Új privát üzeneted érkezett!

PéZsé :)
azt érzi rajtad, hogy ahogy írtad görcsben a gyomrod. Hízik, alszik, nem sír állandóan, akkor tuti semmi baja.

pl. Lili nem hízik már előírásszerűen, és ca. 2 hete ennyi is alig eszik, napi 5ször olyan 120-140 gr... de vidám és kiegyensúlyozott, szóval több nekem nem kell.

Lili megint szopisztrájkol nálunk.

cipőméret: a fiúk első cipője 16os és 17es siesta volt... majdnem 1 évesen. Most is csak 23as a lábuk.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! A NAGYfiam 184 centi és 46-os a lába. És még csak 14 éves... :shock: Szerinted a kicsi mekkora lesz?!
Hát igen, ezt a cipőt én is 1 évesnek vettem, méretei alapján. :lol:

dkata
 
 


Pézsé!
Sajnos én is tudom milyen rossz amikor nem eszik egy gyerek! :(
Marcikám volt borzaszto evö!
Az igazság az hogy csak velem! :roll:
Mert én is teljesen a betege voltam hogy nem eszik!De ez ellen tenni nem lehet majd szép lassan felengedsz!Ha anyu etette akkor tátogott ha én akkor szájzár :evil: és amikor már tudta mondani akkor...NEM... :evil: Szoval tényleg megérzik sajnos!Söt sirtunk mind a ketten!Már a férjem szolt hogy nem vagyok normális már etetés elött fél orával vibrálok! :shock:
Amikor a férjed tudja etetni akkor etesse ő,de van még egy variácio!
Sok baba nem szereti a tápi izét vagy magát a cumis kajálást ha megbeszéled a dokival szerintem kezdjétek el a hozzátápit kicsit gyorsabb ütembe hogy minél kevesebb legyen a cumisüveges étkezés!Nagyon sok ilyen kicsike van!Lehet hogy kanállal ugy fog enni mint a kis angyal söt a fözi mivel más izü nem édes lehet hogy be fogja puszilni elsöre!!!!
Nem mondom hogy nyugodj meg mert ugy sem tudsz!!!
De probálkozz mindenfélével!Esetleg más üveg vagy más fajta cumi?Mit használtok most?És hogy eteted,milyen pozban?

Pompi!
Nagyon édesek a picik!!!
Hogy megy a kajálás?Mit esztek már?

Kata!
Ádámot meddig tudtad szoptatni?

Hajni!
Én is tegnap megrendeltem a nextet Marcinak!
A sinlac az szentjánoskenyérmag és rizs pép!
Vizzel kellene de én tejjel kevertem de igy is finom volt nagyon az ize!

Melcsi!
Sajnálom,hogy nem mentetek el!
Nagyon szépen irsz a "kis" családodrol és a boldogságrol amit okoznak neked!

Unique!
Sajnálom a rosszullétet nagyon!!
Reméljük a 12-ik után rendezödik valamennyire!!

Zsuska!
De jo hogy jelentkeztél!!!
Jobbulást neked és a picikédnek!
De legközelebb képet is kérünk ám!!! :D
Hogy halad az uj ház?
Belaktátok már?

Orsi!
Mi az a frutta pura?
Láttam a corába de én még ezt nem ismerem!
Jövöhéten kezdeném a gyümit de olyan gusztustalan almákat kaptam hogy én azt oda nem adom a gyereknek!Szerinted nagyon gáz az,hogy vettem Humana bio almalét?
Ha azt felhigitanám és azt adnám kezdésnek egy pár kanállal?


Kébzeljétek,tegnap elkezdtük a sinlacot!
Anyatejbe tettem és olyan édesen ette!
Igaz jo higra csináltam és csak 5-6 kanállal adtam egyenlöre de nagyon csodálkozott!Édes volt!Felvettük videora!
Ugy adom neki,hogy este 6 kor fürdés elött egy orával mert igy pont két étkezés közé esik a sinlac és nem vált ki egyenlöre egy tetést sem!

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Pézsé

én ugyanígy voltam csak a kakálással. Sík ideg voltam, amikor már 36 órája nem kakált. És kb. 1 hete egyáltalán nem foglalkozok ezzel. Kakál amikor tud és kész, én már mindent végig próbáltam, többet nem tudok tenni. És tudod mi van azóta? Napi 1 kaka!!!
Egészen biztosan érzi rajtad Petra, ha ideges vagy, én is látom Olivéren, hogy sokkal többet sír, amikor ideges vagyok.
Próbáld meg túltenni magadat ezen, meg fog oldódni magától!!!

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi

mit jeleht az, hogy szopisztrájkol?
keveset hajlandó szopni? vagy egyáltalán nem?

Kép
zsuzsi73
 
 


aniko24 írta:Mi az a frutta pura?

gyümölcspép, de nézd meg, mert van benne, amiben gabona is van, meg eper... de egyébként finom :)
az én fiaim 1 éves korukig kb. üvegesen nőttek, fel... szóval szerintem nem gáz a bio almalé :)

A sinlacot a legtöbb gyerek szereti :) és jó, mert önmagában édes, nincs benne hozzáadott cukor.
viszont fog, így az erre érzékeny babáknak nem jó. (Máté sem kaphatott belőle)

Zsuzsi :)
egyáltalán nem, éber állapotban nem lehet mellretenni.
Félálomban szopik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Köszönöm!
Még Marcikám idejében ezek nem voltak!
Nálunk is mentek az üveges kaják de akkor nem volt ennyiféle!
Most látom,hogy már a Humana is csinál akkor még nem volt!
A sinlac is ujdonság!
Most adtam neki és bepuszilta az egészet!
Izlik neki nagyon!
Holnap megyünk a Brendonba babakocsit venni sportot vagy esernyöt!Annyira bizonytalan vagyok,hogy milyet vegyünk................. :? !Most legjobban az ABC designe tetszik de majd meglátjuk mi lesz belöle! :roll:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sajnálom a szopi sztrájkot!
Ez miért van?(bocs ha hülye kérdés)de annyi helyen hallottam már!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
mindenképp számolj be, mire jutottál. Mert arra hajazok, hogy lecserélem a loolám egy vízszintesre fektethető esernyőkocsira, mert sokkkal kisebb helyet foglal a kocsiban, mint a loola váz + új sportülés (ami mózes nagyságrendű). Azért ragaszkodtam eddig hozzá, mert err a hordozót rá lehet pattintani... de eddig összesen 1szer pattintottam rá :oops: :oops:
viszont összesen 1-2 típus van amit teljesen le lehet fektetni vízszintesig.

megmutatom a nagy kedvencet ezek közül:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


aniko24 írta:Sajnálom a szopi sztrájkot!
Ez miért van?(bocs ha hülye kérdés)de annyi helyen hallottam már!

senki sem tudja. fekete folt :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi

ezt a márkát ismered?
a barátnőmnek, akivel sétáltam ma, ilyen babakocsija van, fantasztikus!!!

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=5&whid=9

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :)
igen ismerem, és gyönyörű... de ezt is 20 db-ra kell szedni, hogy beférjen a kocsiba.
Lili ebben hason aludni nem tud, csak a mózében, akkor meg megint ott vagyok, ahol a part szakad, hogy viszem magammal a mózest :)

de gyönyörű, és szuperek a színei.
(olyan mint a bugaboo)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi!
Hu tényleg nagyon szép!
És ebben a rozsaszinben,szuper!!!!

Orsi!
Nagyon jo ez a Maclaren!
Én is néztem!!!
De holnap meglátom milyen a kinálat!
Ma felhivtem a baby expresst a phil&tods után érdeklödtem azt mondták nem jött be itthon ez a fajta babakocsi az embereknek és ezért nem fogják forgalmazni!
Igy olyan nem lesz!De hát van itthon annyi jo hogy azért lehet ebböl is mazsolázni szépen!!!
Meg hát az igazábol megint csak nagy helyet foglal! :?
Az interstore honlapján van Chicco babakocsi esernyö és az is vizszintig dönthetö!!
Az ABC is azért tetszik mert totál le lehet dönteni de nem tudom mekkora életbe?! :?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Felteszem neked amit igy csak kinéztem a neten!

Ez az ABC ami fazonra most nagyon tetszik!
Kép
Vizszintig lehet dönteni és egyben összecsukhato!És nem nehéz!
Kép

Ez volt nekem! :evil:
Kép
És igy lehet ezt is dönteni!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lányok,

nagyon köszönöm a biztató szavakat és a jótanácsokat.
Aventes cumit használok, de hiszen ebből a 210-et is 2 hónapos korában (a másik véglet).

Holnap apja dolgozik és nekem reggel 7-8 és délután 4-5 között semmit sem eszik.

Etettem kiskanállal is, de a tápszert kiköpi. Az almalevet és a pétet eszi.
A sógornőm ma eljött és kevert neki egy kis tejpépet (Hippeset), úgy ette volna, de én nem engedtem. Mit csináljak? Hiszen még csak az almánál tartunk! Hétfőn akarom a barackot. Csak fontos sűrgetnem a hozzátáplálást, hiszen ez nem evés.

Ja, és Petrát is csak félálomba lehet leginkább etetni. Amikor ébred, figyelek és máris teszem a szájába. Hol sikerül, hol nem.

Mégegyszer köszi.

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Anikó :)
ez melyik PP? ez lapra v. esernyőre csukódik?

én esernyőrecsukódóst szeretnék, mert az be tudom tenni a hátsó üléssor elé, és akkor nem foglal helyet a csomagtartóból.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pézsé!
Most mi is pépezünk!
Lehet azzal is a hozzátápit kezdeni!
Amit enne adni kell neki!Én ugy gondolom hogy 2-3 napig add ugyan azt mindig emelt adagban és utána tehetsz hozzá még egy étkezést!Kettönél tarts egy kis lazitást egy hét mulva meg még egy étkezést és akkor már három lesz!!! :D
Mi is tegnap kezdtük a kanalazást!Még fintorgott tegnap de tátogott ma meg gondoltam egy pár kanállal többet adok...?Hát benyomta az egészet én meg csak iparkodtam a kanalazással! :lol: Nesze neked bevezetés... :lol:
Jo Ágoston idösebb de szerintem ebben nincs nagy különbség!
Cumis üveg,van egy tommy teepee (lehet nem igy kell irni)szoval ezt nagyon dicsérik mert jo a cumija!
Én megprobálnám esetleg a nuk-ot is!Nálunk nuk-bol volt a tápi és avent-böl tea!Aventböl az istennek nem fogadta el a tápszert! :evil:
De hogy miért.....????Ki tudja? :roll:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi!
A PP az esernyöre!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pézsé :)
a tejpép az tápszer+rizsliszt, ha leegyszerűsítem... kérdezd meg a dokit, de semmivel sem rosszabb, mint az alma.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó :)
köszi. és mi a pontos típus?
lehet, hogy szerdán megkukkantom :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó :)
pliko compelto?

Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A pontos neve:
Peg Perego Pramette P3 Completo Toffee

A Pliko az csak 150fokban dönthetö ez vizszintig.
De nem tudom milyen szinekben van most!
A Maclaren az nagyon szép lányos ám Lilinek!!!!!
Ez elég pasis szinü és ha rámegyek a szinekre nem ad ki mást de majd megnézem holnap személyesen

KépKépKépKép
aniko24
 
 


jah... ez pliko p3 completo.
azt írja a net, hgy ez vízszintesig dönthető. (bár a másik helyen meg majdnem vízszintest ír... asszem élőben kell ezt látni)

árban ugyanannyi mint a maclaren.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P , Pompi :P ,
köszönöm a járókás hozzászólásokat. Nekem az ovális és a sokszögletű fajárókák tetszenek nagyon, majd még meglátjuk.

Melcsi :P ,
én még nem tudom, mennyire leszek szigorú szülő. Talán semennyire. Szerintem akármilyen szigorúan próbálnád meg koránkelésre nevelni a gyereket, ha őneki egyszerűen más a biológiai órája, és későn kelő típus. A lustaság is szerintem tök emberfüggő, és ezt sem lehet "nevelni". Ha vkinek van kötelességtudata, akkor megcsinálja, amit kell, mégha mindig az utolsó pillanatban is (én pl. tökre ilyen vagyok, anyukám viszont tökre nem! ). Emlékszem, mindenhová min. 3/4 órával előbb kellett odaérnem, nehogy elkéssek címszó alatt. Namost ez manapság úgy néz ki, hogy nem túl sokat, de 5-10 percet tutira kések mindenhonnan. Egyszerűen képtelen vagyok időben elkészülni, pedig nem ezt tanították és várták el anno a szüleim, dehát ezek szerint én így vagyok kódolva. Érted mit akarok írni? :?: :roll: Úristen, bocs, ha agyonuntattalak! :oops: Sajnálom, hogy végül elmaradt a kirándulás. :(

Pézsé :P ,
sajnálom, hogy Petra nem eszik. Szerintem próbálj belenyugodni, ha ő vidám, kiegyensúlyozott, és nem fogy! Az én kis duckó fiam is van, hogy akár 8 órát sem eszik nappal, akkor mondjuk én is idegeskedem, dehát ha nem kell neki, akkor próbálom nem tuszkolni. Tudják ők, hogy mi a jó nekik! :)

Kata :P ,
akkor muszáj leszel betenni majd egy képet a kiscipőstéliszerkós Bálintról! :lol:

Anikó :P ,
ez a sinlac hol kapható? Jobb, mint a tejpépek? Ez a babakocsivásárlás olyan izgi dolog! Ezért az egyért sajnálom, hogy mi 3 in1 vettünk, mert így nem kell többet venni. :roll: Meg annyira elégedett vagyok a kocsinkkal, hogy ugyan sokféle más is tetszik, de sose cserélném le, úgy szeretem! :D

Orsi :P ,
nagyon tutto kocsit néztél ki! Azt olvastam, hogy az USA-ban a Maclaren az első számú babakocsi! :D Neked még Lili hasonalvása miatt fontos a teljes vízszintesség?
20140901102739
 
 


hajni777 írta: Neked még Lili hasonalvása miatt fontos a teljes vízszintesség?

igen :) mert Pesten ő nagyon sokat van kocsiban, abban is alszik, tehát fontos, hogy amikor cibálom magammal olyan kényelmes helyet biztosítsak neki amilyet csak tudok :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni :D
a sinlacot gyógyszertárban lehet kapni, fel kell íratni gyerekorvossal, úgy olcsóbb.
nincs benne semmiféle tejszármazék, teljesen tejmentes, így pl. egy csak szopós babánál én jobban szeretem, mint a tejpépet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
értem, köszi! :P Akkor majd megkonzultálom az orvossal. Még úgyis csak érdeklődöm, meg olvaslak titeket ezerrel, én olyan 6 hét múlva (akkor lesz 6 hónapos ) tervezek bevezetni bármit is. Bár már régóta kinézi a szánkból a kaját... :lol:
20140901102739
 
 


Lányok! :)

A megadott dátumok alapján (mármint aki visszajelzett) úgy látom, hogy a legtöbbünknek a november 6. (kedd) lenne a legjobb! Azt hiszem, Harcikának is könnyebb ezt elintéznie.

Szóval:
A Találkozó időpontja: 2007. november 6., kedd
Helye: IKEA Budaörs


(Aki jön jelezze, mert szeretnék kitűzőket csinálni, hogy tudjuk ki kicsoda.... persze ez még nem sürgős)

Kép Kép
kismokus
 
 


OK. Mi megyünk :)
bevéstem a határidőnaplómba.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hello Csajok! Megjöttünk anyós-após látogatóból. Klassz volt. Nagyszülők kényeztették Zalánt, mi meg bevetettük magunkat az eisenstadt-i H&M-be :D 68-as méretből már semmi nem kell a drágámnak. Ja és több nagy lépés volt: utazóágyban aludt mindkét éjszaka (most először) és tök nagyokat, és felkönyökölt és úgy emelte fel a fejét, és tartotta egy ideig. A kis ügyi!

Kismókus
Mi megyünk! :D Kedd az szuper!

Pézsé
Bár a gyerekem a harcolunk a kajáért kategória, de azért megértem, hogy anyai szíved aggódik. De hát a számok magukért beszélnek! Ilyen szépen gyarapodó, kiegyensúlyozott baba mellett próbáld meg elfogadni, hogy a táplálkozása nem tanköny szerinti. Az lenne rosszabb, ha kajálna, és semmit nem hízna :D

Pompi
Cukik a gyermekeid!

Melcsi
Kár, hogy elmaradt a nyaralás!
2 gyereket nevelni? Hát az is szép feladat! Bár szerintem utána nem tudnátok "elengedni" őket.... :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


megmutatom a csajszit, először ruhácskában:
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :lol:

Nagyon csini!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Anikó: Nagyon köszi! Próbálok cumit cserélni. Milyen pépet javasolsz?

Orsi: Igazi királylány! :lol: :lol: Az alma miért rossz? Vagyis én így vettem ki az írásból! :?

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


pézsé írta:Anikó: Nagyon köszi! Próbálok cumit cserélni. Milyen pépet javasolsz?

Orsi: Igazi királylány! :lol: :lol: Az alma miért rossz? Vagyis én így vettem ki az írásból! :?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


nem megy ez nekem.....

PéZsé :)
én nagyon korainak érzem ebben a korban a hozzátáplálást, ezért írtam, hogy ha már adsz neki valamit, akkor a tejpép ugyanúgy mehet, mint az alma.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kismoki!
Mi is ott leszünk!

Hajni!
Az igazság az hogy hely sporolási szempontbol praktikus az esrnyö babakocsi!Az én babakocsim nagyon nagy helyet foglal a csomiba és utazásnál muszály taktikázni!!
Olivér kibir 8 orát?
Ez igen!
Én azért probálkozom a sinlaccal hogy az éjjeli alvásunk javuljon!
A gyümivel még várok egy picit!
Szoval az igazi hozzátáplálás még egy-két hét!
Ha ugy látod hogy Olivér ilyen jol birja akkor jol teszed ha csak 6 honaposan kezded el neki!!!

Pézsé!
Ma megnéztem neked a Brendonba a Tommy tipee cumit és szerintem nagyon jo!Megér egy probát!Szerintem mindenképp HA péppel kellene kezdeni de azt hiszem azt fel kell irni receptre!Szerintem az alma nem baj ha azzal kezdtek és utána ha már megy akkor a répa krumplival is beszálltok egy két hét mulva!Ha nem akar enni a kicsike üvegböl akkor nincs más, enni kell neki rendes kaját!Mi is 3 hosan kezdtük Marcival!És még valami eszembe jutott,hogy Marci csak a Humana tápszert itta meg semmi mást!A bebával bármit csináltam nem kellett neki!

Orsi!
Voltunk ma a Brendonba,nagyon silány volt a választék!
Nem vettünk semmilyet! :? De elegyünk a Baby planetba és ott megnézem a Cjccot mert igy utánanézve az a legjobb szerintem!Támla döntehötés,összecsukás,suly,felszereltség!De életben is meg akarom nézni!
Azért nem vettük meg azt amilyen volt mert kicsit változtattak rajta és Ágoston nem fért el benne szélességre! :shock:
Megnéztünk egy két lapra csukhato kocsit igy tuti hogy esrnyöt veszünk mert ugyan ott lennénk mint a mostanival!
Lili gyönyörü!Igazi kis nöci!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
pedig azt hittem, hogy hiper-szuper új járgánnyal jössz.
(ráadásul még sima autót is választanom kéne :lol: mert megváltunk az fr-vtől.... nem bírom megszülni, hogy mi legyen helyette)
nézegettem ezt a PP Pliko p3at, nagyon szimpi, szerdán élőben is megnézem.
(meg a brendont is végig akkor, hogy milyen vízszintesre fektethető esernyőkocsi létezik :) )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Cjcco=chicco :oops:
Meg egy jo pár magánhangzo is kimaradt! :oops:

Kicsit szétszort vagyok holnap lesz a temetés! :cry: :cry:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Ezen a honlapon nagyon jol leirják ennek a Chicco babakocsinak a tulajdonságait!
Csak nagyon szar a kép!
http://interstore.hu/cgi-bin/interstore ... Z&brand=14

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Milyen autoban gondolkodsz?
Gondolom 7 üléses?!
Vagy elég ha apa kocsija "busz" méretü? :lol:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


aniko24 írta:Milyen autoban gondolkodsz?
Gondolom 7 üléses?!
Vagy elég ha apa kocsija "busz" méretü? :lol:

mindenben :oops: :oops: :oops: csapongok az "elég nekem a kicsi kocsi, ha apának ott a nagy" és a "nem akarok megválni a nagy csomagtartótól mert hozzászoktam" állpontok között.

Mst az fixnek tűnik (most :oops: :oops: ), hogy négykerékmeghajtásút szeretnék, mert ad1 hegyen lakunk és OK, hogy apának subaruja van, de sokra megyek vele, ha ő Pesten van heti 3-4 napot, ad2 normál esetben is biztonságosabb a futóműve (eső, taknyos út... stb.)

amúgy a lehetséges verziók most az új subaru impreza, vagy a subaru outback.
(de volt már itt honda hr-v, meg toyora rav-4, meg nissan qashai is a pikszisben... de azért a subaru az subaru... oda húz a szívem. persze, ha olajsejk lenne a férjem, akkor tribecát vennék :) csakhát... az "kicsit" sokat fogyaszt)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, apa kocsija nem buszos, ő nagyon konzervatív (subaruja legacyja van)... ezért is volt nekem az fr-vm, a kisbusz :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó :), Orsi :)
Látom nem csak én vagyk babakocsivásárlásban :) Én is egy esernyőkocsit szeretnék, amivek könnyű szaladgálni. Van egy bazinagy peg peregronk, ami egy hatáves model és tök jó, csak alig birom beemelni a kocsiba, meg egy bergonunk, ami ugynez pepitába. Sétálgatnimind a kettő jó, de ha el kell menni valahova kis időre, akor jó lenne valami kicsi könnyen mozgatható kocsi. Én egy (két :)) GRACO-t néztem ki. Ezek között vacilálok, demajd élőben akarom megnézni, melyik milyen:
http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... cdc2260075
http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... cdc2260075
Esetleg ez: http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=25

Orsi :)
És ezekbe a subarukba be lehet kötni hátra a három gyerekülést? Mert pl szélességre nekünk elférne a három, de a középső öv nem elég hosszú bekötni az ülést, isofix meg csak a két szélső ülésnél van. Bér lehet, hogy ha már nem a hordozót hasznéljuk, akkor be lehet kötni, az ülős ülésknek már talán rövidebb öv kell.
Mi is nyáron vetttünk új autót :)

wish
 
 


Wish :)
szóval :) az isofixek hátul 2 gyerekkel, Lili elöl maga.
Ha családilag megyünk, akkor meg hátra befér a 3 ülés.
A hordozóhoz hosszú öv kell, a sima üléshez sokkal rövidebb is elég.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A Gracoból nekem a Mosaico tetszik egyébként.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


na, kicsit vicces, hogy ez a mocaic az ebayen 89 eur... itt meg 40e ft :(

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó: Nagyon köszönöm! Megyek és veszek!

Orsi: Tudom én hogy igazad van, de valamit ennie kell! :?

Szép napot!

Kismókus: :D

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


pézsé írta:Orsi: Tudom én hogy igazad van, de valamit ennie kell! :?

nem azt mondtam, hogy ne egye, hanem azt, hogy ha már kanalaztok, akkor nyugodtan mehet a tejpép is, ami sokkal tápanyagdúsabb étel, mint az alma, minden szempontból jobb összetételű.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :)
Itthon minden drágább sajnos. Jaj, nekem is vannak mégjobban tetsző babakocsik, de nem akarok sokat költeni rá, A fő cél az, hogy kicsi legyen, alapvetően úgysem azt fogjuk használni. Arra kell, hogy ha elmegyek vásárolni pl valamelyik plázába, vagy a belvárosba, akkor ne a dromedár kocsit kelljen pakolgatni. A másodlagos cél, hogy azért dönthető legyen az ülés, hogy ha elalszik, akkor ne ülve aludjon, hanem minál inkább vízszintesbe.

Ezt nem hiszem el, tíz perce aludt el Balázs és már nyüszög :( Megyek visszaltatom.

wish
 
 


szerintem ezek a gracok teljesen jók. nekem volt graco ikerkocsim, azzal semmi minőségi gondom nem volt, és a fiúk is szerették :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: