Új privát üzeneted érkezett!

Tehát alapból hátrányos helyzetből indulok, hiszen ezek szerint majdnem mindenkinek van már babája... Na mindegy. Mindenkinek volt először. :) Legalább tapasztaltak vesznek körül. :) (én nem tudom hogy élnék túl egy vetélést... )
muffin
 
 


Kriszti. Én szültem :( :( :( Bárcsak vetélhettem volna :(:( Uhh...remélem nem húzom ki gyufát megint! ugyanolyan szar mindkettő igaz. :( Így is úgy is fáj. :( Na ! Téma lezár! Aztán a végén tényleg kivágtok innen.

www.angyalokszulei.hu / gyertyagyújtás/ 8.oldal H.Jász Csabika
Képzeljétek már 1300 nál is több gyertyát gyújtottak érte, olyan boldogsággal tölt el! :)

muffin! nekem sincs!

Hát én szét vok csúszva. Péntek óta szedem a csodaszereimet. Mondta is a csaj hogy kicsit rosszul leszek, de ne hagyjam abba mert utána kezd igazán hatni az azért lesz. Jó le lettem izélve hogy a málnalevélteát ne is igyam, de én tudom...........
Faxa.. a remény hal meg utojára. vagy én. hehe

Fülike hogy vagyol???? Boxoló apósodat kiütötted-e már???????? :):):)

Csucsu!!!! Ovu teszten néztél hcg-t?????

Csajok még valaki??? Kinek lesz még poz.tesztje a héten-?????
Kérem kérem az energiát!!!!!!! :)


Olyan jó kis társaság vagyunk, úgy örülök nektek!!!!

Nem is nagyon megyek másfelé, úgy felhúztam magam . Titeket szeresselek és punktum :):)


Millió ölelés

Nyusz :lol:
nyuszifülû
 
 


Ja! Egy másik topikban mondták a málnalevél teás dogot!!!
nyuszifülû
 
 

 
 

Fülike nem tudom hogy a gravidától vagyok e szarul vagy a teától vagy gyári hiba.lehet nem szedem pedig jot akartam magamnak :cry: .

muffin nem vagy lemaradva nem tudhatod nem e hármasikrek lesznek rögtön :D .ez csak vicc volt,én tulvagyok két mamaságon de néha olyanokat kérdezek amit már joformán szégyelek,drága csajszikák mindig segitenek :lol: :lol: :lol: .szuper ez a topic már függő vagyok.

péntektől tesztelek ezerrel,Füli elvileg 24-36 ora mulva van akkor pé?és ha lányt akarunk akkor pozitiv eredménynél hancurozzunk és utána ne?jaj nem szeretném ha fütyis lenne :lol: .

bogyó
bogyó77
 
 


HELLO FÜLŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!
már nem tudtam hol vagy,nálad mikor van ovu?

bogyó
bogyó77
 
 


Uhhhhhh anyaforma. Most mult el a mensim.
még két hét kb. :( De előre is lehet dolgozni nem? hehe :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


Helloka!

muffin
a minimikroszkóp neve pontosan PG/53 minimikroszkóp. Kb 2259ft volt.

nyuszifülű
nekem is ma múlt el a mensim, viszont ma megyek vissza a nődokihoz, kíváncsi leszek mit mond!

nyuszifülke
fáj a pocid? millió gyógypuszi neked, de néhánnyal kevesebb mert ez azt jelzi hogy babócád ott fejlődik bennt és így üzen neked, MAMIIIII ITTT VAGYOOOOK!!!! :P
Vendég
 


Fülű: Szerinted az ovu teszt az már kimutathatja ha a 24.napon vagyok?
Sosem használtam ovu tesztet de ha igen akkor veszek még ma.
Mert akármennyire is leszarom hónapot tartok azért furdallja a kiváncsiság az oldalamat .)))

Kép
csucsu05
 
 


Hali de aktívak vagytok ma ! Én ma a 11. napon vagyok a fél mensimet követően... :lol: Nem tudom de mintha ilyenkorra a félidőhöz közeledve jobban "nedves napoknak kellene jönni...Viszont lehet hogy mégis van valami?
Az is jelenthet valamit, hogy sokkal sósabban eszem? Ja meg olvastam hogy terheség korai tünetére jellemző ha a melle bimbóudvara sötétebb meg az anyajegyek?HMMMMMMMM.Talán eddig nem figyeltem ilyesmit is be lehet képzelni?
angelo2
 
 


:lol: :lol: Akármit beképzelünk már magunknak! :lol: :lol: :lol: Bármit ! hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az ovu teszt már a 11dpo-nál kezd két csíkos lenni, és egyre erősödik. De Füli a szakember az LH-s terhességi kétcsíkos tesztvégzésben!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sztem azért ne vegyél tesztet. De ha akarod majd nézni a pé-t a középidődben, akkor érdemes venni, ugyis marad ki belőle, azzal meg lehet nézgelődni a mensi előtt. A várható mensi előtt sztem 2 nappal biztos mutat valamit. :)

Fáj a fogam :cry: :cry: Begyúlladt a bölcsifogamnál, bújik ki a gaz. :)

angelo sztem lh teszttel nézd meg! Az a tuti!!!

Pusszi
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Jo reggelt csajok.

csucsu bizti baba van érzem nem akarlak belekergetni de :lol: :lol: :lol: :lol: .

Trixy irjál mi volt a dokinál kiváncsi vagyok!!!!!

angelo:sajnos nem tudom mert én eddig nem néztem ezeket,de a neten én is ezt olvastam.lehet mami vagy?miért nem mész el dokihoz,lehet már irtad csak feledékeny vagyok......

Fülike vigyázz a kis pocaklakódra pihenjél sokat,tényleg fontos!!!!

holnaptól tesztelek csajok ha kimutatja hogy pozitiv akkor még egy utolsó hancur és pé-kor meg ne.jo lenne egy kislányt összehozni :lol: :lol: ,csak attól félek ha pé-kor nem akkor vajon elkaptuk e a megfelelő alkalmat.jo lenne magamba látni.

szerintetek?????vagy hancur ezerrel aztán majd látjuk?

bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: A hancúr az nem árt. Az a legfontosabb a babához. Szóval szerintem csak hajrá :)

Kép
csucsu05
 
 


Hát csucsu megfogadom a tanácsod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .apa nem menekül egy jo hétig :lol: .

Fülű sajnállak a fog miatt.én ugy félek a fogdokitól hogy inkább beválalnék egy szülést is csak oda ne keljen menni,ez a rémálmom a fogorvos.....

csucsu ha tesztelsz irjál mi volt bár én várnék a helyedbe még nehogy csalodjál,mondjuk én ilyen ovatos vagyok nem akarlak befolyásolni :D

bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok

Trixy köcci a gyogyipsyt, már el is múlt :P

Olyan sokat pihenek amúgy csajok, sokat fekszek és ülök, nem erőltetem meg magam, annyira de annyira szeretnék már a 3 hónapon túl lenni, hogy minden oké legyen.

Trixy íjjál mááá hogy mi volt a dokbácsinál!!!

Drága Fülű:):) a bölcsifogra nem tudok nmit mondani, csak hogy én nekem kivették és olyan széjzárat kaptam, hogycsak na. Azóta meg olyan jóóó fogdokit találtam, sajna ez kellett hozzá, brühü. nagyon kaksi azt tudom naon jól nekem ár egy sincs meg, már bölcstelen vagyok:(

Csucsu lécci lécci csinálj egy ovutesztet lécciiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :P

cuppppp
Vendég
 


hú lányok!

annyira izgulok mit mond a doki délután! 16:00 ra megyek hozzá, biztos minden rendben van. Még ha baba nincs is, de legalább adjon magyarázatot a rosszulléteimre. :shock:

nyuszifülke, hidd el előbb túl leszel a 3hónapon mint gondolnád!
utána majd mi követünk szorosan! :P
Vendég
 


Trixy!
azota vannak a rosszulétid?És rendesen megjött végül?Már nem emlékszem pontosan.kiváncsi vagyok lehet babás vagy??????gongolok rád ezerrel :lol: :lol: :lol: :lol: .

Füli biztos minden rendben lesz ne is jusson más az eszedbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

bogyó :lol:
bogyó77
 
 


jo kedvem van mert kezdődik a babaprojekt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
bogyó77
 
 


bogyó

hát rosszullétek? nos a hasam már nem fáj. nincs mellfeszülésem, hányigerem és szédülésem néha van még. végül a mensim eredménye a következő: 3nap barnázás után (elvileg ez már soknak számít), megjött de annyira hogy 2 óránként cseréltem, de csak 2 napig volt így, ma már épphogy vérfoltos. Szóval vas.,hétfő, kedd délelőtt= barnázás, kedd délután, szerda=erősen erős mensi, csütörtök alig valami. :shock:
Babás nem hiszem hogy vagyok, bár nagyon örülnék ha a doki azt mondaná, kismama a teszt nem mutatta ki önnek otthon, de nálunk a menoteszt igen! :P
szerintem babás voltam, de felszívódott, és a doki is említette, hogy lehet ez is.
délután kiderül, de holnaptól már babaprojekt ezrerrel. Elvileg 10.-én ovuzom a ciklus.hu szerint, kíváncsi leszek hogy a PG/53 minimikroszkóp mit mutat? Ha páfrányos akkor ki sem szállunk a franciaágyból!! :D :D :D :D :D
Köszönöm h gondoltál rám, nagyon jól esik!!

JÓÓÓÓ ITTT KÖZTETEEEEEK LÁNYOOOOK!!!!! :P
Vendég
 


Trixy: Kiváncsi vagyok mit mond a doki. De optimista vagy és nem adod fel. Ez a lényeg :)))

Bogyó: azt hiszem nem csinálok LH tesztet mert nem akarok csalódni.
Ha nem jön meg akkor csinálok terhes tesztet. Remélem így lesz és idetalált már az a gólya akit úgy várunk :)

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem jol döntöttél bár Füli másképp gondolná :wink: ,én ovuzni fogok de josolni nem.ha jön a baba előbb utóbb ugyis kiderül :lol: :lol: .alig várom már apát mondta délben hazaugrik remélem nem lesz hulla fáradt :lol: .gyertyát is gyujtottam már a hálóba.

Trixy csak pozitivan jön majd az a baba októberbe :D :D :D .

na megyek lezuhanyzom és várom apát,még jövök ha nem akkor nem megy vissza dolgozni,

pusz bogyó
bogyó77
 
 


Köszi nektek hogy aggódtok miattam.
holnap írok mi volt a dokinál!
Vendég
 


Na elköszönök csajok, legyetek jók!!!
Remélem trix holnap jó hírrel jösz el a dokitól!!

Bogyó neked meg hajrá!!!

Csucsu, brühü nem tesztelsz brühü. No de remélem tényleg babó van ott!!!!!!

Hajrá Csajok!!!!!

fülű, mi mindig elkerüljük egymást:(
Vendég
 


Bogyó: Akkor kivánok gyertyafényes babásodást :)))

Kép
csucsu05
 
 


puszi nektek, én is elköszönök mára. Irány a doki!
holnap írom a fejleményeket, és képzeljétek a ciklus azt írja
Okt.10-14 között aktuális az ovu! Nagyon készülünk apával!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Hát apának vissza kelett mennie de ugy jött be az ajtón hogy megjött a nyuszipapa!!!!!szóval tettünk egy két lépést a babócáért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Többiek????????

ha mindenki lépéseket tesz akkor nem haragszom,csak hajrá!!!!

Trixy én nem tudom mikor van ovum minden naptár mást mutat,na de majd tesztelek éssss talán megtudom :lol: .szoritok du.

most megyek viszem a Benikét angolra,utána megyek Mátékáért és viszem uszásra,utána Benit focira.jo ez a csütörtök,de minden napra van valami.....

pusz még jövök bogyó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bogyó77
 
 


Köszöngessetek csak!!! Én majd tartom a frontot!!! hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valaki még maradt???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na képzeljétek: olvastam egy meddőségi lombikos oldalon, hogy az aspirin kedvezően befolyásolja a megtermékenyülést, beágyazódást. Eddig szép és jó, de egy másik lapon meg azt hogy az aspirin meggátolja a peteérést, aki babát akar ne egye. Na faxa. Komolyan jó ez a net, itt mindent meg lehet találni, de 100 féle képpen és variációban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(ugyanilyen a cickaivászat is,hogy előtte vagy utána kell inni. Utána mert gátolja a pét, más szerint meg előtte mert serkenti a pét. ) :shock: :shock: :shock: És a legszörnyűbb hogy majdnem a fele szaklap amiben ezeket írják. :? :? :? :? :? :? :?

Puszika!!!
Nyuszfülűűűűű 8)
nyuszifülû
 
 


Szia Fülű itt vagyok.holnaptól igértem az ovuzást de lehet hogy átteszem,szombatra.

szerintetek?A netes kalkulátorok ciklusos oldal mind leghamarabb hétfőre teszi,és inkább csak később lehet mint hamarabb.
javaslatok????????

az lesz a haba a tortán hogy nem is lesz pé-m.na jo nem is gondolok erre.

remélem bekukkent még ide valaki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok Csajok!

Mire én hazaérek sehol senki???!!!! Na ne már!!!

Este nem bírtam meginni a cickafark teámat, de reggel megittam, ma még nem fájt a gyomrom! Remélem nem is fog!!! :D

Trixy én is nagyon izgulok, hogy mit fog mondani a doki!!! Mindent írj meg!

Csucsu érted is nagyon izgulok! Szerintem a Gólya már ott köröz a házatok felett :D :D :D

Fülű nagyon örülök Neked, már azt hittem eltüntél! Segíts már nekem légyszi, mert vettem én is málna levél teát, de nem tudom hogy kell inni!!! :shock:

Bogyó: Ma amikor jöttem haza a villamoson láttam egy anyukát 2 nagyobb fiucskával és egy aranyos pici lánnyal. Te jutottál az eszembe!!! Nemsokára Ti is így fogtok járkálni :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kukk!!! :lol: :lol: :lol:


Bogyó! A netes kalkulátor csak kalkulál, vagyis kiadhat hülyeségeket is. Nekem a pé elé tette a vonalat, pedig nem is akkor volt. A LEGBIZTOSABB AZ LH TESZT!!!! Szerintem 90%-os! Két vonal után lesz peteérésed 24-36 órával!!!!! Ez a tuti!!! :):)


Kriszta!
Málnalevél: a ciklus első napjától kell kezdeni inni. Én egy evőkanállal teszek egy óriásküblibe, sztem az féllötyis lehet. De előtte össze kell törni, és úgy leforrázni (én teatojásba szoktam tenni). Max 10 percig állhat. Cukrot tehetsz bele picit, de citromot ne nagyon. Nem vészes az íze, simán lemegy. Ezt kell elkortyolgatni naponta két bögrusszal. (nekem a nő 6dl-et mondott, de sztem többet viritykölök el :) )
Szóval ezt a peteérésig iszod! Nem tovább mert nem szabad!!! Az lh teszted két csíkos, vagy érzed a pé-t, vagy profin látod a hőmérségleti görbéden abba kell hagyni.
A peteérés után 3 nappal lehet elkezdeni ezután inni a palástfű teát, ezt is ugyanígy meniig. A cickát is lehet a a ciklus második felében, de inkább akkor ha görcsös-fájdalmas a mensid.
Rengeteget olvastam a téma után, és több helyen írják a második félben ivott cickafarkat. (pl babatervezok otthonan, nagyon sok kismami "nevelkedett"ki onnan :) )


Na csajok!! Ki jön a köv poz teszttel??? :lol: :lol: :lol:


Millió Ölelés

Nyusz2fűlűűűűűűű 8)
nyuszifülû
 
 


Kriszta: remélem is, hogy a gólya itt köröz már a házunknál :)

Kép
csucsu05
 
 


Nekem szomszédasszonyom mondta hogy ugy felvan puffadva az alhasam ez lehetne a peteérés miatt is???? Legyen inkább baba :lol:
angelo2
 
 


Fülűűű: Most akkor szerinted hagyjam abba a cickát? És mi van ha most kezdem el inni a málnalevélteát pé-ig. Addig még kb. egy hét van! Hát nem tudom, ettől már be lehet ronyózni!!! :shock:

Annyira szeretném ha most be tudna ágyazódni a kicsike!!! :D

Bogyó, szerintem holnap kezd el az ovuzást! Abból baj nem lehet :D :D :D Főleg, hogy még nem figyelted a pé-red, nem tudhatod pontosan mikor van, nem szabad kicentizni! :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta! Hát nem tudom :? Nem akarok hülyeséget mondani, tanácsolni.
Csak azt tudom én mit tennék: hagynék mindent. Rábíznám a természetre és megvárnám a két csíkos terhességi tesztem :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


Bogyó: Biztos ami biztos azért apával bújj össze. :)

Kép
csucsu05
 
 


Na, jó Fülű de hát... :shock: Kész vagyok már ettől!!! Most mit csináljak, inkább semmit? :D Na majd éjjel kigondolom! :)

Csucsu: Neked további tünet? Hogy érzed magad?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Akkor tedd le a cickát, és ne kezd el a málnát!!! Szerintem.
Puszika! Jó gondokodást éjszakára!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Csók
Nyusz
nyuszifülû
 
 


:D :D :D :D :D

Na, most megnéztem a babatervezők otthona homeopátiás szerekre vonatkozó részét. Abbahagyom a cickát és a pé után palástfű... Erre jutottam...

Nem volt egyszerű! :lol:

Puszilok mindenkit!!!!!!!

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Hello mindenki! Úgy tűnik, mire én idejutok, addigra lezajlik az egész nap. Na nem baj, utólag mindent elolvasok, okulok, aztán írok. Szóval trixy, nekünk ezek szerint egyszerre lesz ovu. Verseny? :lol: Amúgy tök jó esténként leülni, és olvasgatni amiket írtok,így legalább gyorsabban telnek az esték, és hamarabb lesz a következő nap, amikor közelebb kerül a nagy történés. :) Remélhetőleg. :) Köszi a mikroszkóp nevét. Ja, és már kezdelek tudni beazonosítani titeket. Jó lenne, ha lenne egy kis időm napközben is benézni néha, mert akkro talán kicsit kevésbé maradnék ki. :) Most puszi nektek. Holnapra meg kell csinálnom egy prezentációt mert előadást kell tartanom. Szorítsatok, hogy maradjon idő hancúrra is. Csak hogy formában legyünk. :) Kicsit később még benézek.
muffin
 
 


Muffin: Írtad, hogy később még benézel. Nem néztél: Remélem a hancúr miatt :))

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok kismamik- csak még a teszt nem tudja! :)

Szóval voltam tegnap a dokinál. Lerágtam a körmöm mire bekerültem! :lol:
Nos, a menoteszt negatív lett, és úgy gondolja nincs szervi problémám. Viszont mivel 2,5 napig barnáztam, fél napot cseppekben jött meg, szerdán borzasztó erősen megvolt, és tegnap már el is múlt, azt mondta volt egy babócám, de szegénykém nem volt elég erős, nem tudott megtapadni, és felszívódott. :cry: :cry: :cry:
Bizonyítékkal sajnos nem tudja ezt alátámasztani de a diagnózis, ill. a tünetek erre utalnak. mint pl szerdán még szédültem, tegnap már nem = kitisztultam, nem volt ami szédülést okozzon.
Nem csüggedek, de azért sajnálom a kis angyalkát, talán jobb is így, mert ha nem tudott megtapadni ott más probléma is volt.
Sajnálom őt, de ebben a hónapban jön az öcsikéje, vagy húgicája, és hajtunk ezerrel! :)

muffin
Egyszerre ovuzunk? :D :D :D tök jó, nekem a számítások szerint 7.-től 14-ig van esélyem teherbeesni, az ovumat kb 10.-re teszi a ciklus. hajrá, hátha egyszerre esünk teherbe!!!!! :wink: :D

képzeljétek, tegnap apával megnéztük a minimikroszkópban a nyálamat, és tényleg buborékos volt, vagyis még nem fogamzóképes.(ez egyértelmű mivel tegnap múlt el).
Ez annyira tetszett apának, hogy tényleg látni lehet a dolgot, hogy - most fogtok nagyot nevetni - ő is ki akarta próbálni, és meg kellett nézni az ő nyálát is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt kérdezte, míg száradt - azért hogy engem vidítson - mi lesz ha páfrányos=fogamzóképes lesz a nyála? :lol: :lol: :lol: Erre mondtam neki, hogy akkor még az éjjel megtermékenyítem! :lol: :lol: :lol:
Jót nevettünk a dolgon, természetesen buborékos volt a cucc, DE!!!! kevésbé mint az enyém, úgyértem meglátszik hogy női nyál, vagy férfié! A női az összefüggő buborékos láncolatú, a férfié pedig ritkább, különálló buborékot alkot! Tök érdekes!
Na jó hosszúra sikerültem!!!
lányok, nállatok van tünet?
Vendég
 


Trixy: Fő az optimizmus. Sajnálom de mindennek megvan a maga miértje. Meglátod az optimizmusod meghozza októberben a babót. Szorítok nektek :)

Kép
csucsu05
 
 


Itt vagyok én is!!

végül arra jutottam hogy csináltam teszte,sajnos semmi még jóindulattal sem. :cry: . holnap ujra próbálkozok.

Fülike!!
mindig ugyanabban az időden kell teztelni?mert holnap ne,nem leszünk itthon egész nap.gyerekekkel megyünk focira Temesvárra.

csucsu tünetek????

Trixy sajnálom,de majd októberben :lol: :lol: :lol: :lol: . :lol: :lol:

muffin volt hancúr?????

ja talán fáj oldalt a pocakom olyan peteérősen,de lehet hogy bebeszélem megamnak.szerintetek a tegnap déli hancur miatt lehet ilyan tojásfehérjés nyák????vagy az még a maradvány???reggel az volt az első dolgom hogy ezt ellenőriztem.de a teszt meg nem mutat semmit!!!!!!!Akkor most mi vaaaaaan???????

bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: Semmi tünet. A mellem szerintem nagyobb de ki tudja mert az ember néha annak akarja látni illetve tüneteket is tud produkálni.
Nem tudom 4-5nap van még a mensiig.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Ne izgulj, biztos minden rendben lesz, remélem babás vagy! :)
Sőt, jó lenne ha "egyszerre" - mindenki októberben - babásodna!!
:P :P

Jönnek a gólyák!!!
Vendég
 


Hát nem tuom. Most úgy tesztelnék jóslásként. Nehéz kivárni ezt a 4-5napot. A neten megnéztem ha netán terhes lennék a mensi alaján mikor szülnék. Szóval ott azt írta a mensi alapján a terhesség 4hetében vagyok. Akkor lehet már tesztelni? Lehet az LH-val valamit látni már? És ha igen reggeli pisiből kell. Igaz nincs is LH tesztem de most egy kicsit meginogtam és úgy elcsábultam a tesztelésre.
De gondolom mindenki ismeri ezt az érzést.

Kép
csucsu05
 
 


CSucsu:lehet én sem birnám ki :lol: :lol: .ha maradna tesztem biztos josolnék de csak azért nem vennék.lehet nekem nem is lesz pé-m már mindenre fel vagyok készülve.

apát valahogy bekeritem ma is bár mondta hogy őt ugy zavarja hogy mos kell mert........de ha meg nem hancurozunk akkor hogy jön a gólya nyáron vissza baba nélkül?????

Trixy engem már az sem zavarna ha verebek köröznének a ház felett,csak nyáron a gólya babával térjen vissza.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csucsu bármi van irjál!!!!!!!!!!!

bogyó
bogyó77
 
 


Amint van valami persze írok. sajnos Lh tesztet nem lehet kapni itt a gyógyszertárban.A terhesteszt meg még nem mutatná ki. Ahoz, hogy vegyek LH tesztet a férjemnek kellene szólni, hogy menjünk el a DM be. Ő meg lebeszél az ilyenről mert szerinte nem szabad áltatni magam. Ha nem jön meg szerinte az a legjobb jel. Persze a férfiak olyan nyugodtak mindig.

Kép
csucsu05
 
 


bogyó
köszi a bátorítást, nekem is mindegy már hogy gólya, vagy veréb, akár egy túzok, csak hozza a babócát októberben!!

Tudjátok kicsit lelkiismeretfurdalásom van a babócával kapcsolatban, mert kb 2,5 hete rendeztük az udvart, én kapálgattam (nem kellett erősen mivel nedves volt a talaj, a kertünk meg kb 40nm hátul), gereblyéztem és már akkor fájogatott a pocim, gondoltam én ezt nemtudom most csinálni, abba is hagytam, bementem lefeküdni, apa folytatta.
Úgy érzem talán én vagyok a hibás hogy akkor elment, mert megerőltettem magam. Nem kellett volna csinálnom (akkor még nem éreztem babás tüneteket, kivéve a hasfájást), és akkor talán most én is terhes lennék. :cry: :cry:
Nem tudom, de így érzem.
Szerintetek köze lehet hozzá? Vagy egyébként sem volt túl erős baba?
Vagy csak én vagyok ilyen gyagya, hogy lelkiismeretfurdalásom van? Szerintetek?
Vendég
 


Trixy: ne butáskodj. ne legyen lelkiismeret furdalásod. Hisz ha a babó nem tudott ott megtapadni akkor az sajna nem lett volna életképes amúgy sem. Vannak anyukák akik a kicsi gyereküket 10-13kg os vagy még több emelgetik. És nem megy el a babó. Hidd el nem a kapálástól ment a babó el. De fel a fejjel. Jönnek azok ababók érzem. A golyák már felírták a cimünket :)))

Kép
csucsu05
 
 


Trixy!!!!
NEM VAGY HIBÁS.azt szokták mondani hogy biztos valami baja lett volna és jobb igy mint valami beavatkozással,vagy akár ugy mint Fülű......igy kelett lennie és lehet hogy nem is a kerti munka okozta csk nem birt megtapadni.ne emészt magad ezen.előre kell nézni és jön majd a baba.eszedbe ne jusson hogy te vagy a hibás,főleg ugy hogy még tünet sem volt,nem voltál még mama de akkor is vannak ilyenek sokszor a dokik sem tudják mitöl.... szóval hajrá október!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

csucsu én eggyetértek a férjecskéddel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


bogyó
bogyó77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?