Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!

Priviben le írom neked délután, hogy én miért adattam be a Prevenált.
K.drága volt, de beadattam és megnyugodtam.

Azért írom priviben, mondjuk nem titok, csak én egy ilyen beképzelős anyuka vagyok (mármint hogy beképzelek betegségeket, főleg a gyerekeken) és nem tágítottam az oltástól. Még majdnem kórházba is vittem Noémit.
Majd leírom...

Erika

Kép
viera
 
 


Viera! Ok, várom. Én a pöttyökkel kapcsolatban vagyok már teljesen mániákus, de annak azért alapja van! :D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hali!

Era!
Regisztrálj be a Videa oldalára (ha lehet ne freemail-es címmel) és akkor oda fel tudsz tenni videókat!
Ha nem megy szólj és segítek!

Gab!
Köszi!

Rita!
Húúúúúúúúú. Ciki, de nem emlékszem a Babapihenőre! Pedig tudom, hogy már beszéltünk róla, de most nem tudom, hányadik oldalon kéne visszaolvasnom!
Leírnád megint? Mert helyszín nem nagyn volt eddig!!!

Tábla:

Kép

Kép
oriandy
 
 

 
 

Azta, lesz ám tömeg! Jövő nyáron gyertek el hozzánk, legyen egy tali itt a világ túlsó végén! (Alvóshelyet is meg tudnánk oldani, szerintem...)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gab!
Megbeszélhetjük! :wink:

Kép
oriandy
 
 


Gabi!
Írtam az msn-en!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Era!
Sikerült a videó??

Kép
oriandy
 
 


Holnap is jövök, puszka!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Á, még nem próbáltam, majd este, ha már alszanak a gyerkők.
Eddig dokibácsit vártunk, mert a Zoránnak megy a hasa egy hete, de szó szerint napi 4-5-ször. Azt mondta vírus, ma meg holnap nem megy oviba, szerdától már igen.

Most mosogatnom kell, utána ha elalszanak, akkor rohanok bevásárolni, addig Apa van gyesen.
Zoránnak is muszáj délután aludni, mert annyira elfárad estére és ráadásul ma ötre még sulielőkészítőre is mennünk kell.

Ja, és rám is rámjött a fo...ás. Tisztára kivagyok. El sem merek indulni itthonról.
Zenebölcsibe sem mertem elmenni Nonóval.

Szóval este videózok. Akkor szerinted a citromail-os cím jó?

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok,

Andy: attól függetlenül, ha a férjednek nem lenne kedve eljönni ti még eljöhetnétek Danival :) !
Jó lenne, ha játszhatna együtt a 3 kis lurkó :) !
Azért majd írj, hogy mit döntöttetek.

A találkozóval kapcsolatban: én mindenben benne vagyok :) .

Bocsi, most mennem kell.

Eni
marcy
 
 


Mári! Vencelke!


Hová lettetek?????

Erika

Kép
viera
 
 


Era!
A citromail tuti jó, én is azzal vagyok oda beregisztrálva!
Este ügyeskedj, adig meg gyógyulj!!! Ja ésa gyerkő is!!

Eni!
Mi szeretnénk mindenképp elmenni, meglátjuk, hogy apa aljön-e vagy csak elvisz, vagy setleg marad a vonat!
Írok mindenképp!!

Pusza!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok.

Jártam errefele a hét végén, de láttam, nem volt nagy forgalom. Lehet, hogy a jó idő miatt...legalábbis itt egész tűrhető volt az idő szombaton és vasárnap.

Szombaton voltunk ünnepelni, "tatámnak szánt ajándék" gyanánt Peti szerzett a fejére egy jókora puknit, a drága kiesett fejjel a kádból. De nem nagyon hatotta meg, két percet sírt, majd röhögött az apjára. Nem értem, hogy miként képesek ennyire nem felvenni, ha elesnek, leesnek, vagy történik velük valami.

Viera, nagyon kreatív és ügyes fiad van. Jó, hogy vannak ilyen foglalkozások az óviban.
Ez a tanulás dolog igencsak emberfüggő. Nekem egy nyüves számvitel-elemzés vizsgát kéne letenni, májusban nem sikerült, legközelebb e hónap végén megyek. Majd meglátjuk, mert tanulni én se szeretek...vagyis inkább az adrenalin szintem túl kevés ahhoz, hogy megjegyezzem, amit elolvasok. :o
Szerintem a maxi és a maxi+ pelusok között a méretbeli különbségen kívül nem látszódik más, maximum akkor, ha kinyújtod, elvileg utóbbi hosszabb, gondolom én. De a lila csomis pelusok mind ilyen mintásak, szóval nincs más ötletem. De látom, Gabi is ezt javasolta.
Ugyan nekem is küldd már el priviben az oltásos sztorit, mert ígérted, hogy beírod ide, de aztán elmaradt. Én kivi vagyok, de ettől függetlenül nem fogja megkapni.

Reni, hát én a magamnak szerzett pénzt is Petire költöm nagyrészt... :) Új cuccot a legutóbb a cipőt vettem magamnak. Ruhát nem is tervezek, mert van itthon annyi, hogy csuda. Már selejtezni kéne lassacskán.
ZH-hoz drukkolok!
Úgy látszik a közös alvás napjai voltak az elmúlt napok, szombatról vasárnapra nálunk is az volt... :D
Jók a képek...a puff nem borul?

Bénianyu, hát irigyellek a kikapcsolódásért, de valahol rájöttem, hogy én nem lennék képes maradéktalanul jól szórakozni, mert állandóan azon járna az eszem, hogy mi van a kölökkel, pedig jó helyen lenne.
Mondjuk épp pénteken vetettem a férjem szemére, hogy nekem miért is nem jár kikapcsolódás, mire közölte, hogy tőle mehetnék, erre szombaton az ígért 11 óra helyett 13 óra előtt esett haza (jó, hogy menni akartunk vásárolni), szóval lehet mellette tervezni a nagy semmit.
Peti ülve mossa a fogát, én is megzabálom, ahogy rágcsálja a fogkeféjét...

BR, hát micsoda meglepi! Nem fogod elhinni, de épp gondoltam délelőtt rád, hogy írok neked az iwiwen, hogy mi van veletek! És lőn. Igaz, te előbb tudtad, hogy kereslek, kis boszorkány. Látom, Adél is gyakorol. :)
A képek jók, tényleg szép szemei vannak Adélnak.

Oriandy, én ámulok és bámulok Danin...mikor fogunk mi itt tartani? Néha azt hiszem, hogy sosem... :?

Gabi, hát én képes lennék elrontani mindent. De ez egyszerű, jó is lett, sikerélmény. :)
Tali nálatok? OK, hozzánk nem is vagytok olyan messze.

Meteor, nekem teljesen mindegy, hogy hol talizunk! Ha a mamavár nem ír vissza Andynak, szerintem az is jó lehet, többiek?

Na megyek, lassan indulok a gyerekért.
Este még lehet, benézek, attól függ, Peti meddig lesz ébren, mert a kelés most késői volt, negyed kilenc után botorkáltunk ki a paplan alól.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Hali!

Ez az új szerzeményünk:

Hogy hívnak??

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Ez mostmár nem ér!!!
Mondjátok el, hogy hogy csináljátok ezt Danival. Most már nem is tudok semmit sem írni rá, annyira el vagyok ájulva.
Egyszóval okos-okos-okos és aranyos nagyon.

De azért a módszert mondjátok el, nem mondom el senkinek. :wink:

Erika

Kép
viera
 
 


Andy,
akkor még egyszer.
Megkérdeztem múlt pénteken a Babapihenőben a lányokat és azt mondták 5000ft / órás áron adják ki a helyet. Nekünk csak oda kell menni, kinyitják, aztán amikor mennénk réjukcsörgünk és jönnek bezárni meg rendet rakni.
Van egy kis kertje és ott van a Mammut mellett, így ha az apukák nem akarnak ott maradni tudnak csavarogni egyet.

A honlapjukon képek is vannak: http://www.babapiheno.hu

Ja, és én is totál le vagyok döbbenve Danin, nagyon ügyes. Bár én már a "hol a lányok szíve" epizódon is nagyon mosolyogtam.

Gabi,
mi ez a reklám? Én nem hallottam még. Mi pont ma adattuk be a meningo ellenit Panninak. A pneuomot nem is javasolta a dokinőnk, csak a prevenált...mondjuk annak tényleg húzós ára lesz, de jobb a biztonság. És abban meg teljesen igazad van, hogyha nincs rá pénzetek akkor nincs mit tenni. Szégyen és gyalázat, hogy a TB nem támogatja!!!!!

Reni,
ma én is leszaladtam a postára és visszafelé nem bírtam ellenállni, benéztem az útközben levő babaruháshoz s persze nem bírtam megállni vettem Pancsinak egy kis kapucnis, ujjatlan, vastag mellényt, rózsaszín a bélése meg fehér...annyira cukker volt, hogy nem bírtam otthagyni.

meteor
 
 


Sziasztok!

Ovijárta megvolt!

Era! Írtam én is neked MSN-ben, de nyilván nem láttad! Itt is leírom!

Apánkkal semmi baj, csak elment hajnalban tanfolyamra. Szombaton délután 1-ig ott is marad Pesten a HM Zrínyi Egyetemen. Hétvégére hazajön, aztán megint vissza, 31-éig tart a tanfolyam. Valami rendszerbiztonsági adminisztrátor vagy mi.

Dani nagyon komoly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egy kisebb talit is összehozhatnánk, mondjuk az a szolnoki buli nem hangzik rosszul, oda hátha még Reniék is eljutnának! Na meg a többi Tisza-közeli emberke!

De egyelőre koncentráljunk a nov. 17-re!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Meteor! És elférünk itt 45-en? Ez a legnagyobb kérdés. (Én úgy érzem, nem fogok tudni beszélgetni, mert majd szaladhatok Mesi után, aki a kismotort fogja nyüstölni, csak még nem éri el rendesen, így kénytelen vagyok fogni...)

Danin nem győzök ámulni! Mostmár tényleg nem tudok mit mondani, ZSENI! :-D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Természetesen, mikor itt tudok ülni, akkor a kutya nem ír egész délután... (Bocs, aki írt, annak meg ugye válaszoltam is.)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Bocs Lányok, de időm semmi. Ami van, az Miláné. :-) Nem is tudok visszaolvasni, annyit írtatok.

Tali: Nekünk a Meteor által ajánlott babapihenő kiváló lenne. Már nagyon várom. :-)
Gabi, ne aggódj már a gyerekeid viselkedése miatt! :wink: Két tündérke.

Mindenkinek jó éjt!
Vendég
 


Mesinek boldog hófordulót! :-)
Vendég
 


Valamit elszúrhattam, mert Mese tegnap volt 17 hónapos. Azért köszi a köszöntést.

Gyerekek még jók, remélem, simán el is alszanak.

Pusz mindenkinek!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

ne haragudjatok, de nincs időm olvasni mostanában. Tegnap megláttam az okát a szar éjszakáknak és nyűgös nappaloknak, tiszta lila és duzzadt a rágófogaknál az ínye.

Ma voltunk Ringató foglalkozáson, holnap baba-mama tornára megyünk, szerdán meg lesz önismereti - kézműves foglalkozás, mamáknak, addig a csemetékkel szakemberek foglalkoznak. Mindez a Pataky Művház szervezésével, a torna kivételével ingyenes és hetente lesz.

Megkérdeztem, lehet termet bérelni, 2-3 órára 10.000 Ft, 4 órára 15 ezer!!!! Kőbánya központjában! ???????????????????

Mennem is kell. Puszi

Mári

Kép
mári
 
 


A Pataky-ban

Mári

Kép
mári
 
 


Andy!

Regisztráltam a videában, de nem tudom hol kell feltölteni a videót.
Mindenhol csak a Danikát látom! :lol: Úgy látszik, most már mindenhol azt látom, hogy miket tud. :lol:
Na, komolyan. Vissza is igazoltak. De mégsem tudok felvételt feltenni.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok,

Viera: Igaz, Kevinnek már nem kell külön fűzni, azt eszik amit mi is. Csak én szeretem ( elégé mániásan :shock: ) hozzá tenni valami „gyerekes” ötletét. A virsli vágást most Japánban sokat tanultam az anyukámtól. Van még több figurát is lehet készíteni, pl. nyuszi, oroszlán, polip stb. Nem nagyon eszünk virslit ( egy-két hónapon egyszer ), de a férjem szokott enni, majd készítek neki valami figurát akkor felrakom a képet. Ő is szereti ilyen gyermekes tálat. :P
Nekem tetszik ami Zorán csinált. :D

Gabella: Kevin is imádja a szemüvegemet. Enyémet is majd nem széttépte. Akkor te most szemüveg nélkül jársz? Akkor nem félsz? Vagy találtad valami megoldást?

Exdeus: Nálunk is melegedett a lakás. De estén ként bekapcsolom a sütőt, pedig benne nincs semmi sütnivaló. :o Sok sikert a vizsgához!

Prenata: Örülök, hogy jókat vásároltál. :P Én magamnak beszéltem, hogy majd fogyok csak akkor veszek valamit magámnak. Hát, lehet akkor már tavasz lesz…. :wink:

Blackrose: Én sem ismerlek, de most már igen. Üdv. Nagyon szép a lányod. :D

Oriandy: A találás nekünk fontos szempont, ugye Kevin nem nagy evő, hátha ettől valami jó kedve lenne az evéshez…. Bar még annyira nem érdekli, de talán majd jön az idő. :wink: Addigra nem adom fel!
Dani nagyon ügyes, örömmel nézegettem! :P

Ákosbenianya: Helyesen inkább sörös voltam. Most csak fél poharat tudok inni belőle. :shock: Talán majd visszajön az ízlésem. :wink: Egyik kedvenc helyem Paulaner(MOM), mostanában ott inkább eszek gyermek hamburgert, az inkább jobban csúszik. :P

Kimike: Megértelek, igen nehéz dolog, hogy munka mellet otthon géphez jönni. Tisztellek, azért is nagyon figyelmes asszony vagy, néhány sort írsz nekünk. :P

Mai ebéd:
Mosolygós rizs:
Kép

Virágos répa a krémlevesben:
Kép


Eredmény:
Kép

Szép estét Mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.02 00:10-kor.
Vendég
 


Kmammy!

Így élvezet lehet enni! Még az étteremben sem tálalják szebben. A gyerekmenüt meg pláne.
Nagyon ügyes vagy és főleg találékony. Nálam ez hiányzik. Meg az az, hogy elbabráljak vele. Gyorsan megetetem a gyerkőket és slussz. Tudom, hogy nem ez a helyes, de hát az idő....

Erika

Kép
viera
 
 


Hali!

Majd még jövök a héten, most csak Kmammytól akarom kérni ezeket a recepteket. És a virágos répa?Állati!
Olvastam már többször, hogy mikróban csinálsz dolgokat. A rizst is? Ezt a krémlevest hogyan csinátad? Nagyon ügyesen eszik kanállal Kevin! A rizsen alga van-mosoly?
A bölcsiben meg majd jól odahajintják a tányérjára a főzeléket. Micsoda különbség!Nagyon ügyi vagy!!!!!
Ha nem esik nehezdre irnál néhány mikrós receptet? A folpackal letakart tojást kipróbáltam, de csúnya lett. Ma a főtt tésztához mikróban pároltam zöldséget, mert 5 percem volt csak.
Mi mindent és hogyan csinálsz abban?
Bár nem túl egésszéges, azt olvastam nem tesz jót az ételnek a mikrohullám, néha jól jön a gyorsasága miatt.
Előre is köszi
Andi

benianya
ákosbenianya
 
 


Jó reggel!

Reni!

Csak egy kérdés gyorsan: miért nem jó a margarin a kókuszkrémbe? Nekem csak az van itthon (Liga). Ráadásul a Nonóci csak azt eheti. Hát, csak nem hagyom már ki a sütievészetből.
Tegnap evett gesztimarcit vagy mit, csoki nélkül, és mikor elfogyott, görbült a szája. :(

Ma szeretném délelőtt elkészíteni, ha tudsz válaszolj légyszi. Ha nem, akkor akkor zuhan bele a margarin. :D

Köszi.

Erika

Kép
viera
 
 


Benianyu!

Ment privi!!

Erika

Kép
viera
 
 


Andy!
Privi ment!

Erika

Kép
viera
 
 


Halihó!

Kmammy! Szemüvegem szárát kicsavaroztuk, és egy régi szemüveg szára van belerakva, amíg a sajátja nem készül el.

Era! Miért ne lenne jó a margarin? Eleve azt írta Reni is a receptbe, nem? Csak én írtam, hogy nem szeretem a nyers margarin ízét, így a nem sütős sütikbe vajat szoktam rakni, de ritkán csinálok, mert a vaj meg olyan drága! A Liga az tejmentes? A Rama nem? (Csak mert Lackó csoportjában van egy tej és tojás allergiás kisfiú, és szeretnék Lackó szülinapja alkalmából olyan finomságot bevinni, amiből ő is ehet.)

Ma az oviban kiakadtam! Közlik, hogy szombaton igaz, munkanap van, de ne vigyem már a gyereket, mert csak ügyelet lesz, összevont csoport, csak azok mennek, akinek nincs otthon anyuka. Ja, és csütörtökön se vigyem, mert akkor meg értekezlet lesz, nem lesz ovi. De akkor már pénteken se viszem, ugye? Hát de! Akkor nincs semmi varia, nekem meg Mesivel Gyulára kell menni kontrollra, Lackó már nem hiányzik oda. Aztán lesz még 3 nap ovi, a szombat megint munkanap, de akkor se menjünk, mert akkor kezdődik az ősziszünet, és akkor is csak azok mennek, akinek nagyon muszáj, és értsem meg, mert az óvónénik iskolás gyerekei is otthon lesznek szüneten, ők is szeretnének otthon lenni velük... Hát, franc! Na mindegy! Ebben a hónapban össz 5 napot jár már csak oviba Lackó. Utoljára 26-án, aztán majd csak november 5-én. A szülinapján megint nincs ovi... Tehát majd csak utólag köszöntik fel. Kicsit összegabalyodott az agyam is, mire megértettem, hogy mikor kell és mikor nem kell mennünk.

Mennem kell, Mesi bereccsintett...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Viera!

jó bele a margarin. Én is azt rakok. Gabi írta, hogy ő nem szereti!

Reni
Kép
prenata
 
 


Pesti csajok! Apánk telefonos segítséget kért, hogy hogy lehet eljutni a HM Zrínyitől (Népliget) eljutni a soroksári Babyoutlet-ig. Le tudjátok írni?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Liga margarin és Delma Light margarin tejmentes!!!!!
Futok tovább...

Erika

Kép
viera
 
 


JUHHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!


Rajta van a fotónk az nlc. mosolyalbumon!

Hurrá!!! (Örülök :oops: )

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Sütibe való kockamargarinok közül gondoltam... Nem a kenyérre kenősekből!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Igen, kockában van Liga: ezüst csomag, kék írás!!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Benianyu!

Hol vagy!!
Olvastad a privit?

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok,

bocsi, hogy én is ritkábban vagyok, de a mosás, felmosás, főzés, tanulás mellett nekem sem igazán van időm :( .

Era: szupi, hogy sikerült regisztrálnod az nlc-re és fent vannak a gyerkőcök képei. Nekem még sajna nem. Nem tudom mit rontok el. Mondjuk furcsa a regisztrációs oldal, mert ott nem kérnek lakcímet, viszont a mosolyalbumnál írják, hogy csak olyan regisztrációt fogadnak el, ahol megadják a lakcímet :roll: :roll: :roll: . Nem értem, lehet, hogy én vagyok gyenge képességű... :roll: .

Kmammy: ezek a kajcsiköltemények :P :P :P !!! Nyamm-nyamm. Én ma egyszerű tökfőzeléket csináltam, de Marcinak extra tálalás nélkül is bejön :) :) :) !

Kimi: örülök, hogy jól vagytok és hogy adtál füstjeleket :P . Megértem, hogy nem jut már időd netezni. A talit én is nagyon várom :P .

Néhány szó rólunk:

Az utóbbi időben xarok az éjszakáink, úgyhogy a 3 napos pihiben Isti kel Marcikához, hogy ismét helyrehozzuk, amit elrontottunk...
Már vagy 2 hete nem sikerül kikeveredni a náthából Marcinak, úgyhogy ma már 2-szor hagyjuk ki a csicsergő foglalkozást, de nem akarom megfertőzni a többi babát :( .
A náthán kívül nincs semmi baja, nem köhög, nem lázas, csak... Valószínű, hogy a csütörtöki 15 hós oltást is le kell mondanom.

Tegnap beújítottunk Marcinak néhány nadrágot, pulcsit, mert a ruhatára már kezdett kifogyni :) . Kinőtte a kis drága.
A nem egészen 2 hónappal ezelőtt vásárolt 2 cipőt is már majdnem kinőtte. A nyitott szandin látom, hogy végigér benne a lába, pedig 1 számmal nagyobbat vettünk... :roll: .

Holnap megyek kozmetikába kényeztetni magam :P :P :) :) :lol: :lol: :) :) !
Pénteken tali a barátnőimmel (persze babákkal együtt :P ) . Majd készítek képeket. Ha jól számolom, akkor 7 babóka lesz :P .

Mostanában az éjszakáktól eltekintve kezd egyre könnyebb lenni Marcival. Most már stabilan megy :) :) :) . Olyan nagyfiú már, nagyon hamar megnőtt :) !

Na, nem ömlengek tovább, mert még lenne néhány dolog, amit meg kellene csinálnom, amíg alszik Marci.

Pusszantás mindenkinek, remélem ma még tudok jönni :) !

Eni
marcy
 
 


Eni!

Valahol lehet módosítani az adataidat! Akkor be tudod írni a lakcímet, teljes nevet, ilyesmit.
De GAbit kérdezd, ő profi!!

Mi is kihagytunk már két zenefoglalkozást, nagyon sajnálom, de hát nem tudtam mit tenni. Egyik alkalommal Noémi volt himlős, most meg Zorán van itthon, Őt meg nem vihetem magammal.
Hm, ez van. Most nem nem lesz csak nov.5-én.

Erika

Kép
viera
 
 


Marcy! Nlc-n belépsz a frissen regisztrált neveddel, és a felső rózsaszín csíkon rákattintasz a fórumra, akkor a neved alatti rózsaszín lista lesz, amiből kiválaszthatod az adatmódosítást. Itt be tudod írni a neved, címed, telefonszámod!

Era! Zorán mért nem mehet a kicsikhez? Nem tudná végigülni a foglalkozást? Vagy csak simán korhatár van, és nem mehet?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Nem is tudná végigülni, nem is neki való, meg most csak azért van itthon mert beteg. Tudod hasmenős. Nem mertem volna elvinni. Viszont holnap már megy oviba. Jaj, de várom már...( :( , fú ez ronda szólás volt).

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Én is szoktam várni, hogy mikor megy már oviba. Kevés egy anyuka két gyereknek néha. Ez van. Az oviban meg azért csak jó helyen van!

Ja, értem! Pedig írtad is! Betegen valóban nem célszerű gyerekek közé vinni!

Megyek is vissza a konyhába!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


látjátok, hogy lefagyott a vonalzóm? 2 nappal ezelőtt megállt rajta az idő!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Viera!Fodrásznál voltam(szép lilás-bordó violet hajam lett szőkés csikokkal), tegnap meg xarakodott a freemail. Erre most sem enged be! -megpróbálom itt megnézni, igy még nem próbáltam.

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is....úgy, ahogy. Sajnos sikerült csakádilag benáthásodni, apa kezdte, 5 nap után Bálint és én sem tudtunk a rohamnak ellenállni. Bálintnak két napig folyt az orra, ő ennyivel le is tudta. Látom Marcy, Ti is hasonlóan vagytok... :( Én érzem, hogy szétmegy a fejem, fújom az orrom, nem kapok levegőt. Ittam ugyan Neocitránt, de nem nagyon érzem, hogy hatna. Félek, hogy nem tudunk így csütörtökön babamama-klubba menni. Legfeljebb beküldöm a gyereket, én meg kint megvárom :roll: :shock:

Ma sikerült "hajnalozni". Fél ötkor a fiatalember úgy gondolta, hogy felébred, aztán mintegy 20 perc múlva ki is derült, hogy miért....rá nem jellemző módon bekakilt :shock: :shock: Ilyet csecsemő kora óta nem csinált. Tisztába tettem, majd kb. 10 perc múlva sikerült elaludnia. Kicsit szörcsögött, de az a furcsa, hogy nappal meg semmi. Most akkor náthás vagy nem???? :? (Anyukák gyöngye, mi???)

Ebédre már olyan fáradt volt, hogy össz-vissz egy fél üveg kecskeméti pépest tudtam vele megetetni, azt is nagy hiszti árán. Az Univer tökfőzeléknek a látványától is rosszul volt. A végén már vele bőgtem, mivel a paradicsomos halat belekente a hajába, aztán üvöltött, mikor vizes ruhával lemostam.....Fél 1kor tettem le aludni, még húzza a lóbőrt....Remélem délutánra kialussza a hisztijét, bár ahogy láttam, mintha több foginca is nyomakodna alul, mert tiszta piros duzzadt az ínye. Az alsó fogakat valahogy sokkal jobban megszenvedi.

Gab:
Ez az ovis ne vidd dolog olyan szörnyű!!! Mire fel? Akkor majd mi sem megyünk dolgozni, mert otthon akarunk maradni a gyerekkel? Vagy az ablaknapokat sem kell ledolgozni, mert minek??? :shock:

Kmammy:
Irigylésre méltó a tálalásod! És az is, ahogy Kevin ilyen szépen megeszi!

Nem tudom, láttátok-e, hogy okt. 19-től a Tescóban megint akciós lesz a lila pelus! 1849 asszem. Nekünk bejött, és hát anyagilag sem mindegy, hogy 33 Ft-ért, vagy 50-ért dobom ki. Szerencsére Bálint popója is bírja :)

Oriandy:
Danira már lassan az összes jelzőt elhasználtuk....Mi még mindig a memmme, babbbabba, de, men (nem), mééééé, ajajajaa és ehhez hasonlónál tartunk. A módszert tényleg elárulhatnád!!!! :lol:

Ex:
Szuper, hogy már fűtésetek! Kádból kiesés :shock: :shock: :cry:
Valószínűleg nem vigasztal, de az én férjem mellett sem lehet nagyon tervezni :twisted: Volt már olyan, hogy a lefixált babák nélküli kismamatalálkára kénytelen voltam gyerekkel a "hónom alatt" menni...Nem volt gáz....Gyerek elüldögélt a kiskocsma teraszán..... :shock:
Ruhát én sem veszek magamnak, cipőt viszont muszáj leszek, mert bár levittem a cipészhez, elküldött velük a kukához :twisted: És persze ezt is Bálinttal fogom megtenni, mert apa maszekol éppen....Biztos jól fogja bírni a gyerek, amíg anyuci próbálgat és nekem is lesz idegrendszerem a hisztis "kölök" mellett próbálgatni...Magyarán kötve hiszem, hogy nekem ma lesz cipőm....

Felébredt.....bár nem bőg, ez már jó jel. Délután ált. sírva ébred valamiért....

Mentem..... :arrow:

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Halihó!

Bocsi, hogy ma még nem jelentkeztem, de ezerrel főztem, mert meghívtam a barátaimat és a gyerkőket ebédre és délelött azzal voltam elfoglalva, aztán jöttek, ebédeltünk, dumcsiztunk (a gyerekek játszottak), és most mentek el: Danit elaltattam, rendet raktam, elmosogattam, és végre minden Very Happy!
Ha a gyerekek felkelnek megyünk megint lovagolni, így szerintem már délután sem tudok nagyon jönni!
Így, ha valaki szeretne velem dumcsizni, most tegye!! :wink: :oops: :roll: :lol:
Nem is vagyok nagyok Egoista, mi? :wink: :wink: :lol: :lol: :oops: :oops:

Era!
Itt vagy? Segítenék a videókat feltenni, ha még nem sikerült volna!!

Pár kép a mai napunkról:

Kép Reggeli: kenyér, virsli, ketchup

Pusz mindenkinek!
Andy

Kép Főztünk....

Kép Meg is borsoztuk a levest....

Kép Ebéd utáni játék....

Kép
oriandy
 
 


Lányok!

Megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy csináljuk mi ezt Danival! :oops:
Egyszerűen azt vettem észre, hogy fogékony a tanulásra, így ezt kihasználva, szinte minden nap újabb és újabb szavakat tanul meg. Pont ezért kell nagyon vigyáznom vele, mert szinte mindent megpróbál utánam mondani, és a hétvégén előfordult, hogy egy csúnya szót mondtam (lófaszt :oops: :oops: )és kristálytisztán kimondta utánam!! Na, szerencsére nem jegyezte meg és azóta sem mondja tisztán ha épp mondani akarja, de akkor is....
Szóval nem tudom, ő ilyen! És én ezt használom ki!
Mai új szavaink a BORS és a TÁL.

Kép
oriandy
 
 


Halihó!

Édes jó anyám jött délben, és hát ráfeküdt a csengőre, naná, hogy felébresztette Mesit. Hogy van ekkora esze, hogy nem gondol ilyesmire... Még a postás is csak megpöccinti, hátha alszik a gyerek... Na, ilyen az én anyám! Aztán mondom neki, hogy ha felébresztette, akkor mostmár maradjon amíg megcsinálom a dolgom, de leült, körülnézett, és annyit mondott, nem baj, ha most nem segítek, mert sietek... Kössssssssssssssssssssssssz

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?