Új privát üzeneted érkezett!

Sikerült bejelentkeznem a dokihoz!!!! Hétfőn végre megkezdődik valami!!!
Tudom, hogy ez még nem lesz sikeres hónap, de már közeledem... :D


Andi,
nagyon izgi a görbéd!!!

Picuranyu,

nálatok most azt hiszem jól telnek ezek a napok!!!
:oops: :oops: :D

Tudod, csak szex és más semmi!!



Végre hétvége, és már nincs meg..... :oops: :oops: :D :D :D :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszika,
a gyógyi előtt nem volt péd? Mennyi idő kellett, hogy rendesen legyen?
Bocsi, de nem emlékszem.

Viszont ha már Gravidázol, akkor az azt jelenti nemsokára élesjáték???????? Mert az nagyon jóóóóóó

Kép
Kép
gabi82
 
 


Mindenkinek nagyon jó, élményekben gazdag szexy hétvégét!!!!!!!!
(Éhes disznó már csak makkal álmodik...... :shock: :D )

Kép
Kép
gabi82
 
 

 
 

gabi82:
Ebben a hónapban még nem próbálkozunk. Majd csak a novemberi miki után, ami 23-a táján fog jönni. Szóval, hiába közeledik az ovu ideje, jöhet, de védekezünk. :) Majd november 23-a után.
Jövő héten megyek a dokihoz, feliratom a vitamint. Kíváncsi leszek a dokira, nagyon sokat ajánlották őt.
Vannak itt olyan leendő kismamik, akik a váci kórházba járnak, fognak járni?
Vendég
 


Gabi!
Gyogyi előtt talán egyszer volt a 2 év alatt pé-m. A gyogit elkezdtem a ciklusom közepén és még abba a ciklusban (az így hosszabb lett) lett pé-m. Gyönyörű, látványos, érezhető :wink:
Ja, és nálunk éles van mindig.... vagyis most próbálom apát védőfelszerelésre inteni, mert az esküvőnkön nem lenne jó megszülni :lol:

babszika
 
 


Ja, és képzeljétek!
ez a kis köcsög eső szakadhat ám, mert már van fólia a tetőn :lol:

babszika
 
 


Babszika: Kis köcsög eső :)))) Ez tetszett :)))

Kép
csucsu05
 
 


Babszi,
nem akarok okoskodni, de szerintem mehettek élesben, mert mostmár ha össze is jön, nem fogsz megszülni az esküvőn, maximum nagy lesz a hasad...
sirkici
 
 


És a nagy pocakos mennyaszonyok gyönyörűek :)) Én is pocakosan mentem férjhez.

Kép
csucsu05
 
 


Sirki!
Igazad van, de én a lakziban mulatni, táncolni akarok. Imádom a zenét és egyszerűen nem bírom ki, h ne táncoljam át az éjszakát. És hát, a fene sem tudja, h hogyan fogom viselni a pocakomat (bár, remélem, h minden ok lesz)

Azzal semmi gondom nem lenne, h babás legyek. Sőt!!!! Majd évek múlva mutathatom a fényképet a gyerkőcnek, h már ő is velünk volt életünk legszebb napján. :)

babszika
 
 


babszika: Én 4hónapos terhes voltam és áttáncoltam az egész éjszakát. Én is táncoslábú vagyok és hát nem is bírtam megállni , hogy ne táncoljak egész lagzin. Néha leültem pihenni és ennyi. Szerintem azért olyan 4-5hónapos terhességel kivitelezhető. Nekem csak oldalról látszodott a hasam. Sokan csak akkor tudták meg, hogy babát várok mert mindenki koccintott és én nem. Na akkor mondtuk, hogy azt azért nem. Igy derült ki. Szóval szerintem belekezdhettek előtte :)

Kép
csucsu05
 
 


na jó, de számold ki, h én hány hónapos terhes leszek májusban, ha most összejön!
azért az már durvább
a 4-5 hónap persze, h még elviselhető

babszika
 
 


Az igaz. Kezd el akkor január februárban. Na meg azért azt számold bele, hogy nem biztos, hogy elsőre összejön. De kitudja a lányom is elsőre összejött.

Kép
csucsu05
 
 


Én kimondottan pocakos esküvőt szeretnék majd. :) Nálunk csak akkor lesz lagzi, ha már a Picur is ott lesz a hasamban. :)
Vendég
 


Picuranyu: Kivánom, hogy minnél hamarabb összejöjjön a babó és akkor készülhetsz a lagzira is :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi, úgy legyen. :-) Bár, én nem nagy lagzit szeretnék, inkább csak olyan kicsit, romantikusat. :) Majd leglátjuk. De egy nyári esküvőt nem utasítanék vissza. Picurral együtt. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem önkéntes száműzetésemből. A léböjt fantsztikus volt. Egyáltalán nem voltam éhes. Az elején van egy kis levertség, fejfájás, de aztán elmúlik, és olyan lesz az ember mintha kicserélték volna. Gyönyörű helyen voltam, az idő is szupi volt, az egész tényleg felért egy testi-lelki nagygenerállal. Állítólag a böjt nagyon jó hatással van a fertilitásra. Több olyan vendég is volt aki az utána lévő hónapokban lett terhes.

Ebben a ciklusban nem mértem a hőmet. Azt sem tudom mikor volt a pé-m (csak sejtem), úgyhogy nálam most van a "leszarom" hónap.

Picuranyu: én is üdvözöllek

Babszi: örülök, hogy boldog vagy és szervezed az esküvőd, na meg a házatok is szépen épülget.

Gabi: örülök, hogy mész dokihoz, így közelebb kerülsz a babókérdés megoldásához. majd számolj be.

Pöttye: le a torokgyuszival!

Andi: összejön az a babó...most te vagy a soros

Sirkici: úgy látom minden ok, aranyos az első uh fotó

Bíbi: merre vagy? mi újság veled?

bocs ha kihagytam valakit....csak egy pár oldalt olvastam vissza.

Hétfőn nem leszek, de kedden benézek és megpróbálok aktívabb lenni.

puszi mindenkinek!

Kép
Kép
mirci74
 
 


már megint baj van a vonalzómmal?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!
Gabi! Jó híreket a holnapi dokibácsitól!!!
Mirci! Hol jártál? Mit takar ez az önkéntes száműzetés? Bocs, ha előzőleg már leírtad. :oops: A vonalzó :D nekem soha nem "jár jól", már csak a 40 hetes fog "percre pontosan" működni :D
Szép estét mindannyiotoknak!
Kép és mielőbbi babásodást!
Anyó! Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Jó reggelt!

Már megint hétfő... :(

Babszi,
végül is igazad van, az a 4-5 hónapos még belefér, habár a barátnőm 7 hónapos elmúlt, amikor férjhez ment, de az igaz, hogy sosem lehet tudni ki hogyan viseli a nagy pocakot, meg a terhességet önmagában.

Mirci,
gratula, hogy kibirtál egy ilyen léböjtkúrát! :D De az a lényeg, hogy most jobban vagy, kicserélődtél, ééééés leszarom hónapod van!
Kösz a fotódicséretet. :)
sirkici
 
 


Andi,
szurkolok a görbédhez, de igazán nem is akarok hozzáfűzni semmi, mert a te görbéid mindig ilyen szépek. Érted mire gondolok, ugye? :)
sirkici
 
 


Jóóóreggelt!


Andikám, a hőd az egekben van, gratulálok!Így is marad, mrt így kell maradnia!!!:))) :lol:

A Gyuszi elhagytott, de hagyott hátra egy kis köhögést.. :? most azzal bírkózok, de köszönöm aggódásotokat... 8)

Egyébként kezdődik a hét..és munka-munka-munka-munka-munka...... :shock:

Brrrrr.... :evil:
Vendég
 


Halihó!

Pöttye, nagyon jól megfogalmaztad... a hétfő magával vonja azt az m-betűs szót, amit nem szeretnék ezen a héten :roll:

viszont ma nagoyn sírós hangulatban vagyok. Nincs semmi gond, sőt. Tök jól vagyunk Bálintommal is.
Egyszerűen ültem a kocsiban és emgláttam egy homelesst az utcán, aki egy lapot tartogatott. Az volt rá írva: "közúti baleset miatt börtönből szabadultam. aki tud, kérem segítsen" - ahgoy elolvastam, azonnal rámjött a sírás.... ne kérdezzétek, h miért. :? :shock:

babszika
 
 


Jó reggelt!

Babszi: :cry: Fel a fejjel, tudod, mindig ezt mondják az okosok...bár ezt pont én mondom... :roll:
Pötty:örülök, hogy gyulát kirúgtad végre! :wink:

Talán majd jövök sűrűbben a héten.
Vendég
 


jujj, írni sem tudok..... :?

Nóri!
Már nagyon jó lenne, ha végre tényleg jönnél!!!!

babszika
 
 


Babszi:Jól van na.... :oops: :wink:
Vendég
 


hiába várom, h dumcsizzunk, ha te nem jösz.
ráadásul msn-en sem túl sűrűn látlak.... :(

babszika
 
 


Babszi:Ott csak napközbe vagyok, 8-17-ig, este már nem...az csak a drágámé. :wink:
Vendég
 


ja, hát, akkor túl sokat ott nem fogunk dumcsizni :(

amúgy szombaton megyek haza, mert oszt.talim lesz Békéscsabán.

babszika
 
 


Hol?
Vendég
 


hát, h hol lesz a kaja, azt nem tudom.
azt tudom, h a Közgénél talizunk 4kor. (mondjuk, én olyan rég voltam a Közgénél, h gőzöm sincs, h melyik épület a fő. na mindegy, szerencsére egy oszt.társam ott lakik az Irányin)

babszika
 
 


viszont most elköszönök. szép napot nektek!!!!!!!!!
pápápápápápá :lol:

babszika
 
 


Jó reggelt!

Mirci:milyen volt,mesélj..képek???
És fogytatok is,vagy csak méregtelenítettetek???

Pötty:örülök,hogy jobban vagy!

Sirkici:köszi,de most történelmet írt a hőm,mert 37,2nél még nem volt magasabb :wink:
vedresandi
 
 


Szépjóreggelt Mindenkinek! :)

Mirci,
tök jó lehetett ez a kis feltöltődés. Érződik a pozitív energia :wink:

Andi,
tényleg nagyon ígéretes a görbéd!! Drukk

Nóri,
jó, hogy itt vagy! :wink: Megnézted tegnap a spektrumon a babás műsort?

Én hőt nem mérek, egyedüli "bűnöm" a cicka! :D
Vendég
 


Szia Arikon!

basszus...nem....ááááááááááááá :cry:
Vendég
 


Én csak egy picit kukucskáltam bele, de éppen egy meddő nővel beszélgettek a lehetőségeiről és akkor gyorsan átkapcsoltam. Nem akartam magam stresszelni.
Úgyhogy lehet nem is baj, h. lemaradtál róla. :)
Vendég
 


Andi,
akkor megy a drukk ezerrel!!!
sirkici
 
 


Arikon:Pedig még én mondtam neked, hogy nézd...na, látod, erről írtam, hogy sok a gond, összejött minden, nem tudok "erre" koncentrálni 100 %-ban.Bár lehet, hogy nem is baj.Holnap megyek dokihoz!
Vendég
 


Akkor nagyon drukkolok, h. ismét szép tüsződ legyen!!! Lehet, h. tényleg szerencsésebb ha nem mindig erre öszpontosítunk. Amúgy nálam is ez a helyzet...tudod. Bár már rendeződni látszanak a dolgok. :wink:
Remélem a Te gondjaid is hamar megoldódnak!
Vendég
 


Mindenkinek küldöm a problémamegoldó,hőfentartó és sikeres ciklust segítő energiákat!!!!
Jó lenne már megint egy újabb babaeső.
Remélem elindulunk!
vedresandi
 
 


Köszi!Én is csak teázok, semmi más turpisság nincs, hát majd látjuk mit mond, bár csak a 11.napon leszek, de szerintem akkor már lát valamit.Annak örülök, ha rendeződnek a dolgok! :wink:
Vendég
 


Helló Andi:köszi, én duplát kérek egyből... :wink:
(vagy egy dupla tequilát)
Vendég
 


Andi,
esetleg tudnál nekem segíteni a Jónás nap kiszámolásában?
Vendég
 


Arikon:asszem az előző oldalon bemásoltam Picuranyunak a linket.
Sztem egyértelmű,mit hova kell írni.Ha nem megy,segítek!

Nóri:Neked külön dula mindenből!!!
vedresandi
 
 


vedresandi
 
 


Andi:köszi, és majd elfelejtettem:gratula a szép munkához...csini a görbusz, reméljük (fel)sírás lesz a vége! :wink:
Vendég
 


Nóri:sztem először én fogok felsírni örömömben,ha.....ha nem akkor meg megyünk tovább! :lol:
vedresandi
 
 


Andi,
Köszi! Gyorsan meg is csináltam, csak a rizikónál (0-5-ig) mit jelentenek a számok? Nálam egyszer jelölte az ötöst és kétszer a négyest?
Vendég
 


Szép napot mindenkinek.
Képzeljétek ma vagyoka 28napon. Nem akarom elkiabálni de mensi sehol. Viszont 2-3napja hányingerem van. Na meglátjuk majd.
Többiek: ki hogy áll most??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Nagyon izgi! Megy a drukk, hogy a babától legyen a hányinger!

Vandi! Itt is küldöm a hőfenntartó enerdzsit!

Mirci! Bizti jó lehetett ez a méregtelenítés! Tényleg fogytál is???

Képzeljétek mi nem bírtuk pénteken és védőfelszerelés nélkül akcióztunk! :oops:
Kép

Babszi! Szerintem is bírjátok ki egy kicsit apával (mondom ezt én aki már a 6.héten feladta a védekezést), mert hja végig ekarod táncolni a lagzid, kell az enerdzsi! Anno én is véggigtáncoltam tűsarkúban, nagyon jó volt, igaz 2 napig irtóra fájt a lában, de nagyo jó volt!

Szép napo mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?