Új privát üzeneted érkezett!

Pöttye: ez a kép nagyon jó! :) Bemásolhatom a blogomba? :)
Vendég
 


Picúr, persze... :) Közkincs!:)
Vendég
 


Pöttye: De ari vagy :)
Gyuszit zavard el, mond meg neki hogy nem az eseted :)
Piri még sehol :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

cSUCSU! hANYADIK NAPON IS TARTASZ?? dRUKK HEGYEK!
Vendég
 


Krisztinka: a 31napon vagyok ma.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, de jóóóóóó:))))))) Drukk-drukk-drukk!
Vendég
 


Pöttye! Te is nagyon a végén vagy! Neked is drukk hegyek!!!!
Vendég
 


Pöttye,
Köszi, h. közkincsé tetted ezt a gyönyörű folyamatot!

Úgy látszik Gyuszi nagyon megszeretett téged... :(
Vendég
 


nekem még nincs éles hónapom... Nekem jönni fog!:))
Örülök, ha tetszett a kép!!!
Gyuszi meg menjen oda!!!!
Vendég
 


Sziasztok klubtársak!

Pöttye:édes a kép :lol:

Csucsu: nagyon drukkolok!

Többieknek nagy pusssz, majd jövök még, de mostanában nem megy...
Vendég
 


Hali!

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Ami velem eddig történt:
Voltam tegnap reggel vérvételen. Elájultam. Majd megitattak velem egy bögre cukrosvizet. Utána olyan szarul voltam, hogy le kellett feküdnöm. Majd kijött belőlem minden.......
De utána 10 perccel megint vettek vért. Remélem azért sikerül a terheléses inzulin. (6-kor vettek vért és háromnegyed 8-kor jött ki a cukroslötty)
Utána egész nap szarul voltam....

De végre túl vagyok rajta és ez a lényeg!!!!!!!!!!!


Csucsu, tűkön ülök! Mikor csinálsz tesztet?

Maria,
PIRI MONNYON LE!!!!!!!


Nekem tegnap fájt a bal mellem. Ezt betudtam tüszőrepedésnek! :oops: :D
Tudom, hogy ninc sok köze a kettőnek egymáshoz, de hátha!!!
Majd meglátom 14-én!
:roll: :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi: Az nem semmi akkor ami veled történt. Gondolom akkor a reggeli herce-hurca megviselt.

Én majd reggel csinálok tesztet.

Kép
csucsu05
 
 


Nagyon drukkolok neked! Muszály a dominóelvnek működnie!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Érzel amúgy valamit? Cicinövekedés, sötétbordó szeméremajak(én ezt is megnéztem.. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: )?
Fáradtság? Hányás?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csucskám... kőkeményen reggel van :lol: ...TŰŰŰŰKön ülök miattad:))))

Do-mi-nó-do-mi-nó-do-mi-nó! :D
Vendég
 


Pöttye: ne is mond. Sehol semmi. Piri sem jött meg de a teszt is nega. Én már semmit sem értek. Szerintem az első teszt mutatott akkor fals eredményt bár a párom is azt mondja ő is látta a halvány de csikot. Szóval teljesen nem értem én ezt a dolgot. Hányingerem is volt 5napon át. Az lehet az elevittől erre abbahagytam. De utána is volt. A hasim már régóta fájdogál nem görcsösen mint a mensinél de azért érzem. Ez mondjuk nem tudom mitől lehet. Hétfőn rendel a dokim azt hiszem megmutatom neki magam. Szóval neharagudjatok, hogy csalódást okoztam majd a következő hónap remélem sikeresebb lesz.
Nem vagyok elkeseredve csak nem értem akkor miért nem jön meg.
Mindenkit puszilok:
ERa

Kép
csucsu05
 
 


Pöttye,
nagyon jó ez a kép. Hogy te miket tudsz találni? Gyuszit meg üldözd el de gyorsan, milyen, hogy nem lehet lekoptatni... :wink: :D

Gabi,
hú, szörnyű lehetett az a vizsgálat, de legalább túl vagy rajta és ez a lényeg!

Csucsu,
:(
Nem értem, hogy nem jön meg, ha nem vagy babás? Vagyis hogyhogy nem vagy az, ha már nem jött meg ennyi napig? Sajnálom, de azért még nem kell feladni, amig nincs mensi, meg a doki se mondta, hogy nincs babó, addig talán...
sirkici
 
 


Sirkici: Én sem tudom mitől nem jön akkor meg még sosem csinált ilyet. Mindegy majd kiderül.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Csucsu! Ne add fel! Amíg az orvos meg nem vizsgál, addig bármi lehet! A teszt is tévedhet!!!!!!!!!


Pöttye,
gyuszi ragadós, de le lehet rázni! Utálja a citromot és a teát. És a c vitamint!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Era!
Mi az hogy csalódást okozol???!!!! Bolond vagy??????
Nagyon szurkolunk neked!!!!

Nekem sztem pár napon belül megjön.... remélem, újra sikeres peteéréses ciklusom lesz. :wink:

Gabi!
Húú, az nem jó. Remélem, már jól vagy!

babszika
 
 


Szia Babszi!

Naná, hogy sikeres lesz!!!!Nagyon szurkolok neked! :wink:
Bálint meggyógyult?
Vendég
 


Ja és muszáj kitörjön belőlem:
VÉGREEE PÉNTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon boldog vagyok, mert ha lenne tököm, akkor most nagyon ki lenne már :oops: :wink: - de végre pihi lesz és ez egyszerűen életmentő.
(Nóri... tudom, h neked ez nem a hét vége, de azért neked is fel a fejjel)

babszika
 
 


De jó, h jöttél!!!!!!!
Köszi, sztem attól gyógyult meg, h otthon lehetett :)

Jaj, már megint mennem kell :cry: :cry: :cry: utálom ezt. :cry:

babszika
 
 


Babszi:ha lenne tököd....hűű ezt most elképzeltem... :lol:
Igen, én valószínű holnap is jövök, de tegnap szabadnapos voltam, úgyhogy nem jár a szám. :roll:
Vendég
 


Babszi:igen, javulok, így egy hatalmas tüszővel (11.napon 19 mm!!!!!) és a tegnapi szuritól! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csucsu: szerintem várj pár napot aztán ha nem jön meg újra tesztelj. Addig meg negyon szorítunk +++++

Nóri: ilyen szép tüszőt, mostanra biztos nőtt még..akcióra fel!

Andiról tudtok valamit? Andi! kérek helyzetjelentést!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Itten vagyok,dolgos péntek van.

Nóri:óriás gratula a tűsződhöz.Elkapni Apát!!! :wink:

Mirci:jól vagyok,finisben kullogok :lol:

Csucsu:sikerült bejelentkezned a dokidhoz?
vedresandi
 
 


Andi: Nem kell bejelentkezni minden hétfőn délután van itt a magánrendelőjében. Szóval akkor megyek hozzá.

Kép
csucsu05
 
 


Andi: jól látom a görbédnél, hogy ma csináltál egy nega tesztet? :(

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:igen :wink: :lol: (korai volt)
vedresandi
 
 


A fenébe :evil: tényleg korai volt........pedig neked külön szorítottam. De még annyira nem esett le a hőd, úgyhogy még bármi lehet.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:egyáltalán nincs lent a hőm!!! :lol:
vedresandi
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy látom Mircinek és Andinak lassan lehet drukkolni!! Drukk-drukk

Csucsu,
esetleg nem voltál mostanában stresszes? Mert az is befolyásolhatja a ciklust... De ne aggódj biztos nincs semmi gond, sőt... :wink:

Nóri,
jó, h. itt vagy! :) Gondolom babaproject ezerrel :oops: :D

Velem egyelőre semmi különös. Cickát szedtem a 14. napig, a végefelé meg utána egy jó pár napig haspuffadás hasfájás (remélem ez a pé volt). Most csak azt nem tudom eldönteni, h. vajon mikorra "várjam" a ciklus végét; a 28. vagy a 40. napra? :shock: :lol:
Vendég
 


Andi: én is azt mondom, hogy még így is 37 a hőd, úgyhogy nagyon bíztató.

Arikon: nekem még odébb a ciklus vége (kb 34 nap), és ebben a hónapban nem is foglalkoztam a babprojekttel, mert méregtelenítettem ezerrel.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Gaby! Basszus! Szar lehetett tegnap, de az a lényeg, hogy túl élted!!!

Csucsu! Mi az hogy csalódást okoztál! Itt ilyen nincs!!!!! Ha baba van együtt örülünk, ha meg nem akkor meg lelket öntünk beléd, együtt sírunk meg hasonlók!

Babszi! Jó nagy pé-s ciklust neked!

Mirci! Hmmmmmmm 26.dpo???!!! Mi újság az érzésekkel? Drukk hegyek!

Nóri! Nincs mese! Apára fel!!!!

Én este megjártam az orvost. Minden rendben volt és nem vagyok terhes. Nem tudom, hogy ezt a hüvelyi uh-on keresztül hogy látta, de biztire mondta.
Jövő csütörtökön fogy el a bogyóm utána pont nem sokára megjön és zöld utat kaptunk. Ha januárig nem jön össze a baba akkor ismét jelenésem van nála! DE remélem, hogy még az idén megyek hozzá! NAgyon bízom a homeos bogyókban!

Puszika!
Vendég
 


Krisztinka: nem 26 dpo-nál járok, hanem 26. ciklusnapon :D

Én úgy tudom, hogy a hüvelyi uh, ugyanolyan teljes értékű képet tud adni mint a normál.

Milyen homeo bogyókat szedsz?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Igen én is 26. ciklusnapra gondoltam, csak elírtam, bocsi! Mikorra nem várod?
A ciklus első felébe az OVARIA COMP-ot, a 2.-ban pedig a BRYOPHYLLUM D4-et. Az első pé serkentő, a 2 beágyazódás segítő, nyálkahártya vastagító.
Vendég
 


Andi: Drukkolok ezerrel.


Nem voltam streszes de bármi is még a piri sehol. Most egy kicsit leköt a lányom mert beteg , köhög csúnyán és lázas. Na mára mi a párommal is elkaptuk a náthát. Szóval az egész család dögrováson van.

Mindenkinek drukk akinek közeledik a tesztes időszaka.

Kép
csucsu05
 
 


Krisztinka,
a hüvelyi uh még jobb is, nekem még a múltkor nem birta megnézni a doki hasi uh-n a babát, mert nem látszott, de hüvelyivel minden normálisan látszott. Ha jól tudom az még egy segédeszköz.
sirkici
 
 


Krisztinka: írtam privit neked

hi Sirkici: hogy vagy?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hahó!

Remélem, minden ok mindenkinél.
Én ma délben eljöttem a cégtől, mert olyan migrénem volt (biztos a lehűlés miatt.... vagy a heti munka)

Era!
Volt már neked ilyen?

Holnap regel hazautazunk, mert oszt. talira megyek. Szóval, megitn alig tudok itt lenni :? :(

babszika
 
 


Mjadnem elfelejtettem:

egy jó játék, ha unatkoztok:
http://www.puffgames.com/tredz/ :lol: :lol:

babszika
 
 


A játék után muszáj még vmit küldenem nektek :lol: :lol:

http://videa.hu/main.php?page=play&v=mOWo3yPTbGqvCOL0
Halálra röhögtem magam az idiótán :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszika: Nem volt még sosem ilyen. Ezért nem is értem most mitől lehet. Hétfőn este kiderül. akkor megyek dokihoz. Piri még mindig sehol. Szóval majd meglátjuk. De több tesztet nem csinálok hétfőig az biztos.
Jó osztály talizást biztos jó lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Csajok!!! Mindenkinek köszönök minden tanácsot. Megyek mosmár más topikba,mert 5.hetes terhes vagyok. Pocaklakom van. De majd néha bekukantok ide hozzátok. Nagyon boldog vagyok. Még annyi kérdésem lenne hogy hány hetesen ajánlatos orvoshoz menni??? Meg valaki segitene felrakni vonalzot??? Ciao!!!
oszman777
 
 


Oszman: Gratula a babához. Minnél korábban célszerű dokihoz menni de csak 8hetesen hal szivhangot kb.

Kép
csucsu05
 
 


Oszman!

Gratulálok a babódhoz!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok, Üdv Mindenkinek!

Már napok óta olvasom az üzijeiteket, most eljutottam oda, hogy regisztráljak is.
Nagyon sok hasznos információt tudtam már meg Tőletek, amit nagyon köszönök.

Férjemmel együtt szeretnénk már , ha megszületne első gyermekünk.................. így most már Közöttetek vagyok én is.

Egy "Kislany"
kislany
 
 


Szép estét klubtársak!

Oszman: hatalmas nagy gratula, a 6. héten már érdemes elmenni azért dokihoz, nézze már meg, hogy jó helyen van e a bébi!

Kislány: üdv a csapatban! Hajrá! :lol:

Nóri: megérkezett rókakoma? Nálam mára teljesen eltünt! :lol:
Vendég
 


Szia Bíborlány!

Köszi a "hajrát" :)
Ha apa odaenged ma magához, akkor még ma nekilátunk! :) a ciklusom 5.napján vagyok, és szeretnék minden alkalmat kihasználni......
kislany
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?