Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bumi, nagyon sajnálom!! Én is jártam már így!! ( ezért sem értem apa eredményét, mikor nekem már volt pozitivocska a teszt!)

Grönland még drukkolok! Ne add fel!!

Breni, szép magasan fent van a hőd!

Nekem ma 13. dpo-m van! Bár nem fogok tesztelni, mert apa eredménye miatt nincs értelme!
kata05
 
 


Kata!

Drukkolok neked is!
Nekünk is ebben a ciklusban volt rossz az eredménye a páromnak.

Különben arra is gondoltam, hogy lehet, hogy arosszabb minőségű spermium termékenyíti meg a petesejtet, és ezért nem lesz belőle terhesség. De ez csak tipp.
Egyébklént azt olvastam, hogy esetek több mint 50%-ban végbemegy a megtermékenyülés, szóval, én ha a mi esetünkből indulok ki, akkor 27 hónap alatt 3 ciklus...
Vagy a műtét utáni próbálkozásoktól számítva 6 hónapból 3 ciklus...
teljesen normális.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajok ez csak nincs így jól.Nem mentek el dokihoz?Vagy legalább megkérdezni vkitől hogy hogy van ez?
Köszi csajok hogy drukkoltok,de én most nem érzek semmit.Nekem a cicim már nagyon régóta nem fáj,sem pé előtt sem pé után.Viszont ebben a ciklusban nagyon fájt a hasam-petefészkem pé előtt és után.Még menni sem volt kellemes.Sosem volt még ilyen.Lehet eddig nem is volt pém,de most lett a clostytól?Vagy most több nőtt,mint máskor?

Bumi!Lehet van ebben valami amit az előbb írtál.

Kép
breni
 
 

 
 

Breni!

egyértellműen a clostytól lehet nálad. Bizoztosan több tüsző érlelődött, és valószínűleg nagyobbra is mint eddig. Ezért érezhetted az erős fájdalmat. És ez jót is jelenthet. Ja és persze nem kell feltétlenül érezni valamit. Én nagyon bízom benned!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Én nem bízok magamban!Ezt most nem azért mondom mert negatív akarok lenni vagy mert szomorú vagyok,hanem mert úgy érzem,hogy nekünk nem fog sikerülni spontán.Nem tudom miért van ez az érzésem.

Kép
breni
 
 


breni!
Ne add fel!
Ha már mi is feladjuk. Tök sokat javult a párod! Lehet, hogy még többet is javul! Szerintm tuti van esélyetek, még ha kevesebb is, mint egy egészséges párnak.
Azt mondtad, hogy 5M/ml volt a párod eredményem, és ebből 80% jó spermium volt. Gondolj bele ! Ez ml-erenként 4M jó spermium! Ha volt 5ml a mennyiség, az már 20M jó spermium! Hát ebből már csak betalál egy előbb vagy utóbb!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni, Bumival teljesen egyetértek! Ne add fel! Ha meg csak segítséggel lehet akkor is lesz!! És ez a lényeg!
kata05
 
 


Lányok!

Nekem azért könnyű lemondanom róla, mert semmi tünetem sincs, csak annyi, hogy még nem jött meg, de ez még nem is aktuális! Én magamnak hiszek, mert tudom milyen terhesnek lenni, ez most nem az! Igaz ilyen korán még soha nem teszteltem és azt is tudom, hogy a tünetek nem jönnek elöbb (nekem)csak 5-6. hét környékén! Ismerem a testem és tudatalatt érzem is, hogy ez nem a mi hónapunk, mert a görbémet elnézve pé-m sem volt! Ha esetleg adja a jó Isten, hogy így legyen, mégis babás vagyok, akkor nyitok egy topikot "gagyi görbével is lehetsz babás" címmel! :lol:

Azért köszi m indenkinek a drukkot, aranyosak vagytok! :wink:

Reni!

Most rajtad a topik szeme! :wink: Lefényképeztem, de nem látszik rajta semmi! A scanner meg behalt, azzal talán látszana!

Bumi!

Nehéz megemészteni ezt, tudom jól! Nagyon sajnálom! Elkéne menned dokihoz, hogy nem-e a hormonjaid miatt ven ez! Neked is Leotól van a teszt? Szomszédasszonyt is megpisiltettem, neki is ott van halványan....

Kata!

Ne feledd, hogy vannak csodák! :wink:
Vendég
 


sziasztok csajok!

Buzmi, sajnálom :( De sose feledd, hogy új ciklus, új reményeket hoz. Persze a hormonokat ellenőrizni sosem árt...

Gröni, én azért mégis szorítok :wink:

Reni, csudi a görbe! Szorítok ezerrel!! :D Ne a lombikra koncentrálj, mert az bazi nagy csalódással is végződhet...én sajnos átéltem :( Ráadásul azért bizony nagyon megterheli a szervezeted! Sikerülni fog nektek a spontán, valahogy ezt érzem :D
tapedli
 
 


Jó reggelt!

Köszi lányok hogy ennyire velem vagytok.Mi lenne ha ti nem lennétek.Köszi mégegyszer!!!!!!!!!!Puszi érte mindenkinek.

A hőm még mindig fent.

Tapedli!De ha nincs más választás akkor csak beválljuk a lombikot,hátha sikerül.Én megpróbálok benne bízni.Nem akarunk többet várni.

Kép
breni
 
 


Szia Breni!

És az inszemhez mit szóltok? Én azzal kezdenék!

Ha tavaszig nem sikerül spontán, akkor mi is megyünk, de én ragaszkodni fogok az inszemhez. Végülis ott kiválogatják a jó minőségű spermákat és azt fecskendezik vissza, és hát nem is kell nekik annyit küzdeni a petesejtig. Megér egy két próbát.

Gröni, Breni!
Továbbra is mennek a drukkok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Nem tudom miért,de az inszemet senki nem ajánlotta fel.De már én is gondolkoztam rajta.Majd a Kaáliba fognak tanácsot adni nem?Meg a viszgálatok után fog kiderülni,nem?

Kép
breni
 
 


Szerintem is, majd ott megmondják.
Én biztos, hogy ragaszkodni fogok először az inszemhez. Nem is viseli meg talán annyira a szervezetet. Ha meg nem akarják megcsinálni, megyek oda, ahol megcsinálják.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Olvastam, hogy mikor ajánlják az inszemet, és benne van a rossz spermakép is. Tehát nekem senki ne jöjjön azzal, hogy nem lehet inszem, mert rossz a spermakép. Ez egy kicsit abszurd lenne.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Majd megkérdezem,hogy nem lehetne azzal kezdeni.Bár félek a kudarctól eléggé.Fogalmam sincs hogy érintene ha nem sikerülne,mert így már megszoktam,hogy havonta nem sikerül,de egy ilyen beavatkozás után sem.Bár erre nem lehet felkészülni úgy sem.
Na de ne siessünk ennyire előre.

Bumi!Te hova szeretnél menni inszemre,ha tavaszig nem jön össze spontán?

Kép
breni
 
 


Még nem tudom. Szerintem megkérdezem a nőgyógyászom, hogy mit mond. Elvileg a Klinikán van meddőségi központ. Legalábbis úgy hallottam, de nem biztos. Meg ott a Kaáli.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Igen jól tudod.Van mindkettő.Nekünk egyből a Kaálit ajánlották.
Ki a dokid?Elég a vezetéknév.Vagy pü

Kép
breni
 
 


Major Tamás. Magánba járok hozzá, egyébként a Klinikán dolgozik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ismerem :)
Én is voltam a magánba csak én Bacskónál,igaz csak egyszer.
Róla nem hallottam még rosszat.Én is a Klinikára járok Csorbához+magánba.Ismered?

Kép
breni
 
 


A nevét már hallottam. Annak idején amikor jó orvost kerestem utánaérdeklődtem. A köv. neveket mondták:
Török Péter, Daragó Péter, Major Tamás, Juhász Alpár Gábor

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Aha,hallottam már ezeket a neveket,de nem ismerem őket.
Nekem az én dokim,tudod ismerős,ezért választottuk,de nemsokára átkerülünk máshoz,ha nem sikerül spontán.De akkor is nála szeretnék szülni majd egyszer.Megbízok benne.

Kép
breni
 
 


Én a munkatársaiktól érdeklődtem. És ezeket a neveket kaptam. Szerintem is az a lényeg, hogy te megbízz az orvosodban. Az inszem meg talán nem annyira megterhelő, mint a lombik. Csak sajna nekem előtte még meg kell csinálni az átjárhatóságit. Ez is visszatart még a dologtól. De azért túl sokáig nem akarok várni.
vbalamiért bízom a spontánban.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Már tiszta elmebeteg vagyok, megpisiltettem fiamat is! Neki is ott van halványan! Egy picit már rózsázok, estére beindulm ugyhogy vagy túl jó a szemünk(apa-2-es :lol: ) vagy tényleg gagyi a teszt! Éreztem én!

Inszemhez! Nem értem miért diszkriminálnak minket! Elvileg inszem nélkül nem lombikoznak, persze a mi esetünkben igen! Valahol meg van a cd jogtár, megfogom nézni mit ír a törvény, mert ez olyan szemétség!

Reni,Bumi! Nektek végképp nem értem, mert elég jó az eredményetek! A mienket meg azért nem értem, mert valahogy csak sikerült 4-szer spontán!

Ha estére beindul piroska, akkor holnap az 1 cn., ugye? Ha igen nagyon örülök, hogy megint 27 napos a ciklusom! De pé-m biztos nem volt!

Mensi után elmegyek dokihoz, kérek tőle beutalót uh-ra, mert valami elindult az biztos. Félek, hogy ciszta lett belőle!
Vendég
 


Sziasztok csajszik!

Különös ez az inszem dolog...Nekünk 9 millió jó minőségű volt a sejtszám, mégis azt mondták a Krióban, egyből legyen a lombik. Ehhez képest a budapesti Kaáliban 8 milliótól már megcsinálják az inszemet. Az alatti sejtszámmal sajnos nem :( Egyébként ha valaki elkezdi az inszemeket, csak akkor mehet lombikra, ha 6ot végigcsinált. Néhány helyen megcsinálják hormonstimu nélkül is...én egyébként ebben hiszek leginkább, de többnyire hormonálisan előkészítik. Persze nem akkora lórúgással, mint a lombikot.

Breni,
természetesen igazad van, a lombikban is bízni kell. Anélkül nem is érdemes elkezdeni...ezért nem megyek én :D Ha valaki belevág nagyon kell benne hinni!! Csak úgy érdemes :D

Egyébként a meddőségi szakemberek nem nagyon vállalnak szülést...szóval a beültetés után mindenkinek vissza kell mennie saját dokijához, de azért van kivétel :D
tapedli
 
 


Jaj Gröni, majdnem kifelejtettelek...
Szóval sajnálom piroskát, de most az új hónappal új lehetőség indul...tudod :wink:
tapedli
 
 


Kata!
Jelentkezz légyszi a Babát szeretnékbe.Ha belépsz meg tudod miért.

Ha más is kiváncsi nyugodtan olvasson bele,érdemes.Beuka néven van egy hosszú levél,az a lényeg!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni, jelentkeztem! :cry: :cry: :cry:

Grönland :lol: ! A fiad pisiltetésén mosolygok! Ez nagyon komoly!

Tapedli, én úgy örülnék 9 milliónak! :D De megértelek téged...! Mindenki másképp tudja feldolgozni a lombik gondolatát!

Én már holnap kezdeném a lombikot ha tehetném!
kata05
 
 


Kata!
Sajnálom,hogy nem sok jót olvastál a másik topicba.:(
Én is le vagyok döbbenve.

Viszont a görbém nagyon tetszik :)

Kép

Kép
breni
 
 


Breni, jó a görbéd! :wink:
kata05
 
 


Csak ha tényleg akkor volt pém,amikor betette,akkor az nem jó,mert pont nem voltunk együtt.Ez ideges most nagyon.:(

Kép
breni
 
 


Sehol senki :(
breni
 
 


Sziasztok!

Breni tényleg szép a görbéd! De szerintem is lehetett korábban a péd. Szóval még nincs veszve semmi.

Bár az igazat megvalva, egy szép görbe "csak" annyit jelent, hogy jól működünk. És sajnos nem azt, hogy baba lesz. Nekem sajna még a pirit se jelenti, mert nincs a végén leesés. Ma a 3.cn-on még mindig 36,9 a hőm. Csk holnapra várom a leesést.
Igazán bosszantó.

Gröni!

Tök jó, hogy kísérletezgetsz. Nem lehet, hogy valamit nem jól csinálsz, és azért csíkos mindenképp? Nem megsérteni akarlak! Úgyhogy bocsáss meg!
Csak azért mert nálam nem az az általános, hogy mindig csíkos a teszt, több teljesen hófehéret csináltam már, és mind a leo féle volt. Szóval nem tudom, én mindig 3 mp-ig lógatom bele, tehát az nem lehet baj, hogy sokáig ázik, és mindig csak a vonalig.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni! Tudom, hogy buta vagyok, de nem emlékszem, mit mondtál. Mikor érezted a szurkálást?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi!

Én sem értem, hogy miért változnak a kritériumok, attól függően, hogy hova mész. Kíváncsi leszek, hogy itt Debrecenben mit mondanak. Én képes lennék más városba is elmenni, csak mindenképp inszemmel kezdhessek. Én úgy gondolom, hogy nekünk a lombikkal sem lenne nagyságrendekkel nagyobb esélyünk a babára, merthogy annyira nem kevés a spermaszám. Meghát bevallom sokkal nehezebben viselném, ha a lombik nem sikerülne. Meg jóval macerásabb is munkahelyügyileg. Ha elkezdenénk, nemigen tagadhatnánk le , hogy miért vagyunk táppénzen 2 hétig. Ls nem biztos hogy jó szemmel néznék ezeket a hiányzásokat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most mennem kell, később benézek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Jó sokat írtál.:)Nem baj,sőt.
Tudom hogy nem jelent semmit egy szép görbe,de egy kis bizakodást nyújt.;)
Az vajon mitől van hogy a hőd nem esik le?Valami nem jól működik?

A szúrkálást nagyon sokáig éreztem pé előtt 2-3 napig,de a 15.napon volt a legerősebb.

Kép
breni
 
 


Breni!
Van akinél így működik a hő. Nincs semmi bajom. Kicsit később esik le a progiszintem.

Akkor valszeg mégis a 15. cn körül lehetett a pé. De még az is lehet, hogy 2 tüsződ is megrepedt, és azért fájt több ideig.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most tényleg szép a görbéd, mert határozott az emelekdés a ciklus második felében.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Remélem nem bántottalak meg azzal hogy azt írtam hogy vmi bajod van hogy nem megy le a hőd?Csak kérdeztem.:)

Fáj a torkom,tegnap óta szopogatós gyogyit eszegetek,meg vettem forró italport.Muszáj volt,nem akarok beteg lenni.Utálok beteg lenni.De gondolom ezzel mindenki így van.

Én november végén amikor a laparom volt 2 hétig otthon voltam,idebent mindenki azt hitte "halálos" beteg vagyok.Egy-két ember gondolta csak hogy esetleg terhes vagyok.Nálunk hál istennek ha beteg vagy nem csöszögetnek hogy gyere dolgozni.Mernének ilyet csinálni!!!

Kép
breni
 
 


Breni!
Dehogyis bántottál meg!
Nem tudom, inkább az zavarna, hogy mindenki sajnálkozna, ha nem sikerülne a lombik. És szerintem az nem tudja megérteni, hogy minn mész keresztül, aki még nem volt hasonló helyzetben.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


halihóóó!

sajnos én már csak így este tudok jönni :(

Bumi,

igen a lombik sajnos macerás. Nekem mindenki tudta a munkahelyemen és nagyon szorítottak, de nem sikerült. Amikor először mentem dolgozni, a szobámat telefújták színes lufikkal, hogy érezzem velem vannak. :D Soha senki nem hozta szóba csak ha én beszéltem róla hallgatták meg a bánatom. Nem tudom egyébként hogyan tutam volna eltitkolni, hiszen van olyan szakasza a stimunak, hogy két naponta vérvételre és UH-ra kell menni...és ugye ott sorbanállás van.

Én, inmszem párti vagyok, ha már választani kell :D
tapedli
 
 


Szia Tapi!

Biztos igazad van!
Én is inkább inszemre mnnék. De még inkább semmire.
Lombikon egyáltalán nem gondolkodunk. Még.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


...sajnálom lányok, ha sokszor én vagyok az ellenpólus a lombikos kérdésekben és azokban is rossz érzéseket ébresztek, akik bizonytalanok, hogy bevállalják-e. De azt hiszem, az egészet másképp éltem volna meg én is, ha előtte azért az árnyoldalait is átgondolom és nem csak a rózsaszín ködön át nézem a "garantáltan" megszülető gyermeket. Én a lombik után fedeztem fel, hogy léteznek internetes fórumok, ahol másokkal (azonos problémával küzdőkkel) tudom megosztani a félelmeim és az örömöm. Sokkal jobb lett volna, ha tudom, hogy mások is ugyanazt élik át mint én. Mert bizony a váróban nem mindig tudtam megszólalni...pláne nem barátkozni másokkal.

Szóval lényeg a lényeg, ha belevágtok járjátok körbe nagyon alaposan a lombik minden mozzanatát. Utána meg hará! :lol:
tapedli
 
 


Tapi!

Mnem tudod, mit mondanak, hogy hány százalékban sikeres egy lombik?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


úgy tudom normál esetben, 20% körül mondják...mint a spontán esetében is egyébként. De a szobából, akikkel a beültetésen voltam csak egy lánynak sikerült, bár neki ikrei lettek :lol:
tapedli
 
 


Tapi!

Nemcsak te, én sem vagyok lombik párti! Persze magamról beszélek, mert ha valaki nagyon akar babát és másképp nem lehet, vagy csak így sürgeti, azt csak támogtni tudom! Nálunk minden indokolná, mégsem akarom! Egyszerű a válasz, de mégis összetett és bonyolult!

1. Sikerült már spontán is, hátha megint...

2. Anyagi ok... Van egy fiam, akiről gondoskodnom kell! Ha csak ketten lennénk, biztos belevágnék. Nálunk csak egy kereső van, most vettünk házat, hitel stb.

3. Nagy esélye van a vetélésnek és erre nem akarok pénzt áldozni! Ezzel a hozzáállással nem lehet belevágni!

Hülyén néz ki, hogy két pontban is ott a pénz és ha nem sikerülne vagy vetélés lenne megint, nem a pénzt sajnálnám temészetesen, de akkor is bántana, hogy anyagilag megtámogattam a szenvedésünket, a bűntudat, hogy abból a pénzből elvihettük volna a fiunkat valami szép helyre nyaralni vagy valami hasznosra költhettük volna! Mindenegyes mondatom tele van negatívummal, mégcsak szóba sem hoztam, hogy sikerülhet is! Hát ezért nem akarom! Szóval nálam fejben van a bibi és a hozzáállásommal!

Bumi!

Csináltam már jópár tesztet, ha terhes voltam volt szép erős csík, ha nem voltam, full nega volt! Eddig csak Leoén volt halvány és egyszer a Gravin volt 3 csík és nem voltam terhes! Persze nem Leot akarom bántani, mert erről ő nem tehet és nagyon korrektül küldi mindig a teszteket! Egy rossz szavam sem lehet! De hácégét nem rendelek tőle többet! Legalábbis csíkot nem, a kazettásat viszont lehet, hogy kiprobálom!

Benéztem az említett topikba! Hát lányok, ledöbbentem! Főleg úgy fura, hogy totál kiadta magát és mégis ezt csinálta! Mire volt ez jó? És ilyent hazudni? Én csak tudatalatt rettegtem, hogy elveszítem a babám, megis történt! Az ilyennel viszont soha nem fog, aki eltemeti a meg nem született gyerekét! Persze nem kívánom neki, de akkor is! Hol az igazság?
Vendég
 


Grönland!

Gondolhatod mi mit érzünk,akikkel levelezet,telefonon beszélt.Próbáltuk a veszteségét valahogy felejtetni és tessék ez a köszönet.De nem is szeretnék erről többet beszélni.

Ma 4-kor iszonyú hasfájásra keltem,alig bírtam magammal.Felkeltem inni egy kis hideg tejet az mindig segít,most is hála.Fogalmam sincs mi lehetett.Utána visszafeküdtem aludni.
Fogalmam sincs ettől e de nagyon magas lett a hőm.Máskor is felszoktam kelni pisilni,ez is kb.annyi idő volt.

Görbém

Kép

Kép
breni
 
 


Háát, Breni!

Nem akarom elkiabálni... DE ez akár baba is lehet.
Halkan elkezdek dukkolni!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni!

Most már én is megfogadtam, hogy csak akkor tesztelek, ha késik...
Megjegyzem: ömlik belőlem a vér. Ez nem egy átlag mensi.

DE végre a hőm 36,5.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ne kiabáljuk el,jó?Eléggé be vagyok rosálva.:)

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: