Új privát üzeneted érkezett!

köszi csajok!
mostmár biztos vagyok benne,hogy 4 napig kell szednem.igaz ez volt az 5.nap és ma reggel bevettem de azt mondták nem baj,de holnaptól már nem szedem.remélem nekem is hatott! :D
néha fáldogál bal oldalt a hasam mitől szerintetek?de csak a bal.ja és szokott nyillallani a hüvelyem is piciket.de az ritka.szerintetek azért mert megakar jönni?remélem nem! :shock:

viki! tök jó,hogy kész a Mira szobája.a cucokkal pedig még nem késtetek nyugi minden meglesz a maga idejében.ja és biztos lehet Mira-bab is ,hogy mindene meg lesz. :D

Kincs!tök jó,hogy húzódik a hasad.ez azt jelenti,hogy szépen nő a pcid.pihengess és vigyázz magatokra! :lol:

Árnika!igen igazad van eléggé megterhelő anyagilag.én is munkanélküli vagyok engem már az inszeminációk után pár héttel elküdtek a munkahelyemről.gondolom nem tudtak már várni amíg teherbeesem.na de mostmár mindegy mert a cég is megszünt.úgyhogy nekünk is nehéz volt előteremteni a pénzt a lombikra.nekünk eddig 100.000-be van.végülis ez még tűrhetö.gondolom én.de hidd el sokan szorítunk neked is!mindent bele,ha úgy álltok! :D

Gigi?mi újság?jól vagytok?Petike is jól van?írj! :wink:

többiek?
timé&tati
 
 


Sziasztok

csak gyorsan , egy pillanatra ugrottam be.

Pocakosok találtam egy weblapot www.babatervezok.otthona.net, vannak rajta jó dolgok, és nunis és fütyis ultrahangos képek babókról. Igaz valahogy én a fiúkat hamarabb észrevettem. :P :P
Nézzetek be oda, vagy ha valakinek van tapasztalata az oldallal kapcsolatban, szivesen venném, mert lehet rendelnék.

Timi aranyos vagy, pihizz sokat, a fentiek neked is szól

Jók legyetek
árnika
 
 


Sziasztok!
Most találtam rátok. Timi! Nekem is pénteken volt ET 2-kor. Én már azután rákérdeztem a gyógyszerekre, nekem B. azt mondta, hogy már kedden sem egetverő bevenni a Medrolt és a káliumot. Nem is vettem, mert olyan keserű volt! Te azt reméled nem baj, hogy még ma is bevetted, én meg azt, hogy nem baj, hogy már tegnap sem.
Nagyon izgulok, ugyanolyan tüneteim vannak, mint amiket te írtál. Enyhe hasfájás, néha olyan, mintha meg akarna jönni. Mikor lesz még 10-e??? Te is otthon pihensz? Remélem találkozunk a vérvételen!!!
Örömmel olvasom, hogy van, akinek már tuti siker... Azoknak gratulálok, a többieknek pedig (magam is beleértve) szorítok!!!
mazsi02
 
 

 
 

szia mazsi! én is 2-re mentem et-re pénteken!én beszéltem a kaálival és azt mondták a lányok hogy nem baj hogy ma még bevettem,de már holnaptól nem kell.úgyhogy semmi bajom sem lesz tőle!igen én is izgulok mi lesz 10-én remélem mindenkinek:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
igen én is otthon pihenek!szerintem tuti,hogy ismerjük egymást.pénteken összesen 4 voltunk et-n.én voltam az utolsó,és én egy 10 sejteset kaptam vissza.írj,hogy veled mi a helyzet!remélem minden ok lesz.
üdv:Timi
timé&tati
 
 


Mazsi, Timi
Drukkolok Nektek!

Nálam óriási rókacsapat lakik... :cry:
Azért tegnap is és ma is babázni voltam...egy 2 hetes gyönyörűségnél...(barátnőm picurja) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hahó!

Kivel mizujs?
Timi! Nekem még mindig jelentkeznek alkalmanként pár másodperces szúró fájások . Ez vajon jelent valamit?? Ráadásul szédelgek az utrotól. Már nehezen bírom a heverészést, híztam is 2 kg-ot, bár biztos a hormonok is közre játszanak. Tegnap már annyit "dolgoztam", hogy közreműködtem a vacsi elkészítésében, és elmostam 3 poharat is. Nagy teljesítmény! Meddig kell feküdni, pihenni szerintetek? A Kaáliban azt mondták, hogy elvileg 2-3 napig elég, de én ezt nem mertem megkockáztatni..Úgyhogy itthon vagyok.
Giga! Te az ET után hanyadik napon csináltál tesztet? És te utána dolgoztál? És a vérvétel óta? Neked nem fájt a hasad? Bocs a sok kérdésért, dehát tisztában kell lenni a dolgokkal..
Nagyon izgatott vagyok, mert igyekszem pozitívan gondolkodni, ugyanakkor azt olvastam, hogy a lombiknak a beágyazódás a legkritikusabb része, ugyanis teljesen kiszámíthatatlan, és a statisztika szerint 20% alatti az esély. Szóval..
Tudom, nem tehetünk mást, mint várni türelmesen.
Jelentkezzetek, ha van időtök! Jók legyetek, mindenkinek a legjobbakat!!!!!
mazsi02
 
 


Jó reggelt!

Mazsi
Én mindkétszer csak olyan lájtosan feküdtem... most főleg...
Teszt... ET utáni 9. napon, vérvétel a 11. napon volt...
1. lombiknál én már a stimu alatt itthon maradtam, rosszul voltam a hormonoktól... aztán nem is mentem vissza dolgozni, terhesség alatt végig táppénzen voltam...
Most is itthon vagyok, GYED-en... (rohangászhatok az eleven 14,5 hónapos kistökim után, aki képes minden galádságra...)

Hasfájás... időnként vannnak olyan görcsös fájdalmaim... és most kicsit barnázom... :cry:
Vendég
 


Kép Macskázom...

:lol: :evil:
Vendég
 


sziasztok!

mazsi !nekem is szokott pár másodpercre szurkálni,de sajna nekem megvannak a mensi tüneteim is:a hüvelyem és a hasam egyszerre görcsöl.attól tartok megfog jönni.... :( sajna nemm tudok ellene mit tenni.(de azért még egy kicsit reménykedem!)
én egyébként megcsinálom a könnyü itthoni munkákat.pl :mosogatok,főzök,felseprek...ilyenek,de egyáltalán nem erőltetem meg magamat.remélem találkozunk a vérvételen!ja és persze++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Giga annyira aranyos a kisfiad!igaz,hogy ezt már írtam neked,de szerintem nem lehet elégszer mondani!nagyon szép kisfiú!a kisteó-kistesói is biztosan ilyen szépek lesznek! :lol:

többiek?mi újság veletek?írjatok!
timé&tati
 
 


sziasztok lányok

Timi ,Mazsi drukk nektek, csak pozitívan, pihizzetek sokat. semmi negatív gondolat.

Gigi nagyon furi kisfiad van, látszik rajta, hogy olyan igazi kis kópé.

Kincs! Köszi az ajánlatot, még visszatérünk rá, lehet élni fogok vele ha neked nem gond.

Én vagy három napja nem vagyok jól, idekergettétek rókáékat :wink: nagyon kerülgetnek. rossz a gyomrom, és mostmár azt hiszem piri is jelentkezni fog nemsoká.

Valaki nem ismer közületek pszihoterapeutát debrecenben?

legyetek jók , puszi
árnika
 
 


Lányok!
Kösz az infokat.
Giga csatlakozom az előttem szólókhoz, gyönyörű a kisfiad!
Timi sajnos én is egyre inkább érzem "piri" tüneteit... Ha így haladok, nem lesz szükség a szerdai vérvételre :(
Árnika, még csak most csatlakoztam, így még nem vagyok képben mindenkivel kapcsolatban (bocsi)..Te hol is tartasz? Mostanában fogod kezdeni a szurizást? Ez hanyadik nekifutás lesz?
Üdv. és DRUKK mindenkinek++++++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


Timi, az előbb elfelejtettem kérdezni, hogy ugye sem a Medrolt, sem a káliumot nem kell már szedni?
mazsi02
 
 


szia mazsi!
én a medrolt és káliumot szerdán még bevettem,de csütörtöktől már nem.a lányok és a papír szerint kedden kellett volna az utolsó adagot bevenni belőlük,de a szerda még nem volt gond.azóta nem szedem.sajna én sem tudom hogy eljutok e egyáltalán a vérvételig.....nekem a hasam nem fáj,csak a hüvelyem görcsöl,de az is ritkán,viszont pont elég a mensihez.de azért még mindig bizakodom.+++++++++++++++++++++++++++++elvileg ma vagy holnap kéne megjönnie de remélem nem fog!
írj ha tudsz!üdv:Timi
timé&tati
 
 


Helló csajszik!
Üdv mindenkinek. Emélekztek rám? Kicsit besokalltam, és kimaradtam...
Ha ma reggel megjött, mit tudnak velem hétfőn kezdeni a kaáliban? Mármint vét ugye nem vesznek, de a nélkül is ír B. doki szurikat? Már 2x belekezdtünk a lombikba, csak mindkét esetben abba kellett hagyni a 4-6. napon sajna. Ezért is maradtam ki kicsit, ha még emlékeztek rám.
Timi!
Mire is jó a kálium?
pussz
ebba
 
 


Sziasztok!

Szia Ebba!!
Persze,hogy emlékszünk!
Jó,hogy jelentkeztél!
Lehet ma is vannak a kaáliban, sztem hívd fel őket, mert ha hétfőn csak megjelensz, lehet nem örülnek, akkor van a legnagyobb tumultus...miért ne vehetnének vért? az a 3.cn lesz pont jó! és lehet pár hónap kihagyás után fontos is megnézni!
A Medrolt azért szokták adni, hogy a petefészkek nehogy túlpörögjenek...nekem T, azt mondta ezzel fogják vissza az androgén hatásokat és a túlstimut...a káliumot pedig kell mellé szedni!

Anival beszéltünk telefonon, még nem tudta mikor engedik haza, már teljesen jól van, picik szépen növekednek, csak mivel lombikos és ikres a dikoja különös megfigyelésben részesíti..
Remélem hamarosan jelentkezhet otthonról!!

Árnika jó beszélünk! Nekem nem gond szívesen adom!

Vikimi??

Gigi azért pihengess a barnázás miatt, rutascorbint mennyit szedsz,?
Fiad nagyon ari és én 2évesnél simán többnek nézném..

Timi Mazsi (üdv!)!
A jelekből nem nagyon lehet következtetni!
Nekem is fájt mindenem, derekam pocim, volt pici véres nyákom, sőt olyan pé-s felfázós érzésem is volt,hogy na....csak pozitívan!!

Egyébként jól vagyunk, tegnap óta van kiskönyvem, és hétfőn már megyek védőbe pisivel :lol:

Minden jót mára!!
Vendég
 


sziazstok!

ebba!nyugodtan menj hétfőn reggel!én is úgy mentem .nekem vasárnap jött meg és semmi telefon azt mondták,hogy reggel menjek vérvételre.így én nem is telefonáltam,hanem azonnal mentem hétfőn reggel.nem is volt semmi gond!úgyhogy te is menj nyugodtan!hajrá-mindent bele! :D
a káliumot a medrol mellé kell szedni,a fellépő kálium hiány miatt.de azt csak az et után 4 napig kell szedni.
hidd el,hogy ha hétfőn leveszik a vért már aznap kiírja a doki az inekciókat!és biztos,hogy most minden rendben lesz!egyébként melyik hormonoddal volt a gond?és mit mondott a doki miért vagy mitől van?majd írj!sok sikert!a lehető legjobbakat!üdv:Timi

kincs!a derkem nekem is szokott fájni de a hasam nem ,néha görcsöl a hüvelyem,és sokat pisilek,úgy érzem én is mintha fel lennék fázva......
egyébként gratulálok a kiskönyvedhez!ez már nagyon jó dolog! :D

szép napot mindenkinek!puszi:Timi
timé&tati
 
 


Sziasztok lányok

Üdv mindenkinek. Látom beindult most a topic. szeretem amikor van mit olvasni. :P

Timi, Mazsi! Semmi negatív gondolat, az hogy enyhe tüneteitek vannak pirihez, még nem jelent semmit. Sőt még egy kis barnázás is elmegy. Ismerek olyat akinek ez mind megvolt, most meg nem tudunk telefonon beszélni a kisfiától. :lol: :lol:

Szia Ebba! Én emlékszem rád, neked szerettem volna írni ( ha vissza olvasod látod) de nem jelentkeztél. Ajánlani szerettem volna neked egy dokinőt, aki kezel lombikosokat. Nekem a prolaktin szintem volt magas, és ez segített, vagy próbáltad már a Gynexet, az sem rossz.
Én mindig a 22. napon mentem a kaáliba hormont nézni, és ha gond volt akkor a gyógyszereket, injekciókat már akkor kiírta B.B.

Mazsi nekem 2 inszem, és 5 lombik volt, ebből eggyet leállítottak, úgyhogy lassan esszét írhatnék a tapasztalataimból. Én lelkileg és (anyagilag) kikészültem , és persze félek is mert nem sokszor mehetek már lombikra. De B.B. nagyon pozitív velem kapcsolatban, és mostmár kezdek lassan énis jól lenni, úgyhogy most fogok menni clostit kiiratni.

Viki vásárolgatsz a csajszinak??
Ajándékba nézegettem én is ruhákat, lehidaltam az áraktól.

Gigi szerintem is próbálj pihizni.

Kincs ha találkozunk majd megnézem a pocid, és csinálj képet Kiskincsről is. :lol:

Legyetek jók, puszi
árnika
 
 


Sziasztok csajok!
Szóval igaz, hogy szerdán kell menni vérvételre, de mivel Giga írta, hogy ő az ET után 9. nap csinált egy tesztet, így ma, vasárnap én is megcsináltam..... Negatív lett...... Teljesen el vagyok keseredve!!!! Szinte minden olvasatom alapján ma már ki kellett volna hogy mutassa a hCG jelenlétét.
Timi, te nem csináltál?
Kincs, én is gratulálok!!!!
Árnika, ha jól értem most fogsz belevágni egy újabb lombikba? Mennyi idő telt el a legutóbbi óta? Most én mondom neked, hogy "semmi negatív gondolat"!! Csak előre nézz! Igaz, én nem írtam le a történetünket, de abból is regényt lehetne írni. Nekünk olyan súlyos a helyzetünk, hogy eleve a lombikkal való próbálkozás lehetőségéig évek után jutottunk el valami csoda folytán... Ezért vagyok a negatív teszttől annyira magam alatt, mert lehet már nem lesz lehetőségünk próbálkozni se...
Ha tudtok valami okosat a beágyazódással, tesztekkel kapcsolatban, írjatok!
Üdv., jók legyetek!
mazsi02
 
 


Ebba
:lol:

Mazsi
Teszt... :cry:
Van olyan emberke, akinek egyik nap még negatív volt a tesztje, másnap a vérvétel beigazolta, hogy van babóca a pocijában!
Vendég
 


Helló!
Akkor holnap megyek vérvételre, de nem lesz egyszerű a napom, mert Miskolcon lakom, így ide jövök reggel..majd elrohanok tanítani, majd 3-ra megyek Debrecenbe:)
ebba
 
 


Árnika!
Milyen dokinő? Én meg azt hittem, csk én vagyok oltári peches...

mazsi!
Ne légy szomorú, ismételd meg a tesztet pár nap múlva.

Timi!
de neked 2. nap volt a vérvétel, nekem meg a 3. lesz.
De azért elmegyek.
na puszz
ebba
 
 


ebba! még a 3. nap az belefér nekem azt mondták,hogy 1-3-ig kell levenniük a vért. úgyhogy még simán beleférsz!mindent bele! :D
egyébként elég húzós lesz a napod...de a cél érdekében mindent ugye??!!

mazsi én nem csinálok tesztet.szerintem sokminden befolyásolja...volt olyan barátnőm akinek nem nutatta ki az 5.héten,de a 6.-on már igen.kicsit furcsa!egyébként meg annyi negatív tsztet csináltam már hogy félek az eredménytől,de lehet a vérvétel sem lesz különb.de azért még reménykedem!bízz te is! :wink:

árnika!neked tulajdonképpen mi a bajod?annyira rossz volt olvasni,hogy már ennyi sikertelen próbálkozásod volt....de reméljük,sőt bízzuk,hogy ez majd sikeres lesz!drukkolok teljes szívemből! :wink:

na minden jót és szép álmokat!pusszancs! :P
timé&tati
 
 


Giga!
Te miért kapsz a megtapadás érdekében progi szurit? Azt mi alapján döntik el, hogy gyógyszer vagy injekció? Nekem csak Utrot kell szednem.

Minden jót mindenkinek!
mazsi02
 
 


Sziasztok lányok

Mazsi! Szerintem fel a fejjel, a teszt még nem jelent semmit, tudok olyat akinek 13. napon neg. 14. nap vérvétel pozitív. Nem feltétlenül kell hogy kimutassa ilyen hamar.
Nálatok mi a gond, és mi az hogy nem lesz több lehetőségetek??

Timi! Gondolkoztam is, hogy leírjam-e eddigi˝eredményeimet˝ :oops:
Nekem el volt záródva midkét petevezetékem, de az egyiket sikerült helyrehozni, átjárható. Plusz apa katonái gyengék voltak, de már ő is megerősödött. ezért írtam hogy ágyban párnák között is, pedig mi megteszünk mindent :wink:
Most olvastam elgondolkoztató dolgokat itt www.eletkor.hu

Ebba! Én egy akupunktúrás dokinőről írtam, aki nagyon jó eredménnyel kezel hasonló gondokkal küzdőket mint mi. Helyrehozza a hormonokat (nálam is), segiti a fogantatást, és beágyazódást. Én nem feltétlenül pártolom a gyógyszereket, ha van más megoldás is. Látogass el erre az oldalra www.babatervezok.otthona.net vannak hasznos dolgok itt is.
De ha gondolod bármikor megadom a dokinő számát.
Holnapra drukk neked,majd írj hogy mi volt

Gigi! Ezen a progiszurin én is gondolkoztam, nekem is mindig utrot adott B.B. 4x2 azaz lóadagot. De progeszteront????......sosem

Én most nem programra megyek, csak megpróbálom a closti kúrát, hátha segít, hiszen a tv-ben látott négyesikrek is így lettek. :P :P
De nekem elsőre eléhg egy is, igaz ha jönni akar több :wink: :P

Jók legyetek, szép álmokat mindenkinek
árnika
 
 


Jó reggelt!

Ebba elég húzós napod lesz, de rukk a kezdéshez!
B.B. fogja megmondani, hogy milyen programod lesz de a 2-4cn tökéletes alaphormont nézetni!! Én is voltam már 4.cn is ...

Tesztelősöknek drukkk!!

Gigi neked a héten uh??

Mi is megyünk a héten :D

Legyen szép napotok!!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Bejelentkeztem a kaáliba, és már meg is lepődtem. A doki azt mondta tavasszal , hogy néha jó lenne beugranék vérvételre, most a csaj akivel beszéltem (nem volt ismerős a hangja) azt mondta 14000 Ft. Lehet nem kellene kiváncsinak lennem a hormonjaimra ennyi pénzért. :shock:
Azért csak elmegyek.

Kincs! Ha mindent rendben találnak, akkor viszont már lehet holnap kellene a closti. Megnézem az árát a gyógyszertárba.Tudunk akkor talizni, mert ha jól látom nem db.-i vagy, ha nem, az sem gond?.

Ebba! most látom, hogy miskolcon is van kaáli, miért nem oda jársz? Ez így neked nagyon megterhelő.
Mindig sajnálom akik messziről jönnek, a sok külföldiről nem is beszélve.

jók legyetek, puszi
árnika
 
 


Szia Árnika!

Holnap jó nekem, délután debiben leszek, vhol talizhatunk!!! :D
Írj majd privit holnap 15-ig!De lehet írok énis és a telószámom megadom :wink:


A klinikán nem tudod elintézni a vérvételt???
Én így csináltám és az eredménnyel mentem B.B.hez, ő is ezt javasolta...mivel fizetem a TB-t legalább ennyit kapjak vissza...
És sztem a klinikán az alaphormonban több értéket is néznek mint a kaáliban...

Miskolcon csak inszemet csinálnak , lombikot nem..
Vendég
 


Laborok
Sima nőgyogyi is kiírhatja... és akkor ingyenes (vizitdíj)... és ua. laborban végzik a méréseket, ahova a Kaáliból is küldik...

Kincs
Nagy a fiam...szép magas fiú lesz :wink: :lol:

Progi
T. kiírta az elsőnél is és most is... pedig hormonálisan nálunk nincs gond... fizikai akadályok miatt lombikozunk...


Nekem nagyon könnyű a Kaáliba menni... 5 percnyire lakunk a Klinikától... sokszor, ha nincs kedvem főzni, a menzára megyek be ebédelni... randizom olyankor a volt vőlegényemmel :lol:
Vendég
 


sziasztok

Kincs! Megkaptam a privit, hívlak de nem veszed fel!! :twisted:


Ebba! mi volt a kaáliban??
Milyen Kaáli intézet az ott miskolcon , hogy csak inszemet csinálnak???

Timi! Mazsi! Megy a visszaszámlálás?

Többiek??

Jók legyetek, puszi
árnika
 
 


Helló!
Gigaboszi!
Nekem nagyon tetszik Debrecen. Mindig, mikor megyünk, jó idő van, süt a Napocska.
Mit csinál a volt vőlegényed? :lol:


Árnika!
A miskolciban csak apróbb dolgokat csinálnak. Azért jó, hogy nem kellett ma 2x menni Debrecenbe hihi.
Reggel berohantam, levették a vért, felhívtam Debrecent, a miskolci Kaáli meg engem, mikor már megvolt az eredmény. Közben idegben tanítottam, próbáltam nem mindig a vérvételre gondolni...
Irány Debrecen, megint gyönyörű idő volt. Meg mindig jön velem a párom, és olyan jó egy délutánt együtt tölteni.
Most kicsit lenyugodtam, de!!!!!
Holnap megyek erdei iskolába a gyerekekkel Salgótarjánba:)
Értem jön csütörtökön a párocskám és péntek reggel irány megint Debrecen.
Nem is leszek csak péntek este fenn.
Mindenki vigyázzon magára. Szorítsatok, hogy pénteken minden simán menjen, mert itt szokott lenni a buktatós nap az UH-n.
pussz
ebba
 
 


Helló mindenkinek!

Ebba! Kicsit sűrűek lesznek a napjaid az UH-ig! Szorítok péntekre!!!!!
Timi! Mi újság?
Árnika! Szerintem is csináltasd meg a klinikán a hormonvizsgálatot!
Lányok, (aki már babás)! A hiperstimu miért növeli az esélyeket? És az mitől, milyen adagoktól van? Az ET után nektek milyen kezelés volt? Milyen bogyók, injekciók stb.? Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de beleolvastam az eddigi írásaitokba, és hát kezdőként elég "homályosan" látom át a dolgokat.
Holnap megyek vérvételre, de a vasárnapi negatív teszt után eléggé le vagyok lombozódva... Dehát majd holnap meglátjuk!!
Jók legyetek!
mazsi02
 
 


sziasztok lányok!

ebba!megy a drukk! :wink:

árnika!neked is megy a drukk,és mindent bele!minden ok lesz hidd el... :lol:

giga!tök jó neked,hogy olyan közel laksz a Kaálihoz.akkor neked nem okoz gondot hamar odaérni!egyébként jól vagytok?remélem minden rendben?! :lol:

többiek mi újság?kincs,vikimi?remélem jól vagytok. :lol:

mazsi!velm semmi különös nincs.várom a holnapi napot,de tartok is tőle....egyébként nem érzek semmit,csak annyi van,hogy a testhőmérsékletem 36,9-37,1 között van általában.lehet bújkál bennem valami betegség.de remélem nem.gondolom holnap akkor találkozunk!drukkolok mindannyiunkért! :wink:

legyetek jók lányok és vigyázzatok magatokra!pusszancs! :P
timé&tati
 
 


Ebba
Doktorosdit játszik... :lol: :wink:
És nincs minig szép idő Debrecenben!

Mazsi
Enyhe hiperstimu növelheti az esélyeket... hogy ez milyen adagoktól van? Nem lehet megmondani... minden ember szervezete másképpen reagál a gyógyszerekre...

ET után: Elevit (már 2 éve szedem szinte folyamatosan), Utro 3x3 és Progi 2 amp/nap... B6 nagy mennyiségben, mikor eszembe jut, akkor folsav, vas, esetleg magnézium... Nem egy gyógyszerkapkodó vagyok...

Timi
A 36,9-37,1 teljesen normális testhőmérséklet!

Holnap megyünk UH-ra....
Vendég
 


Lányok!!!! FELTÉTLENÜL OLVASSÁTOK EL!!!!!

babanet-társalgó-fogamzás-babát szeretnék 620.old- Beuka hozzászólása okt.9 kedd 11:21
Vendég
 


Viki
Elolvastam...
Sajnos, minden fórumon akadhat ilyen kétes személy...

:evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Először is kezdem azzal, hogy tegnap este elolvastam BEUT. Annyira ledöbbentem, és elszomorodtam, hogy még írni sem volt kedvem., Egész este ezen járt az eszem.
Nekem eszembe sem jutna, hogy ilyen emberek vannak köztünk.
Nálunk a család nem tudja, hogy mi a gondunk, ezért mindig jó volt hozzátok fordulni.
Na de ilyet!!!!!! :twisted: :twisted:

Timi ! Mazsi! Sok-sokdrukk, kezem lábam x-ben.

Ebba! Ha esetleg mégis erre jársz, pénteken én is megyek a kaáliba, nincs kedved talizni??
Megy a drukk.


Én nagyon örülök, az eredményem eddig jó, kicsit féltem tőle.
Úgyhogy mostmár szedem a clostit. De mivel hajlamos vagyok túlpörögni, ezért mennem kell pénteken is.

Mindenkinek minden jót, írjatok, puszi
árnika
 
 


2 hét múlva újabb UH...

1. Tónika: 10 mm zsákocska, 5 mm az embrike
2. Tónika? : 6mm zsákocska, benne valami maszat...

Labor nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Hahó, csajszik senki nem jelentkezik?
Csak mi ketten tartjuk életben a topicot Gigivel? :wink:
Pedig én tutira igazi vagyok (a hülyeségeimmel eggyütt) Ezt Kincs is tudja igazolni, ja és Kincs is igazi (és tündéri Csajszi)

Gigi Ez jóóóóóóó Kép

Csak egy valamit nem egészen értek. Mi az hogy benne valami maszat???!

Én szedem a clostit, csak nagyon tud fájni a fejem tőle. :cry: Ma már vettem be reggel csillapítót , mert nem bírtam, így most egy kicsivel jobb.

Jók legyetek, puszi, ÍÍÍÍÍÍÍÍrjatok
árnika
 
 


Árnika
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is teljesen igazi vagyok...
"Maszat"... hát arról nem lehetett eldönteni, hogy élő vagy felszívódóban levő Tónika... 2 hét múlva majd kiderül...
Vendég
 


Hali, jó reggelt!

Sms-eztünk Anival, minden rendben velük, szépen növögetnek a babák! Csak a doki félti őket, így még kórházban vannak :(

Gigi örülök az uh eredményeknek!
Még 2.Tónika is szépen felzárkózhat.
Egyébként,hogy vagy???

Timi????? Mazsi????? Hol vagytok?

Viki ez szomorú, már egy topikon régen olvastam ilyet, nem is szomorú felháborító
Ti jól vagytok ugye???Mesélj kicsit,hogy telnek napjaitok!

Árnika bizony igaziak vagyunk :lol:
És remélem nagyon igaziból hat a gyógyi is!!!
Az utolsó pár closti szedést én is éreztem,addig soha (telik az idő? :lol: :lol: )

Tegnap voltunk a kaáliban, B.B. aranyos volt felkiáltott,hogy mekkora gyerek, én meg röhögtem a hasam rázkódott,a micsoda meg benn :shock: :oops: :roll: :lol: De pont méretes szófogadó baba CRL:4.5 cm kezecskék, lábacskák pocak és fejecske, próbált olyan pózt találni amin minden látszik, így telóval fényképeztünk.Aztán felöltözve az asztalnál kérdezte,hogy már hihető a történet? Kicsit eufórikus állapotban válaszoltam...
Két hét múlva genetikai uh-ra küldött, ugye az uh-t nem csak a 12.héten csinálják? Bár azt mondta beviszi a kartonom, gondolom nem dobnak ki a betöltött 13.hét után sem..
Időpont,lejelentkezés, stb nem kell ugye?

Árnika ha a férjem intézkedik,küldök privit!

Szép pénteki napot!!
Vendég
 


Helló mindenkinek!!
Újra itt!
Jó sűrű napon vagyok túl, voltam reggel vérvételen. zt mondta B.B. hogy először megijedt, mert az E2 eredményem valami 87 lett, és ez kevés, de rájött, hogy attól függetlenül, hogy ez a 7. nap, csak 3. szuris napom, és ez nem rossz.
Valaki, aki többet tud mondani, kifejtené nekem???

Jó volt az erdei iskola, csak nagyon hideg volt, érdekes úttörő házakban voltunk, csak úgy csavartam magam köré a pokrócot esténként. De ugye a gyerekeknek nem mondhattam, hogy most nem megyek veletek játszani este:)

7kincs :lol:

árnika!
Már itthon vagyok, tárgytalan.
majd egyszer, ha párom nélkül megyek, jó?

na pussz
ebba
 
 


Szia Ebba!

Jó hogy jelentkeztél!

E2 az ösztradiolt mutatja ebből látszik mennyi tüsződ növekedik, vagy hogy hogy reagélsz a szurikra. Az első pár szuri után nekem is ilyen értékem volt aztán a következőn 600, kicsit soknak gondoltam, de jó volt. Mennyi szurit kapsz még és mit? Uh-n mit látott B.B.?
Ja a 3cn vérvételen milyen eredményeid voltak? Ha tudod leírod?
Bocsi ha kiváncsi vagyok :oops:

Erdei iskola? érdekes lehet és milyen időközönként tanultok erdőben? :)

Kabócabobár és többiek????????????????????
Vendég
 


Sziasztok lányok

Kincs! Kép
Akkor már többet nem kell menned a kaáliba?? Nekem kicsit zavaros volt.

Ebba! Ok, értettem, csak egy ötlet volt. Ügyi vagy csak így tovább.

Nekem a mai hormoneredményeim jók, úgy volt hogy lesz UH is ,de hétfőre újra behívott, és majd akkor.
Lehet annyira szeret látni??? :lol: :lol:
Azt hittem a clostival nem kell annyiszor menni.

Ani jó sokáig van korházban. Nem csinálnak vele semmit, csak bent kell lennie megfigyelésen?

TÖBBIEK?????????

Jók legyetek ,puszi
árnika
 
 


kincs
Hát fél Decapeptil naponta. GonalF -ből meg ma 150, holnap 225, utána 225 egység.
Nem volt UH, mert még tényleg csak a 3. szuris napon voltam.

Erdei iskolát úgy képzeld, hogy nem igazán tanulunk, csak az erdőt meg a környéket járjuk. Pl. voltam szénbányában életemben először, az országban itt van egyedül ilyen múzeumos bánya.
Érdekes látni, hogy mit szenvedtek a munkások.
Tűzoltóságra is bementünk, meg egy másik csoport a rendőrségre.
Az erdő meg élő környezetóra, meg csillagvizsgálóba lehetett menni...ilyenek.
Árnika.
Azért mondtam, hogy tárgytalan, mert mikor elolvastam, már itt ültem a gépnél :lol:
De majd tényleg jó lenne talizni:) Jó ötlet, majd beülünk valami jó helyre...mondjuk süti közelébe
pussz :lol:
ebba
 
 


sziasztok lányok!

nem tüntem el,csak sűrűek voltak az események...
szerdán megvolt a hcg vizsgálat.az enyém nem volt valami magas,de magasabb volt az átlagnál és B. azt mondta szerinte van remény,ezért pénteken is be kellett menni vérvételre.azt mondta,ha emelkedik akkor van odabent valami.hát emelkedett,de mégsem annyit amennyit kellett volna,ezért hcg szurit kell kapjak.tegnap egy felet és hétfőn egy felet.B. azt mondta valami történik odabent és valószínű,hogy baba van a pociban...
örültem is meg nem is,mert örültem,hogy van odabent bébi-bogyó,de annak nem örültem,hogy nem úgy termeli a hcg-t ahogy kellene.na de remélem,hogy az inekció segít.
csak mégis történt egy kis rossz dolog tegnap délután...elkezdtem barnázni..nem nagyon csak kicsit,és csak akkor amikor kitörölöm (bocsi),majd ez elmúlt de ma reggel visszajött...szerintetek ez rosszat jelent?mégsem akar velem maradni a babócám?remélem nem lesz semmi baj!bízom benne,hogy jóra fordulnak a dolgok. :wink:
egyébként nem érzek semmit.néha szurkál a mellem és a hasam is,de semmi egyébb.annyira izgulok!bízom benne,hogy semmi baj sem lesz!bocs,hogy ennyit írtam magamról!

ebba!szerintem jó az eredményed csak így tovább!szurkolok neked teljes szívemből! :lol:

árnika!örülök,hogy jók az eredményeid!alig várom,hogy sikerüljön nektek is a babóca a pároddal! :lol:

kincs!annyira jó,hogy szép nagy és egészséges a babátok!nagyon örülök neki.csak így tovább kicsi Kincs!növögessél szépen! :lol:

többiek?viki?jól vagytok?mazsi hova tüntél?

írjatok!puszi:Timi
timé&tati
 
 


Sziasztok lányok

Timi!HURRRRÁÁÁÁ
Örülök neked nagyon, kicsit aggódtam miattatok. Vigyázz nagyon a babódra. Egy kevás barnázás még nem jelent semmit, sok lombik babástól hallottam így az elején. Kapsz utrot is, milyen adagban?
Mazsival nem találkoztatok, vele mi újság, miért nem jelentkezik?

Ebba! Én sejtettem hogy nem fogunk talizni, mert írtad hogy majd csak pénteken leszel.
Asüti az jó, csak nem biztos hogy jó engem a közelébe engedni. :P

szép napot, puszi
árnika
 
 


Hali!

Timi ez azért jó hír!! :D :D
A hcg szuri biztosan segítség lesz! A vérzés addig míg nem mensi, nem gond...nekem ezt mondta B.B. ...bár izgultam én is és nekem is a papíron látszott,még mai nap is nézem a papírt :oops:
Pihenés és rutascorbin!++++++++++++++++++++
Mikor kell a kaáliba menned?

Árnika,hogy vagy??
A kaáliba már nem kell mennem.
Próbálok privit küldeni..

Szép estét!!
Vendég
 


szia árnika!köszi szépen!igen kapok utrót:3*2 adagot.nam tudom mitől barnázok...tudod azért csak íjesztő...félek nehogy a bébinek baja legyen!de bízom benne hogy erősen kapaszkodik! :D
mazsinak sajna nem sikerült...szegény pont szerda reggel amikor menni kellett vérvételre erőssen elkezdett barnázni,és mondta,hogy neki így szokott megjönni.sajnáltam szegényt nagyon,de mondtam neki,hogy fel a fejjel majd a kövatkező!én nagyon bízom benne! :wink:
és veled mi újság?remélem minden ok...mindent bele az ultrahangon remélem minden rendben lesz.hidd el ez most a ti időtök lesz! :wink: írj ,hogy hogy alakulnak a dolgaid és már alig várom az ultrahang eredményét!
addig is pusszancs!Timi

többiek?veletek mizu?miért nem jelentkeztek????írjatok!!!
timé&tati
 
 


kincs!köszi szerintem is pozitívum ez az egész dolog.én is remélem,hogy segít az inekció.majd csütörtökön kell vérvételre mennem.remélem minden rendben lesz! :lol:
azért szerintem jó hogy mostmár elengedtek a kaáliból,mert a lényeg,hogy minden szépen alakul és a baba is gyönyörűen fejlődik!azért ez jó!mostmár jó kezekben leszel a kórházban. :D
pusszancs!Timi
timé&tati
 
 


Sziasztok csajok!!!!!!
Itt vagyok újra! :D :D :D De csak egy napra engedtek haza! :( Már nagyon unom a bentlétet,de úgy őriznek,mintha valami kincslennék!Remélem hétfőn már végső búcsút vesznek tőlem!Igaz,ami igaz nagyon rossz állapotban kerültem be,de a babák annál szebben növögetnek.Ami egy kicsit elszomorít az az,hogy az egyik placenta a melső méhfalon van.Nagyon kell vigyáznom magamra addig amíg ott van.Jövőhéten töltöm a 12 hetet!
Mindenkinek gratulálok,akinek eddig sikerült a baba,és szurkolok azoknak is akik most kezdték!És persze puszilok mindenkit! :wink:

Kép
ani0227
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?