Új privát üzeneted érkezett!

Hú, ez a no comment nagyon szigorúan hangzott...

Kép
zölddisznó
 
 


Én csak annyit mondanék mindenki döntse el saját maga,hogy fest a haját vagy szinezi,de minek festeni ha szinezni is lehet.Nehogymár összeveszetek ezen !Csajok!!! :) :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Igaza van Giginek! Nem élhetünk búra alatt. Ezer meg egy dolog van még, ami árthat nekünk és még csak nem is tudunk róla. (Mondom ezt én is eü. diplomásként :wink: ) És tényleg nem lehet úgy élni, hogy csak pörgetjük magunkban, hogy jajj ez sem jó a babának, meg jajj az sem.

És igaza van Zölddisznónak is. Van olyan, amikor nem mindegy, hogy 100 pofont kapsz, vagy 101-et.

Én részemről megvizsgáltam a hajamat, nem is olyan vészes az a lenövés. :lol: A festékemet félreraktam, elmegyek holnap és veszek valami hajszínezőt. Igazából nekem a festés majdnem olyan színű, mint az eredeti hajszínem, csak hát az ősz hajszálak... :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 

 
 

sziasztok,

Na Montana,ma elmentem ulrahang szakorvoshoz, és haematoma nyomát sem látta :lol: szerda óta csak feküdtem, na azért ezt teszem továbbra is, 3hónapig kénytelen leszek,de érte mindent :lol:
5,3mm a zsákom :D o,3mm.t nőtt szerda óta :lol:

Neked már esedékes a pulzálás azaz Mazsolának :lol: ugye :?:
Vendég
 


Szia Nyuszifülke! Örülök, hogy a haematoma eltűnt!! :lol: :lol:
Igen, nálunk már elvileg látni lehet szívdobikat is. Holnap reggel minden kiderül!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Táblihoz sokaktól még nem kaptam adatot... :cry:

Nick(esetleg név)/életkor/lakhely/szül. várható ideje/kórház/testvérek száma/köv. vizsgálat
Vendég
 


Nyuszifülke: nagyon örülök, hogy szépen eltűnt a haematomád!
Montana: Neked meg nagy drukk a holnapi UH-ra, gyere ha végeztél, várni fogunk :wink:

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Én is nagyon örülök neki :lol: de sztem eltudjátok képzelni :wink:

Gigaboszi; Nyuszifülke
Budapest 2008. juni 5
köv vizsgűlat, holnap nőgyogyi és 29.én meg uh.
Hol fogok szülni??? passsz talán a Szent Imre ez
még :?: jeles

Remélem nem hagytam le semmit
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép


Nyuszika
Együtt haladunk.... :wink:
Vendég
 


ja 26éves vagyok :lol:

Gigaboszi, irigyellek hogy a Klinikán fogsz szülni, jajjjjj nagyon, én is én is.

Én is debis lennék. Otthon szülni óóh de jó lenne.

Az egyik családtagom pont az osztályon van :lol:

Meglehet kérdezni ki a dokid?
Vendég
 


Nyuszika
Pedig milyen jó lenne egy napon, egy helyen... :wink:

Ott dolgozik?
Vendég
 


aha, az újszülöttosztályon :lol: már lassan hmm 30éve de lehet több 1-2 évvel

na meg egy középsulis oszt.társam is.

majd ha kell segítség szólj.

bár ott mindig nagyon rendesek.:) :)
Vendég
 


Köszi :lol: :lol: :lol: :lol:

(ismerős vagyok elég sok helyen... DOTE-dolgozó vagyok én is és a családom nagy része... :wink: )
Vendég
 


hát akkor aggodalomra semmi ok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tök jóóóóó

Bucival lehet együtt fogtok szülni heheheheehehehehehe :P :P :P :P :P :P :P
Vendég
 


én hiába adtam meg az adataimat :cry:
Vendég
 


Bárány nem :cry: csak technikai okok léphettek fel.

de már javítják biztos :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bárányka
Csak hova tegyelek be a sorba?
Igen, vettem, hogy írtál... csak várható szül. idő maradt le... :cry:
Vendég
 


Gigi!Én már megadtam minden adatot,következö vizsgálgat okt.23 remélem már képet is tudok hozni!Marha jo ez az animáció! :) :lol:
Vendég
 


jun 18 a kalkulátor szerint ,de orvoshoz jövő szerdán megyek,és dunakeszin lakok sziasztok!
Vendég
 


Moni
Okt.23 :?:
Ünnepkor :roll:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Orsitigris: Örülök, hogy sérülésmentesen megúsztátok a balesetet!

A hajfestés nekem is nagy probléma. Én kb. 8 éve festetem kisebb nagyobb megszakításokkal szőkére a hajam. Úgy gondoltam a nászút után visszafestetem az eredeti hajszínre, így utána már nem látszik a lenövés. Nem gondoltuk, hogy a baba ilyen hamar összejön, persze nagyon örülök és ez sokkal fontosabb, szóval lekéstem a hajfestésről. Én is azt olvastam, hogy bár nem bizonyított tény, de nem tesz jót a magzatnak az első trimeszterben, de utána lehet és főként a belélegzett festékszag a gond, szóval én sem tudom mit tegyek.

Montana: Szorítok az UH-hoz.

Én holnap megyek dokihoz, nagyon izgulok, ráadásul a dokival is most fogunk megismerkedni. Ugye szerintetek sem korai, nem árthat a babának? (Ezt az egyik családtag kérdezte, de én úgy gondolom az orvos tudja mit csinál.) Egyáltalán mi történik az első vizsgálaton? Gondolom elmondja a további teendőket is.

Jevi26: Nagyon aranyos a kislányod!

Éca: Gratulálok a pozitív teszthez! Üdv közöttünk!

Nyuszifülke: Örülök, hogy eltűnt a haematomad.

Örülök, hogy debreceniek is vannak közöttünk, kb. 10 évig éltem ott, sok minden oda köt. Többek között a család egy része ott él, onnan költöztünk Pestre nem is olyan régen.

Mindenkinek további szép estét!

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Köszi :D :D :D
Vendég
 


Mankabi
Nem fog ártani...
1. vizsgálat... terhesség megállapítása... esetleg UH...

Én sokáig éltem Pesten, aztán költöztem Debrecenbe... :lol:
Vendég
 


Móni! Szerintem a vitatkozás nem = összeveszés, és a véleménycsere viszi előre a dolgokat.

Monti! Bingó!

Nyuszi! Miért kell feküdnöd? Kiújulhat a haematoma? Azon kívül - ami már ugye el is múlt - rendben volt minden, ugye?

Kép
zölddisznó
 
 


Na csak összeáll a csapat, azaz a Mammiiii-csapat :P

Mankabi én is holnap megyek dokioz :lol:

Nekem az első vizsgálat. Megállaptotta a terhességt, bár elég korán mentem hozzá, de sebaj, na sóval a ny.hártyám megvastagodott. Elküldött a Schöpfibe vizelet, vér, és u.h.ra. 2hete voltam a dokinál, és m.héten intéztem ezeket. És holnap megyek vissza. Ma ultrahangos dokinál voltam /még1szer/
Vendég
 


Mankabi! Szerintem jó, ha van UH 1. dokilátogatáskor, mert pl. ki tudják zárni a méhen kívülit.

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi a gyors válaszokat! Egyre kíváncsibb és izgatottabb vagyok a holnapi napot illetően.

Nyuszifüllke: szorítok nektek is!

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Gigi!

Adat a táblázathoz:
köv. vizsgálat nálam október 19. UH :lol:

Olyan jó látni, hogy így pörög a kis csapatunk!!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Köszi Mankabi.

Izgalom az mindig van mikor dokihoz megyünk. :lol: :lol:

Montana merre vagy :?: :?: :?:
Vendég
 


Na csajok megyek előkészülök az estére, a szundihoz :D
Remélem jól fogok aludni :D :D

Akkor holnap...

Jó éjccakát Mindenkinek :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


Sziasztok!

azta mennyit írtatok :shock: :D

Éca, hát gratulálok!!! :) Dejó, örülök Nektek :)
Hogy vagy?

A hajfesés még csak a kezdet csajok...majd mikor jön a többi, miből milyet, jajj kell e légzésfigyelő, jaj, melyik a babakocsi a legjobb..ez...nem, áá az jobb! Hogy altassuk a babát? Hason? Dehogy háton? Neem, az sem jó. Oldalt? Neem, fejjel lefelé lógatva! Stb.. Szal lesz itt még nézeteltérés, meg vita, de ettől szép az élet :wink: :D :lol:

nyuszifülike gratula a zsákodhoz! :D

gigaboszi, beírsz a táblába?
23 éves vagyok, Dunaújváros mellett lakunk, szülés várható ideje: 2008 május 25. kórház: Szent Pantaleon, tesó: egy 18 hós fiú, Dominik, következő vizsgálat október 24. UH :)

Szép estét majd még kukk!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


mankabi, még Neked akartam írni, hogy egyáltalán nem korai a 6. héten elmenni dokihz :) Petezsákot már biztos fogtok látni, jóesetben benne a szikhólyagot is, ami a méhen belüliség egyértelmű bizonyítéka, és talán már 1-2mm-es babácskát is láthattok benne, de az előbbit mindenképp :)
Amúgy más nemigen fog történni, addig nem vesznek gondozásba, amíg a szívhangot ki nem mutatják, utána kell menni majd a védőnőhöz, stb :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Mankabi:
szerintem se korai, én is 5+3 leszek szerdán mikor újból vissza kell mennem a dokihoz. Mikor Milánnal voltam terhes akkor is ebben az időben kellett visszamennem és akkor már szépen látszódott a petezsák és a doki már látta hol is fog majd fejlődni a baba.

Nyuszi:
jól hangzik, hogy elmúlt ez a hematóma, veszélyeztetettnek lettél nyilvánítva, hogy végig pihened a 3 hónapot?

Csöppke:
köszönöm! Jól vagyok, tünetem nem sok van csak a mellem van bedurranva meg néha érzem a petefészkeimet. Milánnál is a 8. hétig voltam tök jól utána jött rókakoma. Most már értheted miért is kérdeztem mennyit emelgeted Dominót. :wink: Jesszusom te ilyen fiatal vagy???

Gigaboszi:
adataim: 32 év, Budapest, 2008. június 15., Szent János KH, 1 fiú, Uh 10.17-én.


Kép

Kép
éca
 
 


Éca, igen, mostmár vágom :)) Lestem a blogban hogy van e valami hír, de nem találtam:)
Én most ciciileg nem érzek semmi, mondjuk gondolom az is közrejátszik, hogy Dominó még szopizik, így edzésben tartja. :D

No, megyek aludni, jóéjt mindenkinek!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Húú, annyit írtatok, hogy 1 órája csak azt olvastam. Ma eléggé pörgős napom, volt de a végén láttunk egy gyönyörű dobogó szivecskéjű 8mm-es embriót :-)
Képet is raknék fel, de vacakol valamiért, nem sikerül.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Kép

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Húúúúú Stella! De jóóóóóóóóóó! Nagyon szép, és hatalmas!

Kép
zölddisznó
 
 


Stella, gratula! :)

amúgy jóreggelt :D

Ki hogy van?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Úúhhhhhh Stella!

De szeretnék már én is ilyet látni!De remélem nemsokára én is látom már,hogyan dobog a szívecskéje.... :lol: :lol: :lol:


Csöppke!

Szerintem teljesen igazad van abban,hogy állandóan parázunk valamin.Most éppen a hajfestésen!Teljesen felesleges!
Nyilvánvaló: mindenki a legjobbat szeretné a születendő gyermekének,de felesleges állandóan szétaggódni magunkat!Azzal ártunk neki a legtöbbet! Abszolút egyetértünk!

Gigi!

Nekem is beírhatod. Vizsgálat: Nőgy.és Uh. okt.29.

Kép
orsitigris
 
 


Jo reggelt kismamik!

Stella!Nagyon gratula a gyönyörü ultrahanghoz! :) :) :)


Csöppke én személyszerint elég gázosan vagyok,kicsinál ez a hányinger!!!!! :) :) :) :)



Gigi!Igen pont ünnepen megyünk dokihoz,de nekünk igy pont jo legalább nem kell szabit kivenni férjemnek.Tudod,mi Szekszárdra megyünk! :) Amúgy ismerös a doki,apukám a korházba dolgozik aztán szerintem ezért mert 23.-án behivni. :)



Zölddisznó!Tölem aztán annyit vitatkoztok amenyit akartok! :) Én is biztos fogok!
Vendég
 


Sziasztok!
Tényleg mindíg aggódunk valamin,de én most pl.azon aggódok,hogy nagyon beteg vagyok ezerrel köhögök,fáj a tüdőm,csupa takony vagyok,és mivel minden nap oviba járok,gondolom ez még nem az utolsó,tudom,hogy azt mondják nem árthet (csak a láz),de még is aggaszt egy kicsit.
Terhességgel kapcsolatban semmit nem érzek se hányinger semmi....csak a köhögés de az nagyon :evil:
Most mondták a "reggeliben"hogy a kismamák alaphőmérséklete 37,37,1 ,hát nekem nem ennyi...normál 36 mint máskor.
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!
Nemrég keltem fel, megreggeliztem és máris előjött a hányinger...
Ma vagyunk 6 hetesek.
Stella: nagyon gratulálok az UH-hoz, szép nagy embrikéd van, gondolom megnyugodtál mikor megpillantottad.

Én is úúúúúgy vágyom már egy ilyen képre, remélem pénteken nekem is lesz..

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok MAmócák!

Éca,

Papíron nem lettem veszlyeztetett, de a dokim mondta hogy pihenjek csak akkor keljek fel ha a mosdóba kel mennem...
Jajj 3 hóünapot feküdni, jesszus, bára babócámért mindent :lol:

Stella, tök jó GRATULAAAA, és még nagyon sok szívdobit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!

Köszi a gratukat! Nagyon boldogok vagyunk :D Megnyugtató volt látni ahogy pulzált a szivecskéje :D Mindenkinek lesz nemsokára

Legközelebb november 12-én megyünk dokibácsihoz, az már a 11. hét lesz :D Hogy fogom addig kibírni?
Nálam most kicsit szünetel a hányinger :)

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


[quote="bárány"]M írta:bárányost mondták a "reggeliben"hogy a kismamák alaphőmérséklete 37,37,1 ,hát nekem nem ennyi...normál 36 mint máskor.


bárány, ezt azért furcsállom, mert nagyon különböző az emberek alaphőmérséklete nem terhes állapotban is. Van akinek 36 körül van, van akinek akár 37 fölött. Ez utóbbin esetben a "terhes hő" nyilván magasabb...Akinek meg alacsony a hője, az meg terhesen is alacsonyabb jóval mint az átlag. Szóval ezen tényleg ne parázz :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól, csinált uh-t és van egy szép 11 mm-es babócám, akinek már nagyon szépen dobog a szivecskéje. :lol: Kaptam képet is, lefényképezem és majd felrakom. Két hét múlva kell mennem legközelebb és ha akkor is minden rendben, jelentkezhetek terhesgondozásra. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Stella a terhességünk ideje elvileg egyezik, de gyakorlatilag nem :(
Mert nekem is azt kellene látnom, de nekem csak zsákom van. No de ma megkérdezem a dokimat, hogy mégis hányhetes az én Nyuszikám azaz az ApróNyuszikám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Majd jövök.
Vendég
 


montana, gratulálok! :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?