Új privát üzeneted érkezett!

Orsi,
koszi :P

Fendike,
ez a ketto a kedvencem de meg nem dontottem mert a ferjem nagyon ellene van a harom kerekunek en viszont teljesen odaig vagyok erte es a multkor mar az uzletben kerultem is egyet vele :lol: Igy a bugaboo-t csak megnyugtataskent neztem ki azert hogyha nem sikerul Lotarral megegyezznem :P Na de be fogok mindent vetni :lol:
1. http://www.onetreehill.nl/index.php?sub ... TH_text_UK

2. http://www.bugaboo.com/be/en

Megneztem kozben a rockstar-t is amit emlitettel nagyon szuper es biztos minden terepen helytall...Nezted mar hogy osszecsukva mekkora?
Huh most mar befejezem latszik hogy tenyleg odavagyok ezert a kocsitemaert :oops: :oops:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :)
nekem a bugaboo is nagyon tetszik :)

ma láttam élőben egy phil&ted kocsit... nagyon jól néz ki :)

nyugodj meg én is kocsiőrült vagyok, legszívesebben minden héten másikkal járnék, állandóan kutatom a tökéletest :)
(látszik is, hogy Lilivel már a többediket nyűjük... bár a kezdeti összegből gazdálkodom, csak adok-veszek állandóan :) :) bár most ez a BBC váz ez nagyon bejött, úgy gondolom köv. beruházás majd egy nagyon könnyű esernyőkocsi lesz, amikor már nem kell a hordozó... az még tuti min. fél év :) addig csak nézegetek)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Megvettük ma a babakocsit. Nem terveztük csak nézelődtünk végül párom mondta hogy hozzunk haza 1et :D

Kocsi,
Kép

Mózes,
Kép

Van ilyen pici övtáska vagy micsoda
Kép

Pelenkázótáska
Kép
Vendég
 

 
 

Pandi :)
ez egy nagyon szuper kocsi :)
(figyu az az "övtáska" az origi PP tartozék, vagy akármelyik babakocsira rá lehet tenni???)
egy bugaboon láttam ilyet és nagyon megtetszett, mert tök praktikus, innivalónak, telefonnak, pénztárcénak... de én még sehol nem láttam ilyet Mo-n.

tényleg gyönyörű a kocsid!!!!
(Békéscsabán láttam ilyet élőben, az zöld volt, de nagyon szép!)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Köszönöm :D párom választása volt én kicsit egy bizonytalan voltam. A kocsihoz volt ez a táska most megnéztem és nem tudom leszedni.
Vendég
 


Pandus! :D
Szuper jó, ezt a szettet már én is nézegettem a Brendon honlapján, a kocsi is, és a mózes is nagyon szép, és a táska is! Jó választás!! :P Jó a fogása a kocsinak, milyen vele kanyarogni?

Kép

Kép
donika
 
 


Hali lányok!
Csak a vonalzóval kisérletezek

Kép
csiperke
 
 


Donika,
Szuper vele menni :D de ez nem szett mindent külön kell megvenni... vagy lehet te is így értetted :roll: van olyan ami szettes csak az 4kerekű.
Vendég
 


Helo csajok!

Végre sikerült feltenni a vonalzót!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
csiperke
 
 


Pandus,
szép a kocsi, de jó neked már választottatok! :D
én még elég tanácstalan vagyok.. :roll:

Orsi, Panda
még közelről nem tanulmányoztam, de hasonlónak tűnik Pandusé, BébéConfort High Trek és a Casualplay...
szerintetek ezek nagyjából hasonlóak???
ti milyen szempontok alapján választottatok???

Petitpois,
nekem a bugaboo vhogy nem a kedvencem, a másik viszont nagyon teccccik amit küldtél, urban jungle a hivatalos neve????
itthon tuti nem kapni
bécsben talán, megnézem majd!!!! :D

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Orsi, Panda
még közelről nem tanulmányoztam, de hasonlónak tűnik Pandusé, BébéConfort High Trek és a Casualplay...
szerintetek ezek nagyjából hasonlóak???
ti milyen szempontok alapján választottatok???

itthon tuti nem kapni
bécsben talán, megnézem majd!!!! :D

a babakocsi ugyanúgy mint a sima autó érzelmi döntés, persze ott vannak a racionális szempontok, de érzelmi alapon döntünk a végén.
(legalábbis az emberek nagy része)

nálam azért high trek, mert az autóba a loola vázat hordom, mert az picire csukódik, és akkor mindkettővel kompatibilis a mózes és a hordozó is.

casualplay: iszonyú nagyra csukódik, én megnéztem mikor a high treket még nem döntöttem el 100%osan.
(annyira szép színekben van, de én a mérete miatt dobtam)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Pandus!
Igazán pompázatos kocsit választottatok!
Használjátok egészséggel! :)
Ismervén a Brendon árait, meg sem kérdem mennyit sikerült elkölteni... :lol:
EGÉSZSÉGETEKRE!!!! :D


Nyuszika!
Holnap nagyon várlak a hírrel! :D

16+1
Vendég
 


Orsi,
köszi :D
valószínűleg mi is érzelmi alapon döntünk majd, csak még élőben nem sokat láttam és gondoltam beszerzek tőletek 1-2 hasznos infot... :D
pl. a casualplay akkor nekem sem lesz jó, pici a csomitartóm
szerinted itthon hol érdemes még nézni a brendonon kívül?????

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Orsi jól írta érzelmi döntés :D mi kb. 2 órát álltunk ott mert volt egy ami nagyon tetszett de mégsem volt jó és azon rágódtam :oops: nagyon rendes volt a Brendonban a csaj mert elviselte amit ott műveltünk és jó tanácsokat adott. Annyit nevettünk már a végén hogy tuti borzalmasak lehetünk de én azt mondom ez nem könnyű kérdés :wink: www.babakocsi.lap.hu itt is találsz boltokat.

Aranykavics,
Köszi :D az árát igyekszem elfelejteni így jobban alszom esténként de jó mert a páromra foghatom hiszen ő választotta :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Pandus!Nagyon klassz a kocsi,szerintem jo választás volt.A kistáska tényleg szuper.
És a mózes is.
Otthon tologattad már?
Még nem láttam élőben,jo tágas belül?
Milyen kerekei vannak?


Nyuszika!
Gyere mesélj,hogy ki lakik a pocakodban?Kislány vagy kisfiú?

Lafi!
Vérnyomás milyen?


Szép napot mindenkinek.......

Kép
csiperke
 
 


Fendike :)
még a maxi-cosi, quinny kocsikat érdemes megnézni.
Azokat a recontra kft forgalmazza www.recontra.hu itt találsz hozzá címet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
köszi :D , mindig oda jutok, hogy a quinny buzz tetszene a legjobban, de azzal a neoprém huzattal még nem barátkoztam meg
hátha míg jön a baba, kijön az új modell... :roll:

Kép
fendike
 
 


Hali lanyok,

Pandacska,
huu nagyon szuper a kocsi, en tuti egesz este keringtem volna vele a lakasban :D :Daztan pedig azzal aludtam volna :lol: Hordozo is van hozza?Es esovedo?Ilyen ovtaskat en meg nem is lattam szuper talalmany:)

Fendike,
a bugaboo nalam is csak alternativa arra az esetre ha a haromkerekut a ferjem nagyon ellenezi majd.
Igen a hivatalos neve Urban Jungle es gyonyoru szinekben van hihetelen konnyen fordul es csak 10 kg.Es osszehajtva sem tul nagy...Az en csomagtartom sem tul nagy.Szerintem Becsben biztos lehet kapni mert itt tele vannak vele az uzletek..

Orsi,
megnyugodtam hogy nem csak en vagyok babakocsi megszallott: :lol: Tdom hogy most a webshopon dolgozol de ha majd jut ra idod egy High treces foto Lili babaval felteszel? :roll:

Nyuszi,
ez nagyon izgi rozsaszin vagy kek? :roll: gyere mihelyst tudsz

Csiperke,
ugyi voltal a vonalzoval :wink:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
oké, urban jungle és van hozzá minden, mózes, hordozó, sport???
azt nem tudod, hogy könnyen csukható-nyitható, próbáltad már??
phil&tednél az nem tetszett, hogy döntögetni kell, nincsenek külön részei...

Kép
fendike
 
 


Megnéztem jobban, tényleg nagyon szép színekben van és kapható Bécsben!!!!! :D
Árát nézted már???

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Orsi,
köszi :D , mindig oda jutok, hogy a quinny buzz tetszene a legjobban, de azzal a neoprém huzattal még nem barátkoztam meg
hátha míg jön a baba, kijön az új modell... :roll:

ki fog jönni ill. lehet simán újatis vadászni a régebbi résziából az ebayen.
de jövőre állítólag nem ez a huzat lesz már.
(tegnap láttam egy buzzt az ikeában, és még mindig tetszik :) )

fendike írta:phil&tednél az nem tetszett, hogy döntögetni kell, nincsenek külön részei...

én meg egyre inkább hajlok egy ilyen kocsi felé (nem Lilinek, majd a tesónak :lol: :lol: ), mert az autóban sokkal kisebb helyet foglal, mint a hatalmas mózes.

mindenképp csinálok képet a high trekről.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na átraktam az avatarom az iwiwre, ahogy Harcika javasolta, megtaláltok mostmár ill. felismertek most már....Az iwiwen a bejelentkező képem is az lett!

Nyuszi???

Vérnyomim köszöni tűrhető....nem megy 135 fölé....inkább 130 körül mozog, még magas, de legalább nem 140 körüli.
Vendég
 


Orsi :D ,
tesó?????? :roll:
már tervezitek?
neked már nagyobb a rutinod, én elsőre még egy hagyományosabbal próbálkozom
ha januárban tényleg kijönne az új quinny modell új huzattal, nagyon happy lennék.. :D

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Orsi :D ,
tesó?????? :roll:
már tervezitek?
neked már nagyobb a rutinod, én elsőre még egy hagyományosabbal próbálkozom
ha januárban tényleg kijönne az új quinny modell új huzattal, nagyon happy lennék.. :D

mondjuk pont nem ám az a hagyományos, hogy össze-vissza rakosgatod :) 10-15 éve még csak a sima dönthető babakocsik voltak :)
nem tervezzük :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike,
igen az Urban Jungel-hez van minden mozes,sport es passzol hozza a Maxi Cosi Cabrio Fix babahordozo is.Plussz ezerfele kiegeszito esovedo (ami nalunk nagyon fontos :x mert itt allandoan esik)stb...Nagyon konnyu a szerkezete es konnyen csukhato is.Plussz a tolokar is allithato ami nem hatrany hogy nem kell magasabb emberkeknek(pl.ferjem) gornyedni...Ha kimegyek a bababoltba mindig megcsodalom :lol:
Hat az ara eleg huzos en itt 699 euroert lattam es abban meg nem volt benen a mozes!!!De az Ebay-en mar lattam pl 500-ert is :lol:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!

Köszi jól vagyok, és látom, Ti is!
Sokat fekszem, hát aránylag jól bírom. Ez a pici baba mindent megér. Hétfőn megyünk a dokihoz, nagyon remélem, minden rendben lesz. Ici-picit megnyugodnék, ha legalább nem rosszabbodna a helyzet.
A védőnő azt mondta, hogy igyak minden nap nagyon tiszta alkoholt, pl. konyakot, Nektek erről mi a véleményetek?

A gyomrom már nem fáj. Néha görcsösen fáj rövid ideig a jobb oldalom a combom és a felső testem hajlatánál lévő rész, mi lehet ott? Remélem, csak méhszalagok. Bal oldalon is szoktam érezni, de jobb oldalon jobban fáj. (De nem a hasam fáj szerencsére.)

Donika! Mi is mentünk volna Egerbe okt. 23-i 4 napos szünetben, de most elmarad a kis kiruccanás.
A könyv szerint a 20. héten kezd igazán növögetni az Apróság, szerintem normális, hogy nő a pocid.
Én még nem érzem a baba mozgását, ill. néha érzek gyanús jeleket, de nem egyértelmű, hogy a mcorgás -e. Folyamatos picike rugdosás szerűséget érzek.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsánat hogy belekotyogok de Petitpoisnak szertném leirni,hogy nekem bugaboo babakocsim van.
Nagyon szép és nagyon jo de viszon igen nehéz!
Nem lehet csak ugy összecsukni!Szerelni kell még akkor is ha a sport rész van rajta!
Én itthon vettem és nincs hozzá hordozo csak maxi-cosi egy átalakitoval amit a vázra lehet pattintani!De viszont gyönyörü és akkora a mozes része mint egy kiságy!!!!
Talán ennél nagyobb nincs is!!!!
De neked biztos könnyebb dolgod lesz nálatok megvenni!
Sajnos itthon ha bármit szeretnék hozzá akkor meg kell rendelni! :?
És persze a szin sem mindegy hogy milyet választ az ember és ebböl 1000 féle variácio van!

Ilyen nagy a mozes!
Kép

Ez a sprot rész!
Kép

És ezt lehet átalakitoval a vázra pattintani!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
Ennek ekkor a mózese?? :shock: :shock: :shock:
ez tényleg a legnagyobb szerintem.

épp 1-2 napja néztem át a bugaboo honlapját és nagyon tetszenek a színei. Ez a frog v. a cameleon?
azt hittem, hogy ez viszonylag egyszerűen csukható, de akkor ez sem.
(a fistwheels-szel is ez volt a bajom, hogy végülis a sportrésze annak nem is csukódik sehogy sem össze, le kell venni, sőt a váz a sportrésszel úgy, hogy rajta van össze sem csukható)

amúgy bugaboo hol van Mo-n?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Brutál mozese van!!!
Nagyon jo!
Nekem a cameleon van!
Itthon a Baby expressbe lehet kapni a Lajos utcában!
De pl a SCS-ben Ausztriában is van és kébzeld a 2007-es modell farmer huzatu!! :shock: Annyira szép!
Én mostanában megyek ki megint és ha gondolod hozok hozzá táskát ha kapok kint!
Ezt sem tudod a sportal összecsukni!Söt mire rájöttem hogy a váz hogy csukodik azt hittem a hajam elhagyom!!Bedobtam felállitva a csomagtartoba(én nem szenvedek)!De aztán lassan rájöttem mindenre!

Petitpois!
Csak a lényeget nem irtam.... :oops: :oops: :oops:
Szoval mindegyikben van egy kis hiba ami a másikba nincs de annak meg más a baja szoval itt már csak érzelmi kérdés melyiket választod!De amiket felsoroltál az mind igen komoly és gyönyörü babakocsi nagyot nem fogsz hibázni bármelyiket is választod!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Aniko,

nagyon aranyos vagy koszi szepen az informaciokat.Ez egy kicsit visszariaszt hogy nem lehet osszecsukni mert ezt en meg az uzletben nem probaltam csak tologattam :lol:
Te voltal mar vele nehezebb terepen mint mondjuk erdo, stb?Nem volt problema hogy az elso kerekek kicsik?A szinei viszont nagyon tetszenek nekem is es oriasi a valasztek :lol:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok lányok,

Bocsánat, hogy betörök közétek :oops: , mi nem a Kaáliba járunk, hanem a BMC-be. Lenne egy kérdésem, amit már megkérdeztem a "saját" fórumomon, csak ott senkinek nem volt ilyen.

Kedden volt a leszívás, és pénteken lesz a transzfer. Tegnap dél óta hőemelkedésem van, 37,2-37,3 körül. Egyéb bajom nincs, tehát vírus nem lehet. Felhívtam a dokimat, ő azt mondja ez természetes, nyugodjak meg, mert a ciklus második felében vagyok, illetve használom az utrót is.
De nem nyugodtam meg maradéktalanul, ott motoszkál a fejemben, mi van ha ez veszélyzeti az egész program sikerességét.
Volt esetleg itt valakinek hasonló?

Előre is köszönöm, ha valaki ír!
Szép napot, és mindenkinek mielőbbi pocakosodást kívánok!

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Anikó :)
farmeros huzat van az ebayen, pont valamelyik nap láttam...
asszem 89 eur - de erre azért nem esküszöm most meg :) -

kicsi táska ügy lehet, hoy megoldódik, mert már kiderítettem mi az angol neve, így könnyebb rákeresni, szóval valószínűleg lesz.

amúgy ez a mózeses kép friss?
Lili ugye 6 kg... neki ez szerintem 1 éves koráig jó lenne, ha ilyen tempóban nő, ahogy azt 2.5 hós kora óta teszi :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Beugrottam a Kikaba, ahol nagyon megtetszett a STOKKE!
Ha érzelmi alapon döntenék, rögtön meg is vettem volna... :D

Nyuszi?????????

Gömböcske,
hát gondolom, hogy kell türelem a sok fekvéshez, remélem nem romlott a helyzet, írj majd doki után
konyakot nem tudom, eddig csak a bor jótékony hatásáról tudtam.. :roll:

Petitpois,
hát nem olcsó, de még mindig jobb mint a Stokke... :?

Kép
fendike
 
 


petitpois írta:Te voltal mar vele nehezebb terepen mint mondjuk erdo, stb?Nem volt problema hogy az elso kerekek kicsik?

terepen a nagy kerekéknek kell elöl mennie, és akkor semmi gond nincs.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Rebe :)
ne aggódj ezen felesleges.
Amúgy meg a program sikerét bármiféle pici baci csak segíti, ez megfigyelés. Ha náthás vagy vagy fáj a torkod jobbak az esélyek :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois!
A tolokart lehet elöre hátra állitani!Az elsö kis kereket lehet stabilizálni és mindjárt könnyebben megy ha az van feléd!Egyébként én erdöben toltam és nagyon jo volt!Viszont irányitás szempontjábol az a jo ha a nagy van feléd!
Össze lehet csukni a vázat de külön!Szoval itt sajnos nem az az elmélet hogy egy mozdulattal csukom ugy össze hogy a gyerek még a kezembe is van! :roll: Szoval mozes vagy sport rész le váz összecsuk és utána pakolhatod a kocsiba!
Ha még is ezt választod mindent kérdezz meg mert pl a váz összecsukás olyan kis gombbal történik hogy magamtol sosem jöttem volna rá hogy az valo erre a funkciora!

Orsi!
Te ügyes vagy ebay-be én nagyon béna! :oops:
Ezt a képet pár napja csináltam Ágolyo már majdnem 9 kg!
És még tök kényelmesen alszik benne!Szerintem Lilinek is sokáig jo lenne!
Ha még sem olododik meg a táska ügy szolok amikor megyek!

Rebe!
A höemelkedés nem tud bajt okozni!
A mi kis védöangyalunk(harcika) mindig azt mondta egy kis "betegség" még jol is jön ilyenkor mert a szervezet mással van igy elfoglalva!Általában ez bejön! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi, :D
bugaboo, stokke, phil&teds: http://www.babyexpress.hu/

Kép
fendike
 
 


BabyExpressen eddig csak a gyönyörű gyerekbútorokat néztem :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát azok sem rosszak :D , én a biggie bestben néztem ki egy kis kollekciót, ott is vannak szépek... :D

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Nagyon szépek a bútorok a biggie bestben, gondolom az ára is nagyon szép lehet! Én eddig a Brendon honlapján, és a BabyExpressen nézegettem. Nem tudom mennyire érdemes drága bababútort venni? :roll:

Kép

Kép
donika
 
 


Nyusznyusz! ????

Nagyon várunk!!! :D

16+2
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Hazaértünk. Az UH-n mindent rendben talált Hajdu Dr-nő és egy fütyis baba van a hasamba. Éspedig Krisztián. Elfáradtam a hosszú uton ugy hogy most megyek lepihenek majd holnap visszaolvasok. Jó éjt mindenkinek!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


donika írta:Nem tudom mennyire érdemes drága bababútort venni? :roll:

érdemesnek semennyire sem érdemes :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszika!

Gratulálok Krisztián babához!!!

Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek!!! :)
Vendég
 


Nyuszi nagyon örülök és gratulálok!!!!!!!!!!!

Voltam ma a kedvenc endokrinológusomnál, ő kezelt a pcos-mal és most ő kezel a diabom miatt.
Nos, véleménye szerint ennél egészségesebb nem lehetek. tökéletes cukor, tökéletes vérkép, tökéletes pisikép.
Igaz, féltem, mert keton van a pisiben, de azt mondta, hogy normális, kevesebbet eszem és reggelre éhezem. De nem gond (na ja, alig várom, hogy egyek reggelente.)

a plusz 3 kiló szerinte tökéletes, pedig féltem, hogy leszid.... :oops:

aztán a magas nyomira azt mondta, nem is magas, ne engedjem, hogy a dokik minden betegségre rábeszéljenek, amíg nem 140, nincs gond, de szedjen a gyógyit biztos ami biztos alapon....

ja és toxémia gyanúm sincs, mint amit a a nődokim gondolt....sóval tök boldog vagyok.

már nem kell hetente vérvételre mennem, csak havonta, és ez tök jó, mert már vénám sem volt nagyon...
Vendég
 


Csórró Lafikám!

A vénád majd regenerálódik! :lol: :lol:

Örülök a jó híreidnek!! :)

Ha abból indulunk ki, hogy terhesség kezdtete óta 0 kilóval vagy!!! Egy szava sem lehet senkinek!!! :)

Este 10 kor tessék legalább 3 db Korpovit kekszet megenni. (ha eddig is megettél ennyit, akkor emelni egy picit rajta!!!)


Nagyon nagyon örülök neked!!! Kimondhatatlanul!!! :)

Nincs más hátra csak élvezni a maradék 13??? hetet (mert nem biztos, hogy van még 13 heted!!! ) :lol: :lol:

Mondjuk, csak 12 :lol: :lol:

Babaszoba hogy áll???


Én holnap tudom meg a 16-ik heti AFP és négyes teszt, kombinált teszt eredményt! (Istenhegyiből)
Remélem jó hírekkel jönnek! :roll:
Vendég
 


Lafi! :D
Nagyszerű hírek, örülök, hogy minden rendben van!

Nyuszi! :D
Gratula a kistököshöz, pihizzél!

Orsi! :)
Sztem sem! Álomszép szoba, de amikor mondjuk összefirkálja filccel a gyönyörű ágyát, vagy bármit, akkor biztos fognám a fejem. Majd akkor érdemesebb, amikor már tud vigyázni a saját dolgaira, és akkor nem sajnálom rákölteni a pénzt! :wink:
Ti hol vásároltatok bababútort?

Kép

Kép
donika
 
 


Kavicskám, várom nagyon a híreket, akkor jól emlékeztem, hogy pénteken mondják meg az eredményt!!!!!!!!!!!!!

Nem ettem kekszet sohasem...........ettől nem lesz ketonom???Bár kedvenc endokim ezt nem mondta, csak hogy tökéletesen csinálok mindent ja és a metforminra azt mondta, hogy meglepően jól regálok rá és meglepően szépen hat nekem..........mondtam is, hogy nem is engedném, hogy lebeszéljenek a szedéséről.
Vendég
 


Ja és Kavicskám, miért csináltattál négyes tesztet????Olyan tökéletesek voltak az eredményeid, afp elég lett volna, nem???Vagy csak biztos ami biztos alapon?????????Tökéletes eredményed lesz!!!!!!!!!!!!!

Babaszoba nem áll még sehogy, de anyukám feljön Kecsóról 15-ei héten és mivel tanári állása előtt lakberendező, tervező volt, így megcsinálja a lakást, szobát, mert eddig is mindent ő rendezett be nálunk.....olyan jó neki, én ehhez nem értek, nem örököltem... :cry:
Vendég
 


Petitpois! :D
Kicsit lemaradva, de nekem a 3 kerekű tetszik továbbra is! Szuper kocsit néztél, ha megvettétek kérünk képet! :lol:
Nekem nagyon bejön a phil&teds kocsi, bárcsak látnám, milyen teljesen lehajtva, mennyire tágas, ha fekszik a baba?! Akárhol nézegetem sehol sem látok olyan képet!! :(

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: