Új privát üzeneted érkezett!

Nagy Vera: Jó lesz az a második babónak:) A férjed nagyon előre látó :)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt kívánok!

Vagyis inkább jobbat, mint nekünk van most! :( Petinek az ég világon semmi baja nem volt, mikor este lefektettük, azonban 22 óra körül felsírt és annyira de annyira teli volt az orra, hogy szinte nem is kapott levegőt! :( Orrszívó stb, elaltatás marha nehezen, erre éjfélkor is felkelt szegénykém, és nem is akart aludni, mert úgy sokkal rosszabb volt neki, ha fekszik :( Játszani akart meg minden mást, csak aludni nem, majd fél 4 ig fent voltunk :( Most apa mellett szuszog még egy kicsit, de nagyon taknyos! Remélem nem lesz ebből semmi komolyabb. Láza egyelőre nincs, vagyis nem éreztem olyan melegnek, hogy mérnem kéne.


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Köszönjük a dícséretet....

Lassan mi is vásárolgatni kezdük... :lol:
Vendég
 

 
 

Viki,
Jobbulást a kisfadnak! Fárasztó éjszakátok lehetett! Én meg arra ébredtem hogy fáj a torkom és teli a nozi :?

Poppi,
Nevetek van már?

Pati,
Hol vagy? Elmúlt a barnázás? Pocaklakó? Jelentkezzél!!

Adire????? Rólad is rég hallottunk már :( ha olvasol minket írjál madagról!!!!!

Eltünt kismamák?
Vendég
 


Sziasztok!!

Van egy felesleges babaőrzőm eladó! Erre a linkre kattintava meg tudjátok nézni pontos leírással. Az ára: 27000ft!

http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=43

Érdeklődni: priviben, vagy az adrinalin22@vipmail.hu-n lehet.

Mindenkinek jó pocakoskodást kívánok!!
Vendég
 


Pandácska!

Köszönöm. Neked is jobbulást kívánok, és remélem nem lesz komolyabb!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Pandi!
Egyik reggel ugyanígy ébredtem. A legjobb módszer: egyél meg egy tányér nyers hagymát (bár lehet hogy felfúj, de így nem kell gyógyszert bevenni), meg meleg citromos teát.
Nekem másnapra már semmi bajom nem volt!

Viki!
Jobbulást a kisfiadnak!


Csucsu!
Igen, előrelátó! :lol:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Pandi!

Ha nem használnak a házi praktikák,akkor vegyél a gyógyszertárban bioparox sprayt,azt lehet terhesen használni,rá is van írva és még hatékony is.(viszont drága! :evil: )

Ami a vásásrlást illeti nekünk alig hiányzik néhány dolog.nagyon sok mindent kaptunk és persze sok mindent vettünk is.Már csak a babaőr,a pelenkázólap, a peluskuka,bimbóvédő,cumisüvegek,ágymatrac,textilpelus,szóval ezek hiányoznak,de a nagy része itt várja a kis gazdáját a szobában. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Viki27,
Jobbulást kívánok Petinek.
Pandi,
Neked is jobbulást.

kellemes pihenést midenkinek

Kép
danidaniel
 
 


Hát, 38,9 a láza, mostmár biztos, hogy holnap megyünk a doktornénihez! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jajj szegény Petike!
Jobbulást nektek.Bálint a múlt hétvégén lett beteg,bár ő egy hányásos nyavajával szenvedett.Szerencsére mi már túl vagyunk rajta.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Viki!
Petinek jobbulást!
Barna is lázas lett délutánra, úgyhogy a holnapi ovinak annyi. Remélem hamar meggyógyul, mert félek, hogy újra kezdhetjük az oviba szoktatást.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Viki,

Jobbulást Petinek.

Boeske,

Remélem Barni is gyorsan rendbejön.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!
Kép
Kép

Hogy vagytok ma? Remélem olyan szép idő lesz mint tegnap. Dorkával álmodtam hogy szoptattam de mindig elaludt a cicin :lol:
Megyünk ma kismama felsőt venni mert nem fér bele semmibe a pocim. Megint tehetnénk fel képeket a pocakokról biztos mindenkinek nagyobb lett már :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, de a pénteki napom katasztrófa volt. Minden cuccomat össze kelett pakolnom, letisztítani a gépemet, hogy semmi személyes ne maradjon fent, bucsuztató is volt, meg persze azért a melót is meg kellett csinálnom.

Szombarton meg csavarogtunk, kimentünk a lecsófesztiválra, elvertünk egy halom pénzt. Tegnap meg lustiztam, meg mostam.

Ez az első napom itthon, egyedül vagyok. Reggel bevásároltam a Tesco-ban, mondanom sem kell, hogy egy 10-est hagytam ott, és hust még nem is vettem.
Most meg nekiállok takarítani mert már marha nagy kosz van. :lol: :lol:

Pandi,

Beírnád az aktualitásokhoz, hogy október 3. 4D uh?? Köszi. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Teszek fel egy félidős pociképet.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Íme egy kép a férfiakról is.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Örülök hogy ilyen gyorsan csináltál képet :lol: kapsz egy piros pontot :wink: Szép poci! Remélem szerdán megtudjátok már a nemét és nem fog bujkálni :wink: nézem az alsó képet és bizony kell oda egy kislány erősítésnek :D
Vendég
 


Sziasztok!
Bár nagyon régen jelentkeztem , azért néha bekukucskálok ám! :)
És ha már így szóba jött, nekem épp aktuális, egy rendhagyó pocakfotót teszek fel! Imádom most nagyon ezt a képet!!!! :lol:
(Remélem, régi kedves ismerősök másik topikokból, ti is bekukucskáltok ide!! :))
Kép

meri
 
 


Meri,

Húúúú.... ez tényleg egy nagyon jól sikerült fénykép. Sugárzol a boldogságtól rajta, és apocikád is szépen látszik.
Szép nagy már neked is. :lol: :lol:

Pandi,

Hát tényleg kellene már egy kis erősítés, mert uton utfélen katonákba, tankokba és focilabdákba botlok. Nem ártana már egy-pár Barbi-baba. :lol: :lol:
Amugy én is imádom a babákat, szóval jól ellennénk együtt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, ez mind hagyján!!! Na de egy versenyautóba bírtam bemászni!!!!! :lol: :lol: :lol: (Kimászni már kevésbé fürgén. 8) )

meri
 
 


Sziasztok!

Meri/ Judy!
Szép pocik! :lol:


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szia Vera,

Köszi.

És a tied???????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te is tegyél fel képet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Viki!
Remélem a kisfiad már jobban van. Mi két hete voltunk így, magas láz, mandulagyulladás, 1 hét ovi-szünet (Viki legnagyobb örömére:-). Mondjuk 3 nap után kutyabaja sem volt, de azért nem vittem inkább, nehogy újra elkapja. Itt valami járvány féle volt, mert azon a héten az ovisok több mint fele beteg volt. Szerencsére én nem kaptam el, úgy látszik tényleg erősebb egy kicsit az immunrendszerem. Mert amúgy mindent össze szoktam szedni a lányomtól. Volt már, hogy együtt feküdtünk tök lázasan, vagy együtt volt hasmenésünk.... :oops: :lol:

Judy, Meri!
Szép a pocitok! Jól megnőttek a kis huncutok ott bent :-)
Meri! Hát elég merész helyen fotózkodtál, esetleg versenyeztél is???? :lol: :lol: :lol:

Mindjárt teszek fel képeket a vásárolt cuccoktól, Pandi tanácsára, hogy egy kicsit "irigykedhessetek". :D

Megyek fotózni, teszek poci képet is.

Kata

u.i: Patival mi van??????????!!!!!!!!!!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Itt vannak a fotók!
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok, Kismamik!
Nagyon szép fotókat tettetek fel!

A barnázás szépen elmúlt 2 nap alatt, szerencsére minden rendben. Az elmúlt napokban Gordon szobáját csináltuk, végre tud hol játszani, csak aludni nem.
Norton is jól van, a doki szerint legalábbis, mert a nyavalyás mellső fali lepény miatt alig érzem a mocorgását az utóbbi időben... na mindegy, ami késik, nem múlik :D
Az AFP-nk a vérezgetés után 2 nappal a felső értéken lett, uh-ra HAjdú Drnőhöz az Istenhegyire megyek mához egy hétre. A 18 hetesről is adnak ot dvd-t és képet? Pandi, légyszi írd be, és azt is, hogy a SzentImrében szülök.

Ha van arra ötletetek, hogyan köszönjek el a régi dokitól (tudjátok, a dúla-ügy) érdekelne!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Katuci,

A te pocid is szépen dődögél. :lol: :lol: :lol:
Tetszenek a képek, megkérdezhetem, hogy mennyiért vetted ezt a fajta fűrdőkádat, mert én is ilyet szeretnék venni. :lol: :lol:

Ez a baldachin nekem is a kedvencem. Fiuknál nem volt, de most mindenképpen szeretnék a kiságyra.

Pati,

Ne aggódj, minden rendben lesz a 18. heti uh-on.
Én is csak gyenge mocorgásokat érzek a mellsőfali lepény miatt, de a lényeg ugyis, hogy jól vannak a kicsik odabent.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pati,
Igen adnak képet és dvd-t is róla én is nála voltam nagyon rendes!

Katuci,
Nagyon szépek a baba dolgai :D Gondolom sokszor tapogatod őket :wink: én tuti azt csinálnám :lol: és csini a poci is :wink:
Vendég
 


Szóval 23 hetes Dorka-lak :D

Kép
Vendég
 


Hello Lányok!

Köszi a bókokat! :-)

Pandi!
Hát sokszor betévedek a baba-szobába, és nézegetem, fogdosom az ágyneműt, meg elképzelem, amikor már itt fog sírdogálni, nyöszörögni és édesen aludni a kis pindurka. :-) Olyan jó érzés, hogy már egyre közeledik az érkezése időpontja.

Judy!
A kiskádat a Brendonban vettük. Nem volt túl olcsó, de szerintem azért elfogadható ára volt. A kád (kerekítve) 6000,-, az állvány 8000 Ft. Állványban ez volt a legnormálisabb, és legbiztonságosabb. A többi 1-2 ezressel volt olcsóbb, de egy nagyobb rátámaszkodástól összedőlt volna. A kád pedig kétoldalas, egyik felében fél éves korig lehet fürdetni, fekve, a másik felében pedig utána ülhet a csemete :-) Szerintem nagyon praktikus. Anno hagyományos kiskádam volt, hát néha a derekam bánta a dolgot, meg ki-be cipelgettük a fürdő és a szoba között. Gondolhatod, milyen praktikus volt. Ezt meg beteszem a fürdőbe a nagykád mellé, utána csak átemeli apa, és van rajta leengedő nyílás is, amibe szerintem még csövet is lehet tenni, és akkor még be se kell tenni a kádba.

Pati!
Örülök, hogy minden rendben van veled! Már kezdtem aggódni, hogy azért nem jössz, mert valami gond van! Annyit rendezkedtek mostanában, nem kéne egy kicsit pihizni??? :D :D

Most egy kicsit mennem kell, majd később jövök!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!
Nem vesztem ám el, csak sok az elmaradásom...

Pati! Ne ijeszgess, már telefonálni akartam, mikor megláttam a hozzászólásod! Az a fő, hogy minden rendben. Tessék kényeztteni magad!

Vera! Azt hiszem, te írtad, hogy 2 hét alatt óriásit nőtt a pocid.. Azt hittem, egyedül vagyok. Már alig jön rám nadrág. :oops: (Pedig a nővéremtől kaptam kismama nacit, de ugy, ahogy írtam, a kiinduló méretek is szépek voltak.) Vizesedni nem szoktál még? Nekem sajna 2-3 napja megjelent a lábamon, bár igaz, nem sokat pihentem...

danidaniel!
Ne idegeskedj, a +6 kg szerintem tök jó (főleg 22. héten!). Ahogy már egyszer kifejtettem, állítólag mindenki minden babavárásnál ugyanannyit hízik. Inkább örülj a babónak, ne izgulj emiatt..

Viki!
A gátmetszést olvasva eszemeb jutott, hogy sokan használják a homeopátiás szereket. Ha gondolod, átküldök neked 1-2 tanácsot ezzel kapcsolatban..

Bocs, most csak ennyire futja, de még jövök..

Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Katuci! Pandácska!
Nagyon tetszik a pocitok!

Bocs, hogy csak később, de modemes interneteünk van, minimális térerővel, így mire bejön a kép, már rég máshol járok.
Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a szorítást! Hát, voltunk orvosnál, azt mondta, hogy ronda vírusos torokgyulladás! Kaptunk lázcsillapítót, Calcimuscot, orrcseppet, és antibiotikumot is! Na meg köptetőt,mert dokinéni szerint két nap múlva rondán köhögni is fog! Ja, és Hajni, a dokinéni is azt mondta, hogy vigyázzak, el nekapjam! Na de mondja már meg valaki, hogy tudok erre vigyázni?????????? Csak én vagyok vele egész nap, én szívom az orrát, nekem nyafizik, meg bújik a nyakamba, és nincs is szívem ezt nem megengedni neki, pont most, így ha elkapom, elkapom, nem tudok mit csinálni.

Ma reggel amúgy megint hánytam,lehet csak az idegeskedés, meg a fáradtság miatt :(

Katuci!

Szépek a babacuccok! Meg a poci is :wink:

Többi pocakfotó is nagyon szép, gömbölyödne a bébik! :)


Szili!

Köszi, ha elküldöd!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Rég jelentkeztem, de hál istennek nincs semmi gond velünk! :D Jobban mondva csak az, hogy a vérnyomásom az egekbe! Ma megkaptam a vérnyomás csökkentőt és azt is mondták lehet hogy korház is lesz, hogy beállitsanak gyogyszerre! Sajna160/100 volt ma is a vérnyomásom, muszály a gyogyi, nehogy baja legyen a kicsinek!

Mindenkinek szép pocija van, már én is nagyon várom, hogy elkezdjen hirtelen gömbölyödni a hasim, mert még csak kicsit vagysok gömbölyü! Bár husi volt alapba is! :? :?

Pandi!

beirnád a tábliba, hogy okt 24 uh
Köszike

Mindenkinek további szép estét!
Vendég
 


Katuci,
Drukkk a mai genetikai uh-hoz++++

Csujzi,
Hű az tényleg magas de majd a gyogyi biztos segít. És ezt most végig szedned kell? Nekem a pocim csak a 18. hét körül kezdett gömbölyödni neked is lassan elkezdi :wink:

Viki,
Hát egyél sok gyümit + C vitamin de szerintem nem lehet nem elkapni én is mindig elkapom az unokahúgomtól nem lehet egy gyereket kerülni :roll:

Szili,
Köszi :D tegyél fel te is képet!

Jó lett a cukorterhelésem eredménye is.
Vendég
 


Sziasztok!

Judy!
Teszek fel képet, csak még meg kéne vennünk a digitális fényképezőgépet (eddig csak hagyományos volt). De lassan nem halogathatjuk tovább, majd nyúzom érte apát.. :lol:

Szili!
Hál istennek csak minimális a vizesedés: egy kicsit hurkásabbak az ujjaim (gyűrűimet már régóta a nyakláncomon hordom). A lábam nem nagyon vizesedik még csak akkor ha sokat lógatom lefelé...

CSujzi!
Mindenképp fontos, hogy beállítsák a vérnyomásod. Én a múlthéten voltam EKG-n és ott megállípították, hogy a szívem alapból 110-el ver, ami szintén nem jó. Remélem nem lesz belőle császár.

Kata!
Szépek a fotók, nálunk még hiányzik a matrac, meg a kiskád is, ja és lepedő sincs. Majd szépen lassan mindent megveszünk.

Pandi!
Aranyos a pocókép!

Pati!
Örülök, hogy elmúlt a barnázgatás, valószínű a megerőltetéstől lehetett. Nálam is mellsőfali a lepény és én sem mindennap érzem a manót mozogni, csak egyenlőre akkor amikor megfordul, vagy ha keresztbe fekszik, mert az eléggé feszítő érzés. Viszont mi majd azt fogjuk érezni (állítólag), ahogy a manó rugdossa a vesénket. :lol:

Viki27!
Jobbulást Petinek!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Köszönjük jókívánságokat! Az éjszakánk egész jól telt, és láza sem volt, na meg egy hős, és minden gyógyszert bevesz, amit adok neki! :)

Képzeljétek, tegnap volt férjem szülinapja, és tegnap érezte először Picurka rúgását! :D Ez olyan édes, mintha a kicsi ezt adta volna neki ajándékba, hogy mostmár ő is érezheti! :D :D :D

Pandácska!

Örülök, hogy jó lett a cukor-eredményed! :) Amúgy már fáj a torkom, és tüsszögök, de egyelőre más baj nincs! :wink:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
Már régen jelentkeztem, de azért rendszeresen olvaslak benneteket.

Pandi
Betennéd a tábliba, hogy október 22. doki, és megvan a kis kukis neve is: Bálint.

Ami a kilókat illeti, rajtam is van már +5 kg. Nagy Vera, mi nagyon egyformá vagyunk /terhességi hét, kiló :wink: /

Nagyon édesek a pocakfotók. Én is tennék fel, de már egy ideje olyan lassú a netem, hogy nem enged mellékleteket feltenni. Csak tolti-tolti, aztán kiírja, hogy az oldal nem elérheto :evil: :evil: :evil:
Tegnap taliztam egy ismerosommel, akirol kiderult, hogy 1,5 - 2 héttel elottem jár pocakosodásban. Képzeljétek, semmi hasa, még csak egy enyhe kis gombolyodés sem látható rajta, teljesen lapos. Én persze egybol beijedtem, hogy csak én vagyok ilyen anyakoca :oops: , de most teljesen megnyugodtam, hogy látom a Ti pocakjaitokat. :wink:
Nekem is szok néha fájni, húzódni, keményedni a pocakom, a farkaséhségrol már ne is beszéljek.

Boeske
Jobbulást kívánok Barnának. De jó neked, hogy már megszokta az ovit. Ádám még mindig sír reggelente. De olyan huncut, amit kilépek az ajtón már abba is hagyja, és nem kovet egész nap. Fél 4-kor, ha megyek érte, nem is akar hazajonni.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett :oops:
Vendég
 


Sziasztok,

Pandi,

Nagyon szép formás pocid van, és nagyon csini az a felső ami rajtad van a képen. Kicsit olyan keleties. Imádom a keleti kultúrát. :lol: :lol:

Gratula a cukorterheléshez. :lol: :lol:

Katuci,

Köszi az infót, a kád nem is olyan vészes, de az állvány.......
Azt hiszem azt nem veszünk, mármint állványt, mert megvan a régi kádunk állványa. Legalább azon spórolunk. Viszont a kás mindenképpen kell. Ezt elhatároztam. :lol: :lol:

Drukkolok amai genetikához. Gyere majd a hírekkel.

Viki,

Örülök, hogy Petike jobban van. Ezek a kis lurkók hamar elfelejteik az ilyen betegségeket.

Kis pocaklakód látod tudja mikor kell jelentkeznie. Apa szülinapja tökéletes időzítés. :lol: :lol:

Vera,

Szavadon fogunk a képpel kapcsolatban. :wink: :wink: :wink:

Carpediem,

Örömmel hallom, hogy nem én vagyok csak az egyetlen aki ilyen rohamosan hízik. Amugy meg szerintem 5 kg még nem a világ vége.

Bálint nagyon szép név. Barátnőm kisfiát is így hívják. Gyönyörű kis lurkó ő is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Másfél napja nem jártam errefelé,és komcsi nem bírom visszaolvasni amit írtatok! :( :oops: De azért örülök hogy ilyen aktívak vagytok!! :D Szépek a pocis képek! :) Nekem még sajnos nincs mit fotóznom... :( Egészen ici-picit látszik még csak gömbölyűnek,mondjuk van is jó pár felesleges kiló rajtam,gondolom ez is hátráltatja a gömbölyödést. :( De remélem hamarosan én is büszkén rakhatom fel a pocimról a képet,hogy ti is lássátok! :lol: :lol: :lol:

pandácska: köszi hogy bekerültem a táblázatba :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó,
Meglátod lassan neked is lesz pocikád :wink:

Carpe,
Szép név a Bálint :D volt egy Bálint szerelem még 11 évesen persze csak plátói :lol:

Judy,
Köszi :D tegnap vettem ezt a felsőt nagyon kényelmes és csini majd még szerzek belőle.

Viki,
Csak láz ne legyen a többi nem árt a pocaklakónak!
Vendég
 


PAndi, ha táblát alkotsz, légyszi:
baba neve: Norton, SzentImrében szülök, okt. 8. 18 hetes uh
Köszi!!

Megnéztem tüzetesebben a kismamanaplómat és kiderült, hogy Gordonnal sem éreztem többet, mint most. Egyszerűen elképesztő, mennyire MÁSKÉPPEN emlékszem, mint ahogy volt. Nagyon érdekes összehasonlítani.
A legédesebb, hogy valahol 36-37 hét körül volt egy sztori, amire nem is emlékszem így utólag, valamivel elcsaptam a hasam és begörcsölt ahogy csikart és Peti arra ért haza, hogy az ágyon kínok közt fetregek. Erre elkezdett rohangálni egyhelyben, hogy jaj, indulunk, megyünk...?

A másik (erre viszont emlékszem!) hogy még kis pocival szálltam fel a 7-esre a Ferenciek terén és mögöttem egy beteg idióta elkezdte rázni a micsodáját meg hozzámdörgölőzött. Engem meg annyira elkapott a harci ideg, hogy mit képzel, hogy egy kismamát inzultál, hogy ott kergettem ordítva a Felszab közepén. Még arra is emlékszem, hogy szinte megállta z élet körülöttem, mert mindenki azt nézte, mit ordítok annyira. Szerintem poci nélkül lehet, hoyg megijedtem volna, de így tiszta harctéri kiskakas vagyok...
Annyira jó így nosztalgiázni!!!!
Első bálozók! :D Tessék vezetni az eseményeket!!! :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


mpatr: érdekes mert ezt már én is tapasztaltam amit írtál,hogy sokkal harciasabb,és indulatosabb vagyok kismamaként mint máskor :lol: és a pozitív és negatív érzelmek sokasága is elég sűrűn váltakozik nálam... :lol: Vasárnap pl.Armageddon-t néztem,és úgy zokogtam a végén,hogy csak na... :oops: :lol: Máskor is ejtettem 1-2 könnyet,de most szabályszerűen zokogtam. :lol: Röhejes így utólag visszagondolni,de biztosan a hormonok okozzák. :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Én alapból végig tudom bőgni azt a jelenetet, de szigorúan csak a párom távollétében. :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


az enyém velem volt,de hála istennek aludt!!! :wink: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni ehhez a fórumhoz,a tegnapi + tesztemmel.
Mint az a vonalzómból látszik,júniusi babám lesz.
Remélem minden renben lesz,bár még nagyon picurka a drágám,nagyon örülünk neki!!! :lol: :lol: :wink:

Kép
orsitigris
 
 


Orsitigris! Láttam a két zebrádat a másik topikon.
Nagy szeretettel gratulálok és Isten hozott e kelekutya társulat tagjai között! :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY:

Aki szokott írogatni a márciusi babák topikba, az lessen át oda, mert 15-ére szervezzük a topiktalit és sürgősen kell a létszám a helyfoglalás miatt!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Orsi,
Üdv az oldalon :D mit lehet tudni rólad? Első baba? Gyorsan sikerült?
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tüntem el, csak nagy erőkkel készülünk az esküvőre...Már megvan a ruhám is, és szinte minden!!!! :P
És VÉGRE MOZOG a Manó!!!!Tegnap előtt este kezdődött, amikor este lefeküdtünk a párommal, de azt hittem v.mi más az, de tegnap este már egyértelműen ŐŐŐŐ volt!!!És tök sokszor csinálta, és a párom is érezte!!!Annyira jó érzés!!!!!
Mindenkinek szép a pocija, az enyém is jól megnőtt, már nagyon nagy!!!Remélem 2 hét alatt nem hízom ki a menyasszonyi ruhámat!!! :oops: De nagyon jó érzés, mondjuk néha már nagyon nagynak érzem!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?