Új privát üzeneted érkezett!

Lafi!
A lényeg az, hogy este 10kor meg kell enned 10gr lassú szénhidrátnak megfelelő kaját. Pl. 3 db korpovit keksz!

Ez reggel hétig kitart! Hétkor megint enni kell! :lol: :lol: :lol:

Szóval, ha túl sok idő telik el a szénhidrát bevitel között, akkor valóban megjelenik a keton a vizeletben! :?

Ez a titka az egésznek!

Muszáj enni!!! :lol: :lol: :lol:

De egyébként én elhiszem, hogy mindent nagyon jól csinálsz!
Tűű egy angyal! :D
Vendég
 


Kavicsom, tudom ZAndi is mindig ezt mondta, meg hát ugye ezt is írja elő, de valahogy én akkor már nem tudok ilyet enni, de akkor muszáj lesz....

és igen, Tűű egy ANGYAL!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lafi!
Azért csináltattam meg, mert a helyi eredménnyel jól rám ilyesztettek és abban maradtunk a dokimmal és a helyi biológussal, hogy csináltassam meg ezt is! :?
Egyébként leírom egészségpénztáron keresztül! :lol: :lol:

Már úgy is azon gondolkodtam, hogy hová költsem az a sok :shock: pénzt! :lol: :lol:

Jó ha van egy ilyen segítőkész, ötletgazdag ember a családban.
Én is azon gondolkodom, hogy mit hogyan kellene. Nekem sincs lakberendezői vénám. Sajnos. :(

Lányok!
Az Istenhegyiben mennyibe kerül egy sima UH???

Pl. a 30-ik heti UH???

Azt tudom, hogy a 18-ik heti (genetikai UH) 14 ezer ft.

De a többi???

Lányok, akinek van kész babaszobája, szívesen megnéznénk!

Orsi!
Megint megkérdem tőled.

Miért vagy Te Icsilya??? Honnan jön ez a név??? :D
Vendég
 

 
 

Lafi!

Én teljesen rákattantam a Korpovit keksz ízére!
Szerintem drog van benne, mert nagyon szeretem.

Gondoltam, hogy Zandi neked is megaszonta, csak be is kell azt tartani ám! :wink:

Sőt! A párom is rákapott! :shock: Így sokkal gyorsabban fogy! :lol: :lol:
Vendég
 


Kavicskám, nem tom mennyibe kerül...de a Praxisan csináltatom meg a 28-30. heti uhut, és Hajdu drnőhöz kértem magam, az olcsóbb valamivel gondolom, mint az Istenhegyi, meg tovább is tart és hát nem a kórház számít, hanem a doki....
és okt 20-án megyek.
Bakker, annyira közel van, 29 hetes leszek akkor és onnan már visszaszámlálás van, pedig most volt máj 1, amikor + teszteltem és már a 30. hétnél tartok lassan, és már a harmadik trimeszterben..........bakker, mingyá anya leszek..........
Vendég
 


donika írta:Orsi! :)
Sztem sem! Álomszép szoba, de amikor mondjuk összefirkálja filccel a gyönyörű ágyát, vagy bármit, akkor biztos fognám a fejem. Majd akkor érdemesebb, amikor már tud vigyázni a saját dolgaira, és akkor nem sajnálom rákölteni a pénzt! :wink:
Ti hol vásároltatok bababútort?

jah, nem ezért mondtam :) nálunk meg nem fordul a gyerekek fejébe, hogy a szobájukat összefirkálják, és alapvetően vigyáznak mindenre.
Azért írtam, hogy nem érdemes, mert azon kívül, hogy gyönyörű, nem tud többet.
Szerintem már 30-40 körül vannak olyan kiságyak, amik minőségre teljesen jók, és egy 100e-es ágy semmivel nem tud többet.

Nekünk Faktum bútoraink vannak, de a legegyszerűbb, mindenféle minta nélkül. Nálam a kiegészítők színesek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
érdemesnek nem érdemes drága cuccokat venni, anyukám szokta mindig ilyenkor leállítani a fantáziálásom, hogy nekem ez se volt, az se volt és milyen remekül felnőttem... :D

ebből a bébi tényleg semmit nem észlel, a szülő max. a saját szépérzékét elégíti ki egy gyönyörű babaszobával

én azért szépet szeretnék, biggie best olcsóbb mint a baby expressz, de hasonló árak vannak a brendonban is...

és a stokke babakocsi is nagyon megtetszett, ami viszont rohadt drága, ez már tényleg picit a pénzkidobás kategória.. :oops: ja és a bútorai is jópofák, biztos drága viszont nagyon sokáig jó, teljesen átalakíthatóak, nagyon praktikus...

Nyuszi,
gratula Krisztiánhoz :!: :!: :!: :D

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
nálam a stokke sleepi és keepi viszi bababútorban a prímet. Azt hittem, hogy Lilinek már olyan lesz (a fiúknak 2 dbot azért már nem akartam venni), de mivel nem költöztünk még a sajátba és pici a gyerekszoba (összesen kb. 7-8 nm :) ), így egy ici-pici ágya van csak - pelenkázó nincs is a gyerekszobában -.
(de ebben is jókat alszik :oops: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike!
Teljesen igazad van, azért én is szépet szeretnék, ha a gyerek nem is, de én elolvadjak tőle! :D Azt hittem a 3 közül, az a legdrágább kategória, olyan szép szobákat rendeztek be! Te milyet néztél ki? Nekem nagyon tetszik az a szoba, amiben natúr színű bútorok vannak, van egy kiságy (zöldes-sárga ágyneművel), ami át van alakítva, és 1 bölcső is.
Nem is tudtam, hogy a KIkában is vannak babakocsik!? :oops:

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi,
pont most mutattam a férjemnek a stokke katalógust és közölte, hogy semmi esetre, abszolút nem tetszik neki.. :(

marad a biggie best, az is nagyon szép, hagyományosabb egy fokkal

Donika,
amit kinéztem már nincs ebben az évben, jelenleg a 'gyermek 21'-es a befutó...

babakocsit még nem tudom, férjem a rock starra én pillanatnyilag stokkera szavazok.. :D
(ezek ám a nagy problémák... :lol: )

Kép
fendike
 
 


Fendike :)
érdekes, a stokkét én abszolút klasszikusnak érzem :) annyira stílusos és letisztult a formája.

A HABA kiságyak, amik újak vannak is szerintem nagyon szuperül néznek ki - de az is stokke átkategória.

a stokke babakocsi nekem nem tetszik igazán, valahogy bénuskának érzem :)

(de ez a bugaboo mózes nagyon elgondolkodtatott :oops: :oops: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hát igen, ez teljesen szubjektív...
én a bugaboo-val vagyok így, annyira idegen azokkal a fura kis kerekeivel, főleg a bee.... :shock:

stokkeban az tetszik, hgy nagyon magas, közel a baby és nekem a design is bejön... :D
dehát az a 300e nagyon meggondolandó... :oops:

Kép
fendike
 
 


Hali lanyok,

nyuszi,
hatalmas gratula Krisztianhoz!Eljen eljen!

Lafi,
orulok a jo eredmenyeknek es most mar tenyleg izgi hogy kozeledik az idopont :lol: Tenyleg a mulkor mar akartam kerdezni
meddig fogsz meg dolgozni?

Kavics,
van mar eredmeny?
Donika,
majd csak decemberben terveztuk a babakocsi vasarlast de mindenkepp teszek majd fel fotot :lol: :lol: Te mikorra tervezed?

Orsi,
mi is csak kisagyat fogunk venni mert en mindenkepp a haloszobankba szeretnem tenni a picit legalabbis az elejen meg egyebkent is bizunk a mihamarabbi visszakoltozesben Luxemburgba es majd akkor berendezunk egy igazi babaszobat :lol: Csak nem be fogsz ruhazni egy bugabooba? :lol: :lol:
Fendike,
latom ti sem egyeztek babakocsiugyben :lol: Hat meg nalunk is lesz egy ket csata ez tuti:)))

Bocsi lanyok hogy mar megint ezzel jovok csak ugy kikivankozik.A draga kollegam (egy irodaban ulunk) tiszta beteg egyfolytaban kohog tusszog stb..Es persze nyavog hogy o milyenbeteg.MOndom neki miert nem maradsz otthon hisz nincs is most munkad..Hat mert a privat ugyeit innen kenyelmesebb inteznie. :shock: Ja az hogy en itt babat varok nem erdekli sot tegnap meg is jegyezte"jaj ha te most elkapnad nem is szedhetnel semmilyen gyogyszert ugye?" :evil: :twisted: off

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :)
nem hiszem :oops: :oops: annyit üldöztem ezt a BBC felsőrészt, hogy valószínűleg nem adom el, ráadásul itt nekem a hegyen a bugaboo nem is lenne jó, ide igazi terepkocsi kell, amilyen a high trek.
(Lilinek amúgy egy 7e Ftos ikeás kiságya van, és tökéletesen megfelel a célnak :) mivel ez natúr majd le akarom festeni, de egyelőre még nem jutottam oda :))

drága kollegád nem semmi :evil: :evil:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petit, nem semmi a kollégád, de nálunk is ez van....lekakilják, ha elkapom, de nem is tudnám elkerülni, vagy innen vagy onnan elkapnám úgyis, vagy a kjó kis metrónkon...
szóval ezen ne parázz max azon mekkor balfék kollégákkal áldott meg minket a sors... :twisted:
ha minden jól megy és jól bírom nov.30ig....
Vendég
 


Petitpois,
nagyon gáz a kollégád, dehát az ilyenekkel tényleg nem lehet mit csinálni, annyira tapintatlan, hogy még rá is kérdez, rohadt idegesítő lehet.. :x
(én azért lehet, hogy mondtam volna neki, hogy ha nem jön be biztos nem kapod el és akkor tényleg nem kell gyógyszer...), bár valszeg tök felesleges... :oops:

Lafi,
kitartás nov. 30-ig!!!! :D

Kép
fendike
 
 


Petitpois! :D
Mi is majd csak decemberben veszünk kocsit.
Jaj, de utálom az ilyen kollegákat, nagyon szemtelen, hogy ennyire nincs tekintettel a másikra. :twisted:
Nálunk még nagy dilemma, melyik szobában lesz a pici, én is azt akarom, h ott legyen a hálóban, de a férjem azt mondja jobb lenne a lenti szinten (a háló az emeleten van), és költözzek le hozzá, mert úgyis leginkább lent vagyok, vagy legyen 2 kiságy?! Na melyik megoldás a jobb?? :roll:

Lafi! :D
Tök jó, h Anyukád lakberendező is, biztos nagyon szép lesz a babaszoba!

Gömböcske! :)
Drukkolok, hogy minden rendben legyen hétfőn, én a konyakot már hallottam, arra az esetre, ha nagyon görcsöl a kismama!

Orsi!
Milyen hegyen laktok, ahová terepjáró kell?

Kép

Kép
donika
 
 


1:100 ezerhez a Down! :lol: (azt mondta a biológus, hogy ennél jobbat már nem tud elképzelni és nem is érti minek kellett a 16 heteset megcsináltatni)
Elmeséltem neki a történetet!
Azt mondta, hogy így már érti! :lol:

AFP teljesen átlagos! :lol:

Kavics nagyon boldog!

Folytatom az ebédet! :lol: :lol:
Vendég
 


Kavics! :P
Gratulálok a jó eredményhez, ügyike a kis Kavics, mamát megnyugtatta!

Kép

Kép
donika
 
 


Kavics,
ez ám a jó hír, dehát a múltkori után ez a legkevesebb... :D

Donika,
nálunk külön szobában lesz, szeretném az elejétől így szoktatni...
viszont pár lépésre van a másik szoba, de mégis tudok éjjel szeparálódni ha a férjem már hulla, mert hát ugye ő a dolgozó, muszáj pihennie
azért az emelet nekem kicsit messze lenne, dehát nektek kell érezni... :roll:
esetleg az első pát hónapra vegyetek egy olcsóbb bölcsőt a hálótokba és utána ha már nem félted és kialakult vmi rendszer, próbálhatod leköltöztetni a saját szobájába...

Kép
fendike
 
 


donika írta:Orsi!
Milyen hegyen laktok, ahová terepjáró kell?

nagy hegyen :) a rendes autónk is terepjáró :)
elég rémes az út, nincs aszfaltozva.

