Új privát üzeneted érkezett!

Bumi!

Persze, mindig ugyanakkor mérem! Az 5 perc az általában nincs meg, de berakom, kiveszem, megnézem,visszateszem, bent hagyom kicsit és ha még megy fel, akkor visszarakom, ha nem akkor nem mérem tovább! A 17. napon éreztem, azóta nincs szurka és nyák és a méhszájam is keményebb, valamint nega lett az lh is! érdekesen alakul a tied is! Kiváncsi leszek kinek, mit hoz ez a hónap! :roll:

Reni!

Én is 6.30-kor mérem! Te hol? Szájban vagy odalent? Ha lent akkor minden reggel együtt dugunk! :lol:

Kata!

Ja, nekem mindig ilyen az elején. Kb holnaptól kell ütnöm a 37-et! És ilyenkor kell csalnom, mert átpakol a ferti! Érdekes a ciklus nem nyul hozzá! :roll: Ha nem repedt meg az ugye nem jelent cisztát?
Vendég
 


Reggel már kérdeztem a másikban a lányokat, megkérdezem itt is, hátha voltatok így! Ha kb hajnali 1-2 óra körül vettem be Algot attól is lehet alacsonyabb? Nem lázra vettem be, hanem fejfájásra! Nem tudom, hogy ilyenkor is csökken-e a hő! Na, majd holnap okosabb leszek, ha alcsony marad akkor tényleg nem volt pé-m!
Vendég
 


Fer14 étrend-kiegészitő vitamin összetevői:
2 tabletta tartalmazza ezeket,mert 2x1 a napi adag.

taurin 250 mg
magnézium 200 mg
karnitin 200 mg
arginin 150 mg
c vitamin 120mg
e vitamin 100,67 mg
glutation 100 mg
koenzim Q10 10 mg
cink 14 mg
béta karotin 3,6 mg
B6 1,5 mg
folsav 400 qg
szelén 35 qg
B12 2,5 qg
breni
 
 

 
 

Szeintem egy havi vitamin adag még nem okoz gondot a szervezetnek.Én is láttam a dokit aki beszélt az E és A vitaminről.Oda kell rá figyelni.Szünetet kell tartani az tuti.

Kép
breni
 
 


nem tűnik ártalmasnak...

a taurin nagyon hasonló, hatását tekintve szinte azonos a koffeinnel...az arginin hasonlóképpen. em volresetleg ráírva valami instrukció a kávézásra vonatkozóan? Persze tudom, a kávé egészségtelen :lol:
tapedli
 
 


em volresetleg = Nem volt esetleg :oops:
tapedli
 
 


A taurint legegyszerübb Red Bullal bevinni a szervezetbe! :lol:

Reni!

Nem kell nektek 3 hónapig szedni? Olyan jó nektek, hogy folyamatosan nézik a katonákat! Nekünk még egy hónap!
Vendég
 


Ennyi volt ráírva.

Én a számba dugdosom a hőmérőt. :wink:

Kép
breni
 
 


én is próbálom rábeszélni a drágám egy újabb számlálásra, mivel a természetgyógyásztól kapott bogyók eredményét így is lehetne kontrollálni...meg persze ha összejönne végre a bébi :mrgreen: , de nem tűnik túl lelkesnek :roll:
tapedli
 
 


egyébként többekl között szelént kapott Ő is, elég nagy adagban a dokesztől
tapedli
 
 


na én elteszem magam aludni, mindenkinek jó éjt! Akinek itt az idő, jóóól bújjon össze a párocskájával! :lol:
tapedli
 
 


Nem tudjuk meddig kell szednie a páromnak,erről nem beszéltünk.Plusz még szedte a clostyt.Kb.2 hét múlva lesz megint vizsgálat.

Jó éjt mindenkinek.
Na végig bőgtem a Vészhelyzetet.Aztán remélem a Grace Klinikát is. :shock:

Kép
breni
 
 


Jó reggelt!

Grönland, nem tudok mit mondani az Algopirin hatásáról! Sztem nem sokan veszik be hajnalba, csak ha vmi baj van! Sztem ne is tedd be a fertybe ezt az adatodat!

Breni, én is bőgtem a Vészhelyzeten, nem is tudom miért néztem végig! :roll: Köszi hogy beírtad a Fer-nek az összetevőit!

Tapedli, sztem mindenki abban hisz amit a párja szed, és hát valljuk be nem mi szedjük! :wink: Ha lenne egy csodaszer ami akár 30 ezerbe kerülne és 0-ból 5 milliót csinálna tuti megvenném! Szelén mire jó?

Na megyek dolgozni!Szép napot!
kata05
 
 


Breni!

Köszi az összetevőket!
Én hiányolom belőle a krómot. Meg egy kicsit kevés van benne mindenből. De tényleg szinte minden benne van, ami kell.

Lányok!
Valakinek a párja szedett már Aloé verás cuccot?

Tapi a természetgyógyász miket adott a párodnak?

Gröni!
Szerintem vedd ki az Algos értéket, szerintem attól lett alacsony.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nagyon kíváncsi leszek Breniék eredményére. Hisz a múltkor is olyan sokat javult a párja. Végre lenne előttünk egy jó példa!
Még az is lehet, hogy addigra hármasban mentek! :wink: Mindenesetre én drukkolok!

Egyébként a hőmet én is szájban mérem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt lányok!

Mi volt a Vészhelyzetben, hogy sírtatok?

Egyenlőre nem veszem ki, mert a ferti így sem odarakja a pé-t ahol szerintem volt! Meg mindegy is, ha megjön, megjön, ha nem, nem! :roll:

Én nem tudom szájban mérni, mert reggelre mindig dugulás van az orromban! Kinyiffannék mire megmérem! :lol: Bár így meg attól rettegek, hogy belémtörik! :oops:

Kép
Vendég
 


Gröni!

Át tudod rakni magadnak a keresztet. És akkor jó lesz a görbéd.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szívesen lányok!!!:)

Bumi!Aranyos vagy,én is abban bízok hogy a köv.eredmény még jobb lesz.Mi ittuk az aloe berryt.Iszonyat íze van.Hatni nem hatot,de nagyon sokáig nem voltunk utána betegek.Már gondoltam rá,hogy kellene megint,mert régen úgymond feleslegesen ittuk.Most hátha használna.


Görbém

Kép

Kép
breni
 
 


Gröni!
Szerintem nem írom le mi volt a Vészhelyzetben,mert szomorú.
Ne legyünk ma szomorúak.Oké?

Kép
breni
 
 


Breni!

Akkor végül mentek a Kaáliba?
Vagy spontánkodtok még egy kicsit? :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Reni!

Alakul az a görbe, ezekszerint hétvégén volt pé! Eseménydús is volt, ugyhogy márcsak várni kell! :wink:

Mi most csak E-vitaminozunk, aztán gondolom a doki ír fel clostit és majd meglátjuk! Jobb egyszerre csak egy valamit használni, hogy lássuk minek milyen hatása van!

Bumi!

Nem vacakolok vele, mert mindegy, hogy mikor volt pé, ha megjön biztos, hogy 6 nap múlva jön meg! Ez az egy biztos pont van az életemben! :lol:
Vendég
 


Gröni!
Azt hogy csinálod?
Nem értem. A cikluis hossza mindig pé+kb 14 nap. :?:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Nekem általában 12 napos a luteális fázisom! Ha nincs pé-m akkor is 27 napos a ciklusom, ha van akkor meg általában a 15. nap környékén van! Késöbb nem szokott! Talán most, de emiatt nem fog késni, szerintem!
Vendég
 


Szerintem meg fog késni, kb 8 hónapot! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Úgy volt hogy a dokim beszél a Kaáli igazgatójával,hogy mikor tudna fogadni bennüket.Sajnos ez elmaradt,mert a dokimnak egy nagyon sürgős dolga akadt,amikor ott voltam és beszélhettünk volna a dirivel.:(
Úgyhogy most spontán próbálkozunk,most úgy is a closty hatását várjuk meg.De ahogy visszajön a dokim Amerikából megyek hozzá és megbeszéljük.De jó is lenne ha már nem kéne. :shock:
Nekem mindig pé+14 nap a ciklusom.

Kép
breni
 
 


Én mindenesetre drukkolok! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sajna lányok lassan mennem kell, mert sehova se haladok!
Szép napot mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi! :lol:

Te is boszi akarsz lenni? :lol: Ebben a hónapban mindenki arra gyúr! :lol: Remélem igazad lesz! :wink:

Reni!

Az tök jó, hogy így működsz. Hormonálisan biztos oké nálad minden! Nem tudom mennyire rossz ez a 12 napos dpo, de félek, hogy a progiszintem nem jó!Azért fura, hogy a hőm viszont a mensi 2.-3.napján esik le! Elvileg akkor a progival nem lehet baj! Vagy nem is tudom! :roll:
Vendég
 


Én azt olvastam,hogy menszi előtt 2-3 nappal kúszik lefele.Vagyis ez lenne a normális.Nekem mindig csak előtte nap szokott és másnap meg is jön.Mióta megműtöttek teljesen jól működök előtte katasztrófa volt.

Kép
breni
 
 


Breni, nekem mindig a mensi első, második napján esett le a hőm!
És nagyon úgy néz ki hogy meg volt a pé-d!

Grönland, ha nem reped meg a tüsző, akkor elvileg lehet belőle ciszta, de nekem is volt ilyen és nem lett az! Amúgy még lehet alacsony progiszintől is! Nekem múlt hónapban nagyon alacsony volt ( 6, valamennyi)!
Most viszont ma reggel mértem egyet ( bár nem tudom minek) és 37,2 volt a hőm!

Az E vitamint hogy kell kúra szerűen szedni?
kata05
 
 


Kata!
Én úgy szedtem az E vitamint hogy menszi első napjától 3 hétig,aztán volt 1 hét szünet köv.mensziig.Nekem ez bevált.
Így olvastam valahol.
Szerinted mikor volt pém?

Kép
breni
 
 


Kata!

Szerintem is inkább progi miatt ilyen, mert határozottan éreztem a pé-t! Bár a bosziim, megnyugtattak, hogy beágyazódási hőleesésem volt! :lol: Volt már cisztám, nagyon fájt, most meg nem! De az tény, hogy produkáltam már szebb görbét is! Én mensitől pé-ig szedem az E-vitamint 3 hónapig, majd egy hónap szünet és újra! Párom folyamatosan 3 hónapig, szintén 1 hónap szünet és újra!
Vendég
 


Nálam a hőm sokszor csak a mensi 3-4 napján esik le. De ez egyáltalán nem baj!
A 12 napos luterális fázis jó, mert min. annyinak kell lenni.

Gröni!
Mind a 10. mind a 11. napi hőd annyira kiugró, hogy én azt nem raknám bele a görbémbe.

Breni!
Te melyik nap érezted a péd? Szerintem a hét végén lehetett, de a gyógyi miatt akár hamarabb is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Gondoltam rá, mert akkor voltunk taknyossak, lehet azért volt magas! A fertit ebben a hónapban nem veszem figyelembe! A ciklus most úgy ahogy jól számolt!
Vendég
 


Értem. Nem tudtam, hogy máshol is vezeted. Itt meg csak a fertyset láttam. Szóval akkor szerinted hányadik dpon vagy?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


A ciklus a 15.napra tette, én a 17.napon éreztem! Az én számításom szerint az 5.dpo-on! De már nem is vagyok benne biztos, hogy volt pé-m!
Vendég
 


Hát, szerintem higgy a szervezetednek. Én sajna nem érzem meg a pét, csak a jelekre tudok figyelni, de most azok is zavarosak voltak. Lehet, hogy az időjárás kavar meg ennyire mindenkit?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Igazán nem tudnék arra válaszolni hogy mikor éreztem a pét.Legutóbbi szex(ami szombaton volt) közben,után eléggé fájt a két petefészkem,de csillapodott utána nemsokra.Viszont hétfőn nagyon fájt alig bírtam magammal.Nagyon remélem nem egy szép óriási ciszta okozta a fájdalmat.Viszont tegnap óta érdekes és sok a folyásom(bocsika :oops: ).

Kép
breni
 
 


Grönland!
Szerintem is a szervezetednek higgy.

Kép
breni
 
 


Breni!

Kár, hogy nem követi a doki a peteérésedet uh-n. Lehet, hogy sok petécskéd ért , és ezért jobban feszült a petefészked.
Hát a "folyást" meg nem tudom, hogy mi lehet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kicsit olyan túrós :oops:
Lehet vmi baci.Én is nagyon sajnálom,de sajnos amcsiba van.

Kép
breni
 
 


Breni, ha tenném a 15.cn-re tenném a pé-d!
Ha túros a folyásod, akkor az baci sajnos!
kata05
 
 


Kata!
De mitől lehet?:(Egyébként mióta megfürödtem,nincs semmi.Meg nincs semmilyen panaszom.Remélem hamar elmúlik.

Kép
breni
 
 


Jó reggelt lányok!

Bumi, Reni!

Köszi, visszaadtátok a hitem! :lol: Igaz nem a megszokott időben mértem, mert kidobott az ágy, de megint feljebb ment a hőm egy picit! Kezdek bízni, hogy mégis volt pé, bár még mindig nemolyan magas, mint általában!

Reni!

Biztos, hogy túrós? Nem lehet, hogy kicsit ragadósabb? Mert pé után szokott olyan lenni! Igaz nem nagy mennyiségben!

Bumi!

Te nem érzel szurkát, alhasi görcsöt? Nem tudom mi kell ahhoz, hogy az ember érezze ezeket, azt sem lehet mondani, hogy egyénfüggő, mert a két vetélés előtt én sem éreztem, csak az tünt fel, hogy több folyásom van középidőben! Akkor azt sem tudtam, hogy ez pé-t is jelenthet!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Breni, az bármitől lehet. Műszálas alsónemű, másik mosószer, öblítő...

Grönland, én nem szeretelek volna ijeszgetni a görbéddel! Remélem nem haragszol! :roll:
kata05
 
 


Kata!

Dehogy haragszom! Tény, hogy produkáltam már szebb görbét is! :roll:
Vendég
 


Grönland, amúgy sem a görbe a lényeg, hanem az eredmény! :lol:
kata05
 
 


Kata!

Na ja. Hiába szép a görbe, ha nincs eredménye! A babatervezők oldalán láttam olyan terhesgörbét, ahol a ciklus első felében magasabb volt a hő, mint a másodikban! Érdekes! :roll: Mondjuk nem panaszkodhatok az én terhesgörbémre, mert a végén elég szép lett, de ahogy indult! Pé után fel-le ugrált 36,7 és 36,5 között és kb a beágyazódtól felugrott 37 fölé! Baba nélkül meg tök szép szabályosat tudok produkálni! Ugyhogy a jelenlegi is esélyes amilyen ronda! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát igen. Tényleg nem e szép görbétől lesz a baba.
Úgyhogy lehet, hogy a butuska görbéink hozzák meg az eredményt! :D

Gröni!

Én semmiféle szurkát nem érzek pékor, sajna, így pontosan nem is tudom, hogy mikor van. Jó , vannak egyéb jelek, a hőm is viszonylag jól jelzi, de persze az sem 100%. Nyákom is viszonylag jól mutatja, de persze az sem egyforma mindig. Furi de én azt vettem észre, hogyha teázok, akkor kicsit kiegyensúlyozottabb a görbém, viszont kevesebb tojcsim van. A teás ciklusokban, max 1-2 nap volt tojcsim, tea nélkül meg akár 5-6 napig is.

Az meg hogy kinek mikor volt péje úgyids kiderül, előbb vagy utóbb! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt lányok!

Nem leszek ma,előadásra megyek.Este lehet be tudok nézni,bár egy buliba vagyunk hivatalosak.
Egyébként elmúlt a folyásom,lehet inkább ragadós volt,mint túrós.Nem tudom,annyira ebbe nem vagyok jó.
Felrakom a görbém:Nekem is fentebb ment

Kép

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: