Új privát üzeneted érkezett!

Andi:én meglestem mindennnap a görbédet...de nem kommentálom...babonából. :wink:
A munkahelyi dolgok meg hamar rendbe jönnek majd, változás ez neked és a díszes csapatnak is...kialakul szépen.(remélem ismerik a mondást:vagy megszoksz vagy megszöksz)Addig kitartás. :wink:
Arikon:szerintem 1 körül már fogom tudni, hogy mizu.Holnap.
Vendég
 


Hali mindenkinek!

Bíbi, Sirkici, ti éreztetek mell-növekedést, fájdalmat vagy érzékenységet? Ha igen, akkor csak piri előtt vagy úgy folyamatosan?

Jól van na, reménykedni lehet, nem?

:D
Fel vagyok fújódva... Olyan, mintha meg jönne mondjuk pár nap múlva. Csak nem fáj a hasam.
Tudom, hogy még semmit nem érezhetnék, mert bébibogyó még túl fiatalka, ha van is.

Nem baj! Fő a pozitívum!
Elvileg 2 hetes és 1 napos vagyok!


Nóri, óriástüsző bizti megrepedt! Akkor te most 2 hetes és 3 napos vagy!!! Pozitívan!!!!!!!!

Andi, bár a hő egy parányit lejjebb csusszant még mindig mondható, hogy EBBŐL MÉG BÁRMI LEHET!!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:aranyos vagy...próbálok pozitív lenni! :wink:
Hajrá neked is, így egyszerre szülünk! :wink:
Vendég
 

 
 

Andi,
gratula a kinevezéshez!!! Sok sikert hozzá!

Nóri,
remélem megrepedt az a tüsző!

Gabi,
nekem minden máshogy volt, mint szokott lenni pms-kor. Tudniillik én szörnyű pms-es vagyok, a pé napja után mellnövekedés, erős mellfájdalom, iszonyú depi és hangulatváltozás. Elég nehéz olyankor elviselni, még nekem is magamat. Na, de a lényeg, hogy most meg az volt a fura, hogy nem fájt a mellem, azt hittem nem is volt pé-m, meg nem voltam sem depis, sem morgós. Szóval, ami eddig volt, az most nem volt. De arra már rájöttem, hogy minden terhesség más, igy nem tudsz általánositani, de talán jó jel lehet egy-két dolog, de én is legjobban a hőben bizok, ha fent van a mensi napján meg utána pár napot, akkor tuti a baba.
sirkici
 
 


Andi: Tényleg és ha jön a babó akkor mi lesz? Amig birsz dolgozol? Vagy inkább vissza mondod a kinevezést?

Kép
csucsu05
 
 


Sirkici:köszönöm!

Csucsu:tudja a főnököm,hogy babára készülünk.Amikor felkért,ez volt az első kérdése,hogy hogy állunk.Én nem titkoltam el,hogy próbálkozunk,és remélem mihamarabb sikerül :lol: Nem mondom vissza,csinálom
vedresandi
 
 


Andi: Na az tök jó ha nem kell ilyen fontos dolgot eltitkolni. Mert manapság sajna ha csak meghallják, hogy próbálkozik valaki akkor azt le is írják. De ezek szerint jó helyen dolgozol. Nem lehet okod panaszra. ÉS várandósan is lehet dolgozni én is végig dolgoztam az utolsó hónap kivételével. Na meg ha van értelme akkor az ember meg tudja oldani, hogy hamar vissza menjen vagy netán otthonról is dolgozhasson. Minden csak rugalmasság kérdése.

Kép
csucsu05
 
 


Teljesen igazad van.Danival én is végig dolgoztam,és ha esetleg....most is ez a tervem,és amit én csinálok,azt otthonról is lehet csinálni egy ideig.
vedresandi
 
 


Andi: Az tök jó. Akkor kívánom hogy ha most a meló összejött akkor a baba is sikerüljön. Amúgy a sogornőm is itthonról csinálja a munkáját és néha néha bemegy a melóhelyre. Addig a Mama vigyázz a gyerekre vagy néha be is viszi. És a fia már 15hónapos. Szóval így is lehet csinálni. CSak minden a szervezésen múlik.
Az meg ne zavarjon bár gondolom nem is zavar ha sokan irigykednek. Sajna olyan munkahely nincs ahol ne lenne irigység és féltékenység. Apukám mindig azt mondta inkább lányom legyen ezer irigyed mint egy aki sajnál! Szóval hajrá főnőknő :) !!!

Kép
csucsu05
 
 


Gabi, Nóri
én is veletek akarok szülni! :D Vegyetek be...lééééccccccccciiiiiiii

Lányok,
Szerintetek mit csináljak, hisz vasárnap nem kéne megjönnie, ha a 28 napot nézzük, azonban mint tudvalevő általában 37-40 napra szokott megjönni (leszámítva a múltkorit), szóval mikor teszteljek, mihez viszonyítsak?? :?
Vendég
 


Csucsu:nagyon köszönöm :wink: Igen,van már jó néhány irigy ember a környezetemben,de tojok rájuk.35 éves elmúltam,magamnak köszönhetem,amit elértem :lol: :lol: :lol: Díjazom apukád mondását,frappáns,és a lényeg benne van!!!

Arikon:sztem várj legalább a 28. napig.
vedresandi
 
 


Arikon:én nagyon szívesen bevennélek...de én már Babszival lepacsiztam, hogy jövőre szülök, szóval ez csak vicc...de időponttól függetlenül tényleg jó lenne, ha együtt szülnénk..mi "föld napiak". :wink:
Szerintem várj 30ig minimum.Nekem 28-30 naposak, de volt már rá példa, hogy 33-ra jött meg, így nálam az első tesztelés napja csak és kizárólag a 35!!!Bár azt a legnehezebb kivárni, tudom, de hátha egyszer nem sikertelenül!
Vendég
 


Arikon, akkor te most 3 hetes és 3 napos vagy!! :D


Andi, drága kedves főnökasszony! Csak keményen!!!! :D


Nóri, azért nem baj, hogy kiszámoltalak, ugye?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Arikon, akkor te most 3 hetes és 3 napos vagy!! :D


Andi, drága kedves főnökasszony! Csak keményen!!!! :D


Nóri, azért nem baj, hogy kiszámoltalak, ugye?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi:dehogyis, jót mosolyogtam...Bíborlány csinálta ezt és lám-lám...bejött neki! :wink:
Itt mindenki terhes ezekszerint....csak ez a kqrva piri betoppan és szétrombol mindent. :twisted: :evil:

Itt üzenem BÍBI-nek, hogy rókakoma nem ért még ide...biztos kerülőúton jön. :roll:
Vendég
 


Oké, nekem mindegy, csak SZÜLJÜNK!! :D

Gabi,
bárcsak a próféta szólna belőled!

Valszeg várni fogok a 40. napig és csak utána tesztelek. Húúú, remélem nem lesz csalódás.
Vendég
 


Arikon, nem tudod mikor volt péd?
Mert ha 40 napos a ciklusod, akkor még csak most lesz.....
Én nem bírnám ki 28-30 napnál tovább. Mármint tesztelni..

Érzel valamit? Bármit?

Most már nem olyan érzékeny a mellem. Tegnap nagyon gáz volt.
Valamit szoktak még nézni, hogy talán fentebb van e a méh...
Nem tudom, ezt még soha nem néztem, de nekem amúgy is hátrahajló a méhem és asszem ez nem megy fel. Na valami ilyesmi...
Vajon mikortól kezd szederpiros lenni a szeméremtájék? :oops: :oops:
Jól van na, csak kérdezem....

Kép
Kép
gabi82
 
 


Arikon,
a 40 napos ciklus az még normálisnak számít? Kicsit gyanús, nem?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Én valahol úgy olvastam hogy 21 és 40 nap között normális a ciklus..
Vendég
 


Andi főnökasszony pedig 4 hetes 1 napos.

Csucsu tartja a rekordot a de mi akkor is terhesek vagyunk csapatban.
De pontosan nem tudom mennyi, mert nincs vonalzója!
VONALZÓT!!!!!!!!!

Mindenkitől pozitív hozzáállást akarok!


Népszavazást hirdetek:

1. Piri monnyon le igen nem

2. Dominóelv induljon be igen nem


Várom a szavazatokat!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Pöttye,
én nem tudom, de ez nagyon hosszú azért, nem?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Nóri, nem hát, valamit rosszul csináltunk, én is elkiabáltam magam, hogy már 4 napja nem hánytam, hát most újra sikerült...Szóval fényposta megbukott :cry:

Csucsu: ez szerintem tök jó, nagyon drukkolok, hogy egy hét múlva jobban megmutassa magát a kis pöttyöd!

Gaby: mellfeszülés ügyben nekem is minden más volt, máskor soha nem is éreztem, most meg már a ciklus elejétől növésbe meg feszülésbe kezdtek, még tartott piri, mikor viccelődtem is: ha nem véreznék, tuti csinálnék egy terhes tesztet...aztán egész hónapban csak nőtt, csak nőtt, csajok, ma már egyszerűen nem bírom, baromi kényelmetlen, eddig se volt kicsi, de most mintha telepumpálták volna szilikonnal :lol:

Ja, és a terhesség számolása, nekem is közbejött piri, mikor így számoltam, de a következő hónap már nyerő volt! Úgyhogy rajta!

Andi: gratula főnökasszony, a hődhöz nem is merek mit mondani, de drukkolok!
Vendég
 


Szóval, ezennel a "flúgos futam" ugrott és "mindneki csakazértis terhes"-re változott!
Gabi:én csak igennel tudok válaszolni...
Bíbi:jó, végülis még maradhat, úgyis mégcsak 2 hetes és 3 napos terhes vagyok...pár hétig még a tied lehet, aztán jöhet...majd akkor felszabadítalak a csészeölelgetésből. :wink:
Vendég
 


Hát, szerintem sem noooormális a ciklusom, de legalább (ha nincs babó) jöjjön meg a 40. napra. A dokim szerint a fogigátló abbahagyása után szokott ilyen parajelenségeket produkálni a ciklus ami akár 1 évig is eltarthat.

Gabi,
Te nagyon be vagy indulva! Annyira aranyosan izgulsz!
Amúgy a haspuffadáson kívül (ami több mint 1 hete van és azelőtt nem volt) nem érzek semmi különöset. Hidd el én is nagyon kíváncsi vagyok az eredményre, de talán jobban félek a csalódástól. Inkább kivárok, hisz ha babó van, akkor a 40. napon is ott lesz. ÚÚÚÚtálom az egycsíkos teszteket, mégegyszer nem akarom látni!! :twisted: Komolyan nekem nagyobb csalódás, mint az "érzem, h. meg fog jönni" dolog.
Népszavazához a voksaim:
1.igen
2. IGEN!! :D
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Na végre látom megint felpörgött a topik :)

Andi: én is gratulálok a kinevezésedhez

Nóri: biztos vagyok benne, hogy megrepedt a csodatüsződ

Arikon: mikor hagytad abba a fogigátlót? mert az tényleg okozhat galibákat. Nekem is kellett egy év mire beállt utána a ciklusom. Ha tudod mikor volt pé-d akkor ahhoz képest szerintem kb.16 dpo-nál tesztelj. Ha nem tudod akkor foggalmam sincs mikor...inkább később mint túl korán.

Gabika szerintem még ne izgulj, még csak a 16. napon jársz. Amúgy szavazáson természetesen az én voksaim is az igenek mellett.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Arikon, de jó, én 2 napja vagyok felpuffadva!!!! Mármint nem a puffadás a jó, hanem hogy együtt!!! :D :D

Mirci, 4 hetes és 2 napos vagy! Tök jóóóóóóóó!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabikám, ittál valamit? :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok! Én is kismami akarok lenni ismét!!!!

Igen piri mondjon le!

Arikon! Én várnék ezzel a teszttel! A kolléganőm 9 hetes kismami és csak a 7. héten mutatta ki a teszt! Szóval előtte sokat lehet csalódni!

Nóri! Drtukk a tüszőkukucshoz! Szép nagyot!!!

Andi! Hatalmas gratula! Büszke vagyok rád! Irigyek fujj, velük nem foglalkozni! Borzasztó egy emberi tulcsi az irigység!

Éni itten tartanék:
Kép
Vendég
 


Krisztinka,
ahhoz képest, h. nem éles hónap nagyon tuti a görbéd! :wink:
Vendég
 


Arikon! A PM jelzéstől élesben ment a dolog! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én is itt vagyok. Úgy tűnik, hogy csak esténként fogok tudni írni, bár azért napközbe vetek néha egy-egy pillantást a falra... :) De őszintén szólva nagyon nem szeretném, ha valaki észrevenné hol vagyok, mert jelenleg még próbaidőmet töltöm.......

Vedresandi: Őszintén gratulálok a kinevezésedhez, és az őszinteségedhez főnököd felé...... :)

Arikon: bár úgy lenne, hogy a Fa alatt lesz a pozitív tesz... Minden igyekezetem, hogy teherbe essek.... És igen, én is szeretnék részt venni a domino elvben!!!! MINDANNYIUNKNAK KÍVÁNOM A MIELŐBBI BABÁSODÁST!!!!!!!!!:)))))

Kislány
kislany
 
 


Ezeket a vonalzókat hogy rakjátok fel? és honnan?
kislany
 
 


Sziasztok!

Próbáltam nektek képet keresni, amit feltehetnék a házról, de elég gyatrák... úgy értem, h nekem egyértelmű, h mit kell nézni....

:?

babszika
 
 


na, talán ez:

Kép

látszik, h van tető (cserép nélkül), csatorna helye, ablakok...

babszika
 
 


Ja és megmutizom a legújabb szerzeményeimet.
Megvettem az esküvői cipőimet!!!!!!!!!!!!!!!

Íme:

Kép

babszika
 
 


Babszika mikor lesz az esküvőd?
kislany
 
 


Andi!
Tartok tőle, h nem kell téged félteni főnökként. Neked megy ez :wink:

Gabi!
Sztem se siesd el a tesztelést!!!!!


Kislány!
Több féle vonalzó van. A legtöbbünké mellett ott a neve. Felmész arra a honlapra

Ja, és vettem egy oltári jó zoknit is.... ezt is megmutizom :oops: :roll:
nagoyn meleg. a kövön papucs nélkül is járkálhatok- ez nekem való! :wink:
Kép

Na, most hogy teletöltöttem az oldalt a hülyeségeimmel, dugultam :)

babszika
 
 


Kislány!
2008.05.24-ére szervezzük.

babszika
 
 


Babszika, nem írtad le hol találom a vonalzót. Vagy ez a babanet honlapján van?
kislany
 
 


Na figyi!

Az enyém a www.tickerfactory.com -on
A Krisztinkáé a www.fertilityfriend.com -on

Ha rá kattolsz vmelyikre, akkor máris gyárthatod a vonalzódat (de ezek angolok) - vannak németek is, de azokat én nem ismerem.
Ha kész, a BBC kódot kell kimásolnod és beilleszteni a profilodba

babszika
 
 


Köszi Babszika!!!
Az angol látszólag nem okoz gondot, de kis időt biztosan igényel, mire rátalálok.
Most viszont álomba hajtom fejem, mert ott tartok, hogy rábukok a billentyűzetre.

Szép Álmokat mindenkinek!
kislany
 
 


Jól van!
Jó pihit!!!!!!!!!!!!!!!!

Honap ugyanitt! :wink: :lol:

babszika
 
 


Itt leszek!!! :lol:
kislany
 
 


Babszika,
Nsgyon tuti a házikód és a topánkák is gyönyörűek! Biztos nagyon csini leszel!!

Krisztinka,
akkor viszont bíztató! De úgy rémlik a dolog, h. a dokid szerint nincs babó, vagy rosszul emlékszem? De mindegy, mert lehet, h. még korai volt még a kijelentése! Nagyon drukk!!
Vendég
 


Babszika: igazi örült nő :) vagy !
Szépek a topánok a házatok szépen alakul. és a kővőn járó zokni is csodaszép. :)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Babszika,
szépek a topánkák! És az a zokni!!!!!!!! :D :D


Ma reggel nem bírtam és megnéztem a hőmet. 36,5 :( nem valami biztató. De mondjuk 36,8 volt eddig a csúcs...
Mindenesetre tegnap annyira fájt a cicim, hogy azt hittem elbőgöm magam. Valami van, de ez a hő teljesen elbizonytalanított.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszi,
nagyon jól néznek ki a cipők, meg a ház is, meg olyan zokni nekem is kellene... :lol:

Gabi,
ne parázz még csak a 17. napon vagy. Nekem csak a 28. napon ment fel a hőm, amikor meg kellett volna jönnie, igy addig nem is gyanakodtam semmire.
sirkici
 
 


Sziasztok!

Köszi Era! :wink: :lol:
Jót nevettem a kijelentéseden - vagyis magamon :D
Veled mizu???

Gabi!
No para! 17. nap!

Sirki!
Nagyon jók vannak!!!! Mindenféle csíkos. És van olyan is, amin tapadópöttyök vannak.... Ja és lábtyűs is van.... Ja és olyan is, mint egy kis mamuszka, de csak ez a zokni anyag. Oltári!!!! :lol:
Bálintom lábára is felhuzattam (de mondtam, h ne sokáig, mert ki fog nyúlni) s már neki is kell. :roll:

Jó hírem van!!!!
Feri kegyes ma is hozzám!!!! Pé. jó helyen és mi jó időben akcióztunk. :roll:

babszika
 
 


Gabi,
szerintem is túl korai még a hődre alapozni. Csak nyugi, mi lesz veled még legalább 10 napig?? :D Próbálj ne mindig a babára összpontosítani, hidd el sokkal jobb a kelemes meglepetés. :wink: Tényleg mióta is próbálkoztok?

Nóri,
izgatottan várom a beszámolód!

Babszika,
hasonló csíkos lábtyűt a Férjecskének én is vettem. Tök vicces... :D

Sirkici,
hogy vagy? Mi újság veled? Szoktam olvasgatni a babás topicot is és írtad, h. émelyegni szoktál. Mennyire "súlyos" a dolog, tehát egész nap vagy "csak" kora reggel?
Vendég
 


Na, mennem kell.....

Szép napot nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?