Új privát üzeneted érkezett!

Bogyó!
mivel már szültem 1x, tudtam, mi vár rám, tudtam, hogy túlélem :D persze izgultam, de ez a szülés sokkal könnyebb volt, mintt az első...

Kép
Kép
maminti81
 
 


Szanet!
Én is keményen hánytam a 14. hétig, napi 3x. Nincs mit tenni ellene... :? Remélem, hamar elmúlik!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti: Te irto ugyes csajszi vagy! Nagyon ugyik a bebik is hogy ilyen szepen szopnak, en fejek mint a bajnok meg tapit is kap, az elobb bevagott 60-at. :D

Bogyo: en is hasonloan Mamintihez tojtam mert mar tudtam mi var ram erre sokkal konyebb volt es hipp-hopp tullettem rajta, ne tojj be ez csak par ora aztan elfelejtesz minden fajdalmat.

Szanett: en nem tudok tanacsot adni, nekem kutya bajom nem volt. Csak a vegefele. :roll:

Voltunk Annanak es 2090 g. ma jol van, gyonyoru, megetettem, bepelusoztam es megcsokolgattam. Raktam Rola kepeket az albumba.

KépKép
KépKép
tontica
 
 

 
 

Judit!

Ciszta miatt ne aggódj!

Blankának is volt!
Nálunk úgy indult, hogy születésekor 2-3 mm, majd folyton kontrol, elkezdett nőni(gondolhatod, hogy paráztunk és közben, mindenki azt mondta, hogy no para.. :roll: )
6 hónaposan 4-5mm volt már, de állítólag ez így szívódik fel, és most amikor csináltak egy uh-t 1 hónapja már semmi nem volt :wink:
Ja, nálunk a plexusban volt a ciszta, szintén a jobb oldalon!
Koraszülötteknél ez gyakrabban fordul elő.
Szóval ne aggódj, igaz mi sem tudtunk nem aggódni.
Ja az utolsó UH-n jól leszídott az uh-s csaj, hogy minek, úgysem gáz a ciszta, hát nem tudom mi lett volna, ha az ő lányáról van szó, én így nyugodtabb vagyok, hogy már tudom, nincs semmi a kopakjában.


Dóri
Vendég
 


Szanet!

Én is nagyon rosszul voltam,és bizony hánytam is még 4-5 hónaposan, ez van, a hormonok, ja és nem csak reggel, hanem bármikor :cry:

Bogyó!

Szerintem mindenki fél, de amint belépsz a kórházba, meg fogsz nyugodni, nem lesz erőd aggódni, és úgyis mással leszel elfoglalva :wink: Mondjuk, hogy túléld a következő fájást :oops:

Ahogy a dokim mondta, repülőgép fent, gyermek bent még nem maradt :lol:

Azt a néhány kemény órát pedig, sokkal könnyebb kibírni, mint az után ajövő pár hetet :shock:

Dóri
Vendég
 


köszi a tanácsokat csajok! reménykedem, hogy elmúlik.de azt hiszem vége a nagy zabálásoknak :D

szanet
 
 


Andrissal
Kép

Hanga cumival :)

Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Dóri!
Ne bíztasd őket az első pár héttel! :) Nem is olyan vészes 8) Igaz, ezt csak délelőtt érzem, amikor egy kicsit aludtam is, és ők is úgy durmolnak, m int a kisangyalok...

Tontica!
Mikor hozhatjátok haza Annát?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönjük!!!!!!!!!!!!!!!
Nem találok szavakat a meghatottságtól, nagyon édesek vagytok!

Zsókának és Nyunyinak külön köszi, hogy itt voltak!

Dóri köszi a rucikat!

Nagyon sokat jelent nekünk, hogy velünk vagytok.
Lányoknak is elmeséltem, mit kaptak tőletek.

Millió puszi!

Lili, Dorka
Judit, Attila

jucicuki
 
 


Hello csajok!

Itt vagyok!

Mindenkinek gratula a bébikhez. Mi jól vagyunk, nem egyszerű a három bébivel, nálunk is van balhés időszak, de vmennyit sikerül aludnom általában. Majd még jelentkezem, most próbálok egy képet is dobni. Szerdán jöhettünk haza. Kép

snezsanett
 
 


Ó de édes minden bébi, kezdek irigy lenni, hogy én még nem tartok itt :lol:
Lilkónak külön nagyon örülök!!! :lol:

KépKép
lili73
 
 


vagyis Dorkának, bocsi!!! mindegy, mindenkinek!!!

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Szombaton voltunk 4D-n, tündériek a fiúk (mert kiderült, hogy 2 fiunk lesz!)! :lol:
Kép Dávid Kép Bálint

Most indulok a védőnőhöz, ha valaki szeretne változtatást a táblába írja meg, délután dobok majd egy frissítést!
rnecsi
 
 


Bogyó!
Remélem még olvasod!
Örülök,hogy kiengedtek!Ne aggódj,szerintem is ha elkezdődik a szülés,akkor eszedbe sem fog jutni a félelem!Bár én is bevagyok szarva!
Tontica!
Nagyon szépek vagytok és ügyesen fejlődnek a picik!De jó,hogy Anna mindjárt otthon lehet!Jó gyors szülésed volt!
Maminti!
Hát tök jó napirendet alakítottatok ki!Nagyon szépek vagytok!Még mindig nagy rájuk az 56-os méret?
Az meg fantasztikus,hogy csak este pótolod ki a kajcsijukat!
Dóra!
Nem felejtettelek el ám,csak már nem vezetek az uram aki a közeletekben dolgozik elkapta az influenzát és dögrováson van!
Léda!
Köszönöm a szülésznős infókat!
Juci!
Fantasztikusak a lányaid!Örülök,hogy jobban van mindkettő!
Szanet!
Nekem semmi bajom nem volt az első harmadban,de ez terhessége válogatja!
Zsanett!
Nagyon szép csöpp babák!Mennyivel születtek?


Nálunk már nagy a kűzdelem!Fáradt vagyok az éjjeli max.másfélóránkénti pisijárattól!Iszonyatosan keményedem mellé!Csütörtökön megyek dokihoz!
Vendég
 


Rnecsi!
Gartulálok a két pöcsöshöz!
Vendég
 


Sziasztok!

En is gratulálok az újszülöttekhez és örülök, hogy Dorka már jól van!

Olvasgatva a szüléstörténeteket nagyon beparáztam, úgyhogy holnap megyek is a pszichiáteremhez, mert úgy érzem, hogy képtelen leszek szülni, illetve ellátni a gyerekeket, annyira be fogok pánikolni (már többször kezeltek pánikbetegséggel).

A táblázathoz nekem még annyi hiányzik, hogy a következő vizsgálat 10.26. terheléses cukor.

Szanet!
Én is rosszul voltam, (vagyok, bár már javult.) Nekem egy homeopátiás szer jött be, a neve Sepia. A barátnőmnek meg az Ignatia. Ha elmész egy nagyobb gyógyszertárba, akkor mutatnak egy könyvet, amiben benne van egy csomó tünet és az alapján ki lehet választani, hogy rád melyik illik a legjobban és melyik szer lesz a leghatásosabb. Szerintem próbáld ki.

Sziasztok

Ági
tiszaviragzas
 
 


Juci! irtó jó, h minden rendben.

bocs, Csajok, h így elmaradtam innen, de a 2007. őszi babák topikba írok többet (ott kezdtem a babanetezést), és időm 2 topikot követni, sajnos (?) nincs. ott láthattok képeket is, de rakok ide kettőt, h nehogy szó érje... Kép Petra kaja után
Kép Huba 100 gramm tej után kipurcant

Kép
an°°di
 
 


és szívből gratulálok Tonticának, Mamintinek, Zsaninak a gyönyörű gyerekekhez!

Kép
an°°di
 
 


Lányok,
most nem emlékszem, de volt valakinek megrövidült méhnyak (2000)? Volt valakinek méhszájzáró műtétje (nem mert kinyílt a méhszáj, hanem megelőzés végett)?

KépKép
lili73
 
 


nekem volt rövid méhszáj, -nyak mittomén
műtétet is terveztek, aztán nem lett belőle semmi
milrt kérdezed Lili? csak nem?

Kép
an°°di
 
 


csak nyelem a könnyeimet, annyira félek...

KépKép
lili73
 
 


mi a baj?????

Kép
an°°di
 
 


LILI!

Ne félj!
Nekem majdnem volt,mert volt fertőzésem és ezeknek a dolgoknak jobb nem feljutni...
Állítólag nem fájdalmas és rutin dolog,főleg ikreseknél csinálják gyakran,úgyhogy ne félj!!!
Ez azért van cak,hogy a Babáidat megvédjék és minél tovább bent maradjanak!!!Ne pityeregjél,jó? :wink: Mert azzal felzaklatod a Kisbabáidat is... :roll: Nem lesz baj!!! :lol:

Andi!

Naddon szépek a Lurkók!Irigy-irigy! :wink:

Tiszavirágzás!

Nekem is javasoltak homeopátiás gyógyszert anno a gyógyszerészek,sőt a homeopatás doki is,de azon kívül,hogy semmi nem jött be,ugyanúgy rókáztam mint a lakodalmas... :wink:
az orvosom meg jól lecseszett,hogy a hormoncsinálta hányást mindenféle "hókuszpók" gyógyszerrel kezelem.Azt mondta nem a terhesség az az időszak amikor ilyenekkel kell kísérletezni! :roll:
Úgyhogy ha javsol6om,csínján bánjatok ezzel,bár mindenki maga dönti el... :oops: :roll:
Remélem nem haragszol,hogy leírtam! :oops: :lol:

Tontica,Maminti,Dóri!

Köszönöm!
Olyan rossz,míg a Bogyók nem jöttek,soha semmiért nem voltam kórházba... :twisted: Aztán a kis rosszaságok miatt meg belecsaptam a lecsóba... :wink: :lol:
Nagyon aranyosak vagytok ám!:-)
Mostmár gyakorlatilag mindentől félek... :shock: :roll:
Császár,hüveji,altatás,érzéstelenítés,mennyire fog fájni utána,lesz e tejcsim,el tudom e Őket megfekűlelően látni,fiúk e vagy lányok,hogy néznek ki...?
Látjátok,van min parázni! :wink:
De a legfontosabb,remi egészséges és erős ez a két kicsi Bogyó! :lol:


Rnecsi!

Én már írtam,máshol és másnál szülök,úgy néz ki,remi észre vetted! :wink: :lol:

Holnap reggel megyünk a dokihoz,ctg,meg asszem UH.
kivi vagyok a Doki hogy látja,mikor szülünk... :roll:

Én már nagyon nehezen bírom...Minden nap komoly kihívás... :roll: :wink:

Benszi,

Amúgy találkoztam a Zsolnaival is amikor bent feküdtem!
És Te akkor voltál Uh-on,ha tudom,megnézlek,de nem tudtam,hogy pont ott vagy! :( :roll:
Neked természetes szülés párti a dokid?
Tudsz valamit az osztályvezetőről?Nincs valami pletyid? :lol: :wink:

Kép
bogyótanya
 
 


LILI!

Ne félj!
Nekem majdnem volt,mert volt fertőzésem és ezeknek a dolgoknak jobb nem feljutni...
Állítólag nem fájdalmas és rutin dolog,főleg ikreseknél csinálják gyakran,úgyhogy ne félj!!!
Ez azért van cak,hogy a Babáidat megvédjék és minél tovább bent maradjanak!!!Ne pityeregjél,jó? :wink: Mert azzal felzaklatod a Kisbabáidat is... :roll: Nem lesz baj!!! :lol:

Andi!

Naddon szépek a Lurkók!Irigy-irigy! :wink:

Tiszavirágzás!

Nekem is javasoltak homeopátiás gyógyszert anno a gyógyszerészek,sőt a homeopatás doki is,de azon kívül,hogy semmi nem jött be,ugyanúgy rókáztam mint a lakodalmas... :wink:
az orvosom meg jól lecseszett,hogy a hormoncsinálta hányást mindenféle "hókuszpók" gyógyszerrel kezelem.Azt mondta nem a terhesség az az időszak amikor ilyenekkel kell kísérletezni! :roll:
Úgyhogy ha javsol6om,csínján bánjatok ezzel,bár mindenki maga dönti el... :oops: :roll:
Remélem nem haragszol,hogy leírtam! :oops: :lol:

Tontica,Maminti,Dóri!

Köszönöm!
Olyan rossz,míg a Bogyók nem jöttek,soha semmiért nem voltam kórházba... :twisted: Aztán a kis rosszaságok miatt meg belecsaptam a lecsóba... :wink: :lol:
Nagyon aranyosak vagytok ám!:-)
Mostmár gyakorlatilag mindentől félek... :shock: :roll:
Császár,hüveji,altatás,érzéstelenítés,mennyire fog fájni utána,lesz e tejcsim,el tudom e Őket megfekűlelően látni,fiúk e vagy lányok,hogy néznek ki...?
Látjátok,van min parázni! :wink:
De a legfontosabb,remi egészséges és erős ez a két kicsi Bogyó! :lol:


Rnecsi!

Én már írtam,máshol és másnál szülök,úgy néz ki,remi észre vetted! :wink: :lol:

Holnap reggel megyünk a dokihoz,ctg,meg asszem UH.
kivi vagyok a Doki hogy látja,mikor szülünk... :roll:

Én már nagyon nehezen bírom...Minden nap komoly kihívás... :roll: :wink:

Benszi,

Amúgy találkoztam a Zsolnaival is amikor bent feküdtem!
És Te akkor voltál Uh-on,ha tudom,megnézlek,de nem tudtam,hogy pont ott vagy! :( :roll:
Neked természetes szülés párti a dokid?
Tudsz valamit az osztályvezetőről?Nincs valami pletyid? :lol: :wink:

Kép
bogyótanya
 
 


Bogyótanya,
köszi, már meg is nyugodtam (amennyire tőlem telik). :)

KépKép
lili73
 
 


tiszaviragzas, köszi a szert.kipróbálom.

táblázathoz:24 éves vagyok.valószínűleg dél-pestiben fogok szülni.doki :dr molnár imre.nincs tesó.holnap megyek a 12 hetes uhra.

szanet
 
 


Andi!
Nagyon szépek a babáid!Szoptatás megy?Sokat kell hozzátáplálni?Felkelés?Írjál mán valamicskét magatokról!
Tiszavirág!
Irány a pszihomókus,mert ez nem játék!
Lili!
Ne félj,nézd meg Andi is kibírta ezt a problémát,asszem neki akarták összevarrni és milyen szép babái lettek!
Bogyó!
A Linntner egy édes faszi!Nagyon jó szakember!Ne aggódj,jó kezekben leszel!Azt sajnálom,hogy nem tudsz majd az új szülőszobákban szülni,mert azokat csak okt.15.-én adják át!
Én csütin megyek a Zsolnaihoz UH-ra!Ő természetes szülés párti!Azt mondta legutóbb ha nem tágulok könnyen,akkor nem szívat és sajna császár,mert a babák fontosabbak!
Leírom a számom,hátha épp akkor leszel benn amikor én!
Kéthetente kell mennem csütörtökönként reggel fél9 felé UH-ra!
06-30-202-1326 vagy 06-70-340-5261
Ezen elérsz és ha kell sms-t is küldhetsz,ha megszültél!
Ja a csecsemősöktől kérdezni kell,mert maguktól nem mondanak semmit!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap délután megvettük a babakocsit! Laughing Használták, de csak 4-5 hónapig, mert a gyerekek már 3 év körüliek és nem akarnak beleülni! Fele annyiba került mint a Brendonban!
Kép Kép

Itt az igért tábla! :lol: 1191310454.6092.xls
rnecsi
 
 


Ezt most találtam
Kép :o :lol: :lol:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Ma megyunk Annaert! :D :D :D Mar ugy vartam. Anna ma mar 2200 g. folott van es Alexet tegnap mertem 2630 g. volt. Baromi sokat eszik es irto jo kisbaba, egesz ejjel egy hangjat nem hallottuk, csak eszik es alszik meg nagyokat nez ki a vilagba.

Mennyire szep minden bebi!

Maminti, gyonyoruek a babak!

ZSani: mennyire hasonlitanak egymasra!!! :wink: :D

Andi: megertelek, nekem sincs idom semmire pedig meg csak ket gyerekem van itthon es van segitsegem.

Rnecsi: gratula a ket tokoshoz! Meglatod hogy fogod imadni Oket! Ket kis szerelmed lesz! :wink:

Juci: tovabbra is drukk es irjal, hany g-osak most a lanyok?

Lili: most nem ertem, miert felsz? Nyillik a mehszaj? A dokik tudjak mit csinalnak, bizd Rajuk Magad! Ne aggodj!

Bogyo: hat, elhiszem hogy minden bajod van mar, en is kivoltam ebben az idoben de nemsokara szulsz, de izgi!!! :D

Tiszaviragzas: olyan nincs hogy valaki nem tud szulni, az osztonosen jon, ne felj, nem mondom hogy nem faj de ki lehet birni es utana egy hos leszel!!! :D A babakkal pedig az a titok hogy nem kell parazni es csak lazan!!!

Benszi: 30 hetesen mar normalis a sok kemenyedes de azert kivancsi vagyok mit mond a doki, ja igyal egy pohar bort estenkent az jot tesz, en is ittam.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!
Maminti, Andi, Zsanett, nagyon édesek a babák!!!
Bogyó: én is nagyon jókat tudok csak mondani Lintnerről! És szerintem ott minden doki természetes hüvelyi szülés-párti!
Benszi: a pisijárat felkészítés a későbbi éjjeli felkelésekre :) ha kellene a szülésznő száma, csak szólj! Ikrekre már jól fel van készülve :)
Tontica! Gratula a gyarapodáshoz és a jó hírekhez!
Nálunk Lola már átlépte a 3 kg-t !! :)

Mindenkinek szép napot!!![/b]
léda77
 
 


Egyébként Adél pedig 2600. :)

Juci: drukkolok én is, a honlapot is megnéztem, hát, nagyon megható volt, a páromnak is mutattam. A lányok nagyon erősek!
léda77
 
 


Hazajottunk! :D :D :D
Kép
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica! Annyira édesek a babáid!!!!! :)

Nagyon-nagyon gratulálok hozzájuk!!!!!

Maminti! Andi! Zsanett! Nektek is gratula a cuki-babócákhoz! Jó lenne már itt tartani. Olyan kiváncsi vagyok hogy fognak kinézni. Meg főleg, hogy milyen neműek lesznek!
De egyelőre csak ennyit tudok róluk:

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Csak ámulok, és bámulok, a bébik egyszerűen CSODASZÉPEK,és MINDEGYIK baba nagyon édes!!!

Képzeljétek, tegnap voltunk a nőgyógyásznál, megkérdeztem messze vagyunk még a szüléshez, és azt mondta, nagyon. Méhszáj teljesen zárt, a két babó fejjel lefelé van, tehát természetes szülésre készüljek, és okt.29-én kell mennem megint hozzá :roll: :!:
Rákérdeztem, hogy így a végefelé nem kellene-e 2hetente menni, erre azt felelte, de igen, de még nem vagyunk a végén.Okt.29 után mondta, hogy utána már hetente kell mennem.Dehát okt.29-re már a 36.hetet kezdem (elvileg) :evil: és én nem vagyok benne biztos, hogy kihúzom addig :!: :!: :!: Megint mondta, hogy szép nagyok a babák, és minden okés, de én akkor is tök kivagyok akadva, lehet, hogy ez a normális, de azt hittem az ikresekre azért gyakrabban kiváncsiak.Ez a doki nagyon normális és alapos meg minden, de most nem tudom mit gondoljak..............végülis ő az orvos, lehet, hogy ennyire okés minden :?: :roll:

Kép
numato
 
 


Sziasztok Lányok!

Minden nap megnézem a gyönyörű babáitokat, gratulálok Mindenkinek!

Amíg Judit kórházban van, helyettesítem (már nem kell sokat várnotok rá :wink: ) és hogy ki ne maradjanak, teszek fel képeket a lányokról, AKIK EGYRE GYÖNYÖRŰBBEK!!! :D

Eszti Kép Lili baba

Kép Dorka baba

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Tontica, Juci huga! Nagyon édik a babók! :lol:

Numato! Szerintem ha dokid azt mondta hogy minden okés akkor biztos úgy is van! Ha zárva van a méhszáj az jó jel.

Kamilla!Nagyon édik, a pincurok nekem ilyen picinek sem voltak ennyire fotogének.

Voltunk ma UH minden oké! A babák nem túl fotogének (akár csak az anyjuk), de nem felejtettem el képet kérni. Most már biztos hogy 1 fiú és 1 lány.
A képek:

Anna (ha minden igaz)



Kép

Zalán (ha minden igaz)

Kép

Én 21+6 hetesen:


Kép

Kép

Van aki már elöttem jár ez a poci méret kicsi vagy nagy egy ikres anyukánál?

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Nagyon édes minden baba!!! A pociban lévők is!
Adrienn: szép has, nem kicsi, de lesz ez még hatalmas is :) majd úgy 32. táján már alig bírod cipelni :)
Juci húga: hogy milyen nagyot nőttek a lányok!!!
Numato: ki a dokid? Te is Jánosba jársz, ugye? Örülök, hogy minden rendben!
léda77
 
 


Kép

Lola 3 kilós
léda77
 
 


Adél apuval
léda77
 
 


Kép
léda77
 
 


Léda! Nagyon zabálni valók ezek pincuruk! Irigy-irigy! :lol:


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom, babók gyönyörűek!

És le is csatlakozom, mert most ébredt fel valamelyik picúr :)
Megyünk fürcsizni :)

Most kivagyok, felváltva üvöltenek a hasuk miatt, éjjel sincs nagyon üresjárat. De nem akarok senkit megijeszteni, sztem ez csak a mi családunk...
Viszont most tettek rá mindketten 1-1 kg-ot a születési súlyukra. nem rossz, mi? :)

Aludniiii akarooook!!!

Pussz!
M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Köszi!!!

Maminti: neked egy evésre mennyi grammot esznek meg a babik? Méred?

Szép súly :)

Jó éjt mindenkinek!
léda77
 
 


Maminti: en felvaltva aludtam tegnap ejjel Veluk, ha Alex sirt Vele, aztan Annaval, igy csond volt csak a hatam faj mint allat mert nem tudtam mozogni. :lol:

Leda: az enyemek olyan 60-90 kozott esznek.

Jucicuki: nagyon edesek a babok, nemsokara hazamehettek, eljen!!! :D

Jadika: szoval ,ar biztos a vegyesparos? Eljen, gratula!!! :D

Megyunk a korhazba, megmerik Oket.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Léda, nem, én a Bajcsyba tartozom, mert a XVII.kerületben lakunk, és Kardos Gábor a dokink.
a babáitok egyszerűen zabálnivalók!!! :lol: gyönyörűek!!!!

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Szegény friss kismamik biztos ki lehettek! Van tejcsitek, vagy pótóltok tápszerrel? Úgy olvasom nem egyszerre ébrednek a babák.

Igen vegyes páros lakik a pocimban! :lol: Már 2 UH is így látták. Nagyon örülünk mi is neki! :lol:

Kitartást!

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


sziasztok!

Úgy örülök, hogy végre rátok találtam! Ikreket várunk, és eddig kicsit féltem hogy nem tudok semmit az iker terhességről! Segítsetek!!!
Egyébként most járunk a hatodik hétben, tudom ez még nem idő, és nem lehet biztosan kijelenteni, hogy ikrek lesznek, de én érzem, hogy minden rendben lesz. mint azt is, hogy megéreztem, sőt meg is álmodtam, hogy ikreink lesznek. Még mielőtt megkérdezné valaki, hihetetlen, de igaz:egyikünk családjában sem volt még iker!
e-dyna
 
 


Kamilla :!: Orulok, hogy jol vagytok :!: Gondoltam, megkereslek, mert az apr-majusi babavaroktol eltuntel. De megertem, hiszen mindehova nem lehet irni. Jo babavarast :!:
katavirag
 
 


Szia Katavirag! Ari vagy. Hát az a helyzet, hogy ide is elég ritkán írok, máshova meg már pláne nincs erőm. De megvagyok. Látom te is. :)

Én még nem lélegeztem fel. Talán november elején. Okt 29-én megyek 12 hetes Uh-ra. Szerintetek arról lehet kérni DVD-t? Annyira szeretnék! Állítólag azért is nagy élmény, mert akkor még ráfér a baba egészben egy képre és már meg van mindene.

Edyna! Üdv itt! Na, akkor most már nem én vagyok a "legkisebb" :)

Jadika! Gratula a vegyespároshoz. Titkon én is erre vágyom.

Rakjatok fel még sok-sok képet a babákról! Olyan édesek!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?