Új privát üzeneted érkezett!

Edit drága!!!!Fogadd őszinte részvétemet!!!!Veled vagyunk lelkiekben!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit!

Kép

Fogadd őszinte részvétünket!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edit!

Fogadd őszinte részvétemet!Lélekben mi is veled vagyunk!



Megkaptam a papírt!Sajnos ismét csalódtam!
Nem írta le a szakvélemény,hogy kell a gyerekemnek a közösség,pedig az ovi vezető csak akkor veszi fel,ha a szakvélemény szerint is járhat norm.oviba!
:cry: Pedig szóban mondta a fejlesztőpedagógus,hogy indokolt az ovi,mégsem írta le!(pedig megigérte)
A lényeg,hogy a vezető tünet a meglassúbbodott piszchomotoros fejlődés.A további prognózis,nyomonkövetés céljából tovább küld a Tanulásképességet vizsgáló bizottsághoz,és onnan kéri a javaslatot a gyermek számára a megfelelő nevelési intézmény kijelőlésének céljából.
(elég furcsa fogalmazás,de így van leírva)
Egyenlőre sehol sem vagyok,bár azt már tudom miből mennyire van lemaradva a gyerekem.Az IQ-ja 73.Hát nem a legjobb az biztos.Az értelmi fogyatékosoké(akik gyengén azok) 60-70 van. :cry:
De fejleszthető azt most is leírta.

Bocs,hogy ezeket most írtam le,amikor éppen egy tragédia történt a topikon belül,de nagyon el vagyok keseredve.Kérlek nézzétek el nekem.

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 

 
 

Edit!
Fogadd őszinte részvétünket! Ha bármiben tudok segíteni szólj nyugodtan, legyen az ölelés vagy csendes hallgatás, bármi.

KépKép
kgiulia
 
 


Kép


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit!

Nagyon, nagyon sajnálom :(

Fogadd őszinte részvétemet.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Edit!

Tőlem is fogadd őszinte részvétemet!Nagyon sajnálom!
bibolya
 
 


Aranyosak vagytok, nincs már könnyem, amit elsírhatnék. Annyira fáj, még tegnap1/2 6-kor meglátogattuk, jól volt, szépen kisimult volt az arca, másfél óra múlva pedig a szíve feladta a küzdelmet.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:sokat gondoltam rád ma , remélem ez a sok pozitív energia segít valamennyit!!!! :roll:

Mai nap tanulsága:a chamomilla jó fülfájásra is!!!!!! :shock: :shock:

Timi:elhiszem, hogy elvagy kenődve!!!!Mikor mentek ahhoz a bizottsághoz??????????????Tarts ki járjatok a végére ,ami remélem az lesz, hogy gyorsan felveszik a Zsoltit az oviba!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Közérdekű csütörtöki közlemény :mrgreen: , én már nézegetem , hogy melyik csemete mit kapjon Karácsonyra és találtam egy rettentő nagy és jó játékboltot, biztos ismeritek de azért mégis és nem csak nagyker(azt hiszem régebben csak az volt).Vannak FP játékok is, de az a jó , hogy van nagyon sokféle és olcsóbb játék is.

www.regio.hu

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez nem az!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szóval:www.regiojatek.hu

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 



Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi:és van BALATONSZÁRSZÓN is boltjuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gondolom az az Editéknek is közelebb van, de persze nem biztos!!!!
Na lépek, SZoninak még mindig fáj a füle, ma megyünk megint kontrollra..........már elegem van, tegnap este is úgy fájt neki :evil: , és most kicsit taknyos is!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ó, istenem, mit olvasok! :(

Edit, nagyon sajnálom, részemről is fogadd őszinte részvétemet! :( Ha másképp nem is, de lélekben melletted vagyunk! :)

Márti, amikor Krisztának is volt fülgyulladása én olvastam a füzetecskémben, hogy a chamomilla is jó rá, adtam is neki. :roll: És biztos vagyok benne, hogy az antibiotikum mellett ez is segített a gyógyulásban! :) Remélem, most már Szoni füle is nagyon hamar meggyógyul! :)
Megnéztem én is a linket, nagyon jó játékok vannak, valóban rajta! Van, ami nem is drága! :) És igen, még kicsit messze vagyunk attól, legalábbis mi, hoyga karácsonyi ajándékon gondolkodjunk. Bár most mindenképpen hamarabb kell beszereznünk mindent. De addig még Mütyürkének kell ezt-azt vásárolnunk, bár azért most sok minden megvan már! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti,
tényleg jó ez az oldal!Én még nem ismertem!
Még nem tudom mikor megyünk a másik bizottsághoz,mert ők is megkapták ezt a szakvéleményt,és majd ők értesítenek az időpontról.
Szegény Szoni!Elhiszem,hogy eleged van.Sajnos én már csak tudom milyen a fülészetre járkálás és a fájós fül!Kitartás,reméljük most már jobb lesz!
Orrcseppet nem használtok?Nekem mindig mondta a főorvos,hogy csepegtessem az orrát is Hannának.
Így utólag nagyon örülök a műtétnek,hisz nem semmi volt amin keresztül mentünk!
Tényleg ha nem vagyok tolakodó majd megírod mi volt az ismerősöd uh-ján?Remélem semmi komolyat nem találtak!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:persze, hogy megírom, de nem ma megy hanem 10-én, mert áttették az időpontot!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Ez a dokinő nem mondott semmit, amit tudok azt is úgy húztam ki belőle, szóval ha legközelebb lesz ilyen gondunk az tuti,hogy másik orvoshoz megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!!!!

Jaj,mire kellett olvasnom!! :cry:

Draga Edit!!!!

Tudom milyen nehez most Neked,es nem mondhatom hogy kesobb sokkal konnyebb lesz,de kicsit atalakulnak majd a dolgok....
Nagyon egyutt erzek Veled,es csak azt tudom mondani hogy ha tudsz sirj minel tobbet,es ne erdekeljen hogy hol tortenik Veled mindez.Az nagyon sokat segit!!!!

Sokszor nagy szeretettel olellek!!!!

Ne haragudjatok hogy most nem irok tobbet,de valahogy nehez lenne masrol irnom,es mi is most visszuk haza apukamat(O vigyazott a hazra meg nem voltunk itthon)es bizony a temetes ota most ismet szembesulnom kell azzal amivel olyan nagyon nem akarok....
De minden rendben lesz,ezen nekem is tul kell esnem vegre,tovabb nem lehet mar halasztani....

Este viszont vagy legkesobb holnap irok es reagalok mindenre es mindenkinek,addig is legyetek jok!!!!
Sok-sok puszi:Iza
rillisz
 
 


Márti, mit mondtak Szoni fülére? Remélem, nincs semmi baj!!!! :) Jelentkezz, ha tudsz! :)

Timi, sajnálom, hogy nem tartották be a szavukat, de szerintem se hagyd annyiban a dolgot, járj mindenképp a végére! :) Drukkolok, hoyg megoldódjon a problémátok! :)

Iza, örülök, hoyg hazaérkeztetek szerencsésen, gyere és mesélj majd! :)

Mi ma árván maradtunk :( ... István elvállalt egy újonnan épült ház villanyvezeték-beszerelését sógornőmék falujában és már ma odament, hoyg hátha tud végezni ma, holnap és holnapoután. Holnapra szabadot vett ki. Mi nem mentünk vele, mert egy, hoyg sógornőmhöz nincs túl nagy kedvem :oops: a múltkori eset miatt, de az igazi ok az az, hoyg idegen helyen Krisztát ölben kell altatni, ami nekem már nagyon nem hiányzik. Itthon, a megszokott környezetünkben csak jobb. HA akarok csinálok valamit, ha meg nem, akkor nem. :roll: :P Pedig azért ki is mozdultam volna szívesen egy kicsit. De majd máskor! :roll:

Én ma káposztás paprikát készítettem elő eltenni télire. Csak megvágtam a kposztát és a paprikát és besóztam. Holnapig hagyom így, majd kiszorítom a sós levet, újraízesítem és üvegekbe teszem. NAgyon egyszerű, nem túl munkaigényes, de nagyon finom savanyúság.
Így savanyúságaim lesznek jócskán télire, ami nincs, az a lekvár. pedig úgy tudtam, hoyg maradt még jócskán (újakat nem főztem ) de éppen az elmúlt napok egyikén szembesültem a szomorú valósággal. :roll: :oops: NA, mindegy, majd veszünk néhány üveggel. :P :lol:

Tudom, írtátok, hoyg lassítani kellene a tempón. Így van, csak az a helyzet, hoyg pl. én nem érzem azt, hogy bármit is túlzásba viszek. :roll: Lehet, csak én látom így, és amikor elmondok/mesélek valamit, azt olyan lelkesen teszem, hogy mindenki azt gondolja, repülgetek közben, de tényleg eléggé ligtosan végzem a dolgom. Ma pl. épp csak összedobtam az ágyakat a ledobott ruhákat és intéztem azt a káposztát. se porszívózás, se föltörlés, se főzés. Szóval, szerintem, a tünetek, amik már "kiütnek" rajtam, nem a hajszának tudhatók be, hanem csak egyszerűen előjönnek. remélem, viszont, hoyg nem okoznak semmi bajt, és főleg nem időnap előtt. :) :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Na voltunk a dokinál, ő már nem látja, hogy mi lenne a gond, kiszedett azért valami cuccost meg rakott bele gézcsíkot és holnap még jelenésünk van nála!!!!Szoni még 1 órakor panaszkodott, hogy fáj neki.............remélem többet nem fog fájni, mondta a dokinő, hogy ne kérdezgessem tőle, nem is szoktam, de amikor kapkod oda meg nyűgös és mondja, hogy fáj akkor elhiszem neki!!!!!

Már kidőltek mindketten, Szoni a füle miatt csak 2x negyed órát aludt, Zsombi ennek örömére csak 1 órát.............szóval én kivagyok!!!!
De a dokinő aranyos volt megkérdezte, hogy bírom még :mrgreen: , Zsombi is szóba került gondolom egyből vágta, hogy nem szoktam unatkozni!!!!!!!!!!!!! :wink:
Edith írta:
[quote]N írta:agyon-nagyon köszönöm az emailt, mondd meg légyszi Izának, hogy neki is erőt kívánok és köszönöm sorait. Ne haragudj, de most nem bírok többet írni a sírástól.
Ne hajtogasd ezt az idő előtti dolgot!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: Tudod a gondolatnak teremtő ereje van, szóval ne filozofálj ilyeneken!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: látszik, hogy nem szoktam idézgetni :oops: 8) , a Ne hajtogasd-tól az az én dumám!!!! :mrgreen:
Na léptem lazulni!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


NA, lassan én is elteszem magam holnapra...
Márti, látom írtál. :mrgreen:
Na, szóval, megértettem, hoyg az "a te dumád" az nekem szól, de csak később esett le! :D :P
Azt is értettem, hoyg az Edit köszöni Izának a szavait. :)

Szorítok, hoyg ne legyen semmi baj a fülével továbbra sem Szoninak. Igaza lehet a doktornőnek, mert múltkor, amikor nekem is fájt a fülem, és még gyógyszert sem szedhettem rá, talán egy hónapig is elhúzódott a fájdalom, pedig már nem volt ott semmiféle gyulladás. Na, nem vigasztalni akartalak. :) :wink:

Pihend ki magad, mert ... rádfér... :) JÓ éjt! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Timi,sajnálom,hogy nem jutottatok egyről a kettőre.Kaptál egy szakvéleményt amivel kitörölheted a ........... :twisted: .Remélem a másik bizottság többet tesz az érdeketekben.
Kedden este gondoltam rád :lol: !!!!Én már alig vártam,hogy újra kezdődjön.Persze mérgelődtem is egy sort,mert a másik kedvencem a Született feleségek ugyanakkor ment a másik csatornán.De megoldottuk :lol: :lol: :lol:

Márti,mi ujság?Jobb már kicsi lánykád füle?

Árpi,amit irtál az apasággal kapcsolatban,hogy mennyire nincs felelősségérzetük-hát az ismerőseimre nagyon sokra igaz.Az én férjemre is sokáig mondhattam ezt,de egy pár hónapja/szerintem mióta nyíladozik a kicsi értelme/teljesen megváltozott.Mióta tud vele beszélgetni,játszani,mióta nem evés-alvás-sírásból áll a nap.Mióta a babából gyerek lett.Nem gondoltam volna,hogy ez ilyen gyorsan fog bekövetkezni-a lányánál ez sokkal tovább tartott.Bűszkén megy vele az úton és boldog,ha a Gergő az ő kezét akarja fogni.Ugy érzem,hogy ő most,a második gyerek születése után, közel a 40-hez most érett meg az apaságra.De míg egy apának van ideje "megérni a feladatra"addig az anyának erre csak 9 hónapja van.Utána ha tetszik-ha nem,nekünk már kötelezettségeink vannak.

Edith,a csuklás nálunk is van,hogy napokig,hetekig semmi,azt van olyan nap,hogy szinte egész nap csuklik a gyerek.Gőzős sincs,hogy mi válthatja ki.


Nekem mostanában időm egy szál se,főleg hogy a mamáék házához is nekem kell feljárnom takarítani,kukát kihordani,diót szedni,és a leendő vásárlóknak is megmutizni a házat.Másfél hete minden kint töltött szabadidőnkben anyósommal karöltve diót törünk :twisted: .A kezdeti lelkesedésem már eléggé alábbhagyott,már nagyon unom,de még csak a tavalyit sikerült megpucolni.
na megyek,mert ugy hallom vége a pancsinak,igyekeznem kell elkészítem a tejcsit-mert ha nincs kész időre,hiszti van :lol: .
bibolya
 
 


Nézzétek el nekem mostanában nem megy az irás :oops: ,el-el gondolkodom mire 1-2 sort megírok :oops: .Iszonyú szétszortnak érzem magam.Ezért aztán már megint olyanokat kérdezek, amire már meg is jött a válasz-ugye Márti? :oops:
bibolya
 
 


Basszus, hogy az Edit sorait, hogy sikerült ideraknom :oops: :shock: :roll: , tiszta antitálentum vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :shock: Bocsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,megint nem tudsz aludni?
bibolya
 
 


Sziasztok!

csak nagyon gyorsan jelentkezem, mivel a munkahelyemről írok most, és nincs sok időm, otthon pedig 3 napja nincs net...

Edit, fogadd részvétem! Hihetetlen, apukád hogy megérezte, mi is a baj vele...


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Márti, hogy van a Szonó füle?

Tulajdonképpen csak ezért ugrottam be, hogy hogy van a kislány.

Állandóan az Edit jár a fejemben.
Emlékszem, mikor az imádott nagymamám itthagyott, a munkahelyemen a kolléganőm arról panaszkodott, hogy mittudomén mit akar főzni, de nincs otthon vöröshagyma. És ezen sopánkodott 1 órát. Én meg csak néztem, hogy istenem, ez a legnagyobb gondja az életben, hogy nincs otthon vöröshagyma. Én meg hazamegyek az üres lakásban, nem vár otthon senki és beledöglök a fájdalomba, a hiányába.
Tudom, sajnos ilyen tragédiája mindenkinek van. Nemrég a Mártiéknél a nagymamája, és ott az Iza édesanyja is. És igaza van az Izának, sajnos ez nem lesz könnyebb sosem. Szerintem nem igaz, hogy majd az idő segít. Csak jönnek az újabb megpróbáltatások, és az ember próbál arra figyelni, megoldani. És ilyenkor nem gondol rájuk annyit. De különben minden percben ott járnak a fejünkben.
A mama már 10 éve nincs velünk, és bizony most is mindenről eszembe jut. Hogy mit szólna az Ádámhoz, hogy mennyire szeretné a Susyt, hiszen mindig vágyott egy ilyen kiskutyára. És igen, az Ádámot ahogy először kilehetett vinni a levegőre az első utam a temetőbe vezetett, hogy megmutassam a mamának. Holott én tudom, hogy ő már réges régen látta, ő küldte őt nekünk.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, én is mindig erre gondolok, és arra hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ezt nekem nem kellett átélnem még. A legközelebbi rokonom aki elment, a dédimamám volt, akit nagyon szerettem, de nagyo nsokáig volt beteg, és megmondom őszintén én már kívántam neki, hogy elmenjen, mert olyan szörnyen szenvedett. Így könnyebb volt feldolgozni, de sokszor gondolok rá. Nem tudom hogy fogom túlélni ha bárkit is elveszítek a családomból. Edit, nagyon-nagyon sok erőt, és sok-sok könnyet kívánok neked.

Mást nagyon nincs is kedvem írni, annyira letaglóz ez az egész :(

Kata ma teljesen egyedül volt a bölcsiben, én csak beadta mreggel, és kint ültem délig. Kétszer hallottam hogy sír, nagyon rossz volt hgoy nem mehetek be hozzá, de szerencsére gyorsan meg tudták nyugtatni, és nem volt nagy gond. És nagyon jól evett megint.
De én írtam ott kint :( Nagyon rossz anyának érzem magam. Igaz regel is sírtam mert ma Bence sem akart oviba menni, és nagyo nrossz volt otthagyni :(

Úgyhogy amúgy sincs túl jó kedvem mostanában. Megvisel nagyon ez az egész.

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szonóról:este fájt neki,reggel nem , de most délután megint, most ismét gyógyszeres csík van a fülében, hétvégén csepegtetni kell aztán hétfőn vissza!!!!! :roll: Aggódom kicsit a sok Nurofen miatt(napi 2-3x) de nem tudok mit csinálni vele, hagyjam ordítani!!!!!!!!!!???????????? :shock: Mára Zsombi is betaknyosodott, szóval királyság van!!!!!!! :? :twisted:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti,a Catalflan cseppeket próbáltad már?Nagyon jó fájdalomcsillapító és mellette a lázat is enyhíti.Zsombinak is jobbulást kivánok.

Zsu,sajnos az ovis-bölcsis beszoktatás az anya szívéből egy darabot kitör-kitép.Hát ha még sír is a gyerek :oops: .Pár nap és meglátod,már minden simán fog menni.Attól meg ne érezd rossz anyának magad,hogy oviba-bölcsibe adtad őket,hisz nem otthon lógatod a lábad,hanem dolgozol.Sajnos ez az élet rendje,ebbe a gyerekeknek is bele kell rázódniuk.
bibolya
 
 


Sziasztok!!!!

Ne haragudjatok,most csak ezt az oldalt tudtam igazan elolvasni,egesz nap rohanas volt,es meg este is el kell menni...
Holnap viszont vegre egesz nap itthon leszek es elolvasok mindent.

Eloszor is,tudtok valamit Editrol?Hogy van,hogy viseli a nehezsegeket?

Marti!!!!Szono remelemsokkal jobban van mar,de azert meg en is jonnek egy otlettel.Nekunk sokat segit ilyenkor az infralampa.Finom meleget ad es csokkenti a gyulladast.A szaraz meleg is nagyon jo.Pl.zokniba teszel sot es mikroban vagy sutoben felmelegited es azt a fulecskejehez teszed.Es tenyleg szoktak ilyenkor orrcseppet is adni.
Remelem azert mar nem tart sokaig!!!! :cry:

Timi!!!
Sajnalom az eredmenyt,ugyan en mindig ketelkedem az ilyen meghatarozasok biztossagaban...Az biztos hogy sokfele lehetoseg van a fejlesztesre.Csak ez a rengeteg bizottsagosdi iszonyu idegorlo lehet...Kitartas,es ne keseredj el,szerintem az is sokat segit a fejlodesben hogy sok testverevel van a csaladban.

Barbi!!!
Jo hogy Te is igy gondolod a dolgokat...
Nagyon feltem tegnap,de a temetoben a sirnal olyan csodalatos erzest kaptunk anyukamtol.(Denes is es en is ereztem)Minden olyan tiszta volt es csupa szeretet,mint egy puha lepel...Nagyon megnyugtato volt.Az egesz napnak ez volt a ,,legszebb es legtobbet''ado resze,pedig talan ettol feltem a legjobban.Es a hazban is olyan volt mintha ott lenne...

Most csak ennyit irok,mert azert van egy nagy kimerultseg rajtam.
Holnap jovok :D

Puszi mindenkinek!!!!
rillisz
 
 


Most este megint fájt neki, úgy szenved szegény tegnap is meg ma is sírtam, mert ez valami borzasztó!!!!
:cry: Persze 1 egész másik doki van ; de ő csak keddtől csütörtökig rendel, hétfőn szerintem elvisszük a gyerekdokihoz is hátha mond valamit, de én addig falnak megyek az tutifix!!!!Most az a legkisebb gondom, hogy náthásak, nagyon sajnálom a kis banyámat.Amúgy aranyos meg rosszcsont napközben csak amikor fáj a füle akkor szakad meg a szívem miatta!!!!! :roll: :(

Iza:azért ez olyan jó, hogy ilyen érzések kerítettek hatalmukba titeket!!!!! :lol: Remélem apukád is megnyugszik lassan!!!
Persze mindig hiányozni fog, aki elment, de valahogy tovább kell élni az életünket , és megfürödni az emlékükben amikor csak akarjuk!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,szerintem most add fel elveidet és adjál valami fájdalomcsillapítót a gyereknek.A náthától is fájhat a füle.Ha be van dugulva az orra és nem tudja kifujni rendesen ettől is fájhat neki.
bibolya
 
 


Drága topictársaim!

Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz. Ma intéztük el a temetést. Kedden lesz reggel a szentmise, majd 11-kor kísérjük végső útjára Aput. Annyira, de annyira sok emlék felidéződött bennem, amit már régen elfelejtettem.

Barbi!

Én is pont arra gondoltam ma, amit leírtál a vöröshagyma példáról. Szóval pár napja még én is örömmel írtam minden apró dologról Nektek, de most minden átértékelődött. pl. hajvágatás.

Drága Iza!

Sokat gondoltam Rád, hogyan éled túl a szembesülést. Nem tudom, hogy én fogom -e érezni valaha is a megnyugvást, a tisztaságot és a szeretetet. Csak abban reménykedek, hogy odaát sincs egyedül és várták már a kapuban, akik szerették. Annyira, de annyira szerettem volna látni még egyszer. Csak egyetlen-egyszer.

Köszönöm, hogy vagytok nekem.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Edit: fogad őszinte részvétemet!
Nem tudok mit írni, a többiek már elmondtak előttem minden. Én még szerencsére nem éltem át ilyen veszteséged, de ha csak rá gondolok, sírhatnékom támad.

Márti: szerintem semmi baja nem lesz a Nurofentől, erre találták ki. Inkább add szegénykének, mint hogy fájjon neki.
Próbáltad már a Panadol szirupot? Egyszer a sógornőm kislányának, amikor nagyon fájt a füle az segített.
Az infra lámpa és a meleg só, is jó ötlet, csak én úgy tudom, van olyan fülgyulladás, amire nem jó.
Sok-sok gyógypuszit küldök Szoninak és Zsombinak.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Draga Edit!!!!

Hidd el fogod erezni ezeket a dolgokat,es egy dolgot valahogy meg kell ertenunk.Olyan nincs hogy meg egyszer utoljara.Hidd el nem erezned maskent most,hiszen amikor meg lattad akkor sem tudtad hogy ez az utolso talalkozasotok...es ez igy volt szep,kulonben talan ki sem lehetne birni...
En valahogy ugy erzem hogy az eletek nincsenek lezarva.Valahogy a tanitasukat tovabb visszuk minden ertelemben.Ez az ami fontos,mert valahogy ez az elet ertelme itt a foldon,hogy mit tudunk kezdeni azzal a ,,csomaggal''amit egy elet jelentett.Mindannyian probaljuk tenni a dolgunkat hol jobban hol kevesbe jol,de ez igy van jol,valahogy igy van kitalalva.Nincs tokeletesseg,itt olyan nem letezik.Az a kis feny bennunk amit Istentol kaptunk igazgat minket mint egy iranytu,dehat idonkent mindannyian el-elvetjuk a lepest,es aztan ismet visszatalalunk.Aztan kozben is es utana is a korulottunk levo emberek szinten ugyanezt teve fejlodni tudnak ettol velunk egyutt.

Font hidd el minden maskent van.En sem tudom,honnan tudnam,csak sokszor nagyon erosen ereztem es erzem.Ugy erzem ott csak a szeretet letezik es minden foldi dolog teljesen atertekelodik.Ezzel egyutt az ember folyton kutatja az erzeseit,kerdeseket tesz fel es sokmindent nem ert,meg lelkiismeretfurdalasa van jo par dolog miatt,mert mindig ugy erzi hogy csak meg egyszer tudtam volna....
De nincs meg egyszer,egeszen egyszeruen azert,mert nincs utolso talalkozas.En hiszek az orokletben...

Az viszont nagyon fontos hogy tudd elengedni az erzeseidet is Vele kapcsolatban.A temetes utan kicsit konnyebb szokott lenni...
Nekem Denes rengeteget segit,gondolom Neked is a csaladod.
Es a Lanyok is rengeteget segitenek nekem,mert ebben a topicban tenyleg arad a szeretet,ugyhogy gyere batran,szerintem mindannyian segiteni fogunk atjutni ezen a nehez szakaszon!!!

Mi az aposomtol kaptunk egy Goethe idezetet a babaink utan.Olyan gyonyoru,leirom Neked,Nektek,talan ez is segit....

Ha egy szep elet vagyat orzod
A multtal nem szabad torodnod
S mindig ugy tegy ha veszteseg er,
Mintha ujjaszulten elnel.
Mit akar?Kerdjed minden naptol
s minden nap felel majd akkor.
Tetteidnek tudjal orulni,
Mas tetteid tudd megbecsulni.
S fokent ne gyulolj egy embert sem,
a tobbit hagyd az Uristenre!

Szeretettel olellek:Iza
rillisz
 
 


Martikam!!!
Ugy sajnallak!! :cry: Tenyleg muszaj lenne most valami kis fajdalom csillapito,mert lehet hogy a kimerultseg is fokozza a fajdalmait,illetve nehezebben viseli a faradtsag miatt. :cry: Ja,most jut eszembe,hogy valaki mondta egyszer hogy a kovirozsa levelenek a nedve nagyon jo fajdalomcsillapito a fulbe csopogtetve.Holnap megkerdezem az illetot,nehogy hulyeseget mondjak.Talan van is a kertben kovirozsatok.
Nyugi,tudom nagyon nehez lehet,de ne sirdogalj sokat,minden rendben lesz!!!!Klassz csajszi a Szonika,tul lesz rajta!!!Zsombinak remelem kissebb tunetei lesznek!!!Te meg vigyazz magadra nagyon!!!

Puszi mindenkinek
rillisz
 
 


Adom a nurofent, csak aggaszt, hogy ilyen sokáig tart(mármint a napokat nézve), most megint kicsit bizakodom, mert most nem panaszkodik!!!!

Iza:apukám is mondta a kövirózsa nedvét, de nem merek kísérletezni a gyereken :roll: :oops: , ha rólam lenne szó biztos kipróbálnám, de sajna nem így van úgy átvenném a fájdalmát.
Zsombi most már köhög is, elég mozgalmas éjszakánk volt, de legalább a lándzsásutifüvet bevették, Szoni is köhög picit.Azon csodálkoztam, hogy azért levegőt kaptak éjjel :shock: , apró örömök az életben!!!!

Jaja meg amit a Barbi írt én itt szomorkodom a gyerekeim miatt az Edit meg megőrül a lelke fájdalmától :roll: .................... :( :( :( :( :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Tegnap vettünk a gyerekeknek vastag zoknit, Zsombi már kinőtte a tavalyit, de most a Corában
http://www.cora.hu/akciok/071003_071022 ... cio=textil
a fenti katalógusban a főoldalt beleszámolva a 3-dik oldalon, vastag gyerekzokni bőr talperősítéssel.Szerintem jó meleg, és nem ilyen idiótán néz ki!!!! :lol:
Na lépek a hülyeségeimmel együtt!!!!
:roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,reméljük most már múlóban van a fülfájás.
Sajnos az ovikezdéssel mondhatom úgy, hogy együtt jár a betegség.Új közeg,ismeretlen bacik,ezen majd minden gyerek átesik és sajna haza is viszi.
A linket megnéztem,tök jó dolgokat árulnak nagyon jó áron.Csak egy bibi van-tőlünk annyira messze van :( .Nekünk is hasonló zoknink volt/a teljes talpán szillikon borítás/,de most hogy kinötte én a szandálját adtam a lábára.
bibolya
 
 


Jó reggelt!

Márti, remélem, nem fajul tovább a dolog sem Szoninál, sem Zsombinál. Sok-sok gyógypuszit küldök a kicsi drágáknak. :)

Edit, én nem tudom, mit higgyek az örökléttel kapcsolatban, de szeretném azt hinni, hogy aki meghal, az nem tűnik el, csak átalakul és majd egyszer, valahol, egy - mostani értelmünkkel -számunkra megfoghatatlan közegben úgyis mindenki találkozik szeretteivel. :) Végülis, gondolom, ilyesmi az öröklét.
És bár nehéz ezzel vigasztalódni, mégis valahogy túl kell lépni a történteken. És igenis, meglátod, fontos lesz, hogy újra tudj örülni azoknak az apró, kis, (pillanatynyilag) jelentéktelennek tűnő dolgoknak, mert ezek azok, amik kitöltik napjainkat, életünket.
A fájdalmadat 100%-osan szerintem senki sem érzi át, talán az, aki ugyancsak elveszítette nagyon közeli hozzátartozóját, és úgy gondolom, hoyg neked kell olyan erősnek lenned, hogy át tudd segíteni magadat ezen a problémán, a holtponton. Attól a szíved mélyén úgyis örökké örzöd az elveszítettnek élő emlékét. :) Nagyon-nagyon sok erőt, kitartást kívánok neked az elkövetkezendő napokra, időszakra, és sok szeretetet a családban, hogy mindenki mindenkinek megkönnyítse egy kicsit a fájdalmát. :)
És ha jobb neked, ha kiírod magadból a bánatodat, akkor gyere, és mondd el nekünk. :) Szóban, lelkiekben mindig támogatni fogunk! :) Bárcsak másképpen is segíthetnénk. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Márti, nagyon sajnálom a Szonó fülecskéjét. Nagyon remélem, hogy most már végre jobban lesz.
A Zsombinak is sok-sok gyógypuszit küldök.

Az Ádám dettó mint a Zsombi, taknyizik. Érdekesen, mert porszívózni szinte csak 2x kell naponta, alig jön valami. És fújja is a zsepibe ügyesen. De éjjel olyan szarul aludtunk, hallottam hogy horkol, nem kap levegőt, rendszeresen felébredt rá és sírt. Úgy sajnáltam.

Amit írtál, hogy te itt szomorkodsz a gyerekek miatt...
Nincs annál rosszabb, mint amikor egy gyerek beteg és nem tudsz segíteni rajta.
Hidd el, talán az Editet is kicsit kirántja majd a gödörből a két manócskája. Ha másért nem is tenné az ember, értük muszáj összeszedni magunkat.

Úgy örülök, mert azt éreztem, hogy ez a dolog lóg a levegőben, mindenkire rányomja a bélyegét és mégse szívesen ír senki. De olyan jó, hogy ezt megbeszéltük. És olyan jó, hogy Veletek meg lehetett beszélni!

Tegnap végre eljutottam rákszűrésre. Az Ádám az apjával volt itthon. Teljesen leamortizálta, de nagyon jól viselkedett. Cserébe a C&A-ban vettem neki egy olyan dögös bélelt farmert, hogy csak na!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,Gergővel is volt ilyen mostanában,hogy taknyos volt mégsem jött semmi,viszont éjjel horkolt és bedugult az orra.Én vettem csecsemőnek való orcseppet és ez megszüntette a "dugulást" utána már tök jól aludt.

Nem akarom elkiabálni,de a Gergő kb 2 hete reggel 7-ig huzza a lóbőrt :lol: ,és ebéd után altatás nélkül /ez nálunk nagy szó,mert születése óta kézben elaltattjuk és ugy teszük be az ágyába :oops: /fekszik le.Ma is mindenféle sirás nélkül kb 5 perc alatt elaludt.Viszont már második napja nem hajlandó főtt ételt enni -vagyis nem ebédel,ezt ugy ahogy van kihagyja.

Edit,tudom ez közhelynek számit,mert emberek vagyunk és nem vagyunk egyformák,de a fájdalom-ha most még nem is hiszed,de enyhülni fog,sőt,meg is fog szűnni és csak a szépre fogsz emlékezni.
Az édesapámat 11 éve veszítettem el hosszas betegség után,
megjártuk vele a poklok poklát is,hazaadták,otthon etettük ami nem volt egy egyszerű eset/gége és nyelőcső rákja volt/ és ma már csak a szépre és a jóra emlékezem,pedig nem volt egy mintaapa.De biztos a jóisten nem mért rám elég fájdalmat/vagy nem gyászoltam eléggé :cry: /,mert a halála után pár nappal derült ki,hogy babát várok.Sajnos csak 8 hétig :cry: .És ezen is túl kellett lépnem,még ha nagyon nehéz is volt.Ehhez kell a család szeretete,segítsége.Neked már ott van a 2 szép gyereked,szerető férjed-majd ők segítenek neked,hogy a könnyeid sokasága és a fájdalmad enyhűljön.Hosszú folyamat,de el fog jönni.
Sok sok erőt és kitartást kívánok neked keddre!!!!!!!
bibolya
 
 


Mártikám,
nagyon sajnállak,hogy ennyire nehezen javul Szoni füle.Ha lemész a gyerekorvoshoz írassál fel vele Cataflamot,mert bár hasonló a Nurofenhez,de mégis egy kicsit más,és az szerintem hosszabb ideig hat.Nálunk bevált,Hanna sokszor kapott és a kórházban is azt adták minden műtétes gyereknek a fülészeten.

Edit,
nagyon nehéz amin most keresztül mész.Az én apukám 9 éve ment el,48 évesen.Tegnap voltam a nagynéném temetésén,aki a nővére volt,és ilyenkor annyira előjött a hiánya,hogy csak zokogtam a búcsúztatón.És azt kérdeztem magamtól,hogy apu miért nincs még itt velem.

Most,hogy nagy gondjaim vannak,anyám meg nem segít,ilyenkor még nehezebb,és még jobban hiányzik.Biztos fentről lát engem és a családomat,a gondjaimat,de már ő nem tud segíteni.(na most is mindjárt bőgök)Szóval nagyon nehéz!Azt hittem évek múlván tompulni fog,persze tompult is,de amikor úgy érzed,hogy kellene egy szülői támasz akkor rádöbbensz,hogy olyan már nincs.

Na nem is szomorítom tovább a topikot!

További szép hétvégét mindenkinek!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Márti, úgy sajnálom, szegény Szoni! Remélem, h most már tényleg jobban lesz. Zsombinak is jobbulást kívánok!
Zokni - nekem is hamarosan be kell szereznem valami nagyobbat, a bölcsiben vastag gumitalpú zoknit visel Samu.

Edit, szívfacsaró olvasni a soraidat. Én nem tudok semmi okosat mondani neked...

Ibolya, örülök Gergő új alvási szokásainak, tök jó!

Barbi, remélem, hogy Ádámnál is hamarosan vége lesz a takonykórnak.

Samu is beteg, taknyos, nyűgös. Péntek délután telefonáltak a bölcsiből, h hőemelkedéssel ébredt 1 óra alvás után (nála ez extra kevés), sírva. Egyelőre remélem, h "csak" a szerdai oltás utóhatása. Dokinéni azt mondta, h 3 napon belül lehet hőemelkedése. Ma is volt, de 38 alatt maradt végig... ha nics hőemelkedése, akkor tök jó kedvű.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!!!

Hat remelem minden gyerkoc hamarosan meggyogyul!!!Szornyu ,gondolom emiatt a hulye idojaras miatt(nem lehet mar tudni mikor vannak az evszak valtasok es eppen milyen evszakok)lesznek ilyen konnyen betegek. :cry:
Marti!!!
Megertem hogy nem mered a kovirozsat hasznalni...Hogy vannak most a dragak????

Nagyjabol visszaolvastam az elozo oldalt,olyan keves az idom mostanaban(sajnos,vagy szerencsere?)Az a baj hogy nagyon lassan tudok irni...
De annyira szepeket irtatok a temaval kapcsolatban!!!!Olyan klasszak vagytok,de tenyleg!!!!

Arpi!!!Neked kulon orultem,mert ugye apukas nezopontot csak Toled hallhattunk.Es teljesen egyetertek Veled mindenben.
Denes is kacerkodik a gondolattal hogy ir majd,O hogyan eli meg ezeket a dolgokat,kivancsi vagyok tenyleg jon-e. :wink:

Igazabol en is tartozom az oszinteseggel es Evi ra is kerdezett az elozo oldalon hogy mi miert halogattuk ilyen sokaig a gyerekvallalast.Meg is irtam mar Nektek,de 2x is elnyelte a gep.Igy azt gondoltam,talan nem kell megirnom?De ez hulyeseg...

Szoval megprobalok rovid lenni(nem fog sikerulni)es kicsit regebbrol kell kezdenem.
Valahogy ugy kezdodott hogy kisgyerekkent imadtam enekelni,es ezzel egyutt szerepelni is.Volt egy hintam a kertunkben ahol hintazas kozben hangosan enekeltem.Az emberek meg megalltak a kapunk elott es hallgattak engem.Eloszor kicsit zavarba jottem,de egyre jobban elveztem ezeket a ,,szerepleseket''Aztan elkezdtem zenet tanulni,es rabul ejtett ez a vilag.7 eves korom ota zongorazom es onnantol kezdve kezdett kialakulni egy eletforma,ami egeszen a zenerol szolt.Semmi nem volt olyan fontos szamomra.Egyszeruen abban a ,,masik vilagban''ereztem magam a legjobban.Aztan jottek a szereplesek es az egy egeszen kulonleges elmeny volt mindig,es ma is az.Nem a tapsra vagy a jo kritikara gondolok.Azok csak egy utolagos jo dolgok ha vannak.A legszebb az egeszben az hogy az ember a podiumon zeneles kozben a darabokon keresztul valahogy egeszen onmaga tud lenni es valahogy(termeszetesen az osszes szakmai dolgot most felreteve)megnyilik folfele egy csatorna es az maga a csoda.Ezt nem tudom Nektek leirni,de ez a lenyege az egesznek.Ez az amiert en csinalom es csinalni szeretnem kesobb is.
Mi Denessel gyakorlatilag egyutt nottunk fel.En 10,Denes 12 eves volt amikor eloszor talalkoztunk.En 18 ,O 20 miota parkent vagyunk egyutt.En ugy erzem Nala csodalatosabb emberrel soha nem talalkoztam.Hihetetlen nagy dolgokon mentunk keresztul sok valtozason es mindig egyutt,es ez a zenei eletunkre is vonatkozik,hiszen mindketten ugyanazt csinaljuk.
Ez is kerdes volt,hogyan tudjuk osszeegyeztetni ezt a 2 fele elettipust,meg a sok utazast.Kozben mindketten iszonyatosan vagytunk mar sajat gyerekre,hiszen hiaba imadtuk masoket,az megsem ugyanaz,mindig hianyerzet es egy nagy vagy maradt.
Sokszor ugy ereztem hogy legszivesebben kitepnem magambol azt a reszt ami talan a tehetsegemet is jelenti,mert ugy ereztem az anyava valasom utjaban all...
Aztan tavaly majusban elhataroztuk hogy babat szeretnenk,es juniusban jottek Ok harman...
A tobbit tudjatok,errol mar nem szeretnek irni.Mindennel egyutt egy csoda tortent velunk.Orokke halasak leszunk Nekik,hihetetlen valtozasokat hoztak es hoznak azota is az eletunkben,es anyukamnak is....
Az elso perctol nem volt kerdeses 1 koncert kivetelevel mindent lemondtam,Denes is novembertol mindent lemondott hogy egyutt tudjunk keszulni es hogy velem legyen.A dolgok maskent alakultak...
Mas emberekke valtunk,mert ugy latszik a ,,vajudas''nekunk hosszabb folyamat kellett hogy legyen.Ra kellett jonnom,hogy- es ez egy csodalatos erzes - a dolgok nem fekete-feheren mukodnek,es mindannyian probaljuk a leheto legjobban csinalni a dolgunkat.Ez tunt ki az irasaitokbol is,ezert is jo ezekrol beszelni.
Viszont nekem most az anyava valas mar egy olyan hihetetlen eleterzesse valt,mintha nem is tudom...egy tengervizben uszkalna valaki mikozben kiolthatatlan szomjusagot erzne es tudna hogy a kozelben van egy sziget ahol majd vegre edesvizhez juthat,de addig meg kuzdenie...
Ugyanakkor meg mindig megdobogtatja a szivemet az is ha kapok egy ujjabb koncert felkerest,es ez ellen nem tudok mit tenni...

Nem tudom hany babat kapunk legkozelebb,de az biztos hogy egy csodas uj lehetoseg elott allok,es remelem sikerul vegre nekem,nekunk is megelni minden szepsegevel es nehezsegevel azt ,amirol Ti olyan szepen es oszinten irtatok az elozo oldalakon.
A koncertek pedig varnak majd,vagy nem varnak,ez mostmar kezd teljesen masodlagossa valni,mert a felkeres orome utan,rogton ott az az uj gyonyoru erzes hogy ram ennel egy sokkal fontosabb feladat var meg az eletben...

Hat nagyjabol ennyi,jo hosszu lett,bocsanat...Nem is tudom sikerult -e kifejeznem mindazt amit erzek,valahogy sokszor olyan kevesnek tunik mindaz (erzelmileg)amit szavakkal leirhat az ember.

Most megyek,meg vegzem a dolgom,gyakorolnom kell.De talan jovore ilyenkor mar mi is ketsegbeesve kerdezgetjuk Toletek mit hogyan kell a valosagban tennunk ahhoz hogy ,,eleg jo szulok'' lehessunk.

Millio puszi mindenkinek:Iza
:D
rillisz
 
 


:lol: :lol: :lol: ma történt egy jó dolog velem :lol: , Zsombi a számba tömte a maradék turórudit ééééééééééééééééés kókuszos volt :shock: :shock: :shock: :shock: , nem is tudtam, hogy van ilyen, és én imádom a kókuszos nasikat!!!!
Barbi szólj az Istvánnak is, hogy van ilyen :mrgreen: , ha jól tévedek ő szereti ezeket!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jaj Évi mennek a gyógymanók Samunak is!!!!! :? Remélem tényleg csak az oltás!!!!

Iza drága:olyan szépen írsz!!!!Jó volt olvasni!!!! :lol: :wink: És az biztos , hogy készülődnek a manók hozzátok is, csak a megfelelő pillanatra várnak!!!!! :wink: Tudom, hogy így van!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti :lol: megmondtam neki. Köszi! (igen, ő szereti nagyon a Raffaello csokit)

Iza, úgy lesz! Jövőre majd próbálunk segíteni, amiben úgysem lehet, hogy ne legyen hisztis, hogy aludjon éjjel... :lol: :wink:

Évi, Samunak is mennek a gyógypuszik. Remélem én is, hogy csak az oltás. Bár az Ádámnál csak az oltás napján volt láz, este, másnap már semmi.

Ibolya, és nem emlékszel melyik volt az az orrcsepp?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,én Novorin orcseppet szoktam venni,állítólag ez a legolcsóbb és a patikus szerint van olyan hatásos mint a 3x ilyen árfekvésűek. Nekem van egy orrspray-s flakonom,abba szoktam átönteni,mert abból jobban bele lehet spriccelni az orrába.Gergő nagyon utálja :oops: /mit nem?/,de a cél érdekében mindent bevetek.

Évi,Samunak is jobbulást.

Márti,Szoninak fájt ma is sokat a füle?Zsombi mennyire taknyi?

Iza,megint -mint mindig :oops: -olyan szépen megfogalmaztad.Imádom olvasni az irásaidat.Ha egyszer pályát szeretnél módosítani javaslom az irást.Lehet,hogy egyszer még híres könyviró leszel :lol: ?

Többiek, jól vagytok?
bibolya
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?