Új privát üzeneted érkezett!

Ja, azt nem írtam, ezek Hipp kajcsik,de gondolom a kakira nemhippben is ugyanígy hatnak ezek a zöldséggyümölcsök.
Z

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Maci2
Ez aztan termes rendesen! Orom volt olvasni! Kép
Az alvast nem en csinalom,szerintem ezt apjatol orokolte, aki barmikor, barmilyen korulmenyek kozt el bir aludni. Nem akarom elkiabalni,de ha Jazmin du. 5ig alszik, este ugyanugy elalszik 8kor, mintha egesz nap nem durmizott volna. Ahogy olvasom itt a helyzeteteket (tobbeket) nem is merem leirni. Nagy mazlink van!!! Kép
Legkondi! Kép Szupi!!!!
Albirol meg semmi hir, szerintem jul. 1 lesz belole. De mar nagyon be vagyunk sozva! Foleg,hogy aruljak a fejunk felol a lakast es szinte folyamatosan jonnek megnezni. Mar megbeszeltuk uzletkoto csjazival,hogy heti1 idopontot valasszon ki es gyujtse ossze az erdeklodoket!
Ma rakerdeztem doki neninel az ulesre.Azt mondta,ha nekem dol, akkor ulhet, de amugy ne nagyon. Ha majd fogrolodik es elkezd kuszni-maszni, akkor mar lehet. Pedig Jazi is olyan ugyesen ul!
A kepek nagyon jok! A hajhuzogatos tetszett a kegjobban! Kép

Heni
Szerintem is nyugodtan menjetek el! Neha kicsit ki kell kapcsolni.

Zsuzsi
Azt hiszem ezt a rucit kicsit meg besullyesztem a szekreny melyere. Enyhen bokaig er! Jazinak pedig a mini jobban all. Szexybb!!! Kép
Nem eszek zoldbabot, mert Jazi ordit tole ,mint a sakal Kép Multkor kiprobaltam, hatha... Nem kellett volna!Kép Borsobol nalunk is eleg par szem ,es kesz a koncert musor. Kép
Milyen az a csicseriborso salata? En csak fozeleknek gyartottam meg megboldogult babatlan koromban.

Myssnia
En sem lattam rajzot. Nincs nalatok nagyon meleg? ....Kép Kép Kép

Kangi
Gratulaltam mar a vizsgadhoz, vagy csak akartam? Ha nem, hat GRATULALOK!

Spicces Momo
Meg nem dolt el semmi! Kép Szoval meg megvan az esely az irigykedesre. Kép Vettem ma furdorucit, biztos ami biztos (tegnap vettem eszre, a regibe kihalt a gumi, pedig ugy szerettem Kép )

Franyo
Kitartas!!! Nagyon szoritok, hogy hamar-hamar tul legyetek ezen a korszakon!!

Zulu
Koszi a tablakat! Bar minket meg nem erint, de lassan jol jonnek majd!
Boldog Szulinapot!!!! Kép

Lanyok
Ma du. Apa betegen bedolt az agyba aludni, kiscsaj a sajatjaba. En is megprobaltam aludni, de nem jott ossze. Igy szedtem a satorfam es elindultam vilagga. Vettem furdorucit (2 alsoja van, lattatok mar ilyet? Tok poen!) es talaltam egy turit,ahol a babapolokat 100Ft. ert adjak! Vettem vagy 6ot+1 rugit+nagyon edes pizsamat Jazinak. Mar tisztulnak is a mosogepben. Mikor haza ertem, kis csalad meg ugyanugy durmolt. Mondtam Apanak,hogy ezentul a szombat-vasarnap du.om szabadda akarom tenni!!! Kép Jazi meg mindig durmol...de inkabb nem irom. Ugye nem haragszotok, hogy ilyen jo kiscsaj? Neha le sem merem irni! Kép
Sulydicseretet koszonjuk, nem direkt nyomom am bele a tapot! Kép Magatol hizik..
Adria- meg barmi lehet!?!? Kép
Na lelepek, elpakolok, vasalok.

Norka es ebredezo Jazmin
norkini
 
 


Myssnia,
En lattam a rajzot! Persze itt is meleg van! Kép

Gyuri tok ugyi volt ma, bilibe pisilt, kakilt, mar orultem, hogy holnaptol nem kell pelus, erre Dani szol, hogy bazi budos van...

Maci2,
Mit csinalt Roni amig te olvastal? En a napi termest alig gyozom kovetni, ha lemaradok keptelen vagyok utolerni magam!

Momo,
Lehet, hogy akkor en most nekiallok borozgatni? Vegulis okom az volna ra, csak attol tartok begyujtenek magamnak egy Gyes-alkoholizmust!

Csucsuka,
Jok a kepek!

En is teszek fel nehanyat (sajna ismeretlen okbol nem lett eles a termes, mi a fenet rontok el?)

Gyuri a macijaval ebredes utan:

Kép


Kezd ebredezni:
Kép

A fiaim:
Kép

Miki a Fradi-macival, amit Gyuri Lacilacinak hiv:
Kép

Szol a radio, Gyuri meg tancol:
Kép

Meg mindig:
Kép

Lefenykepeztem magunkat:
Kép


Hazajott apjuk: keddig szivunk, nincs kocsi! Ibolyam nincs, hogy most akkor mi lesz, raadasul a gatyank ramegy (kb. egy kozepes fajta digitalis fenykepezo ara)...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Zsuzsiiiiiiiiiiii,
de édesek ezek a képek!!!!!!!!!! Mind! Még-még, kérünk még macis meg mindenféle képeket! KépKépKép Részvétem a repülõtéri kaland miatt Kép!

Norka,
drukk, hogy összejöjjön az adriai utazás, és hogy a párod meggyógyuljon!!! ++++++++++++++++
Dehogyis haragszunk, tök jó, hogy Jazi ilyen rendes (Jazi vagy Jázi??? sose tudom...)!

Zulu,
én szívesen adok egy évet hozzád, de a táblában nem szerepel a mama kora, csak a gyermekecskéké KépKépKép
DE akkor most ezt küldöm neked:
Kép

Viszont, az ötlet nem rossz, tegyük be a táblába a mamák korát? Vagy ez maradjon titkos adat???? Kép

Mindjárt küldök táblát is, mert képzeljétek: ALSZIK A GYERKÕC!!! Kép

Pusz
Franyó
franyo
 
 


<pre>
Anyuka Baba neve Baba szülinapja Baba születési adatai Baba kora Testvérkék
Manó Emma 2002.10.10 3400 g, 51 cm 34 hét + 1 nap Elsõ baba
Zulu Anna Sarolta 2002.12.02 3500 g, 55 cm 26 hét + 4 nap Dávid (2000.09.30)
Rekababa Réka 2002.12.12 3640 g, 56 cm 25 hét + 1 nap Elsõ baba
Zsuzsó Dana 2002.12.14 2900 g, 54 cm 24 hét + 6 nap Elsõ baba
Virga Levente 2002.12.19 3800 g, 59 cm 24 hét + 1 nap Elsõ baba
Andy78 Márk 2002.12.27 3660 g, 55 cm 23 hét + 0 nap Elsõ baba
Orsoly László 2002.12.30 3950 g, 55 cm 22 hét + 4 nap Elsõ baba
Gombolyu Lili 2002.12.31 3530 g, 55 cm 22 hét + 3 nap Elsõ baba
Kakukkfû Emma 2003.01.03 3470 g, 52 cm 22 hét + 0 nap Elsõ baba
Heni1979 Dorina 2003.01.17 3822 g, 51 cm 20 hét + 0 nap Bence (2000.11.09)
Timici Bence 2003.01.22 2900 g, 51 cm 19 hét + 2 nap Elsõ baba
Gombóc Zsombor Viktor 2003.01.28 3350 g, 52 cm 18 hét + 3 nap Elsõ baba
Nyúlandi Maja Adrienn 2003.01.31 2900 g, 52 cm 18 hét + 0 nap Elsõ baba
Norkini Jázmin Sarolta 2003.02.09 2600 g, 48 cm 16 hét + 5 nap Elsõ baba
Zsuzsi74 Miklós Benedek 2003.02.11 3460 g, 54 cm 16 hét + 3 nap Dani (1992.07.05) és Gyuri (2000.11.02)
Miszike Rebeka 2003.02.15 3590 g, 54 cm 15 hét + 6 nap Elsõ baba
Myssnia Szilárd Márk 2003.02.20 4050 g, 59 cm 15 hét + 1 nap Elsõ baba
Kangi Julianna Angéla 2003.02.23 2700 g, 48 cm 14 hét + 5 nap Elsõ baba
Franyó Anna Virág 2003.02.24 3000 g, 54 cm 14 hét + 4 nap Elsõ baba
Manó2 Dorottya Rebeka 2003.02.25 3100 g, 53 cm 14 hét + 3 nap Elsõ baba
Judó Hunor György 2003.02.26 3900 g, 56 cm 14 hét + 2 nap
Momo Adrienn 2003.03.03 3200 g, 53 cm 13 hét + 4 nap Timi (2001.10.08)
Regli Lilla Regina 2003.03.11 3800 g, 56 cm 12 hét + 3 nap Elsõ baba
Zsurló Hajnal Anna 2003.03.15 4320 g, 54 cm 11 hét + 6 nap Elsõ baba
Beu Lõrinc 2003.03.19 4450 g, 62 cm 11 hét + 2 nap Elsõ baba
Maci_2 Veronika 2003.03.23 2670 g, 50 cm 10 hét + 5 nap Elsõ baba
Csucsuka Anna Zsófia 2003.03.31 3900 g, 53 cm 9 hét + 4 nap Danó (2001.06.24)
Urszila Júlia 2003.04.09 3200 g, 50 cm 8 hét + 2 nap Andris (1994.05.07) és Zsuzsi (1996.06.18)
Leszter Petra Jázmin 2003.04.09 3600 g, 56 cm 8 hét + 2 nap Elsõ baba
Toffifee Zsombor 2003.04.22 4050 g, 54 cm 6 hét + 3 nap Szandi (1997.08.05)
Anyakati Véda 2003.04.24 3650 g, 55 cm 6 hét + 1 nap Dániel (2000.05.14) és Sára (2001.12.17)
Dinihe Szonja 2003.04.25 3700 g, 57 cm 6 hét + 0 nap Bianka (1994.02.11)
Snoopy Levente 2003.04.27 3100 g, 53 cm 5 hét + 5 nap Zsombor (2001.05.30)
Andi Dániel 2003.04.28 3200 g, 55 cm 5 hét + 4 nap Elsõ baba
Márti Vilma 2003.05.29 3480 g, 55 cm 1 hét + 1 nap Ármin (xxxx.xx.xx)</pre>


Ja, és Zulu,
köszönjük a Hipp-táblákat!!!

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Zsuzsi
Halali kepek!!! De tenyleg. Kép

Franyo
Jázi...Kép
Koszi drukkot.Apa kicsit jobban van. Nala legjobban az alvas hasznal. Azert dugtam agyba du.! Holnap kiderul,hogy megyunk-e. Mint nalunk minden, az utolso pillanatban! Kép
Jo,hogy alszik a kiscsaj!!!
Szerintem felesleges betenni az anya korat...Nem mintha titkolnam! Kép

Felebredt a kiscsaj es sikongat+ dumal Kép
Kép

Norka
norkini
 
 


Norka,
Kepen hangosan rohogcselek! Kép
Nyaralasert drukkolok, en is, en is! Aztan majd irjatok meg hol voltatok, es milyen volt!
Ugy latom Jazi etvagyat nem kell felteni! Ki gondolna, hogy 2600-zal szuletett, atyaeg!

Maci2,
Jok a kepek! Nalunk is van ilyen hatulrol hajciba! Kép Amig meg van mit...

Apa levitte a ket kicsit, Dani meg vendegeskedik valahol. Remelem hazahozzak, mert erte menni nem tudunk! Kezd kiteljesedni rajtam a klausztrofobia!
Haza akarok menni Budapestre!!! Ott legalabb van villamos, meg busz, ami 5 percenkent jar, meg metro!!!
Az meg rejtely, kit fogok megkerni, hogy vigyen ki a repterre?!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Megint gyûjtöttünk pisit, remélem, végre jó lesz.
Hõgutát kapok! Álmos vagyok, de aludni nem tudok, pedig a fiúk szunyálnak.
Most már csak szunyáltak.
Kaptam fürdõruhát. Kétrészeset, mert apának abban jobban tetszem. Igaz. Mindkettõben tehénke vagyok. Kép

Heni! Ha megbízol a szüleidben, hogy el tudják látni a csemetéket, szerintem menjetek el.
Gratula a babák fejlõdéséhez. Szerintem Bence teljesítménye tök jó. Innen indul!
A férjednek pedig jobbulást. Szegény Kép

Norka! Csak az tartja bennem a lelket ebben a melegben, hogy mentek az Adriára. Kép Nehogy már ne! Jobbuálást apának!!!!!!!!!!
Nagyon édi a ruciban!!! Ahogy vigyorizik benne, igazi nõ! Csak épphogy nem kicsiKépO Apája pedig nagyon édes, ahogy elcsábult!
Terhesség alatt sem ettél zöldbabot? Miért? Én is el szoktam keseredni, hogy mikor ehetek már azt amit akarok. Sosem ette a karalábét, de most úgy megenném a karalábé levest vagy akár a fõzeléket is. A múltkor nem volt itthon kaja, lementem a boltba, hogy veszek valami konzervet. De semmit nem tudtam, mert szinte minden káposzta volt. De annak ezer fajtája. + lencse. (A helyesírás-ellenõrzõ utálja a karalábét. Helyette felajánlja: aralábé vagy karlábé. Szerintem is sokkal jobbak. Ezeket biztos ehetik a szoptatós anyukák. Kép)

Maci2! Minden elismerésem a tiéd. Látom becsülettel és figyelemmel végigolvastál mindent. Vannak dolgok, amiket tõled tudtam meg a többiekrõl. Pedig én nagyjából haladtam, csak mindig rohanva. Ekcéma most visszament, néha vannak itt ott pöttyök, de nem megy túl a normális határán. Márhogy semmi nem normális, de ebben a melegben azért van ami mégis. Neked gratula a kocsihoz! Jó lehet!
Nálunk apa fordítva csinálja: mindenki dicséri a gyereket, erre büszke félmosoly: én csináltam!
Mikor látunk képeket? A profilodban lévõtõl gondolom már kicsit különbözik.
Látom már! Nagggyon édes! Az a kapaszkodós! És azok a szempillák!

Gombóc! Most tudtam meg a Maci2 hozzászólásából, hogy megvan a remegéses vérvétel eredménye. Lemaradtam. Leírod, mi volt? Nálunk is múlik, már alig látom remegni a száját.

Andi! Jó lenne látni vigyoris fotót? Tényleg fûzd meg a férjed! Mondd meg neki, hogy nagyszámú anyuka követeli tõled a fotót! Ennyi nõnek nem állhat ellen. Kép

Myssnia! Nagyon édes a lábas-fogás! Mi a vicces abban, ahogy altatót énekelsz? Ma én is énekeltem, hangom ugyan nulla, mégis úgy nézett, mint egy istennõre. Nem szoktam ringatva elaltatni, de most elhatároztam, hogy néha jár neki egy ilyen. Olyan tüneményes volt!
Milyen képrõl beszélsz?

Toffifee! Nálunk nem volt hasonló probléma a golyócskákkal. De gondolom, ha valami intézkedést, kezelést igénylõ dolog volna, akkor szólt volna. De azért legközelebb faggasd ki. Én doktornéni látogatása elõtt mindig listát írok, hogy ne felejtsek el semmit.- És meg így is&#8230;.
Jó ötlet a bili fölé tartás, de persze mindig akkor nem pisil, mikor kéne. Leszakadna a kezem. Bezzeg, mikor nem számítok rá pelenkázás közben. Már a pelenkázó mellé fogom tenni a pólóimat. Mindig kell váltásruha. Kép

Zsuzsi! Gyuri és a focizó mandulák Kép (Ez olyan, mint a Kati és a kerek perec) : hiába, érzõ szívû gyermek! Látom, ma sem vagy kipihent, de legalább egy picivel jobb a kedved? Várunk ám nagyon haza. Remélem lesz idõd ránk is!
Gizda! Te is használod ezt. Szerintem kétféle típusú gyerkõc van kerek-típusú és gizda-típusú. Lõrinc is gizda-típusú. Egyszer egy barátnõm fiára is ezt mondtam, és nagyon rosszul esett neki. Pedig nem akartam megbántani. Bár ha más mondaná, lehet, hogy én sem hallanám szívesen.
Zsófi! Micsoda helyes nõci a kicsi Zsófi!

Most befejezem.

Beu
beu
 
 


Maci2Kép
Édes a kiscsaj! Szerintem formás baba, és nem kell aggódni a súlya miatt. Kép

MomoKép
Raktam fel leckét a babatornásztatóhoz. Eleinte Szilárd sem értékelte az eredeti kínai tartozékokat, így olyan játékokat tettem rá, amit szeret. Most meg élvezi, hogy csörög a mûanyagrészek.Kép Énis sört!!! Van is itthon. Kép
http://www.pollar.hu/video/szo.avi

Andy
Szilárd sem eszik rendesen, csak iszik. Szerintem ne aggódj!

Zulu
Köszi a táblát! Boldog Szülinapot!

Norka
Igenis írigy az alvásért. Kép Nálunk miért nem? Az elõbb kézemben aludt el Szilárd, letettem, fél óra múlva már fenn is van. Szilárd is elérte a 6 kilót. 6,20, de ehhez 67 cm. 8 centi elég jó. Kép
Jazi édes! El tudom képzelni milyen hangot ad ki, mert egy ismerõs kiscsaj is ilyen arcot szokott vágni. Kép

ZsuzsiKép
Megtaláltam a Tempemben a rajzot. Ez volt:
Kép
Szuperek a képek, mégis van félpucér Gyuri. Szerintem nagyon aranyos, nem álna neki jól a úszógumi!
Te is jól nézel ki a közös képen. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zulu,
Boldog szulinapot!

Beu,
Nalunk is ez a helyzet. Fozes teren kiegtem, nem tudok mar olyat kitalalni, amit en is ehetnek. Mar uncsi, hogy minden heten van spenot, meg krumplifozelek.

Van egy bilibe pisilos sorozat Gyurirol (koztuk egy olyan, ahol a bili tartalmat a wc-be onti). Feltehetem szerintetek, vagy lesz aki megbotrankozik?

Megyek vasalok amig feljonnek...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi! Én nem botránkoznék meg! Tedd fel, lécci, lécci, lécci!
Mi van, egyedül vagy? Micsopda luxus. De rád fér!
Beu
beu
 
 


Nem néz valaki híradót? Rtl. Most volt szó valami vírusról, de csak a végét hallottam. Nem tudjátok, mi volt az?

Beu
beu
 
 


Zsuzsi! Nagyon cukik a fiúk! Ahol hárman vannak, az egészen megható! Még lehet, hogy én is bevállalok hármat. Kedvet kaptam vénségemre. És Gyuri produkciói is tündériek (ébredés, tánc).

Norka! Jázi vicces lehetett!

Momo! Alkoholosat? Megyek én is iszom egyet, de csak alkoholmenteset meerek. Már egész megszerettem. De lehet, hogy megvárom apát. EGyütt mégis jobb inni! Mrethogy ökör iszik magában. Én meg csak tehénke vagyokKép

Ez azért van (hogy ilyen sokszor jövök kicsit) mert Lõrinc alszik, de bármikor felkelhet. Tök régóta szunyál. A teraszon egész jó a hõmérséklet, mindig van egy kis szél. Szóval kicsit olvasom, elküldöm, aztán újra kezdem.

Most Szilárd (Aigner) ezt mondta: a nagy meleg egyértelmû. Hát nem hiába taníttatták.

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Maci2, hat le a kalappal, hogy ennyit vissza tudtal olvasni.

Zsuzsuûi,
Nagyon meghato a 3 fiad eggyütt. Talán azért is, mert néha az egy is sok de neked már 3 csodád van.

Maja nagyon aranyos, most már csak hason szeret aludni. A melegben az én lányom sem eszik, én is aggódok a súlya miatt, de kiegyensúlyozottnak látszik, így megpróbálom nem túlzásba vinni.

Depis vagyok. Apa közölte, hogy nem felelek meg az elvárásainak. Fogynom kellene, meg tornáznom. 2-3 kg van rajtam, szerintem csúcsszuper dolog, 4 hónap alatt. Sohasem voltam manöken alkat, akkor mit ugrál... De mivel jövõ héten megyünk a haverja esküvõjére, már manökennek kellene lennem, nehogy beégjen vagy mittudoménmért...

Jázi és a többi fotók jobbkedvre derítettek.

Maja ma egész nap alszik, mi lesz ebbõl...

Myssina vagy Norka már nem tudom,
Nekem még az is probléma, hogy apával 3 órára elmenjek és az anyósra hagyjam a lányt, nemhogy 3 napra nyaralni. Anyukám erre azt mondta, hogy aki anyatigrisnek van bekódolva, az úgy sem tudja lelkinyugalommal elengedni a gyerekét egy fél napra sem.

Puszi mindenkinek és gyógyulás hegyeket:

Nyuszi
nyulandi
 
 


Nyuszi,
Kép Apa igazan lehetne tapintatosabb! 2-3 kilo az semmi, rajtam tobb van meg!

Tenyleg Lanyok a ti "apaitok" nem hiztak a terhesseg alatt?

Mikit bedobtam Gyuri melle a furdokadba, ilyen melegben azert csak jar az a pancsi akar tobbszor is egy nap! Ezen a kepen belecsimpaszkodik Gyuri hajaba csak ugy veletlenul!
Es milyen artatlanul nez mikozben tepi a batyja hajat!

Kép

Koszonjuk a bokokat mindenkitol!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Már megint olyan rengeteget írtatok, hogy nincs idõm visszaolvasni..

Zsuzsi!
Annyira helyesek a fiaid! Jöhet a pisilõs kép, megmutatnám Danimnak, hátha kedvet kap!
Norka!
A kiscsaj is tündéri!
Maci2!
Neked is csak ezt tudom mondani: nagyon szép Roni!
Nyulandi!
Szerintem az a két-három kiló igazán semmi, nem szép a párodtól, hogy kritizál.. Rajtam 10 vanKép

Jó lenne nekem is egy digitális fényképezõgép, de olyan drága, és azt mondják, olcsót meg nem érdemes venni.. pedig én is szeretnék eldicsekedni nektek gyönyörû csemetéimmel!

Holnap jön anyukám, itt lesz három napig segíteni nekem, megváltás lesz!!!
Már kezdek nagyon belesüppedni a depresszióba, egyszerûen nem bírom a strapát. Jó lesz egy kis segítség!

Anyakati
Anyakati
 


Na jo, kepet szerkeszteni ugy latszik meg nem tudok...de amit akartam levagtam rola... Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Anyakati,
Jaj de jo, hogy megy anyukad segiteni! Teljesen egyutterzek veled. Ha belegondolok, hogy meg Gyuri meg Miki kozott is lenne egy baba...
Azert a kovetkezo kepekhez hozzatennem, hogy ez nalunk sajna meg nem rendszeres musor, inkabb ritka alkalom. Amikor hazajottek setabol akkor is a konyha kozepere pisilt a dragam!

Szoval Gyuri viszi a tele bilijet, kovetkezo kepen kiboritja, majd kimosas utan visszateszi a helyere (kimosas es Gyurikezmosas altalam lett vegrehajtva)!


Kép
Kép
Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi
Nagyon helyesek a "pisis" kepek. Sajna nem tudok benevezni "konkurens" fenykeppel! Kép

Anyakati
Huh, kis szusszanas lesz akkor! Szupi! Kép

Beu
Ugy erzem folkelt a csemete,mert mar nem irtal tobbet! Kép

Nyulandi
Apatol nem volt szep.... Kép Uzenem,hogy megneznem ot par honappal szules utan,hogy birna gyerkoc mellett letornaszni azt a par kg. folosleget!!!!!!
Sulygyarapodas- ilyen melegben nem csodalom,hogy nem esznek a babucsekek. Folyton elcsodalkozom Jazminon,hogy naponta 2-3x eszik normalisan!

Adria
Hat lanyok, korai volt az orom. Apa ugyan mar bevallalta volna az utat, de mivel o is es Jazmin cica is az "ukran maffia" tagja, ezert csak vizummal engednek be oket H. o.ba Kép Kép Szoval keresunk mas husolesi lehetoseget! De mindenkepp elhuzunk valahova, ha mar keszultunk ra?! Kép
Amugy Cirkvenica-ba mentunk volna, ott van tengerpart Pecshez legkozelebb. Nem rossz hely...

Norka aki nem megy tengerben lubickolni Kép
norkini
 
 


Sziasztok,

MAci2,
koszi, tovabbitottam hugom fele az Egyiptomos infokat. Kép Nem semmi, hogy ennyire visszaolvastal! El vagyok amulva...mennyi idod van...Kép Kép

Norka,
tenger Kép De azert csak talaltok valami szep helyet. Drukk, hogy el tudjatok utazni! KépKép

Nyulandi,
haaaat, ha apa ilyet beszolna, nalunk azt hiszem, nagy balhe lenne. Kép Eleg vermesen szoktam visszaszolni, mivelhogy parom alakja sem tokeletes. Tenyleg, most, hogy mondjatok, a terhessegem alatt hizott meg a ferjem is. KépKép

Anyakati,
jo, hogy jon a segitseg! Kép Legalabb tudsz egy kicsit pihizni. Kép

Zsuzsi,
annnnnyira aranyosak ezek a fotok! KépKép
A Renault Scenic-etekkel kapcsolatban KépKépKép
nagyon sajnalom, a multkor nem akartam a falra festeni az ordogot. KépKépKépKép Mindig ilyen stand by jegyekkel utaztok? Nem irigyellek, eleg nehez lehet, ha nem jon ossze megse az ut. Kép

Beu,
nekem lecsuszott mar nehany alkoholos sor is. Sot, neha, mertekkel borozgatni is szoktam/szoktunk. Kép Azert ettol a mennyisegtol meg nem leszek alkoholista... KépKép A vervetel kalvariajat mar leirtam ide egyszer, az nem volt egyszeru, de aztan a leletek teljesen jok lettek. A dokineni megnezte, azt mondta, minden OK. Azota nem volt remeges se. Kép Szerintem nalatok se lehet gond, az egyik internetes doki szerint ilyen korban ez meg normalis. Kép

Zulu,
koszi a tablazatokat! Kép

Heni,
szerintem attol fugg, hogy ra mered-e bizni a nagyszulokre a gyerkocot. Ha igen, szerintem utazzatok nyugodtan. Kép

Andy,
hetek ota en is ezen aggodom, Zsombi se akar enni. Nalunk az jott be (reszleges siker csak), hogy felalomban etetem Zsombit (marmint o van felalomban, nem en Kép). Akkor nyugisan eszik. Viszont ha nem talalom el a kello idopontot, azaz nem elegge almos vagy mar tulsagosan az, akkor nem sikerul a csel. Kép

Kangi,
Te kis eminens! Kép

Megyek, mert hulla vagyok,
Jo ejt,
Gombóc
gombóc
 
 


ZsuzsiKép
Te szegényKép Mostanában arra hajt minden gyártó, hogy inkább újat vegyél, mint javítass.... Direkt drága az alkatrészKép Fiúk édesekKép Gyuri tényleg soványka, de ha egészséges, annyi baj legyen! Inkább sovány legyen, mint túhízott, szánalmasan mozgó kölyök.

Most nézem, hogy 17,13-kor nyitottam meg a topikot, és csak most tudok írni! Maratoni szopi volt du, kb. akkora dõlt ki Julka a melegtõl. Két szopi között Néha fél óráig is bírta - vigyori volt és pihegõs. Nagyon sajnálok minden tömbházlakót, most már nálunk is a földszinten is nagyon meleg van, a tetõtér meg lepipál egy panelt- azért nem fölöslegesen találták föl valaha a padlást, ez a tetõtér amolyan fából vaskarika. Kiköltöztünk pelenkázóstól a teraszra, rátettem a kinti asztalra és meztelenül azon rugizott. Egy csomó törülközõ bánta, miután a textilpelusokat mind összepisilteKép

Fehér kiütései vannak a lágyékánál a kipállástól, asszem az un. ártalmatlan milia. Lányos anyák, van nálatok is? És mivel kezelitek? Én elfelejtettem, és csak nem hívhatom fel a doki nénit péntek du. és 3. gyereknél ezért?

BeuKép
De jó lenne, ha erre kirándulnátok! Nagyon örülnék nektek! És szerintem a két tévés apuci is jól megértené egymást!

Maci_2!
Roni pifi-pufi. Pufóka-fókaKép. (van egy ilyen rajzfilm, édes, mint Roni)

NorkaKép
BetegségKép Ruha Kép

HeniKép
Szerintem is menj el! És fejj szorgalmasan, hogy ne apadjon el a tejed. Mi Andris 8 hónapos korában mentünk el galádul síelni egy egész hétre, úgy nézem, hogy semmi károsodást nem szenvedett tõleKép Vesekõ szjörnyû, apukám a napokban "szült"

PIldiKép
VízhiányKép Nálunk is csökken a lelkesedés olyanokban, mint pl. ott maradni mellette, ha éppen a pelenkázón van. De a fiamat mindig meg lehet kérni rá, Zsuzsi nem mindig "ér rá". Játék az mind több lesz, ahogy a pici mind jobban kommunikál.

Zsu26Kép
Igazad van, tényleg hamar vége lesz ennek a korszaknak, csak amíg az ember benne van! És koppan le a feje minden éjjel 2-kor! Akkor végtelennek tûnik.

Urszila
urszila
 
 


Jaj, te szegény NorkaKép
Jázit mivel veszed rá, hogy naponta többször?! is rendesen egyen? Az én melleim már tök megkergültek a sok próbaevéstõlKép
Azért a rengeteg alvásért egy picit szabad irígykedni?Kép Nálunk se a gyerek durmolójával van a baj, csak a nõvére által keltett zajszintet nem bírjaKép

ZsuzsiKép
Naggyon jók a képek, még mindíg nagyon helyesek a fiaidKép A fürdõkádas képet fél kézzel gyártottad, mert gondolom, a másik kellett Miki alá?Kép Részvétem a kipurcant kocsitokhozKép Én is mindíg attól félek, hogy valami tönkremegy a VW-ünkben, mert az marha drága, pedig a kocsi is már 10 éves.
Szerintem várj még azzal a borozgatással, hátha jobbra fordulnak a dolgokKép

BeuKép
IIIIgen, alkoholosat (én felelõtlen anya), mert csak az kábítKép Talán ettõl még nem lesz Zsebi hátrányos helyzetûKép Egyébként Timivel meg az alkoholmentes borsodit borítottam literszámra magamba, oszt azóta a gyerek nagy szeretettel magához ölel minden sörösüveget. Az isten se mossa le rólam az alkoholizmustKépKépKép
Nagyon bátor vagy fürdõruha ügybenKép Én bele se merek nézni a tükörbe, ha fürdõrucit húzok. De idén valszeg nem is lesz rá szükség, hogy habtestemet nagyközönségnek mutogassamKép

AnyakatiKép
Éljen a felmentõseregKép Gondolom, nem tiltakoztál az anyai látogatás ellenKép
Én spec a múlt hétvégén kaptam hasonló segítséget, de súlyosbító körülményként az apám is jött, akitõl Timi egyszerûen félKép Sõt anyám elkövette azt a hibát, hogy bilire akarta szoktatni a 1,5 éves lányomat, aki teljesen berágott rá és utána szóba se állt veleKép Szóval nagyon sz@rul sült el az egész.
Digi fényképezõbõl nem feltétlenül kell rohadt drágát venni, persze, nem tudom, az honnan számítódik. Én tavaly vettem 80.000-ért egy Olympust és nagyon klassz, az én igényeimnek tök megfelel. És ezt a modellt idén már olcsóbban is láttam.

NyusziKép
Az igényességet nem viszi kicsit túlzásba a férjed? 2-3 kiló fölöslegnél én már örömódát zengenék és a férjem is azonnal hozna egy tálca dobos tortát jutalmulKép Szerintem ennyi meg se látszik egy nõ alakján, ha csak nem volt addig csont és bõr.

MyssniaKép
én is kicseréltem a csörgõ izéket, úgy sem érdekliKép Vízszintes helyzetben azonnal üvölt. Remélem, hamar megtanul önállóan közlekedni, mert elhasználódik a derekam a sok városnézõ túrában.
Szilárd szép hosszú legényke lesz, ha így haladKép Bár most nálunk is az a helyzet, hogy Zsebi Timihez képest sokkal gyorsabban nõKép, még a végén létra lesz a csaj.

CsucsukaKép
örülök, hogy megvagy, képeket megszemléltem, csodaszép a kis Zsófi babaKép
Nálunk is Timi szinte úgy született, hogy barna volt a szeme, én hülye meg vártam a beígért kéketKép Anyám pár napig próbálkozott a mélykék belemagyarázásával, aztán feladtaKép

ZuluKép
táblák elmentveKép BOLDOG SZÜLINAPOT!

FranyóKép
én nem ragaszkodom a tábla bõvítéséhez, még kiderül, milyen öreg vagyokKép
Anna megnyugszik a cicizéstõl? De jó nektek! Nálunk pont az a baj, hogy össze-vissza eszik, és utána fáj a hasa, amíg be nem trottyant. A vízszerû hasmenés ez okból kifolyólag Zsebinél is nagy divat lettKép Ja és enni sem szeret így hasfájósan.
Úgy tûnik én cserit és epret se ehetek bûntetlenül, mert Zsebi nyafog tõleKép A párom bezzeg degeszre zabbantja magát a részemmel...BRÜHÜHÜÜÜÜÜ

Na ennyit mára Momo sirámaiból, jóéccakát a mamáknak és a babáknak.
Momo

Azért cáfolatul küldök egy békésen szemlélõdõ ZsebitKép
Kép


Momo
momo
 
 


BeuKép
Mél ment!

CsucsukaKép
Igazi kislány a lányod!

Megkívántam a képküldéstKép

Kép

és hogy lássátok, hogy nemcsak a lányom hasonlít hozzám, kivéve a szemük-hajuk színeKép

Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Mi is elõkerültünk nagysokára.
Lent voltunk közel 1 hetet Répfülöpön, igaz csak 3 napnak indult, de volt még hely és kitaláltam, hogy Dorkával még "kirándulunk" egy kicsit.
Nagyon jó volt, sokat aludtunk, sétáltunk, igazi pihenés volt, nem kellett fõzni, mosni, takarítani, így nyugodtan olvashattam, nagyon tetszett a dolog, szerintem Dorka is élvezte, mert nagyon jó kislány volt, sokat beszélgettünk, nevetgéltünk. Na meg még nem voltak ezren, de az idõ nagyon jó volt.

Most meg itt a panelban visszacsöppeni a nyamvas hétköznapokba, építkezésbe, most vesztem össze a férjemmel, mert képtelen lemérni, hogy mi mekkora, hogy mennyi járólapot kell venni, így elvonult lefeküdni aludni.

Kezdek oda jutni, hogy nincs sok kedvem kiköltözni, mert egyre jobban idegesít, hogy az anyós ott fog lakni mellettünk.

Ma is agyon macerálták a gyereket, hogy milyen rég nem látták, és hogy adjam oda, én meg nem adtam, megmakacsoltam magam. Gyereknek anyjánál van a hellye.
Ki hogy fogja fel ezeket a dolgokat, nekem az anyosóm a gyereket mindig ha megyünk hozzá, sajna egyre sûrûbben, az építkezés miatt, mindig molesztálja , piszkálgatja, na meg múltkor is mondom neki, hagyja, mert még alig aludt ma, hagyja aludni, nem igazán izgatta, csak ott áltak körbe a kocsi körül, és addig piszkálták, hogy a fáradságtól kezdett el sírni.

Mondtam is a férjemnek a elõbbi vitánk alkalmából, hogy engem különösebben nem érdekel, legalább késõbb költözünk ki..

Igazat megvallva nem olvastam végig csak ezt az oldalt, de majd pótolom.

Voltam ben a fõnöknél és már azt akarják, hogy szeptembertõl heti 2 napot menjek dolgozni, egyik nap szombat, akkor a férjem vigyáz a Dorkára, a másik napra talán valami Budaörsi bölcsödét tudnak intézni, (ott dolgozom) de csak fél éves lesz a Dorka, nincs szívem beadni sehová sem, na meg ha még szoptatok, akkor hogy oldjam meg?
Az ügyvezetõnk azt mondta erre, hogy majd gyüjtögetem a tejet estére...Aranyos mi?
Így most elég rendesen ki vagyok akadva, hogy mit csináljak...

Most is juni 24-25-26 Érden kell leltározni, oda viszem magammal Dorkát, juni 27-28-29 Pedig Pesten leltározok, akkor ha minden igaz az apja vigyáz rá.Biztos majd szalad vele az anyóshoz, hogy lehet dögönyészni a kislányt...

Hát az a baj, hogy mikor vártuk a babót, akkor mondtam, hogy jövök vissza hamar dolgozni, csak akkor még nem tudtam, hogy milyenek az anyai érzések, most meg már tudom, de megigértem, és ennyivel tartozom, mert a fõnök is megigért pár dolgot (pl: fizetés ügy) és Õ is tartotta a szavát.

Mit csináljak?

Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Manó: Jobban vagy már?
Jövõhéten megint lesz dosszié, sajna, de egy hûvösebb délután összefuthatunk, ha már jobban vagy.

Maci2:A szocpolon, és az OTP ügyes bajos dolgain túl vagyunk, megkaptuk a pénzikét szerencsére...
manó2
 


Momo! Gombóc! Nem gondolom hogy felelõtlen anyák vagytok, vagy alkoholisták! Borozgatni én is szoktam néha, bár most a szopi alatt kevésbé merek, mint terhesen. Azt hiszem, ez hülyeség, de mégis. A sörrel viszont úgy vagyok, hogy ha már iszom, jóízûen leküldök egy-két üveggel, ne kelljen megállni egy pohárnál. Ezért inkább alkoholmentes. Kép Meg bort terhesen is bátrabban ittam, mert abban van valami egészséges is. Legalábbis kis mennyiségben. Kép

Urszila! Momo! Szépek a gyerkõcök.

Zsuzsi! Gyuri soványságáról jut eszembe. Annó egy orvos azt diktálta rólam a kórlapra: aláárkolt szemû, alultáplált kislány. A mamám azóta sem tudta feldolgozni, a mai napig emlegeti, annyira rosszul esett neki. Kép És lám-lám milyen jól megtermett felnõtt lettem. Kép

Jó éjt! Holnap olvasom a többit is.

Beu
beu
 
 


Zulu,
Boldog szülinapot!
Lementettem a táblákat.

Heni,
Menj és pihenj, használd ki az alkalmat. Párodnak drukk.

Norka,
Én sem panaszkodom. Roni általában 8-9-ig alszik (csak szopizni kel fel), aztán délután is alszik 2,5-3,5 órát. Amióta késõbb fürdetjük az esti elalvással sincs nagy gond (le is kopogom).
Drukk a párodnak.
Adria drukk úgy tûnik nem jött beKép. Drukk sokszorozva megy továbbra is, hogy ha nem is Adria, de utazás legyen.
Új fürdõruciKép. Az enyémbõl is kihalt a gumiKép.
Édes kiscsaj ez a Jazi, meg a ruhája isKép

Myssnia,
Én is láttam a rajzot.

Zsuzsi,
Foció mandulákKép.
Általában éjszaka olvastam, meg néha a délutáni alváskor, ha a fõzés és ebéd után még maradt idõm.
Szuperjók a képek!Kép

Beu,
Új fürdõruciKép.
Most olvastam a kismamában, hogy a napfény jót tesz az ekcémás bõrnek (meg azt is hogy 3 hónapos korig ne érje nap a babát).
Te írtad, hogy a párod az RTL-nél dolgozik? Lehet, hogy az unokatesóm is ott fog dolgozni, csütörtökön megy elbeszélgetésre. Könnyû lesz ráismerni,mert a mostani munkahelyén (is) Roni képeivel van tele minden.Kép

Nyuszi,
2-3 kg az tök jó! Kedves Párod igazán értékelhetné. Ne hagyd hogy elrontsák a kedved!

Urszila,
Én nem látok Roni lágyékánál kiütést... sajnos nem tudok segíteni.
Jók a képek, igazi családi fotók.

Momo,
Nem értem miért panaszkodsz, Zsebi teljesen nyugis babaKép

Manó2,
Nem vagy feldobva: munkahely, közeli anyósKép. De lagalább a révfülöpi pihi jó voltKép.
Én is hasonlóan nyilatkoztam annó az újból munkábaállásról.
De jó, hogy megkaptátok a szocpot, ideje volt már.

Végre! Sikerül levadászni egy nevetést. Ma laláztunk (tudjátok, amikor nem tudom egy szám szövegét) Roninak, ami nagyon tetszett neki, ezen nevetett és õ is próbálta utánozni.
Kép

Na, apa már ment aludni, húzok utána, mert reggel nincs kegyelem kellni kell, meg egy kicsit összekapni a lakást, mert beugrik egy baráti párocska.

Jó éjt!
Maci_2 + ügyesen_elalvó Roni
maci_2
 
 


Sziasztok Kép
Elmegyünk a hegyre, hétfõ este érkezünk, de kedden szigorlat, szerdán meg uccsó vizsgám, úgyhogy most elég sokáig nem leszek. Addig minden jót nektek!!!

Zsuzsi Kép
Gyurka összes képe cuki!!! Reptér Kép Autó Kép

Manó2 Kép
juj, muszáj már szeptembertõl dolgoznod? Ez nagyon durván hangzik ... te szegény ...

Na megyek!

Pussz
Kangi és végremár csakfélhatkorébredt Julcsi
kangi
 
 


Kangi,
Jo utat, jo tanulast!

MAci2,
Jaj de helyes Roni mosolya! Meg az egesz baba!

Beu,
Alultaplalt kislany Kép! En is bizom benne, hogy majd egyszer megszeret enni! Egyelore nagyon tavolinak tunik, mert mintha egyre kevesebbet enne!

Kora reggel megint jol felhuzott a ferjem. Benne hagyta a kocsiban az autosulest, amit haza kell vinnunk, mert odaigertem egy baratnomnek, ket het mulva szul. Felreertesek elkerulese vegett ez nem az, amit hasznalunk, ez szepen be volt csomagolva, sot, mar tele volt "repulos maticakkal", vonalkodokkal. Csak egyszeruen lusta volt felhozni! Baromi ideges vagyok. Igy most nemcsak Mikinek nem lesz ulese arra az idore, amig otthon vagyunk, hanem a baratnomnek sem...komolyan mondom begolyozok!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi!

