Új privát üzeneted érkezett!

Druszám, köszi az infót :)
Hogy mitet? Há leginkább tanulmányrajzokat... szénnel, grafittal, akvarellel, meg kipróbálhattam a rézkarcot és a linometszést is. Az olajig nem jutottunk el :(
Ma már absz nem rajzolok, szal nem mernék bevállalni falfestést - se (ösmerősnek amúgy is ingyé, nem ócsón :wink: ). Amúgy otthon csináltam azt is :mrgreen: Egy falból kilépő tigrincs (igazi...már úgy értve, hogy nem mesefigura :) ) még mindig ott figyel a szobám falán.

Szilbee, én is így vagyok már, ahogy kiestem a rutinból, nem esik már jól :( Engem nagyon bátorított a tanárom (Czinke Ferenc), azt is ő hozta fel, hogy ha elsőre nem a fősuli (azóta mán a képző is egyetem...), akkor egy tanárképző, aztán majd a képzőművészeti. Na émmeg ezt nem akartam...utáltam már tanulni :mrgreen: Én hülye. De a legfőbb indok: nem vagyok elég jó. Jól rajzoltam, ügyes vótam, de semmi extra. Kétszer felvételiztem, láttam, milyen kvalitású emberkéket vesznek fel. Hát oda kevés voltam, nah.
De kreatívkodni még szeretek :D Ilyen irányú hajlamaimat jól kiélem - mostanság a lakásunk kapcsán. Pár év múlva meg majd Annalucussal :lol:

Hm, azért egy próbát neked is megért volna az a felvételi...kár, hogy középszerű tanárral hozott össze a sors :?

Néma Levente, ez aranyos :D Hát hiába, noh, Nomen est Omen :wink: Vagymi.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


..........bruhahahahaha.......................


Megkérdtem délután útközben a patikust...ő is azt mondta hg legyek türelemmel...gyerekkori nyavalya és kenegessem amit adtak.
És akkor most mi a menő a szteroidos helyett, tudsz valamit? És azt már hallottam hg nem nagyon jó...de miért is?? Mert olyan szteroid amit a testépítők szednek???? .....akkor nem leszünk badisak.... :cry:

fanna3
 
 


szteroid elvékonyítja a bőrt, és hajszáleres lesz, mint a rosacea. Gréti háta , inkább a nyaka alja, sztem attól olyan. nem beszélve arról, hogy míg az elidel, ahol kened, garantálja, hogy nem jön vissza petty, míg a szteroid csak lehúzza a pöttyöt, és nálunk ez is igaznak bizonyult!

Fanna!
szííípek vagytok!

Judit!
Mi az, hogy tanulmányrajz? :oops: :oops:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

Sziasztok!

Jelentem, túléltem a fogorvost :lol: Na, nem vagyok egyszer eset, mivel nem elég, hogy kutya rosszak a fogaim, de még nyavalygós is vagyok. Iszonyúan rosszul tűröm ezt a mintalevételt. De túl vagyok rajta, ha minden igaz, jövő héten ilyenkor kész a fogam.

BBj, ezt az Elidel-t lehet vény nélkül kapni? Én is abbahagytam a szteroidosat, szépen gyógyította amikor csúnya volt, de nem tűnt el a folt. Ma próbálkozom a homeopátiással, majd beszámolok az eredményről.

Rajzolás? Én nem is tudom, mi az. Én is a pálcikaemberig jutottam :lol: Általánosban meg a fiúkkal rajzoltattam meg a rajzaim, mert nem akartam, hogy rontson a rajz az átlagomon. :lol: Szóval csak irigykedem azokon, akik alkotni tudnak!

Ildi, 8 kiló :shock: Azta, Csongi egy évesen volt ennyi :lol:

Szilbee, Jaimee nem üzent? Kíváncsi lennék rá, mit mondott neki Mosonyi!

Olga, tök jók ezek a babák! Én annyira imádom az ilyen népviseletet. Egyszer úúúúúgy felpróbálnék egy ilyet!

Ma edzésen voltunk, holnap edzés, még nem vacsiztam, úgyhogy most jobbra el....

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Judit!
Köszi szép a tapasztyalatot!!!!!! Akkor megkérdem holnap a patikust ad-ééééé.
Honnan tudod hg szípek vagyunk??? :roll: Köszi :mrgreen: TI IS!!!!!! :mrgreen:

Évi!
Az igen nem vidám....és milyennel vette? Mert már vannak ízesített lenyomatanyagok is:))))

fanna3
 
 


Ha mán szteroid...Anyukámom monta, hogy egy ösmerősének kb. egyidős a gyerkőce Annalucusommal, és a születése után nagyon beteg volt, úgy volt, hogy nem is marad meg... de szerencsére nem így lett, viszont most (4 hó, ugye) 9 kiló, és 74 cm :shock: Aszongyák a szülei, hogy valszeg a gyógyszerek... biztos nem vót bennük egy deka szteroid se :roll:

Nálunk most a menés a menő :mrgreen: Már nem elég, ha ücsöröghet az ölemben; én marha megmutattam neki, hogy lehet ám sétálgatni is, ha anya által tartva vagyunk hónaljban :? Szal menetelünk, ez most a nagykirályság. De nem ám akárhogy; úgy, mint a nagyok. Mint pl. Deákbill; jobb láb leszögeződve, ballal meg nyomulunk. Imádom :lol:

Kaptunk levelet a Házi Gyermekorvosok Egyesületétől: propagálják a rotavírus elleni oltás(oka)t... 6 hónapos korig minden adagot be köll adni.
Amúgy magától a dokibácsink ilyesmiket nem szokott mondani...

Tanulmányrajz...hát röviden..."gyakorló" rajz... :) Így híttuk, amikor beállítanak neked egy kompozíciót (textiltől kezdve a régi lábason át a koponyáig akármit), leülsz a rajztábláddal, osztán lerajzolod/fested. De tanulmányrajzok a festmények vászonra vitele előtt készített vázlatrajzok is... Kiállításokon szokták is jelölni: "Tanulmány X.Y. blabla című művéhez" :) Asszem kimerítő voltam :oops: :mrgreen:

Judit, lesek, mint... nemjuteszembehasonlat, de lesek... holszípek Fannáék?? Vakvagyok, vagy csak simán kimaradtam valamiből? :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Lement a láz!!! :D 37,3 ... Nem is reméltem, hogy 38 alá megy. Meg is vagyok lepve... :)

Fiam délután 15:30-kor beájult és csak 19 körül kelt... majd miután megvacsizott és egy kicsit összebújtunk, fogta a takaróját és a párnáját és elvonult a szobájába aludni... :shock: :lol: Nem semmi gyerek. Így az esti fürdetés elmaradt... de mit számít az!! :D

Évi!
Küldtem neki sömöst, de mág nem válaszolt,,,
szilbee
 
 


Hjaaaaa! Ha ősetuggya! :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szilbee, dejó! Naeggen, kitérdekel a fürcsi ilyen szituban :D Édes lehetett, ahogy takaróval elvonlult :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


ja...ő se.... :lol:

Jajj gyerekek!!!!
Tudjátok mit??? MINDENKI SZÉP!!!!!!!! Keblemre!!!!!! :mrgreen:

Na az állat lehet:)))) FEl kőne venni viejóra nem Judit?????

Szilbee!
Akkor nagy kő esett le a szívedről is..hg alakul a minden rendben!!!!

fanna3
 
 


nem új q fotó Niminek a vonalzón? Most valahogy más!!!!!!!!! Megvan új oldal :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:

Szilbee!
Akkor vége, gondolom.

majd még gyüvök, most procedúra kezdődik

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


de új oldal.... :roll: de mán vagy 1 hete...a vonalzóval eggyütt.....de azé aranyosos vagy hg észrevetted!!!! Bizony! Köszi!!! :mrgreen:

fanna3
 
 


Látom volt délután termés!

Szilbee, jó, hogy Levente meggyógyult!

Fanna, Niminek most mi a baja pontosan? Kiütései vannak? Mi meg a pelenkával kinlódunk, mert amit legutóbb vettem a Rossmannban, Libero, hááát, szorítja, vagy elnyomja, vagy mi a kis hurkácskánkat, és mot tiszta piros. Mindig ez van, ha váltok. Tegnap írattam ki A vitaminos krémet, az nagyon jó szokott lenni. Valami csukamájolajas krémet is tukmált volna a dokinéni, de én inkább maradtam a jól beváltnál. Vagyis ez a krém Imikémél mindig bevált. Remélem most is használ.

Katlina, jó sokára lett kocsitok!

És így a nap végére: egy kis csemege : Kép / Remélem ki lehet olvasni! /

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


De aranyosak vagytok!! :D

No izent Jaimee!
"A méreteiről csak annyit, hogy két héttel előre van mindenünk, vagyis minden oké. A buksi 84 mm, suly 1920 g."


A méhlepényről nem írt, de úgy veszem, hogy azzal sincs gond.

Jóccccakát!! :D
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee, akkor úgy néz ki túl vagytok a nehezén. Ha már lemegy a láz, az jó jel!

Köszi az értesítést Jaimee-ről, akkor ezek szerint minden rendben :lol:

Óh, Fannám, marhára nem érdekel, hogy milyen íze van :wink: Egyszerűen rosszul vagyok, ha telenyomják vele a szám, nem tudom megmagyarázni, olyan hányinger szerű, meg mit tudom én. De kaptam be előtte egy Magne B6-ot :lol: Szóval, ügyi voltam, kibírtam :lol:

Balwin, nagyon ne sétáltasd, lesz még majd, mikor le akar tőle szakadni a derekad! :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


BBJudit
Timi kb déltől kettőig szunyál. 3 körül elmegyünk ha úgy jó.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!
Persze! Tök jó, már teljesen lemondtam Rólatok. Azt hittem, nem olvastad el! Ok várunk benneteket! Mária utca 2.

Évi!
Hát, én is így vagyok ezzel, hogy nem szeretem, ha idegen dolog kerül a számba! Mindjárt elkap a hányinger!

Jaimee!
Örülök, hogy minden ok akkor! Aztán írd meg, hogy pontosan mi volt!

Fanna!
Bocsika
:cry: :cry:


Judit!
valamennyire értem, de azért még mindig egy kicsit kínai. Gondolom megvannak még a rajzaid. Nem mutizod meg őket? Én olyan kíváncsi lennék rájuk. Misi egyik barátja egyszer, még fénykoromban (30kg -val kevesebbel) lerajzolt, ajándéknak szánta. Nagyon kafa lett, olyan ceruzarajz. Engem mindig elképeszt, hogy egyesek mit nem tudnak művelni a kezükkel, én néha a saját írásomat sem tudom kiolvasni...

további +++ a betegeknek, látom használ :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna, tuttamén, hogy vak vagyok :? De nekem a kép ösmerős volt, a vonalzót meg nem is néztem :oops:
Vammán lépegetős videó :mrgreen: Ezt a féllábasdit (ehh...egy láb az, mint tuggyuk) ma kezdte, majd ha Apa is itthon lesz napközben, felvesszük :)

Judit, képeket most nem tudok feltenni, minden rajzom szüleimnél van, jól eldugva :lol: Maj leképfényezem, osztán valamikor teszek ide ízelítőt.
Ohh, hát tegyed már fel azta portrét, ha tudod! :D

Évi, azé ez nem állandó progi nálunk :wink: Próbálkozom azért a hasonfekvés szépségeinek ecsetelésével is :D

Jányok! Miezanagy szájbarakásellenesség? Férjek tudnak róla?! :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hozzászólni nem tudok, de jókat rötyögök rajtatok! :lol: :lol: :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ja, Judit! Jó lenne a kiskegyed is frissitené Letiről a vonalzós képet!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Judit!
Gondolotam, hogy partner leszel!! :lol: Na de az nem idegen!!! dolog. Már kicsit ismerős! (bocsi a reggeli/délelőtti pajzán gondolatokért) :lol:
Jó, majd megmutizom a képet!
Ugye mondtam én, hogy Annalucus a múltkor le akart mászni az ágyról, aztán ment volna, csak Ti!!!nem hagytátok!

Igen, igen, már nekem is frissíteni kellene, de az olyan macerás, míg kiválasztok egyet, elmegyek a honlapra, végigjátszom, tratratratra. na majd.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


No de Lányok!!!! Illik ez??? Pajzánkodni szegény kismamák előtt????!!! :wink: :lol: :lol:

Jaimee!
A miskároló kést párod már bekészítette a kórházi tatyóba?? :wink: :lol:
Én is megnézném mit tesz vele... :P

Rólunk:
Törpe láztalan, csak a szeme alatti veres karikák árulkodnak róla, hogy még beteg. Hangulata jó, már nem csak alszik egész nap, így nekem is több a dolgom.
Teszek minnyá képet, hogy bújt tegnap este tesókájához tente előtt.

KÉP ... azé látszik az én fejemen is, hogy kemény nap volt a tegnapi... :shock: :oops: :lol:
szilbee
 
 


Nono!

Azért a Kismamák sem ÁRTATLANOK teljesen.....vagy a szentlélektől van az a nagy pocak??????? :shock:

Szilbee!
Azért tényleg látszik szegénykén hg bágyadt... :cry: ....de valahogy a vége felé néha én is fáradtnak éreztem magam....de azért így is szép vagy!


Ja frissítés!!!!
Teljes alakos képek is jöhetnek!!!!!

Ildi!
milyen vitaminos krém az???Hát ha hurka akkor hurka! :lol: legalább van mibe harapni!!!!

Na Judit akkor videjó is jöhet!!!!!!!!!!

fanna3
 
 


Anna!
Én csak irigykedek!!! :lol: :lol:
Szép????!!!! :shock: :shock: :lol: :lol: Mint a mosott kaki! :lol: :lol: De vállalom, mert ez ezzel jár! :D
szilbee
 
 


Szilbee!
Tényleg olyan aranyosan fáradtak vagytok mind a ketten. De édesek!

Fanna!
megjött a bőrkabim, tök szupi, sehol semmi baja, és mindennel együtt 6320!!! volt

Leti reggel lezúgott az ágyról. Még az a szerencse, hogy a takaró vele együtt csúszott, így arra huppant, nem is volt nagy visítás, és csak kb 1 percig tartott! Muszáj lesz elővenni a járókát! Úgy utálom, mert fehér, sűrű a hálója, és az olyan zavaró a szemnek, de amikor vettük, éppen nem lehetett másmilyet kapni. A nagy lyukúra meg azt mondta az egyik barátnőm, hogy könnyen felmászik rajta a gyerek! Na így utólag oylat kellett volna venni, dehát...Aki csinálta, vagy tervezte ültetném benne egész nap, kifele kukucskálva! :evil:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na muti!!!!!!!!!!!! Nem baj ha benne vagy! :))

Ohhh....szegény!!!!:cry: És meddig fogja benne bírni?

Nekünk nincs olyan.....Nimi a földön mászik...illetve most már kavicsot gyűjtöget...(mert az erkély ajtóban az a dekoráció....
Szóval nekem meg olyan rács kellene amit az ajtóba lehet rakni...csak több elemes, hg a szoba felét tudjam lekeríteni...tud valaki ilyesmit?

fanna3
 
 


Ehhehe... Judit, sejtettem :wink: Olyan egyértelmű volt az a kétértelmű mondat :lol:
Ahjj, szegény kicsi Leti :( Annalucust se lehet mán egyedül hagyni az ágyunkon :? Egyedüllét úgy értve, hogy egy pillanatra se levenni róla a szemeket :shock: Valamelyik nap pl. produkálta azt, amit Balázs: seggellábbal félig lent (csak ugye lábak a levegőben) az ágy széléről :shock: És mindezt úgy, hogy az apja a szobában, és én is látótávolságon belül... Majnem infarktust kaptam! Úgyhogy egy járókán már én is elgondolkodtam, de asszem az még korai nekünk :roll: :) Egyelőre megteszi a kiságy.

Szilbee, "másnaposság" ide vagy oda, édesek vagytok :D

Fanna, videjó akkor lészen, ha megtelik a kazi, oszt Apa didzsitalizájja :) De hogy hova fogom felrakni?!
A Brendon honlapján tanátam neked való tutiságot elkerítés ügyben, de az árától ne ájujj el :wink:

Gyerekkörbekerítő

Sztem ennyi pénzé csináltathatsz vagy 4-et.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Na csajok... a lázmentességről ennyit... 39,8 volt... már lement... de a frászt kaptam... így egy kis Nurofen és egy hűtőfürdő után berobogtunk a dokihoz.
Természetesen nem lehet ezzel mit tenni, de legalább tudom, hogy nem a manduájával van gond.

Nagyon vígal eljátszik most is... tegnap jobbna ki volt ütve...gondolom a tegnapi félnapos alvás jót tett neki.

Dorkáék Szabija is torokgyuszis... be is lázasodott... :( :cry:

No menek!
Majd jelentkezem még!
Pusz!
szilbee
 
 


húha, esélytelen reagálni mindenre, annyit írtatok!!! :)

Szilbee megelőzött: mi is betegek vagyunk, de olyan türelmesen viseli szegényém, olyan büszke vagyok rá!!!

Léptem is, megpróbáljuk letenni alukáni!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Judit, Imike a sűrűhálós járókából is kimászott. :lol: Sőt állandóan foltoztam, mert mindig csinált valahol egy lyukat, aztán az meg elkezdett nőni. Én meg mint a pók, állandóan foltoztam a hálót. :?

Juditok, és nem Juditok! Kép

Holnap suli. Kép

Legyetek jók!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Látom beindította a fantáziátokat a szájba berakás :lol:

Dorka, jobbulást a picinek!

Járóka. Na, nálunk itt állt összecsukva a folyosón, fogva a helyet hónapokig. Csongi vagy a kiságyban volt, vagy amikor már nagyon forgolódott a földön. Tettem le neki paplant, arra plédet, körbe játékokat. Nem mertem ágyon hagyni egy pillanatra sem.

Ildi, holnap suli? Hú, nem irigyellek, ilyen rossz időben oda utazni. Erről mindig eszembe jut, amikor én jártam Békéscsabára. Tök buli volt a vonaton, akkor váltottuk meg a világot, nevettünk, ökörködtünk. Egyszer méteres hóban leszakadt a vonat felsővezetéke. Úgy jött értünk egy csoporttársnőm férje, hogy egyáltalán hazaérjünk. De azért szép idők voltak, én sokszor visszasírom.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Dorka!
+++++Szabinak is megy most már! :cry:

Szilbee!
És végülis mint mondott a doki, hogy mi a baja? Mitől lázas, mert valami dolgozik benne.

Hogy Leti meddig bírja a bentlétet a járókába? Nem tom, aztán lehet, majd ez is megy bizibe. Gréti sem volt benne sokat, én is azért haragudtam rá, mert csak a helyet foglalta!

Iskolába indulóknak, holnap ügyesek legyenek, figyuzzák mit mond a tantóbácsi/néni!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ildi! ha esetleg ma még jársz errefelé... megnéznéd a technika jegyem? Azért holnap küldök rád egy sms-t is.

Üdv mindenkinek!

Betegeknek jobbulást!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt!

A láz vírus miatt van. Két különböző doki is ugyanat mondta, úgyhogy elhiszem nekik...

Pusz!
szilbee
 
 


Kép


Hát jobbulást mindenkinek!!!!!!!!!!!+++++++++++++

A járóka vásárláson már én is gondolkodtam,de még nem tudom hogy hálos vagy fa,de akkor már a hálosról tudom hogy pókanyó leszek

Kép

Kép
katlina
 
 


Ha javasolhatom, akkor inkább a fa járóka, mint a hálós... attól egyszerűen nem lát ki a csemete. Nekünk is olyan volt... van... de nem használtuk...

Rólunk:
Láz már nem oly magas... 38,3... remélem már nem szökik vissza...
Megjött a bútorunk is, de pont Levente ágyának készítése közben lerohadt a gép, amivel vágták a cuccot... így a fekvőfelület hiányzik... még.. majd 1 hét múlva az is meglesz. Csak tudnám, hogy akkor minek mondta az asztalos, hogy mehetünk érte, mert kész a bútor!!! :shock: :x :evil: :evil:
Hétfőn apum és Ádám összerakják, azt ami összerakható már belőle...
szilbee
 
 


Sziasztok!
megjöttünk szuriról, és mázsálásról
6500 g 66 cm hossz, 41 kalap, és 40 cicitartó méret.
Hát ennyi.

Vírus. akkor arra antibogyót adnak, ugye? vagy fordítva a baktériumra adják? most nem tudom! :oops:
Hááát, én mindig azt mondom, hogy csak mestert ne engedjen az ember a lakásába! Mindig van valamelyikkel valami, a mi burkolónk idestova 5 hete hiteget, hogy jön. állítólag annyira túlválalja magát, hogy csúszik, de szept 10 már borzasztóan messze volt!!! Minden cucc a garázsba, a kocsik meg állnak az udvaron
:evil: :evil:
De van egy sanda gyanúm, hogy mire befejeznék egyszer már kezdhetnénk is elölről!
Majd dobjál képet a bútorról!

ja, állítólag az őszi cipőkre 50%-os akció van a 101 kiscipőben! ha valakit esetleg érdekel.

tegnapi tali Petriékkel:
Kép Kép Kép járóka az a bizonyos hálós Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Cicitartó... Hát az nagyon jóóóóóóóó!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nekem marad az alsógatyázás.... :lol:

Szurit hogy viselte Leti?

Majd dobálok fel képet a bútorról...
Annyira bejött az asztalos srác segédjének a bútortervem, hogy ő is ilyet akar csinálni a csemeréinek!! :shock: A tervezési díjjat azért levonhatná a bútor árából!!! :twisted: :twisted:
Jó ... persze én is loptam a terv részeit... innen-onnan a netről... :roll: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

No itt volnék megint. :D

Nos Mosonyi doki rögtön azzal fogadott, amikor elsírtam neki bánatom, hogy a lepény nem lehet III-ad fogban érett és a feje sem lehet 7 centi-s, ezt kapciból megmondja. Az UH őt igazolta, mérnöki pontossággal mért és mindenhogy 8,4 centi jött ki a buksira, és a többi méret sincs köszönő viszonyban sem Erdődiével...De igazából akkor lepődtem meg, amikor kiderült, hogy 33 hetes méreteink vannak és a sacc/kb. súly 1920 g. :shock: :shock: Mondta is Mosonyi, hogy hogy lehet az hogy nagyon rossz a lepény, a gyerek meg marha fejlett??? (Nem pont így mondta, de ez volt a lényeg. :lol: :lol: )
Ez nem ellentmondás??

A lepény valóban érettebb, mint illene neki, erős II-od fokú.
Olyasmit mondott, mint Juditnak Dinya, hogy igen, lesz ez a lepény még III-ad fokban érett is, elvégre az a dolga, hogy öregedjen, egyelőre nagyon is jól működik.

A baba méretei és a lepény állapota alapján nem valószínű, hogy kihúzzuk a kiírt dec. 24-ig, kb. 10 nappal hamarabb érkezik, de persze ez még az elkövetkezendő hetekben változhat. Túlhordani tuti nem fogom.

Mosonyi doki azt javasolta még, hogy kerüljem el a kórházi Uh-t, nekem pedig a nyelvenem volt, hogy miért van az , hogy normális eü szolgáltatást csak akkor várhat el az ember, ha fizet, hiszen Erdődivel is sokan boldogok, csak meg kell rajta nyomni egy gombot, a fizető beteg gombját, a többi beteg meg......De nem szóltam semmit, hiszen nem minden orvosra igaz ez sem...

Azért mentem el kórházi UH-ra is, mert úgy gondoltam, hogy több szem, többet lát. Mi tagadás, ez bejött. Pontosabban több szem egészen mást lát.

Hogy miért jó elmérni egy buksit 1,4 centivel és frászt hozni a kismamára azzal, hogy forduljon terhesgondozó dokijával a lelettel és hogy a lepény is milyen gány állappotban van....szóval miért jó ez, nem tudom, de nem is érdekel már. Én Erdődit sem nagyon bántom, nem is haragszom rá, egyszerűen eggyel bővült azon orvosok száma, akit kerülök. Ez a lista is egyre hosszabb... :cry:

Pocakos képem (meztelen pocak) nincs, de tényleg kellene alkotni egy párat, amíg lehet...

Szilbee: Babakukuccs lesz ma!! :lol: Leventének további gyógyulást!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hali!

Egy gyors helyzetjelentést tudok, most csak adni...

Levente láza nem szökött olyan magasra és most már megy is lefelé... Dokinál tegnap voltunk és hát mondta, hogy vírusnál nem lehet mást tenni. Nincs elbakterializálódva, így nem kell neki antibigyó. Köhögésre kap csupán Mucopront szirupot, de az se kéne igazán... , biztonságkedvéért azért adom neki.
Ma már kifejezetten jó volt az étvégya és háromszor kellett neki teát lefőznöm, olyan mértékben vedelte a csipkebogyóteát.

Voltunk uh-n és megesett az első nst is. "Picúr" jól van!!!! De még milyen jól... Alig tudtam tőle feküdni... Picit nagyobb, mint Levente ennyi idősen... 2700-2800 g körül van (nem emléxem pontosan mennyit mondott).
Fl: 70 mm
BPD: 95-96 mm
THQ: 97 mm
Mosonyi szerint 1-2 héttel korábban jön majd... Mondjuk ezt már az első hónapokban sejtettem. A méhszáj zárva van... klasszul tartja ez a jó nagy gyereket!!

Jaimee!
Akkor legalább a Karácsonyt már hármasban tölthetitek!!! :D :D

Jóccakát!!
Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma voltam tanácsadáson.Kész Kabaré:)Először kitalálták hogy 1 hónap alatt tíz kilót híztam(de ez hülyeség)
erre Jakab közölte hogy már rég a kórházba kellene lennem és majd megláthatom hogy fogy a többi kismama 2 kilót egy hét alatt.

A másik poén hogy nem tudják hogy mikorra vagyok kiírva.23 hetesen volt 6 centi a fejátmérője meg a THQ-ja a combcsontja 4 centi szóval biztos elszámolták.Most azt mondja Jakab hogy karácsonytól legyek kész.Február 10.-től egy kicsit hamar van.

Most mondjátok meg?

KépKép
viragb88
 
 


Ahojahoj!

Judit, így fényképen télleg durva a hálós börtön :shock: Eddig ebbe még bele se gondoltam, csak az lebegett a szemem előtt, hogy puha, meg viszonylag könnyen tárolható :oops: (kislakás szindróma :? ) Demosmánakkor fajárókában gondolkodok.
Cukisak a gyerkőcök! Gréti jól lesmacizta Timit :lol:

Jaimee, nekem lepényt sose említettek :roll: A szüléskor lett megjegyezve, hogy elég öregecske :) Hát télleg rossz színben volt...oan sötétbordós. Szegényke jól kiszolgálta magát...illetve magzatomat :)
Nekem meg se fordult a fejemben, hogy a kórházba is mennyek uh-ra (kivétel a vérzés, meg amikor Jakab direkte küldött másik véleményért)...valahogy teljesen megbíztam a dokimban... Lehet naív voltam, vagy buta...vagy felelőtlen?! :shock: :oops:

Szilbee, örülök, hogy Dávid baba jól van, meg hogy Levente egyre jobban :D

Dork, ti hogy álltok a torokgyuszival??

Virág, hogy jött ki nekik az 1 havi 10kg?? Az elszámolást nem értem... Meg Jakab miből indult ki, amikor 2 hónappal előbbre készített fel?!... :)

Mostanában gyakran elcsábulok a Telki topicba :oops: Olyan jó olvasgatni, hogy emberszámba veszik a gyermekágyas nőket! Komolyan elgondolkodtam azon, hogy legközelebb ott kéne majd szülni :roll: Van részletfizetés is...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Bocsi, hogy letegeztelek... szal DorkA :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Már csak félve kérdezem Judit! Új a vonalzózok? Mintha más lett volna? Nem? :oops: :oops: Belenéztél a fehér részbe? szinte fotón keresztül is vakítja a szememet!

Szilbee!
örülök, hogy minden rendben van!

virág!
Atya ég! Még jó, hogy nem azonnal befektet, amikor csak elszámolásról van szó! Akkor gondolom Téged is jól megijesztettek!

Ma volt itt a barátnőm, aztán lehet én megyek be vele szülni, bár addig majd próbálom a férjeurát rábeszélni, de szívesen mennék!
Na megyek csucsukálni, ja, és egy kevésbé jó hír. Közel 4 év után megjött a mikulás. Háát, jó nagy batyuval, hogy a fene ötte vóna mög!!

Na jó éjszakát mindekinek, de gondolom már megint csak én kukorékolok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Virág!
Ezt most én se értem... :? :oops:

Judit!
Bőkabátról a kép????
Lassan leadom a köv. mézes rendelést, mert az utolsó üveget fogyaztjuk... :lol:
szilbee
 
 


Sziasz!


ja ja bőrcucc!!!!!! :lol:
Másik......4!!!!! ÉV?????? után??????? aztapaszta...nem vagy semmi...gondolom akkor nám is hiányzott...... :? akkor mit akarok én a 10-11 hónapommal...nekem akkor kicsit hosszúra nyúlt egy pár hét... :? és zavart is dög melegben!!!! Meglepődtél??? Hehehehe....


Kórosok! Jobbulgatást!!!!!

Tud-é valaki vmit a Dr. Lenkei féle vitaminokról?? Pontyosabban a gyerekvitaminokról...hány hónapostól adható stb...?

Ja Judit!
Kafa!!!!! Nekem mondjuk ez a vedres téma amúgyis mindig tetszett!!! Miért mennyi ott hg részletre kell fizetni???? :shock: :shock: :shock: :shock:

Virág!
Jajj te akkor nem vagy egy ilyedős fajta szerencsére....tényleg jó hg nem már küldenének szülni...Ki az orvosod??

Szilbee!
Naon bosszantó amit a bútorról írtál....De mi a fenéért így van ez mindennel????? Én mán téptem volna a hajam!!!!!!!! De azért majd raksz képet róla??

ja Judit!
az enyimé is vörös színű volt..de nem mondták hg ezért ramaty állapotban lett volna...sőt én mondtam hg hááát ez az..nem túl szép...erre a szülésznő hg dehogyisnem... :roll: Sőt nekem sem a terhesség alatt egyszer sem emlegették ezt az érettséget-öregséget..én ezt azóta tudom amióta itt beszélitek.....eszembe sem jutott ilyen (naív...illetve nem..tudatlan) hg vmi nem jól működne a "tartószerkezet" körül.....na most már legalább tudom hg van ilyen is....

Kellemes hétvégét!!!!

Nálatok is van ilyen..hg azt veszem észre hg nagyon kezd leromlani a helyesírásom....pedig abban jó voltam mindig....összefüggésben van ez hg nem nagyon használom az agyam semmi komolyra?? Sokat kell néha 1-1 szón gondolkoznom... :?

fanna3
 
 


Szaisztok!

Fanna! Mégcsak hogy nem hiányzott, de mennyit spóroltunk!
Na, majd lefotóztatom magam a vacsi új bőrszerkómban. :lol: Nekem is volt Grétivel anno, hogy nem jutottak eszembe szavak, csak az izé. Olyan kellemetlen. hülyül az ember. Most még forog az agyam, de gondolom ez a suli miatt van!

Szilbee!
Adjad nyugodtan, mindig megyünk Szolnokra. Más valakinek méz esetleg? Most mi is észreveszzük a piacon, hgy több kel el, mint átlagosan, jön a taknyos korszak.

Többiek is tessék írni!
Ki mit főz, lehetne adni tippeket, mert halvány gőzöm :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Még min. 1 hét hogy összeírom a családban kinek mennyi köll...
Ti mikor szoktatok ebédelni, hogy még most agyalsz a kaján??

Anna!
Nekem is leépült az agyam az első két évben... de aztán már volt egy pici időm olvasni, aztán pöttyet regenerálódtam... de tudom, hogy már soha nem leszek olyan, mint rég.

Ebéd: (ma csak egyféle van... )
-tejszínes marhahúsos rakottkrumpli
szilbee
 
 


Ebéd? kettő után, de van, hogy öt óra :oops: Tudod, mi későn kelünk reggeli 10-1/211 körül van, így úgysem vagyunk éhesek délben, ezért csúszik minden.
Na erről írhatnál, hogy csinálod! A borsó leves látszik fixnek.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?