Új privát üzeneted érkezett!

És ha kifaragom szív alakúra akkor mit szósz?

Egyébként a kérdés lényege az lett vón, hogy ha egy keskeny réteg lesz akkor nem lesz e száraz a tészta, úgy tervezem, hogy felvágom mondjuk 3 egyformára és akkor úgy teszem őket egymásra na de nem fog kiszáradni?

Szandra

szandrakiss
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:03-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!!!

Hétvégén Balcsin voltunk,msn-en üziztem.
Nagyon,de nagyon behavazós hetem van,csak azért jelentkezem,mert Szandrának megígértem telefonon. :)
szóval várom azt a tortácskát,és a többi megy úgy ahogy megbeszéltük. :wink:

Szerdán lesz a nagy nap. :lol:

A többieknek most nem írok,fekete pontot megérdemlem, :wink: majd később fogom kiváltani. :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 

 
 

Ildi!!

Legalább életjelet adtál, ez is valami!!
:lol:
Jó volt a Balcsin?? Szép idő volt.
Készültök a szerdára, igaz?? :D Drukkolok!!

Ibolya!!

Akkor elmondom Neked, hogy bár az én Sára lányom (is) órdítósan fogzott, nem ellensúlyozta ezt jó magaviselettel!! :lol: Ő is ki-,be-, fel- le- és átmászik mindenen.
Egy éves kora óta kimászik a babágyból, kb másfél éves kora óta ha éhes bemászik az etetőszékbe (ha másként nem megy tornyot épít, hogy fel tudjon mászni). Függönyt csak azért nem szedtek még le, mert nincs :lol: :oops:
Konyhapulton játszik, polcra mászik, stb, soroljam még?? :lol: Ördögfióka!!
Sosem értettem az egyszem gyerekes szülőket a játszón, amikor a két éves gyereküknek azt mondják a mászóka alatt, hogy ezt te még nem tudod, ne menj fel. Amikor a Sára már egyéves kora óta tutin mászik a mászókára! Egy kicsit segítettem csak a Mariettának, ez az idő elég volt, hogy ő megmutassa, hogy tudja!! :lol: :lol:
Igaz a sima talajon elesik a semmiben :oops: , valamit az anyjától is kellet örökölni (kétballáb?? :cry: :oops: )

Legalább csendben fogzott volna!! De nem ez a büdös kölök!!! Na,mindegy túl vagyunk a fogzáson!! :lol: :lol: :lol:
Akkor mi a francért kelek még mindig éjjel?????? :D :cry: :roll: :twisted:

Szandra!!

Torta??? Milyen ízű lett??
Nyammmm!!

Andi!
Újabb fogacska?? Bár tudom, hogy az Ibolyával ellentétben bizony Te pont hogy dicsekedni és engem bosszantani akarsz!!?? Igaz?? :lol: :lol: :lol:

Anett!!

Hol vagy?? hiányzol!!!!!!!!!!!!!

BEnettke, Kata!!

Mizujs mostanság??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:04-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:04-kor.
bibolya
 
 


Ibolya!!

:lol: :lol: Tetszik e felvetésed!! :lol: :lol: Csak nálunk ez vicces!!
Én nem megyek be hozzájuk, ők jönnek be hozzám!!! :cry: :cry:
És ha a fülembe kiabálnak, akkor nehéz nem felkelni! :lol: :lol:
Ezek a csajok már csak ilyenek. Próbálom szem előtt tartani, hogy csak azért ördögfiókák, mert egészségesek!! És így könnyebb, mert hálát adok a sorsnak, hogy rosszak tudnak lenni!


Boldog szülinapot Tamara, és Dávid
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Tami, Dávid!
Nagyon boldog szülinapot Nektek!
Holnapra sikeres ovi kezdést!

Ibolya,
Lőrinc majd csak januárban kezd, ő december végén tölti be a 3-at.
Igen, a második gyereknél én is gyorsabbnak találom az idő múlását, mint az elsőnél. Talán a rutin teszi. Nem tudom.

Gyöngyi,
most nincsenek újabb fogak. Sőt! Hajnal 4-kor Rebeka felébredt szopizni, így most ne is bosszankodj, inkább örülj! :wink: :D :wink:

Szandra,
milyen lett a torta?
És melyik torta is ez? Osszátok meg velünk is!

Ildi,
lassan már a második fekete pont is érik! :D

Andi
idna
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket!!
Hát délelőtt már túl is estünk a bulin mert az én kislányom (aki már nem is olyan kicsi :oops: :cry: ) már pizsamában azt kérdezgette, hogy mikor van boldog születésnapja?! Sőt apának már az ágyban el kellett énekelnie a Halász Judit féle szülinapos dalt :lol: .

A torta jól sikerült KÖSZÖNET ezért a mi drága egyetlen és nélkülözhetetlen topikos védőnéninknek: Gyöngyinek!!

Azt a tortát csináltam amit az 54-dik oldalon közzétett.

Szerintem nagyon jó lett, igaz apa közeli képet nem csinált róla :oops: amiért még jól meg is szídom :lol: . Majd teszek fel képeket.


Holnap OVI!
Mikor ezt kimondom, leírom vagy csak gondolok rá tiszta zizi vagyok, ezerrel elkezd dobogni a szívem. Hát majd meglátjuk....
Ja és mondanom sem kell, hogy Gyöngyi a jolly-joker barátnőm ebben is segít :oops: :wink: .

Sütök tortát az oviba is, ha már lúd legyen kövér (csak ne olyan mint én :wink: ), Ildi meg üditővel látja el a népett ha már egyszerre születtek a gyerkőcök és egy napon mennek oviba akkor bulizzanak is együtt nem?!

Ibolya!
Köszi a menetrendet!


Na megyek mert itt van a sógórnőm is, csinálnak lent fini ebédet anyósomnál, így ma fel vagyok mentve.

Húúú, holnap ovi :roll: :roll: :roll:

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!!

Hagyd abba!! :oops: :oops: :oops:

Ildi, Szandra!!

Azért szóljatok a gyerekeknek, hogy nem minden nap olyan háváj bulis, mint az első!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:05-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
A második torta sütése már olyan rutinosan ment, hogy már élvezni is tudtam :wink: .

Igaz a három részbe való szétvágás az csak neked megy nekem nem!!! :roll:

Apának megbocsátva, hogy nem csinált képet a tortáról mert én is elfelejtettem lefényképezni a másodikat. :oops: :lol:

Na megyek mert alvás van.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!!

Szeretnélek msn-en elkapni, de nem megy. Vagy csak ide kukkolsz be??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Szokás szerint sok dolgom van, gyors leszek... :cry:

BOLDOG SZÜLINAPOT A SZÜLINAPOSOKNAK!!!!

Holnapra jó ovikezdést Taminak! Gondolok rátok!!!

Ma voltunk bent Pesten orthopédián. Minden rendben van a kiscsajjal, hála Istennek.
Holnap is megyünk, akkor a munkahelyemre, kell jövedelemigazolás, hogy kérhessünk részletfizetést az illetékre... :?

Nagyon gáz, nem fogok TV-t nézni: először elcserélik a gyerekeket Cseh :? országban, majd megtalálják Dominik holttestét. Szörnyű. :cry:

Bocs, remélem Nektek jobb kedvetek van.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Tamara és Dávid!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!!

Szonja, Tami, Anett
kállai
 
 


Kedves Ildi és Szandra!

Csak egy gyors tipp:

én vettem Taminak egy édes kis csokor virágot és a bringáján ott várta egy baba - és sok gratuláció puszi, hogy ovis lett: nagyon örült!!!!

ne izguljatok: oly okosak a gyermekeitek!!!

puszi: anett

dolgozom, azért csak ennyi... :cry:
kállai
 
 


Kép


Szandra, Ildi !!!

Gondolok rátok!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Köszi szépen lányok!!! :? :? :?

olyan ürességet érzek :cry:
ilgya1
 
 


ILdi, Szandra,
meséljetek!!!!! Könnyen ott maradtak a gyerekek reggel? Sima volt az elvállás?

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

NAGYON KOSZONOM MINDENKINEK a cumizos, agyas es korhazi elmenyeit es tanacsait!!!!!
Asszem kezdek kicsit beparazni (meg csak a 27.het van), eddig ugy gondoltam hogy nyugodtan fogom viselni. Kezdodnek az almatlan ejszakak, meg a hulyeseg almodasok. na mindegy, probalok pozitiv lenni. :D :) :) :) :) igy
Ellatogattam Ildi gyermekeinek a honlapjaira, nagyon sok erdekes dolgot talaltam, a kepek is nagyon jok, es elolvastam a szuleseinek a tortenetet, tok izgalmasak, es szepek.
Jo ovi kezdest mindenkinek (mar annak, aki most megy az oviba :) )
es szep napot mindenkinek!!!!

Csilla

KépKép
Kép
csillaz
 
 


Sziasztok!

Na szóval túléltük. Főleg én, a Tami szerintem jobban viselte.
Mondták az oviban, hogy reggel egy kicsit hiányolt de mondták neki, hogy lemennek játszani az udvarra és akkor megnyugodott, aztán az udvaron oda állt a kerítéshez és sírt utánam :cry: :cry: , na ezt az infót kár volt megtudnom bár ha nem mondták volna el akkor meg az lenne a baj, hát igen a hülye szülőnek semmi sem jó. Álítólag bunyózott is egy kicsit, ezt nem értem az én gyerekem verekedett volna :?: :?: :roll: :wink: ŐŐŐŐŐ :?:

Amit sikerült egy nap alatt megtanulni, hogy lehet úgy is beszélni, hogy nyávog és nem mondja ki rendesen az r betűt hanem helyette j betűt mond. :roll:

Hát majd meglátjuk holnap mi lesz, mivel már tudni fogja, hogy elmegyek így kiváncsi leszek mi lesz a reakciója reggel mikor bemegyünk az oviba.

Különben ugyanezt éreztem én is mint amit az Ildi, olyan csönd volt itthon egész délelőtt, azért nagyon hiányzott.

Most megyek mert nyúznak

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Kicsit összejöttek a dolgaim mostanság,nem tudtam jönni,de most reményeim szerint kiváltom azt a sok fekete pontot,amit az Andi kiosztott. :oops: :wink: :lol:

Hétvégén lent voltunk Balcsin,Siófokon tojásfesztivál volt,átmentünk az új Völgyhídon is,Szárszón bowlingoztunk a Holiday Hotel-ben. Nagyvonalakban. 10-en voltunk.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Tegnap meg Dávid szülinapját ünnepeltük szűk családi körben,hétvégén lesz egy kis gyerekzsúr.

Dávid mostanában ,amióta épült itt a Market Center és látta a munkagépeket,azóta meg van örülve a daruért, a markolóért stb...
mindenkitől azt kapott: :lol: :lol: :lol:
ezt tőlünk:
Kép
Kép
Kép
Feldíszítettem a lakást,(de még szombaton lesz több lufi is:)
Dávid nagyon édes volt,amikor meglátta:
Kép
Kép
Volt egy kis tortája is meg tűzijáték.
Kép
Anyósék markolója:
Kép
Kép
Kép
Így kidőlt estére,úgy elfáradt :lol:
Kép

Ovi :roll:
én jobban izgultam,mint a Dávid,de szerintem ezt Szandra is elfogja mondani magáról. Egésznap a sírógörcs kerülgetett,és ki is jött,mikor megláttam a Dávidot (kijöttek a csopiból) volt állítólag egy kis sírás,egy kis hiszti,reggelit nem ette meg,de az ebédet igen. Óvónő szerint nem volt gond.
Kérdeztem tőle,hogy hogy érezte magát az oviban,azt mondta,hogy nem jól. :lol:
Holnap nem megyünk angol lesz,de pénteken újra tábla.

Ma volt kint a Lakos,beadta nekik a Prevenart. (Gyöngyi! Kell ezt borogatni? El felejtettem megkérdezni :oops: )
Három éves oltás nekünk se volt :lol: ,mert csak azok kapnak,akik okt. 1 e előtt születtek,így simán megúsztuk. Na ez a másik se volt kellemes szegényeknek, a combikájukba kapták.

Ibolya!
Köszi a tápit,elfogadom,ha nem kell . Ha Nórától elküldenéd megköszönném,üzend meg az árát. :lol: majd pénteken talizok vele,ha minden igaz az oviban.

Kata!
Így utólag sok boldogságot kívánok a féléves nagylányodnak! :D
Szép ajcsikat kapott. :) már megint egy jó kis kirándulás :lol:

Korkülönbség :lol:
Én is az enyémre esküszöm :wink: nálunk 2 év és 2 hónap van köztük...,még bírom. :lol:

Csilla!
No para!Tudom könnyen beszélek,de meglátod nemsoká túlleszel rajta.És továbbra is csak pozítivan!!!

Szandra!
Torta képet akarok!!!!Mostmár látni szeretném,hogy mivel buliztak az ovisok. Ízére nem volt panasz felfalták az összeset.
Majd kivi leszek holnap Tamira.

Megyek,mert olyan lapos vagyok ma,mint egy nem is tudom mi....tiszta nyomi a hangulatom.

jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Anett! Köszi az ötletet,nagyon aranyos. :lol:
ilgya1
 
 


Tamarának és Dávidnak Boldog Születésnapot!
Kép
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Nem mondok újat: hulla fáradt vagyok...

Ildi,
nagyon szép kisfiú Dávid, jók a képek.
A lakásotok is tetszik, meg a dekor is!
Jól értettem? Dávid jár angolra? Hová? Milyen?
Jó lehetett a tojásfesztivál is. Azok a sütőtökök !

Gyöngyi,
megnéztem én is a tortádat, felbuzdulván a sok dícséreten, amiket a Többiektől kaptál: nna, nem hiába! Tényleg ügyes vagy!
Tényleg védőnéni vagy?
Nagyon hallgatsz ma: ugye nem mentél másik topikba???

Szandra,
hiába, no: a "jó" példa ragadós. Mit szólt Tami, amikor mondtad, hogy ne nyávogjon? Bunyózott? Ez a szépség? Végül akkor nem búcsúztál el Tőle reggel?

Csilla,
próbálj lazítani és ne aggódj! Élvezd ki ezeket a heteket, ezek a legjobbak. Én legalábbis nagyon szerettem ezt az időszakot ;)

Ma nagyon fárasztó napunk volt, reggel apa után indultunk itthonról, a fél kilences vonattal mentünk be Pestre. Voltunk a munkahelyem munkaügyén, aztán a barátnőmnél, aztán a munkahelyemen, aztán a fél ötös vonattal jöttünk haza. Kicsit féltem, hogy mi lesz, egyedül a babakocsival (mert nem akartam ilyen hosszú napra beszorítani Ancsit a kenguruba, vagy a kendőbe...). De minden oké volt, általában segítettek az emberek a vonat aluljáró volt a leggázabb, de szerencsére egy kedves fiú segített ;)
A 4-6-os vili szerencsére akadálymentes, de hazafelé marha sokan voltak benne, utáltak nagyon a kocsival...
Egy hete sportkocsizunk, Ancsi szereti! Az overált is, ettől is tartottam, hogy mihez kezd majd az én izgőmozgóm bebugyolálva, de úgy tűnik, nem zavarja.
A barátnőmnek van egy 5 hónapos kisfia, nagyon-nagyon aranyosak voltak együtt: csomót "dumáltak" és simogatták egymást. Sőt Ancsi "megmászta" Mátét :) Vicces volt a két gyerek egymás mellett, a négykézlábazó, vékonyka Ancsi a szép, komótosan forgolódó, 2 kilóval nehezebb nagyon nyugodt Mátéval :) Sokat nevettünk Ágival rajtuk.
Éééés! Ancsi mászik, már csak ritkán esik hasra. És 2-szer felült magától! A játék hevében, szerintem véletlen volt... :lol:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak kicsit bekukk, hogy mentsem magam a fekete pontoktól, azokat már a suliban sem szerettem.

Testileg jól vagyok/vagyunk, továbbra sincs hányingerem, semmi émelygés, szerintem már valszeg nem is lesz, hisz elmúlik lassan a 13. hét is. Tegnap éppen nem szerettem, hogy terhes vagyok, mert most már tényleg elkezdett nőni a pocakom. És erre persze a munkahelyem mosdójának tükrében döbbentem rá. Úgy látszik nekem ez a "hasnövekedés" dolog lelki problémát okoz, pedig pontosan tudtam eddig is, hogy ez ezzel jár. Most mi bajom vele? Én sem értem :shock: A férjem vigasztalgatott, hogy bár lesz ez még jóval nagyobb is, azért ez mégis csak egy átmeneti állapot... semmi eredménye nem volt.

Szóval lelkileg nem vagyok a csúcson, amihez nagyban hozzájárulnak a munkahelyemen ért negatívumok. Olyan mértékben diszkriminálták az osztályunkat, és ez annyira kiakasztott engem és a közvetlen kollégáimat, hogy hétfő óta nem térek magamhoz. Most erről nem is írok többet, mert már érzem, hogy kezd kattogni az agyam... :twisted: :twisted: :twisted: Ma gondoltam először arra, hogy mégsem biztos, hogy december végéig szeretnék dolgozni, hisz sem nekem sem a babának /és most Ő a fontosabb/ nem tesz ez jót. Alszok még rá párat, aztán lehet, hogy a következő talitokon már ott is tudok lenni!

Bocsi, de most csak ennyi telik tőlem, mert persze, hogy felhúztam magam, ahogy írtam :evil:

Ja, még annyit, hogy boldog szülinapot az ünnepelt babóknak, és zökkenőmentes ovikezdést az érintett nagyobbacskáknak :D

Nektek pedig sokkal jobb napokat, mint mostanában az enyémek!

Jó éjszakát!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!

dehogy megyek máshova!!! :lol: :lol: Csak fenyegetek :lol: :lol:
Csak Ti vagytok nekem!! :wink: :wink:

Benettke!!

De idegeskedj!! Az jobban árt, mint egy üveg bor!! :lol: :lol: :lol:
Egyébként én is azért nem dolgoztam a terhesség alatt, mert nem volt nyugis a légkör. Stresszelni meg tudok itthon is magamtól!! Nem kell senki segítsége!!!
A pocak meg szép!!!! És hidd el ez nagyon sok férfi is így látja!!! Szexis is lehet tőle. Ne aggódj, Átmeneti tényleg. Bár én jobban szerettem az a pocakom, amiben baba is volt, mint a mostani hájasat :oops: :oops: :cry: :cry:


Kata!!

Akartam is kérdezni, hogy mi volt az ortopédián, de már írtad. Meg azt is, hogy mivel utazol, de a kimondatlan kérdésemre is válaszolsz!! :lol: :lol: :lol:

Hát nem könnyű közlekedni gyerekkel az biztos!! (és képzelj most magad mellé egy bizonytalanul lépcsőző kétévest--mi ezért nem utaztunk sokáig) De érdekes módon nekem is inkább jó tapasztalataim voltak a segítés terén :)

Legközelebb már titeket is szeretnénk látni egy talin!! Ami nem tudom mikor lesz, ha jön a szar esős idő!!?? :cry: :cry:

Csilla!!

Ezeken a gondolatokon mindenki végigmegy, csak nem szabad belemélyedni!!! Bármi van csak gyere és mesélünk, megpróbálunk megnyugtatni.!!

Kriszta!!

Csak ennyi???
Valamit azért mesélj magatokról is!!

Ildi, Szandra!!

Mi dumálunk az oviban :lol: :lol: :lol: :lol: Már nem csak a Nórával! :roll: :wink:


Ibolya!

Eltüntél??!! Hol vagy, hogy vagytok??

Anett!!

Nem győzöm ismételni: hiányollak!!!

Andi!!

Hogy alszik a drága Rebekám?? :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Na még egyet...

Benettke,
csatlakozom Gyöngyihez! A pocak az szép. És tényleg akkor a legszebb, ha lakik benne valaki. Ha nem bánod, mutatok Neked egy utolsó idős pocakot (azt hiszem a 37. héten lettem lefényképezve). Az esküvőmet leszámítva, ekkor éreztem magam a legjobban a bőrömben ;) Bocsi, a pocak télleg látszik ;) Remélem nem baj... Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:08-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!!

Na egy csomó mindent kihagytam tegnap!!

Kata!!