én az aludjon a gyerek külön híve vagyok, mert én nem tdok velük egy szobában aludni. (bár a külön szint itt azért eléggé bezavar)
nálatok én a hálóba tenném akkor, magam semmiképp nem költöznék sehova, apával szeretek aludni :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csajok :)
azért egy dolgot leírom, remélem, hogy ha a babások benéznek ebben csak megerősíteni tudnak.
Szóval azért nem kell ám ezt az éjszakát ennyire túlmisztifikálni.
A gyerek max. az első 1-2 hétben húzós éjjel, akkor van, hogy még esetleg nem tudja a nappal-éjjel különbséget, és napszakot cserél... de aztán beáll.
Utána OK, hogy kel éjjel, de eszik és alszik vissza, szóval apa zavarása nem igazán játszik - még ikreknél sem - .

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Fendike, Donika, Icsilya és mindenki, akit foglalkoztat a dolog!

Én még nem neveltem babát, ez az első bébicske, de mindketten valljuk a párommal, hogy a gyereknek első perctől külön szoba kell.

Még nem tudom pontosan, hogy mi lesz és hogy lesz éjszaka, meg hasonlók, főleg az elején, de lesem a babás topikokat is, nagyon sok jó ötlet van!

Vannak bizonyos elvek, amiket követni szeretnénk, ami szerintem a babának is, nekünk is jó lesz! :)

Persze ember tervez és Isten végez!
De szerintem az kell, hogy a babagondozásban (mert az első hetekben nem beszélnék nevelésről :lol: ) legyen egy határozott gerinc, ami mentén az ember próbál dolgokat csinálni.
Ez úgy is alkati kérdés. Nagyon sokk függ az anyukától és a babától is!

Persze sok minden függ a lakás adottságaitól.

De Orsi nagyon okosakat beszél és a babás fórumon is vannak akik nagyon következetesen csinálják a dolgokat!

Majd meglátjuk én mire jutok! :lol: :lol:

Szerintem jók leszünk csajok!
Én optimista vagyok!!! :lol:
Vendég
 


Orsi!:D
Nyugis helyen lakhattok, és legalább nem kell attól félni, hogy gyorsan hajtanak az utcában!

Én is pártolom a külön szobát, és apától nem szívesen válnék meg, még ha ő ezt is szeretné :wink: , de mi van ha nem hallom, hogy sír? Fent van még egy szoba, szemben a hálóval, de csak jobb lenne lent a gyerekszoba, mert ott napközben jobban rá tudok nézni! Szóval nem tudok dönteni! :roll:

Kép

Kép
donika
 
 


aranykavics írta:Vannak bizonyos elvek, amiket követni szeretnénk, ami szerintem a babának is, nekünk is jó lesz! :)

Persze ember tervez és Isten végez!

nem Isten végez... hanem GYEREK végez :)
egy bnőm szokta mondani, hogy először elveink voltak, majd gyerekeink lettek :lol: :lol: és nem kicsi igazság van ebben.

Persze kell, hogy legyen az embernek elképzelése a jövőt illetően, de úgy gondolom, semmihez sem szabad görcsösen ragaszkodni és a gyereket kell nagyon-nagyon figyelni, mert akkor úgyis látod, mit kell tenni, és mi az amit szabad és mi az amit nem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika :D
nekünk a nappalihoz képest külön szinten vannak a hálók.
Én úgy csináltam az elején, hogy Lili a nappaliban aludt napközben, aztán ca. 1 hónapja áttértünk arra, amire a fiúkkal is, hogy alvás a hálóban van. Ha látom, hogy álmos viszem aludni az ágyába.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


donika írta:Orsi!:D
Nyugis helyen lakhattok, és legalább nem kell attól félni, hogy gyorsan hajtanak az utcában!

töknyugis :lol: :lol:
és innen ey 600 fős faluba költözünk majd :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
beteszel egy bébifigyelőt és akkor meghallod ha nyöszörög, főleg ha sír
én is a külön szobára szavazok és tényleg csak az elején kell éjszaka szoptatni, legalább a férj sem sérül és megmarad vmi az eddigi, baba előtti légkörből... :roll:

Kép
fendike
 
 


icsilya írta:nem Isten végez... hanem GYEREK végez :)
egy bnőm szokta mondani, hogy először elveink voltak, majd gyerekeink lettek :lol: :lol: és nem kicsi igazság van ebben.


Fuldoklom a röhögéstől!!!

Igen, ez nagyon jó!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt olvastam múltkorjában, hogy minden gyerek tiszta lappal, jónak születik. Mi felnöttek rontjuk el... (már nem emlékszem hol ovastam, de egy pszihológusféle nyilatkozott így)

Azért kíváncsi volnék mit szólnak hozzá az anyukák... :lol:
Vendég
 


Huhh, Orsi!
800 :shock:
Hogy fogjátok kibírni azt a tömeget! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Orsi, Fendike! :D
Köszönöm a segítséget! Sztem napközben lenti szoba, éjszaka fenti szoba, és a pelenkázót, meg a ruháit melyikbe tegyem? :lol: Vagy majd tényleg kialakul magától! :wink:
Mennyi kérdés, és még mennyi lesz!!

Kép

Kép
donika
 
 


donika írta:Orsi, Fendike! :D
Köszönöm a segítséget! Sztem napközben lenti szoba, éjszaka fenti szoba, és a pelenkázót, meg a ruháit melyikbe tegyem? :lol: Vagy majd tényleg kialakul magától! :wink:
Mennyi kérdés, és még mennyi lesz!!

kialakul.
Napközben ált. nem kell ruha, így nekem az a hálóban van. - az van a fürdővel egy szinten -
pelenkázónk nincs :oops: :oops: tökéletesen lehet a kanapén v. a szőnyegen pelenkázni.
(a fiúkkal volt, velük a hálóban volt... de itt akkora helyen élükn 5en, hogy egyszerűen nincs neki hely. Van itt fenn a nappaliban egy kiságyra tehető pelusozó, de eddig kb. 2szer használtam)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Köszi a hasznos tanácsokat, segített!!!

Még egy kérdés: már kifele megyek a megfázásból, és az a problémám, hogy nem tudom normálisan kifújni az orrom, olyan bosszantó! Orrcseppet vegyek, vagy inhaláljak? Egyáltalán az utóbbit lehet ilyenkor?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
sztem lent rendezd be a babaszobát, csak az elején aludjon veletek mert az neked is megnyugtatóbb és egyszerűbb is... :roll:

én használok orrcseppet, nasivint kisgyermekek részére, dokim azt mondta mehet nyugodtan
nekem van vmi az orrommal, normál esetben is mindig dugul és nem tudom elviselni, úgyhogy sajna mindig használnom kell (persze már némi függőség is kialakult, de napi 1-2szer nem árt sztem.. :oops: )

Kép
fendike
 
 


Donika,
megvettem a 2homeopátiás szert amit írtál, torkom jobb, viszont olyan fejfájásom van, hogy tegnap este már sírógörcsöt kaptam, pedig mindig fejfájós voltam és simán elvagyok egy tompa fájással... :oops:

ja és hányingerem is van, ami persze lehet, hogy a fejemtől, úgyhogy már nagyon elegem van, 2.hete szar a közérzetem, ráz a hideg, fájnak a szemeim...
ettől az influenza ellenitől kicsit jobb a fejem, 3szor beveszem és nagyon várom a hatást... :?

pedig úgy szeretném ha már csak élvezném a terhességet, első pár hónap ugye izgalomban telik, mire fellélegzik az ember, jött ez a hülye vírus, iszonyúan elegem van... :(

Kép
fendike
 
 


Fendike! :D
Sajnállak a fejfájás miatt, de biztos vagyok benne, hogy ez a 2 homeo segíteni fog, a cseppek tájékoztatójára a fejfájás is rá van írva, hátha használna! Én múlt pénteken kezdem el, és vasárnap estére már sokkal jobban voltam, még most is időnként beveszek mindkettőből! A hányinger szetm is a fejfájásod miatt van.
Pihenj sokat!

A babaszoba lent lesz, most már eldöntöttem, éjszakára meg feljön a másik szobába, lágzésfigyelőt mindkét helyre teszek a biztonság kedvéért! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Nos, nekünk nem kell babafigyelő, marha egyszerű dolgunk van a panelban..........még azt is hallom, ha fújja az orrát a szomszéd, akkor a babát mán csak meghallom.... :lol:
pelenkázóval én is így vagyok, minek, engem anélkül pelenkáztak ágyon oszt csak fölnőttem legalábbis is jó nagy gyerök lettem....
Vendég
 


donika írta:légzésfigyelőt mindkét helyre teszek a biztonság kedvéért! :P

ha az angelcare-t veszed, akkor elég 1is :) ugyanis annak a két érzékelőlapja különö-külön is csatlakoztatható a "géphez".
nálunk is úgy volt, hogy 1 érzékelőlap volt a nappaliban (babakocsiban) 1 meg a kiságyban.
Amíg pici úgysem mozog nem kell az ágyba a két érzékelőlap, amikor meg már kell, addigra be lehet állítani, hogy alvás csak a kiságyban van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csiperke,
Igen ez egy tágas kocsi szép nagy kerekekkel. Nagyon jó tolni.

Petipois,
Mindent külön kell hozzá megvenni a mózest hordozót pelustáskát de nekünk hordozó nem kell mert már kaptunk. Esővédő volt hozzá meg a ez az övtatyi izé is.

Nyuszi,
Gratula a kisfiúhoz :D

Aranykavics,
Gratula a jó eredményekhez :D
Vendég
 


Pandus: Nagyon király a babakocsi. Szép!!

Petitpois: Köszi. Én is felkelek egy éjszaka 3x,4x

Donika: Remélem nem szedtél össze semmit a fodrásznál.

Aranykavics :
Köszi . Én szoktam enni korpovit kekszet de nem vagyok oda az ízéért csak muszájságbol eszem. Gratula az Afp-hez.

Csiperke: Szuper a vonalzód

Lafi: Köszi és gratula a jó labor eredményedhez

Magamrol: Ma voltam az orvosomnál és ő is csináltatott UH-t. A babával minden rendben szerinte is . De van egy rosz hírem is. A lepényem fedi a méhszályat. Ezért szigoru fekvésre lettem itélve. Pesten csak annyit mondtak hogy melső fali lepény. Igy a hétvégi talit is le kell fujnom. Krisztián pedig haránt fekvésü és hason.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


nyuszipuncs írta: A lepényem fedi a méhszájat.

érdekes, hogy ezt Pesten nem mondták.
Ki csinálta Pesten az UHt?
merta méhszájhoz való viszonyát mindig nézik a lepénynek.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
OK, ismét egy hasznos tanács, szuper!

Nyuszi! :)
Tényleg nem túl jó, hogy feküdnöd kell! Most lehet, hogy butaságot kérdezek, de a harántfekvés most mennyiben befolyásolja az egészet, még bármilyen poziciót felvehet, nem? Vagy az a gond, hogy hason? Elnézést, ha értetlen vagyok! :roll:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Ilyenkor még semmit nem jelent hogy hogyan fekszik majd csak a végén.
Vendég
 


Donika :D
az a gond, hogy a méhlepény rálóg a méhszájra. Ez vérzést tudok okozni, az pedig lepényleválást.
de, nekem frcsa, hogy ezt Pesten nem vették észre, mert ezt minden UHn ellenőrzik (én már voltam 1-2n).

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, a fekvésnek a szülésig semmi jelentősége :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :)
Igen, értem! Úgy tudom, hogy Nyuszi az Istenhegyin volt a Hajdú drnőnél, tényleg furcsa, h ott nem vették észre :?: , pedig az az uh készülék nagyon profi!

Kép

Kép
donika
 
 


Jaj, Lányok :(
reggelre megint bevéreztem és nagyon ijesztő volt mert nem olyan pár csepp barnás volt mint múltkor, hanem pirosasabb és sokkal több... :oops:
próbálom azzal nyugtatni magam, hogy megint mensi közeli napok vannak + a kúpot is pont most hagytam el, de azért nagyon aggódom... :(

Kép
fendike
 
 


Fendike, feküdj, pihenj, próbálj ne aggódni!!!!
Vendég
 


donika írta:Orsi! :)
Igen, értem! Úgy tudom, hogy Nyuszi az Istenhegyin volt a Hajdú drnőnél, tényleg furcsa, h ott nem vették észre :?: , pedig az az uh készülék nagyon profi!

Ha Hajdú drnő erre nem hívta fel a fiygelmet, akkor szerintem az a méhlepény nem fedi a méhszájat, és rá sem lóg.
nekem 2szer rálógóm volt, és még azért is szólt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike!
Én a helyedben biztos fehívnám a nőgyógyászomat, vagy Bernárd dokit! Márcsak azért is , mert ugyis idegesíteni fog! Mindenesetre ma csakis kizárólag pihenj!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: