Új privát üzeneted érkezett!

Wish!
Nekem is volt egy Graco kocsim még Marcinál, szerettem!
Nekünk viszont sokáig kell mert amikor elutazunk általában ebben tolom a gyereket mindenhova!Ha kirándulunk vagy csak sétálunk mert ö hamarabb elfárad!Igy én még 3 évesen is vittem Madeirára!És jo volt mert ott aztán csak kirándulni lehet!! :D
Visszaaludt a kicsike??

Orsi!
Nekem HRV-m volt(fekete)!Imádtam!
Tavaly letelt a kis ideje és eladtuk! :(
Az autokereskedésbe ahol vettük az ujat meg is vette az egyik ember és én megsirattam!Gondolta:-hülye ez a nö,most vesznek egy uj kocsit neki és ez meg itt siratja a régit?! :shock:
De annak a kocsimnak lelke volt(jo a mostanit is már becézgetem és szeretem nagyon)és azt akkor kaptam mikor Marcikám született!
Na de ez az élet rendje!

Pézsé!
Drukkolok,hogy beválljon!

Emma!
De szuper!
Látod-látod vannak ám jo cuccok,csak rá kell hangolodni a vásárlásra! :wink: :lol:
Tegyél fel egy pár képet milyen kis gyönyörüségeket tudtál venni!

Én ma átutaltam a lánynak a pénzt!Most majd várom a Next-et!!!
Hajni,neked megjöttek már a cuccok?
Gratulálok,hpogy ilyen kis ügyes a pindurka,nem semmi!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Emma!
A gratulálokot neked szántam de a gépem rakosgatja a sorokat... :evil: !
Szoval ügyes a pindurka hogy igy beindult mozgásilag!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
és most mid van?
bennem is volt egy hülye érzés az fr-v miatt, tényleg szerettem azt a kocsit, de racionálisabb egy négykerékmeghajtású.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Írtam egy csomót, és bezártam az ablakot! :twisted: :twisted: :twisted:
Szóval: örülök hogy visszatért az esernyőkocsi téma.

Anikó! PP kocsik nekem is tetszenek, de ha Ágoston most nem fér el benne, akkor mi lesz később, meg téli cuccban?!
Ádám 9 hónapos koráig szopikált, akkor hagyta abba magától, én meg iszonyú szomorú voltam. :cry: Egyik este, mikor tettem volna cicire, elfordította a fejét, és nem kért többet. :cry: Hát, nagyon rossz volt, a mai napig emlékszem az egészre... Még pár napig próbálkoztam, de nem változott a véleménye. Mondjuk az kész csoda volt, hogy addig is sikerült! Ugyanis én 1,5 hónapos korától napokat ingáztam (gyerek Egerben anyával, én Debrecenbe vonattal, vizsga, aztán haza). Közben fejtem, hurcoltam a tejet, anya etette cumiból... És 5 hós korától bölcsibe járt, mert én harmadéves voltam az egyetemen, és gyakorlatokra kötelező volt járni. Olyankor volt bölcsiben, pár órára, de akkor ugye cumiból evett ott is. És ennek ellenére szopizott 9 hóig, ami így visszatekintve tényleg csoda.

Teszek fel én is kocsit, amiket találtam:
- a kedvencem, de lábzsák nélküli, és nem dönthető vízszintesre, viszon csak 6 kiló!:
http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=37

És még ami tetszik:
http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... 4&mainid=8
és ezt én is kinéztem:
http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... 4&mainid=8

Hajni! Megjött már a cucc? Melyik body-t rendelted? Nekem is nagyon kellene már hosszú ujjú, mert azt mind kinőtte. Az nem gáz, hogy átlapolós a válla? Én azokat annyira nem szeretem, mindig igazgatni kell. A Next-es kiscipőt nem mertem megrendelni, mert nem tudom a méreteket. A Siestának meg van táblázata, megméred a gyerek lábát és ott a méret.

Melcsi! Hát nagyon irigylem ezt a főállású anyaság gondolatot, én mindent megadnék érte! De ez nekem már nem fog összejönni több okból sem... Neked viszont szorítok, hogy sikerüljön!

dkata
 
 


Kata!
Akkor tényleg csoda,hogy Bálint ilyen sokáig szopizott!
De ügyesek voltatok az a lényeg!
Nagyon jok a babakocsik!
A Römert néztem tegnap,jol néz ki csak tényleg nem dönthetö! :(

Orsi!
Most Grand Cherokeem van.
Szeretem nagyon de ez más teljesen!
A honda kis finom nöies volt!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó, Orsi
Ti aztán jó nagy autókkal jártok :!:

Miért égtek vásárlási lázban? Olyan babakocsitok van, aminek nincs sportrésze?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Anikó :)
Nem aludt vissza délelött és most is csak fél órát aludt. Jó nyügi lesz délután :roll:

wish
 
 


aniko24 írta:Orsi!
Most Grand Cherokeem van.
Szeretem nagyon de ez más teljesen!
A honda kis finom nöies volt!

:lol: :lol: :lol: az egy abszolút nőies autó :) épp 5 hete volt itt egy 3 napra :)

akkor megnyugodtam, hogy az outback-kel nem nézel hülyének :)
br szerintem a tied és az putback is teljesen anyukás autó, hiszen nekünk kell a sok hely :lol:
(nekem az álmom a tribeca, de az most az építkezés miatt nem fér bele a budgetbe, nem beszélve arról, hogy 17-20 litert fogyaszt, ami elég vicces... majd ha kijuön a diesel újra elgondolkodom rajta)

Emma :)
de van sportrésze, csak nekem az a sportrész, amiben Lili hason is tud aludni, akkora mint egy mózes, tehát sok helyet foglal a kocsiban. Ezér kellene nekem valami olyan picire csukható kocsi, amiben aludni is tud, mert ha én Pestre megyek, akkor ő ebben él.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Ezek mind nagyon komoly autok!!! :D
Az fr-v nem vált be?
Igaz a HRV ugy lesz négy kerék hogy amint érzi a csuszos talajt automatán 4 kerékre vált!
Kiváncsi vagyok végül hogy döntessz?!

Emma!
Nekem is van sport része,csak a hely megtakaritás miatt keresgélünk az esernyök között!
Nekem is annyi helyet foglal a csomiba hogy csak na!
Az esernyö meg csak ennyi lenne:
Kép

Pézsé!
Várlak a fejleménnyel! :D

Kata!
Csak abba nem fért ami fektethetö mert valami uj designe és szükitettek rajta!
A többi az méretileg jo volt!Csak nem tudtam dönteni melyik legyen(most olyan nagyon szürke minden babakocsi) :? !
Még a Baby planetbe elmegyek és megnézem a Chiccot ott!Mert életbe azt nem láttam még!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Wish!
Nálunk is kinlodás volt délután!
Amig mi a temetésen voltunk addig itthon volt a kicsike de aludni nem akart az istennek sem!

Hu lányok ez a temetés annyira szörnyü volt! :(
Amikor beültünk a kocsiba ugy fájt a szivem és a lelkem.....csak sirtunk és sirtunk! :cry: :cry:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


aniko24 írta:Az fr-v nem vált be?

Igaz a HRV ugy lesz négy kerék hogy amint érzi a csuszos talajt automatán 4 kerékre vált!
Kiváncsi vagyok végül hogy döntessz?!

de az fr-v is bevált, imádtam, de az nem 4 kerékmeghajtású, és már eldöntöttem, hogy jobb lesz nekem egy olyan a hegyre :)
(főleg így sokat apa nélkül)

igen, tudom, hogy a hrv nem állandó négykerékmeghajtású.

most várok még az új imprezára, elvileg a héten már lesz 1 db Mo-n amit meg tudok nézni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hali! Na végre géphez jutottam, Olivér 2 napja tiszta hiszti, kikészít! :?

