Új privát üzeneted érkezett!

Szépjóreggelt Mindenkinek! :)

Üdv közöttünk Kislány!
Mesélj magadról! Mióta próbálkoztok?

Lányok,
a babaproject-babásai topicban két örömhírt is lehet olvasni: Chrissy és Niki is megszült!
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv közöttünk Kislány!




Lányok! Ma reggel nem bírtam és hőmérőztem! 36,1!!!! Azaz van esés, ami talán pét jelez!!!!!!!!!!
Átlagos hőm 36,3-36,4. Vagyis vagy tegnap zuhant le és ma növekszik, vagy ma esett le!!!!! Vagy hideg volt az éjszaka! :D
Elhatároztsm, hogy ebben a hónapban babás leszek és kész. Minden zsigerem arra koncentrál, hogy megtermékenyüljek. :D

A múlt hónapban arra koncentráltam, hogy ne jöjjön meg. Hát nem is jött meg. Most okosabb vagyok és arra jkoncentrálok, hogy 1-2 piciny élet legyen bennem!!! :)

Hajrá mindenkinek! Csak szex és más semmi! Koncentráció!!!!!(meg némi elevit+folsav)..... :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Kislány: Szia és sok sikert a mielőbbi babóhoz.


Pirim sehol de a nátha miatt és a köhögéstől egész éjjel nem aludtam. Éjjfélkor a köhögéstől minden kijött szóval toppon vagyok.:( Ilyen beteg még sosem voltam. Menni alig bírok. Pedig ma el kellene menni dokihoz este. Hátha addíg javulok valamit.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Jó reggelt!

Kislány!
Mielőbbi babásodást neked és üdv köztünk!

Oszman!
Gratulálok!!!

Era!
Jobbulást és vigyázz magadra!!!!!

Gabi!
Apára fel!!!! :wink:

babszika
 
 


Andikám!
Már nem is jösz erre??????????????????????
Mi van veled?????????????????

babszika
 
 


Na, jót beszélgettem magammal..... :oops:

Viszont most mennem kell.

babszika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kislány üdv köztünk.

Csucsu: hányadik ciklus napon jársz? Mennyit késik a pirid?

Andi mi újság? Hogy áll a hőd?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mindenki el van tűnve?

Hahó, hol vagytok?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci74: Ma a 35napon tartok.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Köszönönöm Mindenki kedvességét és jó kívánságait.

Magamról egy kicsit:
27. esztemdőmben járok, és még nincsen babácskánk.
Igazából ez lesz az első éles hónapunk a férjemmel, amikor figyelek, számolok, mérek...

egy éve abbahagytam a gyógyszer szedését, most pedig már 1 hete szedem az elevitet.
Utoljára ok. 10-én volt piri, azóta számolom a napokat, mikor lesz pém... (No meg hát azért Apácskát is hajtom!!! :)))

Üdv
Kislany
kislany
 
 


Szia Kislány... Üdv közöttünk:)))))

Csucsu: Azért ez nagyon jóóóóó, mármitn a 35 cd.... viszont gyógyulgassál meg!!!!!

Várjuk a híreket!


Oszman: GRATULA!!!!
Vendég
 


Ki és hol és merre van ma?????????
Irgum-burgum! 8)
Vendég
 


Én itt vagyok Pöttye de látom nem nagy a mozgás.....

Kép
Kép
mirci74
 
 


Szia Mirci.. Hát nincs... tényleg nincs... Ilyenkor nem olyan jó.. :( Szeretem olvasgatni a mozgolódásokat:)))
Na gyerünk csajok, ha más nem kérünk nyák és hő vizsgálatokat... :))) De jobban szeretem a nagyon nem ide illő gondolatokat.. Mert a lényeg, hogy ELTERELJÜK a figyelmet a görcsös babára várásról :lol:
Spec én ittam tegnap olyan spéci spanyol vörösbort, hogy fúúúúú... minden vörösvérsejtem örvendezett ennek:) :wink:
És tegnap nagytakarítottam. Ügyes voltam. Kezet ráztam magammal, és büszkén megveregettem a vállamat is....

:)

Na, gyeretek már, mert mindjárt mennem kell haza.. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Pont ma nem lehet látni Andit, pedig ahogy visszaolvastam ma volt aktuális nála a teszt! Remélem mihamarabb szolgáltat eredményt!

Szia Kislány! Mielőbbi babásodást!

Csajok! Hőmérősök! Hova szoktátok küldeni az ébredésihő-görbéteket? Ki is az a csajszi és mi a címe? Köszi a segítséget!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Ügyi vagy Pöttye! :D Kép Itt a jutalmad az ügyeskedésért :D
Bezzeg én nem sok mindenre megyek mostanában....

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


CSucsu! Szedj sok vitamint, teázz és pihenj! Ne légy Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziasztok!

Kamilla! Ide küldjük Leonak (Leonóra): http://babatervezok.otthona.net/


Kislány! Üdv köztünk és mihamarabbi babásodást!!!

Dobok Nektek egy görbuszt!

Kép
Vendég
 


Csucsu! Jobbulást! Ha megjártad a dokit feltétlen jelentkezz mi volt! Nagyon kíváncsi vagyok mit mond!
Vendég
 


Kamilla: ide küldheted a görbéd kiértékelésre:

http://babatervezok.otthona.net/kiertekeles.shtml

Pöttye: ügyi vagy, hogy ilyen szépen kitakarítottál. Ma én is ráértem volna cseverészni, de úgy láttam sehol senki........Fúúú vörösbor ne is mondd..összefut a nyál a számban

Kép
Kép
mirci74
 
 


Krisz: szia, Ez neked már éles hónap? Teljesen együtt vagyunk. Nekem is általában 18-19. napon van a pém.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Lányok: szerintetek a krónikus hólyaghurut, befolyásolhatja a fertilitást? Nálam mostanában rendszeresen előjön, pedig nagyon vigyázok magamra.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nem éles hónap volt még, majd a következő, de onantól ahonnam PM-mel jelölöm az akciót nem védekeztünk, mert nem bírtuk tovább! :oops: De csütörtökön a dokim azt mondta nem vagyok terhes. Szóval hiába jókor akcióztunk esetleg , nem sikerült!

Mirci! Te mikorra nem várod a pirit???
Vendég
 


Mirci! Próbáld meg a tőzegáfonya kapszulát az jó a húgyúti fertőzésekre! Most nem lenne ajánlatos egyéb dolgokat szedni, de ha mégsem lesz baba, akkor érdemes lenne feliratnod a házodokival a MONURAL 3g port. Ez 3 napig hat és nagyon jó a felfázásra!
Vendég
 


Krisz: csütörtök, péntek körül (NEM) kéne megjönnie.

Andi: tényleg jó lenne ha hírt adnál magadról, de ne csak előzetes felszólításra! Gyanús nekem ez a hallgatás :)

Kép
Kép
mirci74
 
 


Krisz: múlt héten nagyon durván előjött a hólyaghurut nálam, és akkor vettem be Monuralt, de sajnos most egy hét után újra jelentkezett, úgy látszik ez valami makacsabb dolog. Úgy tűnik erősebb antibiotikumra lesz szükségem. :( Azért mielőtt kiváltanám, ha úgy alakul csinálok egy tesztet.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok Lányok!

Mirci akkor most Neked kell nagyon szorítani!! Drukk-drukk!!

Krisztinka,
pedig nagyon szép a görbéd, kár, h. nem volt "teljesen" éles hónap. :(

Pöttye,
nagyon ügyi vagy!

Én szombaton takarítottam, Férjecske porszívózási szakértelmével kiegészülve! Nagyon összedolgoztunk! :D

Képzeljétek nemsoká indulok hastáncra, tök kíváncsi vagyok, h. milyen lesz! Holnap beszámolok!
Állítólag a női dolgoknak is jót tesz...hátha!
Vendég
 


Mirci! Nagyon sajnálom! Tudom irtó szar! Reméljük hamar meggyógyulsz!
Vendég
 


Voltam dokinál. Bocsi már 5kor végeztem de azóta pihenek mert ez a nátha lefáraszt. Szóval azt mondta a doki ő egy kicsike pöttyöt lát ami bármi lehet. Lehet, hogy a náthától fel is szívódik de lehet, hogy nőni fog tovább. azt mondta várjunk eg yhetet és utána menjek vissza ha addig sem jön meg mert akkor az már valószinű baba. Szóval nem léptem előrébb.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
szorítok nagyok!!!!! De tényleg!


Nekem már megint nagyon érzékeny a mellem. :(
Folyamatosan, hosszan koncentrálok, a beágyazódásra!!!!! :D

Nagy vicc lenne azért ha bejönne, nem? :)

MInden betegnek jobbulást!!!!!!!! Betegség el, babára fel!!!!!

:D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csucsu: amikor először el kezdtem olvasni soraidat, teljesen együtt futott a ciklusunk..... csak engem meglátogatott a piri 10-én...


Ha a doki már lát valamit, az örvendetes hír!!!! Ha az a babácska megfogant, akkor nem fogja egy megfázás elvenni Tőled!!! Én hiszem azt, hogy az a Babácska hamarosan egyre nagyobb lesz, és a mamája is meg nyugszik....

Kitartás, sokan drukkolunk Neked....
kislany
 
 


Sziasztok!

Bíborlány, köszi szépen a múltkori infókat. Vettem teát, és fogom iszogatni, csak nem tudom mikor kezdjem. Olyan hülye vagyok, hogy nem mértem a hőmet, és nem tudom volt-e, vagy mikor pé.

Nektek jó egészséget!

Mindenkinek babásodást kívánok!

Kép
szilvia80
 
 


Jó reggelt!

Oszman,
gratula a babóhoz!!! :lol:

Mirci,
neked is hatalmas drukk!!! Remélem nem jön meg a hétvégén. :wink: A hólyaghurut elvileg nem befolyásolja a teherbeesést!

Gabi,
ez nagyon jó hozzáállás, csak igy tovább, és babás leszel!

Csucsu,
neked is nagyon drukk, kúrálgasd magad, gyorsan keveredj ki a megfázásból, és 1 hét múlva már a zebrás tesztedet fogod itt mutogatni!

Krisz,
nagyon szép a görbéd, kár, hogy nem éles hónap. Habár Bibinél is polipot látott a doki... Még minden lehet... :wink:

Hirtelen visszaolvasásom után ennyi jutott eszembe, remélem nem felejtettem el semmi fontosat!
sirkici
 
 


Babszi,
nagyon érdekes az a játék, aminek a linkjét bemásoltad ide. El lehet vele szórakozni egy ideig... :lol:
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok!

Csucsu,
szerintem viszont jó hír, h. nem ciszta és h. van ott valami. Csak ki kell jönnöd a náthából és biztos nem lesz semmi gond! Nagyon drukkolok, h. ott maradjon a babód!

Lányok mostanság nagyon eltűntök!
Andi,
hogy állsz? Mi újság Veled?

Kislány,
nagyon izgi az első próbálkozós hónap!! Tényleg szép lenne, ha a karácsonyfa alatt egy pozitív teszt lenne! Nekem is az a szándékom, h. ily módon lepem meg Férjecskét! :wink:

Pöttye,
esküvői készületekkel hogy álltok?

Mint említettem tegnap voltam hastáncon NAGYON szuper volt! Tök jól éreztem magam. 1 1/2 órás volt, ebből a végén kb. 20 perc meditáció. A sok negatív dolgot kellett kiűzni a fejünkből ill. a testünk "beteg" pontjaira összpontosítva pozitív energiákat küldeni.
Otthon Férjecske rögtön szerette volna ha bemutatom a tanultakat. :D Megígértem neki, h. szilveszterkor előadok valamit :oops: :D
Vendég
 


Szia Arikon!

Minden oké veletek?
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek!
Ma reggelre 36,69-et mértem... :shock: És Feri adott pé-t!!!!!!!!!! Mondjuk, holnap még lehet, h elveszi (ha leesik a hőm), de remélem, h nem. :roll:

Én másik topikban láttam Andit......

Arikon!
Én is akarok hastáncra járni!!!!! Csak én sehol nem találtam. Pedig gyermekkorom óta ez a vágyam. Amit találtam, az olyan időben kezdődött és olyan helyen, ahová nem értem volna oda a munkámból.... :(
Most sárga vagyok az irígységtől!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Sirki!
Ti hogy vagytok????

És a többiek?

babszika
 
 


Szia Babszi:hogy sikerült az osztálytali?
Vendég
 


Húú, elég jó volt :oops: :roll:
Ittam egy kis alkoholt és ez nagoyn jó hatással volt rám :lol: :lol:

Azt beszéltük, h valójában szinte senki nem változott.... bár, rám azt mondták, h túl szolíd lettem. Na, de hát ilyen a "házas"élet :wink:

babszika
 
 


sziasztok,

Csucsu szerintem is jó hír, hogy látott valamit a doki. Nagyon szorítok, hogy ne jöjjön meg és egy hét múlva már biztos babót lásson.

Arikon: biztos nagyon jó lehet a hastánc. Nem lett izomlázad?

Babszi: látod mégsem anovus ez a hónapod :)

Pöttye: mikorra tervezitek az esküvőt?

Nóri: veled mi újság van mostanság?

Én voltam tegnap dokinál, és felírt a hólyaghurutomra egy antibiotikumot, de olyat amit terhesek is szedhetnek (ha véletlen az lennék). Ma már kicsit jobban vagyok.

Andi jelentkezz, hogy mi a helyzet :evil:

Na mennek kell, majd délután még benézek.

puszi mindenkinek

Kép
Kép
mirci74
 
 


Arikon,
hastánc, de jó. Én is mindig szerettem volna megtanulni, de sosem volt rá lehetőség vagy nekem sem felelt volna meg sem a hely sem az időpont, pont mint Babszinak! Jó lehet ez a meditáció is, igy már biztos, hogy a karácsonyfa alatt zebrás teszt fog állni... :lol:

Babszi,
küldök hőfenntartó energiákat!!!
Kösz a kérdésed, mi jól vagyunk. Egy kicsit szipogok, de nem folyik az orrom, remélem nem is fog, nem lenne szerencsés megfáznom. Ezért be is kapcsoltuk már a fűtést, hideg van.
Te hogy vagy? Bálint még mindig éjszakás? Nem változtatnak rajta azok a disznó főnökök? Házba karácsonyra költöztök?
sirkici
 
 


Mirci!
Keresd emg a hsz-ait Andinak. Mert máshova írt.

babszika
 
 


Babszi: biztos meg van az oka rá, hogy nem ide írt (bár nem tudom mi lehet). Melyik topicban van?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nóri,
igen hál 'Istennek rendeződtek a dolgok, úgyh. most nagyon jól érzem magam. Persze gond mindenütt mindenkinek van...de mivel tegnap "telitömtem" magam pozitív enerdzsivel :D nagyon jól vagyok.
Nóri, veled mi újság? Hogy vagytok?

Babszika,
aranyos vagy! Amúgy én is majdnem lemaradtam róla, mert mindig volt valami, de eldöntöttem, h. ha fene-fenét is eszik én elkezdem a hastáncot. 1 héten egyszer van 1 1/2 óra.
Vendég
 


ehun e!
Itt vagyok.Volt egy változás a cégnél,ami nekem nagyobb felelősséggel jár,és kicsit nagyobb falat,mint gondoltam.Megkaptam a cég vezetését,és éppen áll a bál.Van akinek tetszik,és van akinek nem.Próbálok talpon maradni.
Fogok jönni,de muszáj rendet raknom!!!
vedresandi
 
 


Andi: Gratulálok! az , hogy valakinek nem tetszik az az ő magánügye de a heyzeten ez mit sem változtat. Büszke vagyok rád egy igazi babanetes főnők :)

Kép
csucsu05
 
 


Arikon:úgy néz ki mi is nagyon jól...kvittek vagyunk. :wink:
Szerdán megyek UH-ra, megnézzük, hogy a 11.napi 19mm-es tüszőm megrepedt e a szuritól.Délre megyek, szoríts nagyon te kis hastáncbajnok! :wink: 8)
Vendég
 


Csucsu:édes vagy köszönöm.Most még nincs bent senki,ezért jövök gyorsan,de lassan betolják a feneküket a kollégák,és a Főnök társam meg angol órán.Szóval nem túl rózsás a helyzet.Már elindítottam az új rendszerünk elkészítését,ami november 1-én indul élesben,könnyebb és gyorsabb lesz a munkánk,és áttekinthetőbb.Nem lesz annyi papír,és átláthatóbb lesz minden.

Szóval,a görbémet látjátok,piri nincs,de asszem 1-2 napom még van.
vedresandi
 
 


Nóri,
nagyon szorítok!!! Szuper tüsző biztos megrepedt! Ajánlom neki!! Amint tudsz valamit írjál.

Andi,
gratula a kinevezéshez! Menszi monnyon le!
Vendég
 


Arikon:köszi,de piri még nincs :wink:

Nóri:remélem megrepedt az óriás tüsződ!
vedresandi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?