Az én Danim dettó ugyanaz, mint Gyuri. Kb ugyanilyen sovány, de meg merem kockáztatni, hogy még rosszabb...
Szerintem lényeg, hogy egészségesek!
Megmutattam Daninak a bilizõs képeket, de a válasz a következõ volt: "De én nem akarok, még pici vagyok, nekem miért nincs olyan macis bilim?" Most szerezhetek, hátha...

Végre volt egy jó éjszakám! Dani meg Sári este nyolctól reggel nyolcig aludtak, bár egyszer-egyszer felébredtek inni, vagy csak úgy utánam nyivákolni, de így is szuper volt! Véda 9-tõl fél ötig aludt, aztán szopi után fél kilencig még.... és anyukám is nemsokára itt lesz, szóval végre egy olyan nap, amit nem már ébredéskor hullafáradtan kezdek!
Amúgy olyan vicces, hogy hat hetes kisbabám van, és miatta nyugodtan alhatnék éjszaka, erre a két nagy csinálja folyton a cirkuszt éjjel. Sári például két és fél órát üvöltött tegnap elõtt éjszaka.Szupi volt.

Na megyek,
Anyakati
Anyakati
 


Jaj elfelejtettem:
Urszila, maci2, momo:
Édesek a gyerklõcökKép
Anyakati
 


Urszila,
Tenyleg szuperek a kepek! Olyan helyesek a gyerkocok, meg te is a fiaddal! Jo, hogy neked mar ket nagy van, a nehezen tul vagy!

Anyakati,
Vegre jobb a kedved! Sokat gondoltam am rad! Gyuri kb. 12 kilo! a szomszedunk gyerekeinek meg zenelo bilije van: amikor csurog a pisi olyan "gurgulazo-zenelo" hangot ad, aztan amikor felall a gyerek, akkor rakezd valami melodiat! Na erre en mar nem voltam hajlando beruhazni, macis bilit meg a bolhan vettem. Akarcsak a wc- felallot. De nem sokat hasznal egyik sem. A ferjem meg kenyelmi szempontbol inkabb bepelenkazza, mintsem "figyeljen"!

Barcsak mar en is lathatnam anyukamat...vagyis otthon lennenk mar vegre!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi!

Most már csak hazajuttok végre!!
Dani is 12 kiló, 3 éves múlt májusban.
A zenélõ bili szerintem is túlzás...az én férjem még csak be se pelenkázza, mert "ez az én dolgom", annyit képes tenni az ügy "érdekében", hogy kiabál vele, ha bepisil..

Ma moziba fogok menni!!!!Vagy bárhová, lényeg hogy egy gyerek se lesz velem!! Anyukám az egyetlen, aki mindhármat vállalni meri, és akire rá is merem bízni õket.
Nekem szuper anyukám van, de ténylegKép

Anyakati
Anyakati
 


Anyakati,
Irigyellek! Azt hiszem en meg jo darabig nem megyek moziba, se mashova! Jo szorakozast!
Az en ferjem is kiabal Gyurival, ha bepisil, persze Gyuri detto az o fajtaja, mert a ferjemnek "kulon" be szokott pisilni, amint leveszi rola a pelenkat, a foldre! Ezt csak neki csinalja, kulon! (Nekem bekakilni szokott, mert en azt utalom, es azert kiabalok vele! Kép Szegeny gyerek!) Na mindegy, Anyakati, tiz ev mulva tuti mas problemaink lesznek, de hogy lesznek, es ennel nagyobbak, az tuti!

Tok jo, egesz nap bogok az idegessegtol! Gyerekules a kocsiban maradt, a masik baratnom gyogyszeret nem tudtam megvenni, persze a ferjem ezt is "elfelejtette", pedig felirtam neki ket nappal ezelott! Komolyan azon filozok, hogy mindent becsomagolok, es hazakoltozom. Raadasul hetvegen, ha itthon van, Gyuri egesz nap ordit. Egyedul sokkal jobb veluk!

Akkor en ma elfelejtek fozni. Ugysincs itthon semmi, mert bevasarlas az szinten elfelejtve.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Momo,
Tok ari Zsebi! Latom o is teljesen meg van rokonyodve a fenykepezotol, Miki is mindig igy nez a kameraba!
Es o lenne a kis terrorista?! "Teeee kis rorista"-ahogy Gyuri mondana...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hali Csajok!

Zsuzsi, remélem mihamarább hazaértek, és akkor kicsit ki tudsz kapcsolni... Mind az 5en jöttök? Párod feledékenységeKép

Nos én 16 kiló voltam 6 évesen, de csak azért ilyen sok, mert nehéz csontú vagyok... és úúútáltam enni, és mindenki tömött volna...

Beu, jó olvasni a soraidatKép

Maci 2, én örülök a hosszú beszámolóknakKép

Na akkor sárgitalak egy kicsit benneteket!
Tegnap este óta szalma vagyok, apa Tihanyban cégesbulin - szegénykeKépKép - Danó a nagyinál. Zsófi reggel hatkor gõgicsél, megetettem, 1/2 8ig dumcsi nagy rötyögésekkel, aztán tente. Én lezuhiztam, megreggeliztem - frissen facsart narancslé, piritós, tojás, sonka, sajt, kappuccinóóó, pari, paprika -, közben napkeltét néztem, aztán elolvastam az újságot is.Aztán kicsit dolgoztam is, a kisasszonyka 1/2 11ig alukált, felébredt, megfordult és elkezdett dumálni a macijaival, én meg galádúl kivettem az ágyikójából és mellre tettemKépKép

Ja, és múlthét szombaton apa terápiás célall elvitt a Mátrix2reKépKép. Hogy én mikor voltam már éjszakai vetitésen, nosztalgiáztam egy kicsitKép

Na megyek, mielõtt elcseppen a monitorKépKép
Pusszantás!
Zsófi
csucsuka
 
 


Csucsuka!
De jó! Remélem jól kipihized magad..

Zsuzsi!
Szegénykém.Kép Ami a párodat illeti, az enyém ugyanezKép Én is sokkal jobban boldogulok a gyerekekkel, ha õ nincs itthon. Negyed annyit nem idegeskedek, ha õ is itthon van, akkor meg olyan, mintha 4 gyerekem lenne. Nem tudom a tied milyen, az enyém semmit nem képes csinálni.
Háát, hogy tíz év múlva mi lesz, azt nem tudom..szerintem sok szempontból azért könnyebb lesz, de van, ami meg nehezebb.. Nekem egyszerre lesz kamasz mind3 gyerekem, na az se lesz semmi!!
Ha lesz valamiféle tali, amikor hazajössz, én is mennék, ha tudok!
Sokat gondolok rád, kitartás!!

Anyakati
Anyakati
 


Helló, csajok!

Ünnepi pangás van?

Takarítás-project (egészen aprócska, inkább pakolás) befejezve, mosás project beindítva, fõzés project még tegnap, ma maradékon élünk. Gyermekem az alvás-projecten dolgozik. Anya pedig babanetezhet!!!

Na, akkor vissza a tegnap délutánhoz, ahol Lõrinc ébredése miatt abbahagytam.

Zsófi! Köszi! Hogy vagytok Zsófival kettecskén? Anyósod azért ott van? Mert akkor semmi házimunka, tényleg csak babázás. Látom jól vagytok.
mozi??? Ez igen! Nagyon király dolgod van mostanában! És hogy tetszett a film?
Frissen facsart narancslé? Hatása a gyerekre?

Kangi! Megint kaptál egy ötöst? Nem lesz ez sok? Azért gratulálok. Mikor lesz a következõ? Merre vagytok? A hegyen? Látom már! Ügyes légy! Aztán vége és jön a szabadság! Kép

Momo! Zsebi utálja a baby gymet? Kár, pedig tök jó ahogy elszórakoztatja magát a gyermek. Másképp leköti magát?
Házisárkány??????????????? Csak jó szervezõkészséggel rendelkezik a ház úrnõje. Kép
Nagyapa mivel riogatja Timit??? Kép
MélykékKép Barnán is nagyon jól néz ki a fotón!

Andy! Tanácsot adni nem tudok, nekem rendületlenül kajál Lõrinc. De most hetek óta elõször lemértem, mennyit eszik egy kajálásra, hát 50 gr. És õ se hízott túl sokat az elmúlt héten. Most én is aggódom egy kicsit. Kép

Franyó! Hasmenés? Elmúlt? Én is drukkolok, hogy vége legyen a nehéz idõknek!

Zulu! Isten éltessen sokáig! Elõször azt hittem, valami el lett írva a táblában. Kép Már az egyszerû gondolati mûveletekre is képtelen vagyok. Táblákért köszönet. Elmentve, ha itt az ideje, tanulmányozva.

Norka! Nem lehet jó az átjáróház! De nagyon ügyes vagy a vásárlással. Majd ha egyszer eljutunk Pécsre(ez olyan, mint Godot-ra várni! Kép)), akkor megmutatod a turit?
Két alsó? Tök jó! Ez igazából két fürdõruci: egy monokini és egy bikini. Ezek szerint Te is merészen belevágtál a kétrészesbe?
Adria nem????????? Aúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!

Kicsit felébredt, de visszaaltattam. Gonosz anya netezni akar! Kép De most már csak rohanva.

Zsuzsi! Bili: szerintem a kis eredmények is eredmények! Majd eljön az is, hogy holnaptól már nem kell! Vannak dolgok, amik minden kellemetlenségükkel együtt hiányoznak, ha elmúlnak. Képzeld csak el, ha majd már Miki is szobatiszta lesz. Langyos tavaszi estén ülsz a teraszon, kezedben egy pohár borral. És arról ábrándozol: de szép is volt, kakis pelust cserélni!!!
Most még vigyázz azzal a borral! Nekünk lehet. De a Te fejed fölött folyton ott függ a GYIVI Demoklész kardja.
AutósülésKép GyógyszerKép Úgy szeretnék neked segíteni, mikor így neki vagy keseredve, de még ölelgetõs gifet sem tudok küldeni.

Mi történt már megint: Ülök, írok, olvasok. Egyszer csak iszonyatos dübörgés hallatszik. Anyatigrisként felpattanok: aki üvölteti a magnóját, megölöm! Ha felébred a gyerek, mielõtt végig olvasnám ezt, apró cafatokra szaggatom. Kimegyek a szobából, és rádöbbenek, hogy a félprogramos mosógép csinálja. Így utólag viszont nem értem, hogy lehetett összekeverni a mosógép zaját a zenével??? Persze amilyen zenék ma vannak...

Olvasok tovább, látom, valaki szintén pisit gyûjt. A saját hozzászólásomat olvasom. Ma nem vagyok csúcsformában. Bár jókat írok. És okos is vagyok, meg szerény. Kép

Myssnia! Nagyon édes a byby gymes produkció!
Hol találtad meg a rajzot? Nem értem amit írtál.

Nyuszi! Férjed megjegyzéseKép Engem is mindig cseszeget Kép (De én edzve vagyok, mindig is sokat cseszeget. ) Ne izgasd magad, 2-3 kg az semmi. Bár rajtam klenne csak annyi. (Akkor is cseszegetne! Kép )

Zsuzsi! Nekem párom nem hízott, mert olyan volt és lesz, mint egy gyufaszál. Igaz a korral megjelent rajta az úszógumi. Gyufi uszival. (Hú, ezt nem kéne írnom, mert ha elolvassa, kapok.) De nagggyon ééédes így is!!!
Gyuri élvezi a fürdést Mikivel? Nagyon jól néznek ki!
Tényleg! Igaza van Urszilának. A múltkor láttam egy olyan túltáplált gyereket. Nagyon sajnáltam.
Ja, még eszembe jutott saját gyermekkoromról. Egy csomó dolgot nem voltam hajlandó megenni, viszont a családi legenda szeritn a szalonnát megettem (semmi egészséges életmód, jó kis berzéki szalonna!), a kenyeret viszont ott hagytam, mert sok benne a liszt! ?Kép

Anyakati! Próbálj feltöltekezni, míg itt lesz a mamád! Nehogy már depi legyen!
Tényleg jó lenne megnézni a gyerkõceidet!

Gombóc! Nem semmi ez a félálomban etetés! Tényleg melós lehet eltalálni pont azt a pillanatot. Nekem ez nem jönne be, mert így is mindig bealszik. Máskor is, de most hamarabb mint szokott. Eddig két cicibõl evett, most egy után sokszor alszik egyet. Na nem azért, mert jóllakott, mert ha felébred rövidesen enne megint.

Urszila! Mi is a teraszon csupizunk. Nálunk a pelusok mellett a pólóim bánják. Mostanában nemcsak pisilni szeret csupaszon, a kakit is ekkor engedi el. Eddig még rám nem! Kép

Manó2! Irigykedem Révfülöpért. Anyósért nem. Én türelmes vagyok az enyémmel - azt hiszem - de nem szívesen laknék a közvetlen szomszédságában. Még a mamáméban sem, pedig jóban vagyunk. Úgyhogy megértelek.
MunkahelyKép Szegény, neked is jól összejött. Ölelõs gif menne neked is.

Maci2! Az RTL-en belül hol? Nagyon édesen nevet Roni!

Gyerek még mindig alszik. Tök jó. Ma úgy határoztam, feljegyzem egy napját. Mikor mit csinál, mennyi ideig. Most pl. 12.40 óta alszik. Nem tudom ezt miért csinálom. De jó.
Én pedig a végére értem a lemaradásomnak. Hurrá! Most már jöhet a dübörgõ zene, az se baj!

Valaki segítsen, miért nem tudok képet feltenni?????

Beu
beu
 
 


Nahát, még mindig senki?

Lõrinc közben felébredt (14.05-kor), de még mindig csöndesen nézelõdik. Én meg nekilátok a képtárat feltölteni, ha már máshova nem tudok képet feltenni.

Beu
beu
 
 


BeuKép
Nem tudom pontosan, mit szúrsz el, de így kell képet feltenni: image {kép neve} szóközök nélkül. És amikor elküldöd az üzit, kiad egy oldalt a net, hogy a saját gépedrõl kijelölhesd a képet és már csak fel kell tölteniKép
Irígy vagyok Lõrinc önszórakoztató képességéért,nálunk ez egyáltalán nem mûxik. Ha Zsebi felébred, rögtön anya után üvölt, nincs pardon. Talán az is baj, hogy õ csak hason alszik, megfordulni viszont még nem tud, a lepedõ meg nem túl érdekes közvetlen közelrõlKép Persze magyarázhatom én bárhogy, sajna Timi is pont ilyen volt és még ma sem játszik el egyedül, max pár percetKép
A babatonáztató tényleg nem kelti fel Zsebi érdeklõdését, akármilyen csörgõk is vannak rajta, sõt gyakorlatilag vízszintesben egyáltalán nem marad meg a gyerek, ha ébren vanKép Olyan, mintha borzasztóan érdekelné az egész világ és mivel a saját tappancsai még alkalmatlanok a járás kivitelezésére, azért anyuét vagy apuét kölcsönzi a túrákhoz. Ez gyakorlatban 1,5-2 órás sétákat jelent Zsebivel a kézben, mert naná, hogy a kenguru és a hordozókendõ sem fekszik a csajnak. Problémás eset, mi?Kép
Az én párom nagyon rendi, mivel õ sem egy pille alkat, így most velem együtt fogyózik és sokszor meg is dícsér, hogy már slankosabb vagyokKép

KangiKép
Jó hétvégét nektek és DRUKK a maradék akadályhozKép

ZsuzsiKép
Jaj, te szegényKép, most már aztán tényleg tele lehet a hócsukád. A férjed nem semmi pasi, de még eszébe sem jut megoldani a helyzetet???
Szerintem itt már csak az segíthet, ha megvonod a vállad és tojsz az egészre. Mikor próbálsz meg megint repülõt rohamozni?

AnyakatiKép
Neked tényleg szuper anyukád van, az enyém egynél több gyerekkel el se bírnaKép
Szerintem Dani látja, hogy neked mennyire fontos lenne a szobatisztasága, ezért dacol veled. Meg kéne próbálnod nem foglalkozni látványosan a dologgal. Mondom én, akinek még csak peluscserébõl áll az életeKép

CsucsukaKép
Olllyan sárga vagyok, hogy rajtam krosszozik az összes rovarKép MOZIIIII...az meg hogy néz ki??? Egyedül a picivel? Ez nekem is nagy vágyam, mert most jöttem rá, egy gyerekkel milyen könnyû is az életKép De amilyen hülye vagyok, egy percig se élvezném a nagy szabadságot, hanem belevetném magam az elmaradt házimunkákbaKép

Maci2Kép
Nagyon édes Roni mosolyaKép

Manó2Kép
Hát nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy 200 km-nél közelebb merészkedjek anyósékhozKép De hál'istennek, a párom is így gondoljaKép
A sok rohangászásért meg az építkezésért továbbra se irigyellekKép De majd ha egyszer kész lesz, fogsz te még elégedetten ücsörögni és gyönyörködni a saját otthonodbanKép...tapasztalatKép

UrszilaKép
Nagyon helyesek a gyerkõcökKép

Zsuzsi, Anyakati, ne aggódjatok a gizda srácok miatt! Én még vitamininjekció kúrákat is kaptam, annyira nem ettem semmit, aztán már vagy 10 éve állandóan fogyózomKép Meg nem mondaná rólam senki, milyen gebe maca voltamKép

Na most nem jut több okosság az eszembe, úgyhogy pusssz
Momo, aki klímát akar, de azonnal!


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Valaki még régebben kérdezte, nagyon jó, és szép lett a fürdõ, DE mesterember idén ide be nem teszi a lábát, ha rajtam múlik!!
Nagyon sok mocskot hagynak maguk után. Most szép tiszta minden, úgyhogy már csak az öröm maradt Kép

Dorina most altatta el magát 5 perc ordítás után, mert az a kegyetlen anyja 2 óra körbe-séta után belerakta az ágyába, így csak magára számíthatott.
Bence fiam továbbra is csak felszólításra ül rá a bilire, magától még nem.

Míg el nem felejtem! Nyaralással kapcsolatban meggyõztetek, és elmegyek, úgy döntöttem. (Na a lelkifuri az úgyis meglesz, de így nem bántom meg a férjem, elvégre Õ a 3. gyerekemKép )

Zsuzsi!

Hogy csinálod, hogy Gyuri átalussza az éjszakát, mert Bence az éjszakánként többször felkelKép
Vagy csak a meleg teszi?
Dorina is több mint egy hétig átaludta az éjszakát, de mostanában egyszer-egyszer felébred, biztosan szomjas, mert utána vissza is alszik. (Na ezt jól megaszondtamKép)

Íme a képek:

Kép

és a kis éhezõ csecsemõ, aki 6730 gr.

Kép


Majd még jövök!

Heni
heni1979
 


És kimaradt!

A nyaralásos hozzászólásokat, és Apukának az együttérzéseket, DRUKK-okat köszönöm!

Heni!
heni1979û
 


Momo! Hát tényleg nem lehet könnyû! De végül is érhetõ, ha kölcsönöznie kell anya-apa járókás képességét. És a világ felfedezésének igénye igazán pozitív tulajdonság! Kép

Heni! Nagggyon édes!

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

a frissmamikhoz megírtam fiam születését, ha valakit érdekel. Kép Ha lesz idöm, majd jövök hozzátok, eddig nem volt idöm olvasni se.

Pálma és a 16 napos Bálint
pálma
 
 


Pálma! Gratulálunk, várunk!

Beu, a ma állandóan jelenlévõ.
beu
 
 


Momo,
Nalunk Dani volt ilyen extrem "high need" baba, de o aztan nagyon!
Tenyleg tojok bele az egeszbe most mar, az "elfelejtett" ebedfozes utan azonban lelkifurkam tamadt, es sutottem a kolykoknek egy kis sultkrumplit. Az altalaban meg Gyurinal is bejon (kiveve most, mert csak a kechupot nyalogatta fel egy szal krumplival)!
Repulorohamozas holnap hajnalban. Megkertem a szomszedot vigyen ki...majd hozok neki valamit magyarhonbol. Autosules nincs, ferjem tojik ra, azt mondja vigyem a masikat, majd visszahozom. Persze, mondja o, aki mar sir, ha kis hatizsakjan kivul mast is kell vinnie. Meseljem, hogy en hogy szoktam utazni? Min. 2 gyerek, ket bohom nagy taska, egy babakocsi, egy hatizsak es egy pici oldaltatyesz. Ha Dani jon, nala is egy hatizsak, es egy klarinet, persze ezekre is nekem kell figyelni. Ha Miki jon, akkor meg a hordozokendo! Es akkor meg oda-vissza vigyem az autosulest is? Hulyenek nez ez engem?!


Ujabb szomoru felfedezesem, hogy Mikinek annyira szuk a fitymaja, hogy pisilni sem tud rendesen. Ugyan normalisan, sugarban jon ki a pisi, de kozben a bore is felfujodik, mint a lufi. Szoval lehet, hogy ket gyerekem futyijet viszem kes ala (csak azert, mert Danit mar hat hetesen mutottek lagyekservvel, es en azt hittem, most mar meguszom a tobbinel)! Micsoda selejtes egy csalad vagyunk mi!

Heni,
Gyuri ilyen alvos. Pontosabban 8-9 honapos koraig o sem aludta at az ejszakat, de aztan brutalisan leszoktattuk az ebredesekrol, meg a dajkalva elaltatasrol, es onnantol kezdve gyonyoruen alszik. Sot, lustalkodni is szeret az agyaban (bar ez mar egyre ritkabb, mert ujabban 5-kor kel, de Miki szuletese elott volt, hogy fel tizkor ugy rangattam ot ki az agybol)!
Edes Dorina, ahogy vigyorog!

Palma,
Megyek mindjart olvasni, csak Gyuri rangat, hogy menjek vagjam le a hajat!
Remelem gyakran jossz majd hozzank!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi, BeuKép

Köszi a bókokat!

Zsuzsi!

Nem irigyellek a cuccok miattKép
Az a baj, hogy egy nõ nagyon sok mindenre képes a családjáért, és nem tud nemet mondani.

Kérem a brutális alvásra szoktatás receptjét!!!!!

Heni
heni1979
 


Heni,
Az a baj, hogy ennyi idos korban mar nem muxik. Szerintem egy eves korig tuti, aztan egyre nehezebb (kimaszik az agybol, es a vegtelensegig probalkozik). Egyszeruen nem szabad alomba ringatni a babat, hanem egy esti rituale utan ebren betenni a kisagyba, megpuszilgatni, jo ejszakat kivanni neki es kijonni. Amelyik baba nem ehhez van szoktatva kezdettol az nyilvan orditani fog. Nehez kibirni, en is a konyhaban bogtem. Neha be kell hozza menni, megint lefektetni, megpuszilgatni, stb. aztan kijonni. Egyre ritkabban kell hozza benezni, es elismetelni a fentieket. Elobb-utobb valoszinuleg elalszik magatol. Az elso nap durva, aztan egyre jobb lesz. Valoszinuleg ejszaka is megismetlodik a dolog, gyerek felebred, es te nem mesz oda hozza (ha tudod persze, hogy rutinbol ebredt, es nem azert, mert valami baja van), orditani fog. Aztan elalszik. Nalunk szerencsere csak egy este es egy ejszaka volt (40 perc az esti, 20 perc az ejszakai), masnap este mar csak 10 percig probalkozott, ejszaka mar egyaltalan nem, es azota jo alvo! Nem hinnem, hogy minden gyereknel bevalik, de Gyurinal bejott. Igazabol mar nagyon nem birtam az ejszakai tobbszori cumivisszadugdosast!

Mindenki! Mit szolnatok egy hetfo delutani talihoz? Franyoval ugy beszeltuk meg, hogy most hozzank legyen kozel, vagyis valami XI. keruleti musort tervezunk. Javaslatok? Feneketlen-to es kornyeke? Gellert-hegy?
Ezek utan mar csak remelni tudom, hogy hetfo delutanig hazaerunk!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi! Nekem jó a tali idõpontja, helye is. De jó!!! Drukk, hogy holnap haza tudjatok jönni!

Megpróbálok képet feltenni más módon.

Ez mai. Játék közben bealudt.

[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478375.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478375.jpg[/url]

Beu
beu
 
 


Sikerült! Akkor még:

Ez a "krumplizás" (olyan mint egy kis krumpliKép) most az új produkció:

[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478327.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478327.jpg[/url]

ez a buldogozás, ahogy sírni készül:

[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478324.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478324.jpg[/url]

Majd a gyermek anyával és apával
[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478299.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478299.jpg[/url]

[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478297.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478297.jpg[/url]

Beu
beu
 
 


Beu,
Fantasztikus jo kepek!
Ezt a "bealvas" dolgot valaki megtanithatna Mikinek is. Ez biztos genetikai, mert nekem egyik gyerekem sem tudott ilyet, mindegyiket altatni kell!
Lorinc olyan kis draga mindegyiken, valasztani sem tudok melyik kepen tetszik jobban!

Miki meg mindig ebren, de legalabb nem ordit! Rajottem, hogy utal fekve szopni, a szopiparnank azt hiszem otthon hianyozni fog!

Az otthoni mobilszamom 06 70 225 88 06, sajna szamitogep nincs otthon, igy csak ezen tudunk kapcsolatot tartani! Jo lenne talizni minel tobbetekkel!
Meg at kell neznem a tatyot, mert a fel delutant eltelefonalgattam, gyereksebesz utan erdeklodve (talaltam is, Koltai foorvos, a hoechsti korhazban Kép...itt is mindenki magyar! )
Holnap drukkoljatok a reggeli szopinal!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?