Új privát üzeneted érkezett!

Donika,
beszéltem a dokimmal, mondta, hogy a vérzés soha nem normális, de mensi időben, együttlét után lehet
végülis 3-4nap múlva lenne kb. esedékes, úgyhogy valszeg emiatt van
mondta, hogy van aki végig vérzik mensi időben... :?
ha újra véreznék hívnom kell és bemenni a kórházba, ügyeletre
különben hétfőn megyek hozzá, akkor fogok megnyugodni ha majd mindent rendben talál, így telefonon azért nem lehet diagnózist felállítani... :oops:

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Reméljük nem kell bemenned, de apát most hanyagolni kell! :wink: Azért egy kicsit megnyugodtál úgy érzem, és ez fontos! Meg egyébként is a héten voltál dokinál, és minden ok volt, szóval nagy baj nem lehet, legalábbis reméljük! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Igen, köszi! :)
Apa abszolút mellékpályán, szóba sem jöhet... :D
Azóta, 1-2 csepp jött, hasam nem fáj, aggódom de annyira nem vagyok ideges.
Most jöttünk meg színházból, mostmár pihi!!!!!
Dokim is azt mondta, hogy pár napja láttak, minden oké volt és szerinte jól van a baba... :!: :?:
Hétfőn kiderül, nagyon várom :!: :!: :!:

Kép
fendike
 
 

 
 

Fendike,

remelem azota mar elmult a verzes es a doki mindent rendben talalt nalad.Drukkolok nagyon+++++++++++++++++

Rengeteg a munkam ma igy most nem tudok sajnos irni de azert igyekszem majd jonni :?

Kép
petitpois
 
 


Fendike, tudsz már valamit????
Vendég
 


Sziasztok!
Csak 3ra megyek, úgyhogy még semmi.
Vérzés semmi, csak szombat reggel volt, tegnap viszont olyan érzékeny volt a hasam, hogy alig tudtam járni, mozogni.
Nem görcsölt, ha mozdulatlan voltam akkor semmi, különben meg nyilalt össze-vissza... :shock:
Kiváncsi leszek mit mond ezekre a doki... :roll:

Kép
fendike
 
 


Nyuszi,
hogy vagy?????

Kép
fendike
 
 


Sziasztok

Orsi:
Dr Hajdu Krisztina csinált kétszer is UH-t 12hetesen és 18 hetesen. De csak annyit mondott hogy melsőfali a lepény.

Donika :
A haránt fekvés és hogy hason az most annyit számított csak hogy nem tudta Dr-nő megnézni az arcocskáját. De még szülésig akár mikor megfordulhat. Szerintem még többször is. A gond a lepény helyzete. Legfőbbképpen ahogy nő a baba a terhelés miatt nehogy vérezzek mert akkor leválhat .

Fendike: Pihizzél 3.-ig aztán gyere a hírrel

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike! :D
Vasárnap nem jött be a babanet, ma meg most jutott el odáig, hogy bekapcsoljam a gépet. De örömmel olvasom, hogy jobban vagy, már izgultam érted!!!
A nyilalásnak több oka is lehet, de szerintem leginkább az, h nő a baba, és tágul a méhed ismét! Nekem szombat, vasárnap fájt, feszített, és rengeteget mozgott, de tegnap este megittam 1 dl vörösbort, és azóta (kopp-kopp) jól vagyok! MagneB6-ot szedsz? Mert ha fáj a hasad, akkor 3x2-t vegyél be naponta.
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!! :)

Nyuszi! :)
Ahogy Orsi is írta, érthetetlen, hogy Hajdú drnő miért nem hívta fel a figyelmed, hogy gond van? :oops: Már ha tényleg gond van! A pihenés biztos csak hasznodra válik, mikor mész legközelebb uh-ra?
Vigyázz magatokra!!!

Kép

Kép
donika
 
 


nyuszipuncs írta:Orsi:
Dr Hajdu Krisztina csinált kétszer is UH-t 12hetesen és 18 hetesen. De csak annyit mondott hogy melsőfali a lepény.

én megnézetném azt a méhlepényt még egyszer, vagy mással, mert számomra hihetetlen, hogy erre a Hajdú rnő nem hívta fel a figyelmet - tényleg még a rálógóért is mindig szól, vagy mondja, hogy méhlepény távolt van a méhszájtól.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Tényleg felfoghatatlan, ő mindent észrevesz...nem lehet, Nyuszi, hogy a dokid téved???Remélem....sőőőt tutti, hogy ő tévedett!
Vendég
 


Nyuszi,
Igaza van Orsinak én is megnézetném mert ha tényleg ott van a méhszájon Hajdú tuti mondta volna hiszen nagyon alapos.

Fendike,
Olyan nekem is volt kb 1,5 hétig hogy nagyon sokat nyilalt a hasam csak feküdni volt jó különben menni se tudtam ha éppen fájt. Szerintem akkor éppen nagyon elindult a növekedésben a méhem.
Vendég
 


persze, lehet hogy Hajdú rdnő téved, csak számomra nem nagyon elképzelhető.
A másik. A méhlepény csak úgy nem vándorol rá a méhszájra, tehát az vagy kezdetektől rálóg (és akkor erre korábban is már felkellett volna hívni a figyelmet), vagy nem lógott rá sosem, de akkor most sem lóg rá.
A méhlepény max. levándorol améhszájról, ahogy nő a méh.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Itt vagyok, köszi aranyosak vagytok!!!!
Doki mindent rendben talált, méhszáj teljesen zárt, baba szíve dobog.
Mondta, hogy előfordul ilyen vérzés mensi idején, bár már így 16.hét körül annyira nem jellemző, de nálam más a helyzet, valszeg a sok hormon miatt amit az elején kaptam.

Pandácska, Donika,
külön köszi, igen én is arra gondoltam, hogy annyi minden változik odabennt biztos azért is ez a nagy érzékenység
mára sokkal jobb, tuti összefüggött a vérzéssel, de pl. most is csak nagymamásan tudok leülni, mert nyilallgat.. :D

Rákérdeztem az utazásra is, 2hét múlva megyünk Londonba, mondta hogy nyugodtan, gyerekek szeretnek repülni... :lol:

Kép
fendike
 
 


Fendike, ennek annyira örülök!!!!!!!!!!!!!London!!!!!!!??????Na ezért irigy vagyok :wink: !!!!!!!!!Hát még jó, hogy szeretnek utazni, én is mehetek???Egy elefáni ládában elférek.......naaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Vendég
 


Lafi!! :lol: :lol:
ha van elefáni ládád.... :?: :wink:

Kép
fendike
 
 


Fendike! :D
Nagyszerű hírek, örülök, hogy minden ok! Nekem most estére ismét elkezdett fájni a hasam, remélem holnapra már jobb lesz! Szóval hasonló gonddal küzködök, mint Te, remélem nálam is minden rendben van odabenn! :wink:
Szuper London, akkor akár meg is veheted a babakocsit, vagy kinézed, és utána megrendeled! Mennyi időre mentek?

Lafi! :P
Akkor Te is mégy? Ki marad itt velem?? :mrgreen:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi :D , igen sztem nálad is minden oké, nő a méhünk, a baba, belek új helyre kerülnek, minden változik...
azért a tegnapi mozgásom kicsit ijesztő volt, de mivel mára sokkal jobb, így megnyugodtam
Londonba 5 napra megyünk, nagy városnézés már nem lesz, mindketten voltunk többször, férjem szuper éttermekre, én meg némi shoppingra vágyom... :D

Kép
fendike
 
 


Donika,
Én maradok :wink: ha megfelelek neked :lol:

Fendike,
Örülök hogy minden rendben bár gondoltam hogy nem lehet baj :wink:
Vendég
 


Donika, bocs, de megyek velük, aztat mondják, hogy nem tudták eldönteni, hogy milyen rucot vigyenek egy kismaminak és hozzák az egész lakást.............szóval márcsak egy édes kis elefániknak való dobozkát kell találnom és irány London!!!!!!!!!!!Hmmmmmmmmm, megint elmegyek a Madam T. Rock Museumba, micsuda élmény vót ott Freddie Mercury mellett pózolva, basszus..........kujvája jó vót!!!!!!!!!!!
De aztán visszajövök és itt leszek, jó???? :wink:
Vendég
 


Pandus! :D
Máris megnyugodtam, naná, hogy jó leszel!!!!

Lafi! :D
Szóval itt hagysz!? Ezt a hűtlen nőszemélyt! Na jó, majd írok egy listát, hogy mit kérek, nem úszod meg, a bitto! :P Egész nap járhatod a várost!
Szerintem túl sok cumót ne vigyél, hallod Fendikét shoppingolni fog, a férje meg megétet, és megitat Téged! Panaszt ne halljak ám rád!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Fendike!
Remélem egy ici-picit már megnyugodtál! :)
Minden rendben van "ott belül"!
Nagyon nagyon sok pihi!!!

Donika!
Jó kis tanácsok másnak: "apát mellőzd"!
Jót nevettem ezen. Ha pasik ezt olvassák, talán megértik a női lélek rejtelmeit és a női agytekervények szövevényes összevisszaságát! :lol: :lol:
Mivel már Lafival ketten nem férünk el tuttira egy elefáni ládában, ezért maradok én veled!

Lafika!
Én is benyújtom ám a listát! :lol:
Úúúgy repülnék én is!
Énisénisénisénis!!!

Petitpois!
Csak semmi túlzásbavitt meló!!!
Csak óvatosan ám a rengeteg tennivalóval!
Valahogy úgy csináld, hogy más is férjen hozzá! :lol: :lol:

Nyuszi!
Én egyáltalán nem értem (akár a többiek), hogy Hajdu dr.nő, hogy nem vette észre... Valaki téved!


Pandácska, Fendike!
Ezen a héten görcsös, feszülős, nyilalós hasfájós voltam.
A MgB6 adagját időnként 3x1-ről 3x2re növeltem. A párom már kispocakosnak hív, mert szerinte egyértelműen nőtt a hasam.... :lol:
Teszek nektek két db képet, hogy lássátok mi alapján beszél a párom.


4+4 Kép

16+4 Kép

:lol:

És már van Karácsonyos vonalzóm is!!!

Holnap pedig 17. hetet töltöm!!! Kép
Vendég
 


Kavicska,
ez egy ilyen időszak úgy látszik, lehet, hogy neked is mostanság lenne esedékes a mensid vagy simán csak növekedsz... :D
azért kicsit megijedtem az első kép láttán, hogy csak ekkora a pocit.. :shock:
nekem legalább akkora mint neked, pedig mögötted vagyok jó1 héttel..
Eddig nem szedtem folyamatosan a magneB6-ot, mostmár odafigyelek, főleg ha ilyen nyilalós időszakok jönnek és hozzák ránk a frászt... :D
Most nem emlékszem, Ti tudjátok már, hogy fiú vagy lány??????? :roll:

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Ezekszerint tényleg látszik, hogy nő a pocakom??? Jajj de jó!
Már épp ideje lenne.
Olyan jó lesz tolatni nagy hassal.
A hajmosást még nem tudom hogy fogom megoldani, de talán van megoldás...

Mi még nem tudjuk a baba nemét. :)

Jövő hét csütörtökön megyünk UHra (18 hetes). Remélhetőleg akkor kiderül. :)

Cuppancs! :)
Vendég
 


aranykavics írta:A hajmosást még nem tudom hogy fogom megoldani, de talán van megoldás...

meg lehet oldani :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kavics,
Szerintem szépen gömbölyödsz :wink: nagyon jól áll neked :wink:
Vendég
 


Helló, lányok!

Én a lábkörömvágást még éppenhogy meg tudom oldani, de már csak szinte vaktában vagdosom :lol:
Lábszőrtelenítés? Orsi, valami jó tipp? Sose jártam gyantáztatni, de lehet, hogy kénytelen leszek???

KépKép
lili73
 
 


Oké, kérem a listát!!!!

Kavics, grat a 17. héthez!!!!!!!Telik az idő nagyon, még emlékszem,hogy sírtál és nem tudtad megállapítani, hogy hány csík van ottan.....most meg már a pocid is léthatóan nagyobb lett!!!

Én megoldom a körömvágást, hajmosást, lábgyantázást is, valahogy nem tudom, de tökre nem érzem, hogy bonyolultabb lett volna....
Vendég
 


a hajmosással nekem sincs gondom :D

a lábkörömmel azért van némi gond, mert nem tudom felhúzni a lábam, oldalvást tudom feltenni a térdemre, de akkor meg nem tudom magam felé fordítani a lábfejem :roll:

na jó, a lábszőrtelenítés megoldható, de mi van az egyéb tájékok szőrtelenítésével? :wink:

KépKép
lili73
 
 


Na hát az már imarad....nem látom a hasamtól :oops:
Vendég
 


lili73 írta:Én a lábkörömvágást még éppenhogy meg tudom oldani, de már csak szinte vaktában vagdosom :lol:
Lábszőrtelenítés? Orsi, valami jó tipp? Sose jártam gyantáztatni, de lehet, hogy kénytelen leszek???

Nekem a körömvágás és a borotva is úgy ment, hogy a lábam magam mellé húztam fel. De a körömvágás a végén már azért elég macerás - ahogy a zoknihúzás is :lol: - viszont a borotválással nem votl gondom sosem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Csajok!

Hajmosás:
eddig mindig behajolva a kádba, kb 90-120 fokban! (mivel a hajam elég hosszú és rühellem ha zuhanyzás közben a hátamra :shock: tapad)Valószínüleg menni fog, csak nem 90 fokban megdölve, csupán 30-45 fokban!

Szőrtelenítés:
szigorúan én magamnak, szigorúan klasszikus barna gyantával. Mindenhonnan leszedem!
Nos, ez azért keményebb dió lesz, mint egy sima borotvával.
De miért nem lehet szülni menni, komoly ősasszonyi bikinivonallal???
Hát azért, mert a gondolattól is kiver a víz, hogy az én amúgyis drót szőrzetem (köszönhetem a PCOSemnek) valaki leborotválja :shock:
Mert utánna úgy szúr, mint egy meglett férfi borosta! És ha emellé egy jó kis gátseb is befigyel...
Legfeljebb az uram odaállítom. :shock: :lol: :lol:

Lábköröm vágás:
amíg meg tudom oldani megoldom, utánna a párom levágja!

No, ezek az én elképzeléseim! :lol: :lol:

Móricka is így szokta elképzelni a dolgokat! :lol: :lol: :lol:

Lafika!
Igen, telik az idő! :)
Nemsokára félidőt elhagyom! :P
Egész hétvégén csapongtunk a párommal! Terveztünk, álmodtunk, variáltuk a babaszobát gondolatban, babakocsikat néztük... Hihetetlen gyönyörűség...
Időnként a szemünk megtelt könnyel a meghatódtságtól, hogy mi már itt tartunk....
Ez az egész egy csoda! Amiben az Istenke minket részesít! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Donika:
Én sem értem hogy Hajdu Dr-nő mért nem szolt? Jó volna Ha nem ugy lenne. De csak 24 hetesen kell legközelebb mennem az orvosomhoz és akkor lesz másik UH. Pedig az meg még olyan messze van. Én nem utazom itt maradok veled!!!

Orsi:
Nagyon gondolkozom rajta hogy keressek egy másik korházba is megnézessem magam UH-val. Eddig mindig csak annyit mondtak hogy mellsőfali a lepény elhelyezkedése.

Lafi:
Jó volna ha tévedés volna. Nem az én dokim néz UH-val mert itt külön UH-s orvos van. Ő csak az eredményemet látta. Szereztél ládikát?

Fendike:
Örülök hogy mindent rendben talált az orvosod. Ídőnként nekem is szokott fájni a hasam de ugy gondolom olyankor nyulik a méhszalag. Bár nekem pár napja elég sokat keményedik a hasam.

Aranykavics:
Már neked is csini pocakod van. Szuper!!!!!!!!!!! Hajmosyásrol annyit hogy nekem a derekamig ér a hajam és már eljutottam arra a szintre hogy most nagyon uálok hajat mosni mert én csak a kádba belehajolva tudok mosni és az egyre fárasztóbb.

A körömvágás borotválás nem gond. Nekem csak a hajmosás. Lehet hogy le kéne vágatnom a hajam? De sajnálom.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


nyuszipuncs írta:Orsi:
Nagyon gondolkozom rajta hogy keressek egy másik korházba is megnézessem magam UH-val. Eddig mindig csak annyit mondtak hogy mellsőfali a lepény elhelyezkedése.

mellsőfali lepény is rálóghat, de akkor ennek végig eddig rá kellett volna lógnia.
nekem ez a furcsa.
Amit írtam, hogy a méhlepény nem vándorol le a méhszájra. Vagy ott van, vagy nincs... olyan van, hogy ott volt, és most nincs, de olyan nincs, hogy nem volt ott és most ott van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi :)
szerintem ne várj a 24. hétig... az akár 6 hét felesleges fekvés is lehet.
ha sima uhra mész és nem 4dre, akkor 3-4e Ftból az istenhegyin is megcsinálják. Asszem én 4e-t fizettem érte Lilivel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hali lanyok,

vegre egy kis szunet tegnap meg se malltam egesz nap :x

Fendike,
orulok hogy minden rendben veletek es ez a londoni ut is nagyon jol hangzik :lol: Esetleg hozzank nem ugrotok be? :lol: :lol:

Kavics,
nagyon aranyos pocid van :lol: Kracsonyt mar en is nagyon varom a kedvenc unnepenem :lol:
Lafi,
Madame T nekem is bejott csak en Hugh Grant mellett pozoltam :lol: Es meg utana az anyu megkerdezte ki ez a jokepu fiatalember?Hoho ha elo lett volna :lol:

Nyuszi,
szeritntem menj el egy masik vizsgalatra is mert lehet hogy tevedett a dokid es csak feleslegesn idegesitenenk.Egy kontrolt meger szerintem.

Orsi,
megkukkoltam Lili baba fotojat a masik forumon nagyon csini a kis ruhajaban :lol:

.Mar varom a jovo keddet akkor megyek ujra babakukucsra mar harom ehete nem lattam a piciket jaj nagyon varom.Okt vegere pedig bejelentkezek 4D-re is:)
Tegnap itt jart az aposom es egy orias csomagot hozott(holnap van a szulinapom)alig varom hogy este legyen es kibonthassam.Be vagyok sozva egesz nap :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Jó reggelt!

Hát én már megjártam a kórházat, éjjel megint elkezdtem vérezni, olyan ideges lettem, kb. 2 órát sikerült aludnom.
Azt sikerült megtudni, hogy a méhlepényem alja közel van a belső méhszájhoz és onnan szivárog valszeg a vér.
Doki szerint nem vészes, sok pihi, no sex és nagy valószínűséggel feljebb fog menni a méhlepény.
Hát kicsit megnyugodtam, babával minden oké, lepény sehol leválva, méhszáj zárt.

Ééééééééés kiderült, hogy KISFIÚ!!!!!!!!! :D
Én meglepve visszakérdeztem, erre az UH-s doki, hogy persze, hogy az, méretes dákója van... :lol:
Utána külön megmutatta a nőgyógyimnak is és ott csodálták, hogy mekkora!!! :D Tipikus férfiak!!!!! :lol:

Kép
fendike
 
 


Fendike :)
ha közel van a méhszájhoz tényleg simán tud vérzés okozni, de 1-2 hét és felhúzódhat!
Gratulálok a fiúhoz!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike, gratulálok a fiúhoz és örülök, hogy minden rendben van!!!!!!!!!Pihenj szépen!!!!!
Vendég
 


Fendike,

jaj de jo hogy minden rendben gratula a fiucskahoz.Valasztottatok mar nevet?Ferjed mit szolt?
:P Pihizz sokat

Kép
petitpois
 
 


Fendike!
Végre megvan a "baj" pontos forrása!
Gratulálok a fiúcskához!
Ezek a dokik tényleg pasik! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fendike,
ezt csak neked :lol: :lol:

Kép baby boy

Kép
petitpois
 
 


Jaj, de aranyosak vagytok, köszönöm!!! :D
Hát fiúnevem nincs, vhogy kislányra számítottam... :shock: :D
Férjem nagyon örült, ő kimondatlanul ugyan, de inkább fiút szeretett volna.

Orsi,
te hallottál már ilyenről??
ugye nagyobb az esélye, hogy felfelé húzódik a lepény?!
jó lenne ha pár hét, ez a vérzés elég ijesztő, bár már legalább tudom mitől van... :oops:
és mi van ha nem húzódik vagy lefelé????????? :?

Kép
fendike
 
 


Orsi: Az mind rendben hogy egy sima UH-3-4 ezer forintb az Istenhegyin csak én 200km-re lakom Budapesttöl. Most valahogy azt az utat nem merem bevállalni. Megpróbálok itthon másik korházba érdeklődni. De köszi.

Petitpois:
Keresek egy másik korházat ahol megnéznek UH-val. Boldog szülinapot neked!! Kép

Fendike:
Gratula a kisfiuhoz. Akkor most neked is pihi van.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike! :D
Szuper hír, kisfiú, GRATULÁLOK, szegény anyósod, ő nagyon lányt várt, igaz? Neveken már gondolkodtatok, nálunk 99 %, hogy Zsombor lesz! :P
Remélem mielőbb fehúzódik a lepény, addig is pihizzél, és most már legalább tudjuk az igazi okát a vérezgetésnek, ami úgy tűnik szerencsére hamarosan megoldódik!!!!! :wink:

Kavics! :D
Tényleg csini a pocid, majd én is teszek fel vmikor! Nekem a körömvágás nehézkes kissé, a többi egyelőre nem!

Petitpois! :D
Akkor holnap nagy nap lesz! :lol: Szerintem jövő héten nálatok is kiderül, ki is lapul a pocakodban!!!

Nyuszi! :D
Én mindenképp elmennék másik dokihoz, nem csak azért, hogy ne kelljen egész nap feküdni, hanem, hogy megnyugodj!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi! :D
Anyós picit 'csalódott' lesz, dehát így járt, ez nem kívánságműsor.
Én csak azon aggódom minden rendben legyen és bent maradjon az uraság.. :D
Nevünk nincs, férjem feladata volt kitalálni vagyis ötletelni, én lány névben voltam erősebb.
Zsombor tök jó név, nálunk nem jöhet szóba mert van egy rossz élmény vele, dehát ez mindig így van, nagyon szubjektív.
Nehéz olyat találni ami mindkettőnknek tetszik, vmennyire passzol is a vez.névhez és egyikünknek sincs rossz tapasztalata vele... :?

Nyuszi,
igen, nálam is pihi, bár külön mondták, hogy nem kell feküdni.
Sztem is nézesd meg még1szer azt a lepényt.. :roll:

Kavics,
persze, hogy nő a hasad, tök cuki... :D

Kép
fendike
 
 


kifelejtettem, hogy nagyon fiús oldal vagyunk, Lafi, Nyuszi, Fendike, én, még jó, hogy Pandus tartja a frontot lány oldalon! :)

Egyébként nekem sem volt valami jó éjszakám, éjjel 2-kor arra ébredtem, hogy ismét fáj a hasam, és nyom, vagy a hugyhójagot, vagy a beleket, és nagyon sokat mocorog, rugdos.
Szerintetek az, h olyan sokat ficánkol, az baj lehet? :shock:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, jaj miért lenne baj???Max nem hagy aludni, bár tény, ez is baj....
Na az enyém meg lusta, csak akkor hajlanadó dolgozni, ha kaját kap, eszek, várok fél órát, ugrál, majd 10-20 perc múlva abbahagyja....de tény, én éjjel alszom is!
Vendég
 


Fendike!
A névválsztás nálunk is így volt, lány nevet tudtam, de fiút nem, ezt a férjem választotta! :D Bár apósom szerint olyan nevet kellene választani, ha kimegy külföldre, akkor ott is értsék pl. Péter! Szóval az is lehet, hogy 2 neve lesz, illetve a keresztelő miatt biztos, na de az még odébb van! :wink:

Gömböcske!
Veled mi újság?

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi!
Bevallom, hogy a férjem tette belém a bogarat! :wink:
Evés után bomba formában van, főleg este, van úgy, hogy ki is nyomja magát, egy-egy ponton, ott a hasam tök kemény, de ez max 1 percig van!

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: