Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Sikerült összeszednem valami náthát. Most kúrálgatom magam.

Gratulálok Olik az eredményekhez. A vérkép miatt ne aggódj. Egyébként is , a számítógép nem a kismamák szervezetére vannak programozva. Néhány csillag nem számít.

Niki! Úgy tűnik mi már nem futunk össze a babaexpon! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Betsy! Aranyosak a bundazsákok! Én is így gondolom.
Az Asti-ban mi is jártunk nyáron, de téli holmik akkor még nem voltak . Hátul, a varrodában jártunk.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sirkici:

Elküldtem a táblát itt a babanet privijén.
Köszönöm, hogy átvállaltad!

Omnia:
Hát ha nem szülünk ma sem akkor tuti megyünk az expóra!
Én már nem tudom, mit is akar ez a baba.
A nyákdugó már teljesen elfolyt, most már jönnie kellene nem???
Vagy most ilyenkor mi van???
A hasam is fáj folyamatosan baba meg sehol
Vendég
 

 
 

Niki,
átjött, letöltöttem, minden ok.
Remélem mostmár tényleg megszülsz, habár még mindig van 10 napod elvileg. Majd ha kijön egyszer megmondhatod neki, hogy milyen rossz volt anyának, hogy nem akart kijönni. :D Habár akkora szerintem már el is fogod felejteni...

Szóval bárkinek bármi kell a táblába, stb., szóljon! Holnap délelőtt felrakom, hogy lássátok kinek mi van jelenleg beirva.
sirkici
 
 


Jó reggelt!

Akkor felrakom a táblát. Azokat a vizsgálatokat, amik már dátum szerint nem aktuálisak kiszedtem, Judynak beirtam a kislányt, Olik meg ha jól emlékszem ma megy 4d-re, azt beirtam.
Várom, hogy kinek mit irjak be?!
sirkici
 
 


Bocsi, a tábla lemaradt. Hiába, még nagyon reggel van... :oops:

Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!

Hát az biztos, hogy nagyon rosszcsont a mi babánk, jól érzi nagyon bent magát.
Voltunk tegnap az expón, olyan édi felsőket vettünk neki, én rögtön ki akarnék jönni, hogy felvehessem. :D :D :D
Már mindenki tülkön ül, alig várják, hogy megszüljek.
Mintha rajtam múlna...
Vendég
 


Niki!

Már azt hittem azért nem jelentkezel, mert éppen szülsz! :shock: :D

Hát úgy látom ezek az orvosok már megint tévedtek, hogy hamarabb meglessz! :shock: :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Niki: tegnap nem tudtam jönni, mert rosszalkodott a net és teljesen kivoltam, hogy tuti megszületett az első topik babánk...De látom, még 2 in 1 ...Hááát, igen anya pocijában érzi magát a legjobban... :lol: Most már csak 9 nap....Kitartás!

Sirki: köszi a szép táblát! Beírnád nekem, hogy október 24. uh + védőnő kontroll nagyon köszönöm...Hihetetlen, de erre a napra sűrűsödött minden...

Mi tegnap ünnepeltünk családi ebéd keretében a férjem szülinapját, mert most érkezett meg a nagypapa görögországból. Ezen a héten remélem megérkeznek a bútorok, mert most már nagyon várom, hogy pakolgathassak!!! Ki mit csinált a hétvégén?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


NIKI: Én is gondoltam Rád hétvégén, hogy lehet, hogy épp most születik meg a pici. De most már egyre közelebb vagy a nagy naphoz! ;)
SIRKICI: Nekem beírhatod a táblába, hogy október 13. 4D UH, és október 18. doki. Egy picit nem tudnád nagyobba feltenni? Bár nekem sas szemeim vannak, de max. 600x600-asba fel lehet tenni. Látom, holnap UH-ra mész! Drukk! Ha tudsz, kérjél képet ;)
OLIK: Várjuk a képeket, beszámolót a 4D-ről! Biztos, a nemét is megmondták most már 1000%-ra! :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Niki!
Kitartás. Épp tegnap este gondoltam rád, hogy milyen jó neked, mert már biztosan a karodban tarthatod a babádat.

Sirkici!
Hányingerem múlóban, de még mindig nem múlt el teljesen. Viszon pár nap alatt nagyott nőtt a pocim. Szédületes. Csináltunk szombaton pocak fotót, este majd felteszük. Légyszi írd be nekem a táblába, hogy 24-én UH, 26-án AFP, 30-án védőnő. Köszi.

Betsy!
Köszi kérdésed, most már alakul a házépítés. Ma kezdtek falazni a kőművesek. Már kezd valami ház formája lenni. Eddig úgy nézett ki, mint egy focipálya. :) Ma délután megyünk végre aláírni a hitelszerződésünket a bankba. Potom 240.000.-ért meg is kötik velünk ezt a szerződést. Ez rablás. :?

Heni!
Boldog szülinapot, így utólag is a férjednek. Nagyon jó már nektek, hogy a baba szobát csinosíthatjátok. Nekünk meg még házunk sincs. :( De nagyon reménykedem, hogy mire a baba érkezik, be tudunk költözni. Azt hiszem a cipekedés, és takarítás részét a családnak kell bevállalni. :wink: Én addigra már nagy pocakkal nem tudom megcsinálni. :oops:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jó reggelt Mindenkinek.

Remélem jól telt a hétvége. A miénk egész jó volt, szombaton csavarogtunk Kincsesbányán, vasárnap itthon voltunk, tanultam Bazsival, délután meg a neten nézegettünk nagyobb lakásokat, illetve családi házakat.

Nem tudja valamelyikőtök, hogy hiteles lakást hogy lehet nagyobbra cserélni?????

Niki,

Ugy látom nagyon jól érzi magát a kisbabád odabent. :lol: :lol: De most már tényleg kénytelen lesz kijönni. :wink: :wink: :wink:

Sirkici,

Nekem is írd be légyszi, hogy október 24 nőgyógyi vizsgálat. Köszi. :lol: :lol:

Olik.

Drukk a 4D-hez, remélem kislányos hírekkel jöttök haza. :wink: :wink: :lol: :lol:

Heni,

Akkor most bizti nagy az öröm, hogy nagypapi itt van. Azért Görögország nincs a szomszédban, biztos nem találkoztok tul gyakran. :lol: :lol:
El sem merem képzelni, hogy milyen gyönyörű görög-magyar párosítású babátok lesz. Lehet egy Adonis lesz, aztán meg vakarhatod le róla a magyar csajokat. A görög pasik nagyok szépek. :wink: :wink: :wink: :wink:
De azért az én Barbikámat nehogy elzavard ha szaladni fog a fiad után. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na, mindenkinek beirtam az aktualitásokat. Megpróbálom nagyobba feltenni, remélem sikerül.

Kép

Betsy,
kösz, már nagyon várom a holnapot. Képet nemtudom adnak-e, nemhiszem, hogy minden alkalommal kapni fogok, de majd meglátjuk, jó lenne, ha adának.

Christell,
várjuk a pockafotót!

Heni,
de jó, már rendezgetheted lassan a kicsi szobáját, el tudom képzelni milyen jó lesz.
sirkici
 
 


Sziasztok!

Én egyelőre babaproject-es vagyok, de el szoktam olvasni ezt a topicot is, h. amire ide kerülök képben legyek Mindenkiről. :D
Most elsődlegesen Nikinek írnék...
nagyon szorítok Neked, nekem is eszembe jutottál 7végén, h. lehet hétfőn már szupi híreket olvashatunk rólatok! Kitartást és sok pihenést kívánok!
Vendég
 


Lányok,

Most nézem, hogy 5 fiunk van, és csak 2 lányunk.

Szóval csajok huzzunk bele, mert így nem lesz meg az egyensúly. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Niki! Úgy izgulok értetek!

Sirkici!Engem is betehetsz: okt. 10. doki, 11. labor.

Mi is jártunk az expon! El is költöttünk egy csomó pénzt, de olyan aranyos ágyneműt vettünk, meg lábzsákká alakítható overált, meg...

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


SIRKICI: Így szuper lesz a tábla! :lol:
OMNIA: Képeket nem teszel fel az új szerzeményekről? ;)
BAMBIKA, JUDY: Nektek volt testvérfellépőtök babakocsihoz? Érdemes venni? Kinéztem most egyet a megatoys-ban, csak nem tudom, mennyire fogjuk kihasználni. Gondoltam, majd amikor megyünk Bencével Petiért az oviba..
Vendég
 


Betsy,

Nekünk nem volt, Bazsi gyalogolt mellettem, Dani meg pöffeszkedett a kocsiban. :lol: :lol: :lol: :lol:

De szerintem nagyon jó ötlet, érdemes venni. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy!
Béna vagyok! Nem tudom a képeket lekicsinyíteni! Te mivel szoktad?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Heni!
Isten éltesse a párodat!
Hogy lehet, hogy te egy nappal előttem vagy, neked mégis 42 napod van hátra, nekem meg 38? A németek máshogy számolnak?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Aranyosak vagytok nagyon, hogy ilyen sokat gondoltok rám!
Hát én már kételkedem abban is, hogy 17.-én megszületik a babánk...
9 nap....
Az már semmi tényleg elrepül, de nem szeretném, ha tovább bent maradna.
Annyira hihetetlen, hogy 3 orvos + az ultrahangos is azt mondták minimum 2 héttel hamarabb jön, és mégsem.
Én már nem hiszek senkinek.
Választottunk orvost is akinél szülök, anyukám ma beszél majd vele, hogy mi legyen.
Gondolom a napokban megvizsgál, nem bánnám ha megindítaná a szülést.
Elvégre 2 nap és 39 hetes leszek.
Már nagyon nem bírom, marha rossz a közérzetem.
A nyákdugó is szerdától péntekig elfolyt, azóta semmi.
Látjátok nállam ez sem jött be, hogy ha az elfolyik 2-3 nap és megszülök.
Ez a baba nagyon rosszcsont, mindennek az ellenkezőjét csinálja.
Lehet a végén nem is Dominik lesz az első topikos baba...
Szerintem még hónapokig is bent lesz... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Sirkici, írd be légyszi a táblába, hogy okt.11.NST,október 15:védőnő

Hát Niki! Néha én is úgy érzem, hogy hiába nyílt ki a méhszáj, a végén még mi is ráhúzunk. Pedig a doki szerint bármikor beindulhat, de csütörtök óta nem történt változás. Ma egy kicsit erősebben meg is vizsgált, hátha, de semmi. Már lépcsőztünk, szexeltünk de semmi. Már úgy vagyunk vele, jöjjön, amikor akar, csak már úgy várjuk, hogy minden nap az örökkévalóságig tart. Tudom, hogy még 3 hét, de már alig bírom.

Most megyek, mert apa éccakás volt és csak most feküdt le aludni és nem akarom zavarni. Lehet odafekszem mellé és alszom egyet én is.
4-re megy suliba, utána jövök majd.
Vendég
 


Niki! Kit választottál? Nem annál a dokinál fogsz, akihez jártál? Melyik kórházba mész?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


OMNIA: Én Ulead Photo Express 4.0-val szoktam a képeket szerkeszteni, de a Nero 7-ben is van fotószerkesztő, ott is le lehet kicsinyíteni.
Vendég
 


Köszi Betsy! Utánannézek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 



Halihó!!!

Niki: Hát igen, jól elvan odabent :lol: Zozi is ezt csinálta velünk, 42ik héten jött :roll: Már zenéltünk neki, lyukat beszéltünk a hasamba, de... Aztán a kiírt naptól minden nap kell menni nst-amnioszkópiára :? Nekem is méhszájat tágított a dokim, de így sem... Aztán csak hírtelen jött. Nyákdugó meg folyamatosan 2 hétig távozott. Drukk!!!!!

Sirkici: Nagyon ügyi vagy a tablicsekkel, köszi, hogy beírtad a mait, már nagyon nagyon várom. 17-re megyünk :roll: majd jövők holnap egy részletes beszámolóval :lol:

Betsy: Mi megveszzük a tesó fellépőt. Nálunk nagyon sok kismami használja, nagyon hasznos. Méghozzá Zolcsika még kicsi is nem mindig akar arra menni, amerre nekem kell :lol: Két kocsit meg nem tudok majd tolni.

Chris: Tök jó, hogy haladtok az építkezéssel, legyen is meg a baba szobácska mire jön a lányod :wink:

Chrissyy: Tudom, hogy az utolsó napok már nagyon nehezek :wink: Kitartás!!! Már nincs sok hátra!!!

Omnia: Kigyógyultál már? mi is köhögünk és folyik az orrunk :? Fuj...

Judy: Hát igen, most már elkell Nektek egy nagyobbocska házikó :lol: Hiteles ügyem még nem volt, passz...

Heni: Boldog Szülinapot a párodnak!! Ha készen lesz a szoba, kérünk képeket, bizti nagyon szép lesz :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Betsy,
köszi! :lol:

Omnia,
beirtalak, de még kellene a baba neme, ha már tudod (lehet, hogy irtad, csak én felejtettem el), meg a szülés várható ideje!!!

Bambika mikor szül?
Tudja valaki?

Majd délután felteszem a táblát otthonról, itt már nincs időm konvertálgatni, stb.
sirkici
 
 


Olik,
kösz! Gyere minél előbb a beszámolóval!
sirkici
 
 


Chrissyy:

Mi is mindent próbáltunk, én is nyitva vagyok a múlt héten még csak 1 újjnyira, szerintem azóta tágúltam is, meg nekem már a nyákdugó is elfolyt, és mégsincs semmi.
Próbálkoztunk mi is apával, hátha egy kis hancúrtól megindúl, de nem igazán zavarja.
Most már nem zaklatom....
Gondolj bele nekem milyen rossz a várakozás, mikor van 9 napom.
Megőrülök!!!

Omnia:

A Semmelweis kórházban fogok szülni, és Hollósinál.
Nállunk a Vasgyári kórházban megszünt a szülészet, így kénytelen vagyok oda menni.
Hollósi viszont a Vasgyári Sztk- ban szokott lenni, csak mióta megszünt a szülészet így már a Semmelweisbe is dolgozik.
Én nem jártam eddig semmilyen dokihoz, csak tanácsadásra kellett mennem, ott meg csak ritkán kukkantottunk be a dokihoz, de nem vizsgált meg sosem.


Olik:

Hát nállunk hálistennek max. a 41. hetet várják meg minden kismamánál, tovább nem húzzák.
De nállam tuti nem fogják azt sem a méhlepényem miatt.
Már 5 hete III.fokban érett, az utolsó ultrahangon is ki voltak akadva, hogy már milyen csúnya és, hogy jobb lenne a babának kint.
Most valamelyik nap megnézi a dokim is, és tuti Ő is jobbnak fogja látni, ha megindítjuk a szülést.
De ha nem én fogom rá külön megkérni még a héten.
Tovább nem húzom, már elegem van!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sikri! Nekem írd be légyszi, hogy okt. 12. uh. Köszönöm

Niki! Már mindenki szerintem azon izgul, hogy mire legközelebb bekapcsolja a gépet te már meg is szültél. Kitartás, a héten tuti meglesz.

Olik! Szorítok, tegyél fel képet!

Betsy! Én is jót hallottam a testvérfellépőről, sőt még gondolkodtam is, de 5 éves tesóhoz már felesleges szerintem. Én itt láttam őket www.babyoutlet.hu

Jaimee! Hol vagy? Hogy telik a pihenés első napja? Megnézted milyen a kiságy élőben?

Nálunk minden rendben, a derekam fáj esténként. Nektek nem szokott? Azt mondta a védőnő hogy tornázzak, jógázzak az jót tesz.

Kép
barbi5
 
 


Ime a tábla:

Kép

Csak idegesit ez a minőségvesztés a kicsinyités miatt, de nem tudok mit csinálni ellene. Esetleg ha van ötlete valakinek?
sirkici
 
 


Barbi:

Felesleges várni, idegeskedni, csak kikészülünk, hogy még mindíg semmi.
Nekem az ismerőseim már az agyamra mennek, minden nap ír valaki, vagy telefonál, hogy megszültem- e már.
Pedig mindenkinek mondtam, hogy szólok rögtön ha megvan a baba, de nem értik meg...
Ha a boltba lemegyek úgy néznek rám mintha kísértetet látnának, és már megy is a susmus.
Én néha már teljesen elszomorodok, mint most is, és úgy érzem ennek már sosem lesz vége.

Mondjátok mért nem akar már megszületni a babánk???
Mit csináljak??? :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


BARBI: Én is ott néztem ki.. Peti is már 3 éves lesz, mire használni fogjuk, remélem, azért megéri megvenni..
NIKI: Én is a 42.héten szültem, úgy, hogy nálunk a betöltött 40.héttől befektetnek mindenkit a kórházba, és ahogy Olik is írta, naponta NST, kétnaponta magzatvízvétel. Én is rettentő türelmetlen voltam. Ráadásul pont akkor rendeltek el látogatási tilalmat influenza járvány miatt, úgyhogy gondolhatod.. De lehet, tök hirtelen meglesz, amikor nem is számítanál rá. Egyik ismerősőm október 18-ára volt kiírva, és az előbb írt egy sms-t, hogy ma reggel megszületett a kisfia. Kitartás, már csak pár nap! :)
Vendég
 


Szép estét lányok, megvagyok én is, csak nagyon gyatrán, bocs, hogy így eltüntem, de nem ígérem, hogy tudok mostanában többet jönni, egyelőre nem úgy néz ki...


Első sztárfotónk, 13 mm-esen.

Pusssssssz Mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Jó reggelt,

Olik,

Mi volt a 4D-n???????????????Gyere mesélj. :lol: :lol:

Bibi,

Nagyon édes a kis 13 mm-es babócikád. :lol: :lol: Olyan mintha már most lenne kezecskéje meg lábacskája. :wink: :wink:

Niki,

Nem akarok vészmadár lenni, de Bazsinál az én méhlepényem is III. stádiumban volt már a 35. héttől, és mégis töki csak a 41. héten akart előbujni. De ne aggódj, nem marad bent. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Halihó!!!
Bocsika, hogy csak most tudtam jönni, a párocskám ma 5.30-kor elutazott 2 napra, tegnap készítettem elő az útra.

Voltunk... és... TÜNDI BABA :D most már biztos, legalább 99.9% :D
Kiscsajszi pedig annyira takargatta a buksiját, hogy nem sikerült képét készíteni róla, ezért most nem fizettünk semmit és kaptunk egy hét múlva még egy időpontot ingyért, hogy hátha máskép áll a dolgokhoz :lol: :lol:
Úgyhogy Sirkici: beírhatod a táblába, hogy okt.15 4D.

Nagyon boldogok vagyunk. minden paramétere tökéletes gyönyörű kis húsikámnak :lol:
Puszika, majd jövök.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,

Gratula a kis puncishoz. :lol: :lol: :lol: :lol:
Még egy kislány a topicban, gyarapodunk-gyarapodunk. :lol: :lol:

Gondolom, hogy mennyire boldogok lehettek, egy kissrác után egy csajszi. :lol: :lol:

Szólj neki, hogy 15-én megmutassa ám a pofikáját. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaj, csajok, Judy meg Olik, én most lenni kicsit irigy a kislányért, de annál nagyobb gratuláció Nektek, ez csúcsszuper!Mondjátok, hogy csináltátok? :lol: :lol:

Enyém babának a doki már látta az ujjacska kezdeményeit is, úgyhogy Judy, igazad lehet, azok a nyúlványok azok :lol:

Lányok, kell mennem egy hónap múlva genetika UH-ra! Ez mitől más, mint a sima UH?
Vendég
 


Bibi,

Mi a pé előtti akciót választottuk, és bejött. :lol: :lol:

A genetikai uh sokkal részletesebb, mint egy sima uh, és a 12 hetesen mérik meg a tarkóredőtt, és a nózicsontot, melyek alapján lehet következtetni a Down kórra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Köszi Sirkici! Kislány lesz és november 20. elvileg.

Olik! Gratulálok! Így teljesüljön minden vágyatok!
Sajna én még göthölök. :cry:

Bíborlány! Nagyon édes! Várjuk a további képeket!

Niki! Lazíts! Tudom könnyű azt mondani...Ha itt az ideje, jönni fog. Másokkal meg ne foglalkozz.
Hát igen, a Vasgyárinak volt a legjobb híre :cry: Bekecs a Megyeihez tartozik, úgyhogy én ott kerestem dokit. Ő az uh-s is.

Kép

Asszem most sikerül.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok!

Sirkici

2008. április 25. a szülés kiírt időpontja. No de biztos nem akkor érkezik. Mindkét gyerkőccel ráhúztam 6 napot, szeretném most kipróbálni, hogy milyen itthonról elindulni szülni .Nem a kórházban tölteni még előtte 1 hetet.

Niki,Chrissy

Kitartás, tudom milyen nehéz most nektek, de hamarosan megszületik a babátok!

Barby, Olik

Gratulálok a puncisokhoz!

Próbálom megszervezni, hogy mi legyen a magzatvíz vétel után. 3 napig feküdni kell és még 2 hétig nagyon kíméletesen szabad csak mindent csinálni :( .Hát elég reménytelennek tűnik a kivitelezése a dolognak. :(
Anyukám segítene,de anyós szerint csak felfújom a dolgokat és nem is veszélyes a vizsgálat :(

KépKépKép
bambika
 
 


Omnia

Nagyon csinos kismami vagy :)

Bíborlány

Gratulálok az első sztárfotóhoz!

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Immáron apától jelenkezem, azt hiszem, kb. hetente egyszer be tudok kukkantani.

Bíbi: Pedig muszáj jelenkezned gyakrabban!! Lécci! A gen. UH nálunk AFP eredmény után van, a 18 és 20 héten két különböző UH tehát. Én nem vettem észre, hogy na most ez az a naaagy gen. UH, csak a stressz volt nagyobb. Ha bármit látnak, küldenek a genetikushoz, nálunk tovább Pestre vagy Debrecenbe, ott van csak magzatvíz vétel a további vizsgálatokhoz.

Omni: Csini vagy nagyon!

Bambi: Sógornőmnek IS volt magzatvíz vétel, ő végig nem emelt semmit és antibogyót is szedett a fertőzés ellen. Egyébként minden oké lesz! :D

Sirki: Ügyi vagy, hogy vállalod a tábli vezetést, átírnád a kiírást dec. 24-re nálam? Vizsgálatok: okt. 15 - Terhesgondozó, okt. 24 - privi doki+UH

Rólunk: Nagyon örülök, hogy a 30. hétben vagyok, úgy is tűnik, hogy milyen gyorsan elrepült, pedig nem... :D :D Hétvégén C&A-ztunk, vettünk a babának egy rakás body-t, ami akciós volt és nagyon csinom meleg kardigánok voltak, naná, hogy vettem egyet. :D Most, hogy nem dolgozom, minden sokkal nyugodtabb és könnyebb. Hétvégén IKEÁ-zunk, RS Bútor-ozunk és állítólag van egy jó Baby Outlet a Soroksári úton....Ismeri valamelyikőtök? Érdemes oda is elmenni?

Pussz mindenkinek! Gyarapodjatok szééépen! :wink:
És írjatok ám nekem is!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi Jaimee! :D Neked meg jó pihenést és vásárolgatást!

KépKépKép
bambika
 
 


BÍBORLÁNY: Nagyon szép az első fotó! Én is látom ám a kezeit, lábait.. :)
OLIK: Gratula a kiscsajhoz, így lesz kerek a család! :)
OMNIA: Szép kismami vagy! Hány hetesen készült ez a kép? Régebben írtad, hogy az utolsó UH-n 1900gramm körül volt a kislányotok. Lehet, nem láttad a kérdésem, de az hány hetesen volt?
BABMIKA: Mindenképp pihenj a magzatvízvétel után, pont a pihenéssel, kíméléssel lehet csökkenteni a vetélés kockázatát. Szerintem hívd el anyukádat segíteni!
JAIMEE: Az a volt Megatoys, amit írtál. Mi is megyünk oda hétvégén a baby hordozóért, ágyneműért, testvérfellépőért. http://www.babyoutlet.hu/
Vendég
 



Sziasztok!!
Mindenkinek köszike :wink: Most már mertem változtatni a vonalzómon :roll: :lol:

Bíbi: Gyönyörű a babucika, én is látok a kezecskéket :D

Omni: Tényleg nagyon csinos kismami vagy, le a kalappal!!!
Győzz le azt a megfázást, nekem már lehet mondani sikerült.

Betsy: Neked sikerült? Már nem vagytok betegek?

Jaimee: Most akkor élvezd ki az utolsó kismamis hónapokat és gyere ahogyan tudsz.

Bambika: igen is pihenned kell majd!!! Jobb lesz, ha elintézed a segítséget!!!



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


OLIK: Mi 2 nap alatt meggyógyultunk a homeos bogyótól. Végül nem olyat vettünk, amit Te ajánlottál, hanem ezt: Occilococcum. Peti és én is ezt szedtük.
Vendég
 



Betsy: Akkor jó :D felírtam azért a bogyi nevét, hátha...

Jaimee: nagyon csini pocikád van :wink: megnéztem ám!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Köszi! :D Igyekszem élvezni az utolsó heteket, hónapokat. Még ott tartok, hogy fura, hogy nem dolgozom. :shock: :shock:

Betsy: AKkor pénteken bekukkantunk ebbe az outlet-be.

No, mentem, majd jövök! :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Nemrég értem csak haza, azért nem írtam eddig.
Voltunk Nst- n, most kicsit szomorú vagyok, fehérje van a vízeletemben, úgyhogy holnap vérvétel, Nst ismét, és ultrahang.
Asszem valami nem jó...
Külömben mért kéne mennem megint Nst- re mikor ma voltam???
Remélem minden oké.
Ez a fehérje is aggaszt. :cry:
Holnap talizunk a dokimmal is, megvizsgál, meg megnézi a babát.
Remélem Ő is jobbnak látja majd ha megindítjuk a szülést.
Szeretnék a héten túllenni rajta.
Viszont a barátnőmtől ma kapott Dominik egy szupi ajándékot, aminek annyira örülök, olyan aranyos.
Mármint csak megvettük, csak akkor kapja meg, ha megszületett.
A kiságy felé kell rakni ilyen pörgő forgó zenélő világító bigyó.
Ugye tudjátok mi az???
Én nem tudom hogy hívják... :oops:
De olyan szupi este a plafonra felhőket csillagokat meg pillangókat vetít.
Na meg altatókat zenél, annyira édes.
Mondjuk én sokaltam érte az árát, 13E Ft volt, ami azért túlzás szerintem.
De biztos nagyon fog tetszeni Dominak is.
Lányok drukkoljatok, hogy holnap minden rendben menjen, és ne legyen semmi baj a babával.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?