Tényleg szép volt a Te hasad is!! Én is nagyon szerettem ezt az állapotot, egész a 38.hétig, onnan már nehéz volt cipelni, de a többi!!!
Igaz én hozzá voltam szokva, mert korábban többször néztek terhesnek :oops: :oops: Volt, hogy bráti társasággal voltunk, és egy fiatalember átadta az ülőhelyet :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: Elég ciki volt. De elmondhatom, hogy évekig készültem az anyaságra :lol: :lol: :lol:

Ancsi, meg tök ügyes!!!!!!! Már miket produkál!!!
A nyulánk babák állítólag könnyenbben mozognak, hamarabb csinálnak mindent, de persze az én lányaim erre is rácáfoltak!! :roll:


Ildi!!

Tök jók a képek! És azon a szökőkutas képen a Dávid szemtelenül gyönyörű. :lol: :lol:

Ibolya!!

Miért voltatok a bölcsiben???? Csak nem.........

utazni, meg szerintem nagyon jó. A lányok külön élvezik, hiszen többször utaznak autón. Mi már megint nagyon jól tudunk utazni!! Én rendszeresen viszem őket vonatozni. Elmegyünk az Europarkba, meg vissza!! Jó móka!!

És a mai nap!!!
Nem ment a Marietta oviba, mert reggel azzal kelt, hogy fáj a hasa és a feje!! Már tegnap sem tetszett nekem (pedig gyönyörű :lol: :lol: ) Csak azt hittem a skarlát miatt bebeszélem magamnak, hogy gyerek beteg. De szerencsére most sem tűnik betegnek, csak le van lassúlva. Nem ugrál, hanem építőzik, és csak náthás. remélem marad is!!!


Szandar

Milyen volt a második nap?????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,
Két másik topikban is aktív résztvevő vagyok, de gondoltam, hozzátok is beköszönök, mint (lassan másfél éve) vecsési lakos :).
Jövő áprilisra várjuk a törpéinket, és az lenne a kérdésem, hogy van közöttetek valaki, aki a Jánosban szült?
Ha esetleg nem ott, de a nem területileg illetékes kórházba ment valaki (ha jól tudom, akkor az nekünk a dél-pesti lenne?), akkor nem tudjátok véletlenül, mennyit kell most fizetni a kórházban tartózkodásért?
Köszönöm előre is és szép napot mindenkinek!
Üdv,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Ancsit sétáltatja anyukám, úgyhogy bekukkantottam...

Gyöngyi,
:) készültél az anyaságra, mi? Én is. Sőt, most is készülök - egy kis csokika, sütike, satöbbicske... :) :)
Na igen, a vége, az húzós volt nekem is. Utolsó este már nagyon hívogattam a kiscsajt. Szerencsére szófogadónak bizonyult, de ehet, hogyha nem türelmetlenkedem, könnyebb lett volna a szülésem. De ez már egy másik történet...

Kevinszpészi-Kata,
üdv itt kedves druszám ;) Ikrek? Dejó!
Én úgy tudom, hogy a jelenlegi szabályozás értelmében a szülés ugyanúgy megy, mint eddig: azaz szülhetsz ott, ahol szeretnél. Kivéve azokat a kórházakat, ahol vagy megszűnt a szülészet (naja), vagy nem kötöttek valami szerződést az OEppel, mint pl a Schöpf Mérei.
Egyébként Vecsésnek tényleg a Dél Pesti a körzetije? Nem az István?

Megyek, kiporszívok, mert reggel összetörtem egy babakajás üveget :oops:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Micsoda pörgés,hurrá.... :lol:
VAn pár percem,hát hol is tölthetném el a leghasznosabban :?: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kriszti!
Köszi szépen!Várunk titeket szeretettel hétfőn. :lol:

Kata!
Ide járunk Vecsésre angolra a Fő úton van,ahol a búcsú szokott lenni,a falusi iskolával szemben. Helen Doron féle módszerrel tanulnak a gyerkők angolul. Dávid nagyon élvezi,4-en vannak egy csoportban (pont ma jött egy új kisfiú) így kiegyenlítődött a nemek aránya. Játszanak kb. 40 percet és közben tanulnak,tehát ez nem olyan kötelező tanulni típusú foglalkozás (azért nem vagyok ennyire szívtelen anya,hogy két évesen tanítattom a gyerekem) hanem csupa játék és kacagás. Ilyenkor sokkal könyebben ragad rájuk minden nemcsak a kosz. :wink: 6 éves korig ők másképp tanulnak meg bármit.

Jó kis fárasztó napotok lehetett,én sem merném bevállalni Pestet kocsi nélkül :? ,egyszer voltam,de soha többet nem szeretnék,amíg ekkorák. Vagyis terhes voltam a Rékával és úgy cipeltem babakocsistúl,gyerekestül némelyik lépcsőn,nagy hassal. :evil: :x néhol segítettek,de Kökin például rám se néztek közben,csak siettek tovább :( azt nem kívánom senkinek. :oops:
Édes lehetett a két kis gyerek egymáson. :lol: olyan kis cukik ebben a korban( is) :lol:

Júj,de jó kis pocak! :D tág és otthonos :lol:

A dél Pesti a körzetije az tutti. :shock:

Benettke!
Jó,hogy jöttél...nem ám itt depizni ,kismama!!!pocak akkor szép,ha jó nagy és lakik benne egy kis tündérbabó. :wink:
tessék fényképezni minden héten,szép emlék lesz majd összehasonlítani az utolsó napokbeli képekkel a mostani pocakodat. :lol:
köszönjük a köszöntést! :?
Munkahelyi dolgokat kizárni,semmi negatívum,csak pozítivan!!!!(Igaz Csilla? :wink: )

Bibolya!
Miért húztad fel magad? Bőlcsi miatt? Akarod vinni Gergőt?
Nekem mindegyj ki hozza el végül is,ahogy neked egyszerűbb. Én még mást nem adtam a Humana-n kivül,ha nem kell ,ásnak,akkor add ide,aztán megkostóljuk :lol:

Igazából ,szerintem is kintre való ez a markoló,de egyelőre bent használjuk,markolókat markolunk vele :lol: :lol: :lol: majd lehet,hogy már csak tavasszal visszük le,annyira szerelmes belé.

Szia Kevinszpészi!(Kata!)
Gyere nyugodtan....
Először is gratulálok a babókáidhoz!!! Természetes uton fogantak? :lol: olyan izgalmas,hogy ketten vannak.
Mesélj még magatokról.
Kh. ügyben sajnos nem tudok hozzászólni. Vagyis a legjobb tudomásom szerint nem kell fizetni.

Na az egyik felébredt... :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

előszöris akit még nem üdvözöltem, akkor most megteszem:

örülök minden új vecsés-topikosnak

és lenne is egy kérdésem: valaki említette, hogy olvasta a topikot addig is míg nem írt ide: miért?

nem rossz indulatú a kérdés, csak nagy bennem a kiváncsiság...

azt nem ígérem, hogy mindenkinek írok, sajnos, míg én nem találkozok személyesen nehezen kötöm össze a nevet és az írt történetet...

Gyöngyi!

mindig mosolygok mikor írod, hogy hiányolsz, olyan kedves tőled, hogy még így is szólsz hozzám... :lol:
Én is minden este ébredek 4-szer 5-ször a lányokhoz, és igen-igen ők is az ágyamnál lepnek meg.anya: szomjas vagyok, rosszat álmodtam, takarj be....

Ildi!

Nem is hallottam a tojás fesztiválról! Tök jó képeket csináltál. Rékát hiányoltam.... Képzeld -és nem akarlek megijeszteni, hiszen ez is csak egy vélemény- egy ismerősöm mesélte, hogy nagyon elkezdett dadogni a három éves gyerek és azt hiszem vagy a logopédus vagy a pszichológus azt mondta neki, hogy a korai nyelvtanulástól lehet (az ő kisfia is a Helen D.-be járt). Már rég el akartam mesélni, bár én nem osztom ezt a véleményt, igaz szakember sem vagyok...
csak tudom, te szereted begyűjteni az infokat...
Fantasztikus, hogy Dávid már az első napon ebédelt, Tami még most sem... :(

Szandra!

Hogy vagy???? Tényleg szívszorító, hogy Tami a kapunál sírt... De sztem. könnyen be fog illeszkedni. Edóka még mindig matrica? :lol:

Kriszti!

Nagyon sajnálom, hogy nem találkoztunk személyesen. Hajrá vezetés. Te mivel is foglalkozol? Mármint mit dolgozol?

Kata !

Ikrek? Húha! Mit szóltál? és mekkora a pocid?

Kata!

Én is megnéztem a képeidet! Nagyon aranyos az Ancsi! A kirándulást irigylem, de én is lusta vagyok. Mesélj merre jártatok!

Képzeljétek tegnap megint levittem a gyerekeket anyáékhoz -mert holnap suli. Ma csöng a telefonunk és tudjátok ki hívott fel: Szonja.
Azt játszották, hogy telefonálnak Bell-nek (a szépség és a szörnyetegből) no és sikerült is... :P :lol:

sziasztok!!!

anett
kállai
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:09-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!!

Anett!!!!

De jó, hogy vagy!! Édesek lehettek a csajok, amikor telefonáltak!! De hát jó helyen jártak, nem?? Te vagy Bell!!!! (vagy rosszul emlékszem) :lol: :lol:

Ibolya!!

Nekem meg van a saját bejáratú véleményem úgy általában a bölcsikről, de egy kis barátunk oda jár, és nem panaszkodnak rá!! Szereti.
Mondjuk nekünk is nagy érvágás a gyes, és nekem is kell mennem dolgozni, de én nem gondolkodom a bölcsiben, mindegy hogy, de másképp fogom megoldani!!
Igen írd le mi volt a gondod vele, persze hogy érdekel minket !!
ja, és biztatásként: én minden harmadik este (és egész nap, egész éjjel) egyedül vagyok a csajokkal :wink: :wink:

Üdv Kata 2!! :lol: :lol: :lol: És gratula!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:13-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Anett!
Tényleg nagyon jó, hogy írtál!!!!! Jó lenne már találkozni amíg így a csajok nélkül vagy!!

Ibolya!
Hát hála eddig két drága barátnőmnek egyszer sem kellett gyalog vagy busszal mennünk az oviba mert ők voltak a sofőrök (Gyöngyi és a Nóra) amit ezúton is köszönök nekik!!!!!!!!!!!! Nem semmi ez a bölcsis sztori, nem csodálom, hogy másik alteratívát akarsz keresni. Van más elképzelésed is?

Kevin-Kata!
Üdv közöttünk! Jó a csapat, jó helyre jöttél :lol: . Húúú ikrek, az nem semmi!! Első gyerekek lesznek? ezt olyan vicces volt így megkérdezni :lol: . Én a Délpestiben szültem így nem tudok segíteni a kórházzal kapcsolatban, vagyis annyit azért hozzátennék, hogy én is úgy tudom, nem kell fizetni.

Ildi!
Holnap az oviban?? :wink:

Benettke!
Jó lesz ha találkozunk egyszer, mert akkor megmutatom azt a hasat ami miatt lehet parázni az az enyém. Akkora mint egy fél ház és nem azért mert gyereket várok :oops: , hidd el utána nagyon fogsz örülni a saját pocakodnak :wink: :lol: . Különben nyugodtan engedj az ilyen érzelem hullámoknak, a hormonok dolgoznak ezerrel benned és ezt hozzák ki belőled.

Gyöngyi!
Jobban van a Marietta?

Már jó lenne találkozni úgy mindenkivel!!!
Többiek?

Andi!
Hát be kell vallanom, hogy nem embernek való ez az oviba adásos dolog sem, azért biztos könnyebb lehetett a másik oldalról szemlélni a dolgokat :roll: . Rajtam isten igazából tegnap este jött ki a dolog még jó, hogy itthon volt apa :roll: . Ma már jobban viseltem.


...És ez csak és kizárólag a Taminak volt köszönhető, mert már reggel mosolyogva kelt, próbáltam jó hangulatot teremteni sikerült is. Még régebben felvettem a telefonomra mikor a Tami elénekelte a Pál, Kata, Péter, jó reggelt! című ébresztőt és ezt állítottam be reggel csengetésnek, erre keltünk. Mivel nagyon szereti ezt így egyből mosolygott :) . Aztán felöltöztünk, közben hívott a Gyöngyi, hogy baromira unja a pofánkat így nem visz el az oviba :wink: (ráfogta szegény Mariettára, hogy beteg :) ) így csapódtunk a Nórához. Mikor mentünk az ovi felé akkor jó kedvűen ökörködtek a gyerekeink amire most este közölte a Tami, hogy idegesítő volt a Kristóf :lol: , mondom neki akkor az autóban miért nevettél rajta annyira, hát azt már nem tudta megmondani SZERELEM 5. látásra :) . Ja és délután amikor játszott a Tami akkor teljesen véletlenül az idegesítő Kristóffal beszélt telefonon. Az oviban megkérdezte a Tami, hogy ott maradok e játszani vele egy kicsit, mondtam neki, hogy nem lehet mert a többi gyereknek sincs itt az anyukája és akkor ők szomorúak lennének így inkább csak ő játszon velük, búcsúpuszi, kérdeztem tudja e mikor megyek érte mondta hogy ebéd után és ment játszani :shock: :) . Délután mikor mentem érte, akkor mondták, hogy semmi baj nem volt a Tamival, nem sírt!!! Két adag ebédet evett!!! Azt mondta, tetszett ma az ovi. Szerintem az lehetett tegnap a baj, hogy nem tudta mikor van ebéd így nem tudta mikor megyek érte hiába beszéltük meg azt, hogy utána. Azt mondta, holnap is akar menni. Holnap egyedül megyünk mert ma már a Nóra is lepasszolt (nem értem, büdös vagyok vagy mi??? :roll: :lol: :lol: ) ő pedig a Kristófra fogta (jobbulást neki, ha már ennyire idegesíti a Tamit :wink: :lol: ).
Ja és a gyerekem legjobb barátnője a Szonja, aki nincs is a csoportba ugyanis nem jár oda Szonja nevű lány, bár az egyik kislányra rámutatott lehet, hogy csak nem értette a nevét rendesen :) . Hát ez volt az első két nap ovis tapasztalat...


Most meg megyek szunyálni, mindenkinek nagyon szép napot holnapra

Szandra

szandrakiss
 
 



..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:14-kor.
bibolya
 
 


Anyóspajtinak sok boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok,
Nálunk ez a két törpe lesz a két első gyerek :), és természetes úton fogantak - köszönhető ez az Uramnak, mivel Apósom is iker, és a délszülők is azok voltak.
Vicces volt, amikor a 6. héten kiderült: az UH képernyőre meredtem éppen, és azon gondolkodtam, hogy vajon miért van egymás mellett 2 egy forma paca, de akkor még naivan azt hittem, hogy ez biztos a gyerek 2 "alkatrésze" lesz, a petezsák és a magzatburok, vagy vmi ilyesmi. Ekkor kezdett el vigyorogni a doki és közölte, hogy "hát ezek ketten vannak". Na én akkor olyan sokkot kaptam, hogy utána fogalmam sincs, miről esett még szó, csak arra emlékszem, hogy állok a doki háza előtt, jön értem a férjem, és potyognak a könnyeim (persze örömömben). A férjem azonnal idegösszeomlást kapott, hogy vajon mi történt velem, de amikor a kezébe nyomtam az UH képet, csak annyit mondott, hogy "wazz, ez az, aminek látszik?????" :) :) :) Ezt követően 2-3 napig csak hümmögött és mosolygott, de nem nagyon tudta kommentálni a dolgot :)
Szóval nagyon örülünk nekik, azt hiszem, felköthetjük a gatyánkat, de biztosan klassz és izgalmas időszak elé nézünk :D
Szép napot mindenkinek,
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!!

Elöször is!!:

JUDIT boldog születésnapot kívánunk!!! ezen a szép kerek évfordulón!!
Kép

Hát nem vagyunk jobban!!!
Marietta ma már lázas is volt. Jó, nem vészesen, de mivel reggel óta fájlalta a fejét is, ezért 11 felé kapott Nurofent. Voltunk dokinál is (hosszú hétvégére tekintettel :lol: ) szerinte vírus. Úgy legyen.
Az a feltünő, hogy sokat alszik( :lol: :lol: vajon most miért nem örülök ennek?)

Az idő itt is pocsék (pedig milyen messze vagyok az Ibolyáéktól :lol: :lol: :lol: ), nem is nagyon megyünk ki!!!

Bocsi mindenkitől, de most nem írok egyenként, mindenkinek üdv!! Szórakoztatom a bágyadt lánykámat!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Kedves Ildikó és Gyöngyi!!!!

Köszönöm!!!! :oops: Durva azért! :lol: :lol: :lol:

Ja és szeretnék mindenkitől bocsánatot kérni, hogy nem köszöntem meg Dóri köszöntését! :( :( :( Sajnos még nem sikerült visszaolvasnom és a nagy ajándék kitalálás+vásárlás + buli közben nem jutott eszembe benézni! :? Ne haragudjatok!!!!!

De most gyorsan megkukkolom!

Képeket is teszek fel, de a héten nem tudtam belépni, majd kikapcsolt a gép (újabban ez a dilije) és utána már nem tudtam jönni! De a tegnapi mosolyt, bár kicsit homályos, mert nem akartam belevakuzni a szemébe, még fel kell töltenem a gépre előtte!

Puszika!
jatka
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:15-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.07 07:16-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!!!

Jelentem: jól telt az éjszakánk!!
Csak nagyon frászoltam!! Nagyon bágyadt volt a Marietta ( nappal sosem alszik :lol: :lol: csak éjjel aludt nagyokat :lol: :lol: . Doki szerint , mint írtam vírus.
Nem tudtam mi fog kitörni rajta a skarlát ami az oviban most van, vagy a virus miatt befullad, mint a Kristóf!!!!!
Képzeljétek 5 évesen produkálta az első kruppját!! Gondolom van aki még nem tudja, ezt a történést.
Szóval izgultam, hogy mi lesz, valahogy túl szépnek tünt, hogy egyik sem, "csak" banális ferőzés miatt ilyen levert. Már kezdem elhinni :lol: :lol: :lol:

Visszatérve a Kristófra: olyan ügyes volt a Nóra, hogy uralni tudta a rohamát, és nem kellett bemenni a kórházba (jó pár napra bent fogták volna, mert első roham). Azóta jól van :D :D
Úgyhogy a gyógypuszik cikázhatnak a topikban, mert mindenhol van valami!!
Vagy nem??? Lehet tiltakozni, egy kis jelentkezéssel!!! :wink: :wink:

Mi holnap vendégségbe megyünk, hétfőn apa dolgozik, kedden, meg a biztonság kedvéért ki se tesszük a lábunkat a kertből :oops: :oops:

Kata 2:
Ikrek!!! Hát fel kell kötnöd a gatyát az biztos!! De nagy öröm is!! Csak nagyon nehéz lesz. Van segítséged a környéken??? Lesz aki besegít??

na, ennyi, megyünk megeszük a pizzát :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Húú, annyit írtatok, hogy követni sem tudom, pedig olvasok ám mindennap!

Kristóf, Viktorci, Marietta! Jobbulást :!:
Kristóf most második éjszaka már jól aludt, nem volt kruppos rohama - jelentem!


Kata,
ikrek?! Gratulálok! Ez nem semmi! Biztos izgi lesz :D és nehéz. Én mindig szerettem volna ikreket, valahogy olyan romantikus dolog, de amikor 0-6 hetesek voltak a gyerekeim, valahogy nem bántam, hogy egyedül vannak. :oops: :D

Ibolya,
a bölcsiben én is voltam egyszer, sok mindenben hasonló volt a tapasztalatom. :(

Szandra,
látom, nem egyszerű ez az "óvodás-lett-a-gyerek" téma. A másik oldalról nézve sokkal könnyebb, egy így igaz! :wink:

Jutka,
csak várjuk a képeket a csajokról, várjuk, várjuk ...... :roll:


Mi holnap utazunk haza Szoboszlóra. Ott töltjük a hosszú hétvégét, majd kedden este jövünk vissza.
Lehet, addig el is tűnök. :oops: Bár Anyáéknál is van net, de valahogy ott sokkal gyorsabban telik az idő is.

Puszi, Andi

Andi
idna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?