Új privát üzeneted érkezett!

Remélem úgy van ahogy mondjátok lányok. Köszi a megértést!
:) igazán jól esik. :)
Nos hamarosan itt az ovus időszak, úgyhogy babára fel!!!
Úgy lesem a mikroszkópot mint nyugdíjasnéni a postást nyugdíj idején!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem 12-én nem kellene megjönnie.
Tehát, már csak várakozom.
Vagy van, vagy csak lesz, de egy biztos, nagyon várom a két csíkot...
Vendég
 


t.maria

Üdv nállunk!! Mióta próbálkoztok? tünet van már? ovu teszt lett?
Vendég
 

 
 

T.Mária: Szia. Remélem minnél hamarabb babás leszel.
Mióta próbálkoztok én is azt kérdem és, hogy van e valami tüneted?
Én előtted vagyok akkor mert 10-énnem kéne megjönnie.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu!!!

rosszul irtad 10-én NEM kéne megjönnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

üdv t.maria,akkor már neked is szurkolunk! :lol: .

gondoljatok rám a hétvégén nem sok időm lesz most bekukkantani,holnap temesvár a gyerekekkel,vasárnap meg a Bence 8 éves zsurja lesz.elég fárasztó lesz remélem lesz pé-m meg tudunk hancurozni :lol: :lol: :lol: .
lehet még jövök ma.ha nem mindenki hajráááááá!

csucsu kitartás már csak pár nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

puszi bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is hazaértem végre!!! :D :D :D
Trixy sajnálom, de örülök, hogy leírtad, amit mondott a doki, mert így már még biztosabban tudom, hogy nálam is ez volt! És egyébként nem mondott semmit, hogy ez miként kikerülhető? Vagy csak egyszerűen annyi, hogy nem volt elég erős baba :?

Már nagyon várom a vasárnapot, mert én akkor kezdek ovutesztelni!!!!

Bogyó: Te meg ne csüggedj el az első - ovu teszt után, az nem gond :D :D :D majd a következő vagy az az után következő pozitív lesz!!!! :D :D :D

Remélem októberben már sokkal több munkát adunk a gólyáknak, mint most :D :D :D

Csucsu: Én jósolnék ovu teszttel a helyedben :wink: Elmúlt már 11 nap a pé-d óta?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Mi csak ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni..
Az előző terhességeimnél mindíg ebben a hónapban össze is jött.
Most viszont úgy érzem, nem.
Lehet, hogy azért, mert nagyon szeretném...
Olyan sokat vártam rá, hogy végre a párom is belemenjen..
Most viszont már nagyon várja ő is.
nekünk ő lenne a harmadik csemeténk.
tünetem nincs.
Leszámítva a szédelgést, és az enyhe hányingert.
viszont nagyon fáj a derekam és a hasam is... :cry:
De majd meglátjuk.
Te?
Vendég
 


Szia t.maria!!!

Üdv köztünk és gartula a két gyerkőchöz, bizti hamar összejön a 3. is :D :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Hááát, közben eltelt 10 év...
Vendég
 


Ja, értem, de azért akkor is jobb ha már van kettő és tudod, hogy minden rendben veletek!

Én még csak azon aggódom, hogy egy is összejön-e :roll:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Sziasztok!

Nálam még mindig semmi változás. Hányinger az van és most már csak azt kívánom, bárcsak hánynék is, mert annyira nyomasztó érzés ez a gyomromban. Ma még migrénem is van, ami álltalában a menzesz elött szokott jelentkezni nálam. Nem tudom, hogy mi van velem, csak nagyon rosszul vagyok. :? Ha nem ettem semmit, akkor azért leszek rosszul, ha eszem egy keveset, akkor meg úgy felfújódok bármitöl, hogy akkor meg azért van hányingerem. Még ha tudnám, hogy terhes vagyok, akkor másképp viselném, de így teljesen bizonytalanul nagyon elcsüggeszt.
Nincs valami ötletetek, hogy mit kezdhetnék magammal?
uoma
 
 


Sziasztok!!!!

t.maria.de jo nekünk is a harmadik babánk lesz.nekünk ez a harmadik hónap.a fiuk rögtön sikerültek de most valahogy nem.Én most ovuzok,ma kezdtem de még semmi.remélem lesz pé-m eddig semmi ilyet nem csináltam és jöttek a gyerekek most teázom vitamint eszek éssss.hát remélem októberbe már sikerül :lol: :lol: :lol: :lol: .

uoma lehet hogy baba van ne keseredjél el :lol:

Kriszta biztos minden rendben szépen megtaped az e kisbaba most októberben :lol: :lol: :lol: .alig várom már hogy mamaák legyünk :lol:


bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok engem már nem is hiányoltok???
Fura a tüneteim nem szünnek, éssssssssss szokatlanul száraz napjaim vannak így középtájt ha ez jelent vmit...Többiek ?

Trixy ne szomorkodj nekem is kevés volt a mensim.Lehet hogy nálam is felszíívódott.Sőt szülés után 4 hónappal hasonló gondom volt de talán ha akkor baba lett volna még nem lettem volna annyira felkészülve.

T.maria szia Isten hozott a klubban .

Nekem 21.-én kellene megjönnie márha a 28 napot vehetem alapul.Addig még van idő de nem akarok tesztet csinálni inkább nem álltatom magam türelmes leszek(ha tudok)
angelo2
 
 


Szia angelo!!

nekem nagyon pörgős napom volt ma mert a hétvégénk zsúfolt lesz,de álltalában a hétvégék nem olyan mozgalmasak.legalábbis én igy vettem észre.

aki nek eljön a rajt napja annak mindent bele!!!!!elő az összes női praktikával :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

elköszönök mára puszi mindenkinek!


bogyó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bogyó77
 
 


Bogyó: Jó zsúrozást és pihenj is azért egy kicsit.

Angelo: Ha 21-én jön meg akkor még persze, hogy ne csinálj tesztet. Hisz idő is mig megtapad. Szurkolok, hogy 21-én ne jöjjön meg :)

Uoma: Mikor nem kéne megjönnie?? Mert ezek a tünetek nagyon bíztatóak :)))


Kriszta: Veletek is minden rendben miért ne lenne?? Szóval nyugi én biztos vagyok benne, hogy hamarosan mama leszel. És ki tudja lehet behozol minket rögtön mert ikreid lesznek :)))

Kép
csucsu05
 
 


Az utóbbi félévben a ciklusom 25-30 napos volt. A 30. nap csütörtökön volt. Hányingerem már több mint egy hete van,de a mellemen semmi változás se látszik vagy érzödik. Ezért vagyok olyan bizonytalan. :( Már csináltam egy negatív tesztet, e miatt vagyok olyan óvatos, nem szeretnék még egy csalódást, azért mert túl korán próbálom.
uoma
 
 


Na helloka mindenki! Tegnap este nem néztem be, mert mire befejeztem a prezentációm előkészítését, elment a net és hiába próbálkoztam. De ma túl voltam a konferencián, úgyhogy végre nyugi van. :) Ja, és sajna nem a hancúr miatt nem tudtam jönni... Baromi későn lettem kész.
Trixy: szerintem felesleges ilyeneken gondolkodnod. Ez a ciklus nekem is nagyon furcsa volt. Ovu alatt hancúr ezerrel, aztán meg szinte végig úgy fájt a hasam mintha meg akart volna jönni. Aztán meg is jött és úgy fájt, mint még soha. Az ágyon fetrengtem és már azon gondolkodtam hogy dokit kell hívni, pedig én nagyon bírom a fájdalmat. Ezek után úgy volt meg, mint máskor még nem, hgoy első nap ezerrel, utána meg alig valami. Úgyhogy valószínűnek tartom, hogy valami nálam sem volt rendben, de majd ebben a hónapban kiderül. Amúgy az is lehet, hogy a vitaminoktól van (a nőgyogyim azt mondta, hogy szedjek elevitet meg folsavat már most) bár erről mindenkinek más a véleménye, én úgy vagyok vele, hogy sosem árt egy kis vitamin. Valaki írja már le nekem, hogy a málnateát mire isszátok. És a cickafarkat? Valószínű már túl vagytok rajta, csak nem akarom az egészet előröl elkezdeni mert nem is biztos hogy megtalálom. Azt hiszem most hirtelen ennyi. És megpróbálok később benézni. :)
És tényleg üdv a csapatban t.mária!
muffin
 
 


Csak én vagyok ilyen éjszakai bagoly?Igaz a kislányomnak 38.8 a láza.Remélem jobban lesz és én nem kapom el most nem lenne szerencsés.
Csucsu azért gondolkodtam ateszten mert igaz megjött egy kicsit de kezdek gyaakodni hogy az előző hónapban csak történt vmi pussz.Megyek apuhoz
angelo2
 
 


Angelo én itt vagyok! :D És szerintem csinálj tesztet, mert ha az van amire gyanakszol, akkor már ki kell mutasson valamit.

Nyuszik meg eltüntek!!!

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Ja, és hogy tetszik a vonalzóm??? Gólyás!!!! :D :D :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Tök édi ez a gólyás vonalzó!!! :D
uoma
 
 


Kriszta: Szupi a vonalzód :)))

Angelo: Javulást a leányzónak .Amúgy így már érthető, hogy tesztelni akarsz. Szerintem csináld meg mert ha babós vagy a múlt hónapról akkor azt kimutatja. Szorítok :)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Mi most délután megyünk el, de este majd még írok! Bár nem túl nagy a forgalom!

Csucsu már annyiszor akartam mondani, hogy olyan édes az a kép a kislányodról, küldhetnél még, amit nagyobba is látunk. :D :D :D
Bogyó, Angelo ti is tehetnétek be képet a gyerkőcökről :D :D :D

Olyan szép tavaszi idő van!!! Férjecském reggel ki is mutatta, hogy érzi a "tavaszt" :lol: :lol:

Csucsu tesztelés?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta: Sajna nekem a képek felrakása nem sikerült. Eddig már vagy egy tucatszor próbáltam de semmi siker.
Bevallom teszteltem most kb 10perce. De semmi. Pedig olyan hányingerem van. Igaz most vagyok csak a 26.napon. Igaz nem reggeli pisiből csináltam. Ezért nem szabad, hogy itthon legyen teszt mert az ember nem bír magával. Pedig azt mondtam, hogy türelmes leszek. De csak nem bírtam magammal. Szerintem még van remény mert ilyenkor még nagyon kevés teszt mutatná ki. Szóval még nem adtam fel. De ez a hányiger nem múlik reggel óta. Ha tudnám, hogy a babó miatt van akkor jobban viselném.

Kép
csucsu05
 
 


Terhességi teszttel csináltad? Mert az a 26.napon nem reggeli pisiből még biztos nem mutatja ki! De az LH már igen, de ilyenkor ahhoz is jó a reggeli!!!! :D :D :D

Még itt akármi lehet, ne izgulj :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Igen én is erre gondoltam. Pár nap és kiderül mindenképp. Olyan jó lenne ha a babó jönne már. Ez a várakozás a legroszabb. Mindegy mert hétfőn max kedden kiderül.

Kép
csucsu05
 
 


szia Csucsu!
Üdv a csapatban....
Én is megvettem már a tesztet, naná, hogy nem bírtam ki!
És persze hiába tudta az eszem, hogy aligha mutathatna bármit is, mégis megcsináltam.
- :cry:
Bízom benne, hogy nem jelent semmit.
Túl korai volt.
Persze sokkal jobban érezném magam, ha még mindíg csak szemezgetnék vele...
Vendég
 


t.maria: Csucsu a kezdetektől itt van, szóval max. ő üdvözölhetne a csapatban :D :D :D

És jól lekoppintottad a vonalzómat :evil: :lol:

Látom a tesztelést azért azok is nehezen bírják kivárni, akiknek már van babójuk :D :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta: Igen sajna ez nem attól függ kinek mennyi babója van. Az igazság az, hogy én amennyire mondtam, hogy nem tesztelek nem tudtam betartani. Persze azért hozzá teszem, hogy a lányom elsőre összejött de a doki azt mondta, hogy csoda volt. Mert nagyon kicsi a méhem és az ilyen nők vagy elvetélnek vagy nem lesznek terhesek. Esetleg sokáig kell próbálkozni. Mivel én most 12nap múlva leszek 34éves ezért nem szeretnék sokáig próbálkozni. Nem akarok nagymamis külsejű Anyuka lenni.Igaz, hogy itt a neten meg is beszéltem azt hiszem a Grönlanddal, hogy ez nem lehet kizáró ok. De azért a doki csak betette a bogarat a fülembe.
Szóval ezért szeretném nagyon minnél hamarabb. Na meg a férjem 34éves és most úgy néz ki eladjuk a házunkat. Néztünk is egy új építésűt és ott a szocpolt 2gyerekre szeretnénk már felvenni. Na de a jó magyar állam a 35-évet rakta korhatárnak. Tehát a férjem augusztus végén lesz annyi. Szóval ezért is szeretném már ha összejönne.
Na de gondolom mindenkinek fontos, hogy összejöjjön. És telhetettlen sem vagyok mert már az is ajándék, hogy megvan a lányom. Ha nem lehet több gyerekem akkor is áldom a sorsot, hogy a lányom megvan.
Remélem nem untattalak titeket.
Olyan szép idő van most én takaritottam a kaja már kész délután elmegyünk egy jót sétálni. Ki kell használni, hogy ilyen szép az idő.
Mindenkinek szép hétvégét és jó lepedő gyűrést :)

Kép
csucsu05
 
 


Kriszta: Érzem, hogy jön hozzád is a gólya. Mióta próbálkoztok a pároddal? Biztos mondtad csak mindent elfelejtek.

T. Mária: Neked mikor is kellene nem megjönnie, hogy teszteltél?

Kép
csucsu05
 
 


csajok: A hányinger lehet az elevittől? Sajna kidobtam az elevit dobozát. Mert én arra gondoltam. Reggel óta szünni nem akaró hányingerem van.

Kép
csucsu05
 
 


Kriszta!
Nem gondolom, hogy magyarázkodnom kéne, de "csapat" alatt a mai tesztelőket értettem... :P

Csucsu!

Ha ez bármit is segít, nekem sem lehetne egy gyermekem sem.
Ehhez képest, már van kettő.
valamikor régen nekem ismondott ilyet egy ún. dr..
szerencsére nem lett igaza...
Van két gyönyörű és okos lányom.
Hidd el, lesz neked is mégegy!
Egyszer már te is megcáfoltad a sorsod!
Sikerülni fog ismét!
( Milyen fura, hogy pont egyidősek vagyunk. Néhány hónap csupán a különbség )
Nekem még a naptár szerint is túl korai volt a teszt, mert 12--én nem kellene megjönnie.
még lenne la. két hetem, hogy ilyet tegyek..
de türelmetlen voltam. :twisted: :x
Vendég
 


Csucsu!

Neked inkább attól a kis pocaklakótól van hányingered..
Én is elevitet szedek, megnéztem neked:
Azt írja, hogy a terhesség korai szakaszában enyíti a hányingert.
székrekedésed viszont lehet tőle...
Vendég
 


Na, jó sok vonalzóm van, ugye?
Vendég
 


Kriszta: Köszi, hogy megnézted az elevitet. Nem tudom mitől van de ma egész nap hányingerem van.A férjem azt mondta ez nem lehet az elevitre vagy másra fognom. Amúgy nekem 10-én nem kéne megjönnie. Neked is csak 2nappal kell többet várnod. Egy biztos ha itthon van teszt akkor addig motoszkál az ember agya mig megcsinálja. Ezért én nem is veszek már csak ha nem jön meg. Olyan rossz 1csíkot látni. Amúgy az elevittől állitólag tényleg van székrekedés ezt mástól is hallottam de én tudok menni minden nap. Igaz korom feketét gyártók :) Biztos ez is tőle van. De ti nem zabáltok tőlle? Mert én mióta szedem olyan evési kényszerem van, hogy meg is fogadtam hogy áttérek valami másfajta vitaminra. Mert ha ez így megy én egy dömper leszek :)


Kriszta: Merre vagy? Nagyon eltüntél. Igaz a többiekről nem is beszélve ők is bújocskáznak.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!
Az egy csík engem is nagyon lelohasztott. :cry:
Hiába tudom, hogy ez még semmit sem jelent, akkor is rossz volt látni.
Szrintem én sem veszek a jövő hét végéig .
Úgysem tudnám csak nézegetni, mert bennem van, hogy mi van akkor, ha mégis esetleg +?.
A korom fekete is az elevittől van. Ez is rá van írva... :lol:
A vastartalma miatt.
Én is nagyon zabálós lettem, mióta szedem.
Ha valaki tud olyat, amitől nem kajolom be a hűtőt, azt szívesen veszem.
A hányinger viszont engem is kínoz.
Meg a kávéillat..
Azt nehéz elviselnem. Én is egész nap csak sóhajtozom, mert hányingerem van.
Vendég
 


T,mária: Lehet akkor egyszerre leszünk babásak. Én is nyelem a levegőt ma egész nap. Már mástól is hallottam, hogy az elevittől zabál. Én a Béres Gravidát gondoltam, hogy szedem de azt nem kaptam mikor az elevitet megvettem. Az elevitet a lányomnál is szedtem és nagyon sokat 15kg ot híztam. Szóval még van pár szem az elevitből és én átérrek a Gravidára. Ha valaki tud róla valamit mondani az ne tartsa bent magában. :)

Kép
csucsu05
 
 


Úgy látszik a máriával mi vagyunk ma az ügyeletesek a topicban :) Mondjuk nekem most azért van időm netezni mert a lányom 1óra óta zsinórban alszik. Már 3órája úgy huzza a lóbőrt, hogy csak na.

Kép
csucsu05
 
 


Megjöttem!!!!!!!

t.maria, bocsi a félreértésért :roll: :D

Olyan jó volt olvasni, a "sikertörténeteiteket"! Ez olyan nagy erőt ad, mert én mindig attól félek, hogy nem lehet gyerekem, valahogy ez a rémkép az életemben!!! :?

Csajok én már kb. 3 hónapja szedek Béres Gravidát és egyáltalán nem eszem többet tőle! Szerintem próbáljátok ki! Hátha nektek is jó!!! :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Hát sehol senki :cry: :cry:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Hello! èn itt vagyok. :D
uoma
 
 


Szia!

Ennek örülök, mizujs veled?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Én is vettem Gravidát, csak még nem kezdtem el.
Van még valami homeopátiás vitamin készítményem, amíg el nem fogy, nem akarom túl adagolni magam. :)
uoma
 
 


Még ma is nagyon fájt a fejem, csak délutánra múlt el. Most a derekam is fáj meg a hasam alja... Remélem, nem a menzesz!!!
uoma
 
 


Igen, azért a vitamonokkal is vigyázni kell, mert a túladagolás is rossz!!! Szerintem a gravida jó! :D

Van még valami tüneted? :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Jaj szegény, és alapból hány napra szokott megjönni neked?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta, ti mikor kezdtétek a projektet?
uoma
 
 


Álltalában 30 nap, tehát 2 napja esedékes lenne.
uoma
 
 


Hát szeptember volt az első igazi hónap. Nekem volt egy vetélésem, ami után kihagytunk kb. fél évet (bár az utolsó két hónapban már nem mindig védekeztünk :lol: ). Most ez az október a második hónap. És Ti?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Mi augusztus közepétöl kezdtük. Ha most összejönne, akkor az tényleg nagyon nagy eredmény lenne. A barátnöm, aki orvos, több mint egy évet várt míg végre sikerült. Azt mondta, hogy nem kell nagyon rágörcsölni, neki is akkor jött össze, amikor már nem annyira koncentráltak rá.
uoma
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?