Új privát üzeneted érkezett!

Fanni :P
a beültiig még ez is meglesz! :wink:

A stresszhez még annyit, hogy óóó, hányan estek teherbe iszonyú húzós időszakban! De persze ebben sem vagyunk mind egyformák, biztos máshogy éljük meg...

Talán ez is olyasmi, minthogy vkinek stresszes időszakban megzavarodik a ciklusa, elmarad a vérzése, vagy épphogy jóval idő előtt megjön... (Az enyémre semmi nem tud hatni, könyörtelenül jön mindig :roll: )
angel37
 
 


Fanni,
örülök hogy apukád javulgat!!
Boni,
milyen a t.masszázs? Érzel már vmi pozitívumot? Én 1x próbáltam de a fél óra alatt csak a pisilésen járt az eszem :oops: pedig voltam előtte is meg közben is :shock:
katica_75
 
 


Sziazstok!

Naggyon jó volt! imádtam, csak sajna hamar abbamaradt!

egyébként tekercselés is volt a sonkák ellen! :lol: most még utoljára agyonkényeztetem magamat, nemsokára úgyis én jövök :lol:
Vendég
 

 
 

Legyekmami :P
Merre jársz, mi van veled?

Lányok :?
Voltam Apukámnál. Ijesztőbb volt, mint az intenzíven. Itt már nincs gép, de csak 2 napja teljesen stabil a légzése, úgyhogy én ettől inkább aggódom. És egy egész folyosóra jut 2 ápoló! Amott 1 ápoló 2 betegre jutott! Még a nővérhívót sem éri el szegénykém! Hangja sincs, mert bent maradt a cső, ha bármi van, egyből lélegeztető legyen... na persze ha valaki észreveszi! Jajjjjjj
Anyukámat jól feltüzeltem, odatelcsizett és megígérték, hogy nagyon gyakran ránéznek. Remélem, tényleg. De én azért aggódom...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


DRága FAnni bacca meg az EÜ. REméelm hatásos volt Anyukád telefonja, de nem lesz semmi baj! Nagy levegő, kifúúj....ezt kérném 10 *
Vendég
 


sziasztok.

fanny :? bizunk benne hogy nem lesz semmi.meggyogyul,hazamegy es elfelejtitek ezt az egeszet.

az en apum nagyon rosszul van,na mindegy.

a ferti bejelolte a pe-met most varunk.

Kép
monyo83
 
 


Monyó mi a baj? :cry:
Vendég
 


boni eleg nagy,most lett van novi sad-on,kezelik remelm sikerul meggyogyitani.

husevo bakteriumai vannak(anaerob bakterium)es most nagyon elszaporodtak,iszonyu fajdalmai vannak.
ez nem az amit a tv-ben lehet latni mikor elevenen felfalajak az embert attol egy fokkal jobb.

Kép
monyo83
 
 


szegénykém!az tényleg nagyon szörnyű. de ugye tudják kezelni?
Vendég
 


boniko probaljak.most egy kulonleges kezelesen van.hiperbarikus kezeles,ezzel ki szoktak nyirni a bacikat.meglatjuk bizom benne hogy helyrejon mert mar mindenki ki van akadva.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Szánikák!

Jobbulást az Apukáknak!

Fanni,
szegény, biztos nagyon ijesztő ez a helyzet :? Ha megígérték, biztosan gyakrabban rá fognak nézni apukádra! Meddig kell itt lennie? Vagy hülyéket tudok kérdezni? :oops:

Monyóka,
ez nagyon szörnyen hangzik :shock:
Bízzunk a speckó kezelésben!!!

A pé-dnek örülök!

Boni,
mi ez a sonkatekercselés? :oops: Az jó?
A talpashoz kifejezetten meddőség kezelése miatt jársz?
angel37
 
 


Angel!

Sonkatekercselés az, amikor bekennek valami tuti zsírégető cuccal, és utána befóliáznak ami által úgy nézel ki, mint egy kötözött sonka! :lol: Nekem bejön és használ is

TAlpas nem kifejezetten talpmasszázs , egész testes, de talpra is, de most tárgyal majd masszőröm talpmasszőr barátjával, aki eljön, és mindekettőnk talpát megdolgozza kifejezetten a gyereknemakarjönni céljából :lol:
Vendég
 


Boni :P
Köszi. Csak a gyomorszondáját szedte ki éjszaka, amúgy jól van. Mostmár nyugisabb leszek, csak az első éjszaka miatt aggódtam nagyon.

Angel :P
Jó kérdés. Meg kell erősödnie, lábra kell állnia. Ha már ki tud menni a wc-re és tud nyelni, akkor jöhet haza. De hogy ez mikor lesz? :shock: Sok múlik rajta. Remélem, nagyon akar hazajönni!

Monyo :?
Ez rosszul hangzik. Akkor látogatni sem lehet, hiszen ez fertőző. Sajnos teljesen átérzem... drukkolok nagyon!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
BIZTOSAN nagyon haza akar jönni! Eddig is nagyon ügyesen bírta, ez így lesz a továbbiakban is! :)
Legjobbakat a leendő nagypapának! :wink: :P

Boni,
jaaaa, hogy ez! :lol:
Na, kíváncsi leszek a páros talpgyúrásra! :)


No kérem, nálam meg végre valagára megjelent az első pecsétke, csodadudáim is kevésbé betonosak, így sztem ebből holnapra vérzés lesz, így is számoltam!
angel37
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok.

Angyal!
Remélem túlvagy a nehezén. Nekem pár nap szokott nagyon szar lenni, aztán szerencsére elmúlik. Most hülye vagyok lehet, de nem több emrike volt lefagyasztva? Nem tudom miért úgy emlékszem, hogy nem olvasztották ki mindet...

Fanni!
Apud jobban van és ez a lényeg. Hát a kórházi viszonyok kétségtelen nagyon balkániak kezdenek lenni nálunk. De ebbe nem is megyek bele, mert csak kiakadok.

Monyó!
Sztem semmi gond azzal, hogy tavaly ilyenkor volt pozitív a teszted. Hozhat ám ez szerencsét. :wink:

Kokusz!
Na látom nemsokár kezdődik a következő. Szuper. Az meg még jobb, hogy nem törtél le.

Én jól vagyok.Már annyira belebonyolódtam ebbe a nem mondom el hol tartok dologba, hogy haj. Többször elkezdtem beírni, de félek hogy elkiabálom, No nem vagyok még teszt közelben sőőőőőt, de minden klappol eddig. Ne haragudjatok ez aztán tényleg száni, meg nem ezen múlik, de már rigolyás (ez milyen jé? ) lettem. Az tutter, hoyg az első terhességi tünettel jelentkezni fogok

Puszi
Vendég
 


Na sziasztok

Fanni

Remélem minden oké apuddal :)

Monyo

te apudnak is jobbulást ...

Angel

Nálam még mindig semmi, nyoma sincs mensinek .... :roll:

Junko

Jaja kezdődik az őj már ha hajlandó megjönni a mensim mert eddig nem őgy néz ki .... Neked drukkolok bármi is van :)
kokusz
 
 


Junko,
valahogy így, ja, de most békasegges vagyok épp :?

9 volt fagyasztva, de eleve csak 4 volt esélyes, abból lett a 3, akikből nem marad velünk egy sem :(

Ha kibírod, hogy ne tudósíts minket a dolgok állásáról, ám legyen! :roll: :lol:

No a tünetekkel csak óvatosan :? , inkább várunk csíkokkal, hcg-kkel! :wink: :wink:
angel37
 
 


Angyal!

Teljesen megértem hogy békasegges vagy. Basszus hogy a fenébe ne lennél... Ezért nem is akarlak zaklatni a dolgaimmal.
Tünetekkel azért mertem/ek bátran dobálózni, mert nekem eddigi pályafutásom alatt sosem volt. De hát majd látjuk.
Majd látom meddig bírom a némaságot.

Kokusz!
Ha még nem jött meg egy kis esély még van. Nem ? vagy te hogy látod?
Vendég
 


Junko,
nem zaklatsz!!! 8)

OKs, akkor nagybetűs TÜNETEKET kívánok neked! :wink:
angel37
 
 


Fanni
Örülök hogy túl vagytok ezen az éjszakán!Már csak jobb lesz! :)

Monyó
Jobbulást a Te apukádnak is...nem is tudod látogatni?

Kókusz,
nekem a 4. napon jött meg a duphaston után. Ez valami erősebb szuri lesz most?
Junko,
akkor továbbra is szurkolok! :lol: azért majd a kis zebrást megosztod velünk? :wink:
katica_75
 
 


Na sziasztok

Megjött a miki hozzám bibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: képes vagyok ennek örülni :roll:
Voltam is a patikában, megrendelték a szurikat, pénteken kezdem.

Katica

Nemtom erősebb szuri e, a tanárúr annyit mondott hogy más az összetétele. Meglátjuk :) bízom benne hogy ettől hamarabb megnpnek a tüszőim és nem kell a 20. napig várni az inszemre.
kokusz
 
 


aha, értem :shock:
megválltó miki :wink:
akkor hajrá szurik!
katica_75
 
 


szeeeetesik a fejem,nem birom a fronkokat.eggel ota alig latok.

katica apum nem fertozo es par napon belul hazajon.

Kép
monyo83
 
 


Kókusz hajrá szurik! de ezek mienek? hoyg előbb megreped a tüsző? nemértem :shock:

Monyó buksisimi
Vendég
 


Bonikám

A következő inszemhez kellenek a stimuhoz :)
kokusz
 
 


Monyó
Örülök hogy javul a papád.
"buksisimi" ? ! hogy ez milyen kedves :lol: :P
katica_75
 
 


ja. Kókusszal már bejelöltük 1mást Boni, Junko, Fanni,Legyekmami,Monyo...? Van valaki wiw-en esetleg?
katica_75
 
 


Kókusz,
Találtam még 1 term.gyogyi centrumot ez is a xix-ben van.Yamamoto a neve.Mit gondolsz, megnézzük vmelyiket?
katica_75
 
 


Jó reggelt!

Kókusz már értem! :oops: nekem is lesz állítólag repiszuri 22 e után, de mi utána otthon hozzuk össze ikreket :wink: vagy a lepkeházban búrában! :lol:

JUnkó drukkolok Neked nagyon+++++

Angel drága , biztos nagyon nehéz lehet, de fa..a csaj vagy! :lol:

Fanni továbbra is energiahegyek a gyógyuláshoz Apukádnka, Neked pedig a siekres hónaphoz! :lol:

KAtica vagyok iwiwen :lol: örülök, hyog tetsz buksisimi, reméelm Monyókának is bejött! :lol:
MA van az utolsó szem closty bevételének a napja! Holnap ,már nem leszek agressziv :oops:
Vendég
 


sziasztok.

jo reggelt.koszi lenyok.

boni,neked ejjel nem voltak hohullamaid a clostytol?

Kép
monyo83
 
 


dehogynem! :lol:
nappal meg idegropcsi :lol:
Vendég
 


Katica!

Én már nem vagyok iwiw-es.

Jajj lánykáim, nehogy szétessünk itt a sok hormontól. Hihhhhetetlen hogy tömnek minket.
:shock:
Vendég
 


Junkó drága legfeljebb majd Zombi klub leszünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Katica ja azt én is néztem .... valamelyikbe el kéne menjünk mindenképpen, én totál ráizgultam mondtam a férjemnek is :)

Csajok én úgy vérzek mint a fene .... :roll: elég brutál. Görcsölök is rendesen ....
kokusz
 
 


ok, rendben jövőhéten felhívom mind a 2-őt árak stb. miatt.Holnap már utazunk el.
Jó pihenést lányok (ne fogjátok vissza magatokat!!)! :lol: :lol: :lol:
katica_75
 
 


Sziasztok!

Angyal!
Köszi! :D
Bár most kicsit nem érzem magam száninak! :oops: Csütörtökön megyek vérvételre és ha jó az eredményem akkor már szurizok is!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ha nem jó akkor ciklus 3.napjától antagonista szerint,de KEZDJÜK! :D :D :D :D Nagyon nagyon boldog vagyok!!!!Kicsi remény sugár,hogy mondta a Tanár úr hogy lehet hogy a táptalaj nem volt jó nekem és ezért csappant meg annyira a kis csapatunk! :cry: Úgy hogy most másfajtát fognak használni!Kicsit bizakodóbb lettem így!Aztán majd meglátjuk! :?
Én is titkolni akartam,de én nem tudom tartani a számat! :oops: :lol:

Kókusz!
Igen,én is Forgácsos vagyok! :wink:
Nem tudom hogy :D vagy inkább :( hogy megjött neked!Nagyon szorítottam! :(

Fanni!
Örülök apukád gyógyulásának!Biztosan hamarosan felépül! :)

Monyoka!
Te apukádnak is jobbulást!

Junko!
Neked is sok sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:D

Katica!
Remélem bejön majd a Yamamoto! :wink:

Vagyok én is iwiw-en ha valaki bejelölne!Ha jól emlékszem itt van alul a mail címem,ha nem akkor priviben megírom aki kéri!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa hajrá próbálkozás!

Engöm kihagytál :wink:
Vendég
 


Üdv Szánik!

Köszi, Boni, tudom :oops: :wink: :lol: , de ma pl ezt nagyon nem érzem :?
Hajrá spontán ciklus! Állatkert? Búra?

Ancsa,
én se tudnám tartani, asszem... :wink:
Akkor már nagyon itt a start, hátha a siker is! :wink:



Megjött tegnapelőtt, mikorra vártam, csak szinte pecsét nélkül. És már alig jön, de nekem sosincs sok, nem vagyok egy vérzőbajnok.

Ma fél 12-kor indulunk csapatépíteni, holnap du lehet, hogy benézek, egyébként jövő szerdáig nem leszek.

A hangulatom remekül illik a topic címéhez... nem az igazi a dolog, most először megéreztem, hogy bizony az én energiakészletem is véges... :(
angel37
 
 


Sziasztok!

Angyal!
Talán pont jókor lesz ez a csapatépítés. Jó volna segíteni valahogy, remélem hamar túlleszel a hullámvölgyön. Megértelek.

Ancsa!
Szupeeeer. Olyan jó amikor indul a dolog. Az ember tele van energiával és én is annyira boldog voltam. Az meg plusz jó, ha kicsit más lesz mint az előző, reményt ad. Nagyon drukkolok.

Háááát lányok én nem vagyok jól. Itthon vagyok és már sirdogálok. Éjjel is arra ébredtem hogy sírok, nagyon félek, hogy nemsikerül. Asszem az én idegeim nem bírják ezt az egészet. (vagy várandós vagyok :shock: )

Boni!
Lehet ám a sok hormon...
Vendég
 


Junkó dráűga Én inkább a másodikra szavazok(és ahogy ezt leírtam egy hatalmasat tüszentettem)

Nekem meg olyan szint hányingerem van, hoyg el nem hiszitek. pedig ma már nem is szede clostyt. elvonási tünet? Szánika :lol:
Vendég
 


Junko,
semmi kedvem hozzá :(
Ja, de csak egy nap lesz ám, holnap délben már jövünk is!

Arra most ne is gondolj, hogy nem sikerült! Semmi erre utaló jel nincs, hisz nem is lehet még, igaz? :wink: Persze tudom, nem mindenki ilyen észalapon működik, mint én :roll: A biztos eredményig csakis a jóra gondolj! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én is bőgtem tegapelőtt este :shock: , remélem letudtam!!!
angel37
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 


Hé csajok, mindenki pihen?
Vendég
 


SZIAZStok!

MA volta Uh-n, van két szép tüszőm, szerda regegl tüszőrepi, csütörtök, Péntek spontán szeretés othopn4 :lol:

FAnni drága! Apukád hogy van?
Vendég
 


Boni :?
Végig sírtam a bentlétet. Szerencse, hogy Anyukám és a férjem is ott volt, mert ők bent voltak 1 órát. Nagyon köhög, szinte fulladozik, annyira. Most sokkal rosszabbul néz ki, mint az intenzíven! Szerdán a férjem próbál majd valamit intézni, hátha át tudjuk vinni jobb helyre. Az a baj, hogy csak 1 ilyen van... és nehéz bekerülni. Próbálkozunk...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


DRága Fanni! drukkolok, hoyg sikerüljön az átkerülés a jobb helyre! Neked meg nagy gyógyölelést küldök, apudnka meg a szokásos energiagömbömet!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni, drukk a holnaphoz, és remélem, sikerül elintézni a jobb kórházat!

Bonicica, neked meg gratula a tüszőcskéidhez, és mindent bele csütörtök-pénteken!Kép
Vendég
 


Athiz köszke puszkány :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni,
:( remélem sikerül apukádat jobb helyre vinni! Jaj, hátha férjecskéd tud intézkedni az ügyben!

És persze nagyon szorítok neked is! :P

Monyó,
te apud hogy van?

Boni,
hajrá! :wink:

Kókusz,
néha annak a hülye mensinek is örülünk! :wink:

Junko :?: :wink:
angel37
 
 


Sziasztok :P
Jó hírem van.
Apukám délután másik kórházba megy!
A férjem elintézte, hogy az ő kórházukba kerüljön! Délutántól ott lesz az ő osztályán. Ami ugyan sebészet, viszont már a gyógytornásztól a gégészig mindekivel beszélt. A nővéreket meg én is ismerem! Jajj, nagyon boldog vagyok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?