Kismóki,
Ott leszünk! :D

Emma,
irigyirigy az eisenstadti shoppingért! :D

Anikó,
Na de az a 8 óra nappal van ám! :? Iccaka mindig kel a kis piszok pár kortyocskáért! :? Tegnap se evett reggel ¼ 7-től fél 2-ig! :shock: Na nem is hízik! :!: Már vagy egy hete stagnál 8860-on! :!: :? (Legalább lassabban növi ki a ruháit hihi…) A mi babakocsink is chicco, és esernyőre csukható! :D (Pont, amilyet feltettél, csak a színe más. ) És a baby planetben vettük!
A nextes rendelés még nem futott be, de szerintem már megjött volna, csak én rendeltem a mothercare-től is, és most azzal szenvedünk, hogy legyen méret, meg azt mondta a csaj, hogy azok szar arcok, nehézkes velük! :twisted: De ha nekem pont az kell! :evil: :twisted:

Anikó, Orsi,
Elképesztő, hogy ti így értetek a kocsikhoz! :shock: Én régen felismertem a trabantot, amikor még volt, meg talán a skodát. És itt ki is merült…. :lol:

Kata,
http://www.mothercare.com/gp/product/B0 ... 1&mcb=core
- ezt rendeltem, ami miatt késik a szállítmány! :twisted: Nekem is tökre tetszenek a 3 kerekű babakocsik, csak az mozgólépcsőn instabil. Meg a legtöbb 3 kerekűnek nem akasztós a fogantyúja, és nem is esernyős a legtöbb. Azért van nekem olyan, amilyen…. :lol:

Wish,
Jók ezek a kocsik. :) De nekem tök fontos, hogy akasztgatni tudjak a fogójára. Szerintem, ha vásárolgatáshoz veszed, akkor ez nagyon jól jön.
20140901102739
 
 


Anikó :)
nem csodálom, hogy szörnyű volt a temetés :( :(
mindig az, ilyen esetben meg végképp :cry:

****

enyémek is zizik voltak ma.. mind a 3 :) bár Lili azért még messze nem hozza a fiúk ziziszintjét :)

Máté elesett a bölcsiben, felszakadt a homloka, de még elég volt az összehúzó tapasz, nem kellett varrni.
Levi meg pörgött egész nap (hazahoztam őket ebéd után), követni sem bírtam.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


¼ 7-től = negyed hét
20140901102739
 
 


Orsi,
nagyon kis zabálnivaló piskótalába van Lilinek abban a harisnyában! :D
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Anikó, Orsi,
Elképesztő, hogy ti így értetek a kocsikhoz! :shock:

valami mániája mindenkinek van. spec. nekem a kocsik, és minél nagyobb annál jobb, nem jövök zavarba, ha egy kocsi 4.5 m-nél nagyobb.

Anikó még azt akartam írni :) hogy mikor itt volt a grand cherokee nekem a legnagyobb bajom az volt vlee, hogy nekem a csomagtartójához sámli kellett, mert én összesen 163 cm vagyok :)
vicces volt mellmagasságba pakolni a cuccokat :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni :)
érdekes ez az akasztós téma.
Engem pl. ez az akasztgatás zavar, én a minél nagyobb alsó kosárra szavazok :) oda pakolok mindent.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó: Úgy gondolom, hogy próbálok megnyugodni (remélem :wink: ) A gyermekem így eszik. Evett hajnalba, reggel, kettőkor és este 7-kor. Igaz ha a szájába teszem a tápot, sír. Ezért este kapott pépet és utánna még megivott 150 tápszert, el sem akartam hinni. Vettem Milumil tápszert és Miluma HA pépet. Délelőtt kapott egy kis almát. A cumisüveget kicseréltem volt itthon valami nagyobb lyuki és azt adtam neki. Nuk-os az egész városban nem kapta. Kicsi ez a hely :shock: .
De, most kifőztem az aventes 3-as lyuku cumiját, hiszen még eddig a 2-ből evett :roll: .

Éhen nem fog halni. Majd lesz valahogy. Eszik, ez a lényeg, igaz nem egy zabagép!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Orsi,
én azért nem szeretem az alsó kosarat, mert ha csukom össze és pakolom a csomagtartóba, akkor mindig ki kell pakolni belőle, utána bepakolni, majd kipakolni, bepakolni.... :twisted: Ráadásul nekem meg a másik mániám a kosz! :twisted: Az alsó kosár túl közel van a földhöz, amit belerakok, az mindig min. poros lesz! :twisted:
20140901102739
 
 


Hajni :)
jah... a kosz nekem nem mániám :oops: :oops: :lol: :lol:
igen, ki kell belőle pakolni, ez kétségtelen :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni! Nem is szabad akasztgatni, mert megváltozik a kocsi stabilitása. A kosárba kell pakolni, akkor lent van a súlypontja. Bár a Te gyerkőcöd egyensúlyban tartja, azért nagy súlyokat nem akasztanék rá... :lol: Olivéred pont akkora, mint Bálint! :lol: Én is pont ezt a kupac body-t néztem ki!!! :!: Írdd meg, milyen, ha megkapod!

Orsi! Tündéri a lányod! az a harisnya meg szoknya! :lol: Azért egy csajszit lehet öltöztetni...

Anikó! :cry: :cry: :cry: Sajnálom...

dkata
 
 


Kata,
hát ja, volt már olyan hogy a táskahalom mögül nem látszott a kocsi se! :oops: :lol: Akkor az egyszer borult volna a gyerek, ha nem fogjuk. :oops: :wink: De azért elég sok szatyor elfér azon burulás nélkül! (kipróbálva! :lol: )
Szerintem nem ér ide... :( ( A lány nem sok jóval kecsegtetett... :cry: )
20140901102739
 
 


Hajni!
:D :D :D :D :D Jól emlékszem, hogy Te szoktál egész nap domestoszozni?
Igen, értettem és dehogy untattál a neveléssel kapcsolatban. Ezen el is gondolkoztam. Pl. az anyukám roppant tisztaság- és rendmániás, ennek ellenére én nem lettem az. Lehet hogy az én gyerekem lustának van kódolva? De ezzel pont egybeesik, hogy én engedtem Őt a saját ritmusa szerint, ill. dehogyis, mert akkor soha nem csinálta volna meg a leckéjét. Mi lett volna, ha nekiállitom? Vajon akkor is ilyen lusta lenne?
Kata!
Nincs esély több babára?
Orsi!
Látod, a kislányokat olyan édesen lehet öltöztetni! :D Már amelyik hagyja, az enyém lehetóleg még itthon magára ken valamit mindig, esetleg kiszakitja de legalább lecsuszik benne a csuszdán :evil:
Nem tudom mi volt ma a levegőben, az én gyerekeim is bezizzentek, pedig Lukut kifejezetten nehéz kihozni a sodrából.
Pézsé!
Jól van, nyugi, nem marad a Te babád se kicsi, fejlődik, és majd könnyebb lesz, ha rátértek a kanalazásra. Biztos hogy nem Benned van hiba, csak görcsölsz és ezt érzi.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kismokus!
Mi is megyünk persze. De végül pontosan hol lesz a tali???
Ki irt a nevelésről? (elfelejtettem). Igen, nehéz lenne elengedni, de örökbefogadni semmiképp nem akarunk, ezt nem tehetjük meg a sajátjainkkal. Ezért ha nekiállunk, be fogjuk vállalni, hogy esetleg kell a saját szüleinek egyszer. Viszont lehet hogy szerencsénk lesz és sose válunk el, és ha mégis, akkor is igyekszünk az együtt töltött időt nagyon értékessé tenni számukra, miközben ők is örömet fognak szerezni nekünk a jelenlétükkel.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok!

A hétvégén nem voltunk itthon, mert ’otthon’ voltunk. Szombaton volt egy barátunk esküvője és Balu is velünk volt 8ig. Nagyon aranyos volt egész este, csak figyelte, hogy micsoda pörgés van és mennyi új arc. 8kor hazavittük nagyihoz, fürdés vacsi és már aludt is, mi pedig visszamentünk még a buliba. Be volt készítve a lefejt tejcsi, de nem volt rá szükség, mert csak 4kor kelt, mikor már otthon voltunk, meg is dícsértük nagyon a példamutató magatartásért :lol: .
A mai nap nekünk is zűrös volt kicsit, délután kb. óránként szeretett volna szopizni a pici fiam, de sajnos nem nagyon volt mit, az esti kaja után viszont hamar bealudt én meg ’vedelem’ az alkoholmentes sört, hogy holnap legyen elég tejcsi.

Hajni,
Nekünk volt 6 inszemünk és 1 lombik, de sajnos mind sikertelen, aztán a 2. lombik előtt spontán jött Balu. Most azt tervezzük, hogy 2009 januárban megyünk a Kaáliba, hacsak addig össze nem jön itthon.
Aranyos a bodycsomag, amit rendeltél.


Pézsé,
Remélem sikerül minél hamarabb kitapasztalni, hogy hogyan tudod megetetni a leányzót! Egyébként Balu is kevesebbet eszik, mint a tankönyvek szerinti mennyiség (bár már nem mérem, csak gondolom, hogy még mindig így van), de hízik rendesen így aztán már nem aggódom.

Anikó,
Nekünk maxi taxi citi cx-ünk van. Mondjuk én még csak a hordozóval használtam, de úgy nagyon bejött. A vázat egész kicsire lehet csukni, mert esernyő és még a tolókart is be lehet hajlítani. És ahogy néztem, ez viszonylag széles a többi futkosós babakocsihoz képest, de ez nem biztos, tapasztalatom még nincs e téren, mert csak most tervezem, hogy kipróbáljuk. http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=768#
Itt van kép, hogy milyen összecsukva.
http://cgi.ebay.co.uk/Maxi-Cosi-Taxi-Ci ... dZViewItem

Orsi, Melcsi,
Nekünk kb egyidősek a babáink. Nektek forgolódnak már? Balázs nem nagyon akar. Nem aggódom , inkább csak kiváncsi vagyok.. Súlyban hol tartotok? Balázs most 6800 gramm, lassan megduplázza a születési súlyát. Mindenki azt mondja, hogy kis vasgyúró.
Orsi, Nagyon csini Lili a kisruhában.

Pompi,
Tőlem is bezsebelheted a dícséretet: nagyon szépek a gyerkőcök !

Lányok,
Bár én még elég új motoros vagyok közöttetek, de ha nem bánjátok, mi is mennénk a talira.ezentúl próbálok majd rendszersen írni is.

Andi

Kép
bandika
 
 


Andi :)
Lili 6200 gr (2940nel született), de már hetek óta nem hízik :shock: amúgy oldalára fordul és minap mikor letettem a szőnyegre, akkor hasról átfordult a hátára, de egyébként nem forog még.
Mivel aludni hason szokott, így ha hasrateszem, akkor ő azt úgy veszi, hogy most alszunk :) de lassan bevezetgetem, hogy amikor éberebb, akkor mászunk a szőyegre kicsit.
Háton kezel-lába jár, tárgyak után nyúl.

A maxitaxi szerintem jó, csak azt sem lehet vízszintesbe tenni, nálam ez pedig kulcskérdés :?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Látom, vmi volt tegnap a levegőben... Zalán is bezizzent, egész nap nyöszörgős volt, este meg 1 órás üvöltést vágott le- ami már több, mint 1 hónapja nem fordult elő. Én nagyon nehezen viselem, mikor torkaszakadtából üvölt, és bármit teszek nem jó. Ilyenkor jobb, ha apa dajkálja, ő nyugodtabb tud maradni

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok! :D

Igaz régen jártam Kaális topicon, de olvaslak Benneteket rendszeresen és próbálom jegyezni a sok jó tanácsot.

Szóval én még mindig egyben, de már csak holnapig. :shock:
Holnap szülésbeindítás lesz - nem csaszi, legalábbis nem úgy tervezzük - és végre megszületik Dani baba.
Már nagyon várom, de kezdek parázni, hogy hogyan fogom majd bírni. :shock: Na jó azért bízom az ösztöneimben! :D

Azért szorítsatok nekünk holnap, hogy minden rendben legyen!

Jud

Kép
jud71
 
 


kedves Jud,
nagyon szorítunk! :D Szép, gyors, könnyű szülést és egy gyönyörű babát kívánunk. Na és várunk majd itt a beszámolóval! :wink:

KépKép
pompomlány
 
 


Jud :D
Nagyon szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen. Ügyes légy! Minden jót a nagy napra! :lol:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Ma voltunk a 3 hós oltáson. (Csúsztunk a múltkori taknyolás miatt). Reggel a gyermekem megivott 3 perc alatt 200 ml-t. Na azóta sem vette a szájába a tápszert. Csak a pépet fogadta el és a gyümit.
A tanácsadásom megmérték: 6000g :shock: :shock:
Kérlek Benneteket most ne írjátok, hogy "na látod, nincs is min izgulni!". Bánt hogy nem eszik, de a doki szerint Ő ilyen és kész. Fogadjam el! Próbálom!

Jó éjt!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


PéZsé :D
akkor kanalazz neki :)

(mondjuk nekem még 1 dolog jutott eszembe... én megmutatnám a száját egy dévényesnek, hogy nincs-e benne valahol spasztikus rész, mert lehet, hogy ezért utasítja el a cumisüveget... mert egyszerűen kényelmetlen neki úgy enni.
rosszul szopó babáknál is én szoktam javasolni, hogy nézesség meg a száját ill. a nyelvét)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi:
A vizet viszont nagyon szépen issza, azzal soha nem volt probláma, sőt 2 hós koráig a tápszerrel sem. (azt is aventesból csak kisebb lyuku).

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


tényleg... jó vízivó...
akkor nincs ötletem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni!
Végül ma voltunk a Baby planetbe!
Olyan szuper babakocsik vannak,hogy a Brendon elmehet a sunyiba! 8)
Olivér már lehagyott minket sulyba! :shock: :D
Az én babakocsim is also kosaras de ahogy összecsukom kifordul igy alapbol kikell pakolnom belöle,vagy borul minden! :?
Én is nagyon szeretem az autokat és ehhez párosul egy megszállott férjecske aki ebben abszolut partner! :shock: :lol:

Orsi!
Hogy van Máté homloka?
Gondolom este fájt neki nagyon?!
A csomagtartoba pakolás nekem akkor nehézkes amikor a kutyám viszem valahova! :roll:
Mert a kicsike(amerikai bulldog) még rátesz egy lapáttal hogy oda nem akar beszállni ö inkább elöre ülne! :shock:
Na de akkor mi hova? :lol:
Szoval ott igen csak bajban vagyok!De azért van egy sámli a garázsba ha pakolni kell, én sem vagyok langaléta 165cm! :oops:
Megvettük ma a babakocsit!
Pont azt a szint amit Emmának tettem fel összecsukva!
Nagyon szuper ez a chicco esernyö!
Vizszintig dönthetö jol csukhato jo kerekei vannak és szép!
Volt egy szép kis nöcis szin is!
Ha a Brendonba jársz holnap szerintem gurulj át a planetba mielött döntesz!

Pézsé!
A planetba volt Nuk-cumi!Olyan hülyén vannak ezek a márkák elosztva sokszor! :evil:
De akkor hagyd ha a nagyobb lukubol megeszi!
Remélem valahogy beindul a kicsike!
De a lényeg,hogy kiegyensulyozott és neki igy jo!
Gratula a 200ml-hez!!!

Bandika!
Micsoda nevelés….?
Hajnal négykor kelni???
Irigy vagyok ám…! :D
Nagyon szuper a babakocsitok!
Nem is ismerem ezt a márkát!
Nagyon jol néz ki!
Ma is láttam egy pár olyan babakocsit, hogy még nem is hallottam rola de olyan designe volt,hogy csak na!!

Jud!
Szépen befészkelet magát Danibaba!
Kivánom,hogy legyen könnyü szülésed!
És sokat gondolunk rád!
Várunk amint kiengedtek benneteket!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


aniko24 írta:Én is nagyon szeretem az autokat és ehhez párosul egy megszállott férjecske aki ebben abszolut partner! :shock: :lol:

Orsi!
Hogy van Máté homloka?
Gondolom este fájt neki nagyon?!

nálunk apa nem mániás... de a subarumániámba már őt is bevontam.
Apukámmal vagyunk kocsib**ik :)

Máténak nem fájt a homloka, semmi baja :)

szóval hol van ez a babyplanet? holnap megyek brendon felé, mert meg akarom nézni a PPt ugyanis a loolám elviszik - egy bnőmhöz kerül - és kell helyette másik.
és pontosan mi ennek a kocsinak a neve?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó :)
ne haragudj, de azért röhögök most rajtad :)
szóval én vezetem a grand cherokeet és több mint viccesnek éreztem magam abban a kocsiban. ott egy batár autó és kiszáll belőle egy mininő :) :)
ez nagyon tetszik. (látod... ezért álom nálam a tribeca, meg az összes batár autó. Anno mondtam Karcsinak, hogy egyszer azért előadnám a 3gyerek, nagy autó, tűsarkú kombót valami céges bulin... mert megérdemlem :) :) )

amúgy ha már nagy autó. én azon szoktam még röhögni, amikor épp parkolok és a pasik nézik... merthogy én tudok parkolni és a hondával is ha már olyan 60-80 cm-rel nagyobb volt a hely, akkor oda be tudtam állni.
és a végén jóóóóók az elsimerő pillantások.
(meg az elején az ijedtség a szemekben :) )

bár tavaly amikor be akartam állni egy kocsi _mellé_ kiszállt a tulaj és azt mondta, még mikor el sem kezdtem a parkolást, hogy inkább ő beáll... mondtam neki, hogy csak nézze, ahogy én beállok :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó.... merre vagy??? kéne nekem a kocsitípus... meg a babyplanet cím.... :)
hello bello :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Andi!
Lukum 6800 gr, pénteken lesz 4 hónapos, 4170-nel született (de az első hónap nagyon gáz volt). Utál hason lenni, háton viszont jár keze-lába, nyul a játékok után, beszélget, hatalmasakat vigyorog, hangosan is nevet és mindkét irányba oldalra fordul. Kapaszkodik a járóka rácsába amikor oldalt van, biztos igy fogja magát hasra huzni.
Emesém 3 hónapos és 1 hetes volt, mikor hasrafordult és attól fogva naponta egyre többször gyakorolta, de kb 1 hónapig csak az egyik oldaláról (azt hiszem jobb). Mátém viszont 4 hónapos és 3 hetes volt, mire összejött neki a mutatvány. Nem egyformák a gyerekek.
Jud!
Szoritok, hogy minden rendben legyen! Boldog találkozást Nektek!
Orsi!
Gondoltam hogy Te egy fenomén-feminin vagy :wink: :D Én 15 éves jogsival képtelen vagyok oldalra parkolni, nekem csak a 45 vagy a 90 fok megy, igaz az hibátlanul, tolatva is. Ezért 2x is meggondolom, hogy Pestre induljak :oops:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi1967 írta:Orsi!
Gondoltam hogy Te egy fenomén-feminin vagy :wink: :D Én 15 éves jogsival képtelen vagyok oldalra parkolni, nekem csak a 45 vagy a 90 fok megy, igaz az hibátlanul, tolatva is. Ezért 2x is meggondolom, hogy Pestre induljak :oops:

nem :) én egy antinő vagyok... szó szerint.
anno végigcsináltam 4 IQtesztet és csak azokat a feladatokat rontottam el (mindegyikben), amiket a nők 90%a hibátlanul megcsinál, a pasis feladatoknál 1 hibám nem volt.
az én jogsim 10 éves :oops: :oops:

pesten vannak nagyon jó családi parkolóhelyek :)
ugye nem vetted magadra?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lili 6150 gr :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

Baby Planet üzletek:
http://www.babyplanet.hu/index.php?pg=contact


Andi

Kép
bandika
 
 


Andi :D
köszzi :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Elaludtam! :oops:
Bocsánat!
A régi megatoys helyén van az Aradi utcába!
A Váci uton mész kifele tovább a Brendontol és mintha Ujpest fele akarnál menni de arra is kanyarodsz!És az elsö lámpa és ott jobbra!
Hu a neve mindjárt szaladok a papirért!
Itt is vagyok:Chicco CT 01 Complette Mistrál!
Én is szeretem az embereket tesztelni amikor parkolok! :lol:
Föleg,hogy hátol van radarom! :wink:
Érdekes,hogy ezeket a nagy kocsikat jobban lehet érezni elöl hátul oldalt mint a kissebbeket!
Igen amit irtál a tüsarkus 3 gyerekes megjelenésröl egy nagy verdábol az szemet gyönyörködtetö látvány!!Hajrá......!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó, tennél fel képet a kocsiról, mert nem valami jók az oldalon. És van hozzá lábzsák?

dkata
 
 


Kata!
Persze teszek, de délután a sajátunkat is lefotozom Ágolyoval! :D
Lábzsák is van és esövédö!
Kép
Ezt a szint választottuk mert a másik babakocsink annyira kék hogy kellett egy kis változatosság! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó! Köszi! Én is olyan képet gondoltam, amikor benne van Ágoston! :lol: Ez nagyon szép színű, narancssárga meg piros mániás vagyok! :lol:

dkata
 
 


lécci-lécci, munkaügyi gyorssegélyt kérek!!! :?

Ma kaptam meg a munkahelyemtől az "Igénybejelentés gyermekgondozási díjra" c. nyomtatvánt, amire kézzel ezt írták:
"az igényléshez fizetés nélküli szabadság kérelem is szükséges".
Igaz ez? A GYED-hez fizetés nélküli szabit kell kivenni??? (Elég furcsán hangzik...) :roll:

KépKép
pompomlány
 
 


Anikó
Nagyon szép kocsit választottatok! Tutti a színe! Nem is kell mindig totál kék a fiúknak (mondjuk mi nagyon bekékültünk, de PP-ben nem volt olyan sok színválaszték)

Orsi
Vicces, hogy a férjed nem, te meg autó-mániás vagy :) nálunk - ahogy szokott lenni - pont fordítva. Én egy Yaris-szal nyomulok, szóval azért esett le az állam, miket vezettek. Én a yaris-szal tudok rutinozni, mással kevésbé
Lili nagyon csini a nőcis ruhában! Zalán lassan beéri kg-ban :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Lányok! :)

Itt az aktuális táblázat, hogy ki jön a találkára (akik jelezték)! (Bocs, ha valakit kifelejtettem :oops: :oops: :oops: ...) Persze lehet még jelentkezni! :lol: Hajrá lányos anyukák, mert a fiúk eddig többségben vannak!!!

Kép

Kép Kép
kismokus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: