Új privát üzeneted érkezett!

De rossz vagy! :P Inkább almázzatok Lénával! :wink:

Csokit vállalom :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,
Én sem szándékoztam megbántani senkit, főleg nem téged. Mindenkinek meg van a saját álláspontja és biztos vagyok benne, hogy a legjobbat akarja a gyermekének.
Marci nagyon ügyes a bölcsiben, ez megnyugtató és megerősítő. Élvezi, szeret a gyerekek között lenni, még jól eszik is. Nem beszélve arról, hogy te tanulsz is és a Pocaklakó sem kímél igazán.

Megann, Juci,
Én is nassolnék, de nem tudom Pocaklakóra fogni. Így most egy jó ropogós almával és kölesgolyóval bűnözöm. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Voltunk a doktor néninél. 3-ra odaértünk, akkor kezdődött a rendelés és 20!!!-as sorszámot kaptunk. Inkább kimentünk egy kicsit sétálni, dm-be, mint hogy nyeljük a sok bacit. Szerencsénkre volt, aki megunta és nem jött vissza, így mire mi visszamentünk, már csak 2-en voltak előttünk (1/4 5-kor). Beninek is kicsit sípol a tüdeje, hajlamos rá ő is, mint Dani. Ugyanúgy kell kezelni. Jó érzés, hogy én ugyanezt "diagnosztizáltam", de a doktor néni megerősítése mindenképp fontos volt. Nem annyira komoly, időben elkaptuk.
Dani nem aludt el a kocsiban, sem odafelé, sem visszafelé. Simán kibírja egész nap alvás nélkül. :? :?
Most játszanak. Kérdés meddig. :) :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Gumicukor összetevői: gumi és cukor. Beni is imádná, de miután szinte csak "E" van benne, más nem nagyon, ezért tiltott listán van. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy én is szeretem. :oops: :oops: Főleg a citromosat. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu
Nem is feltételeztem Rólad, hogy szándékodban állt megbántani. Csak én vagyok érzékeny és ezért kértem.

Mit kell szednie Beninek? Én is gondolkodtam, hogy leviszem Marcit a dokihoz, de félek hogy még a dokinéni is paranoiásnak tartana :P :oops: , asszem a múlt héten voltunk lent, mert akkor kezdődött az orrfolyás és szerettem volna ha meghallgatja a tüdejét Marcinak. Meglátjuk mit hoz a hétvége. Én szívom a nózit ezerrel meg kapja a Fenistil cseppet, meg infralámpázom.
LÁz nincsen, köhögés alig. A cucc is világosodik a nóziból.

Gumicukor :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Lányok!

Segitsetek nekem!

Már 2 hete fájdogál a torkom hol jobban hol gyengébben, a citromos tea nem segit. És az orrom is folyik, olyan virusosan.
Mit csináljak??
Mit lehet tenni terhesen??????
Úgy látszik ez magától nem fog elmúlni :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Juci,
Ventolint kell neki fújni, éjszakára száraz köhögés elleni szirup és ha már kezd felszakadni, akkor köptető.
Szerintem nem tartana paranoiásnak a doktor néni. Csörgesd meg, mondd el a tüneteket, hátha mond valami okosat. Azzal biztos jól jártatok, hogy nem jöttetek ma el a rendelésre. Sok mézes citromos hársfatea biztos nem árt, Benivel is azt itatom.

Megann,
Fogalmam sincs. :( Nincs olyan torokcukorka, amit kismamák is szedhetnek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok,

jól vagyunk, megvagyunk...családban vannak most zűrök, de majd túl leszünk rajta...

Timike jól van már 1200 gramm fölött van...íme egy profil...
Kép

most csak ennyire futotta...bocsánat ... :oops:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Benianyu
A tea az jó ötlet, de Marci nem hajlandó meginni :?
Igazából dokinéni részéről az érdekelne, hogy hall e valamit a tüdején. Ahhoz meg el kell menni. De azért lehet, hogy rácsörgök.
Beninek jobbulást!

Megann
Az én torkom is fájt. Vitaminon és negrón meg van az a fura nevű gyógycukor nincs ötletem. Ja még esetleg Béres csepp.
Gyógyszertárban kérdezted?

Prüntyi
Remélem nincsen nagy baj!
Timike szépen alakul! :wink:

Képzeljétek hogy jártam! Van az orrnyergemen egy picike hajszálér amit gondoltam, hogy lézeresen eltüntetnék.
Felhívtam az egyik ezzel foglalkozó intézményt. A kérdésemre, hogy ez kb mennyibe kerülne a recepciós hölgy azt mondta, hogy utána néz és visszahív. Vissza is hívott és közölte,hogy ezt egy konzultáció során tudja megmondani a doki aminek az ára 14.000 ft és még nem történt semmi!!!!! :shock: :shock: :shock:
MOndtam a hölgynek, hogy ne írjon be a konzultációra....
Nincsen valakinek esetleg ötlete, hogy lézeres úton hol végeznek ilyen műtétet elfogadható áron?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci,
Csak a konzultáció 14.000? :twisted: :? És még csak nem is átszabatni akarod az orrodat. :twisted: Hol élnek ezek!?!?!

Prüntyi,
Tök jó ez a 4D UH kép Timikéről! :) Drukk, hogy rendeződjön a családi viszály!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Prüntyi!

Nagyon édes Timike, már szép nagy! :D
Családi zűr :(

Megann!

Bioparox spray??????????Azt lehet orrba, meg torokba is fújni, és lehet terhesen is használni, de nagyon rossz íze van! :( De inkább kérdezd meg a dokidat, vagy menj el a körzetihez! Jobbulást!

Benianyu!

Beninek is jobbulást!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Megann, a Bioparox spray tényleg nagyon jó és terhesen is lehet használni, nekem is akkor javasolta az orvos, mert szinte végig volt valami légúti bajom. Én nem utálom az izét sem.

Juci, szerintem te vagy az egyik leginkább odaadó anyuka itt, nem is értem, miért veszel magadra ilyesmit :wink: Na nem mintha nem lenne mindenki odaadó, de azon sokszor csodálkoztam, milyen türelmes vagy Marcival és mennyire ráhangolódsz. Persze én is figyelek, de sokszor nem tudom félretenni a saját szükségleteimet.

Most épp hulla fáradt vagyok és rém ideges, ma egész nap kiabáltam mindenkivel, aki a közelembe került. Ezek a lányok voltak, meg apa. Anna nagyon nyűgös egy ideje, semmi nem jó neki, mászik rám és sir. én ezt kis ideig is nehezen viselem, sajnos, de lassan két hete ez van és megőrülök. Amúgy meg tündéri, ha épp jókedve van, mindenkit meghódit, barátságos, kedves, okos kis tünemény, tapsikol, integet és a száját pödörgetve brümmög. Talán a fogától lehet ilyen, várom, hogy kibújjon a negyedik, de csak nem jön.
Az a baj, hogy Julcsival is marha türelmetlen vagyok emiatt, pedig ő annyira helyes, alkalmazkodó, együttműködő, hogy néha el is csodálkozom rajta.

Két zombi találkozott ma a monori pékségben. Összefutottam Pzitával, aki rengeteget tanul mostanában a három gyerek mellett. nem tudom, melyikünk volt fáradtabb, mindenestre felviditott egy kicsit a találkozás.

Viki, Hajni, képzeljétek, Julcsi is bepisil mostanában, pedig hetekig egyáltalán nem. Én annyira nem izgatom magam, majd elmúlik ez is, időnként ruhacsere van. szerencsére az utcán nem szokott bepisilni, pedig jó sokat sétálunk mostanában.

Rókica, kis druszámnak jobbulást!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Megann:
igen, igen, igen, Bioparox!!!!!!!!!!!!!!!!!az, íze, szaga miatt sokan nem kedvelik, olyan fanyar, húzós, de nem vészes.
Juci:
köszi, köszi, köszi!!! :D :wink:
Majola:
a farm révén is-sokat eszembe juttok, és annyira nem tudlak elképzelni, nyűgösnek, türelmetlennek(pedig ezt mondtad már az Andiéknál is).nemtom miért, talán a gyönyörű hanglejtésed, választékos beszéded miatt!(nem nyalizok ám!!).
azt hiszem, soha nem hallottam még NŐT, aki ilyen szépen beszél!!!
Férfit, pasit már igen............ :lol: 8) :oops: :oops: :oops: :oops:
Prüntyi:
hellóóó!!!üdvözlet Timikének, aki jól mutatta a pofiját a fotósnak! :)
Juci:
épp a héten kérdeztem a kozmetikust, hogy mit tud erről a lézeres hegeltáv.ról, és egy kezelést Bp-en(oda érdemes menni)40-50e.-t végeznek, és min.2-3 kéne.
hát marad az alapozóm. :?

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Cleoékról tudtok valamit???
ezer egy éve nem írt, Maja is nagylány lehet!Pókerarcot most is tud felvenni????? :)

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Hajni, de kedves vagy, hogy igy dicsérsz, de sajnos igazi sárkány tudok lenni. Apa néha csak egyfejűnek hiv :twisted: .

Etetőszék, de kinek is????
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ha nem bölcsi, akkor suli:

Képzeljétek, a tanítónéni kitalálta, hogy Béka Bercit, aki egy plössállat és aktív szereplője az óráknak, az a gyerek viheti haza a hétévégére, akivel legjobban meg van elégedve. És első alkalommal Lili hozta haza!!!! :D:D:D
Könnyekig meghatódtam...
Most együtt is alszanak :)

ayse
 
 


Beteg babusoknak jobbulást kívánok!

Nagyon helyesek ezek a Majola-lányok! :D

Benianyu!
Nagyon szépen leírtad a napjaitokat én is szeretem, ha a mieink így alakulnak :).

Ma voltunk a Mezőgazdasági Múzeumban a National Geographic Kids által szervezett kiállításon. Érdekes volt, de inkább 10-12 éveseknek való. Mivel azonban az unokatesókkal mentünk, jól szórakozott Lili és Tündi, Miki viszont értette is, miről van szó. Interaktív kiállítás volt, jópofa feladatsorral, nyereménnyel.

Andriskám is alakított: volt sok krátert ábrázoló építmény. Plüs az oldal, a közepén egy alulról megvilágított kép és az oldalán kérdések, amik a képpel kapcsolatosak. Akkora, hogy Andris ágaskodva épp bele tudott nézni a képbe. Az utolsó után közölte:
- Beszéletm Fruzsival! - Ő a húgom, aki Bécsben él, és skypolni szoktunk :lol:

ayse
 
 


Sziasztok,csak bekukk.

Cleóék jól vannak, élevezik a vidéki életet, de még nincs internetük.

Göndörzsóf, mi van veletek??

Bölcsiseknek kitartást, betegeknek gyógypuszikat, pocakoskodóknak sok pihit!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Lassan indulunk sétálni, csak várom, hogy kb boltnyitásra érjünk a cipőshöz mert Marcinak szeretnék venni egy melegebb cipőt.

Majola
De kedves vagy! Köszönöm.
Szerintem Árpi engem is sárkánynak hív. Borzasztó tudok én is lenni.
Julcsi frizurája tüneményes!Persze Annáé is, de az övé még eredeti, ugye?

Hajni
:shock: akkor nincsen kevesebbért? én olyan 10-20.000 ft-ot gondoltam volna rászánni :lol: maximum.

Ayse
Gratulálok Lilinek!
A gyógytornán nekünk is volt ilyen bábu és tök jó érzés volt amikor én kaptam meg.

Marci mostanában telefonál a következőképpen.
Felveszi a telefonját és azt mondja
Szia, Angi vagyok, Igen...,Igen..., Szia :lol:
Tény, hogy néha ilyen szűkszavú vagyok, de azért mondok mást is. :P Mindenesetre nagyon édes, jókat nevetünk Árpival. Ja és közben fontoskodva járkál a telóval.

MÁsik. NÓzit szívjuk ugye.
Tegnap este fürdés előtt előkészítem és megyek Marci felé, hogy szóljak Neki.Marci rám néz és megszólal, késöbb?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt nálunk egy kis parti...és hát elfáradtam mint a kutya, úgyhogy ez volt szerintem az utolsó haveros összejövetel egy időre.
:roll:

Ráadásul a torkom állatira fáj.
Vettem tegnap bioparoxot....hát lányok...majdnem hánytam tőle :( :evil: , de azért még nem adom fel.....mert valamit muszáj kitalálni.
Kedden meg elmegyek a házidokihoz hogy mégis mit lehetne tenni.

Most ne nézzetek hülyének, de hát ugye van amikor elkerülhetetlen az antibiotikum...ugye Juci is irta a veseprolémát, meg a dokim is mondta, hogyha vesegyulladás lenne, akkor azonnal antibiotikum :roll:
Szóval most csak azon agyalok hogy már 2-3 hete nem gyógyul magától, akkor lehet hogy ez már idokolttá tesz valami antibiotikumot???Tekintettel hogy már a jobb fültövem is elkezdett reggel fájni :( :( és már nem is inkább a torkom hanem a mandulám fáj :(
Na majd megmondja a doki :roll:

Ja még van egy mulasztásom.

Úgy illik hogy itt is meghirdessem a Bergon babakocsinkat, de nem gondolom hogy itt bárkit is érdekelne.
A babaszobára már feltettem.
Nagyon jó lenne eladni, mert mindenképpen valami bogygókerekeset szeretnénk, de hogy milyet azt még nem tudom.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Lányok!

Belenéztem a torkomba!
Szerintem tüsszös mandulagyuszim van. :(
Ilyenkor mi van???

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Megann!

Jobbulást! A Bioparox-al én is hasonlóképpen jártam, mikor Petivel voltam terhes, csak nekem még az amúgy is hányós időszakomban kellett (volna) használnom. :( Remélem a dokid talál valami jó és számodra is megnyugtató megoldást!

Majola!

Jól néznek ki a lánykáid a közös etetőszéken! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Megann!

Hogy vagy ma?

Egy 20+0-ás félidős poci, (talán kicsit közelebbi, mint múltkor volt :wink: ) meg két tegnapi Peti motoros:
Kép Kép Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

csak bekukkolok :)

Viki, de édes a kis motorosod! És szépen növöget már a pocid is.

Megann, Márti, Prüntyi pocifotók????

MEgann, sajnálom, egyébként én valamelyik egyik topikban azt olvastam, hogy a Bioparoxont se ajánláják kismamáknak. De most nem tudom hol...

Juci, de kis édes lehet Marci ahogy telefonál.

Pusz mindenkinek: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Szép jó estét!

Hűha, ma nagyon jó, és sűrű napunk volt!
Anyumék ma tartották Szarvason egy étteremben a névnapjukat, és Pancsi szülinapját.
Hááát, a héten négy tortája volt a gyerekemnek...... :roll: :roll: Ebből kettő ma...
Tesómék(Ők a keresztszülők), készítettek egyet a mai bulira, este meg jött anyós, Ő is hozott egyet.....

Panna egész nap nem aludt, így most alszik.
előtte felmászott a kiságyára, és lecsúszott a lába, jól beverte a fejét,úgy megijedtem :cry: (gondolhatjátok, rögtön az jutott eszembe, te jó ég, nehogy koponyaalapi törése legyen!)

Kép Keriék tortája Kép Kovi mama tortája Kép nyeregben

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Jaj lányok, engem csaknem hagy nyugodni Panna két szeme közti eltérés!! :(
ill.megint be van gyulladva a jobb szeme-blepharítis-azt mondták Szegeden, meg itt Oh.-n is, hogy majd kinövi.....

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok,

igyekszem lépést tartani...de még nem megy...

Jó kis képek!!!

Csikken
Pocis kép előre láthatólag a 26.-i hétvége után, mert akkor megyünk kicsit pihenni debrecenbe, és akkor lesz pancsolás megint...


Ma levágtam Tüncsi haját...na nem volt egyszerű, de miután már lehet az eszére hatni, mondtam neki, hogy nézheti a mesét este, közben anya levágja a haját, és ha nem lesz hiszti + sírás, akkor adok neki sok sok puszit, és egy falat csokigolyót (csokis-buláta)...szerintetek sikerült meggyőznöm? :) :wink:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Hát mandula ügyben nincs jó hir. :(
Az ügyeleten megnézte a doki, gennyes :( , Curam 375 mg antibiotikum napi 3szor 1.
Sajnos nincs más megoldás, sőt nagyon döntési alternativa sincs.
Magától meggyógyulni nem fog.Egy ideig még elpanghat a dolog a mandulában aztán indulhat vagy föl(homloküreg, arcüreg, fül)vagy le (tüdőgyulladás) formájában.
Konzultáltam a nőgyógyimmal(sejthetitek vasárnap ebédiidőben :? ), de azt mondta szedjem be nyugodtan, nem lesz semmi bajom tőle és hát tényleg nincs más megoldás.

Nem vagyok nyugodt de nem tehetek mást. :(
Gondolom nem én vagyok az egyetlen kismama aki a terhessége alatt antibiotikumot kénytelen szedni, és bizom benne, hogy tényleg a lehető legkiméletesebb gyógyszert kaptam.Nagyon bizom benne hogy nem érheti baj emiatt a picit.

Csikken!

Ha el akarsz borzadni, holnap csinálok fotót a pocimról.
Ma voltunk lakásavatón a barátnőimmel, hát majd kiesett a szemük és mondták is hogy mégis hogy lehet hogy egy hónap alatt ekkorát nőtt(mert egy hónapja láttak utoljára).
Na majd lehet szörnyülködni.

Viki!
Köszi kérdésed, olvasd feljebb :(
A tiéd, mármint poci nagyon kis diszkrét :P :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Prüntyi!

Akkor nem csak a férfiakhoz vezet a gyomrukon át az út???? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Lányok!
Ha igazán el akartok borzadni, akkor majd én csinálok pocifotót! :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Megann!
No para, Lilivel többször is szedtem antibioszt. Még az augmentint is lehet, semmi baj nem lehet!

ayse
 
 


Ayse!

Köszi, remélem tényleg nem lesz semmi baj.
Egyébként már jobban is vagyok, a torkom már alig fáj, de hát ugye az antibiotikum ilyen, már 2 szem látványos javulást eredményez.

Egyébként szörnyű éjszakám volt.
A kicsi szerintem a húgyhólyagommal focizott.
Tök olyan égő érzés volt mint amikor hólyaghurut készülődik, és már lehet hogy csak a tudattól is levert a viz, majd elkezdett rázni a hideg.
Aztán amikor jobban lettem motozást hallottam az éjjeliszekrény mögül.......felkapcsoltam a villanyt nem láttam semmit, aztán megint lekapcsoltam és jött is ám a felelős, végigsétált a szőnyegen egy dundi kisegér :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Úgyhogy reggel a mezőgazdasági boltban kezdtünk és bevásároltam egy fél vagyonért különféle csapdákat.
Igazából nem vagyok meglepve, mert padloponoztak a pincébe és 3 napig tárva nyitva volt az ajtó, ablak hogy száradjon....és hát persze mindenki téli menedéket keres..az egér is...
De azért jól megrémültem :evil: :evil: :evil: :? :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Benianyu
DANINAK NAGYON_NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!

Panni már megint taknyizik picit! :( Remélem, láz nem lesz belőle!
Délután meg bejelentkeztem a szemészhez.

Megann:
gyógyulgass!én 12 hetes kismamiként szedtem augmentint, tüdőgyull.miatt.viszont engem meg mindenáron mellkasröntgenre akartak küldeni, na abba nem mentem bele, hiába takarták volna le a pocimat!pocifotóra kíváncsi vagyok!!!! :wink: írtad a múltkor, hogy férjed családjában voltak, akik nagy súllyal születtek!
Viki:
csini vagy!!!!hol van rajtad 10 kg +??????????????Látom, Peti imádja a járgányt!!!!! :D
Juci:
Marci telefonálása! :lol: :lol: :lol: Ari!
And:
én mindenképp kilnikára, kórházi szemészhez vinném Esztiaput szemészhez, én az ofotértesek-optikusokba nem bízok!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Kuha:
rég jártál errefelé!!!!!!!!!!!! :!:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Benianyu!
Daninak nagyon boldog szülinapot kívánunk! :)

Totka!
De helyes Panna!
Sajnálom, hogy megint taknyizik. :? Remélem nem durvul el a dolog!
Nati már jól van szerencsére. (kopp-kopp)
Az árzuhanásos ügyletem eddig rendben zajlik, eddig 2x küldtem mailt a nőnek, mindkétszer másnap már válaszolt is.
Ha a jövő héten gond nélkül át tudom venni Nati konyháját, teljes lesz a boldogágom! :D
Csak azért mesélek erről, hogy ne veszítsd el a kedved, a boltokban tényleg olyan béna konyhák vannak és mesélted, hogy ti is ezt vennétek Pannának karácsonyra.

Ayse!
Köszi a karácsonyi ötleteket! :)

Nem emlékszik valaki, hogy mi volt a neve a fotó montázs készítő programnak?

Megann!
Jobbulást neked!

Viki!
Vadmotoros Petid nagyon vagány!

Zsuzsa!
Nati alatt tuti leszakadt volna az etetőszék tálcája! :D :D
Szépek a lányok! :)

A mi hétvégénk elrepült, túl estünk az első külön töltött éjszakán.
Semmi gond nem volt, Nati egyszer keresett csak, de Anyósom elmondta, hogy otthon pihenek és Nati ezt el is fogadta.
Vasárnap este mentünk érte, tele volt élménnyel, de fáradt volt, így egy kis hiszti is becsúszott.
Betudtam annak, hogy valahogy le kell vezetni ezt az egész eseményt.

Nem pihentem sokat, inkább kikapcsolódás volt! Jártam a boltokat, egyikből a másikba.
Szombaton este moziban voltunk. A Csillagpor c. filmet néztük meg. Tulajdonképpen egy mese volt, de nagyon jól szórakoztam! De Niro és a Michelle Pfeiffer is játszott benne.
Vasárnap takarítottam, hajat mostam, manikűröztem, szóval olyasmit csináltam, amit Natival bonyolultabb.

Jól esett egy kis szabadság, de alig volt olyan perc a hétvégén, amikor ne járt volna az agyam azon, vajon mit csinálhat Nati.
Gondolom ez csak akkor fog változni, ha elkezd oviba járni és sokkal több időt töltünk majd külön.

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Benianyu
Daninak ezúton is boldog szülinapot kívánunk!

KÉpzeljétek ma megszületett a barátainknak a babája. Végig lánynak hitték és csak amikor kibújt, derült ki hogy fiú! :lol:
Igazi meglepi baba. De hála Istennek jól vannak!

Megann
Sajnálom,hogy ennyire bedurvult a torkod! Most már tuti meggyógyulsz, és ne aggódjál nem lesz semmi gond az antibigyóból. Én vagy 4 kúrát biztos beszedtem Marcival sajnos.
Ha muszáj, hát muszáj!

Totka
MI a baj Panna szemével? Ne haragudjál, lemaradtam. Azt tudom hogy megnézetted és mindent rendben találtak. Most pontosan mi aggaszt?

Marci is beteg lett. Pontosabban nem tudtam egy hétvége alatt kigyógyítani a taknyizásból eléggé és a dokinéni azt tanácsolta ha lehet a héten ne menjen bölcsibe. Én is így nyugodtabb vagyok, remélem nem fog nagyon vissza esni a beszokásban. De természetesen az egészsége a legfontosabb.
Én is elkaptam a kórságot. A torkom nagyon fájt szombat este és egész éjszaka igen rosszul voltam. De hála Istennek már jobb.

Viki
Látom Peti nagy motoros vagány. Elképesztő a pocid. Az enyém nagyobb majdnem. Jó, így ruhában csalóka, de akkor is.

Prüntyi
Bár Marcinál is hatnának ezek a dolgok. De ha hajvágásról van szó akkor (sem) ismer tréfát. Három tincset úgy tudtam levágni, hogy Árpi lefogta. Gondolhatjátok milyen formás lett a frizura. De már muszáj volt, mert a szemébe lógott.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ayse
Pocifotó :lol: :lol:

Megann
Egérke?!
Én is jól megijedtem volna!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Hajni
Nagyon tuti tortákat kapott Panna!
Sok puszi a buksijára, reméljük nem lett nagyobb gond! :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Benianyu
Daninak NAGYON BOLDOG 2.SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK !

Megann, Juci
Mielőbbi jobbulást nektek. Mikor Brigivel terhes voltam, megfáztam, féltem bármilyen gyógyszert beszedni. Akkor jöttem rá, hogy a megfázás "halálos" betegség :wink: . Piszkosul szenvedtem.

Megann
Egér? Én konkrétan sikítófrászt kaptam volna.

Juci
Gratula a barátok babájához. Ez aztán a meglepetés :shock:

Kuha
Nagyon jó a kép rólad az Iwiw-en.

Viki
Vadmotoros Peti :D

Totka
Jó kis születésnapos hete volt Pannának.

Kép
Kép
maresz
 
 


Hahó!!!!

DANINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!!!

Éssss megszületett a szüléstörténet is!! :lol:

1192458677.0965.doc

ancsi26
 
 


Ancsi
Nagyon szép a születéstörténeted.

Nem tudom már ki kérdezte, de tavaly mi itt csináltattuk a fényképes karácsonyi képeslapokat: www.webalbumstudio.hu

Kép
Kép
maresz
 
 


Sziasztok!

Megann!

További jobbulást, remélem most a gyógyszertől hamar meggyógyulsz!

Benianyu!

Daninak nagyon boldog születésnapot kívánunk! :D

Mindenkinek köszi a Petidícséreteket!

Hajni!

Az a +10 kg? Hát a 170 cm-hez a terhességet 77,5 kg-val :shock: :shock: :shock: kezdtem most is, mint Petivel! Nagyon jók a Pannás képek, szépek a torták is, hát hiába, csak egyszer kétéves az ember lánya :wink: :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ancsi!

Nagyon szép a szüléstörténeted! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Daninak nagyon boldog születésnapot kívánunk! :D

Kép


Viki!
Adataink kábé megegyeznek, de nekem Te sokkal vékonyabbnak tűnsz nálam a képeken :). csinos a pocid!

Megann!
Magamon úgy figyeltem meg, hogy a hasam ugrásszerűen nőtt. Voltak időszakok, amikor hirtelen nagyon, akkor az tartotta magát, aztán megint nekilódult. Te most egy ilyenben lehetsz.

Ancsi!
Szép volt Molli születése. :) Az a gáz tényleg jó lehet, nálunk nem volt :roll:

Rólunk:

A sarki építkezésre ma betonkeverők érkeztek. Mikor a munka után a legutolsó is elment, ANdris futott utána az utcán és azt kiabálta:
- TEJEJŐ, GYEJE VISSZA!

ayse
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, de egész hétvégén dolgoztunk, kicseréltük a gyerekszobát meg a hálót. Le is zavartuk egy nap alatt, aztán a finomításokat vasárnap, totál kipurcantunk, de annyira jó hogy túl vagyunk rajta, oltári meló volt, és olyan szép lett a végeredmény, pont olyan lett a gyerekszoba amilyennek szerettem volna. Bendegúz is imádja, állandóan ki be rohangál, és szerencsére simán megszokta az új nagy ágyikóját is. Első este még 2-3x kiszaladt hozzánk, de aztán sikerült elaludnia úgy kis plussz mese után, hogy ébren hagytam ott. És tegnap már sokkal jobb volt, ma meg ki se jött, egyszer szólt, hogy inni kér, és aztán szépen elaludt simán. Reggel se jön ki, hanem szól, ugyanúgy mint a rácsoságyból. Ott áll vele szemben a régi ágya, majd kíváncsi vagyok, ha beköltözik a tesóka, mit szól hozzá?

Közben sajna ő is köhög, meg én is elkaptam, vagy megfáztam fáj a torkom mint a fene, meg taknyos is vagyok, és kezdek köhögni.
De olvasom, hogy más is betegeskedik.

Megann!
Jobbulást neked is, ne aggódj, biztosan olyan antibiotikumot kaptál, ami nem ártalmas. Amúgy most én is szedek Maripen extrát, a szülész nagypapa javaslatára, hogy a köhögésemet még idejében elkapjuk.
Jézusom, egér, én biztos ordítottam volna egy nagyot.

Én meg azon parázok, hogy nem nő a hasam mostanában eléggé. Jó már elég nagy, de valahogy mégis mindenki csodálkozik rajta, amikor mondom, hogy december 20ra vagyok kiírva. Remélem növekszik a kispicilány rendesen.

Bendegúznak közben jönnek a hátsó fogai, állandóan a kezét rágja, és elkezdte kiköpdösni a kaját, szinte csak a levest eszi meg. Meg persze az innivalójátés a ropit.. Szegényt sajnálom, mert oltári hisztis is, mondjuk ebben benne van a kortünet is, valahogy most kellene megfogni a dolgot, mert néha úgy ordít mint a kissakál. Én meg megőrülök.

Benianyu!
Daninak BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk szeretettel, mi is!

Viki!
Csini vagy, ezen már jobban látszik a pocid! :wink:

Hajni!
De guszta torták!!

Most nem emlékszem másra, jó éjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jó reggelt!

DANINAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNUNK

Nem jöttem tegnap mert valamiért annyira fájt a hasam hogy már azon agyaltam hogy bemegyek a kórházba hogy nézzék meg, mégis mi lehet. Nem vérzek, nem görcsölök, semmi más nem volt.
A baba mozgott rendesen, ma reggel is, úgyhogy azért még várok.
Nem tudom milyen fájdalmak férnek bele egy terhességbe, de kicsit aggódom.
Lénával alig volt valami kinom, most meg....

Ma megyünk anyumhoz, délután meg vásárolni, ma ugyanis szülinapom van, úgyhogy apa akar nekem vásárolni... :roll: csak tudnám mit....na majd kinézek valamit..

Szép napot nektek, használjátok ki ezt a 2-3 napot, mert hétvégére jön a tél :? :? :?
M.

Kép

Kép
megann
 
 




sziasztok!

Boldog szülinapot Daninak!!!!
És Bubusnak is utólag! :oops: Göndörzsóf igazán adhatnál valami életjelet!!

és Csibb is, és Mea, és hirtelen nem is tudom kit akartam még... (Msét már megszoktuk ;) ) egyébként Harira is tök kíváncsi vagyok, hogy mi újság velük...

Megann, sztem tuti az időjárás, plusz te beteg is vagy, úgyhogy pihenj, amennyit csak tudsz!!! nekem nagyon vacak volt a hétvégém, szombaton kénytelen voltam apát elkísérni szemüveget csináltatni, mert előző este nem tudta elolvasni az újságot, de már ott tök sz.rul voltam, szinte csak feküdni tudtam. nem csak keményedett a hasam, hanem kifejezetten fájt. vasárnap is csak lájtosan pakoltam, leültem a földre és úgy szortíoztam meg dirigáltam. úgyhogy mostanra eljutottam oda, hogy elviselem az összes segítséget, mármint igénybeveszem lelkiismeretfurdalás nélkül. ezen a héten még szabin van a húgom, olyan rendes, mondta, hogy csak mondjam, hogy mit csináljon, mert kitalálni nem tudja :) jó lenne, ha te is többet tudnál pihenni. mondjuk tudom, hogy embered nem aza korán hazajövős fajta, enyém is mostanában reggel elmegy és épp, hogy beesik fürdésre :(

a bölcsi miatt egyébként kb másfél órával korábban kezdődik és végződik a napunk, amit egyáltalán nem bánok, sőt. csak embert kellene átprogramozni, mert nem bír 7-re hazaérni :(

Eszti viszont egy kis tündér, remélem nem kiabálom el. vasárnap délután felvette a cipőjét, kérdezem hgy hová megyünk, mondta, hogy a bölcsibe Bejanénihez :shock: :D azért valahogy kibírtuk hétfő reggelig ;) mionden nap halomra dícsérik, hogy milyen ügyes-okos, "ritka normális gyerek", na ez nem tudom mit jelent. nagyon örülök neki, persze még mindig totál vegyesek az érzéseim, mert persze tök büszke vagyok rá, de ott van a lelkiismneretfurdalás. hogy egész nap mással van, és mi az, hogy ilyen jól érzi magát nélkülem. persze rohan hozzám, mikor megyek érte, és tegnap is elég nyűgös volt délután, amit a bölcsinek tudtam be, de ez természetes gondolom.
és hihetetlen, hogy ilyet mondok, de már ilyenkor előjönnek a különbségek gyerek és gyerek közt, és nem ők tehetnek róla :(

Márti ügyesek vagytok a szo9bacserével! na persze főleg Bendegúz, hogy ilyen ügyesen alkalmazkodott :D ;) meglátod, ő is olyan okos, örülni fog, hogy a tesóé lesz az ő kiságya!! Eszti már úgy kéredzkedik be a rácsos ágyba, hogy szeretne ott egy picit játszani, és közben mondja, hogy ott fog aludni a tesó :)

asszem nálunk meg fog dőlni, hogy majd megszokja mekkora az ágya, és már mondtam apának, hogy menjen és vegyen egy leesésgátlót, mert tegnap hajnalban leesett eszti az ágyról. pont mondtam este, hogy ha éjjel esik le Eszti nem fogunk rá felébredni, erre hajnali 3/4 4-kor arra riadtam, hogy puff, persze csak én ébredtem rá fel, Eszti békésen aludt a paplanokon, amiket oda tettünk... (apa meg ha ordítana, arra sem biztos, hogy felébredne) asszem úgy történt, hogy ő nem forog álmában, hanem vetődik :D ehhez meg nincs köze annak, hogy mekkora az ágya..

Viki, sztem is tök csini vagy!! látom ez a motorőrület nagyon dívik ;) volt már, hogy nagyon lassan, apa ölében ment vele Peti? csak mert Eszti imád az apjával beállni a garázsba :)

Ayse, Andrisszáj :) úgy bírom a kis őszinte szájukat :) és legalább néha visszajönnénak azok a tetejők ;) :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Ancsi, én is elolvastam, olzan gzönzörű syülésed volt!!!

KépKép
KépKép
and
 
 


szóval gyönyörű szülésed :)

:oops: :oops:
Megann, füled érjen bokáig! :D sztem kérj egy inascsengőt, amire ugrik a férjed ;) :D

KépKép
KépKép
and
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?