Új privát üzeneted érkezett!

Niki,

Ne aggódj, nem lesz semmi baj, mert ha valami nem stimmel, akkor ugyis megindítják a szülést. Ebben 100%-ig biztos vagyok.
Nem hagyják, hogy baj történjen.

Jaimee,

Jó pihenést kívánok, és persze jó vásárolgatást. :lol: :lol:

Olik,

Tündike lesz a kiscsajszi neve, vagy csak tündikének hívjátok más értelemben?? :lol: :lol:

Betsy,

Ennek a gyógyinak a nevét én is felírom, hátha szükség lesz rá. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Remélem igazad van.
Hát mindenesetre, holnap kiderül, hogy minden rendben van- e.
Mondjuk ficánkol rendesen, és én érzem, hogy jól van!
Vendég
 


Olik!!!!

GRATULÁLOK!!!!
El is felejtettem, el vagyok foglalva a saját bajaimmal. :oops: :oops: :oops:
Csodálatos, hogy kislányotok lesz!
:wink:
Vendég
 

 
 

Niki,
fel a fejjel, biztos nem hagyják, hogy baj történjen!!!

Olik,
gratula a kiscsajhoz!!! :D Ti milyen mószerrel hoztátok össze?

Jaimee,
megnéztem én is a képeket az iwiw-en, szép nagy pocid van már. :wink: Jó pihenést és vásárolgatást!

Nálunk is minden rendben, szépen fejlődik a babókánk. A hosszát nem mondták, nem is kaptam most képet, csak annyit tudok, hogy ma vagyok 9+0, de az UH szerint 9+1. Múltkor pedig 7+0 voltam, az UH szerint pedig 6+5. Akkor most mi van? Melyik a helyes érték? Létezik, hogy már annyit nőtt, hogy nem lehet megmondani a fogantatás időpontját?

A táblát átjavitottam, ime:

Kép
sirkici
 
 


Bibi,
neked is hatalmas gratula a sztárfotóhoz. Ugye milyen jó egy ilyen képet kapni? Olvasom, hogy rókakoma nem kerül el, sajnálom. De legalább biztosan tudod, hogy jól van a babó.
Neked irjak be valamit a táblába?
Ja, és gyere többször, két wc ölelgetés közben pont birsz irni... :wink: :D
sirkici
 
 


Íme a pocak...
Kép

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Bibi!
Gratulálok a kis pocaklakóhoz! Sztárfotó készült róla.

Olik!
Gratulálok a kislányhoz. Remélem igazad lesz, és kész lesz a babaszoba. Nagyon jól haladnak a kőművesek. Holnapra már kész lesz az összes tartófalunk. :lol: Jöhetnek rá a gerendák... :wink:

Sirkici!
Hogy vagytok? Émelygés? Étvágy?

Jaimee!
De jó neked, már vásárolgatsz... Irigykedünk. :wink: Gyere amilyen sűrűn csak tudsz. Jó pihenést!

Niki!
Ne aggódj, nincs semmi baj a babával. és a héten tutira megszülsz. Nagyon drukkolunk neked.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 



Niki: Köszi szépen :D
Ne aggódj! nem hagynak, hogy baja legyen bármelykőtöknek! Látom nagyon eleged van már, de az idegeskedéssel és türelmetlenkedéssel nem teszel jót se magadnak sem a babádnak! Na meg nem is segíthetsz, csak ingerled magadat. Próbálj lenyugodni, szülésnél is rengeteget számít, hogy észnél legyél, erőre lesz szükséged!!!

Chris: Szépen alakul már a pocikád!!! :wink: na meg az elefántocskád is közeledik a félhez :lol:

Sirkici: Ezek a mérések sem egyformák: pl. tegnapi uh-n kétszer indította a gépet és kétszer mérte le. 1 hét különbség jött ki és súlyban is majdnem 20 dkg.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Judy: Tünde lesz a neve és tündéri kislány lesz Ő :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt!

Chris,
jaj de aranyos pocid van. Éppen nézem, hogy 4 héttel vagyok lemaradva tőled, és ha már akkor nőni fog a pocim, akkor már nem sokáig hordhatom a nadrágaimat... Habár én már igy is tehénnek érzem magam, meg úgy érzem, hogy nőtt is a pocim. De a centi szerint még nem.
Én jól vagyok, émelygés ugyanúgy van, van, amikor nagyon, van, amikor kevésbé. Étvágyam mostanában szörnyű, ha el is megyünk venni kaját, nem tudok mit venni, mert semmit sem kivánok. Már én sem tudom, hogy miket szoktam enni.
Nálad elmúltak már ezek a panaszok? Fáradtság nálad volt, vagy van még? Engem az irritál a legjobban, nagyon akadályoz a mindennapi teendőim elvégzésében, reménykedem, hogy 1 hónap múlva szűnni fog.

Olik,
értem. Hát érdekes ez az uh is, főleg, hogy ugyanakkor mérte és 1 hét különbség... :shock: az nagyon sok. De végül is nem sok variálni valóm van, úgyis 4 nap volt lehetséges a fogamzásra, hiába mutat akármit is az uh.
sirkici
 
 


Olik!
Köszi! :lol: Tényleg nő a pocim, vagyis változtatja az alakját. Mindig úgy képzeltem, hogy olyan kis jó alakú kismami leszek, akinek a pocija nő, de sajnos nem olyan családból származom én.... :lol: :lol:

Sirkici!
Köszi! :wink: Szerintem neked is nőni fog, és már 4 hét múlva nem nagyon férsz bele a régi nacikba. Én már a szabadidő nacikat is lecseréltem, mert nyomta a pocimat. Ez a nem kívánok semmit még egy darabig kitart. Még időnként nálam is előjön. Fáradtság volt, de szinte csak este. Már 8 körül kívánkoztam az ágyba, de 9 után tényle le kellett feküdnöm, mert addigra már elviselhetetlen volt a hányinger. Gyorsan el is aludtam, és akkor már nem éreztem. :wink: Neked is este van inkább hányingered? Gondolom délutánra vagy inkább fáradtabb. Kitartás! De még nem hánytál ugye?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Tegnap vendégül láttuk férjem nagypapiját és egész napos programra sikeredett...Sajnos nem tudtam nagyon alaposan vissza olvasni.. :oops:

Olik: gratulálok a kislánykához!! :D

Christell: édes a pocid! :D

Jaimee: én is mindjárt megnézem az iwiwen a pocidat! Nekem még mindig stagnál a súlyom, ezért egy kicsit aggódom, bár lemértem és nőtt nagyot....

Lányok: a mozgásokat hogyan kell nézni?? Ilyenkor mennyit kell moozognia a drágámnak??? Mondjuk nem egy nagy bírkózó, de paramami előjött ismételten belőlem...De jó lenne, ha lenne egy uh gépem itthon...A CTG meg annyira messze van még...

Niki: most már tényleg tényleg pár nap van hátra!! Kitartást! :D

Mindenkinek szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Chris,
igen, inkább este jön elő a hányinger, de van, hogy egész nap (az a ritkább). Még nem hánytam, ebből kifolyólag gondolom, nem is fogok már. És igen délután vagyok fáradt, pont amikor csinálni kellene valamit. Máskor ha aludtam véletlenül délután, akkor hajnalig fent voltam, forgolódtam, stb. most meg tegnap is elaludtam délután egy jó 2 óra hosszára, és este 10-kor megint húztam a lóbőrt. De hősiesen kitartok, elvileg már csak 1 hónap és szünnek a tünetek... :D
sirkici
 
 


Képzeljétek, ha minden igaz, akkor jövőhét végén meglesz a kisbútor! Mondjuk pont idejében....Húúú, annyira várom már a kiságyat és pelenkázót....A szönyegre meg még mindig várni kell....

Most hívott a szülésznő is: 1. CTG október 17. Micsoda fejlemények.... :shock:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sirki: nálam az volt az érdekes, hogy nőtt látványosan a hasam, viszont súlyra az első 12. hétben nem híztam....Nekem már egészen az elejétől kismama nacit kellett hordanom, mert minden nyomta a pocimat... Tegnap voltam a Brendonban, majdnem elcsábultam kismama ruhákkal kapcsolatban, de próbálom kihúzni, hogy most már ne kelljen többet venni... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Betsy! A kép a 27. , az uh a 30. héten készült. Hogy szalad az idő!

Olik! Akkor a druszámnak különösen szorítok!

Christell! Nagyon szépen növögettek! Csak így tovább!

A babyoutlet honlapját én is rendszeresen nézegetem! Én a Brendontól tegnap kaptam hírlevelet, hogy mivel Miskolcon új helyre költöznek, 15-30-ig nagy akciók lesznek!

Heni! Én rendeltem Kismama magazinból szabásmintákat, de attól félek, mire megérkezik, már nem lesz rá szükségem.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az ultrahangról, hélistennek a babával minden rendben.
Sajna a vérvételt csak holnap tudom elintézni. :(
Holnaptól minden nap Nst- re kell járnom.
A dokim megvizsgált, bő 1 újjnyira vagyok nyitva, és megígérte, hogy ha nem születik meg a héten akkor kicsalogatjuk máshogy a jövő héten, de szerinte a héten meglesz.
Na már én az ilyenekben nem hiszek...
Majd ha megindúl a szülés.
Viszont kicsit, most engem féltenek, tegnaptól annyi víz ment a lábamra, hogy teljesen egybe van a combom a lábszárammal, és teljesen eltünt a térdem.
Rémesen néz ki, a doki azt mondta ilyet még nem látott.
Most attól félnek nehogy trombózist kapjak, vagy nehogy a szivemmel baj legyen.
:? :?
Kicsit megilyesztettek.
Már 4 hete folyton be van dugúlva az orrom azt hittem a megfázás miatt, de nem valószínűleg ez is a víz miatt van.
Nem állnak valami fényesen a dolgaim...
Vendég
 


Heni,
akkor hamarosan rendezheted a szobácskát. :D

Niki,
nyugi, mert igy sosem fog megszületni Domi baba. Elhiszem, hogy már nem tudsz hinni az orvosoknak, de fel a fejjel, nyugi, és akkor jönni fog. Szerintem az az orvos volt a hülye, aki azt mondta, hogy előbb fog születni. Ha ezt nem mondják, akkor még mindig nem idegeskedsz ennyire, és...
sirkici
 
 



Halihó!

Niki: Az nagyon jó, hogy a babátok rendben van. A vizesedést sajnálom, ha ilyen ijesztő, akkor miért nem lépnek semmit? Sajnos ilyennel még nem találkoztam, még az ismerőseim között sem :roll: Kitartás!!!

Omni: Igen, bővítjük majd a Tündik csapatát :lol: Ez a név nagyon tetszik, már Zolcsira várva is Tündike lett volna, ha kisasszony született volna :wink: Nálatok eldőlt már a név?

Sirki: Én is nagyon fáradékony voltam az elején, émelygés egész napos volt. 14 hetesen megszűnt, azóta szuper 8)
Most kezdtem kívánós lenni, érzem, hogy egész napot ehetnékem van :oops: Mi lesz ebből? Jajjajjajjaj :oops:

Heni:Én is vennék új kismami ruhákat, de minek? Mindig az van előttem, hogy szülés után még talán 1-2 hónapot tudtam hordani, aztán egyszerűen leestek rólam. Pedig nagyon csini kis rucikat láttam :?

Holnap megyek TG-re aztán meg nődokihoz. Jó zsúfolt napom lesz :roll:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,
nyugi, te nem hiztál sokat, nem lesz gond a kivánósággal! :D
sirkici
 
 


CHRISTELL: Aranyos a pocid, szerintem pont ekkorának kell lennie ennyi idősen ;)
NIKI: Az UH-on mit mondott a doki, mekkora most Domi?
HENI: Sajna nem tudom, hogy a mozgásokat hogy kell figyelni, és hogy hányszor kellene érezned egy nap. Bence egész nap rugdos, szünet nélkül.. ;)
OLIK: Mekkorák voltak Tündi méretei az UH-n? Vagy leletet se kaptatok, csak majd a jövő héten?
OMNIA: Köszi! Akkor tényleg nagy lesz a kishölgy :)
Vendég
 


Niki!

Sokat gondoltam rád és nagyon örülök, hogy minden rendben! Kiváncsi vagyok, hogy meddig húzod még!
Én holnap megyek a második nst-re, kivi vagyok mit mond a doki.
Tegnap volt egy jóval erősebb görcsöm, aztán még pár gyengébb, de el is múlt. Pedig már azt hittem, hogy menni kell.
Na sebaj, a mai napot leszámítva még van 18 napunk. Előbb-utóbb csak kibújik.
Remélem neked hamarabb meglesz!
Kitartást és könnyű szülést kívánok!!!
Vendég
 


CHRISSYY: Majd holnap várjuk a beszámolót az NST után! :lol:
Vendég
 


Heni!
De jó, hogy már rögtön kész a babaszoba! :wink: Most már nekem is kéne vennem kismami nacikat. Te hol vetted őket? Nem tudsz olcsó helyet?

Omni!
Köszi! :wink: Igyekszünk növögetni.

Niki!
Nagyon drukkolunk, hogy mostmár mielőbb megszülessen a babukád. Szerintem most már mindkettőtöknek jobb lenne, ha idekint lenne. De főleg neked.

Olik!
Drukk holnapra!

Betsy!
Köszi. :wink: Nekem kicsit nagynak tűnik, de ez biztos a felesleges kilók miatt van. :oops: :?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Betsy!

Ha addig nem kell menni, mindenképpen írok, hogy mi volt és mit mondott a doki.
Vendég
 


Chrissy, Niki: rajtatok a világ szeme! :lol: :wink: Nagyon szorítok, hogy könnyű és problémamentes szülések legyenek! Persze magamnak is ezt kívánom :lol:

Christell: amiket én vettem, azok a 2 in 1-ból származnak 90%-ban. A maradék a Mammolából..Sajnos nem mondhatni valami olcsónak...Viszonta 2 in 1 outletje nagyon szupi...Vannak felsők 2000 ft-tól... Ha gondolod, van egy fekete nadrágom és egy farmerom, amit szívesen odaadok, mert már régóta nem jók és kénytelen voltam újat venni... Hányas a méreted?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Köszi Heni!

Már neked sincs sok vissza! Mi gyorsan megszülünk a Nikivel, aztán te leszel a következő!
Neked is gyors és problémamentes szülést kívánok! Mi lesz a kisfiatok neve? Jól emlékszem, hogy fiatok lesz?
Vendég
 


Jó reggelt!

Chrissyy: kíváncsi vagyok a mai fejleményekre! :D Köszi :wink: Igen, kisfiúnk lesz, de még mindig nem döntöttünk a nevével kapcsolatban... A Ti kisfiútokat, hogy fogják hívni?

Látjátok, már csak 39 nap van hátra :lol: :lol: ?!

Lányok, szerintetek az ajakherpesz okoz valami gondot a babónál...Tegnap kijött a számon.... :cry:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Még mi sem tudjuk, hogy mi legyen a neve, pedig elvileg bármikor beindulhat a szülés!
Vendég
 


Sziasztok!
Túlvagyok a laboron. Szörnyűek ezek a kódszámok!De remélem ez a hbsag már megérkezik!

Niki! És nem tudnak csinálni valamit azzal a sok vízzel?

Olik! Kitartást a vizsgálatokhoz!
Még nem tudjuk a nevét. Jelenleg a Dóra és a Márta vannak műsoron.

Chris! Én a C@A-ban fogtam ki jó ki nacit. Ha ismersz egy jó varrónőt, lehet olcsóbban megúszod! Én varrogattam magamnak.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Heni!

És miből lehet választani nevek terén?
Nálunk Martin vagy Patrik, de a Martinra szavazott eddig mindenki.
Vendég
 



Sziasztok!
Megvolt a TG, kora délután meg megyek nyődokimhoz.
Most már +6kg tartok :lol: Zozival ilyenkor már +10 volt rajtam :oops: meglátjuk mi lesz a vége.

Betsy: Kétszer volt mérve Tündi baba : az elsőnél 70-80dkg mérte, szerintem az nagyon sok. A leletet második mérés után adta ki, rajta ez van:
Bpd: 6,04cm
Hc: 17,6cm
Ac: 17.3cm
Fl: 4.6cm
A baba súlya: 606gr +/- 41 gr.

Omni: Márta nekem is nagyon tetszik, második kislány névként szerepelt nálunk :wink:

Niki: Még egyben???


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Készülődök és nemsokára indulunk nst-re!!!

Ha még nem kell menni, akkor nst után jövök!
Vendég
 



Chrissyy: Hajrá!!!Minden lehetséges :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Olik: +6 kg az tök jó! Ügyes vagy!

Omnia/Chrissyy: Akkor megnyugodtam. Név dolgában nálunk sincs végeredmény... :oops:

Heni: Lassan egy hónapon belül leszel! :D :D Szupi, mindjárt jön a bababútor! :D :D A 28. hét után napi 10 babamozgásnak kell lenni, de ez is egyedi, kolleganőmé csak este mozgott. Nekem sokat mocorog, úgyhogy emiatt nem aggódom egyelőre. Van hogy bealszik és akkor órákig semmi, máskor pedig csak úgy hullámzik a hasam. Tényleg, Heni, befordult már a pici, ugye? Nem emlékszem, hogy írtad volna....

A 2 in 1 nálunk riasztóan drága, 7000 Ft körül vannak felsők!!! :shock: :shock: Amúgy 4000 ért lehet kapni máshol.

Chris: A C&A tényleg jó ruhában, én a fél készletet fel tudtam volna vásárolni. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, minden rendben. annyit és akkorákat kalimpált a kis Martin, hogy még a nő is röhögött. Folyton elrúgta a vizsgálófejet.
A méhszáj bő egy ujjnyira van nyitva és megy el a nyákdugó.
Majd ha akar, akkor beindul. Fájdogál a pocakom, de nem vészeses. Igaz jó helye van bent, nődögéljen még! Csak már olyan türelmetlenek vagyunk!!! Nagyon mennénk már szülni! De majd a kis drága jelez úgyis! Egy hét múlva kell megint mennem, ha addig nincs semmi.
Vendég
 


Heni!
Köszi! Aranyos vagy, de szerintem nem lennének rám jók a nacik. Kb. 46-os a méretem. Már csak 39-et kell aludnod, és a karaodban tarthatod a babukádat. Gondolom már nagyon várod.

Omni, Jaimee!
Jó ötlet a C&A. Benézek a hétvégén, hátha kapok nacit.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Lányok, nem vagyok pár napig, erre már majd mindenki szülés előtt áll? :lol: :lol: Nagyon drukkolok Nektek, csuda izgi!

Én még mindig rókakomával küzdök, hol vannak már azok az émelygős napok.....most már napi rendszerességgel tálalok, elég durva, de azt olvastam, ez a 8.-9. hét a legbrutálabb, szóval ehhez tartom magam, és nemsokára jobban leszek!

Remélem, jövő héttől többet tudok már jönni, addig is pussssz Nektek!

( Nov. 7 genetikai UH, ha megkérlek, Sirkici, cseréld le a kérdőjelemet :)
Vendég
 


Chrissyy,
akkor jó kis ficánka baba. De az a jó! :D

Bibi,
igenis, beirtalak a táblába. Már vártam, hogy jelentkezz, de persze mivel a rókákkal küzdessz, nem gond, de remélem hamarosan elkergetek őket melegebb égtájakra, és akkor tudsz jönni többet! :D

Omnia,
esetleg neked valami beirnivaló aktualitás a táblába???

Kép
sirkici
 
 



Sziasztok!

Niki: Nagyon hallgatsz! Szerintem itt már van valami :wink:

Jaimee: SZIA!!! 6kg nem rossz, de így is bálnának érzem magamat. Apuci meg mindig azt mondja, hogy milyen szép kismami vagyok, neki nem létezik csúnya kismama :lol:

Ma elutazunk Ungvárra, meglátogatjuk nagypapámat, tesómat, keresztfiamat és testvérét, elmegyek Mami sírjához.

Tegnap voltam dokimnál, hát vannak problémák ( a picike rendben van!!!)
Egyrészt van lágyék sérvem, ezért fáj is dagad ott. Szülés után meglátjuk, hogy kell e kezdeni valamit vele.
A visszerem annyira csúnya, hogy még ő is megijedet :? Most konzultálni fog egy érsebésszel, hogy nézze meg és vérhígítót kell majd szúrnom szülésig és gyermekágyi korszakban :( Trombózis veszélye miatt.


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik!
Nem örülünk a nem éppen jó híreknek. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Nem vagy Te bálna, tényleg csini kismami vagy.

Én is bálnának érzem magam, de Apa szerint csini vagyok. És mióta terhes vagyok, hihettlen, hogy milyen sokszor szeretne kekszelni. Nem értem... Más az illatom, vagy miért?
Lányok!
Nálatok is így van? Vagy Apa veszett meg egyedül? :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Olik,
hát ezek nem jó hirek, de szerencsére a kicsi rendben van. Tudom, ez nem nagy vigasz, de rendben lesz minden!

Chris,
én is bálnának érzem magam, minden szorit, stb., de apa szerint meg jól nézek ki. Habár ő kekszelni nem nagyon akar, fél, hogy nehogy baja legyen a babónak. Pedig mondtam neki, hogy nem lesz, de akkor is. Pedig mielőtt terhes lettem meg volt őrülve, hogy mi lesz majd vele, stb. Most meg itt van... Ki érti ezeket a férfiakat?! Nálunk ő teljesen megváltozott, produkálja a terhességi tüneteket, édességeket zabál (amit előtte nem is igazán szeretett), ha én nem birok valamit megenni, akkor ő sem vesz magának... Teljesen elmentek nála otthonról. De imádom, mert nagyon figyelmes! :D
sirkici
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki mik azok a retikulocyták? Olyan a laboreredményem , mint a csillagos éjszaka. Ettől függetlenül szerintem nem lett rossz.

Olik! Jobbulást kívánok. És nagyon szép utat! Nem kell sokat várni a határon?

Chris! Szerintem teljesen rendben van a dolog. :wink: Sajna mi le lettünk tiltva. :cry:

Sirkici! Okt. 17. vagy 18. NST. Okt. 25.UH.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Niki! Hol vagy? Örülhetünk már?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Niki!

Merre vagy? Csak nem babázol már? Adj vmi jelet!!!
Vendég
 


Kép
sirkici
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

Niki,

Légyszi adj valami hírt magadról, biztos már babázol. :lol: :lol: :lol:

Omnia,

Fogalmam sincs mi az a retikulocyták, de a neten tuti fent van, én is mindig kutatgatom a csillagokat a laboreredményeim után. :wink: :wink: :wink:

Olik,

Jó pihenést és kellemes utat kívánok. :lol: :lol:
És nagyon vigyázz magadra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Omni: sajnos én sem tudom, hogy az mit jelenthet, de ha orvos nem mondott rá semmit, akkor szerintem ne törődj vele..Egyébként nekem is eléggé csillagos szokott lenni a labor leletem...

NIki: nagyon kíváncsi vagyok, hogy mik történnek nálatok :lol: :wink:

Olik: sajnálom a rossz híreket! Viszerem sajnos nekem is nagyon csúnya, ráadásul tiszta víz és narancsbőr a két lábam, szóval emiatt én is el vagyok keseredve...De abban bízok, hogy a babóka megszületése után minden jobb lesz...Addig úgy sem lehet túl sok mindent tenni...Max krémezgetni és sétálgatni....

Ma megyünk családi ebédre, mindenkinek kellemes hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Nikiről semmi hír? Akkor ez már hírnek számít?

Heni!
Kellemes családi ebédet!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Bíbi: Nekem is a 8. héten volt a legdurvább! Kitartás! Nekem még most is van émelygés. :lol: :lol: :lol: De neked el fog múlni, csak nekem ilyen a formám. :lol:

Olik: Gratula a 25. héthez! :D

Omni: Elvileg a ref. értékeket nem kismamákra szabták. :wink: Ha a dokid nem jött izgalomba tőle, akkor nyugi!

Heni/Chris: Együtt megyünk UH-ra 24-én! :D

Heni: A vizesedésre nem jó, ha felpolcolod a lábad?

Judy: Hogy vagytok?

Sirki: :D :D De aranyos Apa! Első trimben nem árt az óvatosság a kekszel. :D

Heni: Hm...én is egy fincsi családi ebédre vágyom, ahol halálra zabálhatom magam. Húslevesre vágyom és rántott csirkére uborka salival, semmi extra...

Braxton-Hicks nincs senkinek, lányok??? Én most kezdtem el, azt hiszem... :? Vissza is álltam a MagneB6-ra, sokáig már úgysem szedhetem.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?