Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,

Petra szája mintha ki lenne pálva (nem mintha, ki van). Eddig még nem panaszkodott! A nyáltól, a cumitól :?: Mit csináljak vele? Vagy kell vele valamit csinálni?
Kérnék gyors választ!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Zsuzska!
Én azt csináltam Marcinál és most automatice Ágolyonál is hogy a büfi idö min20 perc!
Ugy vettem észre,hogy akkor kevesebb hányás volt utána!Ágostonnál ez nem volt gond de már nála is csináltam!
Hátha akkor kevesebb jön ki!

Kriszta!
Ne csináld má…………….! :shock:
De tényleg nincs változás,csak annyi hogy tudom nem éhes csak megszokás! :(
Marci is megitta a tápot 3 éves koráig(ha már mást nem nagyon evett)! :roll:
Szuperek a nyaralos képek!Nagyon édes Máté!Komoly nagyfiu a motoron!
A kuki téma engem is érdekel!

Pézsé!
Nagyon édes Petra!! :D

Hajni!
Visszaszivtam amit irtam a multkor……………!
Ágoston tegnap esti mérésnél volt 9120g! :D

Kismokus!
Édes kis hajas baba!! :D
Szerintem ha csak a babanet és a név van rajta akkor is jo nagyon!!
Ügyes vagy! :D

Orsi!
Szerintem nincs is olyan gyerek akinek valamilyen modon ne „zavarna” be egy kis teso!
De tényleg nagyon édesek igy hárman!!!!
Olvasgattam vissza a topik elejét és már akkor irtad,hogy nagyon szeretnél egy lányt is!!!
De jo is ez már igy!!!!!! :D

Bandika!
Ágoston is kibir többet ha jövünk megyünk!Csak ha itthon van akkor enne rendszeresen!

Kata!
Rád nem vonatkozik már a büfi idö! :wink:
Mert már nem éred utol Bálintot! :lol:
Egyébként Marcinak azt mondták,hogy a gyomor szájnál az izom ugy müködött hogy minden mozgás változásra kinyilt!Pl ha ült akkor többet hányt mivel nekik komoly hasizom megtartani magukat még ülve!De ez igy volt felülés közben felállás mászás és sorolhatnám még!Idövel elmult de a mai napig ha büdöset érez elhánnya magát!(a multkor ment a hasa és mire felértem a wc-hez összehányta magát :shock: kellemes volt :? )

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pézsé!
Nem hiszem a nyáltol mert folyamatos nyálzásban vannak!
Belül nincs neki seb?

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Anikó: Nincs! Reggelre vettem észre,hogy egy picit pirosabb a szája szöglete! Ezért gondolom hogy az!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Pézsé :)
Nem lehet, hogy valamivel felsérette? Akkor kikezdheti a nyál is.
Fogazást megnézted? Nem jön még neki?

wish
 
 


Wish: Nem tudom! Mostanában a keze a szájában (mindkettő). Lehet hogy megsértette, igaz nem vészes csak gondoltam megkérdezem. A védőnéni szerint kenjem sodukrémmel, de egyből a szájába viszi, igy csak egyszer kentem be.
Fogzás: A sógornőm szerint az ínye meg van duzzadva! Én nem nagyon tudom! Talán egy kicsit tényleg duzzadtabb, de felül! Pedig én az olvastam, hogy alul jön ki előbb! Vagy mégsem?
Talán egyszer valaki írt itt "nyulacskáról", mármint hogy felül jött a gyermek foga.
Ja a tápszert csak hidegen hajlandó meginni! Így úgy adom neki! :?

Milyen pocsék egy idő van! A gyermeket ki sem lehet vinni! Tombol a szé! :twisted: :twisted:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


PéZsé :D
itt is iszonyú szél van. Pedig hőfokra nagyon kellemes és a nap is süt.
Nálunk Máténak totál máshogy jöttek a fogai, mint ahogy az a könyvekben meg van írva.
Elég sok gyereknek jön először felül, sőt a felül szemfog is elég gyakori.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pézsé!
Arra gondoltam én is,hogy mivel a vizet megissza(az nem meleg) igy meg kellene probálni nem melegiteni neki a tápot!De akkor már bejött! :wink:
A szájára ne kenj semmit mert "megeszi"!
De ha Orsi olvas biztos tud valamit neked erre!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Aniko :)
nem biztos :)

okozhatja a nyál is akár, törölgesd sűrűn, hogy viszonylag szárazabb legyen. A sudocremet mi megnéztünk anyuval, mikor a fiúk szétkenték a szobájukban, mehet akár a szájába is, mert semmi nem lenyelhető nincs benne. De azzal is igazán csak akkor mész bármire is, ha picit utána szárazon tudod tartani azt a részt.

Nekem most Lili ujjacskája néz ki elég rémesen... de majd megerősödik a bőr :wink: kenném én is, de nincs mikor kenni, mert folyamatosan a szájában van.

ill Pézsé, amit én is cisnálok, hogy bimbóvédőkrémmel kenem, mert azt is lenyalhatja a gyerek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pézsé :)
Pont én voltam aki a nyulacskáról írt. :) Balázsnak is felül van/volt megduzzadva az ínye, alul semmi nem látszott, mégis ott jött ki neki.
Az jó, ha legalább hidegen megeszi a tápszert. Esetleg próbáld ki a Dentinoxot, hátha úgy langyosan is megeszi. 3 hónapos kortól adható.

wish
 
 


Ja, vettünk babakocsit :)
Pierre Carden 625-ös. Teljesen megfelel az igényeimnek és csak 21e ft volt. Ilyen:
Kép

Kacérkodtam egy Römer kocsival, de valójában annyivel nem volt jobb és az 40e Ft lett volna.

wish
 
 


Köszöntem csajok!

Figyeljetek!

Igy eszik a gyermekem:

Hajnal 1: 170 ml
reggel 7: 140ml
délután 1:185 ml.

eddig. Ma ezt ette, hideg tápszerből (csak :!: ).
Igaz ahhoz képest, hogy 2 napja semmit!

Szerintetek Ő tényleg ilyen különleges, mint a "nyulszar" (szoktam mondani). Ja, és HA tápszert eszik. Mivel rájöttem hogy egyiket sem eszi, legalább HA-t kinálgassak rá!

Ő ilyen?

Csütörtökön viszem teljes vérképre (én ragaszkodtam hozzá).

Orsi: Időjárás: u.a. :twisted:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Wish :D
jó kocsit vettetek :)

Anikó :lol:
nézd csak mit találtam Neked a farmer színű bugaboo kocsihoz :wink:
Kép
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Hu de Király vagy!!!!!
Szuperul néz ki!
Én nagyon okosan ugy csináltam hogy mivel a hordozot is ott rendeltük ahhoz vettem táskát (persze az teljesen más szinü mint a babakocsi)!!Igy pont ugy nézek ki mint egy idiota ha nem a maxi-ba van a gyerek! :?
Ausztriába még mindig csak készülök...!
Ugyan is rendeltem egy autosülést Olaszországbol és elakadt a vámnál! :evil: Mivel Ágoston a maxit kinötte és ez az ülés viszont fektethetö!Igy ha egész nap uton vagyunk nem kényelmetlen neki!
Ja és de.....! :lol:
Ha megnézed az üzid két lehetséges megoldást is emlitessz benne!! :wink:

Wish!
Nagyon kis szép ez a babakocsi!
Mit tud?
És kérünk egy sztárfotot is(gyerekestöl)!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
milyen ülést vettél?
(meg milyen vámnál??? így eun belül? :wink: )

én még nem vettem pelustáskát, eddig mindig szatyrokban cipeltem a kocsiban a cuccot, de most elhatároztam... vettem egy rózsaszín kordot (olyan fazon, mint az első képen, a másik ugyan kicsit jobban tetszik, de az nem volt normális színekben).
mondjuk ez is csak az esernyőkocsihoz lesz jó, mert a 3 kerekűm az piros... de olyan, ami jól is nézett ki, meg tetszett is meg, mindkettőhöz is jó lenne max. a fekete... de hát a fekete az egy olyan snassz szín... próbálom kerülni. (max. nadrágot veszek feketét, mert összenyomja a seggem :lol: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ha jol emlékszem a nevére akkor Aprika!
Ugy van,hogy 5-6 hete kifizettük vagyis egy barátunk kint volt és kivitte a pénzt!Azt mondta a csaj,hogy 1 hét mulva postázza!Igen ám csak gyüjtö fuvarba hozzák és a határnál várják be a többi M.o-ra jövö cuccot!Azért irtam,hogy vám(sorry)! :oops: Szoval várunk és bosszankodunk!A férjem már minden nap beszél a csajjal de hiába! :evil:
Igen a fekete ill.sötét gatyák nálam is favoritok! :lol:
A feketével én is valahogy igy vagyok....a babakocsinak(bugaboo) az alapszine pl fekete,de mi kéket kértünk!Ezért kékültünk be tulságosan vele! :roll: De igy jobb szerintem!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
értem... azért marha bosszantó lehet, hogy nem ér ide az a fránya ülés.
szerintem jó az a kék kocsi, meg akármikor vehetsz hozzá másik huzatot :) nekem ez nagyon szimpatikus benne.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pézsé
Most azt írtad, hogy ez a mai nap OK, ugye? Mert 500at enni 1 ig az tényleg tök jó!!! Gondolom volt még 1-2 kajája és bőven összejött az adag.
Na szóval nővérem 2 és fél hónapos kilánya 500-nál többet nem nagyon eszik egy nap, 3400-zal született, most 5 kg, szóval mégis fejlődik. Tesóm nem izgatja magát, és nem táplál hozzá, kiscsajnak ennyi az igénye. Na jó, 3. gyerek, az elsőnél ő is jobban parázott :D
Zalán 2 hete pont a másik véglet: (azt hiszem itt a 3 hós bumm) sokat eszik, sajnos többször előfordult a 2 éjszakai evés, ami eddig nem volt, viszont 12 nap alatt hízott 100 g-ot :!: :shock: Eddig dupláját hetente. De én azt mondom, neki meg most ez a fázis jött el. Mondjuk hajszálnyira a 6 kg-tól azt hiszem nincs miért izgulnom :D

A könyöklős képek szuperek!!!! Nálunk Zalán még csak kb.5 mp-ig tartja, utána lebukik és újra fel, még nem sikerült fényképezővel elkapni azt a pillanatot :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :)
Zalánnak biztos ilyen időszaka van, Lili hetek óta heti 50-80 grammot hízik, most a héten nem evett... tényleg minimálisakat szopott, és hízott 150 grammot :lol:

Levi belázasodott az éjjel, K. reggel elment Münchenbe, jó esetben szerdán, rossz esetben csüt. este jön.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi
Fúú, akkor nem egyszerrű most az életed, beteg gyerkőccel meg férj távol...
Sajna Uram is bement ma dolgozni :shock: Vasárnap még sosem fordult elő, most meg tessék:x Azt ígérte ebédre itthon lesz..........

Kép
Kép
emma1976
 
 


Pézsé! No, az enyém nem lesz itthon ebédre, és nem is ígérte. :lol: Rám egész napos vasalás vár. :cry: (Pedig van más, ami jobban érdekelne, de a héten eddig lazultam és nem vasaltam és elfogyott az összes ruha.) Pézsé! Hízott-e már Petra azóta? És tényleg hidegen issza a tápszert? :shock: A lényeg, hogy megissza.

Ellentétben veletek mi tegnap nagyot sétáltunk. Sütött a nap, téli hideg volt, de a szél nem fújt. Bálint aludt egy óriásit a babakocsiban. Viszont dzsekiben eléggé ferdén fér csak el a kocsiban. :cry: Tényleg szélesebb kocsi kéne!

Wish! Tényleg kérünk képet babakocsi+Balázs kombinációban. A kocsihoz van lábzsák? (Ez most a mániám.)

Anikó! Sinlacból mennyit adsz Ágostonnak? Illetve ő mennyit enne? (Abbahagyja a tátogást, vagy a kaja fogy el előbb?) Bálint szereti, én a gyümölcsöt keverem hozzá. És fura, de megmértem, most 40 dkg-al több a gyerek, mint a múlt héten. Gondolom valamit jól elmértem, vagy tegnap nagyon teletömte a pocit! :P (Majd ma is mérek egyet. :P :P :P )

Orsi! Szegény Levi! :cry: Akkor nem mentek a talira?

dkata
 
 


Ja, a lényeg: Nagyon édik a bébik!!! És Máté milyen nagy! Jövő nyáron már a mieink is tekernek a homokban! :lol:

dkata
 
 


bocsi, majd csak az írás után kezdelek el visszaolvasni titeket. Most csak 2 gyors kérdés:

1. anikó,
talán te írtál ilyesmit: "a férjem hazahozott egy mintát" - mármint a fiz.nélküli szabi kérvényhez. El tudnád nekem küldeni, hogy mit kell abba írni?

2. szemészet
most leszünk ugye 5 hónaposak
most azt hallottam, hogy elég a gyerekeket 1 évesen vizsgálatra vinni
de már a férjem elintézte, kaptunk időpontot
viszont azt mondták neki, hogy ehhez kapják majd a gyerekek azt a pupilla-tágító szemcseppet
én attól tökre féltem őket... nem lesz bajuk??? :?

KépKép
pompomlány
 
 


ja!
(1) arra gondolok, h muszáj beleírni, h mennyit akarsz otthon maradni? és mi van, ha most ezt gondolom, egy-két év múlva meg már azt? nagyon sok mindentől függhet, hogy ki meddig akar otthon maradni

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
nálunk a fiz. nélküli igénylése csak egy levél, amibe belírsz egy mondatot, hogy a gyed igénylésére való tekintettel ettől az időponttól kéred a fiz.n. szabit.
nem kell beleírni, hogy meddig, csak azt, hogy mikrotól.

a pupillatágítótól semi bajuk nem lesz, ne aggódj!
én vinném fél évesen 1 évesen meg utána még 3 éves korig félévente.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi! Nekem bele kellett írni, hogy mettől meddig kérem (gyerek 3 éves kora). Ha előbb vissza akarok menni, azt mondták, 30 nappal előtte kell jelezni. Gondolom még egy ilyen "levél", v kérvény. Így viszont nincs több levél, ha csak 3 éves korában megyek vissza.

Kérdés még (persz csak elviekben): mi van akkor, ha papíron visszamegyek dolgozni (pl. kiveszem a szabim, ami közalkalmazott lévén nekem elég sok nap), akkor elmehetek utána táppénzre ha terhes leszek? Vagy kell a 180 nap? (Mert nekem ha lenne még egy babánk, tutira vissza kéne menni egy kicsit, mert akkor átsorolnak, magasabb lesz a bérem és az alapján kapnék mindent.) Vagy ez a magánbiztosítós rendszerben úgyis megváltozik? (el tudom képzelni :cry: )

dkata
 
 


Kata :)
MOSTani rendszerben elmehetsz. Ha nem veszed ki a szabid is elmehetsz, gyesből is átmehetsz táppénzre, ha terhes leszel.

magánbiztosító :shock: szerinted MI tudjuk itt ilyenekre a választ? :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nem gondolok én már semmit :( ... de hátha. Nekem a visszamenés lényeg, mert csak akkor sorolják át a bérem (szerintem táppénz meg gyed-gyes alatt nem, de majd kikutatom).

dkata
 
 


Kata :D
akármelyik juttatást meg tudod szakítani, hogy visszamenj és átsoroljanak.
Viszont azt már én sem tudom, hogy ha dolgozol de nem 180 napot a magasabb bérrel, akkor utána mi lesz a jogalap.... úúúúútlom a tbs részt, szóval csak nagyvonalakban tudom én is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :)

Nekem nem kellet nyilatkozni semmiféle fizetésnélküliről :!: :?:

Kérdéseim is lennének :)
Fogmosásra mikortól kell szoktatni? Mert ugye már van foga és eszik mindenfélét is, szóval valamikor gondolom a fogápolást is el kell kezdeni. Most vettünk babafogkefét neki :) Az a tervem, hogy odaadom, hogy játszon vele fürdés köben, aztán mikor már jobban tudja koordinálni a mozgását és legaléább önállóan ül, akkor közösen fogat mosunk fürdéskor.

A másik, hogy a birsalmát vajon mikortól lehet neki adni? Kaptunk egy csomót és én nem szeretem, de hátha neki ízlene megsütve:)

Ja, és Balázs szerint semmi nem olyan finom, mint a meggyes krumpli :) Annyira ízlett neki, hogy nem győztem adogatni a szájába :)

Kép

wish
 
 


Wish :D
szuper ez a kép :) :)
fogmosás: amikortól van foga. Tök jól gondolod, én is így csináltam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, fogkrém akkor kell, amikor már köpni tud... az olyan 1.5-2 vées kor.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish!
Fogmosás: nekünk is van ujjfogkefénk meg babafogkefénk. Az ínyének is jó a dörzsölgetés, Bálint szereti. Neki most valami extrém módon fájhat, mert sokszor sikít és kapja be az egész öklét... :cry: úgy sajnálom.
Én Ádámnak is bőszen mostam a fogát, nincs is egyetlen rossz foga se, de amilyen nyugis gyerek, egy hintával sikerült szájbavágnia magát és az első foga kettétört. :cry: (Természetesen maradandó fog. VOLT.)

dkata
 
 


Kata: Mértem a gyermeket! Én csütörtökön szoktam mérni. Akkor, mint írtam: 5780 volt és tegnap 5980. Pedig úgy eszik ahogy írtam: éjszaka, reggel, délben: 150-180 tápszer, délután gyümi és este az istennek sem fogadja el a tápszert ezért pép és közben ami tápszert megiszik azzal alszik. Gondolom elég neki, hiszen azóta újra gyarapszik. És tényleg csak hidegen eszi. A gyümi sem kell neki csak ha egy picit hidegebb, hiszen az elején a hűtőből kivéve próbáltam egy kicsit enyhíteni. Igy szobahőmérsékleten eszi azt is.

Wish: :lol: :lol: :lol:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Orsi,
Meg tudnád adni a szemész ismerősöd elérhetőségét? Én is el akarom majd vinni Balázst fél évesen.
Ezeket a táskákat hol találtad? Bugaboo? Nekünk farmer a kocsink sport része, pont jó lenne hozzá! Most csak egy sima feketém van és nagyon szívesen lecserélném.

Pézsé,
Örülök, hogy végre eszik Petra! :D

Wish,
Naggggyon jó ez a kép!!! :lol:

Lányok,
Nektek hullott a hajatok a szoptatás alatt? Nekem kb. két hete kezdett és elég brutál módon. Vitamint már nem szedek, csak az az Aloe feleseket iszom reggelenként. Van valami jó tippetek? Azt hallottam, hogy ilyenkor semmi nem segít. :?: :?

A.

Kép
bandika
 
 


Pézsé :)
Örülök, hogy végre gyarapodásnak indultatok, remélem így már egy kicsit nyugodtabb vagy :)

Kata :)
Szegéyn ÁdDám, azért elég gáz egy első fogat elveszíteni. Gondolom fájt is neki,mikor elcsapta a hinta :(

Andi :)
Nekem is hullott a hajam, Balázsról (mellesleg én is Andi vagyok ;)) Folyton hajszálakat szedegettem. Elég volt megölelnem, aztán le kellet róla szedni 3-4 hajszálat :lol: Én elkezdtem szedni megint a gravidát, az segített vagy sem, de alég jól abbamaradt. Most már nagyjából normális.

Szerintetek azokat a pépeket (nestlé, milupa stb) amiket ajánlgatnak, hogy csak vizet kell önteni hozzá, lehet adni a babábak? Merthogy TEJpép, azaz van benne laktóz is, ami egy éves korig kerülendő lenne. Nem? Vagy ez valami feldolgozott állapot és nem lesz baja tőle?
A bébiételektől is rosszul vagyok, egy csomóban van cukor, meg olyan zöldségek, amik szerintem még koraiak. Biztos már hülyének néznek a boltban, hogy mindig fél óráig válogatom az üvegeket és elolvasom mindet :D
Mondjuk eddig egyszer kapott üveges ételt, amikor elúsztam a délelöttel, egyébként megcsinálom én neki inkább :)

wish
 
 


Wish :D
a tejpépben tápszer van, ugyanaz, mint amit a tápszeres babák isznak. IIes tápszer amúgy.
ha gondolod irass fel HA tejpépet, és azzal kezdjétek. Fiúk azt ették.
Üvegest én is fél óráig válogattam ált :D szóval ez normális.

Andi :D
szemész:
Padamed Szemészet dr. Sényi Katalin
Budapest
III. ker. Római tér 2.
+36 (1) 2423128

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hajhullás: nekem is hullik, mindenkinek hullik, mert a megváltozott ösztrogénszint miatt ami terhesség alatt nem hullott ki, azt most hullik.
sok ellenszere nincs.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Wish! Sinlac? Ezzel namcsak a laktózt, hanem a glutént is kikerülöd még... És elég fini, szerintem, én már tervezek egy tányérral belapátolni belőle. :lol: És főzelékek sűrítésére meg kekszhez is tudod használni (pl. majd sóska, ami úgy kívánná a cukrot, én majd kis krumpli, kis Sinlac - így csinálom, mert a Sinlac édeskés.) A gyerekorvos felírja a Sinlacot is.
Teszek recepteket:
http://www.gabimamiklub.hu/tudnivalok.php

dkata
 
 


bandika írta:Ezeket a táskákat hol találtad? Bugaboo? Nekünk farmer a kocsink sport része, pont jó lenne hozzá! Most csak egy sima feketém van és nagyon szívesen lecserélném.

nem bugaboo, ez egy amerikai pelustáskamárka. Az ebayen találtam.
70-90 eur attól függ, melyik modell.
(ha esetleg Neked is kell, akkor még az enyémmel emg tudjuk rendelni)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Wish! Bocs... :oops: hülyeséget írtam... Te tejpépet kérdeztél, én meg a gabonapelyhemre gondoltam :oops: (van a Milupának egy 7 gabonás pehely nevű, amit én sűrítésre akartam használni, de abban van glutén...) A téjpépben nincs, viszont a Sinlacban nincs tejpor, csak rizs és szentjánoskenyérmag. Bocs. :oops:
(Ma már 3x öltöztünk, és az ágyat + járókát is áthúztam... :cry: :cry: :cry: )

dkata
 
 


Orsi :)
Köszi, ezt jó tudni, akkor veszek neki. A Nestlé tejes rizspépet néztem ki, az finom lenne szerintem gyümivel.
HA-s tápzser van itthon (még a nyaralásra vittük, anyós megnyugtatására, hátha történik valami :D ), majd kipróbálom azt is, hogy megeszi-e.

Kata :)
Végül is gyümölcs mellé gondoltam sűrítésnek, arra a Sinlac is jó:)
A Brendonban láttam még egy kekszport, ami gluténmentes, szintén a gyümölcsök tartalmassabbá tételéhez.
Iratok fel a dokinkkal Sinlacot, ha megyek legközelebb.

wish
 
 


Wish :D
nem HAs tápszer, hanem HA tejpép.

anyós megnyugtatására :lol: :lol: :lol: ezen olyan jót nevettem... azon aggódott mi lesz, ha az eddig 4 hóanpja szoptatott ygereket most hirtelen nem tudod megetetni???

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


meg ha sűríteni kell, akkor pl. arra jó a kukoricapehely is, össze kell törni állni hagyni a gyümiben és mehet is... van belőle bio a DMben pl.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :)
Igen anyós mondta, hogy vigyünk, hátha... Mondjuk elsőre felhúztam magam rajta, de végül vittünk. Végülis biztosítást is kötünk, bár reméljük, hogy nem lesz baj. Bár gyanús nekem, hogy Horvátországabn is árulnak tápszert ;)

A kukoricapehely is jó ötlet :) És tejpép, nem tápszer értettem! :D A tápszert majd leviszem már az orvosnak, hogy adja oda egy rászoruló családnak.

wish
 
 


bandika,
én mióta szültem, szinte ki se volt engedve a hajam a tiédhez hasonló okokból... :cry: Állítólag szoptatás után majd megint szép lesz. Türelem. :roll:

wish,
hogy ti már miket tudtok! :P
Mi még mindig az almát nyammogjuk, 2 napja már adom a banánt is, de Norinámnak az se jön be. Úgy veszem észre, nem fogjuk nagyon elkapkodni az átállást... 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok Lányok
Pompi!
Visszavitte a férjem,de megkérem a pénzügyest,hogy küldje vissza mailbe és átküldöm neked!

Wish!
Nekem is a barátnöm mondta,hogy tegyek a gyümibe zab,kukorica,rizs,pelyheket!Mert azokbol van bio!De én még eddig nem raktam semmit!Ma elég sok almát megevett! :D Szerinted tegyek bele sinlacot?Mert én este két szopi között azt adok neki és nagyon szépen megeszi!Teljesen igazatok van,hogy be kell valamivel süriteni a gyümölcsöt mert ugy üresen nincs tul sok kaloria benne!
Nagyon jo a kép!!
A meggyet megfözöd?

Kata!
Elmentettem a recepteket!
Nagyon jok!De pl a gesztenyét hogy kell megpucolni? :oops:
Mert én szoktam sütni de egész éjjel ázik és mire bevágom a tetejét kék zöld a kezem! :(
Szegény Bálint és szegény te! :( Ez a szemét hányás!!! :(
Szerinted a sinlacot lehet többször is adni?Mert én csak este adom!
Tegyek a délelötti gyümibe is?Megeszi az almát de nem ugy szépen mint este a pépet,fintorog szegénykém és ugy forgatja a kis szájába....! :? És persze ahogy fogdossa a tányért és azzal van elfoglalva ugy kanalazom a szájába!Magátol nem nyitogatja! :roll:
És este nem eszik tul sokat a pépböl,de ma megmérem mennyi az annyi.....?!

Orsi!
Hogy van Levi?
Ma Marci is itthon maradt mert reggel érezte a torkát de ugy néz ki talán nem lesz beteg!Inhalátorba:paxirazol sooldat,berodual, egy kis pullmikort reggel belélegezve ,oscillo és remélem ennyivel megusszuk!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pompi!
Hogy állsz a mozgással?
Elkezdted?
Az én hajam is hullik de nem ugy mint Marcinál ugyan is most vasat szedek!Állandoan össze van fogva mivel nagyon hosszu! :?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
Levi jól van. Tegnap délelőtt volt láza, azóta meg semmi baja.
bízom ezzel vége is van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: