Új privát üzeneted érkezett!

KAtica akkor drukkolunk hétfőn! :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Monyo hajrá 8)

Katica, huhh az nem semmi. Na akkor neked hétfőre drukk. Nekem épp hétfőn lesz két hete hogy volt az inszem. Én jól vagyok. Tegnap este megint volt nálam a róka ... elég rosszul voltam. A hasam most nem fáj. :roll:

Angel?

Kép Kép
kokusz
 
 


Katica,
köszi, de nem teszteltem, holnap se fogok, sztem most már kivárom a hétfőt!

Gratula a tüszőkhöz, akkor te is várod a holnaputánt, úgy látom! :wink:

Kókusz,
ha már ennyit szenvedsz a rókával, nagyon ajánlom neki, hogy jót jelentsen! Drukkolok! Te holnap pisilsz? :wink:

Én most PÉ+15. napon tartok, eddig nem volt egy deka pecsét sem, és betoncickóim vannak, pedig máskor ilyenkorra már leeresztek. Szeretném hinni, hogy mindez jót jelent, mert ilyen még nem volt, de az is lehet, hogy csak a Duphaston műveli... :? Fájni nem fáj semmi.
angel37
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem, nem baj, hogy belestem hozzátok! Nagy és óriási drukkot küldök mindenkinek, főleg akiknek babás tüneteik vannak!
+++++++++++++++¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Pusz
Vendég
 


Húúú de jó csajok!Tiszta libabőr lettem ahogy olvastalak benneteket!!! :lol: (Hajrá Betoncicik, rókák és tsa-ik :lol: :lol: )

Segítetek nekem?Ti olyan nagy hőguruk vagytok!A barátnőmnek sem jön össze a baby 1,5éve.Most kezdett hőmérőzni, de szinte állandóan 37,1-37,4 között van a hője egyedül a pé. idején ment le 36,7-re.A ferty be sem jelölt neki pé.-t, gondolom az állandó hőemelkedés miatt? A pé.-t mindíg érzi tehát az van, de mi lehet ennek az állandó magas hőnek az oka ??
katica_75
 
 


Katica, gyulladás van a szervezetében, vérvétel, stb. ki kéne vizsgáltatni az okát, ha csak reggeli a hőemelkedés, akkor valszeg hormonális bibi, irány a nődoki.
Vendég
 


Szia Athiz!
Köszi, én is valami ilyesmit gyanítottam :cry: de jó ötlet a napközbeni hőellenörzés is.
katica_75
 
 


Jóreggelt

Angel

Nem teszteltem ma, majd holnap. Persze ha nem jön meg csak akkor. Nekem cicim végig nem feszült néha olyan furcsán érzem hogy vannak. Hasfájás oszt annyi ... :roll: izgulok nagyon, mostmár egyfolytában a klotyóra rohangálok ....
Neked iszonyat drukkok :)

Katica

Én annyira nem merek bizakodni .... félek hogy pofára esek megint ... :?

Hőügyileg: nem tudom mitől lehet ez de tuti nem stimmel valami.

Kép Kép
kokusz
 
 


sziasztok.

nagyon nagyon drukolok a teszteloknek holnapra.
reggel 7 kor mar itt leszek,ugyhogy siesetek :wink:

nalam meg nem volt pe,szomi vagyok es varok.
monyo83
 
 


Üdv!

Kókusz,
látom te is halogatod! :lol:
Nagyon drukkolok magunknak, holnap már nem menekülünk az eredménytől! :oops:

Tojok én is a pofára eséstől, ha ez lesz kivágom a maradék duphastont a p*cs@ba, mert az vezetett félre! :evil:

Katica,
köszi! :)
Igen, és is arra tippelek, amire az előttem szólok, vmi gyulladás okozhatja az állandó magas hőt! Egy belgyógy vérvételt kellene csináltatnia!

Monyóka,
hogyhogy nem volt? LH csúcs után 36-48 órával az bekövetkezik! Attól, hogy esetleg nem érezted még lehetett! :wink:

Athiz,
köszi! :wink:
angel37
 
 


angel tegnap is pozitiv lett az lh-m es a hom is lent :cry:
ma ujra lh-zok remelem halvanyodik :twisted:
monyo83
 
 


Monyó, nekem amikor LH tesztelgettem, kb. 2 napig pozitívat mutatott, aztán szinte hipp-hopp, eltűnt a 2. csík, tehát türelem, ha van ovu, a teszt kimutatja. Ha a hőd viszont nem akar még holnapra sem felmenni, lehet, hogy progeszteronhiány van a szervezetedben. Szedsz valamit erre (Utro, Duphaston, palástfű tea)?
De szerintem holnapra megemelkedik az a hő. :wink:
Vendég
 


khm, khm... én is itt leszek legkésőbb 7.40-re!!!!! :lol: :lol: :lol:

Hajrááááááá, lányok!!!!!! :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Szánitársaim, holnap reggel csapatgyűlés, névsorolvasással! :lol:
Vendég
 


Bocsi, ha már itt nagy sorakozás lesz -önző módon- 10 körül kérhetnék én is egy csoportos drukkot??? :lol:
katica_75
 
 


KAtica hát persze! :lol:
Vendég
 


Köszi Boni!
Olvastalak a másik, drukk megy Neked is a köv. hónapra! :D
katica_75
 
 


sziasztok.

Monyo jelen :wink:
monyo83
 
 


Fanni is :D
Várom a híreket Kókusz és Angeltől, valamint drukkok Katicának is!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Naaaa? Drukk Kókusznak, Angelnek, Katicának!+++++++++++
Vendég
 


lehet hogy kokusz fenykepez?jaj de jo lenne.

Kép
monyo83
 
 


Jóreggelt

Hát nekem nincs mit fényképeznem csajok .... hót negatív lett két teszt is. Úgyhogy várom pirit :) nem törtem le, nem is sírtam :) egy hős vagyok.

Angelnek remélem nagyon jó hírei lesznek :!: :!: :!:

Katicának drukkhegyek :)
kokusz
 
 


kokusz,sajnalom, :cry:
azert az jo hogy nem vagy nagyon letorve.

angel majd 11 korul ir,ezt irta a babat szeretnekbe.

katica drukkk.

Kép
monyo83
 
 


Kókusz nagyon sajnálom...
ügyes vagy h. nem törtél le!
Ez a hónap is inszemes lesz? :D

Köszönöm lányok, most fogunk indulni,majd szétszakad a hasam :? gondolom a sok tüsző feszíti?!
katica_75
 
 


Katica

Igen, ez is inszemes ciklus lesz. Neked nagyon drukkolok.
kokusz
 
 


Kókusz :cry: :evil: :cry: . Csudába már! Ez már tuti?
Vendég
 


Athiz

Nemtom, piri még sehol de szerintem ha valai elindult volna az már látszana a teszten.
kokusz
 
 


Most hányadik napnál tartasz?
Vendég
 


Inszem után 14. nap
kokusz
 
 


Fene, pedig nagyon drukkoltam, és sokan neked! Valószínűleg tényleg nincs baba, de azért vannak csodák, tudod! Ja, tudom, ez a száni topic, de én azért még hihetek, nem? :)
Vendég
 


Kókusz :(
Ha Duphastont szedsz, akkor nem is fog megjönni, csak ha abbahagyod :? Azért bemész vérvételre, vagy...?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

Ja ma már nem is vettem be. Épp most hívtam az intézetet, holnap megyek uh-ra és megbeszéljük hogyan tovább.

Athiz

Aranyos vagy :) köszi
kokusz
 
 


Kókusz :?
Hányadik inszem volt?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

Első volt, legalább mostmár nem fogok annyira izgulni.

Jajj Angellel vajon mi lehet .... már alig várom hogy jöjjön
kokusz
 
 


Kókusz :P
Jaaaa, igen, a 2. már sokkal jobb, mert nem izgul annyira az ember :wink: Különben is a 2.-3.-nak a legjobb a statisztikája!
Egyből jön is a folytatás?
Angelt én is nagyon várom!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


na végeztünk! :lol: Tök görcsös voltam :? jó túl lenni rajta.Megbeszéltük, ha ez sem sukerül akkor novemberben lapar hátha kiderül vmi.(rettegek az endotól, volt vkinek dolga vele?)
katica_75
 
 


Sziasztok Szánikák! Van egy rossz hírem, meg egy jó!

Rossz:

Köszönöm mindenkinek a drukkokat, a dolog nem rajtatok múlt...

A HCG-m egy NAGY NULLA!!! :( Persze a hóttnega teszt után nem már nem is vártam nagyon mást... :roll:

Ennyire igazán biztató tünetekkel teli ciklusom még soha nem volt :? ezek szerint a hülye Duphaston művelte a dolgokat (a múltkor semmi ilyen nem volt tőle).

Ez van. Majd március.

Jó: Veletek maradok!!! 8)


Kókuszka,
:( :( gratu a hősiességedhez!

Én már teljesen bikkfa vagyok a rossz hírekre (ezt magammal kapcsolatban értem). Megláttam a nega tesztet, odaúton a kaáliba már fel is dolgoztam, kész. És soha jobbkor, párom és legjobb barátja mennek inni, én meg csatlakozom! :mrgreen:
angel37
 
 


angel :cry: :cry: nem is tudok mit irni,nagyon sajnalom.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Kokusz, Angyal fentebb már írtam. :(
Qva nagy igazsátalanság...

Monyó!
Látom túl vagy a nehezén. Remélem sikerülni fog így is a baba.

Katica!
Neked pedig hozzon szerencsét az első inszem. HAJRÁ.

Fannikám!
Veled mi újság? Már megy a szuri, ugye, örömmel olvastam hogy a ciszta alul maradt. Hál Isten.

Én jól vagyok annyit azért elárulok, eddig minden remekül alakul, (és remélem nem most kiabáltam el) sokkal jobban mint az első lombiknál. Hája a rutin, vagy nem is tudom. De még a lényeg hátra van....

Puszillak titeket.
Vendég
 


Angel

Hogy aza .... :evil: Nem tudom mit írhatnék, a sablonduma gondolom felesleges.
Akkor velem is a Duphaston szórakozott. Nem baj legalább a következőnél már tudni fogom mitől rókázok. Én valahol éreztem hogy nem sikerült .... ott legbelül.

Junko

Ez van ... :) remélem nektek sikeresebb lesz majd, jó hogy ilyen bizakodó vagy.
kokusz
 
 


Junko :P
Hajrá!
Én holnap kezdem szúrni a tüszőnövelőt, a tickeremen látszik, mennyi van még az 1. UH-ig. Mától még 7 nap!

Angel :?
Itt is :cry:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hát én már nem is tudom, mit írjak! Nagyon el vagyok szonyorodva! Pedig úgy drukkoltam nektek!
Angel, legközelebb csak márciusban mentek neki? :shock: Miért?

Fanni, Katica, Junko, nektek drukkhegység, egy hatalmas, gőzölgő telebili! :lol:


Pusz
Vendég
 


Kókusz,
jaja, az hányingert is bír okozni, a nyomorult! Bocs, hogy én miért gondoltam, hogy Utrót szedsz... :oops:
Én a múltkor simán elkezdtem pecsételni mellette, és nem nyomta fel a cicijeimet sem :?

Athiz,
köszi!
Biztos, hogy nem követsz minket annyira részketekbe menően, de az ezerszer elmondott VÁRÓLISTA miatt március! :roll:

Fanni :P
huhú, te holnaptól tüszőnövesztesz! :D

Junko,
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
angel37
 
 


Bocsi Angyal, majd igyekszem jobban figyelni, de nem mindig megy! Azért spontán remélem még próbálkoztok! És azért ha nem baj, csendben drukkolok tovább!
Vendég
 


Semmi gond! :)

Hmm, két elzáródott petevezetővel? :roll: Persze szexelni szoktunk, de eredményt nem várok tőle! :wink:

Köszi! :)
angel37
 
 


Gondoltam kellemest a hasznossal. A gyakorlás sosem árt, és ki tudja, hátha talál egy törperést az egyik kis fickó! :lol: :lol:
Vendég
 


Az nagy baj, ha kisfickó talál utat, mert ha a törperésen visszafelé nem fér át a megtermékenyült petesejt, akkor kész a méhenkívüli! :wink:

Na most ezt félretéve, egyáltalán nem hiszem, hogy így lombik nélkül sikerülhet... :( Tudom vannak csodák, de már azt hiszem az is az lesz, ha egyszer lombikkal sikerül...
angel37
 
 


Jaj, te kis kötekedős! Na jó, a kisfickó egy bazi vastag falfúróval érkezik, és akkora rést kanyarít ki, hogy átférjen visszafelé egy petesejttel egyesülve is. Így megfelel? :lol:
Azért én még figyelek (bár nem részletekben elmerülve, mint kiderült), hátha megszán a Jézuska vagy Szt. Miklós téged egy babával! :wink: Pucold ki már most alaposan a csizmádat! :lol:
Vendég
 


Athiz,
nagyon aranyos vagy! Tényleg! És köszönöm, hogy ezt írod, hogy egyáltalán gondolsz rám! :) Persze értem én, hogy próbálsz biztatni, de értsd meg, hogy nem fog menni természetes úton, tényeken nem tudunk változtatni! :roll:
angel37
 
 


Sziasztok!

(((((((((((Angel)))) HArá március!

Kókusz még nem feladni(remélem még nincs piri.valakinek a 16.dpon is nega a teszt, oszt már 3 éves a gyerek...

KAica ++++++++++++++++++++

Én kértem reggle sorakozót, aztán én hiányoztam :oops: dódoztam

csajok volt valakinek tojcsifehér nyák clostytól? vazze, mintha Pé lenne, de még csak a 2.closty nem értem :cry: :shock:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?