Új privát üzeneted érkezett!

Én betegecske vagyok, holnaptól már dolgozom újra... Azért hanyagoltam a bandát... Torokgyuszedli... :(
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám!
CSak rengeteg a dolgom!
Egyébként én még kezelgetem magam. Jövő csütörtökön megyek dokihoz!

Nóri! Szerintem sem magadban kell keseregned, hanem itt nekünk! Láthatod nem vagy egyedül a problémával, mi is küzdünk sokat.
Hidd el engem is letaglózott nagyon, mikor a dokim 2 hónap szünetet rendelt el, főleg úgy, hogy már 1 éve akciózunk. De sajnos nem tudok ellene mit csinálni, türelmesen ki kell várnom a végét és már csak 3 bogyóm van a 8-ból és holnap ha beveszek 1-et már csak 2 marad.
Igaz valószínű mire újra akcióba lendülhetünk én megint mensiznik fogok, de legalább egyre közelebb vagyokahhoz, hogy babás legyek! :lol:
Bocs, ha hosszú lett!
Ja és ráadásul most van pé-m! És csak védőfelszerelésben lehet szexelni! :twisted:

Pöttye! Gyuszi nem haver, küldd el melegebb éghajlatra! Gyógypusszantó!

Arikon! Már a 11.napon vagy! ost kell majd még dokihoz menned? Vagy valamit szedni???

Andi! Jó az avatarod!!!

Szép estét Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Küldöm én messzebbre, de ragaszkodik hozzám... A kis köcsög :evil:
Na mindegy... holnap már újra munka, remélem beletemetkezek..és észre se veszem, hogy felém járt... :)
Vendég
 

 
 

Én is vagyok ám. Csak mostanság annyi minden összejött. Nekem 9-1 én nem kellene megjönnie. Remélem nem is jön meg egy darabig. Azonban 2napja irtóra feszülnek a melleim és nőttek is. Nem tudom ez babó e nem is akarom magam áltatni. Majd kiderül. Bár azért titkon remélem , hogy a babó csinálja ezt a plasztikai beavatkozásnak nevezhető mellnagyobbodást. :)

Kép
csucsu05
 
 


Én is vagyogatok,d e álunk nincs net nap közben..... :? :( :evil:

Era!
Kívánom, h úgy legyen!!!!

Pötty!
Nekem is nehéz volt elküldenem Gyuszit, de csak sikerült! :wink:


Képzeljétek!
Már van fólia is a tetőn. Tök szuper!!!! Már csak a cserepet várjuk.... de az még messze van. :roll:
Iszonyúan finom fa illat terjeng a felső szinten, ami nekem nagoyn bejön. Ázni sem fogunk a hétvégén már - B. szerint ott kéne aludni (az csak mellékes kérdés, h ablak még nincs, szóval a jegesmedvék simán be- és kisétálhatnak)
A nappalink már le van vakolva. :lol:
Ennek örülök. A pénzünk viszont vészesen fogy.

Kinéztem egy profi fotós és videóst az esküvőre. Természetesen foglalt.... csessze meg :roll:
Egész véletlenül vmi jó tippetek nincs????
Mindegy, h honnan, mert a legtöbb vidéken is vállal (ennek is 40Ft/km lett volna)

(bocs a hosszért)

babszika
 
 


Csucsu,
kivánom, hogy úgy legyen! Ezek szerint még 4 napot kell várni...

Babszi,
hát már majdnem beköltözhetnétek! :D A jegesmedvékkel meg ne törődj, majd megszokod őket... :wink: :lol:
sirkici
 
 


Babszika: akkor szépen alakul a házatok. Biztos nagyon szép lesz. És milyen jó lesz majd beköltözni :))))

Sirkici: köszönöm a jókívánságot. Remélem valóban most összejött a babó. Ha nem akkor sem áll meg az élet de nagyon szeretném.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok görbét rakni, de már tuti, h megint volt pé-m. Hihetetlenül bolog vagyok és nagoyn várom, h végre jöhessen a baba.

Sirki!
Hogy vagy????

És a többiek????????

babszika
 
 


Babszika: Biztos jön az a babó:))) Szurkolok ezerrel :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
reméljük jönni fog!

Babszi,
de jó, hogy már megint érezted a pé-t, az nagyon jó, igy már nem sok kell és jönni fog a babó is. Milyen jó lesz, új ház, gyerek, minden, ami kell.
Kösz megvagyok, leszámitva a derék és hasfájásokat (ami persze ha már most normális nemtudom mi lesz később), de nem panaszkodom. Egyedül az a rossz, hogy öregasszonynak érzem magam annyira lelassit. De hamarosan te is átélheted ezt... :D
sirkici
 
 


Sziasztok Csajok.. idecsábítottam egy újabb kismami-jelöltet... Ha erre jár, és ideköszön, fogadjátok őt is sok szeretettel.. Mint anno engem:))
Ja, Picuranyu lesz a neve:))
Mindenkinek integetés, de sajnos mennem kell dóóódozni:(((

Gyuszi még kullog utánam... Jó csaj vagyok, nah.. :wink: :))))
Vendég
 


Pöttye: Úgy lesz, várjuk szeretettel az új kismami jelöltet :)
De Pöttye ki az a Gyuszi? Lemaradtam azt hiszem valamiről :(

Kép
csucsu05
 
 


torok-gyula...........Pötty beteg
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok. :)
Mint látom, Pöttye már beharangozta a jöttömet. Ezúton is köszönöm neki. :)

Gondolom, úgy illik, ha néhány dolgot írunk magunkról. :D
Én 23 éves vagyok, leendő picurApu 27. Márciusban fogjuk ünnepelni a 6. évfordulónkat. Esküvő még nem volt, majd pocakosan. :D

Én augusztusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, és novembertől szeretnénk próbálkozni a babával. Remélem, hogy minél hamarabb összejön majd. :)
Jövő héten megyek dokihoz, megbeszélni vele a részleteket. Jobban mondva, szeretném ha megvizsgálna és felírná a vitaminokat. Aztán novemberben belevágunk. Remélem Karácsonyra már zebracsíkos ajándékot adhatok át picurApunak, hogy Pöttye szavaival éljek. :)

Szorítok nektek is nagyon. Ha esetleg van kérdésetek, akkor bátran!
Sziasztok!
Vendég
 


Üdv Picur!

Szeretnél táblatag lenni? :wink:
Vendég
 


Most így hírtelen nem tudom, hogy mit jelent táblatagnak lenni, de miért is ne?! :)
Vendég
 


Szia Picur!
Örülök,hogy csatlakoztál.Mielőbbi babásodást kívánok Neked!
vedresandi
 
 


Nórikám:hogy van ma a kicsi Lelked? Remélem jobban vagy!!!!

Én fertitől kaptam PÉ-t :lol: 14 nap,és jövök a kétcsíkossal :lol:
vedresandi
 
 


Helló Andi:édes pofa vagy! :lol: És szééép az új képed!Háát, még nem az igazi még, majd gondolom a ciklus közepe fele már jobb lesz, akkor megyek dokihoz, megnézi, hogy van e pé-m closty nélkül.Ha lát tüszőt, akkor optimistább leszek.Sok a gond errefelé, minden összejött, de ezt nem kell bemutatnom neked... :wink:
Vendég
 


Ja és ezek az új vonalzók...beszarás....és ha dobsz még egy csíkos tesztet, na az lesz az igazi beszarás!Szorít Andinak Nóri. :wink:
Vendég
 


Nóri:örülök,hogy felfelé tartasz,és egyre jobb lesz.Bízom benne,hogy lát a dokid tüszőt,és még jobb lesz.Tutod,mindig csak előre!!!!!
Na akkor készíts a munkahelyedre valami mobil wc-t,mert beszarás lesz :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Ámen!!!! Vagy inkább amit ilyenkor mondok:LEGYEN ÍGY... :lol:

Picur:ciklusod hossza?
Vendég
 


Nóri: Picur ciklusa 31 napos, ott van a vonalzóján :lol:
vedresandi
 
 


Andikám:hát, hiába, 30 körül már nincs garancia. :lol: ...
(mail megy)
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk, napok óta erre sem jártam :evil:
Hétfőtől átkerültünk egy másik igazgatóságra, más főnök és hát az új seprő.... szóval elhalmozott, sok mindent kell csinálni, utánaolvasni, ami jó, csak éles a váltás. Meg a stílusát is szokni kell.
Remélem azért hamarosan utánaolvashatok mi is történt itt a napokban. Nálam semmi új, mennem kell még vérvételre, persze az lh-tesztnél nem tudom eldönteni vasárnap vagy hétfőt mondjam legerősebbnek, honnan is számoljam a napokat. Párom volt megint andrológián, jók az eredmények, mehet most a klinikára is :D

Röviden ennyi.
Mindenkinek szép napokat!

Kép
mercure
 
 


Hát igen. Vagy 30, vagy 31 napos. Mikor hogy jön ki a lépés. :)
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Tudtam én, hogy édik vagytok:)))

Andi, görcsbe a kezem a ciklusod végéig:))))))))Mert hogy nem lesz vége...:D:D:D:D

A táblatag-on jót mosolyogtam... :)

Látom megint éled a csipet-csapat!:D

(((ölelés casjok)))))
Vendég
 


Szép kis flúgos futam ez mondhatom. Én kimaradtam a táblából :( Töröltetek :( Pedig én is a flúgos futamhoz tartozok ám és az én mottóm is csak szex és más semmi :)
:( :( :x :x :x :evil: :evil: :evil: :( :(

Kép
csucsu05
 
 


Ezer bocsi, de valóban nem voltál eddig benne, légyszi küld el az adatokat és már csinálom is, mégegyszer bocsi... :oops:
Vendég
 


Szia Picúr!!!!!!!!!
Kép

Ma voltunk mosogatógépet venni. nagyon jók voltak.... de vajon mit sikerült vennünk??? :lol: Egy csizmát Riácskának. Nem bírtam otthagyni :lol: :oops:

Nóri!
Javítást kérek:
PCOS és Meforal mellé Gravidát kérek :wink:

babszika
 
 


Csnóri: Köszönöm :)

33éves vagyok (most leszek okt18-án 34. 29-30napos a ciklusom. Van egy 21hónapos lányom. Vitamint: Elevitet szedek. És Július 1-étől vagyunk rajta a baba projecten.
Köszönöm hogy bekerülök.
Puszi: Era azaz csucsu

Kép
csucsu05
 
 


Ja, amúgy én is hívtam ide vkit. Egy kolléganőm, aki szintén vár a babára, és remélem, h a topik dominóelve őt is elkapja!!! :wink:
Remélem, jön vmikor! :roll:

babszika
 
 


Babszika: Egyre többen leszünk. De jó. Biztos ő is bekerül a dominóelvbe. Várjuk őt is szeretettel:)

Kép
csucsu05
 
 


Remélem, h olvassa és jönni is fog!!!!!
Priviben már írtam, h jöjjön. :wink: :lol:

babszika
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást. Nagyon aranyosak vagytok. :) Ez a tábla pedig nagyon tuti. Így egyből képbe kerültem, hogy kiről mit kell tudni.

Az új tagot pedig nagyon várom. Legalább nem leszek egyedül új a csapatban. :D
Vendég
 


Szisztok!

Picuranyu! Üdv itt köztünk!!! Mielőbbi babásodást!

Andi,
hajrá-hajrá. Mennek a drukkok ezerrel!!


Velem semmi újság. Próbálok egy új dokihoz bejelentkezni, csak még nem tudom hogyan.
Jövőhéten MMCben első vizsgálat. Lehet aznap nőgyógyis vizsgálat.
Alig volt meg, nem tudom ez mit jelent. Éppen alig van meg. Félek nem ürült a ciszta... :(

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!


VÉGRE PÉNTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Nóri, téged ez megint nem érint?? :? )

babszika
 
 


Szépjóreggelt Mindenkinek!

Örülök, h. ilyen aranyosan írtatok, kicsit a hangulatom is jobb lett.

Krisztinka,
nem kell dokihoz mennem, csak az apranaxot szedem (gyulladáscsökkentő) ill. a borzasztó ízű cickát iszom. Remélem hatásos lesz.

Üdv Picuranyu és gyors babásodást! :)

Andi,
tök jó az avatarod! Honnan szedted le?

Gabi,
sajnálom a kevés menszit. :(

Pötty,
az a fránya torokgyuszi :( Jobban vagy már?
Vendég
 


Szerintem leráztam :))) :P (már csak köhigcsélek)

Jó reggelt mindenkinek:))) :lol:
Vendég
 


Pöttye: Na jó leesett ki aza gyuszi :)))) Hú de szőke voltam most :)
Javulást neked :)

Kép
csucsu05
 
 


Kép
Vendég
 


Nóri: Látom benne vagyok a tábliba. Köszönöm :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy volt már itt téma a Jónás módszer, de nem olvastam vissza az összes bejegyzéseteket.
Tudtok olyan programot, oldalt, ahol ki lehet próbálni, hogy mit dob ki a Jónás módszer?
Vendég
 


Picuranyu:

itt a link:
http://www.lunarium.co.uk/jonas.php

Nekem nem jött be,de ettől mág másnak sikeres lehet!
vedresandi
 
 


Hali!

ÉLJEN A PÉNTEK!!!!


Pöttye! Örülök, hogy javul a torokgyuszid!

Nemsokár hívom az új dokit és megpróbálok időpontot kérni!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


vedresandi: Köszönöm a linket, de azt hiszem felejtős lesz. :) Szinte az összes időpont hajnalban van, amikor picurApu dolgozik. :D
Vendég
 


Picuranyu: Nálunkis szinte minden időpont vagy hajnali volt vagy déli. Na most akkor a férjem dolgozik. Szerintem szeressétek a pároddal egymást akkor mikor jól esik. Abból baj nem lehet :))

Kép
csucsu05
 
 


Lányok:Betsy a babás topikban nagyon otthon van ebben,de nem emlékszem pontosan,az időpontot megelőző,vagy következő 24 órára vonatkozik.Betsy meg tudja mondani,és a jónás topikban is benne van.
vedresandi
 
 


Igazad van csucsu05. :) Akkor kell együtt lenni, amikor jól esik. Csak a kíváncsiságom miatt szerettem volna megnézni. :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?