vékonyabb a bőr, erek stb. ilyesmik jutottak eszembe. Hamar elmúlik?
Miket észreveszel! Nekünk meg az a gondunk, hogy ivás közben ökölbe szoritva kifelé forditja a kezét, csuklóval felfelé.( ??????)

Tali, ez a kiságyas hely szimpi. Tényleg mettől meddig lesz?

Gab! Gratula a fogakhoz. Jesszus lányok, mennyi a legtöbb idő ami eltelik az első 6 és a 7. fog között? Nekünk már 4-5 hónapja semmi nem akar nőni, pedig rendületlenül nyáladzik.
Nagyival megoldottad, megdumáltátok??

Meteor!
Ez olyan rossz lehet, hogy nagy elánnal elkezdi vki a lakberendező sulit, aztán 1 évig a közelébe sem engedik a szakmai kulisszatitkoknak, csak rajzol és árnyékol. Furi. Ezzel párhuzamosan én csepegtetnék némi enteriő-tervezést, kézzel fogható bútorbolt bejárást, stílus bemutatókat,pl. makettben kül. stilusokat berendezni-én így csinálnék ilyen sulit, azt gondolom, így éveznék a hallgatók. 8)

Ezt a könyvet én is nagyon szeretem(Anya tanits engem).Nagy hasznát vettem már Blankánál is, azóta is forgatom. Nagyon jó ötletek vannak benne, és szerintem tök jó, hogy havonta meg tudod nézni megfelelően halad-e a gyerek. Na, Dani már jó fél évvel veri a könyvet az tuti!!!!!

Viera!Lenkeit ismerem, jónak tűnt a dolog az elején, de pont úgy csinál ő is üzletet az egészből mint akikről ir.Sőt azt hallottam(lehet h csak hitelrontás), hogy olyan anyagot tesz a vitaminjaiba, amitől függővé válsz és mindig azt veszed majd. Egyébként és pont a Lenkei könyv óta adok sok c vitamint-az a levezetése nagyon tetszett!!!
Ráadásul ez a vallás nem szimpi nekem. Egyáltalán nem!Fel is voltam háborodva, hogy Tom Cruice ezért nem engedte hangosan szülni a nejét. Hát bassza meg, próbáljon ő nyögés nélkül szülni. És azt nem tiltja a vallás, hogy hiúságból, mutogatásból csontsoványra fogyasszuk a nejünket 3 hónappal a szüés után?Természetellenes!!Tuti nem szoptatott csaj.

És hogy hogy Bocskor neje már visszament hiradózni? Hogy szoptat?Sehogy?Bezzeg Csisztu meg Szulák szoptatnak. Na, lehet, hogy ő is ám, csak lefeji. De olyan pici még az a baba.

Andy! Látszik, hogy Dani micsoda nagy fiú, Legó!!!!Beni tuti lenyelné! A kupakora is rácsukja a száját!!!ÁÁÁÁ. Apropó kupak, őssejt topic-nekünk csak az a 6 van, amiben az ártézi vizet hozzuk a kútról. Nem veszünk soha mást. Apa buborékosat néha.

Legókért irigyirigy, apa sok melóért –kevés otthonlétért sajnálat.
Tesztlap jöhet.

Kmammy! A tojás alá teszed a burgonyalisztes vizet, vagy rá?
És mi az a riszfőző? Egész éjjel főzi?
Köszi a receptet, irnál még?

Bölcsi projekthez hajrá.

Ex! Jó ez a kejfeljancsi.fotózd le lécci! Nekünk is kéne venni. Hány piz volt?
Nekem már újfajta freemailem van, béta vagy mi a szösz. Apáé működik, enyim meg nem. Kivagyok. 40 perc alatt hozta be az érkezett leveleimet!!!!
Hogy csinálod ezt a régies képet? Tök jóóó!

Marcy, sajnálom a nagypapádat. Ebben a korban egy törés már igen veszélyes, vigyázzatok. Fújja a gumikesztyűt és mozogjon(karkőrzés stb), nehogy tüdőgyuszit kapjon!!!!

Húú, oltás! Majd számolja be hanyadik napon milyen tünet jön. Nekünk mág van 1 hónapunk!!!!
Iwiwes észrevételt köszi. Aranyos vagy!!!!Tök jól esett.

Jajj, a cuppanós puszit már én is úgy várom!!!Beni még csak tátott szájas nyálasat ad. De milyen jó is az!!!!!Ügyi a fiad!!!! :D

Meteor!ez a rendrakás,rendrakás, rendrakás ismerős. Mióta Kimike írta a bölcsis nénis rendrakós elméletet, állandóan rendet rakok. Még jobban mimt eddig, pedig már-már az is kóros volt. :oops:

Férjed-ügyelet-felháboritó. Én felhivnám a főnököt, vagy irnék. Nekem ez a vesszőparipám. Nem a balhé miatt, hanem mert hiszem ha megtudják hogy vétettek, máskor körültekintőbbek lesznek. Útálom azokat a dokikat akikben nem merül fel kétség, hanem ostobán magabiztosak, oszt a végin meg ugye ugye!!!!!!
Oryandinak is azért javasoltam egy levelet,ott is emberek vannak, lehet,hogy eszükbe sem jutott mekkora gáz ha nincs rendben tartva egy játszó. :roll:

Csőrös, na jó az a Dm!!!Én meg vagyok elégedve az aventessel, meg a nem szipkás ikejával is, de úgy szeerttem volna azt a nagyobb aventeset, amire rá lehet patintani a kupakot, de nem kompatibilis a kicsivel. Vagyis csak a szivószerkezetét nem gyártják, meg kell venni hozzá a poharát is, majd 2 ezer ft. :cry: :cry: Pofátlanság!Pedig nekem az olyan szimpi, tök vagesz, hasonló mint a sportkupakos.

Viera!a sajátomat, családi magazint. Meg eü magazint, meg mikor mit kellett.Meg hiradót is de azt csak kényszerből-Nem szerettem az olvasógépet, jobban ment az őszinte belülről jövő kiváncsi bezsélgetés, mint a mások átal megirt szöveg felolvasása. Ment, de nem volt a szivem csücske. De ez múlt idő, mert most csak babázok.


Ex, gyógyuljatok. :lol:

Virrasztok, (apa éccakás,) :( mert Blaninak a lázcsillaptó után még fentebb ment a láza és most nézegetem kell-e hűtőfürdő. Amikor kezdte rázni a hideg éás még csak 38,3 volt gyorsan beadtam, de nem vitte le, 1 óra múlva 38,6 lett. :cry: :cry: Szerintem ha nem adom be 40 is lett volna, ő ilyen 40 foknál kezdődik a láza tipus ám. 4 óra múlva adhatok felnőtt rubofent,felet? 7 éves. A nurofen nem viszi már le, pedig azt azért szeretem, mert gyulladáscsökkentő is.

Ivás!Beni rengeteget iszik!!De csak ártézi vizet, az olyan lágy selymes, itatja magát. Javaslom próbáljátok ki!!!!! :P

Na, most megnézem Mesi hogy táncol.
:P Andi

benianya
ákosbenianya
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?