Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok még mindig semmi igy nemtudok mit irni csak szoritok nektek :)

Kép
e.andrea
 
 


Dreika,
éjszakára ki van párnázva, meg van mellette egy szivacs. Sokszor azon találjuk, de ő nem veszi észre, hogy leesett :D

Juca,
tudom én azt, hadra is fogom apát :D Csak ugye szerdán megyek vissza a dokihoz, akkor fogok rendes infót kapni az egész betegségről, most még csak kutakodtak nekem a gépbe. Viszont ma a 13. napon járok, szóval nincs időm kivárni a szerdát :D Amúgy hő alapján a 8. napon már volt peteérésem....

Lányok,
köszi Lili nevében is a dícséreteket! Amúgy én sem tudom, hogy szúrta ki ezt a patkányt, de neki ez kellett. Most a kendő mellett ezzel alszik. Na meg persze a cumi.

Montana,
ne is mondd a töltött káposztát. Pont hazafele kívántam meg. De én csak azt szeretem, amit a nagymamám csinál. Most kérjem meg??? A hányinger meg jó jel, még ha kellemetlen is néha.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt Lányok!

HÁÁÁÁT.... aki nem nyugszik bele a negatívba...az ma reggel (igaz ,h csak halványan) DE POZITÍVAT tesztel!!!!

:D :D :D :D Hiphiphurráááááááááááá :D :D :D :D

Tudtam. Ennyire hipohondri nem lehetek. Csak vszínű nem akkor volt a PÉ, mikor a nagykönyv szerint illett volna.

+prób. feltenni a kis haloványságom.

Olyan boldog vagyok!!!! :oops: [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 3.7926.jpg[/img] a 30cn-os tesztem

Kép
zmimi
 
 

 
 

Na akkor újra nekifutok...


Kép


teszt 30 cn-on

Kép
zmimi
 
 


Azért vmi sejtelem látszik remélem... :oops:

Kép
zmimi
 
 


Zmimi,
ez akárhogy is nézem, pozitív!!! Nekem Lilivel még a 32. napon is negatív volt, aztán a 36-on néztem újra, akkor már pozitív. Meg is ijedtem rendesen, már abszolút nem számítottam rá.

Lányok,
lehet 8. napon peteérés??????? Azóta fent van a hőm, viszont PG53 még semmit nem mutatott. Ma a 14. nap. Nem szeretném a 8-at, akkor elvesztegettük a hónapot :(

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mimi! :lol: :lol: Gratula! Látszik az, még képernyőn keresztül is! Várnod kellett volna még a betét vásárlással! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

MIMI!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Ha vársz egy kicsit akkor nem erősebb???????? Két csík, nem vitás!!!!! HURRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Linácska!
Minden lehetséges, de az ellenkezője is. Nincs veszve semmi, ne aggódj előre!

Nálunk piri ezerrel....

pusz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Mimi!

Gratulálok! Miattad jöttem ilyen korán, mert kíváncsi voltam. Tudom, hogy Neked óramű pontosságú, és tegnap nem jött meg...

Most mennünk kell Kingát lemázsálják, aztán klubba, de utána mindenképpen felraklak a táblába!

Hippiéhurrá (ugye megmondtam, hogy a gomba, meg a baba gyakran járnak együtt :wink: )

Akkor tessen sorolni a tüneteket, meg hogy mit mióta... :twisted:

Kép

Lina!

Sjna minden lehet, de látod ma Mimi is +an mellétrafált! :-)

tjuca
 
 


Lina,

nem tom a 8 nappal mi van... végül is lehet... hol a görbéd?

Kép
zmimi
 
 


Dreika! Nagyon sokat gondolunk ma rád! :cry:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Mindenkinek Köszi!!!

Viszem a fiúkat, oszt majd jövök! :D

Kép
zmimi
 
 


Dreika!

Lélekben Veled vagyunk. Innentől már ha hangyányival is, de könnyebb lesz minden nap. :-)

tjuca
 
 


Mimi, óriási gratula, később jövök ha tudok , most rohanunk.
Jó rég nem írtam, emlékeztek még rám :oops: :shock:
Vendég
 


Ja, és Dreika!! Szurkolunk, holnap már jobb lesz, ahogy Juca mondja :) Fel a fejjel, egyre több a poz. példa!
Vendég
 


Mimi!

A vonalzód nem túl korrekt. 189 nap? Kacikának meg 168 a terhesség 270 nap nem??? Na mindegy csak kukacoskodok. Várunk a sztorizgatással, úgy örülök, hogy mégsem jött piri!!!!

tjuca
 
 


Kacika!!!!!!!!
SZERETÜNK!!!! :D :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Dreika, én is veled érzek!

Nem tom a vonalzóm mééér aztat írta. Minnnyán utánajárok. (amúgy nekem fel sem tűnt :oops: )

Milyen sztorit vársz Juca? :shock:

Kép
zmimi
 
 


Na, kijavítottam.

Kép
zmimi
 
 


V mégsem??? :shock:

Kép
zmimi
 
 


Hát ez nem lehet igaz! Miért szarakodik????

Kép
zmimi
 
 


Mimi, de igen javítottad, így korrektnek tűnik :lol:

Zsuzsu: :lol: akkor jó, én is :D

Mi kedd délelőttönként járunk egy nőhöz, aki bizonyos dolgokkal felkészíti Petit az ovira, úgyanis a lelkem kissé hiperaktív. A diagnózis "csak" túlmozgásos, de nem bír egy percet sem a fenekén ülni. Úgy meg nem mehet oviba, amit meg nov. végén kezdenénk. Szóval most 2. alkalommal már ott is hagytam, még sírt, de már dolgozott, és szót fogadott, és boldogan várt vissza.

Szóval ez volt délelőtt, oda rohantunk reggel.

Most szundiidő :lol:

Melinda, én már hallottam olyat, hogy a 8. napon, de tényleg nem jellemző. De így látatlanban...passz.
Vendég
 


Kép Kép

tjuca
 
 


Köszi Juca!

De jóóóóóó! Felkerültem a kismamikhoz!

Jó volt a klub?

Mi van Grönlanddal? Nagyon eltűnt!

Kép
zmimi
 
 


Jaja jó volt, most szunya van.

Nos a kérdésem:

Mikortól éreztél mit?

tjuca
 
 


Hú bennhagytam magamnál a drukkleet, pedig most inkább nem kéne. :evil:

tjuca
 
 


- undor néhány szagtól, köztük a saját parfümöm :lol: - ez volt a legkorábbi tünet!

-Cicifeszülés,- kb. középidő után 1-2 nap

-alhasi húzódás (egy enyhe felfázáshoz hasonlítanám, a lazább fajtából) - szintén középidő után

-gyakori pisi -ez kb 1 hete v.10 napja

-fokozódó sexuális kívánalmak... :oops:

- most vasárnap émelygés+ enyhe hányinger de csak rövid ideig

remélem nem hagytam ki semmit! :wink:

Ja, és kb. 11-12 napja mérem a hőm, tehát nincs képem az egész ciklusomról, de így is látszik, h emelkedett.

Nálad , helyzet?

Kép
zmimi
 
 


Miért rossz ómen a drukkos szmájli? :shock:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!
De jó,fent vagyok a táblán. :)Ügyes vagy juca,látom tettél fel a fiukról képet. Nagyon örülök.Nahát öröm ide benézni.Gratulálok mimi,puszi Neked.Ezek szerint vannak pozitív példák. :) Az én párocskam teljesen kivan.Megviselte ez az egész.Ráadásul most egy hónapig németországban van.Nehéz így segiteni a másiknak.Én már javulok,nem sírok annyit mint eddig.Biztos sikerül nekünk is hamarosan a manó.
Ma voltam először az utcán a műtét (péntek) óta.Annyira féltem,hogy találkozok vkivel és kérdezősködnek.Hát jogosan.Kb öten kérdeztek rá hogy vagyunk stb.Meséltem és meséltem,könnyek nélkül.Most tök büszke vagyok magamra,hogy erősödöm,és azt hiszem jobb beszélni róla.Ölelést nekem csajok :)

Kép
mese28
 
 


Dreika,gondolok rád,és kitartás.Innen csak fölfelé..

Kép
mese28
 
 


Juca,

az kimaradt, h kb szombattól 27cn., gyakorlatilag mintha nem is lett volna h.nyálkám (elnézést mindenkitől! :oops: ), tényleg a Leo által írt száraz érzés volt jellemző. Még most is olyasmi.

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Köszi. Na akkor tényleg lúzer hónapom van. :twisted:

Drukklee, oké, csak én még nagyon messze is vagyok, meg nagyon nem is reménykedek, mert minden összejött, aminek nem kellett volna.

Ha van még teszted, holnapután pisilj már le egyet, hogy betegyem a táblába. Ez olyan kis sápatag még. :wink:

Mese!

Szívesen nincs. mit. Sírni pedig szabad, sőt kell is. A könnyek gyógyítanak. Jó nem mindenkinek, de néhány embernek igen.

Mindenkinek beteszem a képét szívesen, aki küld vagy engedélyezi nekem. Meg néha garázdálkodom, de mivel feltetted a fiúkat az albumba, így úgy gondoltam nem bánod, ha ide is beteszem őket. Nagyon helyesek, mosolygósak. Viszont első ránézésre nem nagyon hasonlítanak egymásra.

Jól gondolom, hogy Ti is inkáb kislányt szeretnétek most?

tjuca
 
 


Juca!
Igen ez lenne a cél.Amint jól érzem magam testileg,belevágunk.Csak már ott tartanék...A két fiam totál különbözö,jól látod.Márkó tiszta apja,Gergő inkább én meg anyukám.A csillagjegyük ugyanaz,kosok,de mégis teljesen más természetúűek.Márkó makacsabb,Gergő meg a sírósabb.Főleg ha beírást hoz az isiből. :lol:

Kép
mese28
 
 


Holnap biztos nem csinálok tesztet, csak holnap után!

Kép
zmimi
 
 


Bár nálunk a baba tervezés nem lesz túl egyszerű.A párom németországban dolgozik,10 naponta jön haza 4 napra.Mi csak akkor tudunk "rosszalkodni".Szóval nálam nem lesz hőmérőzés,meg ilyenek.Az elvesztett babánk mondjuk olyan időpontban fogant meg,hogy nem gondoltam volna,hogy abból baba lesz.Szóval nálunk nagyon szerencse kérdése. :) Legfeljebb kiutazom németbe én is szexuális szabadságra. :lol:

Kép
mese28
 
 


Mimi!

Szívből gratulálok! :wink:


Vagyok ám, mégha nem is írok! Beszoktam nézni, de már annyi oldalra írok, hogy nincs időm reagálni!

Juca!

Ez a repülés nagyon tetszik! :lol: Most mit szépítsem, nem mindig szoktam szárnyra kapni! Főleg ha naponta van eksön! :oops:
Vendég
 


Mimi!
Gratulálok!Nagyon örülök, hogy sikerült!Próbállak követni én is...

Bár én sem értem, hogy most mi van.Tegnap volt páfrány és halvány volt az lh teszt, ma meg egyiken sem semmi.Nem ám most meg lekéstük, mert sikítok...pedig csak a 11. napon vagyok.
Lehet, hogy én is mindent kidobok,lh-tesztet, hőmérőt,páfránynézegetőt, aztán minden ciklus 13. napján elkapom apát...hátha lesz valami.

Dreika!
Én is nagyon sokat gondoltam Rád!Már biztos mindenen túl vagy, innét csak jobb lesz!
Gyere, mesélj, úgy könnyebb...

Grönland, én ezért nem írok több oldalra,(csak nagyon ritkán) nehogy ne tudjam követni az eseményeket. :lol: Leragadtam itt.

Zsuzsu, nem jössz msn-re?Én minden nap 1/2 7 és 8 között valamikor benézek.

Emese!
Ez a szexi-szabi jó ötlet! :lol:
Lehet, hogy novemberben megszöktetem a páromat!Igaz, nemsokára megyünk Sopronba, de egy szobában leszünk a csajokkal...
Vendég
 


Sziasztok!

Zmimi! Nagy gratula! Szeretném én is követni a pozitiv példádat!

Le vagyok strapálódva, tombol bennem vm. cuki vírus, erre most a körzetbe is gondok vannak ááááááááááá!!!!!
Ez szerintem megin nem az én hónapom bármennyire is szeretném...

Kérdezhetek valamit???? Ha ti egy 20 napos baba anyucijai lennétek, egy ledülő, koszos házba élnétek apukával, ahol se Wc, se fürdő,se norm. fűtés vagy egy biztos, meleg, tiszta házban lennétek a nagyszülőknél (ahova apuka csak látogatni járhat)??? Utaztatnátok-e a babátokat 50 km-t vonaton 20 naposan???

Én nemértem az embereket!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Asszem Monti te döntöttél jól, hogy nem annyira erőltetted ezt a védőnői pályát! :cry:

Ki írta a szexi szabit?? Naggyon tecik az ötlet!!!!! Vezettessük be! Az állam úgyis támogatná, ogy több legyen a gyerek, hát tessék! Minden gyereket tervező párnak tetszőleges időben járjon szexi szabi! :lol:

Kép
kislibus
 
 


Luca! Görbe?

Juca! Nem tudom mi van, de nemsikerült elküldenem Leonak a görbéimet! Ha biztos sikertelen lessz ez a hónap megtennéd, hogy elküldöd nekem őket???

Grönland! Hozzátenném a topikok közül itt van a legnagyobb fennforgás!!!

Kép
kislibus
 
 


Szia Libus!
Emese gondolta, hogy elmegy szexi-szabira a párjához ! :lol: :lol: :lol: Ha a hegy nem megy Mohamedhez...

Monti, mi van Veled, hogy vagy?

És a többiek?

Kacika, jól vagy?És a sógornőd?Az enyémnek már akkora pocija van, öröm ránézni!

Lina, Zsuzsu,Juca, többiek, jól vagytok?Gondolom, ilyenkor a babások el vannak foglalva...

Én meg csak 8-i vagyok...
De minden reggel benézek munkába indulás előtt, hogy mit írtatok!

Holnap suliba megyek, 3/4 6-kor indulunk.Kíváncsi vagyok, milyen lesz!Talán könnyebb, mint a fősulin a jogi kar... brrrrrrrrrrrr... az nehéz volt nekem.
Vendég
 


Vendég
 


Mimi!
Nem írtad meg, hogy apa mit szólt!!!!!A fiúknak elmondod most, vagy csak később???
Hú, de irigyellek, persze nem igazából ám, örülök, hogy Neked sikerült!
Vendég
 


Luca,
vagyok, csak most Pesten a barátnőmnél.

Zmimi,
majd holnap felteszem a görbét, ez nem az én gépem, és csak apa gépén van elmentve a jelszó, nem tudom fejből.

Holnap megyek az endokrinológushoz, kíváncsi vagyok mit mond.

Juca,
mekkorának mázsálták Kingát?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!

Mimi!!
Igaz még én nagyon új vagyok, de azért azt tudom, hogy Gratulálhatok!! :-)

Csak így tovább!!

Remélem mindenki követi minél hamarabb a példádat!! :-)


:D

Minden szépet és jót Nektek!!

Babett
dbabett
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon köszönöm, hogy ilyen sokan gondoltatok ma rám, borzasztóan jól esett.
És igazatok van, egyre jobban vagyok.

Hát a műtét nem volt egyszerű, elég sokáig tartott, nehezen lehetett kiszedni a petezsákot, szabálytalan volt, furcsa.
Ettől persze most nem vagyok nyugodtabb, sőőőt … 2 hét múlva kell UH-ra mennem, addigra kész a szövettan is. Majd ezek tudatában tudom meg mennyit kell várnunk, hogyan tovább.
Egyelőre 4 hét tiltás van az ülőfürdőre és a házaséletre.

Zmimi :D ,
Ez pozitív!
Annyira örülök, reményt adsz mindenkinek!
Nagyon gratulálok!!!

Most ennyi lányok, holnap jövök.
dreika
 
 


Jó reggelt Lányok!

MINDENKINEK köszönöm a gratukat! :D

Dreika, örülök, h túl vagy rajta! Rendbe jössz hamar, és jöhet a babátok!

Luca,
tudom én, h h értetted az irigyéget! Ez a + fajta irigység. :wink: Én is ezt éreztem mindig, mikor pocis-mamát láttam, v hallottam ismerősről, h babát vár.

A kicsiknek még egy darabig nem mondjuk el. Igazából, a nagyfiamnak sem akartam még szólni, de tegnap a vállam fölött beleolvasott abba, amit itt írok...és rákérdezett!

Ő tudta az előző dolgot is. :cry:

Most nagyon örül, simizte este a hasam, és büszke, h az ő szülinapja körül fog születni! :lol:

Hát, a férjem pedig azóta 10 percenként hív fel, h jól vaGYUNK e?
Olyan édes! Mondta, h ő is érezte, h összejött a baba, és nagyon boldog+ puszilgatta a pocimat. :oops:

A családban még senkinek nem szólunk egyelőre. Bár ugye anyám a védőnőm... :shock:

Viszont ugye a nagy lány-gyártásban vszínű megint egy fiút hozhattunk össze, mert a valószínűsített PÉ -hez képest ügyködtünk, de mivel most pár nappal később volt sztem pont telibe kaptuk :o !

Ma be kell mennem Pöstre, de majd jövök!

Kép
zmimi
 
 


Jóóó reggelt!

Luca, sógornőm jól van, már neki is komoly hasa van.
Lassan elérkezik ahoz az időhöz, amikor ha megszületne talán meg tudnák már menteni. Nekem ez annó olyna biztonságérzetet adott. Persze nem fog ennyivel előbb jönni, csak maga a tudat....jó.

Még este nekem mindig van hányingerem, de napközben már egyáltalán nincs.
Este is csak egyre gyengébben.

Tegnap azt hittem mozogni éreztem, de utána egész nap semmi, úgyhogy mégsem ő volt.

Holnap afp :roll:

Luca, majd mesélj milyen a suli!!!

Dreika :) , és ölelés, és örülök hogy jobban vagy.

Ja, és Mese, én is megnéztelek az iwiw-en szépek vagytok!

Később még jövök, Péter cibál, menni kell.
Vendég
 


Sziasztok!
Szép napot mindenkinek.
Dreika!
Mielőbbi gyógyulást Neked,meglátod hamar jön a kistesó.
Tényleg be kéne vezettetni a szexuális szabadságot.Mondjuk évi 10 nap ami időarányosan kivehető. :lol: Gyermektelen pároknak 15 nap.Úgyis nyígnak,hogy csökken a népesség. :D Lehet menni kéne tüntetni ezügyben. :) :)

Kép
mese28
 
 


Köszi kacika. :)

Kép
mese28
 
 


Egy másik dolog,ami foglalkoztat.Remélem nem baj ha leírom.Tegnap voltam Márkó első fogadóóráján.Ő az elsős bébim.
Mondták,hogy a gyerek eléggé el van merülve a maga kis világában.Mutogatták a rajzait.Pillangókat kellett festeni.Az összes pillangó fekete és barna színből készült.Kérdezték,történt-e valami rossz dolog a családban.Na onnantól kezdve ömlött a könnyem.Tiszta ciki volt.Elmeséltem az egész vetélés dolgot.Azt mondták a tanító nénik,hogy akkor lehet,hogy a halott baba miatt festett Márkó olyan sötét szinekkel.Lehet benne valami.Mikor kiderült,hogy nem volt szívhang a babánál,beültünk az autóba,és bementünk Miskolcra,oda,ahol van ez a baba mozi.Én be sem akartam vinni a fiukat,mert úgy voltam vele,nem kell nekik látni,ha vmi baj van.De az aszisztens mondta,hogy nyugodtan bejöhetnek a gyerekek.Én fel sem fogtam hogy ez mivel járhat,totál transzban voltam az idegességtöl,a félelemtöl,és reménykedtem,hogy hátha,mégsem...Szóval a fiuk látták a fekete petezsákot,hallották mi a baj.Szerintem innen eredhetnek a fekete pillangók.Hazajöttem az iskolából,és megkérdeztem Márkótól,mire gondolt,mikor ezt festette.Azt mondta,nagyon szomorú volt,a halott kisbaba miatt.Ezután sírás.Mind a hárman sírtunk.Utólag annyira utálom magam,hogy én is,nem szabadna ilyen gyengének lennem a fiaim előtt.Azután megmutattam nekik egy babás könyvben,hogy milyen is volt a picuri.Márkó azóta sokat nézegeti azt a könyvet,ma szerette volna bevinni az isibe is,de én mondtam,hogy inkább nem.Vajon jól tettem,hogy beszéltünk róla?És hogy mutogattam képeket?Nem is gondoltam,hogy a cseppemet ennyire megviseli.igy próbáltam segíteni neki.Bocsi,hogy ilyen hosszúra nyúltam :oops:

Kép
mese28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?