Új privát üzeneted érkezett!

Coraxot vettem,20-as érzékenységű,kazettás.

Kép
breni
 
 


Sziasztok! :D

breni!!

Várom már én is a holnapot...remélem a höd nem esik le és tesztelsz egy csoda-pozitivat végre!!!!

Tapedli !

Netek nagy hajrá! :)

bumi!

Remélem javulóban a hangulatod... :wink:

Holnap és holnapután nem leszek gépközelben, elutazom munkaügyben, de naggggggyyyon szurkolok és remélem jó hirekre jövök vissza.
Csajok, tényleg ránkférne már egy kis jó hir!!!!
Mennek a drukkok mindenkinek!
tea77
 
 


Sziasztok csajszik!

jaj úúúgy itgulok Breni a holnapi teszted miatt :D Viszont csak este fogom meglátni az eredményt. Breni! Ha +, lécci az iwiw üzenőfalra dobj egy kódolt üzenetet, azt meg tudom nézni délelőtt :wink: Tényleg olyan jó lenne ha végre sikerülne valakinek!!!

Tea,

nekem már megvolt a pé-m, a tickerem nem jó. Most volt hétvégén és jól bele is húztunk :wink:
tapedli
 
 

 
 

Tapedli!
Jobb lenne ha inkább üzenetet írnék,de nem az üzenőfalra,hanem a saját adatlapodra.Jó így?
Miért nem javítod ki a vonalzód?

Cici(bimbó) nagyon érzékeny.Sajna kezdek betaknyosodni :(,én sem úszom meg úgy tűnik.Ja és tegnap este óta vérzik az orrom.Nekem mindig menszi alatt szokott.

Kép
breni
 
 


breni,
igen az üzi a legjobb, köszi :D

gyerekkoromban nekem is folyton vérzett az orrom....úúúúgy útáltam :? Most egy éve egyszer csak jól eleredt, de akkor én is nátnás voltam. Furcsa, hogy a menszinél szokott :shock:


Az én hőm beindult fölfelé, viszont a ciklus.hu szerint 10-én a ferti szerint 12-én volt pé-m. Hát majd meglátjuk :wink:

A cickó érzékenység nagyon jó jel! Úgy szorítok, de úgy! :lol:
tapedli
 
 


ja, és csináltam új tickert is :D
tapedli
 
 


Sziasztok csajok!

Sajnos a tesztem full negatív lett.:(
Már nem bízok ebben a hónapban.Ha terhes lennék már lett volna ott egy halovány csíkocska,de semmi,pedig annyira néztem,majd kiesett a szemem.
Köszönöm minndenkinek a szurkolást!!!

Mai hőm

Kép

Kép
breni
 
 


Ó Breni, ezt el se hiszem!
Én még mindig reménykedem! Olyan szép trifázisos az a görbe!
Márpedig a trifázisos görbe 95%-ban terhesgörbe.
Hátha csak később volt a megtermékenyülés.
Amíg piri nincs, addig van remény!
Leo honlapján is volt egy lány, akinek 12.DPOnál mégtök nega volta tesztje, aztán 2-3 nap műlva meg már pozi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja és hallottunk már tévesen nega tesztről.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi!
Aranyos vagy.Majd kiderül.Elvileg ma vagy holnap a vonalzó szerint meg kéne jönnie.

Kép
breni
 
 


Remélem nem csak 1 tesztet vettél!
Drukk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


De igen.Semeddig nem tart venni még. :wink:
Egyébként nem számítok már jóra.

Kép
breni
 
 


Tapedli!
Sajnálom,de reggel óta nem enged be az iwiw. :evil:

Kép
breni
 
 


Breni!
Ugye mlg nincs piri?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Nem semmi.Nincs fájás,nincs vérecske sem.:)

Kép
breni
 
 


Ennek örülök!

Kűdök egy kis hőt!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Nem küldenél inkább egy két csíkos tesztet.:)
Túl nagyra vágyó lennék. :shock:

Kép
breni
 
 


Breni,

engem sem engedett be az iwiw, de végül megkaptam az üzid. Válaszoltam is, remélem átment.

Az biztos, hogy amíg nincs piri, nincs baj! De ha van egy kis piri még akkor sem. A kolléganőmnek egy hehet késett és egyfolytában - tesztjei voltak. De mivel nem jött meg,m várt és egy hétre rá, pozitív lett. Azt mondta a dokija, hogy ilyenkor még nagyon ingadozó a hcg szint és lehet, hogy pont mindig rosszkor tesztelt. Na szóval még nyugi! :wink:
tapedli
 
 


hehet% hetet

...újabban nagyon nem megy a gépelés. Talán aludnom is kéne néha :oops:
tapedli
 
 


ezt is elírtam :lol:
tapedli
 
 


kop-kop! nincs itt senki? :roll:

Földobom a görbém fertis és cuklus változatban. Máshová tették a pé-t :shock: Szerintetek, melyik jó? Én a fertisre szavaznék, mert a +lh teszt előtt biztos nem repedt meg a tüsző...vagy lehet? :roll: Kép Kép
tapedli
 
 


Tapedli!Szerintem a fertis a jó. :wink:

Nálam a helyzet változatlan,viszont 6 óra körül elég sok fehér folyásom volt,olyan érzés volt mint ha bepisiltem volna,kb a mennyisége is annyi volt.Azóta sincs semmi ilyen.Fura!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni, nem feladni, míg nincs piros!

Tapedli a ferty a jó! Nagyon szépen elindult felfele a hőd!
kata05
 
 


Sziasztok!

Nálam a helyzet változatlan.Hőm fent.Betaknyosodtam sajna.

Kép

Kép
breni
 
 


Reni!

Sajnálom a negát! De gyönyörű szép a hőd! Nem tom, neked leesik mensi előtt? :roll: Gyógyulgass!

Tapi!

Szerintem is a fertis a nyerő! :wink:
Vendég
 


Grönland!
Eddig mindig leesett.Vagy előtte nap,vagy aznap reggel.

Kép
breni
 
 


Jujj, akkor ez most nagyon izgi, mert elindult megint feljebb! :wink:
Vendég
 


Úgy néz ki csajok hogy megjött.Pisilés közben már vér is jött.:(
Na e van!
Egyébként tök jól vagyok,szóval ne szomorkodjatok!!!!!!

Kép
breni
 
 


Breni!

Nagyon sajnálom. :cry:
Olyan jó lett volna, ha valakinek sikerül.
De majd legközelebb!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok! én új vagyok a témában! a férjemnél azoospermiát állapítottak meg! tud nekem ebben segíteni, hogy mit lehet csinálni ezzel?! milyen gyógyszert kell szednie vagy valami hasonló! előre is köszi!
kjaja
 
 


Bumi!
Hát sajnos ez történt.Pedig most én is bízakodó voltam.
Csak jó lenne még egy kis closty,de a dokim nincs itthon.Nincs senkinek,sajna.

Kép
breni
 
 


kjaja!
én tudok segíteni!
Írj nyugodtan privit, hogy pontosan hol tartotok, kinél jártatok már, mi érdekel, és válaszolok szívesen!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


törpehzs!
írtam privit!:-)
kjaja
 
 


Megkaptam!
Válaszoltam!
Olvasgasd még, ha van időd, a "Lombikbaba donorspermával" topikot, ott is olvashatsz a témáról, több lány van ott akiknek a párjánál azoospermiát állapítottak meg!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


üdv mindenkinek. kicsit olvastam csak vissza, de látom semmi jó... mint ahogy nálam sem. múlt héten volt pé-m, most meg már görcsöl a hasam, készül a jövő hétre. nem tudom elképezelni, hogy ne jöjjön meg, mindig igy szokott fájni... :(
kokor
 
 


Szia Kjaja!

Sajnos én nem tudok segíteni, de szoktam olvasni a Törpe által javasolt topikot és ott tényleg nagyon üógyesek a lányok ebben a témában. Szorítok, hogy mielőbb találjatok megoldást !

Breni :shock: Hát, de azért ha rövidecske lenne a mensid... Vagy már egyértelmű a helyzet?

Lányok, szerintem is a fertis görbe a jó, köszi, hogy megerősítettetek :D
tapedli
 
 


Sziasztok!

Kicsit megint sok a meló.

Kjaja!

Azoospermia

Az ondósejtek (spermiumok) teljes hiánya. Az állapot lehet időleges vagy végleges. Az azoospermia minden esetben férfimeddőséggel jár. Oka lehet a férfi nemi szervek fejlődésének zavara, de keletkezhet az élet során elszenvedett betegségektől is.

Úgyhogy ki kell deríteni, hogy mi okozhatja. Egy vizsgálat volt csak? Mindenképp ismételjétek meg!

Kokor!

Ne add még fel! Lehet, hogy mégse piri lesz a vége!Fáj a poci baba esetén is, szóval ez semmit nem jelent.

Tapi!
Én is fertysre voksolok!A ciklus.hu egy rakás ...

Reni!
Veled mi újság? Tényleg rendesen megjött? Hőd?
Ugye jövő héten mentek a dokihoz?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


hát a meló tényleg sok... én is csak bekukkantok újabban :cry:
tapedli
 
 


Sziasztok!!!!

Megjöttem a szemináriumról, kicsit kizökkentem a hétköznapok szürkeségéböl és életeröt is kaptam. Nem foglalkoztatott annyit a helyzetünk sem, igy tényleg egy kicsit felfrissültem.. :D

breni - :cry: sajnálom...de örülök hogy ezen most könnyen túltetted magad. Jöhet az újabb eröbedobás... :wink: , full reménnyel.
tapedli - Drukkhegyek!!!

kokor - Ezen a topicon még semmi jó hir....én sem mondok jobbat :cry: .........az elöbb láttam, barnázok - ez pedig azt jelenti, hogy éjszaka meg is jön :( . Nem szoktam elötte barnázni csak annyit ameddig meg nem indul rendesen. Néhány óra...

Férjem még mindig nem ment el a bacivizsgára...... :cry: :cry: Nem akarom bántani öt, de kezd veszni a türelmem, félek hogy egyszer csak kiborulok és olyat mondok amit nem kellene....

Drukkok mindenkinek!!
tea77
 
 


Reni!

Sajnálom. Erős csaj vagy, irány a követkző hónap! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!
Túl is tettem magam,azon hogy megjött.Megjött rendesen,fájdalommentesen.Ilyen még nem volt.Kicsit sem fájt a hasam,pedig én mindig onnan tudom meg hogy meg fog jönni.Na sebaj,legalább nem szenvedtem.Egyébként jön normálisan és szép piros.:)

Bumi!Férjem megy csütörtökön vizsgálatra,ha minden igaz.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 


Sziasztok Csajok!

Breni, örülök, hogty ilyen jól vetted ezt az egészet :D Hajrá, előre! :wink: Drukkolok a férjednek!

Tea,
ne idegeskedj! Azért nem lehegy egyszerű a párodnak. Ha megemészti ezt az egészet, akkor biztosan elmegy a bacivizsgálatra..

Gröni,
úgy láűtom nálatok a hosszúhétvége akciódús lesz :wink: Hogy áll a hőd?

Bumi,
Te most hol jársz a ciklusodban. Nincs vonalzód és így nagyon titkosnak tűnik :oops:

...enyém hőm fenn van, de elkezdett egy picit fájni a cickóm. Mivel még nem látok a görbén beágyazódást, gyanítom, hogy ez már a mensi előszele. Vagy nem tom :shock:
Most ilyen:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/
tapedli
 
 


Sziasztok!

Tapedli, nem látom a hőd!! :shock:

Breni enyém párom szerdán megy dokihoz! Úgy volt h 30-án, de egy héttel előrébb hozta a doki!

Kjaja, együttérzek! Sajna tudom milyen érzés felfogni a helyzetet! Hát nem könnyű! :(

Kép
kata05
 
 


Hali!!!
:)

Tapedli - Igyekszemmmmmmm :? Csak tudod...magamban forrongok és lázadozok !!!

Az hogy lehet, hogy meg akartam nézni a görbéd és az én egész oldalam jön ki ha rákattintok?????? :shock: :shock: És nem a tiéd.... :shock: :shock:

Gröni - Hajrá a napokban, apát elkapni!!!! :wink:
tea77
 
 


Szia kata05!

Te is az én oldalamat látod???? :shock: Furi.... :?:
Milyen vizsgára megy a párod?
tea77
 
 


Sziasztok!

Tapi!
Nem látszik a görbéd! A sharingnél be kell állítani a home page setupban.
Egyébként ma vagyok a 12 cn-en, de mivel lusta vagyok javítgatni a tickerem, úgy gondoltam, hogy majd, ha meglesz a pé, akkor beteszem. Remélem, hogy néhány napon belül.


Breni, Kata!

Drukkolok, hog jó eredményetek legyen!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Tea!

Lehet,hogy tényleg emésztgeti még a párod a dolgot!
Légy türelmes!


Lányok!

nekem most nagyon ajánlgatják a Foreveres aloés cuccokat. Szedte már valaki? Elég drága, ha mindent megvennék, amit a babához ajánlanak. Kiszámoltam közel 30000 FT.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea, én a ferty kezdő oldalát látom! Párom most azt hiszem konzultációra megy, de ha kell ad spermiumot is! Ez egy új doki, több szem többet lát alapon! Nekünk csak jobb lehet az eredmény, rosszabb sajnos nem!

Kép
kata05
 
 


Bumi, köszi apa nevében is! Én nem szedtem aloés cuccokat, de aki szedte az csak jót mondott róla!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: